3 дивовижно легких, чутливих будівельників веб-сайтів, які потрібно використовувати в 2020 році

як зробити чуйного конструктора веб-сайтівСерфінг в Інтернеті за допомогою мобільного пристрою є нормою в даний час, і знання, як зробити мобільний веб-сайт, що реагує на мобільний телефон, стає все більш важливим.


Уявіть собі, якщо хтось відвідав ваш веб-сайт, і це виглядало досить жахливо на їх мобільному пристрої, що ви думаєте, що вони робитимуть далі? Моя обставина, що вони можуть піти і шукати деінде.

Це’s достатньо жорсткий, щоб зайти на відвідувача вашого сайту, тому відпустіть їх, оскільки ваш веб-сайт не став’не дуже зручно виглядати на мобільному пристрої – це справді велика проблема.

Тож знання, як створити мобільний веб-сайт, що реагує на мобільний телефон, насправді дуже важливий для вашого успіху.

У цій статті ми’Досліджуємо, що саме є мобільним веб-сайтом, що реагує на мобільні телефони (простими, непривабливими термінами) та одним із найпростіших та найшвидших способів його створення – за допомогою чуйного конструктора веб-сайтів, наприклад Квадратний простір, Weebly або 1&1.

1

Що таке мобільний веб-сайт??

Простими, нетехнологічними умовами, веб-сайт, що реагує на мобільні пристрої, – це веб-сайт, який визначає, яким пристроєм користується ваш відвідувач (смартфон, планшет або настільний комп’ютер) і автоматично налаштовує макет вашого веб-сайту відповідно до розміру пристрій, що’s використовується.

Ви дон’не потрібно бути ракетним вченим, щоб знати, що екран мобільного телефону набагато менший, ніж екран планшета, що набагато менший, ніж екран настільного / портативного комп’ютера.

Чуйний веб-конструктор - порівнянняВи хочете, щоб ваш веб-сайт виглядав набагато більше, ніж той, що знаходиться зліва, справа?

Якщо ви спробуєте заглушити, як веб-сайт виглядає на більшому екрані (наприклад, ваш ноутбук або робочий стіл) на крихітному екрані мобільного телефону, відвідувачеві зробити це справді складним завданням для серфінгу навколо вашого веб-сайту..

Вони’У кінцевому підсумку потрясаючи кулаками в повітря, пару разів проклинайте вголос і перейдіть до своїх конкурентів’ веб-сайт.

Сарказм осторонь, завдяки чому вміст вашого веб-сайту легко читати на крихітному екрані є абсолютно важливим для збереження відвідувача на вашому веб-сайті в даний час – і мобільний чуйний дизайн може допомогти вам досягти саме цього.

2

Як допоможе вам чуйний веб-сайт для мобільних пристроїв?

Дуже просто, що робитиме мобільний веб-сайт, який автоматично реагує на мобільний, автоматично переставляє вміст і панель меню, щоб вони дуже добре вписувались у менший екран.

Рядок меню зазвичай скорочується на вкладку, так що’s доступний, коли ви натискаєте кнопку рядка меню.

З іншого боку, для веб-сайтів, що не реагують на мобільні пристрої, всі пункти меню зазвичай просто скорочуються на розмір мурашок, де це’s практично неможливо їх побачити, якщо у вас лупа – ніколи не намагайтеся натискати на них, щоб потрапити на певні сторінки.

Різні розділи вмісту на вашому веб-сайті автоматично переставляють у вертикальну колонку, щоб знову зробити перегляд набагато приємнішим.

Для веб-сайтів, що не реагують на мобільні пристрої, ваш вміст / текст просто скорочуються на розміри, порівнянні з піском (добре, тут трохи перебільшення, але ви розумієте).

Як створити чуйний веб-сайт - мобільний адаптивнийМобільний адаптивний дизайн автоматично переставляє ваш вміст на мобільних пристроях, щоб полегшити його читання.

Уявіть, якби у вас було 3 стовпчики із зображеннями та текстом, і спробуйте зафіксувати це на крихітному екрані мобільного телефону’Я буду досить важко читати.

Отже, те, що мобільний веб-сайт автоматично реагує автоматично, – це перевпорядкувати 3 стовпці у вертикальний стовпчик, оскільки розмір вмісту / тексту принаймні розбірливий на меншому екрані.

Це значно покращить ваших відвідувачів’ досвід користувачів.

3

Як зробити чуйний веб-сайт із чуйним веб-сайтом

Якщо ви’Повторно гуру коду, ви можете кодувати шаблон, який реагує на мобільні пристрої. Але 99,9% всього населення не є кодовими гуру, так що’не будь так важко до себе.

Отже, що ти можеш зробити?

Найпростіше рішення – використовувати інструменти, які допоможуть вам створити чуйний веб-сайт.

Є чуйні розробники веб-сайтів, які допоможуть вам створити сайт, не знаючи, як написати один рядок коду.

Їх інструменти дуже прості у використанні – буквально перетягуйте вміст у шаблон і ви можете публікувати свій власний мобільний веб-сайт.

Вам більше не потрібно бути технічним генієм для створення свого веб-сайту. Ці дні давно минули, і певні розробники веб-сайтів (докладніше нижче) допоможуть вам забезпечити 100% оптимізацію вашого веб-сайту.

Коли ви підписуєтесь на використання одного з цих розробників веб-сайтів, вони надають вам усі інструменти для додавання вмісту на ваш веб-сайт, і вони розміщують веб-сайт для вас, що означає, що ваш веб-сайт може існувати в Інтернеті.

Дон’не знаєте, що означає хостинг? Що ж, хороша новина полягає в тому, що ти дон’не треба. Вони стосуються всіх цих технічних речей для вас, тому ви можете просто зосередитись на вставці власного вмісту на веб-сайт за допомогою інструментів перетягування.

Звучить занадто просто так? це є.

Технологія зробила насправді легко створити веб-сайти, зручні для мобільних пристроїв. Я маю на увазі подивитись у Facebook. Вони’знову з’єднують сотні мільйонів людей у ​​всьому світі. Так що’Не дивно, що є інструменти, які допомагають вам створювати веб-сайти, не торкаючись жодних кодів.

Які є деякі з цих чуйних веб-сайтів?

Є кілька хороших чуйних розробників веб-сайтів, які ви можете перевірити.

Всі вони включають безкоштовні пробні періоди, так що ви’Ви взагалі не зобов’язані платити жодному з них за користування їх інструментами. Підписатися на їхні плани потрібно лише в тому випадку, якщо ви щасливі, що вони’ти насправді корисний тобі.

4

Чуйний веб-сайт з квадратом

Квадратний простір є, мабуть, найкращим дизайнером веб-сайтів на ринку.

Вони дають можливість нетехнічним користувачам створювати красиві, професійні веб-сайти всі їх шаблони дуже відшліфовані та приголомшливі.

Перегляньте це відео, щоб побачити, на що здатний Squarespace:

Вони настільки зосереджені на дизайні, що ви можете змусити відвідувачів відчувати себе так, ніби ви’У вас був веб-сайт, створений на замовлення на тисячі доларів (але ви’реально платите набагато менше – ознайомтеся з нашим оглядом цін на квадратний простір для отримання детальної інформації).

веб-сайт, що реагує на квадратШаблони Squarespace виділять ваш веб-сайт, крім конкуренції, на робочому столі, мобільному телефоні та планшеті.

Squarespace – лідер ринку у створенні чуйних веб-сайтів, ми постійно чуємо позитивний досвід користувачів про них.

Користувачі не тільки задоволені тим, як вони здатні створювати чудові веб-сайти, вони також’Ви також раді, що Squarespace пропонує цілодобову підтримку, де вони відповідають на Ваші запитання електронною поштою менше ніж за 1 годину.

5

Чуйний веб-сайт із Weebly

Weebly це руки вниз, найпростіший веб-розробник перетягування та використання. Тож якщо ви смертельно боїтесь будь-яких технологій, вони’ти хороший кандидат, щоб випробувати.

Вони роблять’не маю стільки інструментів, скільки Squarespace, але це’s навмисне зберігати їх інтерфейс користувача мінімалістичним та простим. Це не так’t означає, що вони можуть’t допоможе вам створити гарний та функціональний веб-сайт – вони можуть!

створити чуйний веб-сайт із плачкоюWeebly – це найпростіший у користуванні чуйний розробник веб-сайтів сьогодні на ринку.

Просто майте на увазі, що хоча Weebly’веб-сайти реагують на мобільні пристрої (дивіться їх функції для мобільних пристроїв тут), їх колекція дизайнів не так добре виглядає, як Squarespace’с.

Якщо дизайн дійсно важливий для вас, Squarespace буде кращим для вас. Але якщо простота і простота використання важливіші за дизайн, Weebly є сильним кандидатом.

Це не означає, що Squarespace не є простим у використанні будь-якими способами. Ми’знову кажучи, Weebly – це ще простіше, але розпродаж – це шаблони дизайну, які ви отримуєте від Weebly, не настільки професійно виглядають та оновлюються, як те, що ви отримуєте від Squarespace.

Останнє – Weebly так’не маєте випробування з обмеженим часом. Таким чином, ви можете продовжувати користуватися Weebly безкоштовно стільки, скільки захочете, доки не будете готові до оновлення. Звичайно, кількість інструментів та служб підтримки, до яких ви маєте доступ як безкоштовний користувач, буде обмежена. Але ви можете витратити свій час, щоб створити презентабельний веб-сайт як мінімум безкоштовно.

6

Чуйний веб-сайт з 1&1

1&1 Конструктор веб-сайтів це простий у використанні розробник веб-сайтів, який має чудову підтримку клієнтів, якщо ви застрягли. Тож не хвилюйтесь, якщо думаєте, що ви’Вам буде потрібно трохи допомоги на шляху створення вашого чуйного веб-сайту.

Але, якщо ви виберете 1&1, це’s навряд чи ви’Я буду спиратися на свою команду підтримки, оскільки вони роблять так легко створення сайту, вони майже дають Weebly запустити свої гроші (майже, але не зовсім)!

Усі 1 і 1’Шаблони s зручні для мобільних пристроїв, і хороший вибір чуйний. Якщо це’s повністю чуйний веб-сайт, який ви хочете, переконайтеся, що ви обрали шаблон із таким функціоналом.

1 і 1’Шаблони s створені для створення функціональних та зручних веб-сайтів. Але, якщо ти’все про те, як виглядати стильно, Squarespace може стати для вас чуйним конструктором веб-сайтів.

як зробити чуйним веб-сайт 1and11&У нас є чудовий попередній перегляд шаблонів, що дозволяє вам легко побачити, як виглядатиме ваш веб-сайт на настільному та мобільному пристрої.

ви’Вам, мабуть, цікаво, скільки 1&1 поверне вас назад, правда? Що ж, у них може не бути вільного плану, але вони мають кілька чудових спеціальних пропозицій. Якщо ви зареєструєтесь на рік, ви можете отримати 1&1 всього за 1 долар на місяць!

7

Як зробити чуйний веб-сайт: Висновок

Оскільки все більше і більше людей використовують свої мобільні пристрої для веб-пошуку в Інтернеті, завдяки чому ваш веб-сайт для мобільних пристроїв стає все важливішим.

Один з найкращих способів забезпечити готовність вашого веб-сайту для більшої кількості мобільних відвідувачів у найближчі роки – це зробити чуйним веб-сайт.

Створити мобільний веб-сайт, що реагує на мобільні пристрої, не так складно, як ви думаєте сьогодні, як чуйні розробники веб-сайтів, такі як Квадратний простір, Weebly і 1&1 зробили це досить легко для вас, навіть якщо ви ні’t технологія кмітливості.

Якщо у вас є комп’ютер, підключення до Інтернету і ви можете перетягувати речі по екрану, ви також можете створити веб-сайт з ними.

Створення власного веб-сайту – це вже не дуже дорогий проект. Забудовники веб-сайтів стягують з вас прозору щомісячну плату за свої послуги. Так ти’ви не здаєте тисячі доларів випадковому фрілансеру, не знаючи, що ви’знову потрапляєш у себе.

(Примітка. Якщо ви тільки починаєте з першого веб-сайту, я настійно рекомендую спробувати створити веб-сайт із перетягуванням & скиньте веб-сайт для створення веб-сайту. Чому не варто’Ви ще не найняли дизайнера чи розробника? Дивіться нашу дискусію тут.)

Звучить занадто добре, щоб бути правдою? Це є! І вам потрібно переконатися в цьому, щоб у це повірити.

ви’від влаштування мобільного веб-сайту в Інтернеті за кілька кліків. Час показати це своїм друзям та рідним!

О ще одне – якщо ти’переконайтесь, як правильно вибрати шаблон дизайну для вашого веб-сайту, у нас тут є підручник, який покаже вам 3 прості критерії вибору правильного дизайну, який відповідає вашим потребам.

Тепер ви знаєте, наскільки легко створити чуйний веб-сайт, перейдіть за посиланням на обраного будівельника, який розпочав роботу, щоб почати:

  • Спробуйте квадратний простір безкоштовно протягом 14 днів
  • Спробуйте Weebly безкоштовно
  • Спробуйте 1&1 Конструктор веб-сайтів

Знайшов цей посібник корисним?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me