Як просувати свій веб-сайт

Все, що потрібно знати про успішне просування веб-сайтів

Отже, ти’нарешті я взявся за крок і вирішив створити власний веб-сайт. Вітаю! Але важка робота не має’Не зупиняйтеся на цьому, звичайно – як тільки ваш сайт запрацює, вам потрібно подумати про те, як просувати свій веб-сайт.


Якщо ви’ви запускаєте місцевий бізнес-сайт або магазин електронної комерції, ви’Я хочу охопити якомога більше потенційних клієнтів. Якщо ви’ти ведеш блог, ти’Я хочу залучити максимальну кількість відданих читачів. А якщо ти’Курінг особистого портфоліо, ти’Я хочу, щоб кожен потенційний клієнт мав доступ до вашої роботи.

І що’s секрет чудового просування сайту? Ну насправді є шість секретів – і вони’насправді взагалі не є секретами, тому що ми’я розбив їх нижче.

Як просувати веб-сайт

 1. Виберіть веб-хостингу
 2. Використовуйте SEO на вашу користь
 3. Включіть блог
 4. Поставте обличчя своєму вмісту
 5. Блог гостя
 6. Використовуйте соціальні медіа

Прочитайте докладний посібник з кожного кроку.

1

Виберіть веб-хост

Насамперед. Щоб переконатися, що ваш веб-сайт може обробляти весь трафік, який буде генерувати ваша відмінна акція, вам потрібно вибрати сильного постачальника хостингу. Хостинг-провайдери – це закулісні плеєри, які підтримують роботу веб-сайтів безперебійно і швидко завантажуються. Правильний веб-хостинг зможе забезпечити ваш сайт достатньою кількістю ресурсів для розміщення великої кількості відвідувачів одночасно.

Добре знати: Якщо ви’повторно використовуючи a Веб-сайт щоб створити свій сайт, тоді веб-хостинг подбає про вас! Заклик розробників веб-сайтів полягає в тому, що вони піклуються про всю технічну, закулісну роботу, але компроміс полягає в тому, що ви виграли’не маю стільки масштабованість або контроль як ви отримуєте, коли піклуєтесь про себе.

Як вибрати правильний веб-хост?

Основні гравці веб-хостингу – які ми’Я займав наше керівництво по Топ-11 провайдерів веб-хостингу – визначаються такими факторами, як тривалість роботи, зберігання, пропускна здатність та співвідношення ціни та якості.

Час роботи Це важливо, оскільки це стосується часу, коли ваш веб-сайт працює і працює без проблем із сервером. Продовження 100% неможливе, але більшість постачальників гарантують тривалість роботи від 99,90% і вище. Але навіть у діапазоні 99,90-99,99% кожен трішки має значення!

Наприклад, 99,95% тривалості простою становить приблизно 4,5 години простою на рік, тоді як 99,99% – це менше години простою на рік. Якщо тривалість тривалості роботи є вашим найважливішим фактором, то ми рекомендуємо HostGator за його 99,99% гарантії безперервного часу.

Цікавить HostGator? Знайдіть більше інформації в нашому Огляд HostGator

Зберігання, або “місце на диску,” важливо, оскільки чим більше файлів, на яких може розміститися ваш хостинг-сервер, тим швидше ваш сайт завантажиться для відвідувачів. Зберігання повинно бути першочерговим завданням, зокрема, для тих, хто веде великий блог або веб-сайт із великим візуальним портфоліо, наприклад художників чи фотографів.

Пропускна здатність також важливий для кожного типу веб-сайту, оскільки він стосується швидкості передачі даних між веб-сайтом та підключеними до нього комп’ютерами. Іншими словами, пропускна здатність має величезний вплив на швидкість завантаження веб-сайту.

Хостинг-провайдери знають значення хорошої пам’яті та пропускної спроможності, і більшість з них пропонують відповідно великі пакети. Ми’Ви витратили місяці на тестування та дослідження кожного постачальника самостійно, а Bluehost – це той, хто набрав a5 / 5 у нашому рейтингу за зберігання та пропускну здатність..

Хочете дізнатися більше про Bluehost? Отримайте більше інформації від нашої Огляд Bluehost

Люди хочуть отримати добро співвідношення ціни та якості з будь-якої покупки, і веб-хостинг не є винятком. Проводячи наше дослідження провайдерів веб-хостингу, ми’Ви пам’ятаєте, що найдешевший варіант не відповідає’t завжди прирівнюється до найкращого значення. Ми’Ви набрали кожного хостинг-провайдера, виходячи з найвищої якості функцій, зберігання та обслуговування клієнтів, ви отримуєте за найменшу суму грошей, а A2 хостинг пропонує чудову суміш.

Цікаво про хостинг A2? Прочитайте наше Огляд хостингу A2 для отримання додаткової інформації Не впевнений, який постачальник найкраще налаштує ваш сайт на успіх? Наш всеосяжний веб-хостинг порівняльної діаграми дасть вам більше інформації про провідних постачальників!

Хочете трохи більше вказівок? Ознайомтеся з нашими галузевими посібниками:

 • Кращі веб-хости для фотографів
 • Кращі веб-хости для блогерів
 • Кращі веб-хости для студентів

Тепер, коли ти’знову знайте, коли справа стосується налаштування вашого сайту, нехай’s потрапимо до решти наших порад щодо просування на веб-сайті.

2

Використовуйте SEO для своєї переваги

SEO або оптимізація пошукових систем охоплює всі зміни, які ви можете внести на свій веб-сайт, щоб він зайняв вищі місця на сторінках результатів пошуку (SERPS), як у Google. Важливий великий SEO, адже чим вище ваш веб-сайт знаходиться в Google’s рейтинги, тим більше трафіку він отримає – лише перші п’ять органічних результатів становлять 67,60% усіх кліків у пошуку Google.!

Деякі великі веб-сайти надають послуги SEO-фахівцям, щоб підвищити їх рейтинг, але є безліч порад щодо SEO, які ви можете самостійно впровадити. Ми’збираємося висвітлити найпростіші та найефективніші з них:

 • Оптимізація зображень
 • Назви сторінок та метаописи
 • Прості URL-адреси

Оптимізація зображень

За “оптимізація зображення,” ми маємо на увазі зробити зображення на вашому веб-сайті більш привабливими для пошукових систем. Це можна зробити, додавши зображення Alt теги, яку ти’У вас буде можливість включити під час завантаження. Теги Alt – це описи, які з’являються замість зображення у випадку проблем із завантаженням, але вони також чітко повідомляють сканерам пошукової системи, що саме зображає кожне зображення на вашому веб-сайті..

Крім додавання тегів alt, ви також можете компрес ваші зображення перед завантаженням. Це зменшує розмір файлу та полегшує завантаження сторінок швидко. Дон’t хвилюйтеся – ви не’не потрібна будь-яка технічна експертиза для стиснення зображень! Багато інтернет-інструментів дозволяють вам стискати зображення безкоштовно лише одним клацанням миші. Ми використовуємо ImageResizer.com для наших!

Приклад зміни розміру зображенняImageResizer.com та інші подібні сайти роблять його максимально простим для стиснення зображень.

Назви сторінок та метаописи

Назви сторінок та метаописи – це форма “фрагмент.” Це попередній перегляд сторінки, який ви бачите в результатах пошуку Google, наприклад тут:

приклад серпа

…У цьому прикладі, “А” – назва сторінки, і “Б” є опис.

Ви хочете, щоб ваші заголовки та описи були короткими і актуальними – вони’По-перше, враження, що багато людей матимуть твою сторінку, і ти’Я хочу, щоб вони залучили потенційних відвідувачів! Наприклад, що “…” ви бачите в прикладі заголовка, якщо це можливо, слід уникати заголовка. Чим коротший і солодший ваш заголовок, тим краще!

Ви також маєте на меті включити ключове слово у заголовки сторінки. А ключове слово це слово або фразу, які люди шукають в Google, для яких ви хочете оцінити вашу сторінку. Наприклад, якщо ви хочете, щоб ваша сторінка займала рейтинг за ключовим словом “поради щодо тренувань,” Тоді ти’Ви хочете включити цю фразу до назви вашої сторінки, напр. “Наші топ-5 порад щодо тренувань.”

Використання націлених ключових слів може мати величезний вплив на ваш веб-сайт’s рейтинги, що в свою чергу матиме величезний вплив на трафік. Емма Ковальська, маркетинг-планувальник веб-сайту Xtreme Events, пояснює, як SEO розширила свою компанію’s аудиторія з часом:

“Завдяки збільшенню зусиль у сфері SEO за останній рік, ми спостерігаємо зростання трафіку на 103% у річному обчисленні! Це багато в чому полягало в поглибленій стратегії контенту, впорядковуючи проблеми канібалізації на сайті та розширюючись на нові області.”

Домашня сторінка xtreme подійXtreme Events – компанія з широкою аудиторією. На його веб-сайті рекламуються різноманітні заходи, починаючи з дітей’з дня народження корпоративних командних вправ. Верхня порада: вам може бути цікаво, що “канібалізація” засоби в Еммі’s контекст. У SEO оптимізація трапляється, коли кілька сторінок на вашому веб-сайті реєструються за одними і тими ж ключовими словами. Коли це відбувається, ваші сторінки в основному конкурують один з одним, що не є результативним! Щоб цього не сталося, ви можете запустити пошук Ctrl + F на конкуруючій сторінці для цільового ключового слова та видалити те, що знайдете.

Прості URL-адреси

Верхня порада: Ваша веб-сайт і твій сторінки веб-сайту це дві різні речі, коли мова йде про SEO. Сторінка – це підмножина вашого веб-сайту – наприклад, URL-адреса нашого веб-сайту – websitebuilderexpert.com, але ця конкретна сторінка’URL-адреса – websitebuilderexpert.com/building-websites/як просувати ваш веб-сайт/. Найпростіші та найефективніші методи SEO передбачають редагування окремої сторінки на вашому веб-сайті!

Маючи коротку та милу URL-адресу сторінки чудово підходить для SEO, оскільки полегшує пошукові системи та користувачів зрозуміти, про що йдеться. Google також рекомендує розділяти слова URL з дефісами, оскільки це створює більш простий досвід читання.

Дослідження ключових слів є також чудовим інструментом SEO, який допомагає просувати веб-сайт. Ми’Я висвітлюю це в наступному розділі, оскільки це може допомогти вам генерувати вміст для блогу.

Детальна інформація

 • Відкрийте для себе найкращих розробників веб-сайтів для SEO з нашим остаточним рейтингом
 • Ознайомтеся з кращими постачальниками послуг хостингу для SEO, щоб отримати більше рук
 • Дізнайтеся, як писати мета-описи, які спрямовують трафік на ваш сайт

3

Включіть блог

Більшість розробників веб-сайтів дозволять вам додавати сторінку блогу на ваш сайт одним натисканням кнопки, яку ви можете регулярно оновлювати публікаціями та фотографіями. Блог – це чудовий рекламний інструмент для будь-якого веб-сайту, оскільки він додає елементу інтересів людини до вашого бренду і показує, що ваш сайт постійно оновлюється новою інформацією.

Райан Джонс, керівник цифрового маркетингу агентства Imaginaire, пояснює, як його компанія використовує свій блог як рекламний інструмент:

“Ми продовжуємо займатися нашою нинішньою аудиторією, регулярно публікуючи нові цікаві публікації в блогах. Наш блог генерує багато трафіку для нашого сайту та читає досить велика кількість людей, тому ми постійно хочемо забезпечити, щоб вміст, який ми виштовхуємо, був свіжим, щоб зацікавити людей.”

сторінка блогу imaginaire

Отже, ведення блогів із захоплюючим контентом приверне більше відвідувачів на ваш сайт та зацікавить існуючих відвідувачів. Але про що ти повинен вести блог? ви’Хочеться дотримуватися загальних тем, які ваш бізнес / портфоліо / веб-сайт вже має, але якщо мова йде про конкретні ідеї, SEO може допомогти вам прийняти рішення!

Ось де дослідження ключових слів вступає в гру. Про що хотів би прочитати людина, яка відвідує ваш сайт? Наприклад, якщо ви продаєте макіяж в Інтернеті, то можете вести блог про останні тенденції краси. У такому випадку ти’я хочу використовувати такі ключові слова “популярний макіяж” або “новий макіяж.” Але які ключові слова залучатимуть найбільше трафіку у ваш блог?

Ви можете дізнатися про безкоштовні онлайн-інструменти, такі як Google Trends та Answer the Public, які показують вам обсяг пошуку різних ключових слів за часом. Потім ви можете скористатися цією інформацією, щоб визначити, за якими ключовими словами змоделювати свої публікації в блозі після! Перегляньте ці дані з Google Trends про обсяг пошуку за ключовим словом “матова помада:”

Приклад тенденцій google

Ми можемо бачити, що обсяг пошуку був навесні нижчим, а потім досяг свого піку в кінці листопада, що говорить нам про це’Найкраще просувати матову помаду, коли люди шукають теплий, зимовий вигляд.

Раз ти’якщо ви з’ясували ваші ключові слова, вам слід використовувати їх у назві публікації, а також включати їх (у розумній кількості) протягом усієї публікації. Зауважте, що ви’не потрібно дотримуватися лише одного ключового слова на кожній сторінці – ви можете включати кілька ключових слів у блог і намагатися встановити його рейтинг у кількох результатах пошуку!

Детальна інформація

 • Розкрийте свого внутрішнього автора з нашим посібником із створення блогу
 • Почніть з нашого списку найкращих платформ для ведення блогів

4

Покладіть обличчя на свій вміст

Це поєднується з розміщенням блогу як способом уособлювати зусилля з просування вашого веб-сайту. Є безліч способів зробити ваш веб-сайт більш доступним, і всі вони легко реалізувати самостійно.

Створіть “Про нас” сторінки

Додавання “Про нас” сторінка на ваш веб-сайт – прекрасний спосіб зачарувати аудиторію. В одному з останніх досліджень 52% респондентів сказали, що “Про нас” сторінка – це перше, що вони хочуть побачити, коли вони приземляються на веб-сайті!

Чому люди так сильно піклуються про обличчя позаду веб-сайту? Добре, довіра і подобається є заниженими факторами в Інтернеті. Просто тому, що ти можеш’t нарощувати ці елементи віч-на-віч, не так’t значить, ви повинні забути про них!

про нас на прикладі сторінкиЦе одне з наших улюблених “про нас” сторінки, від виробника сноуборду Burton. Це’Простий, чистий і розповідає про людей та пристрасть, що стоять за компанією!

Отже, яку інформацію слід включити до свого “Про нас” сторінки, і як слід розповісти свою історію? Ми’я написав поглиблений посібник із написання “Про нас” сторінка, з якою ви можете проконсультуватися, але коротше: ви хочете вразити доброзичливим, але знаючим тоном, проявити себе як надійне джерело та завжди включати чітку контактну інформацію!

Додайте відео та зображення

Вони можуть сидіти на своєму “Про нас” сторінки, вашої цільової сторінки або будь-якого іншого місця на вашому сайті! Показ зображень та відео себе та своєї команди – найкращий спосіб налагодити зв’язок зі своєю аудиторією. Просто дони’не забудьте стиснути зображення перед завантаженням!

фото командиОзнайомтесь із цією картиною команди WBE – ми’я розмістив його на нашій цільовій сторінці, щоб допомогти представити себе таким читачам!

Якщо ви’Ви переживаєте, що відео там уповільнює швидкість вашого сайту’s це просте виправлення. Ви можете завантажувати відео на такі платформи, як YouTube або Wistia, а потім вставляти їх на свій сайт. Завантажуючи до третьої сторони та вставляючи, а не завантажуючи безпосередньо на ваш сайт, “вага” відео замість цього потрапляє до третьої сторони.

5

Блог гостя

Ви вже думаєте, що ще можна сказати про блоги? Ну, багато!

Гість блогів означає створення публікацій для інших веб-сайтів. Очевидною перевагою цього є те, що ви потрапляєте до нових аудиторій. Але гостьовий блог – це також величезна користь для SEO, оскільки він генерує зворотні посилання з гостьового сайту назад на ваш сайт.

Зворотні посилання чудово підходять для SEO, оскільки вони вказують пошуковим системам, що інші сайти розглядають ваш сайт як авторитет відповідних тем. Посилаючись на вас, інші веб-сайти підтверджують, що ви є надійним джерелом інформації – а надійні джерела опиняються вгорі сторінки результатів пошуку.!

Щоб почати гостьовий блог, вам потрібно надіслати його смоли на відповідні, якісні веб-сайти. ви’Я захочу шукати веб-сайти, які ви б самі прочитали. Ось деякі інші критерії, які слід пам’ятати:

 • Перейдіть на веб-сайти в межах вашої ніші
 • Перейдіть на веб-сайти із схожою читацькою вашою
 • Перейдіть на веб-сайти, які ви вважаєте надійними

Як написати крок гостя

Раз ти’Ви вибрали сайт, який ви’Я хотів би писати для вас’Хочеться передати редактор електронною поштою чи соціальними мережами. Перш ніж почати писати свій крок, це’найкраще дослідження веб-сайту та її редакторів, і читати більшу частину веб-сайту’вміст, як ви можете, щоб показати, що ви розумієте стиль написання вони’Буду шукати.

Тоді ти’Я захочу мозковий штурм три ідеї теми відправити до редакції. Кожна ідея теми має бути представлена ​​заголовком та підсумковим розмиттям приблизно 100-200 слів. ви’Я хочу надати редакторам кілька варіантів на вибір! Використовуйте високооб’ємні ключові слова і прогалини на сайті’s існуючий вміст повідомляти про свої рішення. Коли у вас є три найголовніші заголовки та резюме, ви’знову готовий до вибору!

6

Використовуйте соціальні медіа

Цей останній крок може здатися вам очевидним, але є’s стільки невикористаного потенціалу для просування веб-сайтів, коли мова йде про соціальні медіа. Створюючи наступне на таких платформах, як Facebook, Instagram та Twitter, ви можете підвищити рівень обізнаності про свій сайт серед мільярдів людей, які використовують ці платформи..

Але це може бути непосильним, щоб спробувати досягти видимості на платформах з такою великою конкуренцією. Найкращий спосіб просувати ваш веб-сайт у соціальних мережах – це пошук та перегляд інших сторінок у вашій ніші. Якщо ви’повторно використовуйте портфоліо для своїх творів мистецтва, а потім слідкуйте за вами художниками’Ви любителю, або робите подібні проекти на власні. Раз ти’Ви переглядали ці сторінки, переконайтеся, що ви взаємодієте з їх публікаціями – надсилайте обнадійливий коментар, репостуйте те, що вам подобається, і задавайте питання. Це чудовий спосіб отримати оголення інших художників’ послідовники, і шанси великі, що вони’Мене зацікавить, що ти можеш запропонувати. Те саме стосується веб-сайту в будь-якій іншій ніші!

Раз ти’Ви почали рости аудиторію, соціальні медіа також можуть вам допомогти нехай ця аудиторія займається. Відповідайте на коментарі та повідомлення, а також задавайте питання або проводите опитування на соціальних платформах, щоб переконатися, що ваші глядачі знають, що вони мають слово. Особливо потужним соціальним інструментом для забезпечення людей займаються електронною поштою маркетинг, і це справді працює: одне опитування показало, що 80% підприємств для утримання клієнтів покладаються на електронний маркетинг.

Ось’s як це працює: раз ти’Ви створили наступне в соціальних мережах, ви можете збирати людей’s адреси електронної пошти (як правило, через форму на вашому веб-сайті) та розсилати інформаційні бюлетені та акції, щоб утримувати послідовників у циклі. Популярні платформи електронного маркетингу, такі як Mailchimp та Constant Contact, можуть допомогти вам організувати велику кількість електронних адрес і надсилати спеціально призначені повідомлення користувачам у вашому списку..

Як просувати свій веб-сайт: завершення роботи

На даний момент у вас є всі необхідні поради, щоб привернути увагу, якого заслуговує ваш веб-сайт. Для резюме, ось шість найкращих кроків для великого просування веб-сайтів:

 1. Виберіть веб-хостингу
 2. Використовуйте SEO на вашу користь
 3. Включіть блог
 4. Поставте обличчя своєму вмісту
 5. Блог гостя
 6. Використовуйте соціальні медіа

Деякі з цих кроків виявляться для вас ефективнішими, ніж інші, але всі вони допоможуть підняти ваш сайт на наступний рівень! Наприклад, Емма згадує різні враження, які мали Xtreme Events з маркетингу соціальних медіа та SEO:

“Зважаючи на те, що у нас є низка знаменитостей, які люблять спробувати нашу діяльність, від Мессі до KSI, ми, звичайно, побачили деякі переваги від соціальних медіа, оскільки багато наших відео виходять вірусними або їх підбирають національні видання. Однак рентабельність інвестицій у соціальних кампаніях не відповідає’Але, схоже, не дадуть настільки ж чудових результатів, як Google AdWords або SEO.”

Кожну стратегію просування веб-сайтів ми’Ви обговорені допоможуть вам поширити слово про ваш сайт, але ми хочемо знати, який з них найкраще підходить для вас. Повідомте нас у коментарі – і щасливо просуваємо!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map