Вартість створення веб-сайту 2020 | Наші випробування та досвід

Contents

вартість створення веб-сайтуThe “справжній” вартість створення веб-сайту була для нас повною загадкою на самому початку. Це було б 500 доларів? 1000 доларів? 5000 доларів? Або небо забороняють, більше??

Коли у 2010 році ми вирішили створити веб-сайти, щоб експериментувати зі збільшенням доходу, ми цього не зробили’t навіть не знаю, що перший крок – це створити веб-сайт, не зважаючи на вартість його створення.


Ми не стали’Я не знаю, як кодувати, тож самостійно створити власний веб-сайт не можна було говорити.

Ми переглянули Інтернет і було кілька статей для обговорення вартості створення веб-сайту. Хоча вони і давали нам кілька орієнтирів, вони були зосереджені на витратах на створення власних веб-сайтів.

На той час веб-сайт, розроблений на замовлення, може бути у нашому майбутньому, але ми ще не готові до таких фінансових, розумових та часових зобов’язань..

Після нашої тривалої, вибагливої ​​мандрівки з’ясовувати речі (маючи на увазі, витягуючи більшу частину волосся, і відчуваючи, як ми’час від часу ви стаєте справді розлюченими людьми), у нас є кілька точок даних, щоб виділити, уявлення та саморефлексії, щоб поділитися з вами.

Структура

Клацніть на наступні посилання, щоб прочитати конкретні розділи:

1. Наша марна спроба вгадати вартість створення веб-сайту

2. Почніть з малого управління витратами та обмеження потенційних втрат

3. 4 запитання – Дізнайтеся, що вам насправді потрібно перед тим, як почати

4. Знайте, який тип веб-сайту ви повинні будувати – Це впливає на ваші витрати

5. Основи уникнення фінансової катастрофи

6. Перетягніть & падіння будівельників веб-сайтів & скільки вони коштують

7. Витрати на створення веб-сайту (конструктори перетягування, WordPress або на замовлення)

8. Ваш час також є витратою на створення вашого веб-сайту

9. Висновок

Виберіть розробника веб-сайту та заробляйте гроші в Інтернеті вже сьогодні

Який тип сайту ви хочете створити?

створити веб-сайт побудувати інтернет-магазин ОНЛАЙН-МАГАЗИН САЙТУ

ВКАЗАТИ ВАРТІСТЬ НА СТВОРЕННЯ ВЕБ-САЙТУ – НАША ДОПОМОГА ДОПОМОГА

плутати-про витрати на будівництво-веб-сайт-хвМи намагалися з’ясувати остаточну вартість створення нашого веб-сайту, коли ми вперше розпочали роботу, і це стало для нас настільки важкою точкою зору, що це паралізувало нас зробити перший крок до створення веб-сайту.

Ми були настільки зосереджені на грошах та бюджеті, що нас насправді засліпили з точки зору зосередження уваги на більшій картині. Для нас було розпочати створення веб-сайтів для продажу продукції в Інтернеті.

Ми були повністю одержимі такими питаннями, як:

 • Чи дійсно мені потрібен дизайнер веб-сайтів?
 • Як мені найняти дизайнера чи розробника & скільки вони коштують у країнах, що розвиваються (наприклад, Індії) або в розвинених країнах?
 • Чи потрібні мені і дизайнер, і розробник? Одне полягає в тому, щоб веб-сайт виглядав добре, а інший – технік з коду, який створює двигун веб-сайту.
 • Де мені знайти хороших дизайнерів та розробників?
 • Скільки годин їм буде потрібно насправді? Вони сказали, що це займе у них 1000 годин. Дійсно?
 • Я дійсно отримаю те, що хочу після оплати?
 • Були б вони “дійсно” зрозумій моє бачення?
 • Як я знаю, вони перемогли’ти не зірвеш мене? Я’навіть не знаю їх!
 • Якщо мене вирвуть, що я можу зробити? Чи мені коли-небудь повернуть гроші???
 • Я’у мене великий бюджет, тож якщо вони мене зірвуть, я’м дійсно накручений!!!!
 • Бла-бла-бла (інші випадкові, шалені запитання)…

Якщо ви думаєте про абсолютно ті самі речі – СТОПУЙТЕ!

Маючи перевагу робити всілякі помилки за останні кілька років, однією з найбільших помилок, яку ми допустили, було те, що ми не робили’не задавайте правильних питань.

Озираючись назад, наш розум поводився як надмірна гіпер-мавпа, захоплена у маленькій клітці, просто брязкаючи нею, щоб спробувати звільнити себе від застрягання. Не знаючи середньої вартості створення веб-сайту, ми не давали нам рухатися вперед.

Протягом багатьох років ми та наші друзі на Експертному ринку підбирали якісних партнерів, які швидко можуть створювати приголомшливі веб-сайти. Якщо ви’Ви з усіх сил намагаєтесь створити себе, або просто не робите’не маєте часу, наймаючи професіонала, варто варто задуматися. Подивіться нижче!

НАЧАЙТЕ МАЛО З ДІЯЛЬНИХ КРОКІВ – ОБМЕЖУЙТЕ ВАШИ ПОТЕНЦІАЛЬНІ ВТРАТИ

Після зупинки, намагаючись з’ясувати наші наступні кроки, я згадав, що сказав мій класний керівник класу механіків:

“Щоб навчитися будувати двигун для автомобіля, нехай’Почніть із створення цього крихітного двигуна для газонокосарки.”

Проста ідея – почати з малого, намочити ноги, перш ніж переходити до великих речей. Таким чином, шкода (якщо така є) може бути обмежена.

Душевна помилка, яку ми мали, полягала в тому, що ми створили грандіозний, складний веб-сайт. Якщо відвідувач зробив це, наш веб-сайт зробить це. Якщо він / вона зробила це, то ця інша річ магічно зробить це.

Ми не стали’навіть не засвоїли основи, і ми думали про те, як створити веб-сайти, які працювали як Amazon, Facebook, або Groupon.

Це’s люблю планувати побудувати Ferrari коли ми didn’не знаю, для чого призначений двигун або як подати газ у бензобак.

Божевільний? Так.

Це’s те ж саме із створенням веб-сайтів. Дон’не замислюйтесь над створенням ідеального веб-сайту.

Найголовніше – розпочати роботу, створити деякий оберт і обмежити свої фінансові зобов’язання, якщо справи не сприймаються’t працювати (як і всі інвестиції).

Так, вартість створення веб-сайту викликає занепокоєння, але є способи “керувати” це – яке ми’Перейду нижче.

Зробіть подих і попустіть’s рухається вперед…

4 ЗАПИТАННЯ – ЗНАЙДІТЬСЯ, ЩО ВИ АКТУАЛЬНО ПОТРІБНІ ДО ПЕРЕДМОГИ

На початку нашої подорожі ми задавали всі неправильні запитання, і це призвело до того, щоб кинути все на стіну, молячись, що щось насправді прилипне.

Це класичний випадок “Я’не маю жодного поняття, чого я дійсно хочу…”

Якщо ви’Ви відчуваєте себе таким чином, це’s абсолютно нормально. Ніхто не очікує, що ти будеш знати, на що слідкувати і що’s чому ти’перечитайте цю статтю, правильно?

Ми експериментували з перетягуванням & падіння будівельників веб-сайтів, WordPress, безкоштовні шаблони, платні шаблони. Ми навіть витратили кілька тисяч доларів, щоб створити спеціальний веб-сайт WordPress.

Так що’справедливо сказати ми’ве “були навколо блоку” кілька разів і взяв нашу справедливу частку шишок і синців.

Заднім числом, ми бігали по колах, тому що ми задавали всі питання WRONG.

Тож ми взяли деякий час, перегрупувались та налагодили наш підхід до планування нашого веб-сайту.

Ми спростили процес із цим чотири питання, які ви повинні собі задати:

№1. Що’s ваш реалістичний бюджет для вашого веб-сайту?

Вартість створення веб-сайту виходить за рамки дизайну та початкових налаштувань.

Існує велика кількість поточних витрат на обслуговування, таких як хостинг, налагодження / усунення несправностей, додавання нових функцій / інструментів тощо.

Таким чином, ви дійсно маєте два шари витрат на бюджет на (1) первісну установку та дизайн та (2) постійні щомісячні або щорічні витрати на обслуговування.

Якщо у вас є фінансові ресурси, які можуть витрачати до сотні доларів на місяць, щоб інвестувати на ваш веб-сайт, то щось на кшталт WordPress може працювати для вас.

Якщо ви’ви ще не готові витрачати більше 100 доларів на місяць, оскільки ваш бізнес ще не знаходиться на цьому етапі, тоді приймається рішення (наприклад, перетягування & кращий конструктор веб-сайтів) може бути кращим підходом.

Тому подумайте, скільки ви готові інвестувати на постійній основі. Це понад 100 доларів на місяць? Або менше 100 доларів на місяць?

Ми’Дізнанусь ще кілька номерів нижче.

Якщо ви думаєте, що веб-сайт для веб-сайтів може бути найкращим варіантом для вас, перегляньте коротке порівняння наших улюблених у таблиці нижче:

№2. Як ви хочете керувати своїм веб-сайтом?

Ви хочете мати повний контроль над своїм веб-сайтом і робити все самостійно? Або ви хочете передати всю роботу дизайнеру / розробнику?

Це було дуже важливе враження, яке ми пропустили.

Майте на увазі, що якщо ви робите’t розум передавати роботу, ти’Як правило, доведеться чекати, коли робота буде виконана, якщо ви не найняли власного дизайнера / розробника штатного штату. Час очікування може змінюватись в залежності від завантаженості та загальної чутливості вашого підрядника.

Тоді ми вже маємо спеціально розроблений веб-сайт у WordPress. Хоча дизайн на замовлення звучить сексуально, у нас виникло кілька проблем’t очікувати.

Отримавши користувальницький сайт WordPress протягом кількох місяців у той час, ми виявили, що не зробили’т, це дуже подобається завдяки:

 • Деякі плагіни WordPress суперечать нашому дизайну. Коли ми встановили деякі інструменти / плагіни, вони порушили деякі спеціальні функції, які створив наш розробник. Тож нам довелося заплатити нашому розробнику за повторну конфігурацію нашого веб-сайту, щоб він працював. Коли ти’перекомпоновані разом інструменти, побудовані різними розробниками, це’s не дивно, що деякі з них виграли’т добре працювати разом. Це’Це лише частина процесу, і це нас засмучувало, як це додало наш ментальний тягар.
 • WordPress не робить’не мають найбільш зручного дизайну верстки. Наприклад, якщо ви хочете додати велике слайд-шоу у верхній частині сторінки, можливо, вам потрібно буде додати плагін або фрагмент спеціального коду (якщо шаблон не’не мати інструмент слайд-шоу, попередньо вбудований у макет). Якщо ви хочете перемістити деякий вміст сторінки, вам доведеться редагувати коди. Здавалося, що кожного разу, коли ми хотіли внести зміни в дизайн, нам довелося платити нашому розробнику, щоб нам допомогти, оскільки ми не’не знаю, як кодувати тоді.

Тож запитайте себе – чи хочете ви повного контролю над аспектами редагування вашого веб-сайту, не знаючи, як кодувати? Або вам все в порядку з передачею всіх змін (великих і малих) найманим підрядникам?

Якщо вам’не хочете платити і чекати, коли хтось зробить всі зміни на вашому веб-сайті, щоб ви могли зберегти деякий рівень контролю, а потім перетягнути & кращий розробник веб-сайтів буде більш підходящим.

Якщо у вас є бюджет і ви хочете перевантажити більшість речей найманій людині, то щось більш просунуте, як WordPress, може працювати добре.

№3. Які функції вам потрібні ЗАРАЗ, які функції вам потрібні ПОСЛІ, а які функції просто “добре мати”?

Коли ми вперше почали, ми хотіли всього. Ми хотіли, щоб усі дзвіночки, які ми бачимо, мали інші цікаві веб-сайти. Ми хотіли, щоб ми вважали, що ідеальне налаштування.

Після удару об стіну кілька разів, ми зрозуміли, що наше життя було набагато приємніше без головних болів, які приносить складність.

Ми не стали’не потрібні всі дзвіночки, щоб наш бізнес працював. Якщо наша бізнес-модель була хибною, всі складності дизайну перемогли’t не має значущого значення.

Тож ми вирішили, що найкраще зберігати речі прості та нещадно вирізані функції, які ми не маємо’t абсолютно потрібно, щоб створити швидкий, функціональний веб-сайт, який достатньо хороший, щоб виконати роботу. Ми знали, що коли ми заробляємо гроші на веб-сайті, ми завжди можемо оновити їх згодом.

Запитайте себе – чи потрібно все зараз? Чи провалиться ваш бізнес, якщо ви цього не зробили’не маю ідеального веб-сайту?

Бізнес дон’не вийде з ладу, оскільки на їх веб-сайтах відсутні дзвіночки. Якщо ви зможете вирішити проблему, яку потрібно вирішити, ми обіцяємо вам, що ви її вирішите’не потрібен найдосконаліший веб-сайт для створення бізнесу.

Дон’t забудьте – ми гарантуємо, що вам потрібно буде переробити веб-сайт в якийсь момент. Це може бути велике оновлення або просто перероблення частини вашого веб-сайту. Ви будете вносити багато змін у макет і вміст, оскільки ви краще зрозумієте, що відвідувачі вашого веб-сайту шукають і що’працюю на вашому веб-сайті і що таке’т. Майте це на увазі і плануйте відповідно. Тоді ми хотіли, щоб хтось нам про це розповів.

Створіть основну, функціональну версію свого веб-сайту та оновіть пізніше, коли вам потрібно. Найгірше, що ви можете зробити, це витратити місяці і витратити багато грошей на створення веб-сайту, а потім з’ясувати, що ваш бізнес не відповідає’t цілком працювати.

№4. Ви хочете займатися хостингом, безпекою та технічними аспектами самостійно?

Операція веб-сайту може бути дуже адміністративною. Такі речі, як налаштування хостингових служб, контроль за ним, оновлення вашої платформи (наприклад, оновлення WordPress, які періодично видаються), забезпечення оновлених оновлень’t конфліктує з вашим шаблоном та плагінами тощо.

Це може не бути великою справою для досвідчених ветеранів чи людей, які роблять це’t розум засуваючи рукави, щоб зробити трохи технічної роботи. Але ти така людина?

У нас немає’t достатньо досвідчених, щоб розглянути це питання, перш ніж створити наш веб-сайт WordPress, і в кінцевому підсумку було набагато більше технічної роботи, ніж ми погодилися..

Керування технічними аспектами вашого веб-сайту – це особиста перевага. Ви дон’не повинен, якщо ти не хочеш’t хочу (за допомогою перетягування & падіння розробників веб-сайтів – докладніше нижче).

Деякі люди це роблять’Не забудьте про це і мати час і ресурси для боротьби з цим. Деякі виграли’t не має часу, фінансових та розумових ресурсів. Чи ти?

ЗНАЙТЕ, ЯКИЙ ВИД ВЕБ-САЙТУ БУДЬ БУДІТЬ БУДІВНИЦТВО – ВІДПОВІДАЄ ваші витрати!

Як ви відповіли на 4 запитання вище?

Більш гнучка та інтенсивна платформа, така як WordPress, буде добре працювати для вас, якщо:

 1. У вас більший і гнучкіший бюджет (для етапу налаштування та поточного етапу обслуговування).
 2. Ви віддаєте перевагу не надто перейматися створенням та редагуванням свого сайту. Ви маєте фінансові ресурси для передачі робіт дизайнерам / розробникам, навіть якщо мова йде про невеликі редагування дизайну. Ви також дону’t проти очікування змін, які будуть зроблені.
 3. Вам справді потрібні розширені функції та більше дзвіночків, які можна запрограмувати на ваш веб-сайт та на вас’знову добре, якщо платити комусь, щоб виправити їх, якщо вони зламаються.
 4. Ви дон’не маючи права керувати хостингом, виконувати оновлення WordPress та відстежувати продуктивність вашого веб-сайту – в основному граючи роль ІТ-менеджера для вашого веб-сайту.

Якщо ви маєте занепокоєння з приводу будь-якого з вищезазначених питань, тоді ви можете розглянути можливість перетягування & киньте веб-сайт, щоб розпочати роботу.

Ви завжди можете перейти на більш просунуті розробники веб-сайтів (наприклад, WordPress), якщо ваш бізнес досягне точки, коли така інвестиція виправдана.

Переходити до використання чогось типу WordPress вимагає значних вкладень вашого часу (що може бути обмежене, оскільки у вас, мабуть, є інші справи). Це також великі фінансові інвестиції.

Тож якщо ти’Ви не впевнені на 100%, що вам потрібно щось настільки розвинене, як WordPress, як ви керуєте / зменшуєте ризики?

НАВЧАЙТЕ ОСНОВИ БУДІВЕЛЬНОГО САЙТУ ДЛЯ ОБМЕЖЕННЯ ФІНАНСОВОЇ катастрофи

розділ 2 --- простий у користуванні веб-сайт-будівельник-хвЩо ми нарешті вирішили зробити, це почати насправді з малого. Один невеликий крок за часом, так би мовити.

Ми були дуже побиті від переслідування всіх останніх можливостей і, чесно кажучи, ми просто не зробили’не встигнете розібратися з усіма технічними роботами, які поставляються з більш просунутими веб-розробниками.

Все, що ми хотіли (і потрібно) був функціональним веб-сайтом, який працював і не робив’не потрібно багато часу, грошей та постійних зобов’язань щодо обслуговування.

Ми намагалися створити бізнес, тому витрачаючи багато часу і грошей на веб-сайт, хіба що’t пріоритет або a “повинен”.

Перетягувачі веб-сайтів – це програмне забезпечення в Інтернеті, яке дозволило нам створювати веб-сайти, не знаючи, як написати рядок коду. Тож це було ідеально для нас.

У них також є групи підтримки, які відповідають на будь-які запитання, та технічні команди, які керують усіма технічними аспектами створення веб-сайтів, тому ми це робимо’не треба.

Якщо наша бізнес-концепція спрацювала або набрала тяги, ми завжди можемо вкласти більше грошей і часу на створення більш просунутого веб-сайту або навіть найняти розробника, який допоможе нам.

посібник-розділ-мініатюра1-хвАле перш ніж дійти до цього пункту, ми хотіли захистити себе від перспективи фінансових зобов’язань, і “довести” бізнес-ідея спочатку з тягою & падіння веб-сайту.

Використовуючи декількох будівельників веб-сайтів, ми ознайомилися з тим, що таке доменні імена, як підключити їх до веб-сайтів, як налаштувати електронні листи, як використовувати прості редактори зображень для створення графіки, як виконати базовий SEO (оптимізація пошукових систем) , як створювати публікації в блозі, як генерувати вміст тощо.

Це все основи створення функціонального веб-сайту. Використання цих простих у використанні, без кодів, веб-сайтів-розробників дозволило нам звільнити багато часу, щоб ми могли “практика” інші аспекти створення веб-сайту.

Озираючись назад, якби ми були занадто захоплені навчанням кодування чи навчанням керувати розробником, не маючи переваги спочатку створити кілька простіших веб-сайтів, я все-таки думаю, що ми можемо дістатися туди, де ми сьогодні, але ця дорога були набагато гострішими (психічно та фінансово).

Створення веб-сайтів і процвітання вашого бізнесу на веб-сайті не є єдиною рухомою частиною в ізоляції. Це ціла система, яка включає багато різних рухомих частин (маркетинг, створення продукту тощо)

Використання допомоги перетягування & падіння веб-сайт будівельник, щось таке’s досить простий у використанні, дозволив нам звільнити стільки свого часу та розумової енергії, щоб зосередитися на інших речах.

Ми дійсно приписуємо той факт, що нам вдалося звільнитися від душевних хвилювань створення складного веб-сайту, перенаправити свою енергію в інші більш важливі частини нашого бізнесу, до того, що ми’досягти сьогодні.

ЩО ЯКІ ДРУГІ & ЗРОБИТИ БУДІВНИЦИ САЙТУ & СКІЛЬКИ ВОНИ КОШТУЮТЬ?

Якщо ви вважаєте, що використання конструктора веб-перетягувань може бути потенційним варіантом для вас (куди це’s досить легкий, щоб ви керували всім своїм веб-сайтом, і без того, щоб знати, як кодувати), тоді це’час перевірити декілька з них, щоб побачити, який розробник веб-сайтів може працювати найкраще для вас.

Оскільки ми’У минулому ми багато з них широко використовували, ми зібрали порівняння, щоб висвітлити плюси і мінуси деяких розробників веб-сайтів. Це дійсно залежить від того, що вам потрібно, і як вам сподобалося, використовуючи їх інтерфейс користувача.

Використання програми для створення веб-сайтів коштує від 4 до 25 доларів на місяць, залежно від того, який веб-розробник ви використовуєте та в який план ви підписуєтеся..

Більшість із цих веб-сайтів мають вільний план, тому ви можете безкоштовно протестувати їх перед тим, як здійснити. Немає часових обмежень у їхніх вільних планах, тому ви можете продовжувати користуватися безкоштовним планом стільки, скільки цього захочете. Якщо вони роблять’не маю вільного плану, вони принаймні матимуть безкоштовний пробний термін як мінімум 2 тижні.

Хоча платні плани проводяться щомісяця, періодичні збори, майте на увазі, ідея тут – обмежити свої фінансові ризики.

Наш мислительний процес був – ми можемо виділити $ 25 на місяць (і це’s на більш високих місячних планах), замість того, щоб платити “недоведений” розробник сотні до тисяч доларів.

Крім того, за ціною 25 доларів на місяць ми отримуємо підтримку від їхніх команд із обслуговування клієнтів, і їх технічна команда працює у фоновому режимі, щоб забезпечити повне управління всіма технічними аспектами нашого веб-сайту..

Що’s найгірше, що може статися? Ми завжди можемо скасувати наш план із розробником веб-сайтів і піти пішки.

Дон’t забудьте, ви можете отримати повний комфорт із будівельником, оскільки ви можете використовувати їх безкоштовний план або безкоштовний пробний період. Насправді ви майже можете створити повний веб-сайт із безкоштовним планом, не платячи за них ні копійки.

Розробники веб-сайтів нададуть вам більшість інструментів, необхідних для створення функціонального веб-сайту, включаючи послуги хостингу (щоб ваш сайт можна було публікувати в Інтернеті), інструменти для створення вмісту (можливість вставляти заголовки, текст, графіку, слайд-шоу тощо) та шаблони дизайну.

Ви отримуєте все це безкоштовно, а щоб розблокувати більше інструментів, ви маєте можливість оновити.

Це’s, як ви можете ефективно керувати своїми фінансовими ризиками і так само важливо, щоб зупинити психічну одержимість над середньою вартістю створення веб-сайту.

Деякі з розробників веб-сайтів нададуть вам безкоштовне користувацьке доменне ім’я протягом першого року, якщо ви підпишитеся на свої щорічні плани. Після першого вільного року, як правило, коштує близько 20 доларів, щоб поновлювати щороку. Якщо ви віддаєте перевагу купувати своє власне доменне ім’я в іншому місці, як це зазвичай дешевше, ви можете придбати своє доменне ім’я через GoDaddy, і це обійдеться вам приблизно в 12 – 15 доларів на рік. З точки зору більшої картини, це’s не суттєва різниця.

ВАРТІСТЬ НА СТВОРЕННЯ САЙТУ, ВИКОРИСТОВУЮЧОГО ДРАГУ & ЗРОБИТИ БУДІВНИЦТВО, СТВОРИТИ АБО СТВОРИТИ МИТНИЙ САЙТ

Ми вас знаємо’Ви дуже прагнете зануритися в деяку грубу кількість. Тож нехай’s йти.

Якщо ви хочете отримати кілька загальних показників, ось вони щорічно:

 • Перетягніть & Drop Builder – від 100 до 400 доларів
 • WordPress – від 140 до 500 доларів **
 • Користувальницькі – 2000 – 10 000 доларів+

Ми’Ви з урахуванням вартості доменного імені, дешевшого хостингу та преміального шаблону для WordPress, а також деяких даних із власного досвіду створення власного сайту.

Ось кілька статей для обговорення, які ми маємо, і ви даєте вам більш поглиблене уявлення про наші думки щодо порівняння за допомогою перетягування & відкиньте веб-сайт-конструктор проти використання WordPress.

Елегантні теми (один з найкращих розробників тем WordPress сьогодні), підрахував, що це може зайняти близько $ 200 – $ 1000 + лише для того, щоб почати роботу з WordPress (і це не є чинником найму когось, щоб допомогти вам).

вартість створення веб-сайту - елегантні темиДжерело: Елегантні теми (примітка: передбачається, що ви не’не наймайте когось, хто допоможе вам)

Вони також підрахували, що спеціальна тема WordPress коштуватиме приблизно від 3000 до 6000 доларів (для розробки та розробки), а користувацький веб-сайт WordPress – приблизно від 6 000 до 15 000 доларів (для дизайну та розробки за допомогою користувацьких плагінів). Ви можете побачити їх оцінки тут.

Це’s важливо усвідомити, що це’s дійсно складно визначити навіть вартість Ballpark. Якщо ви’я коли-небудь спілкувався з деякими людьми, які намагалися побудувати свої власні будинки, тоді досить послідовна історія – це перевиконання бюджету через непередбачувані обставини. Ця ж концепція застосовується дуже точно так само, як і для створення спеціального сайту.

Вартість створення веб-сайту – це постійно рухається ціль, особливо якщо мова йде про WordPress або користувацькі сайти.

Ось чому використання конструктора веб-перетягувань – це хороший спосіб почати вивчати основи створення веб-сайтів, експериментувати зі своїми ідеями та обмежити свої фінансові ризики (оскільки щомісячна плата фіксована, і ви можете створити власний сайт як без будь-яких кодів – ви не’не повинні бути технічними взагалі).

ВАШ ЧАС ТАКОЖ ВАРТІСТЬ НА СТВОРЕННЯ ВАШУ САЙТА

Дозволяє’З обличчям, час – гроші.

Якщо ви хочете створити веб-сайт, будьте готові докласти багато розумової та фізичної енергії у свій проект (навіть якщо ви передаєте аутсорсинг на будівництво свого веб-сайту).

Як ви визначаєте ці витрати на створення свого веб-сайту? Ну ви’Вам доведеться здогадатися, скільки коштує година вашого часу.

Варто годину вашого часу 20 доларів? 50 доларів? 100 доларів? Якщо хтось підійшов до вас і запитав, скільки це займе “придбання” годину вашого часу, щоб допомогти їм щось зробити, що’s справедлива ціна для вас? Сума, яку ваш роботодавець платить вам зараз, також може бути орієнтовно оціненою.

Візьміть це число, помножте його на скільки годин ви плануєте / сплачуєте бюджет для створення свого веб-сайту, і ви вільно здогадаєтеся, скільки додаткових витрат знадобиться на створення вашого веб-сайту (виходячи з вашого часу).

Отже, чи будете ви витрачати час на з’ясування всіх технічних речей, таких як хостинг, безпека, кодування? Це дуже швидко формується на основі власного досвіду.

Мало того, що технічні аспекти є головним відходом у часі, вони, як правило, руйнують вам настрій, погляд на життя, і просто роблять вас симпатичним бурхливим людиною, яка буде поруч (що’s що з нами трапилось!)

Тож вартість поширюється поза часом і може вплинути на ваше особисте щастя!

За допомогою перетягування & пані будівельник видаляє цю больову точку в досить значній мірі. Вони справляються з усіма технічними головними болями, тож ви можете зосередитись на інших важливіших речах і взагалі тримати вас у набагато кращому настрої!

ВИСНОВОК – ВАРТІСТЬ НА СТВОРЕННЯ САЙТУ

Ми знаємо, як засмучує створення власного веб-сайту, особливо коли це вперше. Через ваш розум проходить мільйон речей і проблем’ми самі це переживали.

Як і у будь-яких великих починаннях або проектах, які ви хочете вивчити, почніть з маленьких кроків дитини, щоб допомогти обмежити ваші негативні ризики.

Тож замість того, щоб вилазити з усіма своїми рушницями, вклавши тисячі доларів недоведеному розробнику, щоб створити для вас веб-сайт, чому б не спробувати зробити це самостійно з меншим щомісячним зобов’язанням у розмірі 4 – 25 доларів, використовуючи конструктор веб-сайтів?

Якщо ви передумаєте через кілька місяців, ваші фінансові втрати обмежуються лише приблизно 100 доларами – це’s досить пристойний з точки зору управління ризиками.

Використання конструктора веб-сайтів видаляє багато технічних головних болів, які ви’d зустрічі та обмежує ваші фінансові ризики.

Це також допомагає вам звільнитись від душевного занепокоєння постійно турбуватися про те, скільки вам буде коштувати створення веб-сайту. Ви завжди можете зупинити свої щомісячні плани платежів.

Якщо веб-сайт, який ви створюєте, демонструє потенціал, і ваш бізнес / проект рухається в правильному напрямку, ви завжди можете пізніше інвестувати більше грошей у створення більш налаштованого веб-сайту. До того часу ти’Я матиму загальне розуміння того, як працює побудова веб-сайтів.

Це один з найкращих підходів до обмеження ваших фінансових ризиків, коли справа стосується створення першого веб-сайту.

Побудовники веб-сайтів дозволяють швидко розпочати роботу, набирати обертів, щоб ви могли бачити реальні відчутні результати. Навпроти, пройшовши серію розумової гімнастики, намагаючись розібратися з усім технічним “речі” створення веб-сайтів і турбуватися про те, скільки тисяч доларів може зникнути з вас поганий розробник.

Не кажучи, що це трапляється багато, але це’s the “Фактор страху” що паралізує вас від дії та руху вперед. Це’З того, що трапилося з нами тоді, і не було’t особливо весело взагалі.

Тож, щоб заощадити час, головні болі та звести до мінімуму фінансові ризики, радимо розглянути тестування своїх ідей на розробниках веб-сайтів без коду..

Дізнатися більше:

Найкращі розробники веб-сайтів із перетягуванням

Кращі розробники веб-сайтів для електронної комерції

Знайшов цей посібник корисним?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me