Як божевільні гепарти яєць допоможуть вам створити кращі веб-сайти

Карти шаленого яйцяОдин з найбільших викликів Росії “по-справжньому” розуміючи ваш веб-сайт, це те, як відвідувачі переживають і взаємодіють з ним.


Сенс створення веб-сайту, будь то бізнес, електронна комерція, дизайнери / фотографи чи навіть просто хобі, – поділитися тим, що ви маєте сказати своїм відвідувачам..

Але як ви знаєте, що відвідувачам насправді цікаво на вашому веб-сайті? Звідки ви знаєте, де вони насправді клацають? Або наскільки вони насправді прокручують ваші сторінки?

Це’Не так, як ви можете там стояти і спостерігати, що насправді роблять ваші відвідувачі на вашому веб-сайті.

Без цих розумінь воно’s досить проклятий, щоб налаштувати ваш веб-сайт, щоб зробити його кориснішим для ваших відвідувачів.

ЩО ПРО АНАЛІТУ GOOGLE?

Google Analytics – приголомшливий. Ми використовуємо це весь час, щоб побачити, куди відвідують наші відвідувачі на нашому веб-сайті, як довго вони перебувають на кожній сторінці, якщо вони неодноразові відвідувачі тощо.

Усі види даних можуть бути доступні кінчиками пальців, хоча Google Analytics.

Але що Google Analytics не робить’Якщо ви точно вкажете, чи відвідувачі фактично натискають на ваші сторінки. Або як далеко вони прокручують ваші сторінки.

Все це дуже показово, як саме “займався” ваші відвідувачі, коли вони відвідують ваш веб-сайт.

Зрештою, якщо ніхто не натискає на посилання, які ви розмістили на своєму веб-сайті, або якщо вони не надають’t прокрутити повз верхню частину сторінки, а потім її’Я кажу вам, що ваші відвідувачі, мабуть, не надто зацікавлені у тому, що ви маєте сказати.

Правда може нашкодити – але це’s можливість для вас покращити свої веб-сторінки.

ТЕПЛОВІ КРАШІ ЯЙЦІ МОЖУТЬ допомогти вам покращити відвідувачів’ ДОСВІДИ

Якщо у вас немає’не чув про теплові карти, це’s досить приголомшливо показує, як відвідувачі насправді поводяться на ваших веб-сторінках.

Вони підкреслюють, де люди найбільше натискають, що скаже вам, що їх насправді цікавить. Настільки ж важливо, що теплові карти можуть розповісти, що ваших відвідувачів не цікавить, показуючи, що вони не натискають на.

У магазинах, які продають продукцію, люди голосують зі своїми гаманцями. На веб-сторінках люди голосують за допомогою кліків і про те, наскільки вони прокручуються вниз, щоб споживати інформацію на сторінці.

Божевільне яйце (окрім цікавого імені) – це дійсно хороший інструмент, який ми весь час використовуємо, щоб показати нам, наскільки зацікавлені люди на наших веб-сторінках, і що вони’Вас цікавить.

Crazy Egg heatmap створює веб-сайти - Squarespace Heatmap

У цій тепловій карті на одній із наших сторінок вона показує нам, куди натискають наші відвідувачі, вказуючи на більш високий рівень зацікавленості.

З іншого боку, це показує нам, що наших відвідувачів не цікавить (без кліків).

Як це стане для вас справді корисним, якщо ви вважаєте, що відвідувач “повинен” зацікавтеся певними частинами веб-сайту, і ви не хочете’не бачите кліків (або “тепло”) там, то це говорить про те, що ваші відвідувачі можуть насправді не зацікавлені в цьому. Або, можливо, розміщення конкретного вмісту не є оптимальним, і вам слід перемістити його в інше місце.

Ви можете перемістити вміст вище на сторінку або змінити зображення або змінити стиль шрифтів, щоб привернути увагу до вмісту. Потім запустіть ще одну теплову карту та порівняйте, як люди реагують на попередню теплову карту.

Це покаже вам, як люди насправді реагують на ваші зміни. Ми знайшли подібне “експерименти” корисно для покращення відвідувачів’ переживання.

Окрім показу теплових карт, Crazy Egg також показує вам: “конфетті” карта, яка покаже вам, де саме відбувається кожен клік.

Crazy Egg теплова карта створює веб-сайти - Squarespace Confetti

Це’s лише інший спосіб показу подібних даних, як теплова карта, але на набагато більш детальному, проникливому рівні.

За допомогою карти Confetti ви можете сегментувати кліки на основі нових або повертаються відвідувачів, відвідувачів різних пошукових систем, країн, веб-переглядачів, часу доби тощо.

Crazy Egg теплової карти створюють веб-сайти - сегмент конфетті

Це може підкреслити, якщо відвідувачі, які використовують різні веб-переглядачі веб-сайтів, з різних країн тощо, зацікавлені у різних частинах ваших сторінок. Це може дати вам справді глибоку інформацію про відвідувачів’ поведінка.

ЯК РЕЗОВИЙ ЯЙЦЬ’S SCROLLMAP ДОПОМОГАЄ ВІДГОТОВЛЕННЯ ВІЗУМЕНТІВ’ ІНТЕРЕСНИЙ РІВЕНЬ

Розуміння того, як далеко ваші відвідувачі прокручують ваші веб-сторінки, дасть вам уявлення про те, з чого вони починають знаходити ваш вміст не надто привабливим (або, ще більш прямо, нудним).

Якщо ваші відвідувачі дуже зацікавлені в тому, що вони’перечитайте, вони’Ви, швидше за все, прокручуєте більшість вашої сторінки вниз. Якщо вони роблять’не знайдіть матеріал корисним, вони’відійду.

Так що’s для вас дуже важливо зрозуміти, з чого починають відвідувачі “дрейфувати” на ваших сторінках.

Crazy Egg heatmap створює веб-сайти - Squarespace Scrollmap

То що ви можете зробити, побачивши свою прокруткову карту? Ви можете розглянути кілька речей:

 • Покращіть свій вміст, щоб зацікавити відвідувачів
 • Перемістіть більш цінний вміст вище на своїй сторінці, якщо ви цього не зробите’не бачите, як люди прокручуються досить далеко
 • Видаліть будь-які відволікання, через які люди, можливо, натиснули на них, що відвели їх від сторінки (це слід проаналізувати разом із даними, які ви бачите з вашої теплової карти та конфетті-карти)

ВИСНОВОК – ЯК РОЗОВИЙ ЯЙЦЬ МОЖЕТ ДОПОМОГАТИ БУДІВЧИЙ ЛЕПШИЙ САЙТ

Знайшов цей огляд корисним?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map