Цифрові навички, які можна навчитися вдома

Як отримати максимальну користь від цифрового Upskilling

Як і більшість із нас, хто зараз затримався вдома, ви можете зіткнутися з деяким несподіваним простоєм. Там’s сором не відчувати себе переповненим цим новоспеченим “свобода.” Але гарна новина є’s відсутність цифрових навичок, які ви можете навчитися допомагати провести час.


І вони’Я буду служити не просто відволіканням уваги – нові віртуальні навички можуть допомогти вам розробити своє резюме, почати бічну суєту і, звичайно, повеселитися. У цьому дусі ми’Ви визначили чотири цифрові навички, яких ви можете навчитися прямо зараз:

Найкращі технічні навички для навчання

 1. Дизайн – як створити приголомшливу візуальну роботу.
 2. Копірайтинг – як максимізувати вплив своїх слів.
 3. SEO – як оптимізувати веб-сайт для рейтингу за результатами пошуку.
 4. Кодування – як засвоїти основи без ступеня інформатики.

Інтернет наповнений ресурсами на всі ці теми, але ми’Ви провели дослідження і відокремили добро від поганого. І найголовніше – ми’Ви знайшли найкращі безкоштовні ресурси для цифрового підвищення кваліфікації. Дозволяє’s погляньте!

1

Дизайн

Перші враження про веб-сайт стосуються 94% дизайну, і майже половина всіх користувачів називають дизайн веб-сайту фактором номер один, що формує їх думку про бізнес. Зрозуміло, що дизайн – це прибутковий навик, який’нікуди не дінешся – і це прекрасна можливість розширити свої знання про це.

ви’Ви чули про таких гігантів дизайну, як Photoshop та InDesign, і, можливо, ви мали досвід з цими платформами в минулому. Але чи знаєте ви, що Інтернет насправді сканує безкоштовними дизайнерськими ресурсами, які ви можете використовувати, щоб отримати інформацію, надихнутися і навіть навчити себе новим навичкам?

Ми попросили у дизайнерів найкращі безкоштовні матеріали, якими вони планують скористатися, поки затримаються вдома – і отримали у відповідь скарбницю віртуальних можливостей для навчання..

Американський інститут графічного мистецтва підготував список 16 безкоштовних електронних книг для дизайнерів, які ви можете прочитати у свій час, на власному комп’ютері. Пропоновані книги охоплюють все – від вступного дизайну логотипу, до типографії, до простого натхнення. А оскільки вони’ви вільні, ви не’не доведеться стикатися з тим класичним рішенням книгарні, яке купувати – ці знання безцінні!

Більше практичного учня? Це теж працює. Онлайн-академія DesignDesign.Space пропонує безкоштовні цифрові семінари у відповідь на закриття коронавірусу по всьому світу. На найближчі місяці заплановано декілька дат, і ви можете забронювати собі місце для курсів з типографії, техніки ескізів і навіть покращити поточну робочу область.

домашня сторінка designdesignspaceСемінари DesignDesign.Space зазвичай складаються з декількох сесій і включають інтернет-форум, де студенти можуть ділитися роботою та задавати питання.

Якщо після всього цього нового знайденого часу навчання ви’Ви із задоволенням застосували свої знання з дизайну, тоді ми’я знайшов чудовий спосіб зробити це. InVision, платформа цифрового дизайну продуктів, що базується в Нью-Йорку, пропонує безкоштовні набори ресурсів, наповнені багаторазовими значками та шаблонами, які можна використовувати для оновлення власних дизайнерських проектів..

Готовий до початку роботи? Перегляньте наш довідник по Розробка веб-сайту щоб почати застосовувати свої нові навички!

2

Копірайтинг

Копірайтинг може бути далеко не у вашому списку технічних навичок для навчання. Але кожен хороший веб-сайт вимагає чудової копії, будь то ви’перезапустити (або розмножити) особистий портфель, бізнес-сайт або магазин електронної комерції’Буду варто вдосконалити свою письмову форму. Не тільки це, але ви можете підібрати кілька нових порад щодо написання для Інтернету, зокрема.

В Інтернеті є кілька чудових безкоштовних ресурсів, але спочатку ми’Ви визначили два простих поради, які ви можете вжити відразу, щоб створити кращу веб-копію:

 1. Зверніть увагу на заголовки: 80% відвідувачів веб-сайту читають ваші заголовки, хоча решту сторінки читають лише 20%. З цієї причини ви’Хочеться, щоб ваші заголовки говорили так само зі скиммерами сторінок і присвяченими читачами. Це можна зробити, переконавшись, що заголовки під час читання в порядку створюють точний та цікавий підсумок решти вмісту на сторінці. Постарайтеся зробити їх короткими, конкретними та пояснювальними!
 2. Зверніть ще більше уваги на CTA: Персоналізовані заклики до дії або CTA конвертують на 42% більше відвідувачів, ніж незареєстровані CTA. CTA зазвичай мають форму кнопок на веб-сайті, які посилаються на сторінку продукту, форму чи додаткову інформацію. Зазвичай вони вигукують такі речі “Придбайте зараз!” або “Дізнатися більше.” CTAs don’t просто застосовуватись до сайтів електронної комерції – будь-який тип веб-сайту потребує своїх користувачів, щоб безпосередньо вживати заходів. Ви можете додати деяку персоналізацію до своїх CTA, зробивши їх специфічними для сторінки – іншими словами, навіщо говорити “Детальніше”, коли можна було сказати “Детальніше про [вставити тему сюди]”?

А тепер нехай’s поговоримо про одні з найкращих цифрових ресурсів для підвищення кваліфікації, доступних для початківців копірайтерів.

ПеретворенняXL’s Швидкий курс з ефективного копірайтингу веб-сайтів – це віртуальний курс краху щодо всього, починаючи від проведення досліджень до прискорення конверсій. Прочитайте це і робіть замітки – це’s так добре, як особистий клас! І одного разу ти’ве “закінчив,” ви можете скористатися KlientBoost’s Креслення, що складається з цільової сторінки Це’s по суті є основою, на яку можна спиратися, щоб створити чудову копію цільової сторінки веб-сайту.

Хочете зосередитись на копірайтинг як ваш цифровий сильний костюм? Перегляньте наш поглиблений посібник з запуск блогу! 3

SEO

У цей момент ви знаєте про основи дизайну та копірайтинг, які створюють сильну присутність в Інтернеті. Але як щодо просування цієї присутності в Інтернеті? Оптимізація пошукових систем або SEO – це одне з найважливіших цифрових навичок, яким ви можете навчитися допомагати привертати трафік на веб-сторінку.

SEO – це процес збільшення веб-сайту’s рейтинги на сторінках результатів пошукової системи (або SERP). І хороший рейтинг є неоціненним: 67% всіх кліків йде на перші п’ять органічних результатів на SERP.

Ознайомтеся з цими висновками з розширених веб-рейтингів, де CTR означає швидкість кліку, а точна позиція стосується кожного веб-сайту’Рейтинг за SERP:

seo приклад графік

Вивчення базового SEO може допомогти вам просувати що-небудь від веб-сайту до однієї публікації в блозі, і це’s також все більш практичне вміння розвиватися, оскільки все більше і більше робіт стає насамперед цифровим. На щастя, в Інтернеті є безліч безкоштовних ресурсів, які допоможуть вам розпочати роботу. Ось деякі з наших улюблених:

 • Програмна компанія Moz пропонує всеосяжне Новачок’s Посібник з SEO, доповнений семи розділами та словником, який обслуговується новинками та охоплює все, від ключових слів до побудови посилань.
 • Моз’с Дошка п’ятниць Відеосеріал допоможе вам бути в курсі нових розробок та теорій у світі SEO.
 • Вивчення Google’с Посібник з SEO Starter це чудовий спосіб дізнатися про SEO від найпопулярнішої пошукової системи там.
 • Популярна SEO-компанія Yoast пропонує безкоштовну її версію SEO навчання, який охоплює саме Google’s роль, плюс поради для “швидкі виграші” для підвищення вашого сайту’s рейтинг. Там’s більше знань, пропонованих на платній версії Yoast’Звичайно, але ми вважаємо, що безкоштовна версія корисна сама по собі.

Зацікавлені в нагляді в Інтернеті? Прочитайте наше Як просувати свій веб-сайт посібник для отримання додаткових порад, деяких орієнтованих на SEO та деяких з інших областей! 4

Кодування

Ми знаємо, ми знаємо – кодування здається тим видом майстерності, який безумовно вимагає певної кропіткої праці або університетського ступеня. І ви точно не робите’не потрібно знати код для створення власного веб-сайту.

Але нікому не потрібно турбуватися про те, щоб стати експертом-самоучкою – натомість ми’знову розмовляємо про різні безкоштовні можливості ознайомитися з кодом. Трохи ознайомлення дозволить вам додати більше налаштувань на ваш веб-сайт. Крім того, ви можете стати ресурсом, щоб допомогти іншим людям у подібній ситуації.

Отже, з чого почати? Ми’Ви зібрали найкращі безкоштовні ресурси, щоб допомогти новачкам з кодування отримати швидкий старт:

 • Проект Одіна дозволяє повним новачкам веб-розробки стати експертами з програмування. Якщо думка стати експертом вас лякає, доню’t хвилюйтеся – ви можете навчитися стільки-то і так мало, скільки захочете! Повний обсяг цього проекту розбивається на засвоювані модулі. Наприклад, курс Web Development 101 допоможе вам вивчити такі мови, як HTML та CSS, що стане в нагоді, якщо все, що ви хочете зробити, – це переробити власний веб-сайт.
 • Codecademy це інтерактивна платформа, яка пропонує заняття з 12 різних мов програмування. З Codecademy ви виграли’т просто робити нотатки – ти’буду практикувати свої технічні навички!

домашня сторінка codecademyCodecademy широко визнаний як чудовий ресурс початкового рівня.

Використання конструктора веб-сайтів – це чудова можливість перевірити свій рівень комфорту з допомогою кодування. Тому що ти’не потрібно знати будь-який код, щоб скористатися конструктором веб-сайтів, ви можете створити практичний веб-сайт перед початком навчання, а потім поступово починати майстерність з кодом у процесі роботи. Ми’Ви вже входили в топ-10 кращих розробників веб-сайтів 2020 року, всі, крім одного, пропонують безкоштовні випробування або безкоштовні плани – ви можете розпочати практику, коли захочете!

Не знаєте, з чого почати? Ми’я написав, як робити Кодування для початківців стаття для натхнення!

Цифрове підвищення кваліфікації: завершення роботи

У епоху Інтернету це’s ніколи не було простіше виділити себе від конкуренції, вивчивши щось нове. Для резюме, це наші найкращі 4 технічні навички для вивчення:

Кращі цифрові навички для навчання вдома

 1. Дизайн
 2. Копірайтинг
 3. SEO
 4. Кодування

Маючи багато вільних ресурсів та багато часу, ви’Ви нічого не втрачаєте – і ви можете отримати нове хобі чи бізнес-ідею!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map