Що вам потрібно для створення веб-сайту – остаточний контрольний список

що потрібно для створення веб-сайту-контрольного спискуЯ люблю контрольні списки.


Це’s не тому, що у мене є нав’язливо-компульсивна потреба викласти детальний план усього, що я роблю – добре, добре… Я так, але це’s не чому мені це подобається.

Це’s тому, що контрольні списки чудово спрощують складні та переконливі проекти, такі як створення веб-сайту в легко керовані кроки.

Все для вас добре викладено як організована дорожня карта – тому це забирає всі здогадки щодо створення вашого веб-сайту.

Якщо ви відчуваєте себе повністю загубленим і надягайте’Ви не знаєте, з чого почати, коли справа доходить до створення веб-сайту’ви прийшли в потрібне місце.

Цей контрольний список точно покаже вам:

  1. Що потрібно для початку роботи з веб-сайтом, і
  2. Що ви робите’не потрібно і, мабуть, ніколи не потрібно для вашого веб-сайту.

Якщо ви’Ви вже провели деякі дослідження і маєте грубе уявлення про те, що потрібно для створення веб-сайту, цей контрольний список може допомогти вам дізнатися, чи пропустили ви що-небудь (про всяк випадок). Ми’Ви також пов’язані з деякими дивовижними посібниками, щоб переконатися, що ви добре пішли!

Що ти “Подумайте, що вам потрібно” vs Що ти “Фактично потреба” створити веб-сайт.

Одна з найбільших помилок, яку люди роблять при створенні свого першого веб-сайту намагаються зробити занадто багато.

У кінцевому підсумку – це нескінченний перелік речей, які потрібно зробити, і речей, за які потрібно заплатити.

Незабаром ви перевантажуєтесь і в кінцевому підсумку нічого не робите – це звучить знайомо?

Ми це знаємо, бо ми’я був там раніше. Ми були повністю паралізовані нескінченними питаннями та варіантами, коли ми будували наш перший веб-сайт.

Зробивши нашу справедливу частку помилок, ми дізналися, що вам слід просто почніть з голих основ створити веб-сайт та додати більше функцій у міру зростання вашого веб-сайту.

Чому? Тому що “ти дон’я не знаю, що ти робиш’я не знаю.”

ти - не знаєш, що - не знаєшВрахуйте це: Ви коли-небудь спаковувалися на відпустку до місця, де ви’Ви ніколи не бували, а по погоді / кліматі у вас мало досвіду?

Минулого року ми поїхали на карибський острів на відпочинок. Ми рідко подорожуємо до місць, у яких вологий і палючий жар, де нам здається, що нам потрібен душ після виходу на вулицю всього за 3 хвилини.

Ми хотіли зайнятися купою водних видів спорту (катання на греблях, сноркелінг, катання на водних лижах тощо)

Як і будь-який схвильований відпочиваючий, ми вийшли на вулицю і купили купу нарядів для аква (таких як охоронці, аква взуття) та передач, які нам здалися потрібними.

Ми почували себе досить розумними, оскільки придбання подібних речей на віддаленому острові коштує точно на руку і ногу!

Звичайно, досить, половину речей, які ми купували, ми ніколи не використовували.

Ми думали, що нам потрібні всі спорядження та наряди (виходячи з того, що ми бачили по телевізору, на деяких веб-сайтах тощо)

Гей, ми просто не стали’я краще не знаю – я’я впевнений, що це станеться з усіма в якийсь момент, правда?

Так само, як упаковка на відпочинок на нове місце, як ви знаєте, якими функціями та інструментом ви будете користуватися на першому веб-сайті?

  • Ви будете витрачати час і гроші на створення веб-сайту з інструментами та функціями, які ви виграли’t закінчити використання?
  • Ви витратите важко зароблені гроші на користувальницький дизайн веб-сайту та вдосконалені функції, і лише потім дізнаєтесь, що вони не роблять’не працюйте на вашу цільову аудиторію?
  • Чи закінчите ви переробляти веб-сайт, тому що ваш індивідуальний дизайн не став’не працюйте, лише молитися, щоб новий дизайн дав кращі результати?

Ось’s бентежна річ – ми були винні у всіх 3 пунктах, коли ми вперше починали!

Створивши більше десятка різних типів веб-сайтів, ми дізналися золоте правило під час запуску першого веб-сайту:

Те, що ви думаєте, що хочете, часто відрізняється від того, що вам потрібно.

Отже, почніть з базової версії веб-сайту, який ви вважаєте потрібним.

Перевірте, що працює, а що – ні’t на вашому веб-сайті з мінімальними витратами часу та грошових коштів.

Коли ви дізнаєтеся, що працює, ви зможете інвестувати розумно на свій веб-сайт.

Контрольний список – що вам потрібно для створення веб-сайту

Якщо ви хочете веб-сайт, на якому ви не приймаєте жодних платежів в Інтернеті (не в інтернет-магазині), не працюйте’не потрібно, щоб люди могли бронювати зустрічі в Інтернеті або керувати платними членами, ви знайдете основні основи, які нижче, досить часто, щоб ви створили хороший функціональний веб-сайт, щоб розпочати роботу.

9 речей, які вам потрібні для створення веб-сайту

№1 – Доменне ім’я

№2 – Ділова електронна адреса

№3 – Програмне забезпечення для створення веб-сайтів

№4 – Хостинг веб-сайтів

№5 – Дизайн шаблонів веб-сайтів

# 6 – Дизайн логотипу

№ 7 – Якісні зображення для веб-сайту

№ 8 – Редактори зображень

№ 9 – Google Analytics

№1 Отримайте доменне ім’я

get-a-domain-name

Ім’я домену часто є першим, що вам потрібно при запуску веб-сайту. Це ваша цифрова адреса, яку люди використовуватимуть для підключення до вашого веб-сайту.

Наприклад, доменне ім’я цього веб-сайту – www.websitebuilderexpert.com.

Деякі популярні постачальники доменних імен – GoDaddy, Domain.com та NameCheap. Ви можете легко перевірити, чи є ім’я, яке ви хочете, доступне і скільки це буде коштувати, що зазвичай становить приблизно від 10 до 20 доларів на рік.

У нас є Керівництво ABC до доменних імен для початківців де ви дізнаєтесь все, що вам потрібно знати про вибір, придбання та реєстрацію вашого доменного імені.

Зокрема, ви можете дізнатись про це “різниця між безкоштовними і платними доменними іменами”, або “Чи доменне ім’я та веб-сайт – це окремі речі?”, і набагато більше.

№2 Отримайте ділову електронну адресу

Я вірую ділову електронну адресу для всіх, хто серйозно ставиться до створення бізнесу.

Чому??

Немає нічого більш ефективного в руйнуванні вашого веб-сайту’s або ваш бізнес’ достовірність електронних листів, таких як перше запитання, що виникає у мене на увазі – “вау, вони можуть’т навіть дозволити собі 5 доларів на місяць на діловому листі? Це не так’не виглядаю дуже професійно. Чи надійне їх обслуговування чи товар?

Я знаю, що це звучить суворо і судження, але це’Як багато людей думають!

Це’s непросто побудувати довіру та завоювати авторитет в Інтернеті. Коли я бачу компанії, які використовують безкоштовні акаунти електронної пошти для свого веб-сайту для бізнесу, це дійсно змушує мене сумніватися, наскільки надійний і надійний бізнес.

Це створює зайві сумніви, що ви насправді не справляєтеся’не потрібно – особливо якщо ви починаєте новий бізнес.

Звичайно, якщо я вже знаю вашу справу і я’я використовую вашу послугу роками, я можу менше дбати про те, якою електронною адресою ви користуєтесь.

Однак це не завжди так – більшість відвідувачів вашого веб-сайту дізнаються більше про вас вперше. Вони виграли’не маю попередніх стосунків з вами, тому є більше місця для сумнівів.

Отже, якщо коротко розповісти, якщо ви серйозно розробляєте веб-сайт, який може допомогти вам залучити нових клієнтів та розробити свій бізнес, отримайте ділову електронну адресу з доменним іменем вашого веб-сайту. Це’дуже легко (і дешево) налаштувати Google’s G Suite.

Коли у вас є доменне ім’я, ви використовуєте його для створення бізнес-електронної пошти, як

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me