MP kūrėjų apžvalga: ar turėtumėte kurti kitur?

Šis straipsnis nutapys aiškų „IM Creator“ paveikslėlį’stipriosios ir silpnosios pusės, ir viskas, kas tarp jų.


Įkūrė buvęs „Wix“ darbuotojas, MP kūrėjas stengėsi pasiekti svaiginančias populiarios vilkimo platformos aukštumas. Vietoj to, „IM Creator“ atsiduria svetainių kūrimo laiptų kojose ir dėl daugybės priežasčių.

Iš savo tyrimų mes nustatėme, kad „IM Creator“ suteikia sudėtingesnės projektavimo patirties nei reikia – trumpai tariant’ne pradedantiesiems. Norėdami patogesnės kelionės, mes rekomenduotume „Wix“, „Weebly“ ar „Squarespace“. Jei tu’norime sukurti internetinę parduotuvę, mes’d rekomenduoju „Shopify“.

„IM Creator“ labiau tinka vartotojams, turintiems didelę žiniatinklio kūrimo patirtį. Jis netgi siūlo „whitelabel“ planą, žinomą kaip „IM XPRS“, leidžiantis profesionaliems interneto dizaineriams kurti klientų svetaines per platformą.

Mes’Leisiu į detalesnį variantą, kur mes’Apims daugiau sričių, tokių kaip „IM Creator“’šablono dizainas, įrankiai ir funkcijos, klientų aptarnavimas ir kainodara. Perskaitę šį straipsnį, jūs’Aš žinosiu apie pagrindinius svetainės kūrimo su „IM Creator“ kūrimo aspektus ir apie tai, ar tai ne’s jums tinkama platforma.

Pasirengę eiti? Tada leisk’s pradėti…

MP kūrėjų pliusai ir minusai

Pliusai, minusaiEstetiškai malonūs šablonai ir dizaino elementai – kiekvieną elementą galima greitai pritaikyti pagal pasirinktą šabloną, o tai šiuo metu nėra siūlomas joks kitas statybininkas.Užtikrina jūsų prekės ženklo nuoseklumą, visi dizaino elementai derina prie vienos temos – idealiai tinka ne kūrybingiems vartotojams.Galimybė pakeisti jūsų svetainės išvaizdą mobiliesiems darbalaukio redaktoriuje.
Nemokamą sąskaitą gali įsigyti tik studentai, menininkai ir ne pelno organizacijos, reikalaujant oficialaus įrodymo.
Dėl ribojančios sąsajos sunku sukurti svetainę, ypač palyginti su „GoDaddy“ ir „Wix“ rasta laisve. Taip pat nėra drag-and-drop redaktoriaus ir siūloma mažai pagalbos.
Ne tam, kuris ką tik pradeda savo svetainę kurdamas – geriau pritaikytas internetiniam dizainui, kurio nereikia pagal užsakymą.

Kaip lengva ja naudotis?

Patikėkite ar ne, „IM Creator“ iš tikrųjų tampa sudėtinga kurti svetainė. Ši ironija kyla iš kelių didelių klausimų.

Pirma, skirtingai nei dauguma svetainių kūrėjų, nėra valdiklių prietaisų skydelio, kuris padėtų pridėti elementus. Naudodamiesi „IM Creator“, jūs turite spustelėti kur nors ir pasirinkti esamą elementą, kad jį pakeistumėte.

im kūrėjo redaktoriaus puslapisKurdami svetainę „IM Creator“, reikia laiko, kol rasite reikiamus mygtukus, kuriuos reikia spustelėti

Antra, nėra tokios intuityvios nuvilkimo funkcijos, kaip įjungta Wix. Tai tikrai ribojantis, nes, be kelių redagavimo paspaudimų, yra’Tai nėra daug ką galite padaryti su iš anksto sukonfigūruotu išdėstymu. Ir nors tai suteikia daugiau kūrybinės laisvės nei „WordPress“, „IM Creator“ šiame skyriuje vis tiek smarkiai atsilieka nuo „Squarespace“ ar „Weebly“.

Galiausiai, „IM Creator“ to nepadaro’t nepateikite jokių nurodymų ar vadovų. Tu’vėl šiek tiek paliekate tamsoje – jūs turite spustelėti tą vietą, kurioje esate’norėčiau tinkinti, tada ant trijų taškų, tada – piktograma. Visas pritaikymo procesas yra ilgas, o ne vėjas.

Kuo geri IM kūrėjai’s šablonai?

Kaip mes’sakydamas, „IM Creator“ siūlo keletą slidžių šablonų. Jame yra daugiau nei 30 dizaino variantų, kuriuos visi mobilieji reaguoja, todėl jie gerai atrodo visuose ekranuose. Šios temos taip pat yra suskirstytos į daugybę pramonės sričių, įskaitant fotografiją, architektūrą, vestuves, gyvenimo aprašymus, nekilnojamąjį turtą ir daugelį kitų..

im kūrėjo šablonai„IM Creator“ turi keletą nuostabių šablonų, kuriuose yra daug pasirinkimo galimybių pradėti

Kaip ir visi svetainių kūrėjai, kiekvienas šablonas yra iš anksto užpildytas mėginio turiniu, kuriuos vėliau galėsite pritaikyti sau. Naudodamiesi „IM Creator“, keliais paspaudimais galite pakeisti tekstą, vaizdus ir bendrą išdėstymą, tačiau tai isn’beveik tokia paprasta, kaip yra „Wix“ ar „Weebly“. Nėra vilkimo funkcijos, dėl kurios jūsų svetainės redagavimas jaučiasi daug ilgiau, nei reikia.

Jaučiate nuotykį? Jūs taip pat turite galimybę sukurti dizainą nuo nulio. Tačiau, jei jūs to nedarote’t neturi daug interneto svetainių kūrimo patirties, mes rekomenduojame prilipti prie šablonų.

Vienas iš trūkumų, susijusių su „IM Creator“’Tai yra dizaino lankstumas paskelbę negalite pakeisti savo šablono. Taigi rinkitės atsargiai – jei norite pakeisti šablonus, turėsite iš naujo įterpti visą savo turinį.

Kitas apribojimas yra tas negalite pasiekti HTML ar CSS kodų. Tai gali nuvilti, jei jūs’iš naujo žinok koderį ir nori atlikti pasirinktinius šablonų redagavimus. Aišku, jei ne jūs’nepatikėkite kodais, tada nereikia’nesijaudink dėl to.

Kokius įrankius ir funkcijas jis siūlo?

Kaip žinote, dėl „IM Creator“ sunku sukurti svetainę. Iš dalies taip yra dėl savybių, o jų kokybės ir pritaikymo stokos – jie’Re gana varginantis naudoti kartais, ir jei jūs don’neturite jokios interneto svetainių kūrimo patirties’Kovosiu su siūlomais įrankiais.

Tačiau tai, ką mes darome apie „IM Creator“’Funkcijos yra tai, kad galite susieti savo domeną pagal visus kainų planus. Be to, galite panaudoti aukojimo mygtuką labdaros svetainėms ir turite prieigą prie vaizdų, kurie gali padėti pagreitinti veiksmus kuriant savo svetainę..

IM kūrėjas praranda keletą rimtų taškų iki nesiūlyti programų parduotuvės, vaizdų redagavimo įrankių ar jokios el. pašto rinkodaros. Tai yra keletas svarbių sėkmingos svetainės kūrimo savybių, kurias galima rasti beveik kiekviename kitame rinkos kūrėjų tinklalapyje.

O ką jau kalbėti apie kitų sričių ypatybes?

Elektroninė prekyba

Nepaisant trūkumų, „IM Creator“ yra vienas iš nedaugelio svetainių kūrėjų, siūlančių el. Prekybos funkcijas nereikalaujant atnaujinti prenumeratos. Tačiau jos elektroninės prekybos pasiūlymai yra silpni.

Prieinamos elektroninės prekybos funkcijos apima parduotuvių analizę, kasų paslaugas ir neribotą saugyklą bei pralaidumą visuose planuose, tačiau tai’ai apie tai. Jei tu’vėl rimtai ketinate sukurti internetinę parduotuvę, jūs’daug geriau naudoti nusistovėjusią platformą, tokią kaip „Shopify“ ar „BigCommerce“.

Dienoraščiai

Pridėti dienoraštį puikiai tinka SEO (optimizavimas paieškos sistemoms), nes jis’naudinga pridedant raktinius žodžius į savo svetainę. Dienoraščiai taip pat yra puikūs, kad lankytojai galėtų naudotis naujausiomis naujienomis ar pasiūlymais. Naudodamiesi „IM Creator“, galite pridėti tinklaraštį naudodami mėlyną spalvą ‘+’ mygtuką viršuje.

Su „IM Creator“ yra pagrindai, tačiau priemonių rinkinys gali būti daug išsamesnis. Ir kai jūs atsižvelgsite į faktą ten’Nėra prieigos prie programų, kurios gali padėti pagerinti jūsų svetainę’našumą, galite pamatyti, kodėl ši platforma to nedarė’Ši funkcija yra aukščiausia mūsų parankinių sąraše.

im kūrėjas pridėti dienoraštįPridėti dienoraštį yra gana paprasta ir lengva susisiekti su savo lankytojais

Kokia pagalba ir palaikymas yra??

Tinklalapio prastovos yra teisinga žemiausia reikšmė. Tai’blogos lankytojų patirties, ir tai gali pakenkti jūsų prekės ženklo reputacijai. Štai kodėl geras klientų aptarnavimas yra toks svarbus – tai gali padėti išlaikyti jūsų svetainę žmonėms’geros knygos, o jei tu’kai veikia internetinė parduotuvė, ji gali išlaikyti grynuosius pinigus.

MP kūrėjo palaikymas yra gana paprastas. Norėdami gauti naudos iš klientų aptarnavimo visą parą, tu’Turėsite atnaujinti „premium“ planą, kainuojantį 8 USD per mėnesį – bet ką jūs gaunate iš nemokamo plano?

„IM Creator“ naudoja bilietų pardavimo sistemą, leidžiančią klientams pateikti palaikymo bilietus su užklausa ar problema, prieš palaikymo agentui grąžinant atsakymą. Vidutinis atsakymo laikas yra mažiau nei 12 valandų, o tai yra gana įspūdinga, atsižvelgiant į tai, kad „IM Creator“ šiuo metu teikia apie 11 milijonų svetainių.

Taip pat galite atsisiųsti naudingą vartotojo vadovą, kurį dauguma svetainių kūrėjų nesupranta’t teikti. Tai padaro didelę erkę iš mūsų. Be to, yra didelis žinių centras, užpildytas klausimais, klausimais ir atsakymais, kurie gali padėti rasti reikiamą atsakymą..

Vis dėlto apskritai „IM Creator“ palaikymo galimybės galėtų būti kur kas išsamesnės. Pvz., Nėra tiesioginio pokalbio palaikymo, ir jūs galite’t susisiekite su „IM Creator“ klientų agentais telefonu.

Kiek kainuoja „IM Creator“?

Dabar jūs žinote, ką gali sukurti MP (ir gali’t) pateikti, bet kiek tai jus sugrąžins? Pagaliau pinigai yra didelis dalykas.

Kalbant apie prenumeratas, „IM Creator“ siūlo tris planus, kuriuos išskaidysime toliau…

Nemokamas planas

Donas’per daug nesijaudink – nemokamas planas skirtas tik studentų, menininkų, ir ne pelno organizacijos. Norėdami gauti naudos iš šios prenumeratos, jūs’Turėsite pateikti rašytinį įrodymą ir paaiškinimą, kodėl jums reikalinga svetainė. Ir kaip mes’aprėptą, šiame plane ypatingai svarbu palaikyti klientus.

„Premium“ – 8 USD / mėn

Tai skirta verslai. Galite susieti savo domeną, kuris padeda sukurti jūsų prekės ženklo identitetą, ir mėgautis prieiga prie neriboto pralaidumo, todėl galite sukurti didelę svetainę, nesijaudindami dėl lėto įkrovimo greičio. Apskritai, tai’Tai prieinamas pasirinkimas, palyginti su likusia rinkos dalimi.

„Pro“ ir „white etiketė“ – 350 USD per metus

Kaip rodo pavadinimas, tai yra „whitelabel“ verslų planas. Pavyzdžiui, tai’s už interneto svetainių kūrimo agentūros, norinčios sukurti svetaines klientams naudodamos svetainių kūrimo priemonę. Kaip šio plano dalį gausite neribotas licencijas, tai reiškia, kad naudodamiesi „IM Creator“ galite sukurti tiek klientų, kiek norite.

MP kūrėjų peržiūra: Santrauka

Mes’Dabar apžvelgėme visas pagrindines svetainių kūrimo sritis kartu su „IM Creator“. Apimdami viską nuo patogumo naudoti iki klientų palaikymo, dabar turėtumėte aiškiai suprasti, ar „IM Creator“ yra skirtas jums.

Vis dar neapsisprendėte? Donas’t nerimauti – tai’todėl mes’vėl čia! Paprasčiau tariant, „IM Creator“ nėra skirtas pradedantiesiems. Jei tu’kurdami savo pirmąją svetainę, turėtumėte ieškoti „Wix“ ar „Weebly“.

„IM Creator“ praktiškai neteikia jokių raginimų ar vaizdinių patarimų, kai jūs’kurdami savo svetainę, jai trūksta intuityvių vilkimo ir nuleidimo funkcijų, rastų kitose pagrindinėse platformose.

Galėtumėte atleisti platformai’varginantis naudoti, jei turėtų nemokamą planą. Ir „IM Creator“ tam tikra prasme daro. Nors yra nemokamas pasirinkimas, jis’Tik studentams, menininkams ir ne pelno siekiančioms organizacijoms. Ir tu’vėl reikia turėti rašytinį įrodymą.

Tačiau „IM Creator“ pateikia keletą gražių šablonų, ir jūs galite gana lengvai integruoti savo tinklaraštį. Tačiau visa kita, įskaitant klientų palaikymą, naudojimo paprastumą ir el. Prekybos funkcijas, „IM Creator“ galėtų padaryti daug geriau – iki tos vietos, kai šios platformos naudojimas gali iš tikrųjų sukelti jūsų svetainės problemų.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map