Recenze Duda pro tvorbu webových stránek do roku 2020: Měli byste ji používat?


Nejlepší pro

Užitečná pomoc při navrhování


Celkové hodnocení

4 z 5 hvězdiček

Duda je tvůrce webových stránek zaměřený na design, ideální pro ty, kteří chtějí leštěný, atraktivní web, ale potřebují svou šablonu, aby mohli dělat většinu práce. Můžete vytvářet rychle, vytvářet widgety a přizpůsobovat své stránky – ale vy’Budu platit za privilegium. Duda’Je to trochu dražší než konkurence, s plány začínajícími na 14 USD měsíčně.

Jaké jsou klady a zápory Dudy?

Klady

 • Fantastická nabídka aplikací a widgetů, které můžete přidat – nebo se dokonce postavíte! To pomáhá uživatelům myslet mimo krabici a přidávat další jedinečné funkce na jejich webové stránky – ne mnoho stavitelů usnadňuje personalizaci.
 • Dostanete slušnou úroveň kreativní kontroly, ale je to’v rámci šablony’s limity. To může být dobrá věc pro ty, kdo nejsou’Příliš jistý designem, ale přesto chcete atraktivní webovou stránku.
 • Toto je stavitel, který obecně vyniká v jednoduchosti – i když se spoléhá na to, že se budete držet zásad návrhu vaší šablony.

Nevýhody

 • Drahé cenové plány a žádný bezplatný tarif – nejlevnější plán stojí 14 USD měsíčně, je-li účtován ročně.
 • Přestože Duda’s designové funkce jsou hojné, ale ne’t poskytuje mnoho výkonných funkcí webových stránek – například jiní stavitelé dělají více z hlediska optimalizace pro vyhledávače (SEO).
 • Při testování uživatele někteří shledali, že je Duda docela neohrabaný a obtížný nebo matoucí, pokud se pokusíte posunout šablonu’s limity – jestli ty’po úplné tvůrčí svobodě, pak Duda není’Vaše nejlepší volba.

Přehled Duda

Duda používá více než 450 000 podniků’s webový tvůrce, jehož cílem je “aby web design bezbolestný” prostřednictvím svých jednoduchých a kreativních návrhů. Vše, co potřebujete, je připojení k internetu a za pár minut můžete začít budovat svůj web Duda – nejsou nutné žádné technické dovednosti.

Domovská stránka tvůrce webových stránek dudaDuda je snadno použitelný pro kohokoli, ale je to’Je to zvláště užitečné pro designéry a nezávislé pracovníky, kteří potřebují rychle vytvořit spoustu profesionálních webů.

Funguje to tak, že vám nabízí řadu šablon, z nichž si pak můžete upravit podle svých představ změnou textu, přidáním obrázků, vytvářením nových stránek a dokonce vytvořením vlastních widgetů. Jednou’personalizoval jsem váš web, jednoduše jej publikujte online – Duda je hostitelem vašeho webu pro vás, takže to nevíte’Nemusíte se starat o dodatečné náklady nebo technické bolesti hlavy.

Duda může použít kdokoli, ale to’Je to zvláště dobré pro webové designéry, kteří potřebují rychle vytvořit více webů pro klienty. Vskutku, agentury a nezávislí jsou Duda’s hlavním cílovým publikem.

duda nejlepší pro nezávislé pracovníky a agentury

Jak snadné je Duda používat?

Když jsme to testovali, Duda působivě skóroval z hlediska snadnosti použití a celkově se umístil na třetím místě v žebříčku pro svou přívětivost pro začátečníky. Registrace na bezplatnou zkušební verzi je rychlá a bezbolestná – stačí zadat e-mail a heslo – to znamená můžete začít stavět během několika minut.

Duda je drag and drop stavitel, což znamená, že si můžete vybrat vybranou šablonu bez znalosti kódování. Jednoduše klikněte, přetáhněte, přetáhněte a napište a upravte své stránky, dokud nevymažete’znovu šťastný.

Snadný editor webových stránek dudaDuda usnadňuje vytvoření vlastního personalizovaného webu tím, že vám dá strukturované šablony k úpravám.

Duda vám pomůže tím, že vám dává pěkně strukturované šablony. To znamená, že máte méně tvůrčí svobody než řekněme, Wix – místo toho, abyste mohli kdekoli umístit, můžete provádět změny pouze v rámci “pravidla” nebo pokyny šablony’s rozvržení.

To’s kreativní svobodou, v mezích. Pokud se pokusíte posunout hranice šablony příliš daleko, můžete’Začnu najít těžší použití Dudy, což naši uživatelé objevili, když si Duda sami vyzkoušeli. Tady’je to dobré a špatné, co museli říci o Dudovi’s webový tvůrce:

“Pomocí Dudy byste mohli 100% získat web za den.”

“To’Je to velmi zvláštní směsice, že je na některých věcech jasno, ale na druhé je tak matoucí.”

“To’je tak snadné použití! Ale to’je to velmi případ, že se nedostanete mimo hranice toho, co vám šablona umožňuje, protože nakonec dopadnete na zeď.”

Na základě takovéto zpětné vazby’Je jasné, že Duda je snadno použitelný tvůrce webových stránek – pokud hrajete podle pravidel vaší šablony!

Navzdory frustracím, na které naši uživatelé občas narazili, stále ještě Duda skórovali. Vyšlo se čtyřmi z pěti hvězdiček pro spokojenost zákazníků a porazilo řadu dalších stavitelů (včetně WordPress.com).

Jak dobrý je Duda’s Šablony?

Jsme vyhráli’t porazit kolem keře – design je místo, kde Duda opravdu svítí. Má 98 profesionálně navržených šablon, z nichž si můžete vybrat, a kromě obvyklých předplněných příkladů je zde 10 prázdných, které můžete vyplnit od nuly.

Nejste si jisti, že můžete procházet téměř stovkou šablon? Můžete je filtrovat podle kategorie a zúžit výběr – existuje 10 kategorií, z nichž můžete vybrat, včetně obchodu, cestování, portfolia a internetového obchodu..

výběr šablony dudaDuda má na výběr téměř 100 šablon, z nichž všechny jsou jednoduché, stylové a neuvěřitelně dobře navržené.

Před výběrem si můžete prohlédnout každou šablonu, abyste si mohli udělat úplný pohled – ve skutečnosti Duda jde o kilometr navíc, takže si můžete prohlédnout návrh na ploše, tabletu a mobilu, abyste se ujistili, že je opravdu ideální pro vaše potřeby..

Všechny šablony lze přizpůsobit pro každé zařízení, což znamená, že můžete zajistit, aby váš web vždy vypadal co nejlépe, bez ohledu na formát.

Příklad mobilního editoru dudaDuda vám umožňuje snadno přepínat mezi editory zařízení, abyste si mohli přizpůsobit vzhled vašeho webu na stolních počítačích, tabletech a mobilních zařízeních.

Jak jsi četl dříve, Dude’Šablony lze snadno přizpůsobit, pokud jste vy’rádi se držíme stylu stanoveného vaším designem. Tady’to, co jeden uživatel musel říci o Dudovi’s šablony po vyzkoušení jednoho z nich:

“Šablona, ​​kterou jsem vybral, pro mě už udělala hodně. To znamenalo, že jsem musel jít dovnitř a vyplnit pár kousků.”

Všechny změny se dějí na obrazovce přímo před vámi – například jednoduše kliknete a píšete, chcete-li upravit text, místo toho, abyste byli převedeni na jinou stránku k úpravám “v zákulisí.”

Úpravy předplněného obsahu je velmi snadné, a tak přidává nové oddíly, jako je galerie, reference nebo kontaktní formulář. Můžete vyladit šířku okrajů a barvy pozadí, nahradit obrázky a změnit rozvržení nabídky, to vše pomocí několika jednoduchých kliknutí.

editor duda přidává novou sekciDuda vám nabízí předem připravené sekce, z nichž si můžete vytvořit svůj web rychle a snadno.

Duda vám dává předvyplněné sekce a rozvržení, ze kterých si můžete vybrat, a ještě jednodušší je vytvořit hezký web. Nicméně, to’je těžší hrát se skutečným rozvržením své webové stránky – zatímco Wix umožňuje přetahovat obrázky a další prvky kdekoli, Duda je restriktivnější.

I přes to Duda skóroval v našem výzkumu vysoce flexibilitu designu a přizpůsobil se čtvercovému prostoru’s vysokým skóre a získáním pěti hvězdiček z pěti. Duda’s hlavní důraz je kladen na design – jeho cílem je pomoci uživatelům prostřednictvím struktury šablony, v souladu s nejlepšími praktikami designu.

To’Je to dobrý nápad vybrat šablonu, kterou máte rádi a kterou nemáte’Nechci se radikálně změnit, jako vy’Pokud se pokusíte posunout svůj design příliš daleko, rychle začnu bojovat.

Zjistit více

 • Squarespace je jediným tvůrcem webových stránek, který nejlépe navazuje na Dudu’s návrhy. Zjistěte více o tomto kreativním tvůrci v našem Squarespace Recenze
 • Vytvoření online portfolia? My’udělali jsme výzkum – objevte 10 nejlepších tvůrců portfolia webových stránek najít perfektní zápas

Duda’s Nástroje a funkce

Duda přichází nabitý designovými funkcemi a způsoby, jak přizpůsobit vaše webové stránky, od více než 100 stylů písma po vestavěný editor fotografií. Také přichází s neobvyklým požitkem, který vám umožní vytvořit si vlastní widgety a vytvořit si na míru šitý zážitek pro vaše návštěvníky.

Například, Duda usnadňuje spouštění vyskakovacích oken, videí, propagačních akcí, speciálních zpráv a dalších pro uživatele na základě různých faktorů, jako je umístění nebo počet návštěv na webu.

duda nástroje pro přizpůsobeníDuda usnadňuje nabídnout svým návštěvníkům personalizované služby, které vám pomohou cílit a spojit se s publikem.

Je to fantastický způsob, jak se spojit s publikem a posílit interakci s vaším webem. Duda vybízí své uživatele, aby přemýšleli mimo krabici, a dělá tak zároveň přátelským pro začátečníky.

Duda by však mohl udělat více v jiných oblastech – jako je SEO -, aby dal vašemu webu větší sílu a větší šanci konkurovat jiným webům online. Nechat’se blíže podíváme na stavitele’s nejdůležitější vlastnosti…

Elektronický obchod

Umožňuje vám Duda prodávat online? Dobře, ano! Ve skutečnosti vám dává možnost přidat nástroje elektronického obchodování do svého nejlevnějšího plánu. To je neobvyklé – většina tvůrců webových stránek zahrnuje elektronický obchod pouze podle svých cenově výhodnějších plánů, než aby je házel od prvního dne.

Kromě designového aspektu – který zahrnuje více obrazů produktů, integrovaný design mezi webem a výkladní skříní a předem navržená rozvržení produktové stránky – Duda přichází také s některými slušnými nástroji prodeje.

Tyto zahrnují:

 • 30+ platebních možností (včetně Paypal, Square a Stripe)
 • Automatické výpočty daní
 • Kuponové kódy
 • Kategorie produktů
 • Oznámení o nízkých zásobách pro zákazníky
 • Digitální stahování
 • Přizpůsobitelné možnosti a ceny přepravy

Díky tomu je Duda spravedlivou volbou, pokud chcete prodávat produkty prostřednictvím svých webových stránek, i když to může’Nesoutěžte se specializovaným stavitelem, jako je Shopify, o online prodej.

Zjistit více

 • Chcete prodávat online? Objevte 5 nejlepších stavitelů internetového obchodu abyste si vybrali to nejlepší z nejlepších
 • Shopify je nejlepší celkový tvůrce pro prodej online – zjistěte, proč v našem plném rozsahu Shopify Review

SEO

Optimalizace pro vyhledávače byla oblastí, ve které Duda mírně poklesl, když jsme ji testovali. Prostě to nevypadá’t poskytovat stejné nabídky jako ostatní stavitelé, jako je Weebly – místo toho se Duda drží základů, včetně:

 • SSL zdarma – přichází s každým serverem Duda, ale je třeba jej nainstalovat (postup jedním kliknutím)
 • Citlivé šablony, které automaticky upraví velikost podle použité obrazovky nebo zařízení
 • Optimalizace Google PageSpeed
 • Přizpůsobitelné názvy, popisy metadat a adresy URL stránek
 • K obrázkům lze přidat alternativní text

Tohle není’Špatná sada nástrojů SEO – to prostě není’t nejpůsobivější na trhu. Vaše webové stránky společnosti Duda se stále najdou online, ale můžete mít frustrující, pokud máte zkušenosti se SEO nebo specifické potřeby.

Zjistit více

 • Je pro vás SEO důležitý? Přečtěte si naši recenzi 3 nejlepší tvůrci webových stránek pro SEO kde odhalujeme nejlepší možnosti pro nalezení online

Marketing

Pokud jde o marketing, Duda přemýšlel mimo krabici. Na jejích zdrojových stránkách vy’Najdu seznam marketingových materiálů, které jsou k dispozici zákazníkům Pro v plánu týmu nebo výše.

Tyto zdroje zahrnují:

 • Šablona vstupní stránky generující potenciální zákazníky
 • Prodejní balíčky s bílým štítkem
 • Bílý štítek letáky
 • Portál podpory bílých štítků
 • Obrázky záhlaví e-mailu

Jedná se o zdroje šité na míru, které mají zvýšit váš prodej, a spadají do kategorie správy klientů, která se uvolní, když upgradujete na týmový plán nebo výše. To také umožňuje komentáře k webům a vlastní značky.

duda marketingové nástroje vedoucí generátorDuda poskytuje profesionálním zákazníkům šablonu vstupní stránky hlavního generátoru, která pomáhá zapůsobit na klienty a růst vaší značky.

Duda však postrádá základní marketingové funkce – včetně nástroje pro zpravodaje což je jeho hlavní nevýhoda, pokud jde o rostoucí následky pro váš web.

Další nevýhodou Dudy je její nedostatek obchodu s aplikacemi, což znamená, že můžete’t snadno přidat další funkce na vaše stránky, když je potřebujete. Místo toho ty’spoléhejte se na vlastní funkce, které jsou součástí vašeho plánu – pokud potřebujete pokročilejší nástroje, vy’Musím upgradovat.

Kdo jsou Duda’s Funkce nejlepší pro?

Duda má kombinaci jedinečných a přizpůsobených funkcí spolu s některými ohromně zjevnými nevýhodami.

To’Je to skvělá volba pro nezávislé pracovníky nebo webové designéry kteří vytvářejí weby pro klienty – Duda’Obslužná sada pro správu klientů je obzvláště velkou výhodou’je mezi vzácnými staviteli docela vzácný.

My ne’Nedoporučuji to pro blogery nebo kohokoli s marketingem v centru jejich značky, ale kromě toho’Je to dobrá volba pro weby pro malé firmy, které chtějí dobře navržený web se skromnou nabídkou profesionálních funkcí.

Kolik stojí Duda?

Možná jste si toho všimli Dudy’Hodnocení jsou celkově celkem dobrá – ale její hodnota za peníze je skála dna. Že’protože Duda je nejdražší tvůrce webových stránek’Dosud jsme testovali, s cenami začínajícími na 14 USD měsíčně (účtováno ročně).

Existují tři cenové plány z čeho vybírat, v rozmezí 14 až 74 USD měsíčně, pokud je účtována ročně. Tam’Je také Enterprise plán pro ty, kteří mají stovky webových stránek a potřebují vlastní nabídku.

Recenze Duda - stanovení cenDuda’s tři cenové plány se pohybují od 14 do 74 dolarů za měsíc, pokud jsou účtovány ročně

Tam’to žádný plán zdarma, ale plán $ 22 za měsíc má 14denní bezplatnou zkušební verzi pro vás. Jednou’vyzkoušel jsem to, můžete si vybrat jakýkoli plán, do kterého se chcete přihlásit – zde’Stručná souhrnná tabulka, která vám pomůže při rozhodování, která je pro vaše potřeby nejvhodnější:

Základní plán
Týmový plán
Plán agentury
Cena za měsíc (účtováno ročně) Měsíční cena Počet stránek SSL Počet členů týmu Správa klientů Pokročilé nástroje
14 $ 22 $ 74 USD
19 dolarů 29 dolarů 99 $
1 1 8
&# 10004;&# 65039; &# 10004;&# 65039; &# 10004;&# 65039;
1 4 10
&# 10060; &# 10004;&# 65039; &# 10004;&# 65039;
&# 10060; &# 10060; &# 10004;&# 65039;

Můžete ušetřit až 25% výběrem ročního plánu místo měsíčního plánu – oba jsou k dispozici, takže si můžete vybrat předplatné, které vám nejlépe vyhovuje.

Nyní nechte’s podrobněji se podívejte na každý cenový plán. Pokračujte ve čtení pro rychlé shrnutí každého plánu a jeho klíčových funkcí:

Základní plán: 14 $ měsíčně, účtováno ročně

Pro osobní weby, které ne’Nepotřebujete fantastické funkce nebo služby zaměřené na klienta. Získáte jeden web se všemi základními funkcemi, které potřebujete ke spuštění, včetně:

 • Nástroje pro personalizaci webových stránek
 • Zabezpečení SSL
 • Vícejazyčné nástroje
 • Knihovna připojeného obsahu (omezeno)
 • Miliony bezplatných a prémiových obrázků

Získáte omezenou verzi Dudy’s připojenou knihovnou obsahu, která vám umožní spravovat obrázky, soubory a základní obchodní informace z jednoho centrálního umístění. Můžete mít jednoho dalšího člena týmu, se kterým chcete spolupracovat, a jakékoli další webové stránky stojí 19 USD měsíčně za každý web.

Týmový plán: 22 $ měsíčně, účtováno ročně

Plán týmu je nejlepší pro nezávislé pracovníky, kteří staví pro klienty, a možná provozováním malého týmu – můžete přidat až čtyři členy týmu, kteří s vámi na webu budou pracovat.

Toto je jediný plán, který nabízí 14denní bezplatnou zkušební verzi, takže si můžete vyzkoušet všechny jeho funkce zdarma!

Vše získáte ze základního plánu a celou řadu nástrojů pro týmovou spolupráci a správu klientů. Mezi funkce týmu patří:

 • Nastavení uživatelů a oprávnění pro členy týmu
 • Přístup klienta s bílým štítkem (vlastní značka a doména)
 • Nastavení uživatelů a oprávnění pro klienty
 • Komentáře webu
 • Prodej a marketingové materiály bílé etikety

Tyto funkce vám poskytují mnohem větší kontrolu nad webem, než je základní plán, a vybaví vás tak, abyste vytvořili profesionálnější služby pro klienty. Stále máte pouze jeden web v plánu týmu, ale můžete přidat další weby za 13 $ měsíčně.

Plán agentury: 74 $ měsíčně, účtováno ročně

Plán agentury je nejlepší pro projekty ve větším měřítku, kde potřebujete vybudovat více webů nebo mít až 10 členů týmu. Tento plán poskytuje všechny funkce z plánu týmu a pokročilé nástroje, jako například:

 • Okamžité webové stránky
 • Export webových stránek
 • Tvůrce widgetů
 • Integrace API (omezeno)
 • Připojení k Tabulkám Google a Airtable

Tyto nástroje jsou navrženy tak, aby podporovaly vaše podnikání, a pomáhají vám poskytovat jedinečné služby pro vaše klienty. Plán agentury zahrnuje osm webových stránek, ale můžete si za měsíc koupit více za 11 USD za web.

Doplňky elektronického obchodu: 7,25 $ – 39 $ měsíčně, účtováno ročně

Každý z Dudy’Cenové plány vám také umožňují vybrat si doplněk elektronického obchodu, pokud chcete prodávat online. Existují tři doplňky elektronického obchodu a to, které z nich vyberete, závisí hlavně na tom, kolik produktů vás zajímá’Budu prodávat:

 • Standard: 7,25 $ měsíčně – 100 produktů
 • Pokročilý: 19,25 $ měsíčně – 2 500 produktů
 • Neomezený: 39 $ měsíčně – nekonečné produkty

přidat elektronický obchodDuda vám umožňuje přidat elektronický obchod k plánu za příplatek, což vašemu obchodu poskytne větší flexibilitu.

Všechny poplatky jsou účtovány za web, což je třeba vzít v úvahu, pokud’znovu plánujete provozování více online obchodů. Žádný z těchto plánů neúčtuje transakční poplatek a všechny přicházejí s neomezeným úložištěm.

Za tyto plány můžete platit měsíčně namísto ročně, v tomto případě se cena pohybuje od 8 do 49 USD měsíčně.

Zjistit více

 • Hledáte něco trochu levnějšího? Podívejte se na náš úplný seznam 14 Nejlevnější tvůrci webových stránek na trhu
 • Ještě nejste úplně připraveni zaplatit? My’dostal jsem se na ně vztahuje naše recenze 10 nejlepších bezplatných tvůrců webových stránek roku 2019

Jakou pomoc a podporu nabízí Duda?

Společnost Duda nabízí širokou škálu možností pomoci a podpory, přičemž typ podpory, kterou dostáváte, závisí do velké míry na tom, jaký cenový plán si vyberete. Tady’s rychlé shrnutí podpory, která je součástí každého plánu:

 • Základní plán: E-mailem
 • Týmový plán: E-mail, chat a telefon
 • Plán agentury: Prioritní e-mail, chat a telefon

Kromě těchto podpůrných kanálů má Duda také centrum nápovědy, kde můžete najít články a návody, bez ohledu na to, které vás plánuje’znovu. Tam’s také Resource Center, které pořádá webináře, marketingové materiály, aktualizace produktů a další.

duda centrum nápovědyDuda’s Centrum nápovědy je užitečným místem k nalezení odpovědí, zejména pokud jste vy’znovu začínáte.

Máte-li dotazy, můžete použít Duda’s live chat služby. To přichází ve formě chatu bota, takže pokud máte jednoduché otázky, tak’je rychlý a snadný způsob, jak získat odpovědi.

Když jsme se však na Duda zeptali’s podporou jsme dostali průvodce, jak zkopírovat a vložit do tvůrce webových stránek. Takže jen heads up – udržujte všechny otázky ohledně chatu velmi jednoduché!

Recenze webových stránek společnosti Duda: Shrnutí

Duda nemusí být tím nejlepším tvůrcem webových stránek, ale je to tak’je to stále solidní volba – zvláště pokud vy’na volné noze nebo agentura snaží se rychle a snadno vytvořit několik webů. To’Jedná se o zcela unikátní funkce správy klientů, které vám pomohou vytvořit profesionální službu.

Tam, kde Duda opravdu svítí, jsou jeho návrhy. To’Je perfektní, pokud chcete dobře vypadající web, ale ne’Nechcete, aby vám udělala veškerá tvůrčí práce – místo toho, abyste vás ohromili výběrem, Dude’Šablony vám poskytují pomocnou ruku prostřednictvím strukturovaných návrhů.

Pokud však chcete úplnou tvůrčí svobodu nebo levné ceny, není to pravda’t stavitel pro vás. Duda se stane výzvou k použití, pokud se pokusíte posunout hranice svých šablon příliš daleko, a má také některé z nejdražších startovacích cen na trhu.

Pokud Duda nemá’Nezískal jsem vás, stále existuje spousta alternativ. Wix vám dává úplnou tvůrčí svobodu na vašem webu, Squarespace má stejně ohromující návrhy, zatímco Weebly má mnohem dostupnější startovací plány.

Pro ty z vás, kteří milují zvuk Dudy’s webový tvůrce a může’t počkat, až začnu, skočte na 14denní bezplatnou zkušební verzi a zjistěte, co dalšího může nabídnout!

Zjistit více

 • Duda není úplně tvůj dokonalý stavitel? Že’je v pořádku, my’Znovu vám pomůžeme najít nejlepší způsob, jak se dostat online. Podívejte se na následující recenze:
  • Wix Review – Wix je náš nejlépe hodnocený webový tvůrce – zjistěte, proč v naší důkladné recenzi
  • Squarespace Recenze – jestli ty’po úžasných designech a výkonnějších funkcích než Duda se dozvíte více o Squarespace
  • Weebly Recenze – mnohem dostupnější varianta než Duda; v naší úplné recenzi se dozvíte více o tom, co nabízí

Duda FAQ

Byl by Duda dobrou volbou pro můj blog?

Mohli bychom’t Duda nedoporučuje příliš vysoko pro spuštění blogu – ačkoli ve svých plánech zahrnuje i nástroje pro blogování. Vy’d určitě skončí s krásným blogem, ale ano’být velmi silný, jak to není’neposkytuji stejné funkce jako něco jako WordPress. Duda také ne’Nezahrnujte nástroj zpravodaje, který je pro blogování méně vhodný.

Co je Enterprise plán? Potřebuji to?

Duda’s Podnikový plán je dalším krokem z plánu agentury a je určen pro velké podniky, které spravují stovky nebo dokonce tisíce webových stránek. Dodává se s pokročilými funkcemi, a ne’nepřijdete se stanovenou cenou – místo toho kontaktujete přímo Duda a prodiskutujete, zda je pro vás Enterprise plán vhodný.

Zahrnuje Duda bezplatnou doménu?

Bohužel Duda ne’házet do volné domény se svými plány. Pokud chcete bezplatnou doménu, můžete’Musím se podívat na stavitele, jako jsou Wix, Weebly nebo Squarespace, protože všichni nabízejí tento perk se svými ročními plány.

Expert na tvorbu webových stránek si klade za cíl poskytnout vám čestná data. Že’to je důvod, proč provádíme vlastní výzkum a získáváme přímý osobní pohled. Klikněte zde pro další informace.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map