Як заробити гроші на веб-сайті

Будь то’З невеликим побічним шумом або вашим цілим щомісячним доходом, монетизація веб-сайтів ніколи не була популярнішою або вигіднішою.


“Але хіба що’t сайти електронної комерції – єдині, які приносять прибуток?”, ми чуємо, як ви запитуєте. Ну ні – насправді далеко не це!

Існує кілька способів заробити гроші через веб-сайт. Звичайно, інтернет-магазини відіграють свою роль, але в наші дні кожен бажаючий може взяти шматочок солодкого пирога з прибутком… і ми можемо показати вам, як.

Способи заробітку на веб-сайтах

Деякі методи монетизації прості, деякі трохи складніші, але всі можуть творити чудеса – якщо це зробити правильно. Нижче ми’проведемо вісім найпоширеніших способів монетизувати веб-сайт, а також надати рейтинг того, як легко налаштувати кожен..

1

Продаж продукції

Простота налаштування: 3/5

Продаж продукції. Це’s, мабуть, перше, що прийшло в голову, правильно?

Сьогодні існує понад 650 000 веб-сайтів електронної комерції, які приносять 1000 доларів США + річний прибуток – число, яке з кожним роком зростає. І найкраща частина – кожен може налаштувати її!

Як створити власний веб-сайт електронної комерції

Зробіть собі веб-сайти електронної комерції, такі як Shopify та BigCommerce, не-технічним людям, як ніколи, спростили створення власного інтернет-магазину.

Це онлайн-інструменти, які постачаються із заздалегідь розробленими шаблонами. Все, що вам потрібно зробити, – це вибрати шаблон, додати власний вміст та продукти та вставити будь-які необхідні вам функції.

Особливості – такі форми, як форми підписки або аналітика веб-сайтів. Більшість основних функцій можна знайти вже в магазинах Shopify та BigCommerce, але обидва надають магазини додатків, де ви можете встановити будь-які необхідні додатки.

Shopify Review – Дізнайтеся, як Shopify може збільшити продажі в електронній комерції

Огляд BigCommerce – Досліджуйте продаж в Інтернеті за допомогою BigCommerce

Для більш технічного з вас там, WordPress.org – це маршрут, який найбільше починають підприємці. WordPress – це система управління вмістом (CMS), яка розміщена на власних веб-сайтах і дозволяє створювати свій сайт з нуля..

Існують заздалегідь розроблені шаблони, якими ви можете користуватися, але WordPress набагато більш текучий, пропонуючи безмежні налаштування. На жаль, ви’Вам потрібно буде добре знати код – або досить здоровенний бюджет, щоб найняти веб-розробника – щоб ефективно використовувати його.

WordPress.com проти WordPress.org – Що’s різниця?

Історія успіху: Гаррі’s Бритви

Гаррі’s Бритви народилися з однієї простої концепції – обладнання для гоління’не буде це чорт дорого! Компанія, заснована двома нормальними хлопцями, яких не називають Гаррі, створила власний веб-сайт електронної комерції за допомогою Shopify.

Завдяки платформі’Вбудовані інструменти та простий у користуванні інтерфейс засновники швидко впоралися з цим і почали розробляти рішення для гоління..

бритви ГарріГаррі’s Бритви використовували Shopify для революції в тому, як ми голимось.

Через 10 місяців Гаррі’s Бритви придбали виробничу фабрику в Німеччині, продавали 100 000 підписників електронної пошти та зібрали понад 122,5 млн доларів. Не надто пошарпаний. На початку цього року пара продала бізнес Вілкінсону Мечу за 1,4 мільярда доларів.

Це лише один приклад, але він показує, що будь-яка ідея, будь то проста чи мала, може бути перетворена на імперію електронної комерції.

Порівняльна діаграма будівельників інтернет-магазинів електронної комерції – Дивіться, як порівнюють Shopify та BigCommerce

14 видів електронної комерції – Що слід спробувати?

2

Продаж послуги

Простота налаштування: 4/5

Ще один поширений спосіб заробляти гроші в Інтернеті – продаючи свої послуги. Це може бути що завгодно – від створення індивідуальних планів дієти, до роботи з прибиранням вікон.

Це працює майже так само, як і інтернет-магазини. Велика різниця в тому, що ти’не потрібен розробник веб-сайтів для електронної комерції.

Як продати свою послугу в Інтернеті

Побутові веб-сайти, такі як Wix та Squarespace, навіть легші у використанні, ніж платформи електронної комерції. Зокрема, Wix – це, мабуть, найпростіший спосіб створити власний веб-сайт.

Так само, як платформи електронної комерції, вона дозволяє вибирати з понад 500 попередньо розроблених шаблонів Wix. Що полегшує Wix, це його редактор перетягування, де ви можете буквально перемістити що-небудь на своєму веб-сайті в будь-яку сторінку сторінки!

Огляд Wix – Погляньте загалом на те, що може запропонувати вам Wix

Огляд шаблонів Wix – Поглиблений аналіз Wix’s макетів

Хитрість продажу послуги – пошук вашого USP (унікальної точки продажу). Чим ваша служба відрізняється від інших там? І навіщо людям купувати те, що ти’надання?

Історія успіху: Ізіда Кінг

Ізіда Кінг стала першою трансгендерною моделлю, яка з’явилася в Америці’s Наступна топ-модель. Оскільки її кар’єра проходила від сили до сили, вона створила власний веб-сайт за допомогою Wix, де було представлено портфоліо її роботи.

король ІсідиІзіс Кінг створила портфельний веб-сайт на Wix, щоб рекламувати свої послуги моделювання.

Це також дозволило агенціям та брендам зв’язатися з нею для потенційного співробітництва. З тих пір це стало основою її кар’єри моделювання, оскільки вона продовжує переосмислювати, що означає мода в сучасний день.

Таблиця порівняння веб-сайтів – Порівняйте кращі платформи набік 3

Продам рекламний простір

Простота налаштування: 4/5

Ви можете їх вважати безглуздими або дратівливими, але правда – показ реклами на веб-сайтах – це один з найпростіших способів заробити гроші.

Найпоширеніший спосіб продати рекламний простір – це за допомогою моделі оплати за клік. Тут ви отримуєте комісію від рекламодавців кожного разу, коли хтось переходить на їхню рекламу з вашої веб-сторінки.

Середня ціна за клік (ціна за клік) для сайтів, що продають рекламний простір, становить 0,25 дол. Щоб помістити це в якийсь контекст, ви’Треба буде генерувати близько тисячі кліків на день, щоб отримувати прибуток 100 000 доларів на рік.

Існує два способи стрибнути на борт рекламної стрічки. Перший (і найпопулярніший) – автор за допомогою Google Adsense. Це передбачає вбудовування коду на ваш веб-сайт, щоб рекламувати та читати, що збирається на вашій сторінці, щоб усі оголошення були відповідні вашому вмісту.

Друга – продавати рекламний простір безпосередньо компаніям. Звичайно, це вимагає трохи більше ніжності з вашого боку, але це робить вас сильнішим становищем під час вибору типу оголошень, що відображаються на вашому сайті, та при домовленості про більш високу виплату за клік.

Оголошення на веб-сайті прості в налаштуванні, але вони не є великими грошима, якщо ваш веб-сайт не отримує багато щомісячного трафіку.

4

Партнерський маркетинг

Простота налаштування: 3/5

Завдяки зростанню блогерів і ‘впливові’, партнерський маркетинг популярніший як ніколи. Ви, можливо, використовували партнерське посилання, навіть не усвідомлюючи цього. Але що це насправді означає і як це може заробити вам гроші?

Партнерський маркетинг – це домовленість між вашим веб-сайтом та компанією, за допомогою якої ви спрямовуєте потенційних клієнтів на їхній сайт.

Як працює партнерський маркетинг?

Існує два різні способи отримання прибутку від афілійованого маркетингу: CPC (ціна за клік) або CPA (вартість за придбання).

Подібно до оголошень, CPC – це те, коли ви отримуєте гроші щоразу, коли хтось натискає посилання на вашому веб-сайті, яке надсилає їх до афілійованої компанії (партнерської компанії).

З CPA, ви не’не отримувати гроші, якщо фактично цей користувач ‘перетворює’ – тобто купує товар або підписується на послугу у філії. Як ти’Будучи очікувати, плата за CPA набагато вища за CPC, як ви’буквально заробляйте афілійовані гроші на відміну від CPC, де вони можуть просто переглядати.

Замість того, щоб просто надавати рекламу користувачам у якості бічного шоу, афілійований маркетинг може акуратно зв’язувати ваш вміст. Сьогодні’Користувачі s набагато толерантніші до цього виду маркетингу, і ви’Як правило, це буде набагато вигідніше.

Наприклад, ви могли мати партнерські стосунки з Гаррі’s Бритви. Якби це було так, це’Ви, ймовірно, ви’Я випускаю вміст про його гоління, який містить унікальні посилання на Гаррі’s Сайт бритви.

Ці унікальні посилання важливі. Це’s, як ваш партнер може відстежити, що покупка покупця спочатку відбулася з вашого веб-сайту. Вони відомі як партнерські посилання, і вони’насправді створити досить просто.

Якщо ви’Ви будете багато посилатися на одну платформу (наприклад, Amazon), ви можете створити обліковий запис і створити партнерські посилання безпосередньо з ними. В іншому випадку ви можете налаштувати обліковий запис із таким веб-сайтом, як Skimlinks, який генерує партнерське посилання для будь-якої введеної вами URL-адреси – хоча це займе невелику комісію.

Природно, чим більше трафіку отримує ваш веб-сайт, тим більше трафіку ви потенційно можете перенаправити на афілійовану компанію. У цьому відношенні він’s дуже схожий на продаж рекламного простору – вам потрібно отримати багато відвідувачів сайту, щоб він був гідним потоком доходу.

5

Прийом пожертв

Простота налаштування: 4/5

Продаючи рекламний простір та афілійований маркетинг, покладайтесь на ваш веб-сайт, отримуючи багато трафіку, пожертви можуть бути більш ефективним способом заробітку, якщо ви будуєте дійсно зайняту громаду.

Якщо ваші відвідувачі (буквально) купують ваш вміст, має сенс, що деякі будуть готові проявити свою вдячність за вашу роботу за допомогою пожертви.

Крім благодійних організацій, пожертви є стандартним для веб-сайтів подкастів, багато з яких покладаються на щедро фінансування слухачів для підтримки свого шоу.

Вікіпедія – це, мабуть, найбільший приклад некомерційного сайту, який приймає пожертви. Це’s пул інформації з відкритим кодом, що’s вільний у користуванні, і засновники хочуть зберегти його таким чином. Для того, щоб проявити вдячність за ресурс, тепер ви можете залишити пожертву.

Як налаштувати пожертви на своєму веб-сайті

Більшість основних шлюзових шлюзів дозволять вам вставляти кнопки пожертвування на своєму сайті. Зазвичай люди вибирають PayPal через його універсальну популярність та наскільки простою у користуванні.

Після налаштування свого рахунку PayPal ви можете створити та налаштувати власну кнопку пожертвування.

пожертви PayPalPayPal дозволяє легко створити та налаштувати власну кнопку пожертвування.

Ви можете змінити текст кнопки, додати встановлені суми пожертви або дозволити відвідувачам вибрати, скільки вони хочуть платити. ви’Тоді вам нададуть HTML-код, необхідний для вставки кнопки на ваш веб-сайт.

Після того, як люди натискають кнопку, вони’буде надіслано на PayPal’веб-сайт, де вони можуть заповнити свої дані та заповнити пожертву. Легко налаштувати, але, як уже згадувалося, вам потрібно буде мати лояльне підписання та створювати чудовий контент, щоб воно було варте.

6

Спонсорські повідомлення

Простота налаштування: 4/5

‘Спонсорські повідомлення’ – це фраза, яка багато перетворюється на Instagram. Це’s синонім Influencers, які використовують свою масову підписку, щоб просувати товари взамін на готівку. Це’s не тільки Instagrammers, які можуть взяти участь у дії.

Оскільки ваш веб-сайт зростає в популярності, ви можете знайти компанії, які звертаються до вас з надією, що ви’Я буду просувати свій бренд.

Однак будьте обережні – щоб зберегти свою репутацію недоторканою, ви’Ви хочете лише відповідні спонсоровані публікації, які відповідають вашим відвідувачам’ інтереси.

Там’s також дуже суворі інструкції, що вказують на те, що вам потрібно оголосити відвідувачам вміст, який ви є’спонсорство виробництва. Якщо це’s щось ти’Поміркувавши, чітке дотримання інструкцій FTC – це гарне місце для початку.

Наприклад, якщо ви запускаєте сайт, який переглядає та порівнює годинник, він не буде’не має сенсу розміщувати контент від компанії, яка продає меблі. Ви можете поглянути на бренд ремонту годинників або, можливо, прикраси, які доповнюють годинник, який ви переглядаєте.

Таким чином, ти’надаєте своїм відвідувачам не лише релевантний та захоплюючий вміст, а й ви’Ви також заробляєте гроші, просто показуючи інший бренд. Поговоріть про безпрограшний!

Ще один спосіб монетизації спонсорських дописів – це перевернути цей процес на голову. Якщо ви’Якщо вас вважають експертом у вашій галузі, інші веб-сайти можуть захотіти, щоб ви створили вміст для них, виходячи з вашого багатства знань.

Це’s безпосередньо не пов’язані з вашим сайтом, але ви можете віднести гроші, які вам’перейдіть до вмісту, який ви’знову здати.

9 найкращих платформ для блогів – Вивчіть різні способи створення власного блогу 7

Генерування потенційних клієнтів

Простота налаштування: 2/5

Покоління свинцю – це процес налагодження зв’язку потенційних клієнтів з компаніями, які можуть їм принести користь. Це’s трохи складний, так щоби допомогти, тут’s приклад:

Якщо ви запускаєте веб-сайт, що’Орієнтуючись на легку атлетику, ви можете працювати зі спортивними брендами, щоб зв’язати їх зі спортсменами, які прагнуть підвищити свої показники.

Це’s відрізняється від афілійованого маркетингу тим, що ви’Ви не намагаєтесь змусити людей купувати конкретний товар – це’s докладніше про показ їм послуги, яка їх може зацікавити.

Ви можете об’єднатися з дієтологами, особистими тренерами або вченими з спорту та допомогти направити людей – або ‘веде’ – до їх ділового обслуговування.

Як почати генерувати потенційні клієнти

Покоління свинцю трохи складніше, ніж інші методи у цьому списку. Вам не тільки потрібно знайти компанії, які зацікавлені у комерційних відносинах з вами, але і вам доведеться ‘оптимізувати’ ваш сайт, щоб він був успішним.

Під цим ми маємо на увазі ви’Вам знадобиться чистий, простий у навігації веб-сайт із чіткими CTA (заклики до дії). CTA – це кнопка, яка спонукає людей натискати на неї.

Для того, щоб CTA були успішними, вашим відвідувачам повинно бути очевидно, що відбувається, коли вони натискають на нього. У більшості випадків це буде перенаправлено до форми, яка попросить їх заповнити особисту інформацію та контактні дані.

Після того, як вони це заповнять, вони’Буду зв’язуватися – або ‘кваліфікований’ – компанією, щоб побачити, наскільки вони зацікавлені в їх послугах.

Ви також будете ретельно перевірені якість Ваших потенційних клієнтів – врешті-решт, спрямування великого обсягу трафіку на компанії не означає’t має значення, якщо ніхто’готова підписатись.

8

Підписки

Простота налаштування: 3/5

Це’s не просто друковані журнали та газети, на які люди платять передплату за ці дні! Все, що від навчання в Інтернеті, до доступу до програмного забезпечення, до преміум-цифрового вмісту, може бути монетизовано за допомогою моделі підписки.

Лише ринок електронної комерції підписки є виросли понад 100% за останні п’ять років. Це’s – прекрасний спосіб гарантувати постійний дохід.

Підписки найкраще працюють, коли у вас є продукт чи послуга, які можуть люди’t фізично не купувати, але робити це потрібно регулярно. Розробник веб-сайтів – прекрасний приклад, коли ви сплачуєте щомісячну плату, щоб спершу створити, а потім розмістити свій веб-сайт в Інтернеті.

Якщо ваш веб-сайт досить популярний, ви також можете розмістити преміум-вміст за платною стіною, до якої відвідувачі платять. Це може бути ризикованою стратегією – особливо якщо весь вміст спочатку був безкоштовним.

Якщо продається правильно, проте, це може бути акуратним невеликим грошей, і змусити відвідувачів відчути, що вони є частиною ексклюзивної спільноти.

Як налаштувати модель підписки

Більшість платформ дозволяють створити ‘лише члени’ область на вашому веб-сайті. Це може бути захищено іменем користувача та паролем, які люди повинні ввести, які вони’Отримаю, коли підпишуться.

У цій області ви можете зберігати весь свій преміум-вміст. До всіх статей, досліджень, відео, подкастів тощо можна отримати доступ. Ви навіть можете дарувати безкоштовний товар абонентам, щоб підвищити свій бренд’s звернення.

Фінальні думки

За минулі роки люди думали, що веб-сайти електронної комерції – єдиний спосіб заробити гроші в Інтернеті. Але в наші дні, коли Інтернет продовжує зростати, так само і грошовий пул за ним.

Зараз існує набагато більше способів зануритися і захопити свою частку грошових коштів – і це’s навіть не обмежується великими веб-сайтами (хоча це, очевидно, допомагає).

Для резюме тут’s короткий огляд восьми методів’Ви обговорювали.

8 способів монетизації веб-сайту

Спосіб полегшення опису налаштування грошей Продаж продукції Продаж послуги Продам рекламний простір Партнерський маркетинг Прийом пожертв Спонсорські повідомлення Генерування потенційних клієнтів Підписки
3 Створення інтернет-магазину та просування або власних товарів, або третіх сторін’с.
4 Продаж навички чи торгівля та реклама в Інтернеті, напр. прибирання вікон, особиста підготовка або вигул собак.
4 Розміщення реклами інших підприємств на вашому веб-сайті. Ви можете використовувати Google Adsense, щоб запобігти необхідності самостійно звертатися до компаній.
3 Беручи комісії від бізнесу, направляючи потенційних клієнтів, або фактично забезпечуючи їх продаж.
4 Дозволити своїм відвідувачам підтримувати те, що ви робите, і виявляти свою вдячність, допомагаючи фінансувати ваш веб-сайт.
4 Або приймаючи інших людей’s вмісту на вашому веб-сайті в обмін на гроші або на інших веб-сайтах.
2 Отримайте свій сайт’s відвідувачі підписуються на інший бренд, представляючи їм те, що пропонує бренд, та рекомендуючи його послуги.
3 Дозволяє відвідувачам отримувати доступ до онлайн-інструментів, програмного забезпечення, преміум-послуг або вмісту за платною стіною за щомісячну або річну плату.

Який метод слід використовувати?

Усі ці методи мають власну перевірку. Те, що вам слід використовувати, залежить від кількох речей:

 • Мета вашого веб-сайту
 • Те, як ви хочете відображати свій вміст
 • Скільки щомісячного трафіку отримує ваш веб-сайт
 • Кількість відвідувачів, які повертаються

Для сайтів, що мають величезну кількість відвідувачів, такі речі, як спонсоровані публікації, приймання пожертв та підписки – це все логічні шляхи для вивчення..

Однак сайти, які отримують багато нових відвідувачів, захочуть переглянути рекламний простір, партнерський маркетинг або створити потенційні клієнти.

Якщо у вас є новий, оновлений веб-сайт, просування ваших власних продуктів та послуг, як правило, є дорогою. Ви навіть можете звернутися до більш усталених сайтів, займаючись спонсорськими публікаціями для них, що, в свою чергу, допомагає створити ваші наступні.

Звичайно, всі ці варіанти доступні кожному. Але якщо ти хочеш заробити великі гроші, ти’Вам доведеться вирощувати ваш веб-сайт’s популярність в першу чергу.

Найкраща удача та щасливі гроші!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map