Вартість обслуговування веб-сайту

Все, що потрібно знати про витрати на підтримку веб-сайту

Скільки б не коштувало підтримка веб-сайту, вартість його підтримання, безумовно, буде вище. Уяви собі’я побудував гарний новий будинок, а потім залишив його незайманим на рік. Були б усілякі проблеми, від слабкої безпеки, до проблем з опаленням та водопровідом, до заростання трави на подвір’ї… коротше кажучи, відвідувачі поглянули б на місце і розвернулися!


Це’s саме те, що ти робиш’не хочу, щоб люди займалися, коли переходили на ваш веб-сайт’s цільова сторінка. Веб-сайт може стати застарілим і небезпечним навіть швидше, ніж будинок’s важливо залишатися на вершині речей. Хороша новина полягає в тому, що ціни на обслуговування веб-сайтів насправді можуть бути дуже доступними. Це найважливіші елементи обслуговування веб-сайту та їх ціни:

Розбивка: витрати на підтримку веб-сайту

 1. Доменні імена – $ 10-20 / рік.
 2. SSL сертифікати – $ 24-199 + / рік.
 3. Провайдери веб-хостингу – $ 2,75-15,00 / місяць.
 4. Хостинг електронної пошти – $ 1-5 / місяць.
 5. Технічна підтримка – $ 0-1000 / місяць.

Окрім цих потреб, є кілька речей, які ви можете зробити самостійно безкоштовно або передавати третій стороні за додаткову плату:

 1. Пошукова оптимізація – Зробіть собі безкоштовно / аутсорсинг за $ 200-800 / місяць.
 2. Швидкість завантаження – Зробіть безкоштовно / аутсорсинг за $ 50-3000.
 3. Оновлення вмісту – Зробіть самостійно безкоштовно / аутсорсинг за 500-3000 доларів США.

Ми’Всі ці елементи детально обговоримо нижче. Але спочатку ми’збираюся поговорити розробники веб-сайтів – Вони’знову перший інструмент у вашому цифровому арсеналі, і багато з вищезазначених витрат на обслуговування веб-сайту насправді приходять включено в ціні розробника веб-сайту.

Веб-сайти

Середня вартість: $ 10-30 / місяць

домашня сторінка розробника веб-сайтів квадратів

Побудовник вашого веб-сайту – це хліб та масло вашого веб-сайту (якщо ви цього не зробили’t отримати це від імені). Краса більшості розробників веб-сайтів полягає в тому, що вони’я подбаю про технічні компоненти веб-обслуговування для вас, такі як оновлення програмних рамок. Перекладачі із перетягування веб-сайтів є найпростіший, швидкий і найдоступніший спосіб створити прекрасний сайт.

Найкраще в розробниках веб-сайтів – це те, що їх щомісячна вартість вже включає багато елементів обслуговування, які ви’інакше доведеться думати про себе. Коли ви платите 10-30 доларів на місяць за розробника веб-сайту, ви’Зазвичай ви отримаєте доменне ім’я, базову безпеку SSL та технічну підтримку. У деяких випадках ти’Вам доведеться заплатити за оновлення вашого доменного імені після першого року.

Щомісячна вартість будівельника веб-сайтів змінюється залежно від конкретного вибору будівельника та кількості функцій, які ви вибрали. Більшість базових планів пропонують обмежений обсяг пам’яті, тоді як більш досконалі плани часто пропонують аналітичні можливості та необмежену пропускну здатність. Перевірте щомісячні ціни на основні плани від провідних платформ, таких як Wix, Squarespace та Weebly нижче:

БудівельникЦіна (щорічно виставляється на рахунку)
ВіксКомбінований план – $ 13 / місяць
Квадратний простірОсобистий план – $ 12 / місяць
WeeblyПрофільний план – $ 12 / місяць

Ми’я посіла вершину 10 кращих веб-сайтів ґрунтуючись на обширних дослідженнях, тому ви можете приймати обгрунтоване рішення.

Спойлер попередження: Wix займає місце номер один – і ви можете прочитати наше поглиблене Огляд Wix щоб з’ясувати, чому.

А тепер нехай’s розділити вартість обслуговування кожного веб-сайту окремо.

Доменні імена

Середня вартість: 10-20 доларів / рік

Найвидатніший веб-сайт, що повторюється, коштував вам’Зустрінемось – вартість вашого доменного імені. Ваше доменне ім’я – ваш веб-сайт’с “адреса” в Інтернеті, і це’s – це фактично не разова покупка. Більшість реєстраторів доменних імен рахунки щорічно, і ви’Я хочу залишитися на вершині щорічних витрат, щоб ви могли зберігати право власності на своє доменне ім’я.

Вартість доменного імені змінюватиметься залежно від розширення (наприклад, .com, .net) та реєстратор ви вибираєте. Нижче ми’Ви підсумували витрати на деякі популярні розширення та те, як вони змінюються при придбанні через різні реєстратори NameCheap, GoDaddy та HostGator:

Реєстратор.ком.орг.насNameCheapGoDaddyХостГатор
$ 8,88 / рік$ 11,98 / рік$ 3,88 / рік$ 3,88 / рік
99¢/ рік$ 10,17 / рік$ 7,99 / рік$ 3,49 / рік
$ 12,95 / рік$ 12,95 / рік$ 5,95 / рік$ 15,00 / рік

Реєстратори доменних імен також стягують плату після першого року – іншими словами, ціна поновлення вашого доменного імені, як правило, буде вище, ніж вступна ціна Вашої першої покупки. Як правило, вступні витрати на доменні імена для таких популярних розширень, як .com та .org, коштують $ 3-12 / рік, тоді як оновлення доменного імені коштує $ 10-20 / рік.

Отримали більше питань? Ми’Ви написали поглиблене керівництво до скільки має коштувати доменне ім’я.

SSL сертифікати

Середня вартість: $ 24-199 + / рік

SSL-сертифікати шифрують інформацію, що проходить через ваш веб-сайт, і утримують відвідувачів’ інформація безпечна. Незалежно від типу веб-сайту ви’Повторно працюючи, безпека – це одна з найцінніших витрат, яку ви маєте’понесу Якщо відвідувачі не роблять’не бачите ваш веб-сайт надійним, це вплине на взаємодію. Насправді 75% респондентів в одному опитуванні сказали, що відмовляться від онлайн-транзакції, якщо відчують, що веб-сайт не захищений. Навіть якщо ти’не використовуючи веб-сайт електронної комерції, Google надає перевагу сайтам із SSL, тому додавання цього додаткового рівня безпеки все ще є важливою вартістю обслуговування веб-сайту..

Отже, що люди шукають, щоб перевірити, чи захищено ваш сайт? Піктограма замка та “https: //” в адресному рядку є вказівкою на сертифікат SSL (захищений шар сокетів). Перевірте, як вони відображаються нижче:

Замок SSL

Більшість постачальників веб-хостингів пропонують основну версію захисту SSL безкоштовно через некомерційний Let’s Шифрувати. Однак якщо ви хочете перейти на більш високий рівень захисту SSL (ми’буду рекомендувати це для сайтів електронної комерції, оскільки відвідувачі будуть обмінюватися платіжною інформацією), наступним кроком буде придбання безпеки SiteLock, яку ви можете придбати через свого хостинг-провайдера приблизно за $ 2 на місяць – не надто дорого, враховуючи, що ми’Очікується, що до 2021 року на кібербезпеку витратять близько 6 трильйонів доларів у всьому світі! SiteLock’До додаткових функцій можна віднести щоденне сканування зловмисного програмного забезпечення, автоматичне видалення зловмисного програмного забезпечення та моніторинг чорного списку Google.

Дон’не хочете платити більше, ніж потрібно? Перевірте 10 кращих безкоштовних хостингових послуг SSL.

Провайдери веб-хостингу

Середня вартість: $ 2,75-15,00 / місяць

провайдер хостингу bluehost

Якщо ви’повторно використовуючи розробник веб-сайтів, то веб-хостинг – це ще одна витрата, яка буде розроблена для вас. Однак якщо ви’повторно використовуючи систему управління вмістом (CMS), наприклад WordPress, Тоді ти’Вам потрібно знайти постачальника веб-хостингу. Постачальники веб-хостингу підтримують ваш сайт і вирішують все, від того, наскільки швидко завантажуються ваші сторінки, до того, скільки файлів ви можете зберігати. В основному хостинг – це важлива частина витрат на підтримку веб-сайту.

Веб-хостинг – це також регулярний платіж, який ви здійснюєте’Вам доведеться скласти бюджет, щоб підтримувати і працювати веб-сайт – буквально. Це тому, що такі фактори, як тривалість роботи веб-сайту, також залежать від вашого хостинг-провайдера.

Витрати на хостинг змінюються залежно від хостинг-провайдер і тип хостингу. Найпоширенішими типами хостингу є спільний, VPS, хмарний та спеціалізований хостинг. Спільний хостинг – найдешевший тип, і все ще може задовольнити потреби більшості веб-сайтів малого та середнього розміру. Нижче ми’Я окреслив вартість придбання загального плану середнього рівня у трьох провідних хостинг-провайдерів:

Провайдер хостингуЦіна (щорічно виставляється на рахунку)
В русіПлан потужності – 8,49 дол. США на місяць
ХостГаторДитячий план – $ 3,95 / місяць
А2 хостингПлан Swift – $ 4,90 / місяць

Хочете більше варіантів? Ознайомтеся з нашим повним рейтингом 8 кращих постачальників послуг спільного хостингу

Отримайте більше інформації про ціни з нашою розбиткою Скільки повинен коштувати хостинг веб-сайтів

Спільний хостинг виконає трюк для більшості веб-сайтів, але якщо ви’ти ведеш великий блог чи магазин електронної комерції середнього та великого розміру’Захочу розглянути VPS хостинг. Хоча спільний хостинг означає обмін сервером’s ресурсів на інших веб-сайтах, хостинг VPS означає, що на ваш сайт виділено більше ресурсів сервера. Плани VPS є більш потужними, а тому дорожчими, як ви бачите нижче:

ПостачальникЦіна (щорічно виставляється на рахунку)
В русіПлан VPS-1000 – $ 22,99 / місяць
ХостГаторПлан Snappy 2000 – $ 19,95 / місяць
А2 хостингПотужність + план – $ 25,00 / місяць

Дуже великі веб-сайти електронної комерції повинні врешті-решт розглянути можливість оновлення до спеціалізованого хостингового плану, який коштуватиме від 80-300 доларів на місяць. При такому типі хостингу виділяється сервер та всі його ресурси повністю на ваш веб-сайт, щоб ваш бізнес переміг’t не впливатимуть на коливаннях когось іншого’s трафік або файли.

Heads Up – веб-хостинг та вступні ціни

Незалежно від того, якого плану та постачальника ви вирішите обрати, вартість вашого веб-хостингу помітно зросте після першого року. Це досить неминучі витрати, і про них варто знати. Наприклад, згаданий вище план VPS в розмірі 22,99 дол. США на місяць поновлюється на 64,99 дол. США / місяць після першого року.

Якщо ви’Ви не впевнені, який хостинг вашого сайту знадобиться, ви можете взяти наш вікторина веб-хостингу щоб отримати індивідуальну пропозицію! Якщо ви’Ви затрималися між кількома різними варіантами, проконсультуйтеся з нашими веб-хостинг порівняльної діаграми прийняти зважене рішення.

Хостинг електронної пошти

Середня вартість: 1-5 доларів на місяць

“Хостинг електронної пошти” означає наявність власного сервера електронної пошти для вашого веб-сайту, який може містити адреси електронної пошти @ yourdomain.com та надавати вашому сайту більше законності. Як і безпека SSL, базовий хостинг електронної пошти доступний безкоштовно у багатьох хостинг-провайдерів, але багато власників веб-сайтів вирішили платити більше грошей за додаткові функції та можливості.

домашня сторінка електронної пошти bluehost

Наприклад, Bluehost’Хостинг електронної пошти, який ви можете придбати як додаток до звичайного хостинг-плану, коштує $ 2,99 / місяць на перший рік (він поновлюється на рівні 4,99 дол. США на місяць) і включає:

 • Електронні листи та календарі
 • Веб-доступ до Outlook
 • 15 Гб пам’яті електронної пошти

Хостинг електронної пошти є необхідною витратою для веб-сайту бізнесу, оскільки розміщення електронних адрес @ вашого домену розширює ваш сайт’s професіоналізм. З іншого боку, якщо ти’Ви знову користуєтесь особистим веб-сайтом, хостинг електронної пошти – чудове доповнення, якщо у вас є якийсь додатковий бюджет, а якщо ні, то не варто’t потіти це!

Технічна підтримка

Середня вартість: $ 0-1000 + / місяць

Як розробники веб-сайтів, так і постачальники веб-хостингів мають власні команди з обслуговування клієнтів, які допоможуть вам безкоштовно працювати з технічними труднощами. Однак якщо ви хочете отримати більш детальну підтримку, ви можете вибрати аутсорсинг та оплатити послугу обслуговування веб-сайту. Послуги з обслуговування веб-сайтів поставляються у вигляді багаторівневих пакетів, тож ви можете вибрати план (і, що ще важливіше, ціну) залежно від вашого веб-сайту’s потреби.

Наприклад, план аутсорсингу для особистого блогу на веб-сайті коштуватиме близько 50 доларів США на місяць та включатиме регулярні оновлення вашого сайту’s тема та плагіни. Для більш комерційних веб-сайтів ви можете платити близько 100 доларів США на місяць та отримувати спеціальну підтримку SEO на додаток до регулярних оновлень. Більші сайти електронної комерції можуть платити 500-1000 доларів на місяць, щоб додати підтримку розвитку, як-от створення нових шаблонів та функціональних можливостей для вашого сайту.

Технічна підтримка не може коштувати вам нічого, або це може бути найдорожча вартість обслуговування на вашому списку. Все залежить від того, що ти’шукаєте вийти з цих служб. Ми рекомендуємо почати з внутрішньої підтримки, включеної в ціну розробників веб-сайтів та хостинг-провайдерів, і вирішити, яку додаткову підтримку (якщо така є)’Вам потрібно буде звідти.

Хочете отримати свої гроші’варто від внутрішньої технічної підтримки?

Bluehost – наш номер один хостинг-провайдер для підтримки клієнтів. Прочитайте наше Огляд Bluehost щоб дізнатися більше.

Вартість підтримки різних типів веб-сайтів

Сума бюджету, яку ви’Вам потрібно буде виділити кожен компонент обслуговування веб-сайту, залежно від типу сайту ви’знову працює. Ми’Нижче наведено загальне керівництво щодо ціни на обслуговування веб-сайтів:

 • Невеликий блог або особисте портфоліо: $ 5-30 / місяць
 • Великий блог: $ 50-100 / місяць
 • Місцевий бізнес-сайт: $ 30-60 / місяць
 • Великий бізнес-сайт: $ 60-300 / місяць
 • Невеликий магазин електронної комерції: $ 100-1 500 / місяць
 • Великий магазин електронної комерції: $ 300-1 500 + / місяць

Різні веб-сайти повинні зосередитись на різних сферах, щоб забезпечити чудовий досвід користувачів. Наприклад, веб-сайт малого бізнесу може бути особливо стурбований хостингом електронної пошти, оскільки це’s невеликий витрата, який додає багато легітимності. Тим часом великий магазин електронної комерції буде найбільше стурбований пошуком потужного шлюзу платежів, який не хочу’t навіть бути витратою для сайту для малого бізнесу.

Регулярне обслуговування веб-сайтів, що не робить’t Доводиться коштувати нічого

На додаток до пріоритетів з оплати обслуговування ми’Ви вже обговорювали, є кілька завдань вручну, які ви можете виконати, щоб ваш сайт безперебійно працював без зайвих витрат. Ви дон’не потрібно робити ці завдання самостійно – ви можете найняти агентство, яке займається їх вирішенням, – але якщо вам здається, що вам зручно і заощадити трохи бюджету, ми’Я окреслив, як нижче.

Оптимізація пошукових систем (SEO)

SEO охоплює всі дрібниці, які ви можете зробити для покращення свого веб-сайту’s рейтинги в результатах пошуку Google. Все, що полегшить пошук веб-сайтів для пошукових сканерів, сприятиме гарному оптимізації SEO. Ось кілька основних кроків, які ви можете зробити:

 • Напишіть швидкі назви сторінок та описи: назва та опис – це те, що складає перегляд вашої сторінки в Google. Короткі, інформативні заголовки та описи спонукають людей перейти на ваш сайт.
 • Включіть відповідні ключові слова: ключові слова – це пошукові терміни, за якими ви хочете оцінити вашу сторінку. Наприклад, якщо ви’Перепродаючи саморобні прикраси, можливо, ви захочете, щоб ваша сторінка відображалася в результаті, коли люди шукають “ремісничі браслети.” Тому ви’Я хочу включити цей термін “ремісничі браслети” на своїй сторінці, де це можливо.
 • Зображення тегів: коли ви завантажуєте зображення на свій веб-сайт, ви можете надати його “alt текст” що з’явиться замість зображення у разі проблем із завантаженням. Цей текст також є підказкою для сканерів пошукових систем, які намагаються з’ясувати, про що йдеться у вашій сторінці.

Якщо ви’Ви збираєтеся зробити свій маршрут для вашого SEO, це’Важливо зазначити, що деякі платформи мають кращі можливості, ніж інші. Ви можете ознайомитись з нашими посібниками кращих хостинг-провайдерів для SEO та кращих розробників веб-сайтів для SEO, щоб побачити, які платформи мають найсильніші функції SEO..

Вартість аутсорсингу: $ 200-800 / місяць. Якщо ви’буду віддавати перевагу спеціалісту, який працює з вашим сайтом’З SEO, ви можете проконсультуватися з SEO-агентством для аналізу вашого веб-сайту та створення спеціальної стратегії.

Швидкість завантаження

Збереження швидкості завантаження сторінки якомога швидше, як для SEO, так і для користувачів. Швидкість завантаження вашого веб-сайту залежить від безлічі факторів, включаючи розмір файлу та стиснення зображення, якими ви можете керувати. Насправді ви можете змінити розмір і стиснути зображення одним махом за допомогою безкоштовних онлайн-інструментів, таких як ImageResizer.com – це’s, що ми використовуємо для завантаження фотографій на веб-сайт Builder Expert!

Вартість аутсорсингу: 50-3000 доларів. Ви можете найняти технічного спеціаліста з SEO або працювати з цифровим агентством, щоб оптимізувати швидкість завантаження вашого веб-сайту, крім простої зміни розміру зображення та стиснення. Ми’d рекомендую аутсорсинг на швидкість завантаження, лише якщо ви’запускаєте великий блог, бізнес-сайт або інтернет-магазин. Якщо мова йде про невеликі сайти та особисті сторінки, налаштування зображень вручну буде добре.

Оновлення вмісту

Вигляд вашого веб-сайту – це одне. Фактичний вміст, який розміщує ваш веб-сайт, є іншим. Чудовий контент – публікації в блозі, “Про нас” твори, біографії та в основному все, що люди можуть читати, дивитись чи переглядати на вашому сайті – змусить або порушить вашу аудиторію.

Якщо вам подобаються творчі аспекти роботи веб-сайту, ви можете розважитися плануванням вмісту та створенням вмісту. Складання самого контенту складе більшу частину роботи, але це’s також важливо дотримуватися хорошого розкладу, коли ви’реально розміщувати вміст. Нічого’гірше, ніж натискання на сторінку блогу, яка має’t оновлювався з 2011 року!

Вартість аутсорсингу: 500-3000 доларів. Якщо ви’Замість того, щоб перейти на веб-копію незалежних копірайтерів або рекламних агентств, ціни різняться залежно від завдань, які потрібно виконати. Якщо ви хочете, щоб нові публікації блогу писалися кілька разів на тиждень, ви’Ви заплатите між 10¢ і $ 1 за слово. Якщо вам потрібна лише цільова сторінка, написана один раз, це’За повну сторінку коштуватимуть приблизно 500-1000 доларів.

Вартість обслуговування веб-сайту: резюме

Тепер, коли ви знаєте основні та несуттєві витрати на підтримку веб-сайту, ви можете спланувати ефективний бюджет. Пам’ятайте, що ваші витрати залежать від типу веб-сайту’повторно: наприклад, магазину електронної комерції, який приймає платежі на місці, потрібно буде витратити більше на безпеку SSL, ніж особистий блог. І якщо ви вирішите скористатися конструктором веб-сайтів, у ваш план буде включено багато основних витрат.

Для резюме, це основні витрати на обслуговування веб-сайтів:

 1. Доменні імена – $ 10-20 / рік.
 2. SSL сертифікати – $ 24-199 / рік.
 3. Провайдери веб-хостингу – $ 2,75-15,00 / місяць.
 4. Хостинг електронної пошти – 1-5,00 дол. / Міс.
 5. Технічна підтримка – $ 0-1000 / місяць.

І ви можете робити власні роботи або передавати в експлуатацію такі вторинні елементи обслуговування:

 1. SEO – Зробіть собі безкоштовно / аутсорсинг за $ 200-800 / місяць.
 2. Швидкість завантаження – Зробіть безкоштовно / аутсорсинг за $ 50-3000.
 3. Оновлення вмісту – Зробіть самостійно безкоштовно / аутсорсинг за 500-3000 доларів США.

Маючи на увазі ці кроки, ви’все готово, щоб продовжувати гарну роботу!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map