3 способи зробити ваш веб-сайт більш екологічним

Тут, у Веб-програміста, ми любимо робити веб-сайти. Від тестування розробників веб-сайтів до експерименту з нашими улюбленими шаблонами електронної комерції, Інтернет – наше щасливе місце. Але в Інтернеті є темна сторона, яка може вас здивувати – ми’знову говоримо про його вплив на навколишнє середовище.


Як не дивно, це питання, яке не так’t широко транслюється, але ми вважаємо, що це заслуговує на те, щоб кричати – голосно.

Для початківців, вважається, що Інтернет сприяє 2% у світі’s викиди парникових газів.

Ще більше турбує ефект веб-сайтів, якими ми користуємося щодня. Наприклад, музичне відео на пісню “Despacito” спалили стільки енергії, скільки 40 000 американських будинків використовують за рік. Але ми сумніваємося, що хтось колись вагався над цим “грати” кнопка через YouTube’s вуглецевий слід, бо, добре, хто знав, правильно?

Колеги-розробники веб-сайтів, прийшов наш час активізувати і зробити Інтернет більш зеленим місцем!

Ми’Проведемо три способи зробити ваш веб-сайт більш екологічним, а також декілька надзвичайно простих порад щодо зменшення онлайнового відстеження вуглецю в повсякденному житті – і все, щоб ви могли продовжувати насолоджуватися побудовою та використанням веб-сайту, без провини.

1

Знайдіть зелений веб-хостинг

Один з найбільших винуватців за Інтернет’s вуглецевий слід – це веб-хостинг. Веб-хостинг працює, розміщуючи веб-сайт’s файли та інформація в центрах обробки даних – всі веб-сайти потребують хостингу, щоб з’являтися в Інтернеті.

Бази даних – це будівлі, в яких розміщені комп’ютери, на яких зберігаються всі ці веб-сайти’ дані та там є 8 мільйонів центри обробки даних по всьому світу.

Проблема в цьому полягає в тому, що центри обробки даних використовують тонну електроенергії та виробляють багато тепла, тобто вони покладаються на енергозабірні системи охолодження, щоб запобігти перегріванню серверів. Все це складається з центрів обробки даних то така ж кількість викидів вуглецю як глобальна галузь авіакомпаній!

Однак є хороші новини у вигляді зеленого веб-хостингу. Тут приймаючі компанії беруть на себе зобов’язання зменшити – і навіть заперечувати – їх вуглецевий слід.

Вони роблять це за допомогою використання поновлюваних джерел енергії для живлення своїх центрів обробки даних або пожертвування програм з відновлюваної енергії для боротьби з їх вуглецевим слідом.

Найкращий зелений веб-хостинг – Green Geeks, який компенсує його вуглецевий слід на 300%. Він вкладає втричі більше енергії, яку вона забирає з електромережі на відновлювану енергію через Бонневільський екологічний фонд – досить вражаюче!

greengeeks екологічно чистий хостингGreenGeeks – один із екологічно чистих хостинг-провайдерів, що робить його ідеальним для створення більш екологічних веб-сайтів.

Найкращі хостинги для зелених веб-сайтів поєднують в собі екологічно чисті методи хостингу з потужністю та чудовими можливостями хостингу. Вибір зеленого веб-хостингу не відповідає’t означає, що вам доведеться повернути свій веб-сайт назад у повільний, темний цифровий вік середини 90-х.

Наприклад, Green Geeks все ще вдається забезпечити 99,9% часу безперервної роботи, запропонувати ряд хостингових пакетів та обслуговувати клієнтів з понад 150 різних країн – все, зберігаючи екологічно чистий підхід.

Хостинг є основою кожного веб-сайту – ви просто можете’не створювати екологічно чистий веб-сайт, якщо ви не розпочали роботу з екологічним постачальником хостингу!

Дізнатися більше

Але які найкращі екологічно чисті господарі? Дізнайтеся в нашому огляді 6 кращих провайдерів веб-хостингу Green і зробіть свій перший крок до екологічної мережі!

2

Пришвидшити ваш сайт

Це золоте правило створення веб-сайтів, будь то’повторний еко-воїн чи заперечувач кліматичних змін – веб-сайти повинні бути швидкими, щоб досягти успіху. Це’s факт. І це також може бути кращим для навколишнього середовища.

Коли сторінка завантажується віками, вона завантажується’s не тільки нудне для ваших відвідувачів – це’s також висмоктування енергії з сервера та використання електроенергії. Тому, чим швидше завантажується ваш веб-сайт, тим менше впливає на навколишнє середовище.

Існує кілька надзвичайно простих способів покращення вашого веб-сайту’s швидкість навантаження – ось лише кілька, для початку роботи…

 • Дізнайтеся, як швидко завантажується ваш сайт, використовуючи такий інструмент, як Пінгдом або GTmetrix
 • Зменшіть розмір зображень за допомогою компресорного інструменту, такого як Кракен
 • Оцініть свого хостинг-провайдера, щоб перевірити, чи є він’s спричиняє перетягування вашого сайту (або навіть збій)
 • Використовуйте CDN (мережу доставки вмісту), наприклад CloudFlare направляти запити до відвідувача’s найближчий сервер
 • Виправте пошкоджені посилання та переадресації – спробуйте Кричала жаба щоб помітити їх
 • Скористайтеся ледачим завантаженням, коли вміст, що знаходиться над краєм, завантажується швидше, ніж на іншій частині сторінки

Якщо ви’Ви вже зробили ці речі, і відчуваєте технічну кмітливість, ви також можете мінімізуйте свій код. Мінімізація – це процес, який мінімізує файли коду та скриптів на вашому сайті та є основним способом підвищення швидкості сайту.

Хоча мініфікація звучить складно, це’s насправді досить простий з такими інструментами Пакер і YUICкомпресор, оскільки вони можуть працювати з JavaScript і CSS. Все, що вам потрібно зробити, – скопіювати свій код в інструмент, а потім вставити зведені результати назад на свій сайт!

Дізнатися більше

Ви правильний план хостингу? Більшість людей обирає спільний хостинг, але якщо ви переробите свій план, це може спричинити повільне завантаження сторінок і навіть збої на сайті!

Перевірте наше Спільний хостинг та VPS хостинг порівняння, щоб побачити, що підходить саме вам.

3

Поліпшити свій SEO

У цьому розділі йдеться про те, щоб зробити ваш сайт легко зрозумілим та швидко задовольнити користувачів. Чому? Ну, це зменшує кількість пошукових запитів та сайтів, які люди завантажують за один раз, що, в свою чергу, зменшує кількість енергії, яка використовується щоразу, коли вони приземляються на новій сторінці.

Чи знаєте ви, що один пошук Google може генерувати до сім грамів CO2? Це’s приблизно половину кількості, що утворюється при кип’ятінні чайника, що не’t звучить так погано Поки ви не уявляєте, що насправді кипить чайник за кожні два пошуки Google, які ви робите за день, а потім раптом ви’знову в багато гарячої води!

Звичайно, ви можете’t зменшити Google’s вуглецевий слід одноосібно, але ви можете спробувати дати користувачам те, що вони’шукаю, щоб вони не’не потрібно постійно шукати та завантажувати нові сторінки. Також, це’краще для ваших конверсій!

Щоб зменшити кількість людей, які відхиляються від вашого веб-сайту та повертаються до Google:

 • Визначте пріоритет ключовою інформацією, щоб вона була’s легко знайти за якомога менше кліків
 • Зробіть свій веб-сайт зручним для мобільних пристроїв, оскільки 60% пошукових запитів Google здійснюються на мобільних пристроях
 • Структуруйте свої сторінки заголовками і уникайте величезних стінок тексту, оскільки це може відлякати нетерплячих відвідувачів

Удосконалення швидкості сайту також є важливим фактором для утримання людей на вашому сайті, тому, поєднуючи ці тактики з тими, про які ми говорили раніше, ви’Ви отримаєте виграшну та екологічну комбінацію.

4

Бонусний раунд!

Ми’Окреслено три основні способи створення та створення більш екологічних веб-сайтів. Але що робити, коли ти’знову просто перегляньте Інтернет для задоволення чи роботи?

Ось декілька порад щодо збереження екологічності у повсякденному житті в Інтернеті:

 • Використовуйте альтернативну пошукову систему як от Екосія, яка використовує свої прибутки для посадки дерев і працює на 100% відновлюваної енергії.
 • Можливо, дон’не надсилайте це ввічливо, але по суті марно “Дякую” електронною поштою – подумайте, перш ніж відправити, або йдіть поговорити з цією людиною віч-на-віч! Одна електронна пошта виділяє 10 г CO2 – це означає, що одна електронна пошта має такий самий слід вуглецю, як і звичайний пластиковий пакет!
 • Знизіть рівень яскравості монітора, або використовуйте темний режим, щоб зменшити кількість енергії, необхідної для освітлення екрана.
 • Завантажте програми Netflix замість потокового передавання – а також заощадити трохи енергії, це означає і для вас’Буде розважатися, навіть коли у вас немає сигналу!
 • Перейдіть безпосередньо на веб-сайти, а не спочатку їх гуглете. Багато часу ми використовуємо Google, як онлайн-таксі, щоб швидко перевезти нас туди, куди ми хочемо їхати. Замість того, щоб набрати текст “Twitter” – або навіть “Експерт із створення веб-сайтів” – збережіть найбільш відвідувані сайти на панелі інструментів або введіть URL-адресу безпосередньо, щоб заощадити енергію!

екологічно чисті поради в ІнтернетіEcosia – це пошукова система, яка використовує свої прибутки для висадження дерев, тобто ви допомагаєте навколишньому середовищу лише за допомогою пошуку в Інтернеті!

Інші прості дії включають скорочення часу екрану, вимкнення пристроїв один раз’я закінчив їх використовувати і трохи довше затримався над цим спокусливим оновленням телефону. Це всі ефективні способи зменшити цифровий слід від вуглецю без кардинального ремонту вашого звичайного життя.

Нехай почнеться зелене!

Ми’Я окреслив кроки, які ви можете зробити для створення більш екологічних веб-сайтів, від пошуку найкращих зелених хостинг-провайдерів до неперевершених переваг хорошого SEO.

Найкраще, що більшість із цих тактик є найкращими для вашого веб-сайту, наприклад, збільшення швидкості завантаження та зниження коефіцієнта відмов. Виходить, що’s добре для ваших відвідувачів, це добре для вашого сайту, а також добре для планети!

Ми також продемонстрували декілька простих способів зменшити рівень викидів вуглецю в повсякденному житті – так що навіть коли ви’Ви відпочиваєте від створення веб-сайту, ви’Ви все ще робите свій бит для великого синього кулі, якого ми називаємо додому.

Будь ти’повторно запустивши діловий веб-сайт або шукаючи кумедні відео з кішками, пам’ятайте ці прості кроки – і все, що ви робите в Інтернеті, зробіть його зеленим!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me