Stulbinančiai svetainių kūrėjų apžvalga 2020 m


Ryškiai peržiūra

Ryški apžvalga


Įvertinimas

4 iš 5 žvaigždžių

Ryškiai svetainių kūrėjas

 • Geriausia kainos ir kokybės santykis
 • Nemokamas planas
 • 0 USD – 49 USD per mėnesį
 • Pagrindinis vieno puslapio kūrėjas
 • Prisijunkite greitai
 • Puiki pagalba ir palaikymas

Peržiūra – Lucy Carney

Paskutinį kartą atnaujinta 2020 m. Sausio 2 d

Žvilgsniu

Ar norite sukurti svetainę, bet nereikia’Ar turite jokios techninės patirties? Tu’vėl ne vienintelis!

Tačiau gera žinia yra ta, kad svetainių kūrimo pasaulis keičiasi. Mes tikime, kad kiekvienas ir kiekvienas gali susikurti savo svetainę Stulbinančiai.

Įspūdingai įkurta 2012 m. Ir savo paslaugą skyrė interneto atvėrimui visiems, nesvarbu, kokie jie yra, ar techninės žinios. Jie daugiausia dėmesio skiria tam, kad jūsų svetainė būtų pigi ir greita, kuri puikiai tinka tiek asmeniniam, tiek smulkaus verslo tinklalapiams.

Mes’naudojau Stulbinančiai ir mes’privertėte žmones taip, kaip jūs, juo naudotis. Šioje apžvalgoje mes’Papasakosiu viską, ką reikia žinoti, ir dar daugiau! Bet pirmiausia leisk’s pažvelgti į privalumus ir trūkumus…

Stulbinantys pliusai ir minusai

Stulbinantis privalumas# 1# 2# 3# 4# 5
Puiki kainos ir kokybės santykis
Puikus klientų aptarnavimas
Idealiai tinka tinklaraščių tinklaraščiams
Vienas pigiausių statybininkų, kurį galima parduoti
Formatuoti šablonus lengva
Stulbinantis minusas# 1# 2# 3# 4# 5
Elektroninė prekyba yra ribota
Prasti įrankiai verslui išplėsti
Gali sukurti tik vieno puslapio svetaines
Redagavimas ir estetika yra riboti
Prastas šablono pritaikymas

Įvadas

Įspūdingai yra pagrindinis svetainių kūrėjas, siūlantis daugybę šablonų ir stilingų, jei paprastų, dizainų. Ji skirta visiems pradedantiesiems, ir kol ji gali’tikrai nekonkuruojate su labiau išsivysčiusiais prekių ženklais, tokiais kaip „Wix“ ar „Weebly“, jis turi tam tikrų funkcijų, kurios galėtų paversti jus teisingu pasirinkimu.

Tai’nėra pats didžiausias ar geriausias, bet prižiūri savo klientus su puikiu klientų aptarnavimu ir siūlo tikrai prieinamas kainas. Galimi šablonai yra aptakaus dizaino, tačiau juose nėra daug kūrybinio valdymo, todėl greitis viršija sudėtingą redagavimą.

Jei tu’Ieškai paprasto dizaino su pagrindinėmis funkcijomis, „Stulbinantis“ galėtų būti tau!

Bendrovės etiudas atsispindi šioje generalinio direktoriaus Davido Haisha Chen citatoje:

“Įspūdinga yra tikrai greita ir lengva. Per 15 minučių nuo pradžios iki pabaigos galite turėti kažką gražaus ir funkcionalaus. Tikrai nėra mokymosi kreivės, nes daug darbo padarome už jus. Daugiausia pastangų sutelkiame į paprastus interneto vartotojus – žmones, kurie anksčiau niekada nesukūrė svetainės.”

Tai’Tai puiki filosofija, bet ką tai reiškia praktiškai? Kaip paprasta naudoti yra Stulbinančiai? Kokie yra jos kainų planai? Kam tai geriausias pasirinkimas? Leisti’s sužinoti!

Kaip lengva naudoti?

Paprastas naudojimas yra toks svarbus, kai jūs’iš naujo pasirinkote svetainių kūrėją, ypač jei jūs’vėl pradedantysis. Norite to, ką iš tikrųjų galite naudoti, o dar geriau, iš tikrųjų mėgaukitės naudojimu – tai taip pat puikiai atrodys jūsų svetainėje.

Tu ne’neišlaikyk vairavimo egzamino ir skubėk iš karto nusipirkti geriausiai atrodančio super automobilio, tik sužinai, ką gali’t. (Mes vis tiek tikimės)!

Taigi, kaip mes žinome, ar svetainių kūrėją lengva naudoti, ar ne? Na, mes pirmiausia juos išbandome! Mes priverčiame žmones, tokius kaip jūs, išbandyti juos ir pamatyti, kaip jie juos randa. Turime balų, užrašų ir praktinės patirties’tikrai suprasite, kaip paprasta naudotis kiekvienu svetainės kūrėju!

Bet kaip sekėsi Stulbinamai?

Nepaisant to, kad dėmesys sutelktas į paprastumą, aiškumą ir prieinamumą, „Stulbinančiai“’Tikrindami naudojimo paprastumą, rezultatai buvo gana vidutiniai. Tai stebina, atsižvelgiant į jų dėmesį pradedantiesiems. Mūsų rezultatai parodė, kad dauguma žmonių norėjo intuityvesnės sistemos, kūrybingesnio savo svetainės valdymo.

Turimi šablonai turi švarią ir patrauklią estetiką, tačiau faktinis pritaikymas prekės ženklui, dizainui ir vartotojo patirčiai yra menkas..

Kaip tai nėra’Tai puikus pirmasis įspūdis’Čia verta pasakyti, kad tai’ne viskas blogai. Jei kas, jie’Mes stengėmės padaryti šablonus pernelyg supaprastintus, sutelkdami dėmesį į tai, kaip greitai galite sukurti savo svetainę ir ją vykdyti’ten, kur jie krinta žemyn.

Leisk man paaiškinti. Šablonai pateikia viską, kas jums jau yra, su atvaizdais ir tekstu, kurį galite redaguoti, o tai yra gana paprasta. 80% žmonių lengvai rašė ir redagavo tekstą, taip pat įterpė tokias savybes kaip žemėlapis ar kontaktinė forma.

Tačiau, jei norite iš tikrųjų tinkinti savo svetainę ir pradėti spausti šablono ribas, tai’s, kai gali užstrigti. Tai yra riba tarp paprastumo, kad svetainių kūrėjas atliktų daug darbo už jus, ir nusivylimo tuo, kad neturite tos kūrybinės laisvės.

Tai pasakius, tai’Verta paminėti, kad ne visi nori visiško kūrybinio valdymo. Galite suasmeninti savo svetainę naudodami šabloną, negaišdami daug laiko ar (net) pinigų.

Galite greitai sukurti svetainę, kuri atliktų pagrindus ir nesukeltų jums galvos skausmo kelias savaites. Tai laimėjo’t būti kuo nors dideliu ar nepaprastu, bet taip’Gausi darbą greitai ir greitai.

Tai tobula, jei jūs’dar tik pradedate veiklą ir norite gerai atrodančios svetainės be jokio streso kurdami dizainą ar iš naujo formatuodami. Čia’tai, ką sakė vienas iš mūsų testuotojų apie naudojimąsi Stulbinančiai:

“Ja buvo lengva naudotis, o estetika buvo aptaki, stilinga ir supaprastinta.”

Pačius šablonus lengva žaisti. Be to, jie visiškai reaguoja į mobilumą, o tai palengvina jūsų gyvenimą. Taip pat galite perjungti šablonus tiek kartų, kiek norite, ir jis automatiškai suformatuos viską už jus. (Užuot visiškai atstačius jį kaip kai kuriuos kitus žiniatinklio kūrėjus).

Taigi „Strikingly“ čia turi keletą kontrastingų rezultatų. Leisti’s apibendrinti.

Jį lengva naudoti gana paprastai, o šablonų apribojimai gali kelti nusivylimą. Kita vertus, tai daro daug darbo už jus, o atlikti pagrindinius pakeitimus yra tikrai nesunku. Taigi, jei jūs’esate pradedantysis ir norite, kad pagrindinė svetainė būtų greitai sukurta’jums suformatuotas, tada Stulbinamai atliks darbą.

Jei tu’iš naujo nežinai dėl ko’Geriausia jums, kodėl gi nepažiūrėjus mūsų palyginimo lentelės ar nemokamos viktorinos, kuri padės išsirinkti?

Kas yra stulbinamai geriausias?

Dienoraščiai

Vienas iš stulbinamai’Stiprybės yra internetinių dienoraščių funkcijos. Jame yra viskas, ko reikia jūsų tinklaraščiui kurti, įskaitant analizė, RSS tiekimas, socialinis žymėjimas, komentarų skiltis, paieškos funkcija ir rodymo kategorijos..

Viskas, ką jums reikia padaryti, tai spustelėti “Pridėti naują skyrių” šoniniame meniu pasirinkite “Paprastas dienoraštis” ir ei presto! Tu’vėl pasiruošęs pradėti rašyti internetinius dienoraščius. Tai yra ir nemokama versija, kuri yra premija!

stulbinančiai tinklaraščio nustatymaiĮspūdingai turi visas dienoraščių įrašymo funkcijas, kurias lengva valdyti jūsų nustatymuose.

Aprašymas “Paprastas dienoraštis” yra beveik tas, ką sako ant skardos. Tai’Jis ne apsimeta esąs didžiausia internetinių dienoraščių platforma, bet ji’Neabejotinai gavau įrankių ir paprastumo, kad sukurtumėte pagrindinį, bet gerai veikiantį tinklaraštį.

Jei tu’kurdami savo tinklaraštį, bet norite pradėti nuo paprastumo, tai yra protingas pasirinkimas. Galite pasilikti nemokamą versiją tiek, kiek norite, arba naujovinti į vieną iš jų pakopinių kainų planų, kad gautumėte papildomų funkcijų.

Jei tu’Jei esate labai rimtas apie tinklaraščių rašymą, peržiūrėkite mūsų geriausiai vertinamų tinklaraščių platformų sąrašą, kad gautumėte daugiau informacijos.

Verslas

Jei turite verslą, jūs’Tinklalapio kūrėjo poreikiai skiriasi, nei, pavyzdžiui, tinklaraščio ar asmeninės svetainės. Kaip jau spėjote atspėti, Stulbinantis nėra geriausias pasirinkimas, jei jūs’tai didelis ar greitai augantis verslas.

Bet, jei jūs’Ar esate laisvai samdomas vertėjas, norintis reklamuoti jūsų prekės ženklą, ar smulkusis verslas, pasirengęs įsitraukti į internetą, tada Stulbinančiai gali būti jums, ypač jei jūs’jūs turite mažą biudžetą ir norite kažko greitai prisijungti.

stulbinantys svetainės pavyzdžiaiĮspūdingai yra nuorodos į tikras, sėkmingas svetaines, sukurtas naudojant jų šablonus, iš kurių galite naršyti ir semtis įkvėpimo.

Elektroninė prekyba

El. Prekybos funkcija leidžia pirkti ir parduoti produktus internetu. Stulbinančiai turi “Paprasta parduotuvė” funkcija, kurią galite pridėti prie savo svetainės. Prie nemokamo plano galite pridėti tik vieną produktą (su neribotomis atsargomis), taigi jūs’Turėsite atnaujinti, kad pridėtumėte daugiau produktų.

Jūs turite skirtingas naujovinimo parinktis. Ribota versija suteikia jums penkis produktus, kuriuos galite parduoti savo svetainėje. Tai sudaro iki 300 „Pro“ plano ir 500 produktų VIP plane. Mūsų tyrimas parodė, kad „Strikingly“ iš tikrųjų yra vienas pigiausių svetainių kūrėjų, kuriuos galite parduoti.

Kad ir kokį planuoji’vėl, tai’Tai tikrai lengva įtraukti į el. prekybos funkciją ir, nors ji yra ribota, ji’malonu bent jau turėti pasirinkimą. Tai tikrai turėtų būti traktuojama kaip papildoma funkcija, o ne vienintelis svetainės tikslas.

Jei jūsų verslas pasikliauja vien tik arba daugiausia produktų pardavimu, turėtumėte apsvarstyti vieną iš svetainių, labiau orientuotų į el. Prekybą. Yra ir kitų svetainių kūrėjų, turinčių išsamesnių elektroninės prekybos funkcijų (pvz., „Wix“), arba konkrečių el. Prekybos svetainių, tokių kaip „Shopify“ ar „BigCommerce“..

Asmeninis

Šablonų asortimentas Įspūdingi pasiūlymai yra estetiškai ir stilingi, pasižymintys dideliais ir aukštos kokybės vaizdais. Naudojant papildomas priedų parinktis, tokias kaip galerija ir didžiosios žiniasklaidos dalys, „Strikingly“ tinka mažam aplankui ar asmeninei svetainei.

Stulbinančiai’Estetika yra aptaki ir stilinga, tačiau šablono apribojimai riboja jūsų kūrybingumą demonstruojant savo aplanką tinklalapyje.

Taigi, jei jūs’jūs ieškote greito buvimo internete už didelę pinigų kainą ir kūrybinės laisvės’t svarbiausias prioritetas, tada ryžtingai atlieka darbą.

Mastelio keitimas

Kaip jau minėjome, jei jūs’iš naujo įkūrę asmeninę aplanką ar svetainę savo mažam verslui, „Stebėtina“ tikrai pateiks jus internete ir pradės auginti jūsų buvimą internete.

Kitas perkėlimas yra puiki pinigų vertė, kurią siūlo „Stulbinantis“, ir tai tikrai padės jums’išlaikyti biudžetą arba pradėti savo svetainę iš savo kišenės.

Bet, stulbinamai, nėra’idealiai tinka didesnėms svetainėms ar didelėms elektroninės prekybos įmonėms.

Norite, kad svetainė neatsiliktų nuo jūsų verslo, augant. Galite pradėti norėti daugiau savo svetainės pritaikymo, sunkesnės el. Prekybos funkcijos ar net sudėtingesnės puslapio struktūros. Kad būtų visiškai priešais, stulbinamai tiesiog to nedaro’t neturi geriausių įrankių verslui išplėsti.

Jei tu’Jei nesate tikri, koks yra geriausias jūsų verslo svetainių kūrėjas, peržiūrėkite mūsų palyginimo lentelę, kad gautumėte puikią pagrindinių pasirinkimų apžvalgą.

Stulbinantys įrankiai

Pagalba & Palaikymas

Pagalba ir palaikymas yra viena iš įspūdingų’stipriausios sritys.

stulbinanti žinių bazėĮspūdingai savo žinių bazėje yra daugybė pagalbos šaltinių, kuriuos lengva naršyti ir ieškoti.

Jis turi puikią žinių bazę. Jos straipsniuose dažnai yra vaizdo įrašų ir ekrano kopijų, kad jūs’greičiausiai greitai ir aiškiai suras informaciją.

Bet jei jums reikia papildomos pagalbos, palaikymas 24 valandas per parą 7 yra prieinamas, jei viskas pasidaro kebli. ‘Laimės pareigūnai’ visada pasiruošę atsakyti į bet ką.

Taip pat yra idėjų forumas, kuriame galite pasiūlyti naujų idėjų, kaip tobulėti ir balsuoti už kitus žmones’s pasiūlymai. Jei kyla konkrečių klausimų ar norite padidinti bilietą, galite juos tiesiogiai išsiųsti el. Paštu.

Socialinės medijos integracija

Šiais laikais socialinė žiniasklaida yra tarsi deguonis – atrodo, kad žmonėms, bet ypač verslui, jos reikia klestėti ir išgyventi.

Įspūdingai turite socialinių tinklų skyrių, kurį galite pridėti ir susieti su savo socialinės žiniasklaidos paskyromis. Tokiu būdu lankytojai gali sekti jūsų atnaujinimus.

Yra tam tikros savybės, kurių nėra’t galima rasti nemokamoje versijoje, pavyzdžiui, importuoti pranešimus iš „Facebook“ puslapio, o ne asmeninę laiko juostą (norėdami pasiekti šią informaciją turite būti „Pro“ plane). Su „Pro“ planu taip pat galite pridėti tiesioginio pokalbio funkciją naudodami „Facebook Messenger“.

Galite pasirinkti prijungti savo svetainę prie „Facebook“, „Twitter“ ir „Instagram“ paskyrų, kad jūsų svetainėje būtų rodomi naujausi įrašai. Tai’Tai nėra labiausiai aptakus ar intuityvus socialinis kanalas, tačiau jis’yra paprastas ir atlieka darbą, o „Stulbinančiai“ kas penkias minutes automatiškai tikrina, ar jūsų sklaidos kanale nėra naujų pranešimų.

„Analytics“

Kaip ir dauguma svetainių kūrėjų, „Strikingly“ turi įmontuotą analizės funkciją, kurioje galite pamatyti, kiek žmonių apsilankė jūsų svetainėje.

Tai apima ir tas šalis’jūs žiūrėjote iš, kai žmonės lankėsi jūsų svetainėje, taip pat jei jie’esate iš mobiliųjų ar stalinių kompiuterių. Šią statistiką galite žiūrėti per skirtingus laikotarpius: paskutines 24 valandas, paskutines septynias dienas, paskutines 30 dienų ir paskutines 90 dienų.

stebėtinai analitiškaiStulbinančiai’Integruota analizės funkcija automatiškai seka jūsų svetainę’srautą ir duoda aiškių rezultatų.

Ši numatytoji analizės funkcija yra vienintelė, kurią galima rasti „Strikingly“, ir joje pateikiama aiški, pagrindinė jūsų svetainės apžvalga’srautas. Bet, jei norite išsamesnės ir išsamesnės savo svetainės analizės, Stulbinančiai siūlo naudoti „Google Analytics“ ir netgi pateikti vadovą, kaip tai įdiegti jų pagalbos centre..

SEO & Rinkodara

Jei tu’Jei rimtai ketinate pritraukti kuo daugiau žmonių į savo svetainę, jums gali tekti pasinerti koją į „Search Engine Optimization“ (SEO) vandenis. Tai’pažadame, kad jis nėra toks baisus, kaip atrodo!

Iš esmės yra tam tikrų dalykų, kuriuos galite padaryti, kad „Google“ ir kitiems paieškos varikliams pasakytumėte, apie ką yra jūsų svetainė ir kuo ji gali būti naudinga žmonėms. Pagalvokite apie tai, kaip savo svetainėje pastatyti kelio ženklus, nukreipiančius žmones teisinga linkme!

Jei jūsų svetainė, pavyzdžiui, yra tinklaraštis apie maisto gaminimą, pavyzdžiui, pridedant dešinius kelio ženklus, „Google“ nurodoma, kad „Google“ nerodytų jūsų svetainės tiems, kurie ieško dvigubo stiklo. Tai taip pat padeda žmonėms, ieškantiems maisto gaminimo tinklaraščių, žinoti, kad reikia pasirinkti jūsų svetainę.

Daugeliui žmonių tai yra visiškai naujas pasaulis, bet nereikia’t nerimauti. Nepaprastai paprasta, nes pateikiamas SEO kontrolinis sąrašas.

stulbinančiai seo kontrolinis sąrašasRyškiai pateikia SEO kontrolinį sąrašą, kuriame pateikiamos užuominos ir pateikiamos nuorodos, kad reitingas „Google“ būtų kuo lengvesnis. Tai lengvai galima rasti skiltyje „Nustatymai“.

Kalbant apie rinkodarą, „Stulbinančiai“ turi mažiau nei kiti svetainių kūrėjai. Kol kas vienintelis turimas el. Pašto rinkodaros įrankis yra skirtas „Pro“ vartotojams, o tai reiškia, kad į savo svetainę reikia įterpti išorinę sistemą, vadinamą „MailChimp“..

Į savo svetainę galite įtraukti įvairias formas ir kontaktinius puslapius, kad palaikytumėte ryšį su savo lankytojais. Visos šios žinutės yra nemokamoje versijoje. Tai yra gana pagrindinės savybės, todėl tai, ar pasirinksite „Ryškiai“, priklauso nuo to, kokia svarbi jūsų svetainės rinkodara.

Domenai

Domenai – tai’s viskas vardu!

Domeną galite nusipirkti bet kuriame „Stulbinančiai“’planai – net nemokamas planas! Tai puiku, nes tai reiškia, kad pirmiausia galite užsitikrinti savo domeno vardą, o tada bet kada atnaujinti į mokamą planą’vėl pasiruošęs. Kartą jūs’atnaujinta į bet kurią ribotas arba „Pro“ planas, tada galite prijungti savo domeną prie savo svetainės.

Dar geriau, kad galite užregistruoti savo domeną iki 10 metų – taigi, ar norite ilgalaikio užblokavimo, ar atnaujinti reguliariau, Stulbinantis pritraukė jus.

Įspūdingai siūlo platų aukščiausio lygio domenų (TLD) asortimentą. Tai yra domenai, kurių plėtiniai baigiasi, pvz., .Boutique ar .shop, ir suteikia daugiau unikalaus svetainės adreso, kad iš tikrųjų išsiskirtumėte iš minios..

Šie aukščiausio lygio domenai gali kainuoti brangiau, tačiau paprastai jūs sumokėsite 24,95 USD per metus normaliems domenams, pvz., .com, .net ar .org.

Ryškiai automatiškai susieja domeną su jūsų svetaine, o domeno privatumas taip pat įtraukiamas ir jums registruojantis. Žinių bazėje yra naudingų vadovų, kurie paaiškina, kaip užregistruoti ir sujungti domenus.

Jei jau turite domeną, galite jį perduoti „Strikingly“ iš kito registratoriaus. Tai leidžia jums lengvai valdyti savo svetaines ir domenus vienoje vietoje.

Jei ne’nenorite tinkinto domeno arba nereikia’Jei norite atnaujinti, kad atitiktumėte vieną, galite suasmeninti savo svetainę’URL nemokamoje versijoje, nepašalinant ryškiai prekės ženklo. Pavyzdžiui, galite turėti https://my-cooking-blog.strikingly.com/

Saugumas

Ryškiai įgalina saugų lizdų sluoksnį (SSL) visuose pasirinktiniuose domenuose, o tai leidžia lankytojams pasiekti jūsų svetainę naudojant saugų „Hyper Text Transfer Protocol“ (HTTPS)..

Nežinote, ką tai reiškia? Tai’Tai iš tikrųjų gana paprasta! Kai lankytojas eina į jūsų svetainę, ryšys tarp jų ir jūsų yra saugus. Tai suteikia lankytojams pasitikėjimo savimi ir taip pat gali pagerinti jūsų reitingą „Google“!

Tai automatiškai nustatoma visuose pasirinktiniuose domenuose (taigi jūs turite būti riboto arba „Pro“ plane). Taip nėra’Nesvarbu, ar nusipirkote savo domeną iš „Strikingly“, ar perkėlėte jį iš kažkur kitur.

Atsarginės kopijos & Atkuria

Kada tu’pakartotinis svetainės redagavimas Ryškiai automatizuoja pakeitimus jums, o tai tikrai naudinga!

Tačiau nėra atsarginių kopijų kūrimo funkcijos, todėl gali būti verta pasidaryti savo svetainės kopiją. Tai galite padaryti nuėję į informacijos suvestinę, spustelėdami “daugiau pasirinkimų” meniu ir pasirinkdami “klonas”.

Tai automatiškai sukuria neskelbtą jūsų svetainės kopiją. Taip nėra’t automatiškai sinchronizuojama atlikus pakeitimus’Dabar verta pasidaryti naują kopiją, kad ji būtų atnaujinta.

Stulbinantis kainos & Kainos ir kokybės santykis

Tu’girdėjome, kad keletą kartų paminėjome, koks ryškus yra puiki pinigų vertė. Bet tik tiek, kiek jūs turite mokėti ir ką jūs gaunate už savo pasirinktą planą?

Įspūdingai turi nemokamą planą, kuris yra nemokamas amžinai. Taigi, kas tai jums suteikia? Atsakymas yra neribotas nemokamų svetainių skaičius, domenas baigiasi “streikingly.com”, 5 GB mėnesio pralaidumas, vienas produktas kiekvienoje „Simple Store“ svetainėje ir palaikymas visą parą. Visai neblogai!

Bet jei tu’vėl ieškote šiek tiek tobulesnės ar profesionalesnės svetainės’Verta pažvelgti į tris mokamus kainų planus, kuriuos jie taip pat siūlo.

stulbinantys kainų planaiStulbinančiai’Metinius kainų planus sudaro „Limited“, „Pro“ ir „VIP“ su daugybe funkcijų ir privalumų kiekvienam, įskaitant nemokamą 14 dienų bandomąją versiją..

Šios kainos rodo metinius atsiskaitymo planus, pagal kuriuos galima pasiekti nemokamą domeną. Taip pat yra mėnesio planas (tai neapima VIP pakopos ar nemokamo domeno) ir dvejų metų planas, kuriame jūs’atsiskaitoma kas dvejus metus (ir apima tas pačias savybes, kaip ir metinėje atsiskaitymo schemoje).

Nemokamas planas: 0 USD amžinai! Paprastos funkcijos, tokios kaip internetinis dienoraštis, parduotuvė, vaizdų galerija, socialinis kanalas ir kontaktinis puslapis bei dar daugiau, daro tai puikiu pradiniu lygiu, kad išbandytumėte ir padidintumėte pasitikėjimą savimi. Parama visą parą ir neribotos nemokamos svetainės tiesiog padeda sudaryti sandorį.

Ribotas: Dėl 8 USD per mėnesį gausite nemokamą domeną, padidinsite iki penkių produktų savo paprastoje parduotuvėje ir 50 GB pralaidumo per mėnesį. Jūs galite turėti dvi ribotas svetaines, taip pat savo tinkintą domeną susieti su savo nuostabia svetaine.

Pro: 16 USD per mėnesį suteikia jums dvigubų riboto plano funkcijų. Laikydamasis nemokamo domeno ir neribotų nemokamų svetainių privalumų, „Pro“ planas taip pat suteikia neribotą pralaidumą, 300 produktų jūsų paprastoje parduotuvėje ir tris „Pro“ svetaines. Tai ateina su daugybe kitų lengvatų, tokių kaip galimybė pridėti kelis puslapius, veiksmų mygtukus mobiliesiems ir pašalinti įspūdingą prekės ženklą iš savo svetainės.

VIP: prie 49 USD per mėnesį tai yra aukščiausia kaina, suteikianti viską, kas numatyta „Pro“ plane, pridėjus penkias „Pro“ svetaines, 500 produktų parduotuvėje, prioritetinį klientų aptarnavimą ir paskyros valdymą.

Stulbinamai mažesnė vidutinė kaina per visus jo planus nei bet kuris kitas statybininkas. Siūlomų funkcijų asortimentas bei nemokamo domeno privilegijos tol, kol jūs’vėl su Stulbinančiai, tai daro jį labai vertingu.

Tiesą sakant, mūsų tyrime jis pasirodė kaip geriausias kainos ir kokybės santykis, kuris puikiai tinka tiems, kurie norite pradėti savo svetainių kūrėjo kelionę su minimalia finansine rizika. 14 dienų nemokami kiekvieno plano bandymai yra puikus būdas išbandyti, kas jums tinka, nereikia ilgalaikio įsipareigojimo.

Stulbinančiai svetainių kūrėjų apžvalga – santrauka

Stulbinančiai turi daug kontrastingų privalumų ir trūkumų. Taigi leisk’apibendrinkite, jei jūs’vėl kraipo galvą, ar ne’jums tinkamas svetainių kūrėjas.

Stulbinančiai’Dėmesys pradedantiesiems reiškia, kad tai’patogus vartotojui. Galite pamiršti kodavimą, prieglobą, internetinį dizainą ir visa tai. Tiesiog išsirinkite savo šabloną ir redaguokite jį pagal savo poreikius.

Tačiau, nors ir gana paprastas, ne visada yra visiškai paprastas ir lengvai naudojamas. Kartais gali atrodyti, kad tau reikia šiek tiek pagalbos. Laimei, „Strikingly“ teikia puikų klientų aptarnavimą, todėl jums niekada nereikia kovoti vienam!

Stulbinančiai’Dėmesys sutelkia jus į internetą – greitas. Jei jums reikia greitesnio dizaino ar kūrybinės laisvės ir jums tiesiog reikia pagrindinės svetainės, kurioje būtų paprasta ir stilinga estetika, tada „Ryškiai“ yra puikus pasirinkimas!

Apskritai, jei jūs’iš naujo sukuriate tinklaraštį, asmeninio ar smulkaus verslo svetainę ir norite, kad prieš jus būtų aiškus šablonas, kad galėtumėte pigiai ir greitai įsigyti svetainę, Stulbinančiai yra geras pasirinkimas. Tai gali’nekonkuruoja su didžiausiais pramonės vardais, kurie siekia būti geriausi iš geriausių, tačiau dėl jo savybių ir kainos ir kokybės santykio jis tampa geriausiu iš kitų. Turėdamas nemokamą planą ir 14 dienų nemokamus bandymus, jis’bent jau verta apsižvalgyti, ką galite sukurti… niekada negali žinoti, kad gali nustebinti!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map