Site123 Review 2020 – Zásadní věci, které potřebujete vědět


Recenze Site123

Recenze Site123


Hodnocení

4 z 5 hvězdiček

Připojte se k serveru Site123 zdarma

  • Zdarma plán k dispozici
  • 10,80 – 28,80 $ za měsíc
  • Úžasná podpora živého chatu

Recenze Charlie Carmichael

Poslední aktualizace 14. ledna 2020

Site123 se vás zeptá na pár otázek – jako je typ webu, který chcete a jaký je název webu – před vytvořením šablony na míru, která obsahuje všechny funkce, které potřebujete. Elegantní, správně?

To’Není divu, že se to naučím Site123 je vytvořen pro jednotlivce a firmy, kteří potřebují web rychle a s minimálními problémy.

To nemusí být nejlepší pro opravdu složité nebo výkonné webové stránky, ale pro rychlost a efektivitu (se spoustou velké pomoci podél cesty!), Můžete’Budu se snažit najít lepšího tvůrce webových stránek.

Pros Nevýhody

TOP 3 SITE123 PROS# 1

# 2

# 3

Skvělá podpora, zejména díky funkci live chat

Šablony jsou plně mobilní a tablety reagují

Fantastický a snadno použitelný aplikační trh

TOP 3 SITE123 CONS# 1

# 2

# 3

Některé funkce nemají hloubku a skutečnou kvalitu

Můžeš’t změnit šablony, jakmile bude váš web spuštěn

Není moc kreativní svobody a flexibility

1

Úvod

Způsoby, jak vytváříme webové stránky, se neustále vyvíjejí. Před několika lety jste potřebovali kódovat celý svůj web od nuly.

Potom přišlo zrod tvůrců webových stránek, kteří každodenním lidovým přístupům k vytváření webových stránek využívali nástroje drag-and-drop.

Nyní se tito tvůrci webových stránek opět vyvinuli a vytvářejí pro vás připravené webové stránky z odpovědí na několik jednoduchých otázek o typu webu, který’rád!

Palubní deska Site123Opravdu jasné intro, kde můžete Site123 sdělit účel vašeho webu před vygenerováním počáteční šablony

Site123 je tvůrce webových stránek v popředí inovací, takže je snazší a rychlejší než kdykoli předtím vytvořit webovou stránku..

Jejich šablony jsou dobře navržené, aplikace se snadno integrují a nabízejí vám možnost prodávat produkty prostřednictvím vašeho webu.

Pokud to nebylo’Jejich funkce podpory a podpory jsou jedny z nejlepších v okolí a brání vám v přilepení cokoliv od začátku.

Ale je to stavitel pro vás? My’použili jsme to a my’Mám lidi stejně jako ty, abys je použil. Nechat’Když vidíme, jak to dopadlo, když jsme ho prošli jeho tempy…

2

Jak snadné je použití Site123?

Snadnost použití

Jedním slovem: velmi.

Site123 funguje tak, že vám nejprve položí několik otázek a poté vygeneruje šablonu s příslušnými funkcemi na základě poskytnutých informací.

Připadá nám to dostatečně jednoduché, ale tady u Expert na tvorbu webových stránek chceme vždy vědět, co si vy, naši uživatelé, také myslíte.

Takže jsme dostali každodenní lidi, aby otestovali server Site123 a vytvořili web, než nám podali zprávu, jak jej našli.

Tady’je jen pár jejich odpovědí:

“Celkově Našel jsem to opravdu jednoduché. Pokud jde o intuitivitu, bylo to opravdu snadné.”

“Našel jsem to opravdu, opravdu jednoduché použití. Já ne’nevadí, že nebudu mít příliš mnoho tvůrčí svobody, protože bych mohl web snadno dostat nahoru.”

Také jsme přiměli lidi, aby ohodnotili, jak snadné (nebo těžké) našli různé věci a statistiky zálohují jejich slova.

100% účastníků zjistilo, že je snadné dokončit základní úkoly, jako je úprava textu, přidání vlastních snímků a vložení kontaktního formuláře.

75% účastníků dokonce zjistilo, že je snadné provádět o něco složitější úkoly, jako je přizpůsobení webu’s navigační lišta, která integruje účty sociálních médií a zviditelňuje jejich polohu na mapě.

Spokojenost zákazníků

To’Je dobře a dobře, že Site123 se snadno používá, ale to ne’t vždy znamená, že lidé jsou spokojeni s tím, jak jejich webové stránky’se ukázalo.

Po zeptání se účastníků to uvedlo 72%’d ráda doporučím Site123 příteli, který’se snaží dostat online.

Zatímco 72% není v žádném případě špatná postava, důvod nebyl’Zdálo se, že ještě vyšší je to, co lidé potřebují pro svůj web.

Mnozí uvedli, že pokud chtějí komplexní web se spoustou specifických požadavků, pak by server Site123 ne’t být produkt pro tuto práci.

3

Pro koho je Site123 nejlepší?

Blogování

Site123 má některé opravdu skvělé a základní funkce, které vám pomohou vytvořit blog. Díky Analytics, sociálním záložkám, vyhledávací funkci a zdroji RSS je tato služba spolehlivou volbou být domovem vašich příspěvků.

To ne’Nemám ale všechno. Pokud jsou pro váš blog důležité kategorie zobrazení, archivace a začlenění sekce komentářů, Site123 vyhrál’nebudu ti moci pomoci.

Pokud jste chtěli web pouze pro blog, pak je vaše odpověď WordPress – to’co to je’je určen pro.

Pokud je blogování něčím, co jste’d, aby váš web mohl dělat a Site123 ne’Pokud máte funkce, které potřebujete, nejlepší volbou je vyzkoušet Weebly nebo Squarespace.

Podnikání & Elektronický obchod

Jak dobrý je server Site123 pro podnikání a / nebo elektronický obchod, opravdu záleží na vašich potřebách.

To’Snadné vytvoření jednoduchého, čistě vyhlížejícího obchodního webu, který ukazuje, o čem je vaše společnost. Kromě toho vy’Budu se snažit vytvořit něco podstatnějšího.

Můžete použít CTA (Call To Action) a Site123 má možnosti e-mailového marketingu, ale to’asi tak daleko, jak to jde.

Rovněž přichází s funkcemi elektronického obchodu u všech prémiových plánů a nabízí pokročilé funkce elektronického obchodování na internetu ‘Profesionální’ a ‘Zlato’ plány.

Tyto pokročilé funkce vám umožňují prodávat digitální produkty a přidávat kupóny.

Opět však postrádá skutečné finanční nástroje elektronického obchodování – jako je automatická fakturace a sledování plateb – což ztěžuje prodej produktů ve velkém měřítku.

Site123 je dobrou volbou pro základní obchodní weby a dokonce i pro ty, kteří chtějí prodat několik produktů. Pokud chcete něco podstatnějšího, vy’Budu chtít silnější řešení, jako je Shopify nebo Bigcommerce.

Osobní

Zde přichází Site123 do svého vlastního. To’má dobrou hodnotu za peníze, snadno se používá a má velkou podporu (ale my’K tomu se dostanu v další sekci).

Pokud máte’Nemáte velkou důvěru ve své vlastní technické schopnosti a potřebujete pomocnou ruku, Site123 je pravděpodobně nejlepší volbou na dnešním trhu.

Ať už je váš web určen pro fotografii, vaši novou kapelu nebo jen online životopis, Site123 má všechny základny pokryté.

Jeho šablony jsou moderní a přicházejí s užitečnými funkcemi založenými na tom, co váš web’s pro.

Škálovatelnost

Site123 má funkce blogů a elektronického obchodování, šablony pro mobilní reagovat a skvělé funkce nápovědy a podpory, které vám pomohou růst.

Nicméně, mnoho z jeho funkcí má omezené schopnosti, což znamená, že’není to opravdu tvůrce webových stránek, pokud si vyberete’obchod s cílem stát se velkým hráčem ve hře.

Osobní stránky – skvělé. Malé firmy – skvělé. Střední a velké podniky, které hledají výkonného tvůrce webových stránek, který by se dal rozšířit – není to nejlepší volba.

Pokud chcete web, který’s možností růstu ve vašem podnikání, Weebly má několik skvělých škálovatelných nástrojů a v současné době investuje spoustu času do zlepšování svých funkcí elektronického obchodování..

Shopify nebo BigCommerce jsou dvě platformy určené výhradně pro prodej online a pomohou vám vyrazit konkurenty z parku!

4

Site123’s Nástroje

Pomoc & Podpěra, podpora

Pokud by vytváření webových stránek bylo jako naučit se jezdit na kole, pak by vám Site123 byly vaše stabilizátory, které vás podporují až do okamžiku, kdy bude váš web připraven k provozu..

Výukový program editoru Site123Site123 má úžasný proces na palubě. Dají vám prohlídku editoru a ukážou vám, jak věci fungují.

Nabízejí pomoc prostřednictvím e-mailu, sociálních médií a jejich znalostní báze. To, co opravdu prosvítá, je jeho živá podpora chatu.

Živý chat je k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu a je založen na stejné stránce jako stránka, na které jste vy’znovu upravte, abyste mohli přijímat rychlé a přehledné odpovědi, aniž byste museli opustit stránku.

Milovali jsme to a stejně tak téměř každý, kdo jsme měli produkt otestovat. Tady’je citát od jednoho z nich:

Bylo to velmi intuitivní a snadné. Moc se mi líbilo mít někoho, kdo by si promluvil, kdo se právě objevil, když jste chtěli položit otázku. Bylo to, jako by vás někdo během procesu držel za ruku.

Integrace sociálních médií

Site123 vám umožňuje propojit se s 25 různými platformami sociálních médií (viz obrázek, vpravo).

Bohužel ji lze zobrazit pouze jako ikonu v zápatí webových stránek, takže zatím můžete’Vložte všechny živé sociální kanály.

Pokud plánujete, že na vašich stránkách budou hrát důležitou roli sociální média, Site123 není’t pro vás to pravé.

Něco jako Wix je mnohem lepší volba, pokud vy’znovu se dívám

aby sociální média a váš web dobře spolupracovaly.

Analytics

Analytics je důležitým aspektem každého webu. Zda chcete sledovat uživatele’s čas na jedné z vašich stránek, nebo kolik zobrazení má váš poslední blogový příspěvek’je to skvělý způsob, jak zůstat na vrcholu věcí.

Někteří tvůrci webových stránek nabízejí svou vlastní analýzu, ale u serveru Site123 je to dodáváno prostřednictvím Google Analytics.

Nevýhodou je, že Google Analytics je vyzkoušený a důvěryhodný software, který ukazuje přesné, okamžité výsledky.

SEO & Marketing

Site123 nabízí některé základní nástroje SEO (Search Engine Optimization), které zajistí, že váš web má šanci umístit se ve vyhledávačích, jako je Google, na nejvyšší možné úrovni..

Věci, jako je možnost upravit název a popis metadat (text, který se zobrazuje na Googlu)’vyhledávací stránka), přizpůsobitelné adresy URL a přidávání alt textu do obrázků, aby vyhledávače mohly zjistit, o co jde, vše pomůže.

Don’Nebojte se, pokud to zní trochu komplikovaně, Site123 má průvodce, který vám ukáže, jak to všechno udělat.

Co Site123 ne’Nabídka je podpora, s nimiž klíčová slova použít, nebo jakékoli aplikace specifické pro SEO. K získání toho nejlepšího z vašich stránek bude tedy zapotřebí určitá forma již existujících znalostí SEO.

Domény

Doménu můžete připojit zdarma pro první rok na libovolném serveru Site123’s prémiovými plány s ročními náklady na obnovu účtovanými na 13 USD poté.

Existují více než 130 z čeho vybírat, což znamená, že můžete svou doménu přizpůsobit vašemu oboru – například můžete místo .com vybrat příponu domény .store..

Site123 má nástroj pro vyhledávání domén, díky kterému je hledání perfektní domény rychlé a snadné.

Pokud již vlastníte doménu, můžete ji po upgradu na libovolný server Site123 jednoduše přesměrovat na svůj web’s prémiové plány změnou nastavení DNS (Domain Name System) v doméně.

Tímto způsobem bude doména stále hostována vaším současným hostitelem, takže ji můžete nadále obnovovat a spravovat a bude jednoduše nasměrována na váš web.

Pokud nejste’t Ujistěte se, jak změnit nastavení DNS, Site123 to může udělat také za vás.

Bezpečnostní

Site123 chrání váš web zcela zdarma prostřednictvím šifrovaného protokolu zabezpečeného SSL (Site Socket Layer).

Zní to jako spousta technologického žargonu, že? V podstatě to je’s technologií, díky které je váš web naprosto důvěrný. Vaše data jsou chráněna nejmodernějšími bezpečnostními postupy.

To vše provádí server Site123 za vás v reálném čase, 24 hodin denně, takže se nemusíte nikdy starat o bezpečnost svého webu Site123..

Zálohy & Obnovuje se

Nikdo nechce, aby se jejich web zhroutil, ale to’Je vždy uklidňující vědět, že cokoli, co máte, je zálohováno.

Site123’praktická funkce automatického ukládání zajišťuje, že vás’Nikdy se nebudu muset starat o ztrátu všech vašich stránek’s obsahem.

Veškerý obsah může být obnoven do posledního automatického ukládání pouhým kliknutím, ujistěte se, že vaše webové stránky fungují na vysoké úrovni a vaše srdeční frekvence zůstává pěkná a nízká.

5

Site123’s Ceny a hodnota za peníze

První věc, kterou si všimnete při pohledu na web Site123’s Cenové plány jsou takové, že částka, kterou zaplatíte, se liší v závislosti na tom, jak dlouho se u nich zaregistrujete.

Existují čtyři časové období: 3 měsíce, 1 rok, 2 roky a 3 roky.

Jako ty’d, očekáváte, čím déle se zaregistrujete, tím levnější je vaše měsíční účet. Ber to jako věrnostní slevu.

Níže je uvedeno, kolik poplatků za web Site123 se účtuje za každý cenový plán, rozdíl nákladů v závislosti na tom, jak dlouho se zaregistrujete, a částku, kterou můžete ušetřit v procentech:

Site123 planPay 3-měsíčně ($ / mo) Platit ročně ($ / mo) Platit 2-ročně ($ / mo) Platit 3-ročně ($ / mo) Ušetříte (%)Základní

Pokročilý

Profesionální

Zlato

17 $10,80 $7,30 $6,45 $62%
25 $16,80 $13,30 $11,45 $54,2%
33 dolarů22,80 $17,30 $14,45 $56,2%
41 dolarů28,80 $22,30 $19,45 $52,6%

Nyní na velkou otázku: co vlastně dostanete za své peníze?

Pro začátečníky nabízí Site123 bezplatný plán. To vám umožní vytvářet a publikovat tolik webů, kolik chcete, úložiště 500 MB a šířku pásma 1 GB. Není špatné.

Problémy s tím jsou v tom, že 500 MB je příliš malé, pokud chcete na svém webu videa a malá šířka pásma může omezit váš obsah a provoz.

Kromě toho bude váš web označen značkou Site123, a to jak ve vaší subdoméně, tak na zápatí celého webu’s.

Pokud chcete, aby se váš web bral vážně, investování do prémiového plánu je chytrý nápad. Který plán záleží na vašich potřebách a níže uvedený obrázek rozebírá přesně to, co vám každý nabízí.

Cenové plány Site123Přehled toho, co získáte u každého cenového plánu Site123. Čísla vycházejí z měsíčního poplatku při registraci po dobu 12 měsíců.

Každý plán umožňuje více a více úložného prostoru a šířky pásma. To znamená, že vyšší plány se lépe hodí, pokud máte na web hodně médií (například pokud jste fotograf) nebo pokud očekáváte velký provoz.

Totéž platí pro elektronický obchod. jestli ty’znovu se chystáte prodat pár věcí za měsíc na straně, skvělé. Ale pokud ano’pokud jde o prodej a e-mailový marketing, měli byste se dívat na plány Gold a Professional.

6

Recenze Site123 – shrnutí

Stručně řečeno, Site123 je jen o jednoduchosti.

Tvůrce webových stránek se snadno používá díky přístupu podporovanému návrhem a díky tomu je vytvoření webové stránky hračkou. Šablony reagují na mobilní zařízení a nabízejí funkce blogování i elektronického obchodování.

Protože se o vás tolik postará, může být obtížné skutečně přizpůsobit nebo vytvořit komplexní web se spoustou specifických požadavků.

Site123’s další nedostatek spočívá v kvalitě jeho funkcí. Funkce jsou něco, co oni’znovu investovat, a oni se neustále zlepšují.

Poskytují některé z nejlepších pomocných a podpůrných služeb na trhu a jejich live chat je absolutně nejlepší my’použil jsem. Vyšlo také s zářícími odkazy od těch, se kterými jsme to testovali.

jestli ty’střední a velká společnost s nadějí, že se vaše podnikání rychle rozšíří, nicméně’je asi nejlepší vypadat jinde.

Site123 je nejvhodnější pro osobní webové stránky nebo malé firmy, které chtějí, aby místo online představilo informace o společnosti a kontaktní údaje nebo prodalo několik produktů.

7

Site123 FAQs

Proč bych měl zvolit Site123 před jiným tvůrcem webových stránek?

Pokud potřebujete web rychle, ale ne’Nemám žádné znalosti o kódování nebo o tom, jak vytvořit web obecně, pak je Site123 skvělá volba.

Její využití pomoci při navrhování – kde se Site123 zeptá na pár otázek o tom, jaký typ webových stránek vás’znovu a poté vygeneruje šablonu s příslušnými funkcemi – je neuvěřitelně intuitivní a šetří čas.

Ostatní tvůrci webových stránek, jako jsou Wix ADI a GoDaddy, také vypracují návrhovou pomoc’Před jejich konečným rozhodnutím stojí za to je také zkontrolovat.

Co’je to nejlepší na Site123?

Pomoc a podpora, ruce dolů. Vy’Nikdy nebudu uvíznout déle než několik minut a dělat něco s Site123’s přátelský a užitečný live chat, který je k dispozici 24/7. Doba odezvy je rychlá a odpovědi, které obdržíte, jsou vždy jasné a stručné.

Pokud live chat není’Opravdu vaše věc, také nabízejí e-mailovou podporu, poradenství v sociálních médiích a znalostní centrum, plné užitečných článků s písemnými i vizuálními ukazateli.

Jak vypadá budoucnost pro Site123?

Jedním slovem, jasný! Site123 se vždy snaží vylepšit a vylepšit svůj produkt a učinit z něj nejlepší tvůrce webových stránek.

jestli ty’znovu se přihlásili k jednomu z jejich plánů, vy’Dostanu od nich pravidelné e-maily o všech nových funkcích, které mají’znovu vytvářet a vylepšení’udělal jsem ty staré.

Site123 je to určitě tvůrce webových stránek’s míří správným směrem a můžete si být jisti, že se platforma pohybuje vpřed, pokud se rozhodnete jít s nimi.

Tato příručka je užitečná?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me