Kiek kainuoja priegloba svetainei?

Palyginkite geriausių žiniatinklio prieglobos paslaugų teikėjų kainas

Taigi, kiek kainuoja svetainės priegloba? Bendras priegloba (pigiausia rūšis) kainuoja 2,75–15 USD / mėn., O skirtas priegloba (brangiausia rūšis) kainuoja 80–730 USD / mėn..


Tačiau tarp jų yra daugybė variantų. Yra keletas skirtingų prieglobos tipų, iš kurių galima pasirinkti, ir daugybė skirtingų kintamųjų. Mes’Išsamiai aprašysite kiekvieno iš penkių populiariausių hostingo tipų kainą.

interneto svetainės prieglobos išlaidos

Iki šio straipsnio pabaigos galite tikėtis sužinoti:

 • Kokio tipo priegloba jums reikalinga (jei neturite’t jau zinau)
 • Kiek kainuos tokio tipo priegloba
 • Kurie yra pigiausi teikėjai

Leisti’s pradėti.

1

Paaiškintos žiniatinklio prieglobos išlaidos

Svetainių talpinimo išlaidos gali skirtis: kainos prasideda nuo 2,75 USD per mėnesį ir vis didėja iki 729 USD – ar net dar daugiau. Kaina priklauso nuo įvairių veiksnių, tokių kaip jūsų turimos svetainės tipas, kiek lankytojų tikitės sulaukti mėnesio ir ar jums reikia papildomų paslaugų, tokių kaip automatinės atsarginės kopijos ir el. Pašto paskyra..

Žinant, kokią svetainę norite paleisti – ar šiuo metu vykdote – lengviau išsiaiškinsite, kokio tipo priegloba jums reikalinga. Tu’Taip pat turėsite išsiaiškinti, kokio lygio aptarnavimas jums reikalingas.

Pvz., Paprastą „WordPress“ tinklaraštį galima pradėti nuo žemų kainų bendro naudojimo hostingo paslaugos. Kai tik šis internetinis dienoraštis išpopuliarės, neišvengiamai reikės tvirtesnio prieglobos tipo su neribotais pralaidumo apribojimais ar saugykla..

Yra penki hostingo tipai’ketinu aptarti šiame straipsnyje, nes juos dažniausiai naudoja svetainių savininkai.

Bendras priegloba

Tai pradedančiųjų lygio žiniatinklio priegloba. Jei turite labai mažo srauto svetainę su statiniu puslapiu arba „WordPress“ tinklaraštį, tai yra geriausias pasirinkimas. Bendrinamasis priegloba dažnai yra pigiausia žiniatinklio prieglobos forma, tačiau kartu ir mažiausiai tvirta, nes jūsų svetainė yra viena iš daugelio svetainių, kurios dalijasi vieno serverio ištekliais..

VPS talpinimas

Kitas virtualus privatus serverio priegloba arba VPS priegloba yra kitas žingsnis nuo pasidalijamojo prieglobos. Didelis skirtumas yra tas, kad visais tikslais ir tikslais jis atrodo tarsi jūs’paleisti savo serverį. Tiesą sakant, jūsų svetainė vis dar yra viena iš kelių svetainių, kurios dalijasi vienu serveriu, tačiau yra mažiau svetainių, kurios dalijasi ištekliais – tai reiškia jūsų svetainę’našumas turėtų būti geresnis.

Dedikuotas priegloba

Turėdami specialųjį prieglobą, jūs mokate už savo serverį. Paprastai šios paslaugos yra pakopinės, atsižvelgiant į tai, koks galingas bus jūsų serveris, taip pat atsižvelgiant į tai, ar žiniatinklio priegloba valdo paslaugą, ar verslas ją valdo savo įmonėje. Ne kiekvienas specialus prieglobos paslaugų teikėjas siūlo valdomas paslaugas, nors kai kurie ir siūlo.

Debesų talpinimas

Tu’tikriausiai girdėjai kalbą “debesis,” miglotas terminas skirtas apibūdinti internetines paslaugas, tokias kaip „Dropbox“ ar „OneDrive“. Tai iš tikrųjų reiškia serverių, dirbančių kartu, grupę, kad žiniatinklio paslauga niekada nenusileistų (arba sumažėtų labai retai). „Cloud hostingas“ yra serverių grupė, veikianti kartu, kad jūsų svetainė veiktų ir veiktų. Jei vienas serveris nusileidžia, kitas pasirenka prarają ir pan. Kaip jūs galite įsivaizduoti, debesų priegloba nereiškia’t pigiau, bet jei galite’Negalite sau leisti net kelių valandų prastovos, tai gali būti geriausias pasirinkimas.

„WordPress“ talpinimas

Prieš pradėdami leiskite’aišku dėl vieno dalyko: „WordPress“ svetainę galite paleisti beveik bet kurioje interneto prieglobos tarnyboje. Valdomo „WordPress“ priegloba nėra skirta pačiai „WordPress“ svetainei paleisti’apie tai, kad gavai tokią paslaugą’pritaikyta „WordPress“ svetainių poreikiams. Tai apima pagrindines funkcijas, tokias kaip palaikymas 24 valandas per parą ir automatines atsargines kopijas ar kitus elementus, kurių galite negauti naudodamiesi įprastu bendrinamu prieglobu.

Nežinote, kuris prieglobos tipas jums tinkamiausias? Galite perskaityti mūsų palyginimus:

 • VPS vs bendras hostingas
 • VPS vs skirtas priegloba
 • „WordPress vs“ debesies priegloba

Tai’tai yra visų mūsų interneto prieglobos paslaugų suskirstymas. Prieš gilindamiesi į interneto prieglobos išlaidų specifiką, atminkite, kad padidėjus žiniatinklio prieglobos plano funkcijoms, paprastai padidės išlaidos.

Pažvelkite į „HostGator“’Pvz., bendro hostingo planas. Jei pradedate nuo pigiausio plano, tą planą galite naudoti tik vienam domenui (interneto adresui). Tačiau du aukštesni pakopų planai leidžia neribotą domenų skaičių. Aukščiausia pakopa taip pat turi papildomų privalumų, tokių kaip nemokami paieškos sistemų optimizavimo įrankiai ir specialus IP adresas.

hostgator pasidalijo prieglobos kainomisKuo brangesnį bendro hostingo planą pasiimsite naudodamiesi „HostGator“, tuo daugiau funkcijų gausite. Jei tu’norėtumėte daugiau sužinoti apie tai, kuriuos teikėjus rekomenduojame naudoti kiekvienam prieglobos tipui, peržiūrėkite toliau pateiktus vadovus.

 • Geriausios bendro hostingo paslaugos
 • Geriausi VPS prieglobos paslaugų teikėjai
 • Geriausias serverio priegloba
 • Geriausi debesų prieglobos paslaugų teikėjai
 • Geriausi „WordPress“ teikėjai

2

Kiek kainuoja svetainių talpinimas?

Dabar leisk’atidžiau pažvelkite į skirtingų tipų hostingo išlaidas. Daug kainodaros jums’Pamatysite čia pradinę reklaminę kainą, kai mokate konkrečią kainą už tam tikrą mėnesių ar tarnybos metų sumą. Pasibaigus reklamos laikotarpiui, jūsų mėnesinės išlaidos gali padidėti.

Bendras priegloba

2,75 USD – 15 USD per mėnesį

Bendrasis priegloba yra vieta, kur dauguma žmonių pradeda savo interneto prieglobos kelionę.

Iš penkių populiariausių bendrojo prieglobos paslaugų teikėjų „DreamHost“ siūlo pigiausią pasidalijamojo prieglobos planą – vos už 2,59 USD per mėnesį. „HostGator“ ateina per trumpą sekundę su 2,75 USD, o „Bluehost“ ir „InMotion“’Aukščiausios pakopos bendrojo prieglobos planai yra galutinio laikotarpio pabaigoje ir kainuoja atitinkamai 13,95 USD / mėn. ir 14,71 USD / mėn..

Priimančiosios šalies planas Aukščiausios pakopos planas
„InMotion“ 6,39 USD 8,49 USD 14,71 USD
„HostGator“ 2,75 USD 3,95 USD 5,95 USD
A2 talpinimas 3,92 USD 4,90 USD 9,31 USD
Svajonių dvasia 2,59 USD 5,95 USD
„Bluehost“ 3,95 USD 5,95 USD 13,95 USD

VPS talpinimas

5 USD – 80 USD per mėnesį

VPS talpinimas yra kitas žingsnis nuo bendro interneto prieglobos, kai svetainėje pradeda augti srautas.

Iš penkių geriausių mūsų VPS prieglobos paslaugų teikėjų, „Bluehost“ ir „iPage“ siūlo pigiausius VPS prieglobos planus, kurių kiekvieno pradinio lygio planai kainuoja po 19,99 USD / mėn., O „iPage“ taip pat siūlo aukščiausią aukščiausią pakopą atitinkantį VPS planą – 79,99 USD / mėn. Vidutiniškai „Bluehost“ yra pigiausia iš visų trijų planų.

Priimančiosios šalies planas Aukščiausios pakopos planas
„InMotion“ 29,19 USD 47,39 USD 69,34 USD
A2 talpinimas 32,99 USD 46,19 USD 65,99 USD
„Bluehost“ 19,99 USD 29,99 USD 59,99 USD
„iPage“ 19,99 USD 47,99 USD 79,99 USD
„HostGator“ 29,95 USD 39,95 USD 49,95 USD

Dedikuotas priegloba

80 USD – 730 USD per mėnesį

Jei tu’nusprendėte sumokėti už savo serverį, srautas turi tapti gana rimtas, o jūsų poreikiai viršija mažesnius pakopų prieglobos planus.

Dedikuotas priegloba yra labiausiai kintama rūšis. Iš penkių geriausių mūsų prieglobos paslaugų teikėjų pigiausią planą teikia „Bluehost“ – 79,99 USD / mėn. Vidutinės pakopos planų kaina yra nuo 99,99 USD / mėn. Iki 349 USD / mėn. Brangiausias planas yra „Siteground“’s $ 729 / mėn viršutinės pakopos planas.

Priimančiosios šalies planas Aukščiausios pakopos planas
„HostGator“ 118,99 USD 138,99 USD 149,00 USD
„Bluehost“ 79,99 USD 99,99 USD 119,99 USD
„InMotion“ 105,69 USD 166,59 USD 238,99 USD
A2 talpinimas 141,09 USD 207,49 USD 290,49 USD
„SiteGround“ 269 ​​USD 349 USD 729 USD

Debesų talpinimas

4,50 USD – 240 USD per mėnesį

„Cloud hostingas“ yra tas, į kurį kreipiatės tada, kai prastovos jūsų verslui gali tapti lemtingos. Ši prieglobos forma tuo įsitikina’visada yra po ranka esantis serveris, pasirengęs pateikti savo svetainę pasauliui.

„Cloud“ priegloba yra palyginti nebrangi. Iš penkių geriausių mūsų teikėjų pigiausias planas yra „DreamHost“, kainuojantis vos 4,50 USD / mėn. Tai, ką gausite naudodamiesi debesų prieglobos planu, gali labai skirtis, ir tai atsispindi kaštuose; „HostGator“’Pats brangiausias debesies prieglobos planas kainuoja vos 9,95 USD / mėn., o „SiteGround“’s yra 240 USD / mėn.

Priimančiosios šalies planas Aukščiausios pakopos planas
A2 talpinimas 5 USD 10 USD 15 USD
„SiteGround“ 80 USD 160 USD 240 USD
„InMotion“ 21,04 USD 42,24 USD 69,34 USD
„HostGator“ 4,95 USD 6,57 USD 9,95 USD
Svajonių dvasia 4,50 USD 12 USD 48 USD

„WordPress“ talpinimas

4,99 USD – 290 USD per mėnesį

Šie planai yra skirti tiems, kuriems reikia specialių ir specializuotų paslaugų, skirtų tik „WordPress“ svetainėms ir tinklaraščiams.

Vėlgi, gali būti gana skirtingas dalykas, kurį gausite iš vieno „WordPress“ prieglobos plano į kitą, ir tai atsispindi kainoje. Iš penkių geriausių „WordPress“ prieglobos paslaugų teikėjų „SiteGround“ iš tikrųjų siūlo pigiausią planą – 3,95 USD / mėn. WPEngine’Aukščiausio lygio planas yra pats didžiausias – 290 USD / mėn.

Priimančiosios šalies planas Aukščiausios pakopos planas
„Bluehost“ 19,95 USD 29,95 USD 49,95 USD
A2 talpinimas 11,99 USD 18,99 USD 36,98 USD
„InMotion“ 4,99 USD 8,99 USD 11,99 USD
WPEngine 35 USD 115 USD 290 USD
„SiteGround“ 3,95 USD 5,95 USD 11,95 USD

3

Papildomos žiniatinklio prieglobos išlaidos, į kurias reikia atsižvelgti

Prieglobos paketas yra vienas dalykas, tačiau dažnai yra keletas “paslėptas” mokesčiai, apie kuriuos galbūt net negalvosite iki jūsų’vėl jau veikia ir veikia. Pvz., Ne tik prieglobos paketą, jūs turite turėti domeno vardą. Kartais domeno vardo registracija įtraukiama į jūsų prieglobos paketą, o kitu atveju jūs kreipiatės į domeno registratorių.

Čia’tai yra kelių papildomų išlaidų, kurias turėtumėte atsižvelgti, suskirstymas.

Domeno vardo registracija

Paprastai kainuoja nuo 10 iki 15 USD per metus

Kai naudojate svetainę, jums reikia domeno vardo. Tai yra internetinis adresas, kurį įdėjote į savo vizitines korteles, pirkinių krepšius ir kitą įmonės rinkodaros medžiagą. Daugelis žmonių pasirenka .com domeno vardą, tačiau taip pat galite pasirinkti iš .net, .biz arba konkrečioms šalims skirtų priesagų, tokių kaip .ca ar .us.

Domeno vardo registracijai taikomi keli papildomi mokesčiai, pavyzdžiui, privatumo apsauga, kuri apsaugo jūsų vardą ir adresą nuo viešų WHOIS sąrašų..

Tai’Taip pat verta pabrėžti, kad domeno vardo registracija ne visuomet yra geriausias pasirinkimas. Jei kada nors norėtumėte palikti savo žiniatinklio prieglobą, jei domeną užregistruosite tokiose paslaugose kaip Domain.com ar GoDaddy, tai bus lengviau, nes jums’Vengsite vargo (ir galimų išlaidų) perkeldami domeną naujam registratoriui.

„godaddy“ domeno registracijos kainaSavo tinkintą domeno vardą galite nusipirkti iš savo prieglobos teikėjo arba iš domenų registratorių, tokių kaip „GoDaddy“. Peržiūrėkite mūsų išsamų suskirstymą į domeno vardo išlaidos Daugiau informacijos.

„Office 365“ arba „G Suite“

Verslo el. Pašto ir produktyvumo rinkinių pridėjimas paprastai kainuoja nuo 6 iki 15 USD per mėnesį

Ne visi pagrindiniai kompiuteriai teikia šią paslaugą, tačiau daugelis jų leidžia jums įsigyti „G Suite“ ar „Office 365“ verslo paskyras geromis kainomis. Galutinis rezultatas yra tas, kad galite turėti savo verslo el. Paštą „Gmail“ arba „Outlook.com“.

SSL sertifikatai

Skirkite nuo nemokamai iki 450 USD per metus, o vidutinė kaina yra apie 50 USD

Kai turite SSL sertifikatą, jūsų svetainė gauna tą žalią spyną naršyklės URL juostoje. Tai būtina turėti bet kuriame tinklalapyje, tvarkančiame finansines operacijas, arba kai vartotojams reikia prisijungti prie svetainės. Daugelis svetainių pasirenka naudoti SSL net tada, kai naudojasi’tai tik paprasti puslapiai, kuriuose pateikiama informacija, nes „Google“ dažnai teikia pirmenybę svetainėms, naudojančioms SSL, o ne toms, kurios nenaudoja’t.

Šiomis dienomis dauguma žiniatinklio prieglobos teikia nemokamus SSL sertifikatus su savo vidutinio ir aukšto lygio planais; tačiau atminkite, kad jei turite techninių žinių, kaip elgtis su komandų eilute, galite gauti nemokamą SSL sertifikatą naudodami „Let“’šifruoti.

a2 prieglobos SSL sertifikato kainaIš „A2 Hosting“ galite nusipirkti daugybę aukščiausios kokybės SSL sertifikatų, kurie apsaugo jūsų svetainę ir lankytojo duomenis. Norite sutaupyti dėl saugumo? Peržiūrėkite mūsų reitingą 10 geriausių nemokamų SSL prieglobos paslaugų teikėjų.

„SiteLock“

Paprastai kainuoja apie 24 USD per metus

Ne visi žiniatinklio prieglobos darbuotojai siūlo „SiteLock“ papildomą saugą kaip savo paslaugų dalį, tačiau tie, kurie iš to paprastai įkrauna maždaug 2 USD per mėnesį. „SiteLock“ siūlo tokias funkcijas kaip kasdienis kenkėjiškų programų nuskaitymas, žiniatinklio programų ugniasienės ir apsauga nuo DDoS. Tai, ar „SiteLock“ verta pinigų, yra diskusijų internete klausimas, bet mes laimėjome’t neįsigilink į tai čia. Kai kurie interneto pavaduotojai taip pat siūlo „SiteLock“ paslaugas nemokamai kaip savo paketų dalį.

Automatizuotos svetainių atsarginės kopijos kūrimo ir atkūrimo paslaugos

Interneto svetainių atsarginės kopijos kartu su žiniatinklio priegloba dažnai yra nemokamos, tačiau gali kainuoti 2 USD per mėnesį ar daugiau

Kaip ir jūsų kompiuteris namuose, verta sumokėti, jei jūsų svetainės failai bus nukopijuoti į kitą vietą, kuri nėra jūsų žiniatinklio prieglobos serveris, jei atsitiks blogiausias atvejis. Kai kurie planai apima atsargines kopijas nemokamai, o kiti laimėjo’nereikia mokėti už atsarginę kopiją, tačiau gali tekti imti atkūrimo mokestį, jei jūsų duomenys dings.

Atminkite, kad galėtumėte patys sukurti atsarginę svetainės kopiją, tačiau tai paprastai reikalauja šiek tiek techninių žinių. Tu’Taip pat turėsite tvarkyti atsargines kopijas, kad įsitikintumėte, ar jos yra’teisingai dirbti ir kopijuoti.

Norite daugiau informacijos? Peržiūrėkite mūsų tinklalapio priežiūros išlaidų vadovą, kad sužinotumėte, kur priegloba dera su kitomis išlaidomis. 4

Kiek kainuoja svetainės talpinimas: Santrauka

Dabar jūs žinote, kiek kainuotų žiniatinklio priegloba, atsižvelgiant į jūsų siūlomų paslaugų tipą, atsižvelgiant į jums reikalingą prieglobos tipą. Be abejo, yra daugybė kainų nustatymo variantų, kurių priegloba kainuoja nuo 2,75 USD iki daugiau nei 700 USD per mėnesį..

Jei pasirinksite didesnės kainos planą ar daugelį metų už mažesnę kainą, daugelis interneto svetainių savininkų siūlo ribotą pinigų grąžinimo garantiją. Dažniausiai tai trunka nuo 30 iki 90 dienų. Tokiu būdu galite išbandyti paslaugą, o jei ir neturite’Jei jums tai nepatiks, galite neprarasti savo investicijų.

Norėdami peržiūrėti, pateikiame penkis žiniatinklio prieglobos tipus ir jų kainų diapazonus:

Svetainės prieglobos išlaidos:

 • Bendras priegloba: 2,75 USD – 15 USD per mėnesį
 • VPS talpinimas: 5 USD – 80 USD per mėnesį
 • Dedikuotas priegloba: 80 USD – 730 USD per mėnesį
 • Debesų priegloba: 4,50 USD – 240 USD per mėnesį
 • „WordPress“ priegloba: 4,99 USD – 290 USD per mėnesį

Svarbus dalykas, kurį reikia atsiminti naudojantis žiniatinklio priegloba, yra tas, kokio tipo esate jūs’pakartotinis bėgimas dažnai nustatys jums reikalingą žiniatinklio prieglobos tipą.

Beveik visų kategorijų pradedantiesiems skirtos svetainės turėtų būti naudojamos su bendro naudojimo priegloba. VPS, „Dedicated“ ir „Cloud“ priegloba skirta aktyvesnėms svetainėms, pastarosios yra svarbesnės svetainėms, kurios gali’Negalima leisti prastovų. Tuo tarpu „WordPress“ priegloba yra skirta būtent „WordPress“ pagrįstoms svetainėms, kurios nori specializuoto palaikymo ir funkcijų, kurias teikia „WordPress“ prieglobos paslaugos.

Kartą jūs’tu gavai savo prieglobos planą, don’nepamiršk atsižvelgti į tuos priedus, kuriuos aptarėme. Tu’Netrukus galėsite naudotis aktyvia ir gerai prižiūrima svetaine.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me