Gator Review 2020: Je pro vás nový Tvůrce webových stránek hostgator správný?

HostGator je jedním ze světa’s největšími poskytovateli webhostingu. Nabízí řadu služeb, které jsou na špičkové úrovni. Jednou z nich je vlastní webová stránka Gator.


Gator je jednoduchý tvůrce webových stránek zaměřený na ty, kteří mají jen malou technickou odbornost a potřebují základní web. Kombinuje intuitivní editor drag-and-drop s hrstkou šablon, jen na vás čeká, až na ně vložíte vlastní rotaci.

To’Má spoustu funkcí (i když některé jsou celkem základní), díky čemuž se perfektně hodí pro každou malou firmu, která potřebuje inzerovat službu, nebo osobní weby, jako jsou blogy..

Recenze hostingu hostingu

V průběhu tohoto přezkumu jsme’Uštědřím Gatora’s klíčovými oblastmi a potopíme naše zuby do svých silných a slabých stránek. Ale nejdřív tady’s Gator’s klady a zápory:

Gator ProsGator Cons
  • Neuvěřitelně snadno použitelný editor
  • Skvělá integrace do sociálních médií
  • Levné registrační ceny
  • Nevhodné pro složité webové stránky
  • Žádný vestavěný e-mailový marketing
  • Omezené centrum nápovědy

1

Snadnost použití

Začínáme s Gatorem je kousek koláče. Jednou’Zaregistroval jsem se, první věc, kterou jsi’Musím udělat, je vybrat šablonu (A.K.A téma).

Gator to dělá super jednoduchým rozdělením všech svých šablon do průmyslových odvětví (ale více o tom v další části). Tam’je také vyhledávací lišta, pokud chcete vylepšit konkrétní design.

Poté zadáte editor, který používá čistě drag-and-drop. Tím myslíme, že můžete na své webové stránky přetáhnout cokoli z postranního panelu a umístit jej přesně tam, kam chcete.

jestli ty’Už jste někdy používali PowerPoint, kde můžete na svých snímcích posouvat věci’Nebudu mít problémy s Gatorem.

Ostatní tvůrci webových stránek, jako je Wix, také používají editor přetahování a podobně’je obecně považován za nejjednodušší způsob, jak navrhnout své vlastní webové stránky.

Kromě toho Gator přichází s praktickým tutoriálem na palubě, kde jste vy’Naučím se, kde je vše hned od začátku. Žádné utrácení půl hodiny se snaží zjistit, kde ‘Upravit text’ tlačítko je!

Gator na paluběGator’s rychlý návod vás znamená’Budu přesně vědět, co vy’dělám, hned z venku.

Když už mluvíme o textu, můžete bez námahy měnit velikost, měnit písma a měnit barvy. Totéž platí pro třídění obrázků a vkládání skvělých funkcí, jako jsou blogy, příspěvky do sociálních médií a videa.

Stručně řečeno, Gator usnadňuje každému vytvořit si vlastní webové stránky, bez ohledu na jejich počítačové dovednosti.

2

Návrh šablony & Přizpůsobení

Jak jsme se dotkli výše, Gator vám nabízí sbírku šablon, ze kterých si můžete vybrat. Ony’rozdělit do kategorií, jako je podnikání & poradenství, krása & móda a hudba & zábava, což usnadňuje filtrování toho, co vy’znovu hledám.

Gator šablonyKaždá šablona je jasně zobrazena, roztříděna a prohledávatelná.

Jedna věc, kterou bychom řekli, je, že rozmanitost návrhů šablon je trochu omezená. Ony’re také základní tad, což je v pořádku pro určité potřeby, ale nedoporučuje se, pokud jste’v kreativním průmyslu, jako je grafický design fotografie. Pokud ano’je to případ, podívejte se na Squarespace.

Přechod na editaci Gator’s šablony, my’zmínil jsem se, jak snadné je přesouvat věci a měnit jejich velikost, ale je tu jedna důležitá věc, kterou je třeba mít na paměti při přidávání nového obsahu.

Na rozdíl od Wix a dalších tvůrců webových stránek, s Gatorem váš obsah vyhrál’t se automaticky upraví, když vložíte nový prvek nebo funkci. Stane se, že se váš obsah začne překrývat nebo sedět na sobě. To znamená’Je důležité vytvořit na stránce místo před přidáním dalších věcí do.

Celkově však Gator’Šablony jsou více než vhodné pro daný účel a poskytují vám skvělou výchozí základnu, na které můžete stavět.

3

Funkce

Gator vám nabízí všechny základní funkce’d očekávat od tvůrce webových stránek, spolu s několika pěknými bonusy.

Funkce GatorKdyž se podíváte na prvky, které můžete přidat, Gator jasně vysvětlí, jaké funkce jsou v nabídce.

Součástí všech cenových plánů je bezpečnostní certifikát SSL, mobilní responzivní šablony, integrace sociálních médií, analýza webových stránek a název domény.

Chcete-li poskytnout určitý kontext o tom, co přesně jsou:

SSL certifikáty Zajistěte, aby váš web byl pro návštěvníky bezpečný. Jsou symbolizovány malou ikonou visacího zámku vedle vaší adresy URL a jsou důležité pro účely zabezpečení – pokud ne’Nemám, návštěvníci uvidí slova ‘není bezpečné’ vedle vaší adresy URL.

Mobilní citlivost znamená, že se váš web automaticky přizpůsobí různým velikostem obrazovky. S tím, jak stále více lidí prochází mobilní telefony, je to’je skvělé vědět, že nemáte’nemusíte navrhovat mobilní verzi vašeho webu.

Integrace sociálních médií umožňuje vložit obsah z oblíbených stránek Facebook, Twitter a Instagram přímo na váš web. Díky sociálním tlačítkům, živým kanálům a obrázkovým galeriím bude vaše online přítomnost připojena.

Analýza webových stránek vám umožní sledovat důležité informace, například počet návštěvníků webu’dostávám. Pokud se na to podíváte, uvidíte, jak malé vylepšení vašich stránek může ovlivnit množství lidí, kteří si ji prohlíží.

Název domény je v podstatě váš web’jméno, jako ‘websitebuilderexpert.com’. Pokud nebudete muset kupovat doménu jinde, ušetříte tím čas i peníze.

Nyní na ty šťavnaté bonusové funkce, kterých jsme se dotkli. Působivě, HostGator – jako nejlepší poskytovatel hostingu – pokrývá tvůrce webových stránek neomezenou šířkou pásma a úložištěm.

To znamená, že tam’s žádný limit na množství obsahu, nebo návštěvníků, vaše stránky zvládne. V našich očích to dělá Gator ideální volbou pro weby, které potřebují velké obrazové galerie, jako jsou realitní brožury.

4

Pomoc & Podpěra, podpora

Gator’Přátelský personál podpory vám pomůže 24 hodin denně, 7 dní v týdnu telefonicky, živým chatem a e-mailem. Podporu můžete získat také prostřednictvím Gator’s Centrem nápovědy, i když jste omezeni na tři vyhledávací slova, takže to’s nedoporučuje se pro složité nebo specializované dotazy.

Jedna věc, kterou je třeba mít na paměti, je, že podpůrný personál se může docela zaplavit požadavky, takže možná budete muset chvíli počkat na odpověď.

Tomu lze zabránit přihlášením se do Gator’plán se středními cenami nebo vyšší, kde získáte prioritní podporu a můžete s někým mluvit téměř okamžitě. Přemýšlejte o tom, jako když si koupíte frontu, skočí v zábavním parku – určitě vy’platím víc, ale tam’s neztrácel čas čekání ve frontě!

99% času, my’Představte si, že jste vyhráli’t dotknout se služeb podpory a podpory. Ve vzácných případech však potřebujete pomocnou ruku’je uklidňující vědět, že můžete získat nepřetržitou podporu.

5

Ceny

Gator nabízí tři různé cenové plány, na které se můžete přihlásit buď na měsíc, rok, nebo na dva roky. Čím déle se Gator věnujete, tím více peněz ušetříte každý měsíc.

Níže uvádíme, kolik stojí každý cenový plán, pokud se zaregistrujete na dva roky, a jak ušetříte’Vyrobím ve srovnání s předplatným za měsíc.

Cenový plán GatorNáklady (nad 2 roky)UkládáníStartér

Pojistné

eCommerce

7,68 $ / měsíc (obvykle 9,98 $)23%
11,98 $ / měsíc (obvykle 12,98 $)8%
18,45 $ / měsíc (obvykle 24,98 $)26%

Jak vidíte, tam’V Gatoru to není tak blízko’s Prémiový plán, jak existuje v ostatních dvou. Navíc, máte přístup ke všem Gator’s rysy jeho Starter plánu – jediný rozdíl je, že jste vyhráli’nezískávám prioritní podporu.

Plán elektronického obchodování je určen těm, kteří chtějí vybudovat internetový obchod – pokud se do tohoto plánu zaregistrujete, můžete prodávat produkty prostřednictvím svého webu. Takže, pokud prodej online není’něco, co ty’Při pohledu na to je chytrou volbou Gator’s Starterův plán.

Gator v současné době ne’Nemáte bezplatný plán nebo zkušební verzi. Z tohoto důvodu jsme’d navrhnout uzavření Starterova plánu na jeden měsíc – pokud se vám líbí, co dostanete, můžete se zavázat k dvouletému předplatnému za levnější sazby.

První měsíc vás bude stát méně než pizzu s jídlem a může to vést k vaší vlastní části online světa.

6

Recenze hostitele Web Builder: Závěr

Bohužel, my’přišel jsem na konec. Doufáme, že vám náš webový server HostGator prohlédl užitečné!

Chcete-li shrnout, nechte’shrneme, co my’naučil jsem se:

  • HostGator’Tvůrce webových stránek, Gator, je neuvěřitelně uživatelsky přívětivý. Tvůrce je dodáván s předem navrženými šablonami a editorem přetahování.
  • Samotné šablony vypadají trochu základní, ale vypadají’ideální pro vytváření jednoduchých online prezentací, jako jsou blogy.
  • Gator má několik skvělých funkcí. Kromě hostování pro vás také poskytuje neomezenou šířku pásma a úložný prostor.
  • Tam’s žádný bezplatný plán nebo zkušební verzi, ale ceny jsou velmi rozumné. Gator’s Starterův plán představuje nejlepší hodnotu za peníze.

My’d viz HostGator’s webový tvůrce jako skvělá volba pro lidi s omezenou a žádnou zkušeností s navrhováním webových stránek, kteří potřebují jednoduché řešení pro kutily.

Protože Gator má spoustu úložného prostoru a úžasnou integraci sociálních médií, vyhovuje webům založeným na službách i těm, které vyžadují velké sekce galerie s velkým množstvím mediálního obsahu..

Don’Ale vezměte si za to naše slovo – vezměte si Gator na to, abyste se točili, a uvidíte, co si myslíte. Všechno’Budu vás stát pár babek a pár hodin.

7

Recenze hostitele Web Builder: FAQs

Je HostGator’s Web Builder dobré pro malé podniky?

Odpověď opravdu záleží na tom, co vaše firma je. Gator’Díky velké úložné kapacitě a neomezené šířce pásma je ideální pro firmy, které potřebují obrazové galerie nebo spoustu mediálního obsahu. To ne’Nemám však vestavěný e-mailový marketing’Je to něco, co je třeba mít na paměti.

Můžete si s Gatorem vybudovat internetový obchod?

Absolutně. Gator’nejvyšší plán, ‘eCommerce’ je postaven pro, no, přesně to. Umožňuje vám prodávat produkty a zpracovávat platby a má také skvělou analytickou sadu, abyste mohli sledovat vše. Existují i ​​další možnosti elektronického obchodování, ale Gator je dobrá volba.

Co bych měl hledat v tvůrci webových stránek?

Výběr správného tvůrce webových stránek je vždy subjektivním rozhodnutím – když je vše řečeno a hotovo, potřebujete ten, který odpovídá vašim potřebám. Obecné věci, které je třeba zvážit, jsou nabízené funkce, cena a kvalita pomoci a podpory. Chcete-li porovnat toto a další, přejděte k našemu srovnávacímu grafu pro tvorbu webových stránek.

Kteří tvůrci webových stránek jsou nejlepší?

My’Na tuto otázku jsem věnoval hodiny na hodiny výzkumu. Z našich zjištění je Wix nejlepší všestranný tvůrce webových stránek, ale jiné top platformy slouží specifickým potřebám. Například čtvercový prostor je vynikající design, zatímco Shopify je perfektní, pokud potřebujete internetový obchod.

Bylo pro nás hodnocení užitečné?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me