Кодування для початківців – найкращий спосіб дізнатися коди HTML та CSS для створення веб-сайту

плутанина-про-коди-хвЩе в 2010 році, коли ми створили наш перший веб-сайт, у нас був бюджет 200 доларів.


Тому що ми не стали’у вас є гроші, щоб найняти дизайнера веб-сайтів, ми вирішили використати перетягування & киньте веб-сайт і почали вивчати основні коди HTML та CSS.

Ми проводимо власне дослідження, щоб вирішити, який веб-сайт-розробник найкращий для різних цілей. Візьміть нашу вікторину, щоб отримати рекомендацію’s персоналізовані під ваші потреби.

Кодування для початківців може бути грізним, але ми не хочемо’не шкодуйте, що витратили (або вклали) час на вивчення базового коду, оскільки нам вдалося зробити дуже незначні зміни в дизайні нашого веб-сайту швидко та миттєво, що нам інакше довелося б заплатити дизайнеру пару сотень доларів..

Не кажучи вже про нас’я повинен зачекати, коли робота буде завершена, і час обігу може складати в середньому пару днів.

У той час ми жодними мірками не були майстрами-кодерами. Незважаючи на те, що ми були лише початківцями кодерами, цей навик дав нам трохи свободи та контролю над дизайном нашого веб-сайту.

Було дуже розширення прав і можливостей дізнатися, що ми не піддавалися милості дизайнера веб-сайтів чи кодера.

Тепер я не кажу, що вам потрібно стати свистом кодування.

Дозволяє’Якщо бути чесним, ви, можливо, вже працюєте на повний робочий день, і ваш веб-сайт може бути просто побічним хобі або діловим веб-сайтом, який допоможе розширити вашу компанію’s в Інтернеті.

Вам просто потрібно знати достатньо, щоб додати текстове поле зі спеціальним кольором фону та стилем шрифту. Можливо, ви просто захочете внести деякі основні зміни, які виграли’t не займе занадто багато часу, але все-таки достатньо, щоб ви могли мати певну гнучкість у дизайні.

Оскільки багато людей запитували нас, де знайти хороші, надійні ресурси для вивчення основ кодування, ми вирішили скласти цей посібник із програми «Кодування для початківців», який представляє собою сукупність усіх ресурсів кодування, які ми’В минулому я використовував, що допомагало нам, коли ми вперше починали.

Якщо ви хочете дізнатися деякі основні кодування, щоб ви мали більше контролю над своїм веб-сайтом, навіть коли ви використовуєте перетягування & цей веб-сайт для початківців HTML / CSS, безумовно, може допомогти.

Яка мова кодування вам потрібна для створення веб-сайту?

Основними складовими частинами веб-сайту є HTML та CSS-коди.

Більш просунуті мови кодування, які використовуються на веб-сайтах, – це jQuery, JavaScript та PHP.

Чесно кажучи, якщо ви використовуєте перетягування & відкиньте конструктор веб-сайтів, для запуску вам потрібні лише HTML та CSS.

Для користувачів WordPress, можливо, ви захочете додати PHP до свого списку, оскільки WordPress набагато складніший веб-розробник веб-сайту, ніж будь-який перетяг & падіння будівельників веб-сайтів. Для внесення змін до веб-сайтів WordPress потрібно більше відсіків кодування.

На наш погляд, HTML та CSS-коди – це те, з чого слід починати будь-який новачок.

Якщо у вас просто виникає інтерес до кодування веб-сайтів, ви завжди можете пізніше вивчити новітні мови кодування.

Який тип ресурсів доступний?

Можна використовувати два типи ресурсів: безкоштовний або платний.

Є плюси і мінуси для обох, і ми радимо спробувати як безкоштовні, так і платні ресурси, щоб знайти те, що працює для вас.

Звичайно, спочатку почніть з безкоштовних, оскільки ви просто знайдете їх достатніми для ваших потреб.

Навіщо використовувати безкоштовні ресурси?

Плюси

 • Очевидна перевага в тому, що вона є безкоштовно.
 • Вибір тонн та інформація про різні рішення. Якщо у вас є дуже конкретне питання або проблема, безкоштовні ресурси чудові. Це тому, що дуже багато людей пишуть про дуже конкретні проблеми, які є надто специфічними, щоб покрити платний курс. Тож, коли у нас є унікальна проблема, яку може типовий путівник’t відповідь, ми зазвичай шукаємо поради та відповіді на форумах та безкоштовних ресурсах.

Мінуси

 • існує занадто багато інформації, доступної в Інтернеті, це може заплутатися, і ви не знатимете, з чого почати.
 • Зміст та теми дискусій на форумах не організовані так легко, як на платних курсах. Якщо ви добре збираєте розкидану інформацію, це може не стати для вас проблемою. Але для переважної більшості людей це може уповільнити ваш навчальний процес з вас’Вам потрібно буде перекопатись по горі інформації, щоб знайти ту, яка вам корисна.
 • Будь-яка людина може розміщувати підручники в Інтернеті, і ця людина може бути недостовірною. Новачок із надмірною впевненістю може вирішити опублікувати підручник, який цілком може бути неточним. Є сто способів вирізати пиріг, але який правильний спосіб? У початківців у вас не буде можливості дізнатися, чи є інформація, яку ви читаєте, справді найкраща практика.

Навіщо використовувати платні ресурси?

Плюси

 • Платні курси, як правило, добре організовані та розділені на легкозасвоювані курси, розроблені спеціально для початківців. Не потрібно копати тисячі дописів різними “експертів” або з’ясувати, з чого почати. Вам просто потрібно слідувати навчальній програмі, і ви вже на своєму шляху.
 • Ви вивчите найкращі практики кодування у акредитованих фахівців. Шкідливі звички важко змінити. При вивченні нової навички це’s завжди гарна ідея уникати поганих стандартів кодування від людей, які, можливо, не можуть бути кваліфіковані для викладання коду в першу чергу.

Мінуси

 • Типові курси проходять усі аспекти кодування веб-сайтів. Наприклад, якщо ви просто хочете знайти швидке рішення про те, як додати текстове поле з власним фоном, то, можливо, вам не пощастить. Можливо, вам доведеться пройти хороший шматок курсу, перш ніж ви зможете навчитися конкретної речі, яка вам потрібна.

І безкоштовні, і платні ресурси можуть допомогти вам різними способами, так’s добре мати доступ до обох типів навчальних посібників з кодування.

А тепер нехай’Пройдіть наш рекомендований список навчальних посібників з кодування в Інтернеті, які ми вважаємо дуже корисними.

Кращий спосіб навчитися кодуванню для початківців

№1 Лінда

ВАРТІСТЬ: Безкоштовна пробна версія / $ 19,99 – $ 29,99 на місяць

найкращі ресурси кодування для початківців лінда

Lynda пропонує свої уроки у відеоформатах, тому їх легко простежити.

Нам дуже подобаються їхні відеоуроки, оскільки вони полегшують навчальний код.

Курси є комплексними, що охоплюють не лише основи. Отож, як вам стане краще в кодуванні, ви отримаєте доступ до більш досконалих навчальних посібників. Тож їх навчальні посібники можуть “рости разом з вами” як вам стане краще в кодуванні.

Лінда має більше, ніж просто HTML & Курси CSS. Вони в значній мірі охоплюють все, від програмування до графічного дизайну, і ви маєте доступ до всіх їх курсів за одним членством, яке ви можете скасувати в будь-який час.

Мій досвід роботи з Ліндою:

Я’Я використовував Lynda для вивчення HTML, CSS та PHP. В цілому це зробило гарну роботу, навчаючи нас основ.

Мені подобається, як курси структуровані таким чином, що я дав повне уявлення про кроки, які мені потрібно зробити для вивчення цих нових мов кодування.

Навчання кодування дуже візуально. Відео справді допомагають спростити розуміння складних ідей. Я рекомендую час від часу призупиняти відео, щоб ви могли спробувати коди для себе.

Одне я не зробив’Як у Lynda, що вбудованого редактора коду немає. Це означало, що мені довелося завантажити редактор коду на свій ноутбук, перш ніж я зможу написати будь-які коди.

Тому очікуйте певного часу налаштування на початку. Після встановлення програм більше не потрібно робити технічне обслуговування або налаштування.

Хто повинен використовувати Lynda?

 • Якщо вам’не знаю, як і з чого почати вивчати HTML та CSS-коди.
 • Якщо ви віддаєте перевагу навчанню з відео, ніж читання тексту.
 • Якщо ви віддаєте перевагу навчанню в структурованому середовищі, подібно до традиційних навчальних програм, таких як ті, що викладаються в школі.

# 2 Кодекдемія

ВАРТІСТЬ: Безкоштовні базові курси / 19,99 дол. США на місяць для курсів Преміум

найкращі ресурси кодування для початківців codecademy

Codecademy застосовує інтерактивний підхід до викладання коду для початківців – що робить навчання набагато цікавішим.

Ви просто дотримуєтесь інструкцій в інтерактивному редакторі коду. Редактор автоматично переведе ваші коди у візуальний дисплей.

Таким чином, ви можете побачити, як насправді виглядають написані вами коди у веб-браузері – дуже круто!!

Цей миттєвий зворотний зв’язок дозволяє одразу побачити ваш прогрес. Це допомагає створити приємне навчальне середовище та робить ідею навчитися кодувати більш привабливою.

Ви можете безкоштовно пройти всі курси кодування для початківців. Якщо ви хочете перейти на більш просунуті курси, можете записатися на їхні курси преміум класу.

Мій досвід роботи з Codecademy:

Я’Я використовував Codecademy для вивчення більш досконалої мови кодування, як JavaScript. Це було весело, і інструкцій було легко виконувати.

Це навчило мене викладати основи, і я зміг написати дуже простий JavaScript через пару годин.

Мені сподобався вбудований редактор коду, який означав, що я не знаю’не потрібно завантажувати будь-які програми, щоб розпочати роботу.

Інструкції також були дуже вражаючими. Я відчував, що у мене є довідник, який показує мені, що робити на кожному кроці шляху.

Хочеться одне, що це текстова версія курсу. Є багато про що пам’ятати, коли вчишся кодувати. Я повинен тримати блокнот збоку, щоб записати всі коди, які я’Ви дізналися і для чого їх слід використовувати. Було б непогано мати індекс, що завантажується, тому я не хочу’я не повинен створити свою власну.

Хто повинен використовувати Codecademy?

 • Якщо ви краще вчитеся шляхом спроб та помилок, переглядаючи приклади наживо.
 • Якщо вам потрібні миттєві відгуки про те, чи правильно ви пишете коди.

№3 TutsPlus

ВАРТІСТЬ: Безкоштовні базові курси / 15 доларів на місяць для курсів Преміум

найкращі ресурси кодування для початківців tutsplus

Що TutsPlus відрізняється від Lynda та Codecademy, це те, що він дає вам різні способи навчитися кодувати.

TutsPlus не робить’t дає лише кодування для початківців посібників, щоб ви почали на правильному шляху; він також має повну бібліотеку коротких та простих навчальних посібників, коли вам потрібні швидкі виправлення неповторних проблем, коли справа стосується дизайну веб-сайту.

TutsPlus’ масивна бібліотека коротких навчальних посібників дає вам більше контролю над тим, що ви хочете навчитися. Це особливо добре працює, якщо ви вже знаєте, яких дизайнів ви намагаєтеся досягти. Ви можете легко обійти всю зайву інформацію та перейти безпосередньо до рішень.

Мій досвід роботи з TutsPlus:

Я використовував їх початківця’s посібник до jQuery, CSS3 та HTML5. На той час у мене вже є деякі знання з кодування, так що початківець’s керівництво було хорошим курсом підвищення кваліфікації для мене. Це було легко стежити і добре писати.

Якийсь новачок’Посібники також постачають відеоролики, які були корисними.

Якщо ви приєднаєтесь до їх преміального плану членства, ви можете завантажити всі файли та зображення, які вони використовують у своїх посібниках та навчальних посібниках. Це було чудово, тому що це врятувало мені багато часу від необхідності писати власні нотатки та індекс коду.

Що мені подобається в TutsPlus – це величезна бібліотека коротких навчальних посібників з кодування та дизайну.

Які коди вам потрібні під час створення веб-сайту, багато в чому визначається тим, який дизайн веб-сайту ви намагаєтеся досягти. Оскільки існує майже необмежена кількість можливостей дизайну, теоретично ви можете вирішити найрізноманітніші дизайнерські проблеми.

Ось чому TutsPlus’ новачок’Посібник може охоплювати лише основи, і ви дійсно покладаєтесь на їх короткі навчальні посібники, щоб доповнити більш конкретні дизайнерські рішення.

Оскільки TutsPlus пропонує вам велику бібліотеку навчальних посібників, у вас є більше шансів знайти рішення вашої конкретної проблеми, ніж будь-які інші ресурси’я охоплений поки що.

Хто повинен цим скористатися?

 • Якщо ви краще реагуєте на самонавчання, де ви освоюєте основи, використовуючи початківця’s посібник, а потім вибирайте, які розширені поради та рекомендації ви хочете дізнатися, використовуючи їхню бібліотеку коротких навчальних посібників.

№4 W3Школи

ВАРТІСТЬ: Безкоштовний довідник

кращі ресурси кодування для початківців шкіл

Це остаточний довідник щодо кодування HTML та CSS.

Все, що потрібно знати про кодування веб-сайтів, можна знайти на W3Schools.com.

Слід пам’ятати, що W3Schools не настільки ефективний, як ресурс підручника порівняно з Lynda, Codecademy або TutsPlus.

Хоча їх висвітлення знань з кодування дуже всебічне, я вважаю, що їх пояснення в кодуванні дуже обмежені, і вони не відповідають’я не дуже добре працюю, насправді навчаю вас кодувати.

Натомість розгляньте W3Schools як словник для HTML & CSS-коди.

Мій досвід роботи з W3Schools:

W3Schools був першим ресурсом, до якого я звернувся, коли вперше почав вивчати HTML та CSS-коди. Я швидко виявив, що вони більше довідник, ніж навчальний веб-сайт.

Хоча вони не можуть бути хорошим місцем для навчання кодуванню, вони є найкращим посібником в Інтернеті.

Щоразу, коли я не знаю про код або які альтернативні коди я можу використовувати, я використовую W3Schools, щоб знайти відповідь.

Це особливо корисно для кодів, які ви надаєте’t регулярно користуватися і легко забуваються.

Хто повинен цим скористатися?

 • Якщо ви вже маєте основні знання з кодування, вони є хорошим довідковим ресурсом для вас.
 • Використовуйте його як словник або енциклопедію для кодування HTML / CSS, куди ви можете звернутися, якщо забудете конкретні коди.

№5 CSS-трюки

ВАРТІСТЬ: Безкоштовні підручники

кращі ресурси кодування для початківців фокусів css

CSS-коди контролюють веб-сайт’s дизайн, як колір тексту або розміщення фонового зображення. Таким чином, існує необмежена кількість способів кодування вашого дизайну, оскільки існують практично необмежені можливості дизайну.

Це коли дуже корисний безкоштовний ресурс на зразок CSS-Tricks.

CSS-Tricks має сотні коротких навчальних посібників CSS, щоб ви могли шукати найкращі рішення для своїх проблем.

Мій досвід роботи з CSS-трюками:

CSS-Tricks – це один із веб-сайтів, які я відвідую щодня під час створення веб-сайту. Дуже легко знайти те, що мені потрібно, і є величезна бібліотека коротких рішень.

У CSS-Tricks також є активне співтовариство, тому якщо рішення не відповідає’t працювати для вас, ви, швидше за все, можете знайти інше рішення в коментарях.

Хто повинен цим скористатися?

 • Якщо ви добре розумієте коди CSS та потребуєте швидких рішень для дуже специфічних проблем кодування CSS.

Висновок – Посібник з кодування для початківців

Знайшов цей посібник корисним?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me