Kā izveidot abonēšanas kastes uzņēmumu

Viss, kas jums jāzina par abonēšanas kastes uzņēmuma dibināšanu ar vieglumu

Pirms uzzini lai izveidotu abonēšanas kastes uzņēmumu, tur’s vēl viens jautājums jums’Vajadzēs atbildēt: vajadzētu jūs sākat abonēšanas kastes uzņēmumu?


Pēc visiem kontiem, atbilde ir jā. Abonēšanas e-komercijas tirgus no 2013. līdz 2018. gadam pieauga par vairāk nekā 100% gadā, un tas neliecina par palēnināšanos. Nav šaubu, ka tur’Ir daudz konkurences, bet, ja jūs izveidojat abonēšanas lodziņu, ko cilvēki patiešām vēlas, tad tur’Nav ierobežojumu potenciālajiem panākumiem, kurus jūs varētu izbaudīt!

Tātad, kā jūs varat izmantot šo jaunāko e-komercijas tendenci? Kā jūs varat pāriet uz vagonu, vienlaikus mārketējot unikālu produktu? Mēs’ve ir izveidojis galīgo ceļvedi abonēšanas kases biznesa uzsākšanai, pilns ar ieskatu no uzņēmējiem, kuri’es tur esmu bijis. Šeit’s ātri apskatīt soļus mēs’būs vāks:

Kā sākt abonēšanas lodziņu

 1. Atrodi savu nišu
 2. Nosakiet abonementa cenu
 3. Iestatiet sociālos medijus
 4. Izvēlieties pārdošanas platformu
 5. Izlemiet par piegādes risinājumu
 6. Reklamējiet savu lodziņu

Gatavs? Ļaujiet’s sāciet.

1

Atrodi savu nišu

Sākumā tas šķiet pretintuitīvs, bet viltība maksimizējot iesaistīšanās faktiski ir sašaurinās savu auditoriju. Galu galā, ja jūs mēģināt izpatikt visiem, jūs uzvarējāt’īpaši neattiecas uz kāds, un cilvēki vēlas ieguldīt produktā, kas viņiem šķiet piemērots. Faktiski 80% klientu biežāk pērk no uzņēmuma, kas piedāvā personalizētu pieredzi.

Pirmais solis ir izlemt, kādu pakalpojumu vēlaties piedāvāt jūsu abonēšanas kastē. Ir trīs galvenie modeļi, no kuriem izvēlēties: atklājums, ērtības, un piekļūt:

Modeļa definīcijas piemērs
Atklājums Sagatavojiet jautru un interesantu priekšmetu kasti, lai klienti to nedarītu’nav jāmeklē jauni produkti, kas atbilst viņu interesēm Tirdzniecības kafija piedāvā jaunus, ar rokām atlasītus kafijas grauzdiņus, pamatojoties uz abonentu’s individuālās izvēles
Ērtības Papildu vajadzību, piemēram, pārtikas preču vai skūšanās piederumu, papildināšana, klientam neaizmirstot tos atjaunot Zilais priekšauts piegādā receptes kopā ar visām nepieciešamajām sastāvdaļām, novēršot pūles, lai mājās gatavotu ēdienu
Piekļuve Uzlabot piekļuvi produktiem, kurus ir grūti atrast Japānas brīvības tirgus piedāvā bezmaksas piegādi visā pasaulē ikmēneša japāņu uzkodu kastēm

Vienreiz tu’Ja esat ieguvis izstrādātu kategoriju, varat izdomāt, kādi produkti jums ir’vēlētos iekļaut savā kastē. Uzdevums ir atrast līdzsvaru starp šo nišu’s jau ir pārsātināts, un tā ir niša’s nedaudz, labi… arī niša.

Jūs’Es uzzināšu pārāk piesātinātos materiālus, kad to redzat (visur), taču var būt grūtāk pateikt, vai jūsu idejai būs pietiekami vilces. Lielisks veids, kā to izdarīt, ir pārbaudīt sociālo mediju kanālus un tādus populārus forumus kā Reddit, lai redzētu’Ap jūsu izvēlēto nišu ir pietiekami daudz organiskas informācijas.

Varat arī izmantot Google Trends, lai laika gaitā redzētu dažādu meklēšanas vienumu popularitāti. Piemēram, micelārais ūdens pēdējos gados ir eksplodējis kā veselības un skaistumkopšanas tendence, un jūs varat redzēt, ka šī popularitāte atspoguļojas meklēšanas rezultātos:

google tendenču izpētes piemērs

Milzīgais apgrūtinājums meklējumos ap 2014. gadu ir nodrošinājis vienmērīgu vilces līmeni.

Ja jūs’Kad esat iestrēdzis prāta vētras procesā, kā atsauci vienmēr varat izmantot savas personīgās intereses. Tas’To iesaka Tanja Kvina, abonēto dzērienu pakalpojuma Popaball mārketinga direktore:

“Aplūkojiet abonēšanas lodziņu klāstu’d personīgi vēlētos pievienoties, un tad padomājiet par iemesliem, kāpēc jūs nolemtu to nedarīt. Piemēram, tas varētu būt pasta izmaksas, maksa par kasti, biežums, produktu variācijas… lai ko jūs atrast, iespējams, būs arī citi, kas domā tāpat, un tāpēc arī jūs’esat atradis nišu!”

popabola abonēšanas kastesPopaball ir Lielbritānijā reģistrēts uzņēmums, kas specializējas jauktu dzērienu aksesuāros, sākot no burbuļojošiem burbuļiem un beidzot ar mirdzošiem aerosoliem..

Vienreiz tu’Ja esat atradis nišu, varat attiecīgi pielāgot savu biznesu. Popabols to nedarīja’t faktiski sāk darboties kā abonēšanas kastes uzņēmums, bet vēlāk pievienoja šo funkciju – gan kā “veids, kā atdot vērtību mūsu pastāvīgajiem klientiem,” un pēc iespējas labāk izmantot strauji augošo tendenci. Abonēšanas lodziņu pievienošana ir lieliska ideja ikvienam, kurš mēģina paplašināt esošo biznesu un gūt priekšu no spēles.

Spēja izveidot aptuvenu vidējā klienta profilu palīdzēs jums arī nodrošināt, lai jūsu pakalpojums būtu pēc iespējas atbilstošāks. Rahel Wood, Rare Birds Book Club dibinātāja, zināja, ka grāmatu abonēšanas pakalpojums būs piemērots viņas uzņēmumam’mērķauditorija:

“Mūsu galvenie klienti ir tūkstošgadīgi cilvēki, un viņi mēdz būt laimīgi un ērti samaksu par lietām abonējot; tā’s kā viņi’esmu pieradis maksāt, un es zināju, ka elastīgums būs svarīgs faktors, tāpēc tam bija tikai jēga.”

No uzņēmuma analītikas integrācijas varat apkopot pamatinformāciju par savu klientu bāzi, piemēram, vecumu un ģeogrāfisko atrašanās vietu’vietne vai Facebook lapa.

reto putnu grāmatu kluba mājas lapa

Grāmatu klubs Rere Birds piedāvā ikmēneša abonēšanas pakalpojumu, kurā lasītāji izvēlas starp diviem ar rokām atlasītiem, nesen izdotiem romāniem, kurus visas ir sarakstījušas sievietes. Abonentiem patīk ideja vairs nemeklēt internetu, meklējot patiesi labu lasījumu.

Vēl labāk, reti putni’ klātbūtnei tiešsaistē ir divi mērķi. Tas ir ne tikai vienkāršs pasūtījumu veikšanas līdzeklis, bet abonenti faktiski var pieteikties vietnē un katru mēnesi piedalīties digitālo grāmatu klubā. Ja jūsu abonēšanas kastes ideja ir piemērota jebkura veida digitālajām darbībām vai kopienai, noteikti izmantojiet to! Tādas aktivitātes kā šī piesaiste veicina cilvēku satraukumu un palielina reklāmas vārdu mutiski.

2

Cena jūsu abonēšanas kastē

Nākamais solis ir domāt par abonēšanas kastes uzņēmuma dibināšanas loģistiku – konkrēti, cik tas maksās. Rašela saka, ka budžeta veidošana bija svarīgs solis, kad tikai reto putnu grāmatu klubs sāka darbu:

“Lielākā daļa izaicinājumu bija saistīti ar naudu – un, konkrētāk, mēģinot izdomāt, kā būt pēc iespējas gudrākam ar to. Kad jūs’jūs strādājat ar nelielu budžetu, jūs’es vienmēr daru triaažību, izdomāju, kur tā atrodas’Visgudrākie ir tērēt un kur’Visgudrāk ir ietaupīt.”

Budžetam ir divas sastāvdaļas’Es gribu pievērst īpašu uzmanību. Jūsu pārdotās produkcijas ražošanas izmaksas un klientu iegādes izmaksas abi ņems vērā jūsu galīgo cenu’Jums būs jāiestata, lai no jūsu kases gūtu peļņu. Kad jūs’Sākot no sākuma, uzvarēja citi analīzes punkti, piemēram, klientu skaita samazināšanas ātrums (cik bieži cilvēki atrakstās) un klienta mūža vērtība (kopējā summa, ko klients tērē starp reģistrēšanos un deaktivizēšanu).’t būt tikpat noderīga – tas’s dati, kas jums’Laika gaitā varēsiet savākt!

Pārdotās produkcijas ražošanas izmaksas

Pārdoto preču izmaksas sedz visu, kas nepieciešams, lai jūsu gatava abonēšanas kastīte nonāktu klientā’s rokas. Tas ietver katras rūtiņas vienības izmaksas, pašas kastes izmaksas un nosūtīšanas izmaksas, lai kastīti nogādātu pie jums pircējam.

Jūs varat samazināt šīs izmaksas, iegādājoties kastes preces vairumtirdzniecības piegādātājos. Vairumtirgotāji ir aprīkoti, lai apstrādātu lielapjoma biznesa pasūtījumus, un vairumtirdzniecības produktu cenas parasti ir daudz zemākas nekā mazumtirdzniecības preču. Bet abonentkastītes biznesa vadīšanas skaistums nozīmē, ka jūs varat sagriezt savus produktus no visiem jums patīkamiem avotiem – citiem vārdiem sakot, lielāko daļu jūsu kastes varētu veidot vairumtirdzniecības produkti, un tad jūs varētu uzpūsties uz viena vai diviem unikāliem priekšmetus, lai padarītu to patiešām īpašu.

Nākamais jautājums ir, kur jūs dotos, meklējot šos unikālos priekšmetus? Jūs vienmēr kā patērētājs varat pagriezt galdus un pārbaudīt tiešsaistes tirgus vietas. Par to mēs’d iesaku Etsy, jo tā’S ir jebkura veida roku darbu un oriģinālu izstrādājumu platforma. Ja jūs’esi gatavs maksāt, tu’Es noteikti atradīšu kaut ko tādu’s abi unikāli un saderīgs ar jūsu abonēšanas lodziņa motīvu. Tikai viens ātrs meklēšana “kaklarota” on Etsy atgriezās četri miljoni rezultāti, tāpēc perfekta piemērotība noteikti ir kaut kur tur!

etsy kaklarota meklēšanas rezultāti

Cita vieta, kur meklēt unikālus priekšmetus vietējie veikali. Tas jums radīs īpašas priekšrocības, jo abonentiem, kas atrodas ārpus jūsu apgabala, patiešām tiks nodrošināta piekļuve precēm, kuras viņi nevēlētos’t citādi nav zinājuši par. Vislabākais ir tas, ka jūs varat redzēt šos produktus klātienē, pirms nolemjat tos iekļaut, un jūs varat justies labi, pazīstot jūs’vietējā biznesa atbalstīšana!

Atrodoties, jūs pat varat sastapties ar dažiem bezmaksas produktiem’atkārtoti iegādājieties savu kasti, ko parasti piedāvā jauni uzņēmumi, kas vēlas iegūt ekspozīciju. Mūsu padoms attiecībā uz bezmaksas produktiem ir pirms nolemjat tos izmantot, pārbaudiet to kvalitāti savā kastē. Var būt vilinoši pieņemt katru bezmaksas priekšmetu’tiek piedāvāts atkārtoti (īpaši, ja sākumā budžets ir mazs), bet zemas kvalitātes produktu reputācijas izmaksas galu galā atsvērs labāku preču naudas izmaksas!

Vienreiz tu’Jūs esat izstrādājuši savas pārdoto preču izmaksas, jūs’Es zinu, cik daudz naudas jums ir jāiekasē par kasti, lai ne tikai sabalansētu, bet arī gūtu pienācīgu peļņu.

Klientu piesaistīšanas izmaksas

Šī ir vidējā summa, kuru jūs iztērējat mārketingā, lai iegūtu klientu. Ja jums ir pietiekami labi sociālo mediju mārketingā, tas’Jūs radīsit daudz mutvārdu buzz, un jūs’Jūs varēsit samazināt klientu piesaistīšanas izmaksas.

Tu uzvarēji’Nav jāraizējas par bankas sadalīšanu šajā sakarā – mārketinga izmaksas, teiksim, starptautiskai auditorijai un milzīgi demogrāfiski, ir nepieciešami tikai lieliem uzņēmumiem, kas jau ir šo budžetu tērēt.

Jaunam abonēšanas kastes uzņēmumam izmaksas, kas saistītas ar dažu bezmaksas kastīšu piešķiršanu ģimenei un draugiem pirmajā mēnesī, vai arī par dažu sponsorētu ziņu apmaksu Facebook un Instagram – viena sponsorēta Instagram ziņa maksā jebkur no 20¢ un 2 USD par klikšķi – būs pietiekami. Maksas par klikšķi (MPK) reklāmas modelis ir lielisks, jo jūs’jūs maksājat tikai tad, kad kāds faktiski noklikšķina uz jūsu reklāmas – tas nozīmē, ka jūs uzvarējāt’Neuztrauciet neko neefektīvu amatu dēļ.

Galīgais mērķis ir nopelnīt vairāk naudas no klientiem “mūžs” ar savu uzņēmumu nekā jūs tērējat, lai tos iegādātos – un, ja jūsu pusē ir sociālie mediji, tas ir ļoti sasniedzams mērķis!

Vēlaties vairāk informācijas? Mūsu Kā noteikt produkta cenu ceļvedis padziļināti apsver produktu cenu noteikšanu. 3

Iestatiet sociālo mediju

Iesaistīšanās sociālajos medijos ar klientiem ir labākais veids, kā iegūt jūsu uzņēmumam nenovērtējamu sociālo pierādījumu no parastiem, sponsorētiem cilvēkiem. Kā Tanja ir iemācījusies no savas pieredzes ar Popaball:

“Ir noderīgi izveidot sociālos kontus, lai cilvēki ar jums kopīgotu attēlus, kurus pēc tam jūs varētu atkārtoti nosūtīt, parādot sekotājiem, kādus lieliskus labumus viņi saņem par tik labu cenu..”

Tātad, kā jūs izveidojat saturu, kuru cilvēki, protams, vēlēsies iesaistīties? Jums jāzina, par ko šobrīd runā jūsu nišas cilvēki. Jūs’Jums jau būs vispārējs priekšstats par to, ko’ir populāra, jo iespējams, ka šī ir joma, kurā jūs’re kaislīgi – tāpēc don’t to pārdomāt! Jūs varat arī papildināt savas zināšanas, pārlūkojot Instagram un Twitter, lai redzētu, ko lietotāji saka.

Lielākais padoms: Twitter ir pārsteidzošs resurss, lai pirkstu noturētu uz pulsa. Tomēr hashtags ātri izkrīt no modes. Ja jūs patiešām vēlaties redzēt, ko cilvēki domā par savu acu kosmētiku, piemēram, jūs’labāk meklēt konkrētus atslēgvārdus, piemēram “ūdensnecaurlaidīga skropstu tuša” nekā meklējot tādus hashtagus kā #mascara. Kad Twitter tīklā meklējat atslēgvārdus, rezultātos parādīsies katrs nesenais tvīts, kurā iekļauta meklētā frāze!

Tikai nedaudz pētījumu būs tālu. Ārons Teilors, suņu ārstniecības abonēšanas uzņēmuma Snack at Franks izpilddirektors skaidro, kā viņa komanda ir izmantojusi sociālos medijus, lai kļūtu par viņu mērķa kopienas integrētu daļu:

“Būdami paši mazuļu vecāki, mēs zinām, kāda veida tiešsaistes saturs ir svarīgs viens otram, un, nodibinot kopienu un iesaistoties citos kanālos, kas vērsti uz suņiem, mēs sākām redzēt vairāk cilvēku, kas sadarbojas ar mums. Tāpēc tagad mūsu modelis ir saistīts ar interesanta satura izveidi, kuratrēšanu un piegādi no visas interneta, kamēr mēs piegādājam garšīgas un veselīgas uzkodas un pārsteigumus.”

Skatiet šo ziņu vietnē Instagram

Franka sveču vakariņas #ForTheWoof #dreamy

Ziņa, ko kopīgoja Frenks pats, 2020. gada 2. februārī plkst. 9:21 PST

Vietnē Snack at Franks Instagram ir ievietots lielisks citātu, produktu fotoattēlu un, protams, burvīgu suņu attēlu sajaukums.

Ja jūs’Pārvaldot vairākus sociālos kontus, to ir daudz “sociālo mediju vadība” rīki, kas var palīdzēt uzturēt lietas sakārtotas un nevainojami. Tādas populāras platformas kā Hootsuite un SocialPilot var:

 • Pārraugiet vairākas straumes, parādiet, ko cilvēki saka par jūsu uzņēmumu reālā laikā
 • Iepriekš plānojiet un ieplānojiet lielu amatu skaitu
 • Koordinējiet savas ziņas starp dažādiem sociālo mediju tīkliem

Populārākais padoms: Labākais laiks publicēšanai sociālajos medijos – AKA, laiks, kad jūsu ziņa saņems vislielāko skatījumu un lietotāju iesaisti, dažādās platformās atšķiras. Šeit ir optimālais izvietošanas laiks populārākajām platformām:

 • Facebook: Darba dienās no plkst. un 13:00 CST.
 • Twitter: Darba dienās no plkst. un 16:00 CST.
 • Instagram: Darba dienās no plkst. un 13:00 CST.
 • LinkedIn: Darba dienās no plkst. un 13:00 CST.

4

Izvēlieties pārdošanas platformu

Abonēšanas kastes ir ideāls produkts, ko pārdot tiešsaistē, jo visa pieredze ir saistīta ar pircēju’s ērtības. Tātad, jautājums ir: kā izveidot abonēšanas pakalpojuma vietni?

Ir tikai divu veidu platformas, kuru uzdevums ir sākt abonēšanas kastes biznesu: e-komercijas vietņu veidotāji, un tiešsaistes tirgus vietas. Mēs’Aplūkosim padziļināti, bet vispirms – šeit’Kā viņi īsumā atšķiras:

E-komercijas vietņu veidotāji

 • Pielāgojams
 • Iebūvēta palīdzība un atbalsts

Tiešsaistes tirgus vietas

 • Ātra iestatīšana
 • Iebūvēta klientu bāze

Tagad ļaujiet’sadaliet to, lai jūs varētu izvēlēties savu iecienīto platformu:

E-komercijas vietņu veidotāji

E-komercijas vietņu veidotāji, piemēram, Shopify un BigCommerce, ir galvenie vienkāršākais veids, kā iestatīt pielāgotu, zīmola tiešsaistes veikalu. Jūs vienkārši atlasāt sava veikala veidni un pēc tam velciet un nometiet elementus ap lapu, lai to noformētu – kodēšana nav nepieciešama. Lai uzlabotu savu pielāgoto veikalu, varat arī viegli integrēt dažādas e-komercijas lietotnes, sākot ar iepirkumu groziem un beidzot ar norēķinu vārtejām..

Sākot abonēšanas lodziņu ar e-komercijas vietņu veidotāju

IzmaksasUSD 20 – USD 30 mēnesī, kā arī maksa par darījumu
PlusiPielāgojams, ērti lietojams, iekšējs klientu atbalsts
MīnusiNav iebūvēta pircēju bāze
VislabākRadīt zīmolu, personalizētu iepirkšanās pieredzi

Ja jūs nolemjat izmantot šāda veida platformu, jūs’Jums būs daudz iespēju. Mēs iesakām Shopify, jo tā lietošanas ērtums un jaudīgās funkcijas nopelna tam pirmo vietu mūsu labāko e-komercijas platformu reitingā. Un mēs don’Neņemiet vērā šo rangu – mēs’Veicām padziļinātu pētījumu stundas, lai informētu par mūsu lēmumiem. Jūs varat arī apskatīt mūsu Shopify apskats un BigCommerce pārskats lai iegūtu plašāku informāciju par šīm platformām!

shopify mājas lapas skats

Shopify ir mērogojams, ar funkcijām bagāts tiešsaistes veikalu ražotājs, kas, ņemot vērā visu savu spēku, to nedara’t upurēt lietošanas vienkāršību. Pašlaik tas apkalpo vairāk nekā 800 000 uzņēmumu un piedāvā augstākā līmeņa e-komercijas funkcijas, piemēram, nodokļu aprēķināšanu un pamestu groza atkopšanu..

Shopify’s Pamata e-komercijas plāns maksā USD 29,00 mēnesī, kas ir līdzvērtīgs nozares standartam. Papildu maksa par 2,9% darījumu maksu samazinās līdz 0%, ja izmantojat Shopify Payments maksājumu vārteju.

Papildu informācija

Ja Shopify to nedara’t neizklausās pēc jūsu tējas tases, un jūs varat pārbaudīt mūsu pilnu rangu 7 populārākie e-komercijas vietņu veidotāji lai uzzinātu vairāk iespēju.

Tiešsaistes tirgus laukumi

Tiešsaistes tirgus vietas, piemēram, Cratejoy un Etsy, ir tās ātrākais veids, kā sākt pārdot tiešsaistē. Pēc reģistrēšanās kontā esošajā vietnē jūs varat vienkārši sākt uzskaitīt savas preces, nav nepieciešama iestatīšana.

Galvenie šķēršļi, kas jāpatur prātā tiešsaistes tirdzniecības vietās, ir komisijas, kuras tās uzņemas par jūsu pārdošanu. Lielākoties šī maksa uzvarēja’t pārsniedz 3% no pārdošanas cenas, bet daudziem jauniem pārdevējiem tas var būt satraucošs pārsteigums.

Sākot abonēšanas kasti ar tiešsaistes tirgus

Izmaksas19,00 USD mēnesī, plus 10¢ darījumu maksa un 1,25% no pārdošanas apjoma
PlusiĪpaši ātra iestatīšana, iebūvēta auditorija
MīnusiMilzīga citu pārdevēju konkurence, pielāgošanas trūkums
VislabākPārdošanas procesa paātrināšana

Jūs’Jums būs arī daudz iespēju, ja jūs nolemjat pārdot, izmantojot tiešsaistes tirgus. Mēs iesakām Cratejoy, jo tā’kas paredzēti tikai abonēšanas kastu pārdošanai; Etsy ir lieliska platforma, taču jūsu kaste var pazust cita veida produktu pūlī.

cratejoy mājas lapas skats

Cratejoy piedāvā integrētus rīkus, kas palīdz pārvaldīt abonementus, iekasēt maksājumus caur vairākiem vārtejām un gūt ieskatu par klientiem. Patiesībā jūs varat viegli apskatīt klientu informāciju, lai iegūtu ieskatu jūsu mērķauditorijā – kas, kā mēs tagad zinām, ir galvenā informācija, kas ir paredzēta reklāmas nolūkiem..

Tātad, cik maksā pārdot kopā ar Cratejoy?

cratejoy cenu lapa

Mēs izvēlējāmies Kratejoy vidējo līmeni’Trīs cenu plāni kā kopsavilkums: tas maksā 19 USD / mēnesī, plus 1,25% no jūsu pārdošanas apjoma un 10¢ darījuma maksa.

Atkarībā no tā, kuru plānu tu izvēlies, tu’Jūs iegūsit atbilstošu funkciju daudzumu. Vienkāršākais Cratejoy plāns maksā USD 0,00 mēnesī, bet aizņem 11,25% no jūsu pārdošanas apjoma, plus parastais 10¢ darījuma maksa. Salīdzinājumam Etsy iekasē 20¢ iekļaušanas maksa par vienību, kurai pieskaitīti 3,5% no jūsu pārdošanas cenas.

Kura platforma darbojas jūsu labā?

Galu galā jums ir jāizdara izvēle starp e-komercijas vietņu veidotāju un tiešsaistes tirgus. Ja jūs vēlaties lielu pielāgošanu un don’Ja prātā pieliekat papildu pūles, lai reklamētu savu veikalu, tad vislabākais būs vietņu veidotājs. Ja vēlaties sākt ātri pārdot un don’Ja nedomājat par personalizāciju, tad tiešsaistes tirgus veiks to visu. Ja jūs’atkal iestrēdzis, jūs varat izmantot mūsu Shopify vs Etsy salīdzinājums kā gadījuma izpēte!

Tomēr mēs iesakām izmantot e-komercijas vietņu veidotāju, jo šīs platformas piedāvā svarīgu iespēju stiprināt jūsu zīmolu un klientiem dot uzticamu digitālo galamērķi. Ārons izskaidro, cik nozīmīga ir uzkoda pie Franka personalizētai tiešsaistes klātbūtnei:

“Mūsu vietne ir būtiska, galvenā mūsu biznesa modeļa sastāvdaļa, nevis veikala priekšējais papildinājums. Mēs vienkārši nevarētu bez tā darboties. Tas ne tikai parāda, ko mēs darām, un ļauj cilvēkiem uzzināt, kas mēs esam, bet arī ļauj viņiem padziļināties, lai atrastu atbildes, kas viņiem jāzina.”

Jūs varat redzēt labu zīmolu ietekmi uzkodā Franks mājas lapā:

uzkodas franks mājaslapas skatā

Krāsu shēma ir aicinoša, produkta fotogrāfija ir priekšpusē un centrā, un “Par mums” lapas saite ir viegli pieejama – visas sastāvdaļas lieliskai klientu pieredzei! “Vietnes galvenā lieta,” saka Ārons, “ir tas, ka, lai arī tiešsaistē varat pārdot abonēšanas uzņēmumam, izmantojot dažādas citas platformas un informācijas nesējus’s ir jūsu armijas galvenais rīks… galu galā jūs iegūsit klientus.”

Rachel apraksta līdzīgu pieredzi ar Rere Birds Book Club:

“Mēs don’t nav ķieģeļu un javas veikala, tāpēc mūsu vietne ir kritiska; tā’s, no kurienes nāk gandrīz visi mūsu pārdošanas darījumi, un mūsu tiešsaistes grāmatu kluba mājas, kurā biedri katru mēnesi atgriežas, lai runātu par grāmatu, kuru viņi’es tikko lasīju. Atrodoties tiešsaistē nozīmē, ka mums ir daudz vairāk sasniedzamības nekā mēs citādi – mums ir klienti no vairāk nekā 20 valstīm, un tas arī’tas viss ir iespējams tīmekļa dēļ.”

Maksājumu procesora integrēšana

Ļoti svarīgi ir pēc iespējas atvieglot klientiem abonēšanas iegādi tiešsaistē – lietotājiem, kuriem ir negatīva pieredze mobilajā vietnē, ir par 62% mazāka iespēja nākotnē iegādāties šo abonementu. “Lielākais šķērslis abonēšanas kastes atrašanā no zemes ir tehniskais elements,” saka Tanja. “Piemēram, lietotnes un maksājumu vārtejas iegūšana, kas ļauj atkārtot maksājumus, klientam neveicot nekādas darbības.”

Spēja pieņemt atkārtotus maksājumus – šajā gadījumā katru mēnesi – ir būtiska, lai nodrošinātu ērtu iepirkšanās pieredzi, tāpēc šis ir faktors numur viens, kas jāpatur prātā, kad jūs nosverat dažādus maksājumu apstrādātājus..

Labā ziņa ir tā, ka gan vietņu veidotāji, gan tiešsaistes tirgus atbalsta jūs, kad runa ir par maksājumu apstrādi, taču dažādas platformas nodrošina atšķirīgu atbalsta pakāpi. Shopify piedāvā integrāciju ar vairāk nekā 100 norēķinu pakalpojumu sniedzējiem visā pasaulē, tātad’Patiesībā ir ļoti viegli sniegt pircējiem vislabāko iespējamo samaksu.

veikalu maksājumu vietne

Cratejoy atbalsta Stripe jūsu veikalā. Stripe ir lielisks maksājumu procesors, bet, ja jūs’atkārtoti izmantojot Cratejoy, it’tas ir diezgan daudz jūsu vienīgā izvēle – kas jūs var sarežģīt’dibināt savu biznesu valstī, kura to nedara’t ņem Stripe, piemēram.

5

Izlemiet par piegādes risinājumu

Kad jums būs kaste un klientu bāze, jūs’Jums būs jādomā par pārvadājumu loģistiku. Jūs varat vai nu nosūtīt savus produktus no mājām, vai arī izmantot ārpakalpojumus trešai pusei.

Piegāde no mājām

Mēs vismaz iesakām sākot izmantojot šo modeli, jo tas ievērojami samazinās izmaksas, un jūs’Jums, iespējams, būs ļoti viegli pārvaldāms pārvadājumu apjoms, kas jāveic dažu pirmo mēnešu laikā. Šeit’kas jāņem vērā, sūtot preces no mājām:

 • Vai jūsu kastes ir aizzīmogotas un aizsargātas?? Jūs’Vēlos, lai jūsu iesaiņojuma iekšpuse būtu pasargāta no triecieniem, bet iesaiņojuma ārpuse – pasargātu no laikapstākļiem.
 • Vai esat gatavs drukāt nosūtīšanas etiķetes no mājām?? Visi jūs’Vajadzēs šo uzlīmju printeri (jūs varat paņemt minimālo, ja tas ir mazāks par 50 USD)
 • Vai esat gatavs sazināties ar klientiem par viņu pasūtījumiem?? Varat izmantot izsekošanas numurus, lai pārliecinātos, ka viss norit vienmērīgi, tiklīdz kaste ir ārpus jūsu rokām. Noteikti saglabājiet šīs informācijas izklājlapu un sniedziet klientiem atjauninājumus par piegādēm!

Pēc tevis’Dažus mēnešus sūtot kastes no mājām, jūs, iespējams, izsmelsit visu šo etiķešu drukāšanu un pasūtījumu izsekošanu. Iespējams, ka jūs nosūtīsit arī vairāk kastu, nekā jūs varat rīkoties mājās – tā ir liela problēma! Tas’s, kad tas’Ir laiks padomāt par pārvadāšanu caur trešo personu.

Piegāde caur trešo personu

Kad jūsu abonēšanas kastes uzņēmums sāk augt, varat sūtīt savas kastes uz trešās puses loģistikas uzņēmums ka’ir aprīkots, lai apstrādātu krājumus plašā mērogā. Šajā brīdī jūs’Jums būs pietiekami daudz klientu, lai jūsu budžetā varētu ietvert trešo personu pārvadājumus. Dažas no lietām, ar kurām jums atbildīs trešās puses loģistikas uzņēmums:

 • Krājuma glabāšana
 • Droši iesaiņojiet kastes un izsūtiet tās
 • Seko tam, kas’s tika nosūtīti un piegādāti
 • Informējot jūs par to’s tika nosūtīti un piegādāti

Ārpakalpojumi ir vienkāršākais veids, kā nosūtīt, palielinoties apjomam. Vislabākais ir tas, ka ir daudz trešo pušu loģistikas uzņēmumu, no kuriem izvēlēties, lai jūs varētu atrast pakalpojumu sniedzēju, kas vislabāk atbilst jūsu biznesa modelim..

6

Reklamējiet savu lodziņu

Tā’Ir svarīgi sākt reklamēt savu lodziņu pirms tam tu to palaidi! Ja jūs savlaicīgi ģenerējat interesi, vairāk cilvēku būs gatavi pirkt, tiklīdz jūsu kaste faktiski nonāks pārdošanā.

Tātad, kā tieši jūs varat sākt radīt šo interesi? Mēs’Mēs esam apkopojuši dažus no mazāk acīmredzamajiem padomiem un trikiem. Tad mēs’Parunāsim par lielāko rīku jūsu arsenālā – sociālie mēdiji – un kā to pareizi sakārtot.

Kā reklamēt abonēšanas kasti

Uzņemiet lieliskus produktu fotoattēlus

Salieciet sava kastes prototipu un iekļaujiet zīmola produktus, kas patiešām atspoguļo to, ko klienti iegūs katru mēnesi. Ņemiet vērā, ka cilvēki daļēji maksā par noformējumu, tāpēc katram produktam jābūt skaidri redzamam, un pašai kastei jābūt dekoratīvai! Mēs’esat uzrakstījis rokasgrāmatu par produktu fotoattēlu uzņemšanu, ar kuru varat iepazīties, lai pārliecinātos, ka saņemat augstas kvalitātes kadru, kas papildina jūsu kasti.

Izmantojiet e-pasta mārketingu

Ir daudz e-pasta mārketinga pakalpojumu, kurus varat izmantot, lai padarītu šo uzdevumu patiešām vieglu, sākot ar MailChimp un beidzot ar Constant Contact. Kad jums ir pakalpojumu sniedzējs, klienti var izvēlēties saņemt no jums e-pasta atjauninājumus. Sūtītajiem e-pastiem vajadzētu būt veselīgam mārketinga ziņojumu un personiski interesantāka satura sajaukumam, lai lasītāji patiesībā redzētu viņu intereses un’nejūtieties bombardēts ar pārdošanas saturu ar katru e-pastu.

Veicināt klātienē

Viss, ko jūs varat darīt, lai vārdu pamanītu klātienē, neatkarīgi no tā, vai tas ir skrejlapu izdalīšana vai bezmaksas paraugu piedāvāšana tirdzniecības centrā, ārkārtīgi palīdzēs – cilvēkiem patīk spēt parādīt zīmolu, ko viņi’re pērk no! Ārons paskaidro, kā Snack at Franks ir pārvarējis šķēršļus sava nosaukuma iegūšanai: “Mēs izveidojām pastaigas pa parku pilsētā un aicinājām ikvienu suni, kuru pazinām kopā ar saviem cilvēkiem, kļūt par mūsu garšas pārbaudītājiem. Mēs daudz jautājām, daudz iemācījāmies, un pašas uzkodas bija tūlītējs panākums!”

Kā sākt abonēšanas lodziņu: Atgādinājums

Abonēšanas kārbu popularitāte pēdējā laikā ir eksplodējusi, un tas nepastāv’šķiet, ka jūs nekur dodaties – tātad jūs’vēlreiz apsveru pareizo uzņēmējdarbības veidu! Vēl labāk, tagad jūs’esat bruņots ar visām pamatzināšanām’Jums būs jāsāk.

Atgādināt, šeit ir seši soļi, kas jāveic, dibinot abonēšanas kases uzņēmumu.

Kā izveidot abonēšanas lodziņu

 1. Atrodi savu nišu
 2. Nosakiet abonementa cenu
 3. Iestatiet sociālos medijus
 4. Izvēlieties pārdošanas platformu
 5. Izlemiet par piegādes risinājumu
 6. Reklamējiet savu lodziņu

Izpildiet šos norādījumus, un jūs’Esiet veiksmīgs, lai gūtu panākumus abonēšanas kasē. Jūs pat varētu sākt sevi dēvēt par uzņēmēju vakariņu ballītēs… kaut gan mēs to negribētu’t iesaku ka.

Veiksmi – un glabājiet mūs komentāros!

Kā sākt abonēšanas lodziņu: FAQ

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me