Як створити веб-сайт для фотографії

Contents

Простий у виконанні посібник для створення ідеального веб-сайту для малюнків

Якщо ви’знову фотограф, який прагне досягти успіху сьогодні’s цифровий вік, ти’Вам знадобиться веб-сайт. Для тих, хто в творчій професії, наявність веб-сайту вже не є конкурентною перевагою – тепер, це’З іншого боку, це не такий серйозний недолік. Будь ти’шукаючи нових клієнтів, нову роботу або просто підняти свій профіль, веб-сайт із портфелем – це інструмент номер один у вашому розпорядженні.


Але ей, ти вже це знаєш, ось чому ти’знову тут. І гарна новина є, це’s буквально ніколи не було простіше створити веб-сайт з фотографією, яким ти можеш пишатися – і ти так’не потрібні будь-які технічні навички, щоб це зробити.

Як створити веб-сайт фотографії за 8 простих кроків:

 1. Поставте чітку мету свого веб-сайту.
 2. Виберіть правильного конструктора веб-сайтів.
 3. Виберіть план.
 4. Знайдіть шаблон, який вам подобається.
 5. Додайте свої фотографії та вміст.
 6. Встановлення програм.
 7. Побачте свою фотографію.
 8. Перегляньте та опублікуйте.

Ми’Я детально пройду вас по кожному з цих кроків із екранами, які допоможуть вам допомогти.

Добре знати: Розробники веб-сайтів – це прості, всебічні інструменти, які допомагають будь-кому легко перейти в Інтернет. У цій статті ми’Зосередимось на створенні веб-сайту для фотографії за допомогою конструктора веб-сайтів.

WordPress – потужна, але трохи більш технічно вимоглива платформа. Якщо ви’знову трохи впевнено і готові до проекту, ознайомтеся з нашим посібником зі створення веб-сайту з WordPress для порівняння ваших варіантів.

Готові розпочати роботу? Чудово – нехай’s отримати вашу галерею в Інтернеті!

Перш ніж розпочати, ознайомтеся з іншими нашими посібниками:

Найкращі будівельники веб-сайтів 2019 року – 500 годин дослідження пізніше, і у нас є найкращий топ-10 на 2019 рік

Найкращі будівельники веб-сайтів для портфоліо – якщо мова йде про створення вражаючого веб-сайту для портфоліо, це найкращі платформи для роботи

11 кращих будівельників веб-сайтів для фотографій 2019 – глибокий погляд на кращих будівельників веб-сайтів для фотографій

Порівняння веб-сайтів для побудови фотографій – для порівняльного порівняння всіх найкращих платформ для створення веб-сайту з фотографією

1

Поставте чітку мету для свого веб-сайту з фотографією

Перш ніж зануритися у створення веб-сайту для фотозйомки, це’s важливо зробити крок назад і врахуйте свої цілі та основну мету свого сайту. Це вплине на платформу, яку ви вибрали для створення свого веб-сайту, і як ви будете розробляти його. Наприклад:

 • Ви фотограф подій, який шукає нового місцевого бізнесу? Виберіть розробника веб-сайтів із потужними можливостями SEO (оптимізація пошукових систем), які допоможуть вам знайти в результатах пошуку Google.
 • Ви хочете заробити гроші, продаючи свої зображення в Інтернеті? Виберіть конструктора веб-сайтів із хорошою функціональністю електронної комерції. Якщо ви хочете продавати зображення як завантаження, переконайтеся, що розробник підтримує продаж цифрових продуктів (не всі будівельники).
 • Ви шукаєте нову роботу в галузі та використовуєте цей сайт як своє портфоліо? Переконайтеся, що ваш письмовий вміст – як-от сторінка “Про нас” – може займати центральну сходинку поруч із вашими зображеннями. Ви також можете додати розділ резюме та блог на основі фотографії, щоб показати свій досвід.
 • Вам просто потрібен простий веб-сайт, щоб розпочати роботу та підвищити свій профіль? Виберіть добре закругленого будівельника (ми’Повідомляємо про нашого улюбленого в наступному розділі) і почнемо з найдешевшого плану.

Перш ніж перейти до наступного етапу:

 • Визначте чітку мету – або кілька цілей – для веб-сайту фотографії. Навіть якщо ти’По-перше, це дійсно важливий крок для формування вигляду вашого сайту.

2

Виберіть розробника веб-сайту

Розробники веб-сайтів – це онлайн-інструменти, якими кожен може скористатися, щоб вийти в Інтернет. Ви вибираєте шаблон як основу свого сайту, потім перетягуєте елементи туди, куди ви хочете, щоб вони сиділи. Ви можете створювати додаткові сторінки, а також редагувати ті, які постачаються із обраним вами шаблоном. Словом, якщо ти’Вам зручніше користуватися PowerPoint, ви’Мені буде комфортно користуватися веб-дизайнером.

Щоб скористатися конструктором веб-сайтів, ви платите загальну ціну підписки, зазвичай десь від 5 до 25 доларів на місяць. Деякі будівельники насправді пропонують плани, які є абсолютно безкоштовними, але ми’Поясню, чому вони є’t завжди найкраща ідея трохи пізніше.

Багато людей роблять помилку, вважаючи, що розробники веб-сайтів будуть занадто обмежуючими для їх веб-сайту. Поки це’s правда, що вони’не найкращий маршрут для кожного типу веб-сайтів, для фотозйомки веб-сайтів вони справді ідеальні. Ось лише деякі речі, які ви можете зробити зі створенням веб-сайтів:

 • Завантажити новий вміст швидко, не знаючи, як кодувати
 • Підключіть наявне доменне ім’я або виберіть нове
 • Інтегруйте своє соціальні засоби комунікації
 • Додайте контактну форму
 • Створити область входу для клієнтів
 • Змініть, як ви легко відображаєте свої зображення
 • Продаємо цифрові та фізичні продукти

Вибір правильного конструктора веб-сайтів важливий – вам потрібна виграна платформа’t коштує землі і може розширити свої амбіції. Все це посилається на постановку цілей, про яку ми розповідали в останньому розділі.

Ми’Ви провели обширне дослідження кращих розробників веб-сайтів на ринку, протестуючи кожну платформу’s простота використання, гнучкість дизайну, співвідношення ціни та якості, багато іншого. Ми також отримуємо від кожного дня людей, які перевіряють кожного будівельника та надають нам відгуки.

З 50+ розробників веб-сайтів ми’Я перевірений, це трійка найкращих у нас’Ви визнані найкращими для створення веб-сайтів з фотографії:

 • Квадратний простір
 • Вікс
 • SmugMug

Дозволяє’s уважніше подивіться на кожен:

1. Квадратний простір

Найкращий розробник веб-сайтів для фотографій

Це’Не дивно, що Squarespace, справжній лідер дизайну, – найкращий розробник веб-сайтів для професійних фотографій. Він пропонує декілька найстильніших шаблонів навколо, з куратором вибору варіантів для фотографії.

Шаблон квадрата проспектуУ цьому прикладі. ми редагуємо шаблон “Авеню”

Як розробники веб-сайтів заходять, Squarespace – це дуже класний клієнт. Наша єдина скарга на те, що інтерфейс редагування відповідає його мінімалістичному вигляду торговельної марки – іншими словами, це’s не завжди очевидно, як робити речі.

Це трохи потребує звикання, але як тільки ви це зробите, ви’Ви знайдете Squarespace стильну платформу з сильними можливостями для сприйняття вашої роботи.

Там’s немає вільного плану, але є безкоштовний двотижневий пробний період. Плани преміум-класу починаються від 12 доларів на місяць, а також дозволяють вам підключити власний домен.

2. Вікс

Найпростіший у використанні конструктор веб-сайтів для фотографій

Якщо простота використання – ваш головний пріоритет, то Wix справді забезпечує. Насправді саме веб-розробник веб-сайтів рекомендував наші користувачі після тестування.

Додавання фотографій на веб-сайті WixРедактор Wix справді інтуїтивно зрозумілий – ви’Я забираю його в найкоротші терміни, як і наші користувачі

Вікс’s шаблони можуть не мати один і той же момент ‘вау фактор’ як квадратний простір’s, але вони фактично пропонують більше можливостей для налаштування – і там’З ними також набагато більше (насправді понад 500). Якщо ви’Ви із задоволенням витратили деякий час на експерименти, ви можете зробити щось таке’s по-справжньому унікальний і безперечно вражаючий.

Wix пропонує повністю безкоштовний план або платні плани, починаючи з 13 доларів на місяць.

3. SmugMug

Найкраще для фотобезпеки

SmugMug – це розробник веб-сайтів, розроблений спеціально для фотографів, а це означає, що він має багато тонн відповідних функцій.

Редактор SmugMugЩо стосується створення веб-сайту для фотозйомки, SmugMug робить для вас багато важкого підйому – але кінцевий результат не’t настільки ж гладкий, як і у Squarespace або Wix

Якщо у вас є різні клієнти, які входять на ваш веб-сайт, щоб переглянути їх зображення, то безпека, природно, має надзвичайно важливе значення – те, що SmugMug має, щоб забезпечити їх можливість. Деякі плани також передбачають можливість додавати власні водяні знаки до своїх зображень, щоб захистити їх від копіювання чи скріншота зображення без вашої згоди (хоча ми не є’t автоматично на борту цієї практики – щось, що ми’розглянутий у розділі поширених запитань).

Як і у Squarespace, немає вільного плану – але з платними планами, починаючи з всього $ 4,78 / місяць, SmugMug пропонує велике співвідношення ціни та якості. Ви навіть можете продати фізичні зображення з цим дешевим планом – величезний бонус. Там’s також пропонується 14-денна безкоштовна пробна версія.

Перш ніж перейти до наступного етапу:

 • Перегляньте кожну з перерахованих вище платформ на предмет цілей вашого веб-сайту
 • Вирішіть, на якій платформі ви’Ви хочете спробувати, і підпишіться – а ще краще, підпишіться на пару і протестуйте їх!

Додаткова інформація:

Огляд Wix – дізнайтеся, чому він виявився першим у нашому тестуванні користувачів

Огляд квадратного простору – Фотографи люблять це, але як це було в наших дослідженнях?

Огляд SmugMug – які плюси та мінуси цього спеціалізованого конструктора онлайн-портфоліо?

3

Виберіть план

Коли ви підписуєтеся на розробника веб-сайту, ви’Буде запропоновано вказати своє ім’я та адресу електронної пошти та вибрати, з якого планувати розпочати (хоча різні розробники веб-сайтів роблять це у дещо іншому порядку). Це також етап, на якому ти’Буде запропоновано вибрати доменне ім’я, тобто ваш веб-сайт’- унікальна адреса – наша, наприклад, websitebuilderexpert.com.

Багато будівельників (включено Wix) пропонують безкоштовний план. Це чудово підходить для перевірки того, чи підходить вам будівельник, але ми це не робимо’t рекомендувати дотримуватися цього вільного плану дуже довго; ви’Я буду застрявати з будівельником’s реклами на вашому сайті, а також його ім’я у вашому доменному імені. Вікс’Доменні імена безкоштовного плану особливо непривабливі за форматом username.wixsite.com/siteaddress. Таким чином, наша була б hannah57707.wixsite.com/hannahsphotography – не найдоступніша!

Верхня порада: Якщо ви вас знаєте’Ви хочете продавати товари через ваш сайт, слідкуйте за планами, які включають функціональність електронної комерції. Якщо ви’знову не визначившись, почати з дешевшого плану та оновити згодом.

Навіть якщо ти’ти тільки починаєш, там’s елемент ‘підробляти його, поки ти не встигнеш’ – якщо ваш сайт виглядає професійним, і ви’ти прибиваєш це перше враження, ти’Я виявлюсь набагато досвідченішим.

Звичайно, і зворотний бік. На наш погляд, розшукувати хоча б найдешевший план – це єдиний варіант для будь-якого фотографа.

Перш ніж перейти до наступного етапу:

 • Порівняйте функції кожного плану, запропонованого вашим обраним розробником веб-сайтів
 • Визначте план, який найкраще відповідає вашим потребам. Якщо ви’переконайтесь, почніть з дешевшого плану та оновіть пізніше

4

Знайдіть шаблон, який вам подобається

Як фотограф, ви хочете, щоб ваша творчість просвічувала у ваших фотографіях – і ваш веб-сайт не повинен відрізнятися. Ви повинні мати можливість це зробити ‘твій’ – те’s чому вибір конструктора веб-сайтів, який пропонує безліч налаштувань, настільки важливий.

Шаблони фотографії у просторіОсь’s вибір Squarespace’s шаблони фотографії

І Wix, і Squarespace пропонують широкий вибір прекрасних шаблонів на вибір, які класифікуються на різні галузі. Просто натисніть на ‘Фотографія / Портфоліо’ і виберіть найкращий шаблон відповідно до ваших фотографічних амбіцій.

Шаблони фотографії WixНа даний момент у Wix є 40 шаблонів, які вони класифікуються як ‘фотографії веб-сайтів’

Оскільки SmugMug зосереджений на веб-сайтах з фотографією, будь-який із 26 його шаблонів буде добре працювати для вашого сайту.

Шаблони фотографії ковбаскиОсь’s знімок того, як може виглядати ваш сайт SmugMug Добре знати: Squarespace і SmugMug дозволяють вам змінювати шаблон після публікації, але ви’Ви не можете зробити це з Wix. Якщо ви вибрали Wix, переконайтеся, що ви’задоволений вибором шаблону, перш ніж виходити наживо.

Раз ти’вибравши шаблон через свого конструктора, ви можете персоналізувати текст, фонові зображення, меню та панелі навігації. Налаштування працює трохи інакше, залежно від того, якого будівельника ви вибрали:

Квадратний простір – ти дон’не майте стільки свободи, коли йдеться про зміну обраного шаблону’s зовнішній вигляд, якщо ви’знову радий вкоренитися в коді. Це не погано, оскільки це забезпечує дотримання найкращих методів дизайну.

Вікс – ви’Ви отримали повну свободу перетягувати вміст куди завгодно. Дійсно, ви можете швидко закінчити щось, що не схоже на ваш оригінальний шаблон (саме тому ви можете’t шаблони перемикання після публікації).

SmugMug – у SmugMug все побудовано за допомогою ‘змістові блоки’. Це’s не так просто, як Wix, але це’s менш жорсткий, ніж Squarespace.

Перш ніж перейти до наступного етапу:

 • Демонструйте кілька різних шаблонів фотографії / портфоліо
 • Перевірте кілька шаблонів, запропонованих будівельником вашого веб-сайту, щоб побачити, який найкраще підходить для вашого вмісту
 • Експериментуйте з налаштуванням декількох шаблонів, перш ніж вирішити свій остаточний вибір. Пам’ятайте, якщо ви використовуєте Wix, ви виграли’не зможете перемикати шаблон після публікації

5

Додайте свої фотографії та вміст

Тепер ти’я вибрав шаблон, це’час для важливих речей – додавання фотографій та вмісту! Потрібно планувати, що ви хочете, і де ви хочете. Ми’Я поясню, як додати вміст до кожного розділу вашого веб-сайту нижче.

Домашня сторінка

Головна – це те, де є мистецтво. Окрім вашого власного портфоліо, домашня сторінка є найважливішою сторінкою вашого веб-сайту. Вам потрібно зайняти уяву відвідувачів лише однією сторінкою, тому змусьте її рахувати!

Ось деякі міркування:

 1. Сітка або зображення героя – чи потрібно відображати безліч зображень у сітці чи робити заяву лише одним?
 2. Колір і шрифт – які кольори та стиль будуть добре працювати з вашими зображеннями?
 3. Навігація – це по суті ваш веб-сайт’меню, а також те, як користувачі знайдуть різні розділи вашого сайту. Подумайте, де на сторінці ви хочете, щоб це сиділо. Вгорі та внизу ліворуч є досить стандартними варіантами, тож, якщо робити щось інше, випишуть заяву
 4. Інтеграція соціальних медіа – ви хочете додати кнопки, Instagram-канал чи обидва?

Верхня порада: Якщо ви’Ви навряд чи дуже часто оновлюєте основний вміст вашого веб-сайту, додавання галереї Instagram може бути простим способом відображення нового вмісту на вашому сайті без зайвих робіт. Коли ви завантажуєте зображення в свій обліковий запис Instagram, воно також автоматично відображатиметься на вашій домашній сторінці, залишаючи його свіжим та актуальним.

Представте свої зображення

Ваш веб-сайт повинен бути куратором вибору твору, який ви виконуєте’передусім пишаюсь – найчастіше, це будуть ваші найактуальніші речі. Дон’не піддавайся спокусі завантажити все, що ти’я коли-небудь працював над – це зробить ваш сайт безладним і важким для навігації.

Що стосується представлення ваших образів, ви’у вас є кілька різних варіантів:

 1. Скористайтеся галереєю

Відображення зображень у форматі галереї – досить стандартний підхід. За допомогою такої програми, як галерея Wix Pro, ви можете розташовувати свої зображення у вигляді сітки або слайд-шоу, і відвідувачі можуть ‘подібно до’ фотографії безпосередньо на вашому сайті.

 1. Розділіть зображення за темою, проектом чи датою

Трохи більш занижений метод презентації – розділити зображення на проект або тему (напр ‘Портрети’ або ‘Рух’) і дайте кожному набору свою сторінку. Потім ця сторінка посилається на ваш сайт’s навігація по головній сторінці.

Про сторінку

Потенційні клієнти хочуть знати око за об’єктивом. The ‘Про мене’ розділ дозволяє додати сплеск особистості та розповісти про своє натхнення та досвід. Ви повинні поговорити від першої особи, а ми’Буду настійно рекомендувати додати фотографію себе, щоб надати своєму портфоліо більш відчутне відчуття.

Контактна сторінка

Переконайтеся, що ви створили виділений ‘Контактна інформація’ сторінка (включена у навігацію до вашої домашньої сторінки), щоб потенційні клієнти могли зв’язатися з вами. Ви можете або додати свої контактні дані на цю сторінку, або додати контактну форму, щоб люди могли цілодобово надсилати запити в одне місце.

Онлайн-магазин

Якщо ви хочете зробити кілька центів зі своїх знімків, то вам потрібен інтернет-магазин. На Wix, Squarespace та SmugMug це можна зробити, оновивши до цінового плану, який розблокує функціональність електронної комерції.

Блог

Це, безумовно, необов’язково, але щось добре варто врахувати. Блог може бути чудовим супроводом веб-сайту з фотографією – чи використовуєте ви його як спосіб ділитися своїми фото-порадами та уявленнями, або використовуєте його, щоб розповісти історію за своїми останніми проектами.

Але писати хіба що’t всі’s чашка чаю, і це’s штрафу – якщо це’s не те, що вам комфортно робити, або ви знаєте’Буду боротися за те, щоб це було оновленим, тоді’s найкраще припинено.

Перш ніж перейти до наступного етапу:

 • Визначте формат для вашої домашньої сторінки
 • Виберіть колір та шрифт, які відповідають вашому вмісту та особистому бренду
 • Створіть сторінку “Про нас” та сторінку “Контакт”
 • Додайте на свій веб-сайт інтернет-магазин (якщо ви плануєте продавати свої зображення, або як завантажувані, або як відбитки)
 • Подумайте про створення блогу та завантажте кілька початкових публікацій, якщо це щось ви’я б спробував

6

Встановлення програм

Додатки можуть допомогти зміцнити ваш веб-сайт у таких сферах, як маркетинг, фінанси, соціальні медіа, доставка та блоги.

Для вашого веб-сайту з фотографією ми’буду рекомендувати інтегрувати додатки для каналів соціальних мереж, як-от Facebook чи Twitter. Це зв’яже ваш веб-сайт із вашими соціальними каналами, які можуть відображати ваші фотографії перед величезною аудиторією соціальних медіа безпосередньо з вашого веб-сайту лише за кілька кліків.

Активний в Instagram? Ви можете пов’язати свій Instagram-канал на своєму веб-сайті, надаючи відвідувачам кращий погляд на ваші соціальні медіа.

Маркетинг електронною поштою – ще одна чудова функція, до якої можна отримати доступ через додаток. Встановивши ефективну маркетингову кампанію електронною поштою, ви можете легко зв’язатися з існуючими та потенційними клієнтами та поділитися інформацією про свої останні відкриття галереї.

Це’s Варто зазначити, що ви’За деякі додатки доведеться заплатити, хоча неабияка кількість безкоштовна.

І Wix, і SmugMug мають ринки додатків, на яких ви можете переглядати та купувати так само, як і ваш смартфон’s Магазин додатків. Один лише Wix пропонує понад 250 додатків:

wix app фотографії на ринку

Ось кілька наших улюблених безкоштовних додатків Wix для веб-сайту фотографії:

 • Форми Wix – для контактних запитів
 • Wix Art Store – продавати цифрове мистецтво та принти
 • Канал Instagram – щоб додати свій Instagram-канал на свою домашню сторінку
 • Spotify Player – додайте безкоштовний саундтрек до кожного проекту

Ми також любимо плагін SmugMug Adobe Lightroom, який дозволяє вирізати посередника, переходячи від редагування до публікації.

Добре знати: Площа простору працює дещо по-іншому. Це не так’не матимуть ринку додатків для зовнішньої інтеграції, вважаючи за краще створювати додаткові функції. Це означає, що ви можете гарантувати високу якість функцій Squarespace, але це не так’не матимеш таку ж різноманітність, як і у, скажімо, Wix. Перш ніж перейти до наступного етапу:

 • Знайдіть і вивчіть розробника свого веб-сайту’s магазин додатків або вибір функцій
 • Поекспериментуйте з додаванням декількох різних функцій на ваш веб-сайт та визначтеся з остаточним вибором – ви завжди можете додати більше на більш пізній час

7

Побачте свою фотографію

ви’Тепер ви створили ваш веб-сайт. Ура! Але це’s лише половина історії; тепер люди повинні його знайти.

Існує декілька способів, як ви можете придивитись до свого веб-сайту – і ми це робимо’t означає просто розповісти своїм колегам, друзям та сім’ї!

SEO (оптимізація пошукових систем) відіграє величезну роль у тому, щоб помітити ваш веб-сайт. SEO включає налаштування або ‘оптимізація’ ваш сайт, щоб допомогти Google ‘читати’ це, покращуючи ваші шанси на показ результатів на сторінці результатів.

Ніколи раніше не працював із SEO? Не хвилюйтесь – ми’Я покажу вам, як надати вашому веб-сайту з фотографією більшу експозицію в Google за допомогою наших найкращих порад щодо SEO.

 • Додайте текст alt – Пошукові системи можуть лише ‘читати’ ваші титри – вони можуть’не бачите зображення! Це означає, що вам потрібно додати прості описи до кожної вашої фотографії, використовуючи ключові слова, якщо можете.
 • Будьте готові до мобільних пристроїв – Переконайтеся, що ваш веб-сайт зручний для мобільних пристроїв, тому він може переформатуватися, щоб чудово виглядати на екрані смартфона (у згаданих нами будівельників веб-сайтів є вбудована ця функція). Пошукові системи надають пріоритет на мобільних веб-сайтах, що реагують на мобільні пристрої, на своїх сторінках результатів.
 • Використовуйте ключові слова – Шукайте верх ‘ключові слова’ пов’язаного з вашим типом фотографії, використовуючи інструмент пошуку, такий як Планувальник ключових слів Google, а потім впроваджуйте слова природним чином у свою копію, не зловживаючи ними. Наприклад, якщо ви’знову весільний фотограф у Бостоні, використовуйте Google Планувальник ключових слів, щоб перевірити, чи шукають люди термін ‘весільний фотограф Бостон’, потім включіть цю фразу в свою копію сайту.
 • Мінімізуйте розмір файлу зображення – Використовуйте такий інструмент, як kraken.io, щоб стискати свої зображення, не погіршуючи якість. Це зменшить час завантаження вашого сайту, забезпечивши задоволення клієнтів та пошукових систем. Перевірте наш швидкий до та після стиснення нижче – зображення праворуч становить 18,7% ‘менший’ з точки зору розміру файлу, і це зайняло лише кілька секунд.

Попереднє стиснення зображенняПеред стисненням: 62,61 Кб Зображення після стисненняПісля стиснення: 50,90 Кб

Зображення: @danielacuevas через Unsplash

Більшість будівельників також приходять з топовими порадами щодо SEO, тому не варто’не переживайте, якщо все це звучить трохи непосильно.

З трьох кращих будівельників Wix та Squarespace виділяються особливо сильними в цій галузі. У Wix під рукою є ресурс Wix SEO Wiz, який пропонує вам миттєві поради, а також тривале читання:

Вікс сайти фотографії ресурсів seoОсь’s короткий огляд виду областей, з якими може допомогти Wix SEO Wiz

Що стосується SEO, Squarespace не працює’не маю те ж ‘руки, що тримає’ підхід, але він має дійсно вражаючий набір важливих функцій для отримання очей на ваш сайт. Ось кілька речей, які ви можете зробити з Squarespace:

 • Редагуйте назви веб-сайтів та метаописи
 • Створіть власну сторінку 404
 • Змінити автоматично створені URL-адреси

Ознайомтесь із контрольним списком SEO Squarespace для повного набору пропозицій.

Дізнатися більше:

Wix SEO Огляд

Wix SEO Battle

Огляд квадратного простору

Перш ніж перейти до наступного етапу:

 • Додайте текст alt до своїх зображень
 • Мінімізуйте розміри файлів зображень за допомогою інструменту стиснення зображень, такого як kraken.io
 • Перевірте, як виглядає кожна сторінка зі свого мобільного телефону чи зменшивши розмір вікна у вашому браузері
 • Шукайте ключові слова’Я хотів би націлити їх за допомогою такого інструменту, як Google Ключові слова, і включити їх зі смаком у свої копії та заголовки сторінок

8

Перегляньте та опублікуйте свій веб-сайт із фотографіями

Перш ніж опублікувати свій веб-сайт, потрібно перевірити, чи все працює. Не залишайте жодного каменю не розробленим – перечитайте свою копію, протестуйте свої посилання та перестановіть свою галерею, якщо відчуваєте необхідність.

Тоді вам слід попросити деяких друзів та родичів перевірити ваш веб-сайт. Друга думка може дійсно допомогти покращити користувацький досвід вашого веб-сайту, тому обов’язково отримайте відгуки перед публікацією!

Коли ти’Ви повністю задоволені своїм веб-сайтом, це’час натиснути цю кнопку, щоб перейти в режимі онлайн. Відчуває себе добре, правильно?

Однак, що’s не кінець історії створення вашого веб-сайту. Навіть за тобою’Опубліковано, вам потрібно регулярно оновлювати веб-сайт своїми останніми фотографіями, щоб вони залишалися свіжими. Крім того, чим більше ви оновлюєте свої тексти та ключові слова, тим більше шансів на те, що ваш сайт знайде більше клієнтів та клієнтів в Інтернеті.

Щоб завершити його, переконайтесь, що у вас є:

 • Переглянули кожну сторінку вашого веб-сайту з різних розмірів екрана
 • Попросив друзів та родичів перечитати будь-яку копію та перевірити кожну сторінку вашого сайту, щоб випрасувати будь-які помилки
 • Хіт опублікувати!
 • Планується в деяких майбутніх оновленнях, щоб ваш вміст був свіжим

Як зробити веб-сайт з фотографією: Підсумок

Там у вас є – наш путівник по створенню фотографічного веб-сайту. Як бачите, ви не’t бути веб-дизайнером, щоб досягти чогось прекрасного та функціонального; вам просто потрібно визначитися з ключовою метою вашого сайту та вибрати найкращий інструмент для роботи. Зараз розробники веб-сайтів є більш досконалими, ніж будь-коли’s Не кращий час, щоб почати будувати своє.

Захоплено розпочати роботу? Ми сумніваємося, що ви – ось’s знову швидкий погляд на ці кроки:

8 кроків для створення веб-сайту фотографії:

 1. Поставте чітку мету свого веб-сайту.
 2. Виберіть правильного конструктора веб-сайтів.
 3. Виберіть план.
 4. Знайдіть шаблон, який вам подобається.
 5. Додайте свої фотографії та вміст.
 6. Встановлення програм.
 7. Побачте свою фотографію.
 8. Перегляньте та опублікуйте.

Якщо ви’ми створили фотографічний веб-сайт, і у нас є власні поради чи підказки’буду любити їх чути! Будь ласка, повідомте нас у коментарях.

А тим часом із задоволенням творимо!

FAQ

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map