Огляд системи торгових точок (POS) – об’єднання вашого офлайн-бізнесу


Огляд торгової точки (POS) Огляд

Огляд Shopify Point of Sale (POS)


Рейтинг

4,5 з 5 зірок

Див. Розділ Shopify POS

Shopify Point of Sale (POS) допомагає вам повністю інтегрувати свій Інтернет & фізичні магазинні системи. Це’s чудовий інструмент управління, який дає змогу в реальному часі зрозуміти результативність вашого бізнесу, щоб ви могли керувати та рости ефективніше.

Рецензія Джеремі

Востаннє оновлено 18 березня 2019 року

Якщо у вас є офлайн і інтернет-магазин, Система Shopify Point of Sale (POS) дозволяє вам керувати як офлайн, так і в Інтернеті, продажами та контролем запасів все в одному централізованому місці.

Shopify Point of Sale (використовуючи iPad) не тільки дозволяє керувати всіма вашими операціями з продажу в одному зручному місці, це ефективно економить багато часу на керуванні різними системами.

Враховуйте це – якщо у вас є дві різні системи збору інформації про продажі (записи про транзакції, дані клієнтів тощо), які впливатимуть на вашу базу даних управління запасами, у якийсь момент вам доведеться узгодити всі ці окремі дані, щоб отримати обробку як працює ваш бізнес, хто є вашими клієнтами (будь-яке перекриття в різних системах?) та вашим “правда” рівень запасів.

Це’s багато роботи, яку ви робите’не потрібно мати справу з тим, якщо вам вдалося об’єднати та синхронізувати весь ваш бізнес (який існує як в онлайн, так і в офлайн-просторі).

У цьому огляді ми’покажу як Shopify’s POS система може впорядкувати ваш бізнес та заощадити ваш час.

Ви також можете побачити наш повний огляд на Shopify тут або порівняти його з іншими платформами електронної комерції в цьому посібнику.

Як працює торгова точка?

Система Shopify Point of Sale працює за допомогою підключення Shopify Reader безпосередньо до вашого iPad, який використовується як основний пристрій продажу у вашому офлайн-магазині. Це в основному перетворює ваш iPad на платіжний термінал / касу.

Ви можете почати стягувати плату зі своїх клієнтів’ кредитної картки через цей Reader та всі ваші записи про продаж, інформацію про клієнтів та відстеження товарних запасів автоматично синхронізуються з вашим магазином Shopify.

Shopify Point of Sale (POS)

Ви можете переглянути каталог магазину, підключити iPad до каси для здійснення касових операцій, роздрукувати або автоматично надсилати електронну пошту. Найкраща частина прохання надсилати квитанції електронною поштою вашому клієнту – це те, що ви збираєтеся збирати адреси електронної пошти, що дозволить вам зробити якийсь маркетинг електронної пошти для подальшого просування вашого бізнесу.

Перегляньте це відео тут, щоб побачити, наскільки потужним є Shopify POS:

Запитання та відповіді щодо системи торгових точок Shopify

З: Що робити, якщо у мене є кілька торгових точок?

A: Ви можете додати більше місцеположень через ваш магазин’s онлайн-панель адміністратора.

Питання: Чи потрібно продавати в магазині офлайн ті самі продукти, що і в моєму інтернет-магазині?

Відповідь: Ні – ви можете вибрати продукти, які ви хочете бути доступними для вашого офлайн-магазину, і вони можуть відрізнятися від вашого інтернет-магазину.

Питання: Якщо у мене вже є інтернет-магазин Shopify, чи потрібно повторно додавати свої продукти для використання системи торгових точок?

Відповідь: Ні – всі ваші товари інтернет-магазину автоматично завантажуються в Shopify POS, коли ви входите в додаток POS на своєму iPad.

З: У мене вже є власний платіжний термінал / каса. Чи можу я використовувати Shopify POS?

Відповідь: Так – додаток Shopify POS дозволяє інтегрувати існуючий платіжний термінал.

З: Чи можу я відстежувати свої онлайн-продажу та офлайн-продажі окремо?

Відповідь: так – ви можете налаштувати свої звіти про продаж, щоб розділити продажі в Інтернеті чи офлайн, або поєднати їх, якщо хочете.

З: Оскільки у мене в магазині є більше торгового персоналу, чи можу я використовувати декілька iPad?

Відповідь: Так – просто підключіть більше Shopify Readers і використовуйте стільки iPad, скільки вам потрібно!

Shopify iPad Point of Sale iPad

Скільки за місяць?

Система Shopify POS має 3 місячні плани, що підходять для різних рівнів користувачів:

  1. Базовий Shopify – $ 29 / місяць
  2. Shopify – $ 79 / місяць
  3. Розширений Shopify – $ 299 / місяць

Чим вище план, тим досконаліші функції ви отримуєте доступ. Ви завжди можете почати з “Основний Shopify” плануйте та вдосконалюйте у міру необхідності.

Покупка місця продажу POS - ціноутворенняНатисніть, щоб побачити більше деталей

Існує також плата за кредитну карту (або плата за обробку платежів) за “проведіть пальцем”, Це означає, що щоразу, коли ви продаєте товар своєму клієнту за допомогою POS-системи (за допомогою iPad проведіть кредитною карткою, щоб стягнути плату за клієнта), плата становить 2,7%, 2,4% та 2,2% від вартості трансакції “Основний Shopify“, “Шопіруйте” і “Розширений Shopify” плани відповідно.

Це єдині комісії за транзакції, які вам доведеться сплатити, щоб прийняти всі кредитні картки на своєму мобільному пристрої – жодні інші комісії не братимуться.

Поміркуйте, скільки часу ви можете заощадити, синхронізувавши свою офлайнову та онлайн-систему управління продажами та запасами? Тепер ви можете зосередитись на інших важливіших аспектах вашого бізнесу.

Поміркуйте, скільки грошей ви можете заощадити, використовуючи лише одну єдину систему?

Як ділова людина, ви не’не доведеться витратити стільки часу, щоб усвідомити переваги, які можна отримати від використання цієї системи. Просто кількість часу, який ви зможете заощадити та перенаправити на розвиток свого бізнесу, потенційно може з часом винагородити вас експоненціально.

У нас є набагато більш детальний огляд планів ціноутворення Shopify тут, де ми набагато більш глибоко обговорюємо тарифи на кредитні картки (проти PayPal) та комісії за транзакції..

Shopify Point of Sales System – висновок огляду

Знайшов цей посібник корисним?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me