PageCloud Review 2020: Co děláme z nového tvůrce v bloku?

Kanadský tvůrce webových stránek PageCloud existuje jen několik let, ale je to tak’s již získal loajální sledování a působivé uživatelské hodnocení.


Mysleli jsme si, že je na čase, abychom vzali nového stavitele do bloku na zkušební jízdu.

PageCloud ‘síň slávy’ zahrnuje obrovské množství webů, od spolupracujících prostor a značek fitness po fotografy a designéry ve 130 zemích.

Spojili jsme se s Philipem Westfallem, který pracuje v PageCloud, abychom zjistili, kdo to je’d doporučit platformu pro. Tady’to, co musel říct:

Je to zjevně velmi ambiciózní stavitel, ale snaží se být příliš mnoho věcí pro příliš mnoho lidí? Že’to, co jsme chtěli zjistit. Podívejte se na shrnutí PageCloud’s klady a zápory níže, nebo si přečtěte pro naše úplné členění.

PageCloud Klady a zápory

PageCloud v kostce: Klady a zápory

Tady’Rychlý pohled na klíčové body, které jsme zjistili během našeho výzkumu:

KladyNevýhody
  • Krásně navržené šablony
  • Obrovský prostor pro přizpůsobení
  • Jednoduchý ‘vše v’ jednotná cena
  • Na webu mohou pracovat tři lidé současně
  • Šablony nejsou’• automaticky reagující na mobilní zařízení
  • Většina doplňků vyžaduje instalaci účtů na webech třetích stran k instalaci
  • Drahé pro ty, kteří si staví jednoduché stránky

Snadnost použití

Jak snadné jsme našli aplikaci PageCloud k použití, od registrace po publikování a dále?

Nastavení webu pomocí PageCloud je super rychlé. Stačí jen vložit svůj e-mail, vytvořit heslo a vy’Budete vyzváni, abyste vybrali hlavní účel webové stránky, kterou jste’znovu vytvářím:

Výběr účelu vašeho PageCloud webu

Vybrali jsme si ‘propagovat podnikání nebo věc’, a byly zaměřeny na výběr témat, která by byla vhodným odrazovým můstkem. Zatím je vše dobré.

Vytváření webu

Stejně jako Wix a Weebly, PageCloud je tvůrce webových stránek s přetahováním. Můžete snadno vyzvednout ‘elementy’ (text, obrázky, tlačítka atd.) a přesunout je kamkoli, kde chcete, aby si na vaší stránce sedli.

Snadno, ano – ale použili jsme všechny tři, my’d řekni to’není tak intuitivní jako Wix a možná o něco více než Weebly.

Úpravy domovské stránky na PageCloud

To’Je to však dost jednoduché na to, aby se kdokoli dostal na kloub. Můžete dokonce mít až tři lidi, kteří upravují web najednou, všichni používají vlastní přihlášení, což je obrovské plus pro každou firmu.

Při vytváření webu se po boku objevují užitečná videa, která vás provedou aktuálním krokem. Určitě máte pocit, že pomoc je na dosah – něco, co jsme’Podrobněji se věnuji části nápovědy a podpory.

Dalším detailem, který máme rádi, je kontrolní seznam kroků potřebných k oživení vašeho webu, který najdete na hlavním panelu a obsahuje procento ukazující, jak daleko jste’přišel jsem. To’je to opravdu pěkné a také užitečné.

Kontrolní seznam dokončení stránky PageCloud

Jednou z oblastí, která může být trochu časově náročnější, je proces instalace dalších aplikací. My’Vysvětlím, proč o něco později.

Návrh šablony a přizpůsobení

Jak dobře jsou navrženy šablony PageCloud a co’s prostor pro přizpůsobení?

PageCloud nabízí kurátorský výběr více než 40 šablon seřazených podle profese a účelu. To by mohlo znít jako malé číslo ve srovnání s 500+, které nabízí Wix, ale tam’Je zde skutečná kvalita.

Výběr „obchodních“ šablon PageCloudTady’s výběr šablon navržených pro obchodní weby

PageCloud’s témata jsou opravdu super. Ony’moderní, dobře navržený a elegantní. Byli jsme určitě ohromeni.

S tak vysoce kvalitními návrhy a takovou flexibilitou považujte PageCloud za šťastné médium mezi Squarespace a Wix.

Přizpůsobení webu

PageCloud je drag-and-drop sen. Ve světě tvůrců webových stránek’nic nového.

Co se nám na stránce PageCloud líbí’skutečný prostor pro kreativy a začínající designéry, aby se mohli uchytit k hlubšímu přizpůsobení, spolu s povrchnějšími věcmi.

jestli ty’Pokud používáte průvodce Photoshopem, můžete vytvořit vrstvy a poté je zkopírovat a vložit na svůj web. A pomocí ‘PageCloud Pros’, každý sebevědomý kodér může jednoduše otevřít svého webového inspektora a upravit stránku’s kód přímo. Wix nabízí poměrně podobnou službu, ale pro relativně malého stavitele je to progresivní a působivé.

Jen si pamatujte, jak se říká staré přísloví: s velkou flexibilitou přichází velká odpovědnost. PageCloud’Šablony jsou navrženy profesionály – získejte také ‘klikněte šťastně’ ve fázi přizpůsobení a riskujete vytvoření webu’Je jedinečný ze všech špatných důvodů.

Jo, a ještě jedna věc – zatímco tam’s prakticky žádné omezení co můžete přizpůsobit, existuje limit, jak jak můžete si to přizpůsobit, nebo konkrétně odkud. Zkuste upravit svůj web z telefonu, jako jsme to udělali vy, a vy’S touto zprávou se setkám:

Chybová zpráva PageCloud pro mobilní úpravy

Zkontrolovali jsme se s týmem podpory PageCloud, abychom zjistili, zda byly mobilní úpravy na radaru, a to byla jejich odpověď:

Takže pozor na to v budoucnu. A říkejte nám staromódní, ale upřímně řečeno, my’d přesto raději provádět úpravy z notebooku nebo počítače stejně.

Vytváření mobilní verze

PageCloud’s šablony nejsou’t automaticky mobilní reagovat. Zapnutím této možnosti v nastavení je třeba vytvořit každou stránku pro mobilní zařízení.

Nastavení mobilní verze PageCloud

Šablony v jejich původním formátu by se pak měly kondenzovat do mobilní verze. V některých případech však některé části potřebovaly trochu změny velikosti, aby se vešly perfektně (například téma Koda). jestli ty’Změnili jste velikost všech prvků na stránce plochy’Určitě si budete muset pohrát s mobilní verzí, protože tito nemají’t nastavit automaticky:

PageCloud mobilní rozvržení před a poLevá strana ukazuje, jak vypadala mobilní verze naší domovské stránky, než jsme si s ní hráli.

Vy’Mám velkou svobodu, aby mobilní verze vašeho webu vypadala přesně tak, jak chcete – jen nezapomeňte vytvořit mobilní verzi! Pokud ne, riskujete několik velmi frustrovaných uživatelů a velký palec od Googlu.

Funkce

Webové stránky PageCloud vypadají skvěle, ale mají kvalitní vlastnosti, které odpovídají?

PageCloud má rozsáhlý seznam integrací aplikací, včetně velkých jmen jako Shopify, MailChimp a Vimeo. Tam’je také možnost ‘Žádost o integraci’ pokud váš oblíbený chybí, což jen dokazuje platformu’závazek k vývoji.

Obchod s aplikacemi PageCloud

Pokud potřebujete vložit formuláře na svůj web PageCloud, pak vy’znovu štěstí: tam’s obrovským výběrem typů formulářů, od soutěží a recenzí, přes odhady a informační bulletiny. Samozřejmě, že’znovu všechny plně přizpůsobitelné, taky.

Pokud si chcete přidat blog na své stránky, věci nejsou’t tak jednoduché. Vy’Musím mít existující blog na jiné platformě, pak ho importovat a vložit na svůj PageCloud web. To’je to bolest a společné téma, které jsme našli mezi aplikacemi a integracemi PageCloud – většina vyžaduje, abyste si nejprve založili účet u webu třetí strany za aplikací..

Jejich vložení pak může být trochu složitější, a to’to není tak jednoduché jako ‘instalace jedním kliknutím’ k dispozici u jiných stavitelů. Skutečnost, že všechny aplikace a integrace jsou zahrnuty v hlavní ceně, je obrovským bonusem.

Pomoc a podpora

PageCloud nabízí podporu živého chatu od 9:00 do 22:30. Slibný!

PageCloud chat box

PageCloud obvykle odpovídá za několik hodin’? Dobře, méně slibné…

Naštěstí jsme’znovu jen majitelé restaurací svědění, aby naše žhavé recenze žít. Pokud byl náš obchodní web skutečně nefunkční, vsaďte se’d být trhá naše vlasy ven do toho bodu.

Odpověď, kterou jsme dostali, se však ukázala jako docela aktuální a skutečně užitečná. Dalo by se také říci, že to napsal skutečný člověk, což je vždy hezké.

Můžete také získat podporu z PageCloud e-mailem, nebo hledat odpověď v jeho výběru ‘Články nápovědy’.

Ceny

My’Viděl jsem, co PageCloud dokáže, ale kolik to stojí?

PageCloud má docela jedinečný přístup k tvorbě cen.

Pro začátek tam’Je to jen jeden plán. Zahrnuje vše (elektronický obchod, aplikace, šablony, doména) a náklady 20 $ / měsíc účtováno ročně nebo 24 $ měsíčně měsíčně.

PageCloud ceny

To dělá věci velmi jednoduchými, jistě – ale je to dobrá hodnota? No, to opravdu všechno přijde na to, na co chcete použít PageCloud.

Například pokud’Jen se snažím vytvořit jednoduchý blog, portfolio, webové stránky pro malé firmy nebo osobní stránky, 20 dolarů se cítí trochu prudce. Mohli byste udělat skvělý web jinde za mnohem méně:

Tvůrce webových stránekCheapest Plaid Plan (/ month)Pojď tati

Site123

Wix

Čtvercový prostor

Weebly

PageCloud

5,99 $
10,80 $
11 dolarů
12 $
12 $
20 $

Ale pokud ano’Pokud se chystáte vybudovat poměrně velký nebo složitý web, integrovat mnoho aplikací a prodávat prostřednictvím svého webu, věci začnou vypadat mnohem rozumněji:

Tvůrce webových stránekCheapest Plaid Plan (/ month)PageCloud

Wix

Weebly

Čtvercový prostor

Pojď tati

20 $
20 $
25 $
26 dolarů
29,99 $

Jako my’už jsem se zmínil, i když jsme nebyli’Odfouknutý PageCloudem’s možnosti elektronického obchodování.

Ať tak či onak, se 14denní bezplatnou zkušební verzí je nejlepší jít na to a rozhodnout se sami!

PageCloud Review: Náš verdikt

Co si tedy myslíme o PageCloud a pro koho bychom ho doporučovali?

Nechat’Uděláme rychlou rekapitulaci toho, co jsme našli, když jsme sami testovali platformu:

Snadnost použití – Vzhledem k tomu, kolik můžete na stránce PageCloud změnit, bylo pro nás docela snadné. To’Není to tak intuitivní jako Wix, ale dělá dobrou práci.

Návrh šablony a přizpůsobení – Elegantní šablony a dostatek prostoru pro skutečně smysluplné přizpůsobení, které jde nad rámec jednoduchého přetahování. Mobilní reakce je problém my’Rád bych ale viděl adresované a můžete’t upravovat své stránky na cestách.

Funkce – Dobrý výběr aplikací, ale jen velmi málo z nich je ve skutečnosti součástí PageCloud. Vy’Budete muset mít účty u partnerských společností a poté tento kód vložit na své stránky. To’s mírně dlouho-vítr, a mohl by stát drahý v závislosti na tom, co potřebujete.

Pomoc a podpora – K dispozici je spousta užitečných videí, která vás provedou procesem vytváření vašich stránek. Tým podpory je dobře informován, ale doba odezvy live chatu může být pomalá.

Ceny – Jen ten ‘vše v’ cena: 20 $ / měsíc (účtováno ročně) nebo 24 $ / měsíc (účtováno měsíčně). Drahé, pokud’hned po jednoduchém webu, ale konkurenceschopný, pokud chcete prodávat věci a instalovat několik dalších aplikací.

Existuje několik zauzlení, ale PageCloud je rozhodně vzrušující sledovat a těšíme se, až uvidíme, jak to bude v nadcházejících letech růst..

Pro koho bychom PageCloud doporučujeme?

Šablony PageCloud jsou stylové a to’je cenově dostupná (i když ne velmi působivá) volba pro elektronický obchod. jestli ty’Například umělec, který hledá dobře navrženou webovou stránku, která propaguje a prodává několik produktů, by PageCloud mohl fungovat opravdu dobře. jestli ty’malá firma, možnost použít tři přihlašovací údaje pro web je skutečným plusem a mohla by odůvodnit vyšší náklady – opravdu záleží na vašem nastavení.

Už jste už použili PageCloud? Napište nám, co jste si o tom mysleli, a zanechte komentář níže!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me