SimpleSite Review 2020 – príliš jednoduché?

Obrázok predstavujúci ukážkuHovoria tam’s krásou v jednoduchosti – ale aká jednoduchá je príliš jednoduchá? že’to, čo sme chceli zistiť.


SimpleSite robí presne to, čo hovorí na plechovke – to’je jednoduchý, priamy a jednoduchý tvorca webových stránok, ktorý ponúka jednoduchý spôsob, ako sa nekóderi môžu pripojiť k internetu.

my’Musím však byť úprimný – SimpleSite nie’t pre každého. to’Najlepšie pre úplných začiatočníkov, ktorí chcú veľmi jednoduchý web, bez obáv z kvality svojich návrhov. Ak potrebujete elegantný alebo výkonný web, SimpleSite vyhral’t začiarknite políčka.

Výhody a nevýhody SimpleSite

Výhody nevýhody
  • Veľmi jednoduché použitie
  • Začiatočník priateľský
  • Skvelé pre mobilnú optimalizáciu
  • Dátumové vzory a obmedzené prispôsobenie
  • Obmedzené funkcie
  • Minimálna podpora zákazníkov
  • Platené plány nemajú pre peniaze hodnotu

Ak ty’myslenie SimpleSite môže byť pre vás alebo pre vás najlepším tvorcom webových stránok’nie ste si istí a chcete sa dozvedieť viac, potom vy’ste na správnom mieste. my’Vyskúšali sme to a sami to vyskúšali, a teraz aj my’ste pripravení sa s vami podeliť o naše zistenia.

Ste pripravení zistiť, či je SimpleSite pre vás jednoducho najlepším staviteľom? Posaďte sa a pripnite si vás, keď vás prevedieme funkciami, ľahkým používaním, určovaním cien a ďalšími hodnotami!

1

Jednoduchosť použitia

Ľahké používanie je jednou z hlavných vecí, na ktoré treba myslieť, keď sa nachádzate’výber nástroja na tvorbu webových stránok. to’Je dôležité, aby váš staviteľ zodpovedal vašim vlastným technickým schopnostiam – takto si môžete skutočne vychutnať vytváranie svojich webových stránok!

Nie je prekvapením, že práve tam SimpleSite skutočne svieti. Plní svoje meno a dáva svojim používateľom jednoduchý a jednoduchý spôsob, ako vytvárať základné webové stránky. SimpleSite si cení radosť z dokonalosti, ktorá sa zobrazuje v jeho jednoduchom editore.

jednoduché použitieSimpleSite uľahčuje začiatočníkom zostavenie základnej webovej stránky bez kódovania alebo technických znalostí.

Ale len hlavou hore – ak chcete veľa kreatívnej slobody, potom vy’SimpleSite považujem skôr za frustrujúce ako ľahké. to’Nie je to ani veľmi intuitívne, čo znamená, že zablúdenie z nastavenej cesty môže spôsobiť bolesti hlavy.

Ak chcete väčšiu slobodu, stavitelia ako Wix alebo Squarespace sú oveľa vhodnejšie pre vaše potreby. Pre technicky náročných medzi nami však SimpleSite’s jasný, nevhodný editor je dar z nebies.

Na začiatku si vyberiete, či ste’opätovné vytvorenie osobného alebo firemného webu – ak je’Ani jeden si nemôžete vybrať “ostatné.”

simplesite nastavenie webových stránok

SimpleSite potom vás prevedie procesom výstavby – jednoducho si vyberiete svoju farebnú schému, pridáte obrázky, názov a názov domény a potom vytvoríte prihlasovacie údaje. Tento posledný krok automaticky publikuje vaše stránky, ktoré potom môžete vrátiť a dokončiť úpravy.

to’je super jednoduché a úplne začiatočnícke priateľské. To znamená, že to nebolo’• vždy najintuitívnejšie – niekedy bola jeho jednoduchosť extrémne reštriktívna a sťažilo vypracovanie toho, ako robiť celkom základné veci. V jednom kole testovania nám trvalo dlho, kým sme pred zverejnením našej stránky našli spôsob úpravy textu, čo by malo byť jednoduché!

SimpleSite tvrdí, že môžete vytvoriť stránku v priebehu niekoľkých minút. Pri našom testovaní sme zistili, že v skutočnosti sa to pravdepodobne zmení dve hodiny (za predpokladu, že chcete dobre zaokrúhlený web).

2

Dizajn a prispôsobenie tém

Zostavenie SimpleSite môže byť jednoduché, ale ako bude vyzerať váš web? Pravda je, že dizajn je cena, ktorú zaplatíte za jednoduchého editora. SimpleSite’s dizajny sú datované a ponúkajú veľmi obmedzené prispôsobenie.

Zatiaľ čo väčšina ostatných staviteľov – napríklad Wix, Weebly a Squarespace – vám ponúka výber šablón na založenie webu’Vďaka štruktúre a dizajnu funguje SimpleSite trochu inak. Ak zvolíte “osobné / blog” alebo “ostatné” možnosti, vy’re automaticky zadaná predvolená téma prispôsobiť, ako je to na obrázku nižšie.

podobná osobná témaKeď vyberiete osobný, blog alebo “ostatné” možnosť SimpleSite vám dáva vopred nastavenú tému na prispôsobenie.

Ak však vyberiete ikonu “obchodné” , môžete si vybrať z niekoľkých rôznych tém, ktoré chcete upraviť.

podobné obchodné témyNa spustenie firemného webu si môžete vybrať z niekoľkých tém.

Toto je pomerne bizarný spôsob, ako robiť veci – môžete určiť, aký typ obchodných stránok ste’napríklad znova nastaviť, ale nie to, či je vaša osobná stránka portfóliom, blogom alebo životopisom.

Kvôli tomu, náš najlepší tip je vybrať si “obchodné” bez ohľadu na to, aký typ stránok ste’prestavba. To vám umožní prehľadávať všetky stránky SimpleSite’s témami, ktoré nájdu ten, ktorý vyhovuje vašim potrebám.

Akonáhle budete mať svoju tému, prispôsobenie je celkom základné. Dobrou správou je, že SimpleSite to napriek svojmu dosť okružnému spôsobu práce robí veľmi ľahko pridať prvky, napríklad text a obrázky.

podobné dizajnové funkcieto’s jednoduché pridať jednoduché prvky na vaše webové stránky’s stránkami, hoci po umiestnení na stránku môže byť zložité ich prispôsobiť.

Avšak, upravte ich alebo ich znova nastavte’na vašej stránke je náročnejšia – a často nemožná – úloha.

to’je jednoduché prepínať vaše stránky’s rozvrhnutie po zverejnení, ale môžete’Vráťte sa späť a vyberte úplne novú tému – stačí zmeniť rozloženie témy, ktorú ste pôvodne vybrali.

Myslite na SimpleSite ako Playmobil – môžete ľahko vytvoriť pekný web, ale je to’s v rámci obmedzení stanovených pre vás. Napríklad Wix a Squarespace sú skôr ako Lego – stále ľahké pre začiatočníkov, ale s potenciálom väčšej slobody, fantázie a pôsobivých výsledkov..

3

Vlastnosti

Aj keď dizajn je prvá vec, ktorú si vaši návštevníci všimnú, je to’s funkciami, ktoré môžu dlhodobo zmeniť vaše stránky a ovplyvniť ich pravdepodobnosť úspechu a rastu.

Bohužiaľ, SimpleSite má pekné obmedzený rozsah funkcií, takže je to menej ako ideálne pre ambiciózne webové stránky.

Medzi funkcie, ktoré obsahuje, však poskytujú dobrý základ pre hobby webové stránky a začínajúce projekty. Bezplatný plán je veľkorysý v tom, čo ponúka, s elektronický obchod a optimalizácia pre mobilné zariadenia obidve prichádzajú ako štandard.

podobné funkcieSimpleSite vám ponúka množstvo základných funkcií, ktoré vám pomôžu spravovať vaše webové stránky.

Veľkorysý elektronický obchod

SimpleSite’Hlavným triumfom v oblasti funkcií je skutočnosť, že vám to umožňuje predať až päť produktov podľa plánu zadarmo. že’naozaj stojí za to kričať. Schopnosť elektronického obchodu je zvyčajne vyhradená pre platiacich zákazníkov, takže ak ju ponúkate bezplatne, SimpleSite bude vynikať oproti svojim konkurentom.

To je perfektné, ak chcete predať niekoľko položiek, ale my nie’t Ak odporučíte SimpleSite’v skutočnosti začnem obchod s elektronickým obchodom. to’nie je príliš škálovateľný a vyhral’t vám nástroje, ktoré potrebujete na správne spravovanie obchodu.

Ak chcete odomknúť neobmedzený počet produktov v internetovom obchode, musíte prejsť na najdrahší plán elektronického obchodu pre 30,49 dolárov mesačne. Za túto cenu môžete tiež použiť lepšiu platformu elektronického obchodu, napríklad Shopify alebo BigCommerce – oboje stojí menej ako 30 dolárov mesačne, a majú neuveriteľne silné funkcie elektronického obchodu.

Celkovo je SimpleSite veľmi veľkorysý vďaka svojej funkcii elektronického obchodu s produktmi vo svojom bezplatnom pláne, čo z neho robí skvelá voľba pre zarábanie peňazí z vášho koníčka. to’Je to zriedkavá ponuka a určite sa oplatí vyťažiť maximum!

Mobilná optimalizácia na cestách

Väčšina tvorcov webových stránok ponúka šablóny optimalizované pre mobilné zariadenia, takže váš web bude automaticky vyzerať skvele na akejkoľvek obrazovke. SimpleSite sa nelíši, ale tam, kde sa skutočne odlišuje, je jeho editor mobilných webových stránok na cestách.

simplesite mobile readySpravujte svoje stránky na cestách pomocou SimpleSite’s mobilný editor.

Svoju stránku môžete upravovať a spravovať priamo z mobilu bez toho, aby ste si stiahli aplikáciu alebo sa hrali pomocou doplnkov – stačí pár ťuknutí do telefónu alebo tabletu a vy’je dobré ísť!

Profesionálne e-mailové adresy

Keď si kúpite doménu prostredníctvom SimpleSite, dostanete tiež päť osobných e-mailových adries hotela. Namiesto toho, aby ste používali svoj všeobecný e-mail, ako napríklad môžete. Toto je vynikajúca funkcia, pretože vám a vášmu webu poskytuje viac profesionálny imidž.

simplesite funkcie e-mailyKeď si kúpite doménu cez SimpleSite, získate päť osobných e-mailových adries.

Toto sú tri hlavné výhody, ktoré prichádzajú s používaním SimpleSite. Existujú však niektoré kľúčové funkcie, ktoré SimpleSite neobsahuje, ktoré by ste očakávali od typického tvorcu webových stránok.

Zlý SEO

Optimalizácia vyhľadávacieho nástroja (SEO) je nevyhnutná na získanie vášho webu – bez neho váš web nemá’Nemáte šancu umiestniť sa vysoko na Googli’s výsledky vyhľadávania. K najlepším tvorcom webových stránok SEO patrí veľa nástrojov SEO automaticky a čo najjednoduchšie optimalizujete svoje stránky ešte ďalej..

SimpleSite jednoducho nevie’• Pokiaľ ide o SEO, stúpnite dosť.

Áno, poskytuje stránky optimalizované pre mobilné zariadenia, ktoré Google miluje, a obsahuje sprievodcov, ktoré vám ukážu, ako používať kľúčové slová v nadpisoch. Ale ty’čo môžete urobiť pre optimalizáciu svojich stránok – čo sa týka začiatočníkov, môžete’t nainštalovať všetky aplikácie, vložiť Google Analytics alebo získať prístup k kódu svojich stránok.

Pri porovnávaní SimpleSite’s SEO ponúka to Squarespace alebo Weebly, uvedomíte si, aké základné to je. Ak ty’zamerať sa na prvé miesto alebo dokonca na prvú stránku spoločnosti Google’s výsledkami vyhľadávania, SimpleSite jednoducho nie je pre vás.

Neexistujúci trh aplikácií

SimpleSite nevie’Nemáte trh aplikácií, čo znamená, že ste’úplne spoliehajú na svoje vstavané funkcie. to’nie je to jediný tvorca webových stránok, ktorý to robí – napríklad Squarespace’Nemám trh s aplikáciami, ale opäť má aj tie najlepšie vlastnosti v okolí. SimpleSite môže’To sa môže pochváliť!

Zastaraná integrácia sociálnych médií

Aj keď môžete vložiť sociálne tlačidlá, aby návštevníci mohli zdieľať vaše stránky na rôznych platformách, ako sú Facebook alebo Twitter, môžete’t vložte na svoje stránky živé sociálne kanály. Toto je skutočná hanba – sociálne médiá sú obrovskou súčasťou moderného marketingu a váš web je tým pravým miestom, ktoré návštevníkom dáva šancu udržiavať krok so svojimi online profilmi..

Všetko vo všetkom, SimpleSite má čo ponúknuť oveľa menej ako jeho konkurenti, pokiaľ ide o funkcie. Iste, vy’Získam základy, keď sa zahodí pár pekných výhod – ale celkovo je možné do očí bijúce medzery v zozname funkcií ignorovať alebo ich ospravedlniť..

Pravda je, že ak chcete rozšíriť svoje webové stránky, vy’Zistím, že bojujete.

4

Pomoc a podpora

Pomoc a podpora sa dajú ľahko prehliadnuť’znovu si vyberiete tvorcu webových stránok, ale je to’Pred vyplatením sa oplatí skontrolovať. Nikto nechce tráviť hodiny chodením v kruhoch s neužitočným chatovacím robotom – takže to, čo SimpleSite môže ponúknuť vo vašej potrebnej hodine?

Odpoveď znie – nie príliš. SimpleSite ponúka iba jeden typ podpory: e-mail.

podobný zákaznícky servisSimpleSite ponúka svojim používateľom e-mailovú podporu a na stránke podpory zákazníkov časť Časté otázky.

To aspoň znamená, že váš problém rieši ľudská bytosť, ale nevýhodou je, že môžu pracovať iba ľudským tempom. Priemerná doba odozvy je dva pracovné dni, čo je menej ako ideálne, ak máte naliehavý problém.

tam’s žiadne telefónne číslo uvedené na SimpleSite’s stránka zákazníckej podpory – iba e-mail, poštová adresa a zoznam častých otázok. Môžete prejsť na blog, kde nájdete všeobecnejšie informácie, ale v prípade konkrétnych alebo technických problémov’Musím sa obrátiť priamo na tím podpory.

5

stanovenie ceny

SimpleSite má tri plány z čoho vyberať: the Základné, profesionálne a elektronické obchodovanie plány. Základný plán je úplne zadarmo; plán Pro stojí 15,49 dolárov mesačne, zatiaľ čo plán elektronického obchodu predstavuje 30,49 dolárov mesačne. Ak to znie draho, môžete ušetriť peniaze platením ročne, nie mesačne.

rovnaké cenySimpleSite má tri cenové plány, od bezplatných až po 30,49 dolárov mesačne. Ak vyberiete možnosť platiť ročne, môžete získať lacnejšiu cenu.

Základný plán umožňuje vám zostaviť až 15 strán, predať až päť produktov a ponúka obmedzený výber možností dizajnu. Na tomto pláne, vy’Na svojich webových stránkach budem inzerovať reklamu SimpleSite – z tohto dôvodu nemáme’Neodporúčam bezplatný plán pre akýkoľvek typ obchodnej webovej stránky. namiesto, to’Je ideálny pre hobby webové stránky alebo osobné projekty.

Plán Pro odstráni tieto reklamy, umožňuje vám vytvoriť neobmedzené stránky, odomkne prístup ku všetkým možnostiam dizajnu a umožní vám použiť neobmedzené obrázky a videozáznamy. Získate tiež bezplatnú doménu a päť e-mailových adries. to’je určený pre profesionálne webové stránky, či už osobné alebo obchodné. vy’vo vašom obchode je stále obmedzený na päť produktov – ak chcete predať viac, vy’Potrebujem plán elektronického obchodu.

Plán elektronického obchodu prichádza so všetkým z programu Pro – jediným rozdielom je, že prostredníctvom svojho webu môžete predať neobmedzený počet produktov. neprekvapujúco, tento plán je najlepší pre internetové obchody. Všetky platené programy prichádzajú so 14-dennou zárukou vrátenia peňazí, takže ich môžete vyskúšať bez rizika!

Plán zadarmo je ten, ktorý sme my’d najviac odporúčajú, napriek mnohým obmedzeniam. to’je veľmi veľkorysý v tom, že vám umožňuje predávať online, ideálny pre mobilných používateľov a je dobrou voľbou pre hobby webové stránky.

Vzhľadom na zastarané návrhy a nedostatok funkcií sa platené plány nezmenia’t neponúka veľkú hodnotu za peniaze, najmä v porovnaní s inými staviteľmi, ako sú Wix a Weebly. Ak ty’znovu založíte obchodné stránky’Namiesto toho stojí za zváženie niektorej z týchto alternatív.

Nástroj na tvorbu webových stránokNajlepší platený plán (/ mesiac) *Weebly

Choď oci

Site123

Wix

SimpleSite

Squarespace

$ 5
$ 5.99
$ 10.80
$ 11
$ 11,25
$ 12

* Ceny uvedené v tejto tabuľke odrážajú mesačné náklady na ročné plány, a nie mesačné predplatné.

Recenzia SimpleSite: Naše záverečné myšlienky

SimpleSite dokazuje raz a navždy, čo nemáte’Na vytvorenie webovej stránky nepotrebujú technické zručnosti. To však znamená, že ide o jednoduchosť príliš ďaleko, čo vedie k veľmi základným funkciám a často frustrujúco obmedzeným nástrojom na úpravu..

my’Preskúmal som SimpleSite’s funkciami, ľahkým používaním, dizajnom, pomocou, podporou a cenou a ich cenami’Určite nás držali na nohách. Jednoduché použitie, ale nie intuitívne; chýbajú základné funkcie, ale vyrovnávajú sa s elektronickým obchodom a zriedkavými úpravami v mobile; SimpleSite je sako rozporov.

SimpleSite’Vďaka skrytým drahokamom je to dobrá voľba pre začiatočníkov, ktorí chcú začať hobby alebo osobné webové stránky, a dokonca predať pár položiek na boku.

Ak však chcete viac štýlových vzorov alebo prispôsobiteľných funkcií, môžete’d byť lepší s iným tvorcom webových stránok.

Wix je najlepší celkový tvorca webových stránok, a je naozaj začiatočník-priateľský k zavedeniu. GoDaddy je najrýchlejší, ak si len chcete niečo online rýchlo, Squarespace má tie najlepšie návrhy, zatiaľ čo Weebly je najlepší pre malé podniky.

SimpleSite môže’nekonkurovať týmto aktuálnym staviteľom, ale je to tak’nesnažím sa. Ako hovorí na svojej webovej stránke, “používanie nášho produktu by sa malo cítiť príjemne – napríklad hranie hier” – a to’presne to, čo dosahuje. to’nie je seriózny staviteľ – to’je hravý, takže si ho užívajte. Len don’Neočakávam, že vaša vášeň Playmobil sa čoskoro dostane do veľkých dolárov.

Recenzia SimpleSite: Časté otázky

Musím platiť za hosťovanie s SimpleSite?

Nie! Vaša stránka je pre vás plne hostená, takže ju nemáte’Nepotrebujete nájsť poskytovateľa hostingu alebo platiť žiadne ďalšie poplatky za to, aby vaše stránky boli online. Aj keď ty’pokiaľ ide o plán zadarmo, nemusíte’netreba sa starať o platenie za hosting.

Dostanem doménu so serverom SimpleSite?

Áno! Keď sa zaregistrujete v službe SimpleSite, získate bezplatnú doménu’s platenými plánmi. Keď sa zaregistrujete do bezplatného plánu, môžete si vybrať, či budete mať bezplatnú doménu – napríklad www.yourname.simplesite.com – alebo zaplatíte za vlastnú doménu..

Je SimpleSite dobrou voľbou pre blogovanie?

Radi by sme’t Ak odporučíte SimpleSite’váš blog je skutočne vášnivý. Existuje veľa začiatočníkov, bezplatných staviteľov, ktorí majú k dispozícii oveľa výkonnejšie nástroje na blogovanie – pozrite si WordPress.com, Weebly, Wix alebo Squarespace pre začiatočníkov!

Ak ty’vášnivý blogovanie, pozrite si našu recenziu najlepších blogovacích platforiem.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me