1 a 1 recenze IONOS 2020 | Je to nejlepší obchodní webový tvůrce?


Nejlepší pro

Nejlepší pro podniky s bílým límečkem


1 a 1 IONOS

Celkové hodnocení

4 z 5 hvězdiček

Pokud jste se snažili vytvořit webové stránky pro své malé podniky, pak je pomoc po ruce. 1&1 IONOS MyWebsite vám poskytuje všechny nástroje, které máte’Budu muset vytvořit skvělé místo, a to s polovinou oka na budoucnost.

Jaké jsou výhody a nevýhody 1&1 IONOS?

Klady

 • Škálovatelné nástroje, které pomáhají podnikům růst
 • Šablony pokrývají širokou škálu průmyslových odvětví
 • Mnoho funkcí, které lze snadno vložit

Nevýhody

 • Šablony nejsou’t stejně dobře jako ty od jiných tvůrců webových stránek
 • K dispozici není žádný bezplatný plán
 • Datové rozhraní

Přehled 1&1 IONOS

1&1 IONOS MyWebsite je webový tvůrce určený pro profesionály. Jeho design, funkce a rozhraní jsou zaměřeny na pomoc malým podnikům při připojení k internetu.

Ale než se k tomu dostaneme, ať’je krok zpět.

Tvůrce webových stránek je online program, který vám pomůže vytvořit si vlastní webové stránky. Ty ne’Nemusíš vědět, jak kódovat, ty ne’nemusím rozvětvovat tisíce dolarů, a to’Vytvoření vám zabere jen několik hodin!

Zde u odborníka na tvorbu webových stránek testujeme tuny tvůrců webových stránek. My ne’chci vám jen říct o těch nejlepších na trhu – chceme vás spárovat s tvůrcem webových stránek, který bude vyhovovat vašim osobním potřebám.

Teď tohle’Je to uklizeno, my’Projdu vás jak dobrý 1&1 IONOS opravdu je.

Jak snadné je použití?

Je to jen pro malé podniky?

Čtěte dál a zjistěte to…

Další informace

Tento přezkum se týká 1&1 IONOS’ tvůrce webových stránek, MyWebsite. Společnost také poskytuje hosting – můžete si přečíst náš 1&1 Recenze hostování IONOS zde.

Jak snadné je 1&1 IONOS k použití?

Účelem tvůrce webových stránek je co nejrychlejší a snadnější navrhování webových stránek. Jako většina, 1&1 IONOS vám dává šablony pro práci.

Tyto šablony fungují jako výchozí základna. Ony’rozdělte je do kategorií a přijďte s ukázkovým textem a obrázky, abyste mohli rychle získat dojem, jak bude váš web vypadat.

1 a 1 šablony1&1 IONOS má na výběr spoustu šablon, díky čemuž můžete začít skvěle.

Jednou’Pokud jste se rozhodli pro vaši šablonu, můžete ji naplnit svým vlastním obsahem. Vypadá to dost jednoduché, správně?

Že jo. Chceme však vědět, jak snadné to najdete. Abychom to dokázali, museli jsme běžní lidé vyzkoušet 1&1 IONOS a zpětná vazba na jejich myšlenky. Zde jsou jen některé z jejich komentářů:

Použití šablon poskytuje určitou formu pohodlí, protože vědí, že pro vás již bylo vykonáno mnoho práce.

Některé věci byly snadno pochopitelné a docela intuitivní, jako je změna věcí na stránce. Stačí kliknout a vyskočí.

Jediným velkým problémem, proti kterému lidé přišli, bylo přizpůsobení 1&1 IONOS’ šablony. Obsah můžete vložit do šablony, ale pohyb věcí po stránce může být frustrující.

Je to proto, že editační rozhraní funguje v sekcích. Věci můžete přesouvat v každé určené sekci, ale nikoliv kamkoli na stránce. To však znamená, že váš web nikdy nebude vypadat chaoticky.

jestli ty’Pokud hledáte tvůrce webových stránek, který nabízí úplnou kreativní kontrolu, měli byste se podívat na naši recenzi Wix.

Nejlepší tvůrci webových stránek – Podívejte se na smetanu plodiny krajiny tvorby webových stránek.

Spokojenost zákazníků

Co si tedy uživatelé myslí o 1&1 IONOS MyWebsite?

Když jsme se zeptali, 60% lidí uvedlo, že doporučí 1&1 IONOS příteli.

To nejen ukazuje, že většina lidí měla pozitivní zkušenost s 1&1 IONOS, ale také naznačuje, že platforma má více využití než jen podnikání.

Je 1&1 IONOS pro vás to pravé?

1&1 IONOS pro blogování

Blogování je jedním z 1&1 IONOS’ největší silné stránky.

1&1 IONOS nabízí funkce speciálně určené pro blogování, jako je zobrazování kategorií článků, umožňování komentářů k příspěvkům, sociální záložky, funkce vyhledávání a RSS kanál.

Díky tomu je skvělý tvůrce webových stránek, který potřebujete, pokud potřebujete blogovací web nebo pokud má vaše firma blog, který chce propagovat. jestli ty’znovu se chcete dozvědět více o tom, jak založit svůj vlastní blog, přečtěte si naši příručku.

1&1 IONOS pro podnikání

Tady je 1&1 IONOS přichází sám o sobě. Tvůrce webových stránek MyWebsite je nastaven na pomoc malým podnikům při připojení k internetu.

1&1 IONOS přichází s první doménou zdarma pro první rok, osobním e-mailovým účtem, vestavěným e-mailovým marketingem, integrací sociálních médií a nástroji pro SEO (optimalizace pro vyhledávače).

Může také překládat vaše stránky do více jazyků. To je skvělé, pokud vy’znovu se snažíte propagovat své služby v různých zemích, ale více o tom později.

5 nejlepších tvůrců webových stránek pro malé firmy – Podívejte se na další nejlepší platformy pro webové stránky pro malé firmy.

1&1 IONOS pro elektronický obchod

V minulosti jsme viděli 1&1 IONOS’ funkčnost elektronického obchodu jako užitečný doplněk, ale je to’Od té doby jde dlouhá cesta. V současné době jsou v nabídce tři plány, z nichž nejpokročilejší (Online Store Expert) vám umožní integrovat váš obchod s Facebookem, Instagramem, Ebay a Amazonem a prodat až 1 000 000 produktů / služeb. To vůbec není špatné!

Zatímco to’Je stále ještě dlouhá cesta k tomu, aby odpovídala výkonu specializovaných platforem elektronického obchodu, jako je Shopify it’je rozhodně mnohem škálovatelnější než ostatní tvůrci webových stránek s plánem elektronického obchodu.

 • Srovnávací graf pro tvorbu webových stránek pro elektronický obchod – Úplný přehled trhu tvůrců online obchodů naleznete v našem podrobném grafu.
 • 5 nejlepších tvůrců webových stránek pro elektronický obchod – Kliknutím sem zobrazíte náš seznam nejlepších stavitelů internetového obchodu.

1&1 IONOS pro portfolio

Portfóliové weby rozhodně nejsou’t síla 1&1 IONOS. Šablony mají k nim více firemního pocitu a vzhledem k vašemu nedostatku tvůrčí kontroly nemají’Opravdu nepracuji pro umělecký průmysl.

Ze svých sociálních médií můžete vytvářet fotogalerie, přidávat posudky a vkládat živé kanály. To je skvělé pro předvedení nějaké práce, ale je to’nestačí, pokud’s hlavním zaměřením vašeho webu.

Squarespace je jasným vítězem, pokud jde o budování kreativních portfoliových stránek. Jeho šablony jsou moderní a stylové, a to’to nejen my říkáme – to’Používá se také spousta profesionálních fotografů a umělců.

1&1 IONOS pro škálovatelnost

Díky vestavěným marketingovým nástrojům, funkcím SEO a vícejazyčnému překladu jsme my’d říci 1&1 IONOS je velmi škálovatelný.

Váš web může růst s vaší firmou a můžete dokonce začít prodávat online, pokud si budete přát. Opět 1&1 IONOS je určen pro malé podniky a weby s blogováním: pokud ano’je typ webu, který jste’znovu, ty’Nebudete moci růst vaší firmy / blogu.

Nástroje a funkce

Pokud jde o přidávání funkcí (nebo widgetů, jak je nazývají), 1&1 IONOS usnadňuje proces.

Z postranního panelu (vpravo) můžete přetahovat cokoli, co se vám líbí, přímo na vaše stránky – ano, je to’je to snadné!

Ber to jako trochu jako PowerPoint. Jednoduše vyberte požadovaný widget a potom jej přetáhněte na požadované místo’rád ji umístím na vaši stránku.

Text, videa, sociální tlačítka, mapy, kontaktní formuláře – pojmenujete je, 1&1 IONOS vám umožní vložit jej.

Tyto widgety jsou roztříděny tak, aby je bylo snadné najít. Na panelu výše můžete také vyhledat něco konkrétního.

Pokud jde o nástroje, to’Je tu několik opravdu skvělých, které vám mohou pomoci růst a vyniknout. Níže jsou uvedeny tři nejdůležitější:

Vícejazyčný překlad

Ty ne’Nemusím se spoléhat na občas vloupaný Google Translate. S 1&1 IONOS, můžete svůj web přeložit’s obsah do 62 různých jazyků. Nejen to, pokud’Pokud máte na svém webu více jazyků najednou, můžete mít kdykoli až 25 jazyků. Muy bien!

1 a 1 widgety

Je to skvělý nástroj pro každého, kdo pracuje na mezinárodní úrovni. Ty ne’nemusíte se omezovat na trhy USA a Velké Británie – inzerujte své služby ve španělštině, francouzštině nebo dokonce v mandarínce!

Cílové návštěvníky

Jeden úhledný nástroj 1&1 nabídky IONOS vám umožňují změnit váš web’s obsah založený na tom, kdo’s jeho prohlížením nebo jakou roční dobou.

Nechat’řeknu vám’zubní ordinaci a chcete informovat nové zákazníky, že mohou získat bezplatnou konzultaci. Můžete nastavit svůj web tak, aby noví návštěvníci viděli bezplatnou konzultační nabídku, ale ostatní vyhráli’t – úžasné!

Toto funguje také pro sezónní nabídky. To, co lidé uvidí na vašem webu, můžete změnit tak, aby odrážel kalendářní měsíc.

Pomoc a podpora

1&1 IONOS nabízí nepřetržitou e-mailovou a telefonickou podporu. Kromě toho má k dispozici live chat od 8:00 do 20:00 a vyhrazená znalostní báze.

Třešničkou na dortu je však nový osobní konzultant. Toto je zaměstnanec, kterého můžete přímo kontaktovat a získat doporučení, vysvětlení a radu.

Nápověda 1 a 1Tito osobní konzultanti jsou odborníci a budou vám moci pomoci s jakýmikoli konkrétními problémy, které můžete mít.

Je 1&1 IONOS dobrá hodnota za peníze?

1&1 IONOS má dva typy cenových plánů – elektronický obchod a neobchodní obchod.

Jediný neobchodní plán je ‘Online plán’. To’je váš základní tvůrce webových stránek, přichází se všemi 1&1 IONOS’ základní vlastnosti. Být neobchodním plánem’s tím neprodávejte online.

jestli ty’Chcete-li prodávat prostřednictvím svého webu, máte na výběr tři plány elektronického obchodování:

 • Internetový obchod – 15 $ / měsíc
 • Online obchod pokročilý – 25 $ / měsíc
 • Expert na internetový obchod – 45 $ / měsíc

1 a 1 plány elektronického obchodování IONOS1&1 IONOS nabízí tři plány elektronického obchodování v rozmezí od 15 do 45 $ / měsíc.

Hlavním rozdílem mezi plány elektronického obchodu je počet produktů, které vy’je schopen skladovat; s plánem internetového obchodu můžete prodat až 5 000. S pokročilým online obchodem to naplánujte’s 10 000 as plánem Expert na internetový obchod můžete prodat až 1 000 000 produktů.

Dalším rozdílem v klíčích je počet dalších kanálů, které vy’je možné se s ním integrovat. S plánem internetového obchodu vy’znovu omezeno na obchod Facebook. Plán Advanced Online Shop přidává Instagram do mixu as plánem Expert online Store vás plánuje’Mám také možnost Amazon a Ebay. Dokonce i když se chcete zapojit pouze do jiných kanálů, za 45 $ / měsíc je plán online obchodu jistě způsob, jak jít.

Všechny plány (elektronický nebo neobchodní) přicházejí s bezplatnou doménou a e-mailovými účty, sociálními médii a nástroji pro podnikání a nástrojem pro vícejazyčné překladatele. Můžeme myslet na mnohem horší způsoby, jak utratit pět babek!

Tam’s bezplatná zkušební verze nebo plán s 1&1 IONOS, ale za 60 dolarů za celý rok to počítáme’stojí za to se podívat na to, co si myslíte.

1&1 Přehled IONOS: Shrnutí

1&1 IONOS je solidní tvůrce webových stránek’předstírat, že je cokoli’není.

Pokud chcete nějaké honosné, umělecké stránky, existuje spousta dalších platforem, z nichž si můžete vybrat. Pokud však chcete, aby vaše firma propagovala seriózní web, 1&1 IONOS MyWebsite je pro vás tvůrce webových stránek. Můžete dát web dohromady rychle a snadno, aniž byste utráceli jmění – nebo dokonce mnoho utrácíte.

Díky skvělým nástrojům, jako je e-mailový marketing, vícejazyčný překlad a nepřetržitá podpora a podpora, jste vy’Budu mít vše, co potřebujete, aby se vaše webové stránky rychle rozběhly, a poté, co přijde čas, efektivně škálovali.

My’d doporučit, aby se malé podniky a bloggerové přihlásili k 1&1 IONOS a uvidíme, co si myslí. To’je tak levná jako pět dolarů měsíčně a může vám pomoci, aby se váš sen stal skutečností.

1&1 Recenze IONOS: Nejčastější dotazy

A co 1&1 IONOS hosting?

1&1 IONOS’ hostingové služby jsou oddělené od tvůrce webových stránek. Nabízí webhosting, cloud hosting a dedikovaný hosting. jestli ty’máte zájem dozvědět se více o hostování, přečtěte si náš článek o ‘co je hosting’ tady.

Jak může 1&1 IONOS mi pomáhá při hodnocení na Googlu?

Existuje spousta způsobů, jak vylepšit svůj web’s žebříčku, ale 1&1 IONOS má některé opravdu užitečné funkce SEO, aby vám poskytl nejlepší možnou šanci. Možné jsou například psaní vlastních meta titulků a popisů, získání podpory klíčových slov a integrace Google Analytics.

Jsou 1&1 IONOS’ šablony pro mobilní zařízení?

Ano! Všechny 1&1 Šablony IONOS reagují na mobily, což znamená, že se automaticky přizpůsobí velikosti obrazovky telefonu a tabletu. Jedna věc, na kterou si musíte dát pozor, je, že můžete’t změnit šablony poté, co váš web začal fungovat. Když si na začátku vyberete něco, na co byste měli mít na paměti: jděte na šablonu, která může růst s vámi.

Našel náš 1&1 recenze užitečné pro IONOS?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me