Kā izveidot Facebook veikalu 2020: 2 vienkārši veidi, kā sākt pārdot

kā pārdot facebook


Ja jums ir tiešsaistes veikals vai vēlaties to izveidot, Facebook izmantošana ir vienkāršs un efektīvs veids, kā palielināt pārdošanas apjomus.

Facebook veikals ir lapa, kurā varat pārdot savus produktus, lai sasniegtu plašāku klientu bāzi. Jūs, iespējams, dzirdējāt arī to dēvēt par Facebook veikalu – tas ir tieši tas pats, tikai ar nedaudz atšķirīgu vārdu.

Jums varētu būt jautājums, kāpēc tieši jūs’d vēlaties izveidot Facebook veikalu. Protams, ka tā’Vai pietiek tikai ar lielisku e-komercijas vietni? Nu padomā vēlreiz! Katru mēnesi vietnē Facebook ir vairāk nekā 2 miljardi aktīvo lietotāju. Tas’Pārāk daudz potenciālo klientu, lai novērstu!

Ar visiem šiem lietotājiem, kas tur, tas’Ir vērts izveidot Facebook veikala lapu, lai pievilinātu viņus un ieviestu viņu paražas. Bet kas’s labākais veids, kā to izdarīt?

Pārdošanai Facebook ir divi veidi:

1 – izmantojiet Facebook’pati platforma, lai izveidotu savu Facebook veikalu, uzskaitītu produktus un iestatītu iepirkumu grozu, lai savienotu maksājumus. Tas ir vienkāršāks pārdošanas veids.

2 – Izmantojiet e-komercijas vietņu veidotāju, lai izveidotu tiešsaistes veikalu, pēc tam automātiski saistiet produktus ar savu Facebook Store lapu. Tam nepieciešama neliela tehniskā kompetence, un to ir viegli uzstādīt un pārvaldīt.

Mēs iesakām otro variantu. Tā’Labāk ir izmantot e-komercijas veidotāju, piemēram, Shopify, lai pārdotu, izmantojot Facebook: šī opcija ir ne tikai daudz vienkāršāka, bet arī tiešsaistes biznesam nodrošina daudz plašāku klātbūtni tiešsaistē..

Facebook ir ierobežotas e-komercijas funkcijas, salīdzinot ar šiem specializētajiem vietņu veidotājiem. Piemēram, klientiem ir mazāk norēķinu iespēju, no kurām izvēlēties, jūs varat pārdot tikai fiziskus produktus, un dažas iespējas ir pieejamas tikai ASV.

Pieslēdzot savu tiešsaistes veikalu ar savu Facebook veikalu, jūs iegūstat labāko no abām pasaulēm!

Šajā rakstā mēs’Ļaujiet jums uzzināt, ko nozīmē pārdot, izmantojot Facebook. Mēs’Ieteikšu trim labākajiem e-komercijas veidotājiem izveidot savienojumu ar jūsu Facebook veikalu un parādīt, kā katram no viņiem iestatīt veikalu..

Mēs’Mēs arī apskatīsim, kā to izdarīt ar Wix, kā arī mēs’Atbildēšu uz dažiem bieži uzdotajiem jautājumiem (FAQ), lai apskatītu visus iespējamos jautājumus. Tagad ļaujiet’sāciet darbu Facebook pārdošanas pasaulē…

1

Kas ir Facebook veikals?

Facebook veikals ļauj jums pārdot produktus, izmantojot savu Facebook lapu.

Jūs varat savam uzņēmumam iestatīt Facebook lapu, kas ir nodalīta no jūsu personīgā Facebook konta.

ES uzvarēju’Neiedomājieties, kā šeit iestatīt Facebook biznesa lapu, taču ir daudz labu soli pa solim, ja vienkārši meklējat tos Google.

Vienreiz tu’Ja esat iestatījis savu Facebook biznesa lapu, varat sākt pārdošanu Facebook, izveidojot cilni savam veikalam šajā lapā.

Kā pārdot facebook veikalā - Store TabŠeit apzīmēts ar “Veikals” tā vietā “Veikals”, izveidoto veikalu var redzēt kā vienu no šīs Facebook lapas cilnēm.

Kad cilvēki apmeklē jūsu Facebook lapu, viņi var noklikšķināt uz jūsu cilnes Veikals un iegādāties produktus tieši savā Facebook veikalā.

Lieki piebilst, ka, lai cilvēki iegādātos pirkumus no jūsu Facebook Store, jums ir jāpalielina sava Facebook auditorija / kopiena kā daļa no jūsu vispārējā biznesa mārketinga plāna.

Iesaistīšana jūsu Facebook sabiedrībā ir lielisks veids, kā attīstīt savu biznesu. Izmantojot Facebook, jums ir ļoti viegli mērķēt lietotājus ar īpašām interesēm, un tas padara jūsu satura kopīgošanu (vīrusu mārketingu) daudz vieglāku nekā pieturēšanās pie vienas platformas.

2

Vietņu veidotāji: labākais veids, kā sākt pārdot vietnē Facebook

E-komercijas vietņu veidotājiem ir īpašas funkcijas un funkcijas, lai maksimāli palielinātu jūsu biznesu’ klātbūtne tiešsaistē. Ja izveidojat savu Facebook veikalu tieši caur Facebook, jums un klientiem ir noteikti ierobežojumi: tie ietver sinhronizācijas un maksājuma veidu trūkumu, kā arī zemākas kvalitātes produktu attēlus.

Tomēr, savienojot Shopify vietni ar savu Facebook veikalu, jūs varat izvairīties no šīm neapmierinātībām. Jūs’Es aicināšu uz tikpat plašu auditoriju, vienlaikus saglabājot uzlabotās e-komercijas funkcijas, kas rodas, izmantojot specializētu celtnieku.

Izmantojot vietnes veidotāju, lai izveidotu savienojumu ar savu Facebook veikalu, visi pirkumi automātiski iznāks no jūsu krājumiem. Tas ievērojami atvieglos jūsu veikala pārvaldību! Varat paturēt savu norēķinu lapu Facebook, lai pēc iespējas vienkāršāk izmantotu ceļojumu, vai arī varat novirzīt klientus uz savu vietni’kasē, lai ieviestu plašāku maksājumu veidu klāstu.

Kāds ir vienkāršākais veids, kā sākt pārdot vietnē Facebook?

Vietņu veidotāji ļauj ātri un ērti iestatīt savu Facebook veikalu, un jums vispār nav jāmaina kodēšana. Pirmais, kas jums jādara, ir izveidot Facebook biznesa lapu. Tas ir svarīgi, lai pārdotu caur Facebook un izveidotu savu Facebook veikalu. Tad jums atliek tikai pievienot lietotni savam tiešsaistes veikalam un jums’Pārdošanā Facebook nebūs laika!

pārdošana facebookVietnes veidotāja izmantošana pārdošanai Facebook patiešām nevarētu būt vienkāršāka!

Vai nezināt, kas ir vietnes veidotājs? Vienkārši sakot, vietņu veidotājs ir ātrākais, vienkāršākais un lētākais veids, kā izveidot vietni vai tiešsaistes veikalu.

Vēl labākas ziņas? Ir vairākas e-komercijas platformas, kas var automātiski savienot visus jūsu produktus ar jūsu Facebook Store. Pārbaudiet tos zemāk:

 • Shopify – mūsu visaugstāk novērtētais e-komercijas vietņu veidotājs
 • BigCommerce – sapnis uzņēmumiem, kuri vēlas tiešsaistē pārdot lielu daudzumu produktu
 • Kvadrāts – lieliski piemērots radošiem uzņēmumiem, pateicoties nozarē vadošajām veidnēm un dizainparaugiem

Mēs iesakām šos trīs e-komercijas veidotājus, jo tie piedāvā augstākā līmeņa pakalpojumus visdažādākajiem uzņēmumiem. Shopify ir vispopulārākā pieeja jebkuram tiešsaistes biznesam, un tai ir vairāk nekā 1 miljons aktīvo lietotāju visā pasaulē. BigCommerce’Jaudīgās funkcijas un iespaidīgais lietotņu veikals padara to par populāru izvēli lieliem uzņēmumiem, kas pārvalda plašu krājumu. Un Squarespace ir lieliski piemērots radošiem uzņēmumiem ar savu augstas kvalitātes dizainu un nosūtīšanas maksas kalkulatoru.

Kad esat izveidojis savu tiešsaistes veikalu, varat paplašināt savu uzņēmējdarbību, izveidojot Facebook veikalu, lai sāktu pārdošanu Facebook.

Ja jūs’esat izmantojis tiešsaistes veikala veidotāju, lai izveidotu savu e-komercijas veikalu, visas izmaiņas vai atjauninājumi, ko veicat savos produktos, tiks automātiski veikti “uzstāja” izmantojot savu Facebook veikalu.

Ieguvums šeit ir tas, ka jums ir tikai vienu reizi jāatjaunina produkts, un arī jūsu Facebook veikals tiks nemanāmi atjaunināts – ietaupot laiku un saprātu!

Mēs’Mēs šajā rokasgrāmatā esam iekļāvuši Shopify, BigCommerce un Squarespace kā mūsu ieteiktos tiešsaistes veikalu veidotājus, kas labi darbojas ar Facebook.

Tagad ļaujiet’Iegūstiet dziļāku ieskatu katrā veidotājā, lai jūs varētu redzēt, cik viegli ir izveidot Facebook veikalu.

3

Kā pārdot Facebook vietnē Shopify

Pirmkārt, ko Shopify dara, reaģējot uz Covid-19 pandēmiju?

Tā’s ir nenoteikts laiks jebkura biznesa uzsākšanai vai attīstīšanai, bet ne’neuztraucieties – Shopify to pilnīgi iegūst. Faktiski tas ir ieviesis virkni satriecošu jaunu pasākumu, lai nākamajos mēnešos atbalstītu mazos uzņēmumus. Tie ietver:

 1. Fizisko un digitālo dāvanu karšu nodrošināšana visos plānos. Tādā veidā klienti var jums palīdzēt, nepērkot fiziskus produktus.
 2. 200 miljonu dolāru pieejamais finansējums maziem uzņēmumiem (tikai ASV). Kā daļu no valdības partnerattiecībām Shopify Capital piedāvā finansējumu, lai palīdzētu mazajiem uzņēmumiem attīstīties laikā, kad viņiem var būt maz naudas.
 3. Bezmaksas izmēģinājuma perioda pagarināšana līdz 90 dienām. Shopify ir pagarinājis bezmaksas izmēģinājuma versiju no 14 dienām līdz 90, dodot tirgotājiem vēl ilgāk izmēģināt pakalpojumu bezriska.
 4. Kopienas atbalsts un tiešsaistes semināri tiešsaistē. Virtuāls ‘tikšanās’ ar Shopify kopienu, lai dalītos gudrībā un atbalstā.

Liels veikals Shopify par tā ātro reakciju un apņemšanos atbalstīt mazos uzņēmumus tagad un vienmēr.

Shopify ir viens no labākajiem un visātrāk augošajiem e-komercijas vietņu veidotājiem tirgū šodien:

 • 1 miljons + aktīvi lietotāji
 • Palīdzēja tirgotājiem pārstrādāt vairāk nekā 72 miljardus USD
 • Profesionālas un pulētas dizaina tēmas, lai jūsu veikals izskatās lieliski
 • Simtiem lietotņu, lai paplašinātu sava tiešsaistes veikala funkcionalitāti – varat tos pievienot, biznesam augot, un tam ir vajadzīgas citas funkcijas
 • 24/7 atbalsts

Lai izveidotu savu Facebook veikalu, izmantojot Shopify, jums vienkārši jāpievieno Shopify’bezmaksas veikalā Facebook kanāls. Šī lietotne ir iekļauta visos Shopify apmaksātajos plānos. Vienreiz tu’Kad esat iestatījis lietotni, Facebook savā Facebook lapā izveido sadaļu Veikala. Tas, savukārt, parāda jūsu Shopify produktus, lai cilvēki tos varētu apskatīt un iegādāties!

Lietotne Facebook Store izveido jūsu Facebook biznesa lapas cilni Store, kas automātiski tiks izveidota ‘izstumt cauri’ savus produktus Facebook. Jūs varat pārvaldīt savus produktus, izsekot pārdošanas apjomiem un apstrādāt pasūtījumus Shopify, kas sinhronizēs visu, lai šīs izmaiņas tiktu parādītas jūsu Facebook veikalā.

Pēc tam klienti var pārlūkot jūsu Shopify produktus vietnē Facebook un pat var veikt pirkumu, neizejot no sociālās vietnes.

Kā pārdot facebook veikalā - ShopifyPārdošana Facebook vietnē Shopify patiešām nevarētu būt vienkāršāka!

Iepazīstieties ar šīm patiešām lieliskajām funkcijām, kuras Shopify ļauj jums kontrolēt savu Facebook veikalu:

 • Pievienojiet produktus Facebook tikai ar vienu klikšķi! Visa papildu informācija par produktu tiek automātiski sinhronizēta uzreiz.
 • Pārdod caur Facebook Messenger jūsu tiešsaistes veikalā un Facebook lapās. Klienti iegūst personalizētu iepirkšanās pieredzi un var apmaksāt un izsekot pasūtījumiem pakalpojumā Messenger.
 • Vizuālā organizācija – Jūs varat pievienot reklāmkarogus & mainīt produktu kolonnu skaitu
 • Izvēlieties, kurus produktus vēlaties pārdot vietnē Facebook, un automātiski importējiet tos no sava Shopify veikala uz savu Facebook veikalu
 • Reāllaika atjauninājumi – atjauniniet savus produktus veikalā Shopify, un arī jūsu Facebook veikals tiek automātiski atjaunināts.

Ja iestatāt e-komercijas vietni, izmantojot Shopify, platforma ļauj jums patiešām vienkārši transportēt produktus uz savu Facebook veikalu.

Shopify piedāvā 14 dienu bezmaksas izmēģinājumu, lai jūs varētu sākt, netērējot savu naudu. Noklikšķiniet uz zemāk esošās pogas, lai dotu iespēju Shopify aiziet.

4

Kā pārdot Facebook, izmantojot BigCommerce

BigCommerce ir vēl viens ļoti cienījams e-komercijas vietņu veidotājs, kas palīdz jums izveidot savu tiešsaistes veikalu, neuztraucoties par kodēšanu:

 • Izveidojiet mērķtiecīgas Facebook reklāmas, lai piesaistītu jaunus pircējus un izsekotu jūsu kampaņām
 • Ir palīdzējis tirgotājiem pārstrādāt vairāk nekā 9 miljardus USD
 • Visaptverošs “Ārā no kastes” rīkus, kas palīdzēs izveidot savu veikalu
 • Izmantojiet dažādus sociālos kanālus, lai palīdzētu palielināt pārdošanas apjomus (piemēram, Facebook Store)
 • Pievienojiet progresīvākus rīkus, izmantojot BigCommerce’pats savu lietotņu veikals (tāpat kā Shopify)

Kā pārdot facebook veikalā - BigcommerceBigCommerce ir lieliski piemērots lieliem uzņēmumiem, kas vēlas veikt pārdošanu tiešsaistē un Facebook. Pssst! Izmantojiet BigCommerce līdz trim mēnešiem bez maksas

Mēs tikai vēlējāmies jūs informēt, ka BigCommerce šobrīd piedāvā līdz trim mēnešiem bezmaksas, kad jūs pierakstāties par jaunu plānu. Dodieties uz BigCommerce vietni, lai redzētu šo piedāvājumu tiešsaistē!

Facebook veikala iestatīšana, izmantojot BigCommerce, ir diezgan vienkārša: jums vienkārši jāveic šīs darbības.

Process ir ļoti līdzīgs Shopify, jo jūs’Vajadzēs pievienot BigCommerce’Jūsu veikalā ir pieejama bezmaksas lietotne Facebook Shop. Pēc tam jūsu produkti būs pieejami jūsu Facebook biznesa lapā.

Piezīme: Funkcija, lai pārbaudītu tieši Facebook, pašlaik ir pieejama tikai ASV balstītiem BigCommerce lietotājiem.

Lietotnes pievienošana ir patiešām ātra un vienkārša, tāpēc jūs varat sākt pārdot produktus vietnē Facebook vispār!

BigCommerce ir viens no labākajiem e-komercijas vietņu veidotājiem, kas šodien tirgū ir pieejams. Mūsuprāt, viņu lielākais konkurents ir Shopify (apskatīts iepriekš), un katram no viņiem ir savi plusi un mīnusi.

Tāpat kā Shopify, arī BigCommerce piedāvā bezmaksas izmēģinājuma periodu, lai jūs varētu to izmēģināt un pārliecināties’s jums piemērotākais celtnieks. Lai sāktu, nospiediet pogu zemāk.

5

Kā pārdot Facebook ar kvadrātu

Squarespace vairāk ir visu veidu vietņu veidotājs, nevis Shopify un BigCommerce. Tā vietā, lai būtu specializēts e-komercijas veidotājs, tas galvenokārt paredz veidot regulāras vietnes, piemēram, portfeļus, biznesa un emuāru lapas..

Tomēr tam ir arī virkne e-komercijas funkciju, tāpēc, ja vēlaties, varat izveidot tiešsaistes veikalu. Tas padara Squarespace īpaši lielisku, ja pārdodat tiešsaistē’t ir tikai jūsu vietnes mērķis.

Kvadrāts’Augstas kvalitātes dizains un radošā brīvība padara to par ideālu ļoti pielāgotas un profesionālas e-komercijas vietnes izveidošanai. Dažas tā funkcijas ietver:

 • Sociālā integrācija ļauj ērti kopīgot saturu Facebook, Twitter, Instagram un Pinterest
 • Pievienojiet savai vietnei kartes, veidlapas, aptaujas un daudz ko citu
 • Piesaistiet ilgtermiņa klientus, izmantojot e-pasta kampaņas
 • Neierobežots produktu skaits, ko var pārdot caur jūsu tiešsaistes veikalu
 • Produktu reklamēšanai izmantojiet videoklipus, attēlus, emuāru ierakstus un pasākumus
 • Piesaistiet klientus ar pamestu kases atkopšanu
 • Mobilam optimizēta norēķinu lapa

Squarespace ir daudz dažādu veidu, kā savienot sociālo mediju kontus ar jūsu vietni. Piemēram, varat saistīt savus Instagram un Facebook Business kontus, lai marķētu produktus un atvieglotu iepirkšanos sekotājiem.

Varat arī pievienot cilnes Squarespace, kurās redzama galerija vai parastās lapas, kā arī savā vietnē pievienot Facebook zīmola vai biznesa lapu..

kvadrātveida e-komercijas funkcijasSquarespace ir spēcīgas e-komercijas iespējas, kā arī stilīgas un elastīgas veidnes, lai piesaistītu un iesaistītu klientus.

Atšķirībā no Shopify un BigCommerce, jūs varat’t nepārdodiet tieši caur Facebook, izmantojot Squarespace. Tomēr jūs joprojām varat virzīt, marķēt, integrēt un koplietot savus produktus Facebook, kā arī Instagram, Pinterest un Twitter.

Pirmkārt, jums ir jāpieslēdz savs Facebook konts vietnei Squarespace. Pēc tam jūs varat pievienot Facebook kopīgošanas pogu produktu vienumiem, galeriju un notikumu lapām un citam.

Viena no labākajām jūsu tiešsaistes veikala funkcijām ir automātiska satura ievietošana Facebook. Atcerieties, ka, lai to izdarītu, jums ir jābūt biznesa Facebook lapai, nevis personīgajam profilam.

Tas nozīmē, ka, veidojot jaunas kolekcijas vai atjauninot produktus, jums atliek tikai noklikšķināt ‘Saglabāt & Publicēt’ jūsu iestatījumos. Tādējādi tiek publicēts jūsu saturs jūsu vietnē un vienlaikus koplietoti jūsu atjauninājumi jaunā Facebook ierakstā!

Tātad, kvadrātu telpa nav’t ir tikpat automātiska vai sinhronizēta kā Shopify vai BigCommerce, taču joprojām piedāvā spēcīgu sociālo integrāciju. Tās stiprās puses ir dizainā un spēcīgajā vizuālajā attēlā, lai pievilinātu klientus, vienlaikus izmantojot tās spēcīgās sociālās un e-komercijas funkcijas, lai piesaistītu apmeklētājus jūsu vietnei un jūsu produktiem.

6

Kā pārdot Facebook ar Wix

Wix ir vislabāk pazīstams kā vietņu veidotājs, kas velk un nomet. Pat ja tā galvenā uzmanība nav vērsta uz e-komerciju (atšķirībā no Shopify un BigCommerce, kas koncentrējas tikai uz to), Wix jums piedāvā dažus diezgan funkcionālus rīkus darbam. Šī ir lieliska iespēja, ja vēlaties pārdot tiešsaistē, bet ne’t vēl nevēlas palielināt jūsu biznesu plašā mērogā.

Izmantojot Wix, varat pārdot Facebook, izmantojot lietotni Ecwid. Ecwid ir galvenā e-komercijas lietotne sociālajā tīklā Facebook, nodrošinot vairāk nekā 40 000 veikalu. To var arī saites uz citām sociālo mediju vietnēm, piemēram, Instagram un Pinterest.

Kā pārdot facebook veikalā - Wix reklāmkarogiIzmantojot Wix, varat sākt pārdot tiešsaistē ātri! Tas ir ātri savienojams arī ar Facebook!

 • Izmantojot Wix, ir izveidoti vairāk nekā 109 miljoni vietņu
 • Tīrs vilkšanas un nomešanas interfeiss, lai jūs varētu ievietot saturu jebkur jūsu vietnē
 • Simtiem skaisti noformētu veidņu
 • App Market, lai savai vietnei pievienotu vairāk funkcionalitātes (skatiet mūsu diskusiju šeit)
 • Vairākas maksājuma iespējas
 • Izveidojiet kuponus un atlaides

Wix’e-komercijas lietotne Ecwid ļauj izveidot savienojumu ar Facebook un citām sociālajām platformām, lai pārdotu, sinhronizētu un atjauninātu savus produktus. Jums atliek tikai veikt dažas darbības, izmantojot Ecwid, savā Wix vietnē, pēc tam izveidot Ecwid kontu..

Lai pārdotu Facebook, jums būs jāpiesakās Ecwid Starter plānā tikai par 7,99 USD mēnesī. Tas joprojām ir lētāk nekā, piemēram, reģistrēšanās BigCommerce, tāpēc tā’ir tā vērts, ja vēlaties pārdot tiešsaistē, bet ne’Šajā posmā nav gatavs ieguldīt vairāk naudas.

Vienreiz tu’Ja esat iestatījis Ecwid savā Wix vietnē, varat izveidot savienojumu ar tiešsaistes veikalu ar savu Facebook Business kontu!

Izmantojot lietotnes premium versiju, visi jūsu produkti vietnē Facebook tiks automātiski atjaunināti, ja Wix veiksit kādas izmaiņas. Jūs varat arī pilnībā pielāgot savu Facebook veikalu.

Wix ecwid e-komercijas lietotneEcwid, e-komercijas lietotne numur viens sociālajā platformā Facebook, ļauj ērti izmantot jūsu Wix vietni, lai pārdotu produktus sociālajā platformā.

Ecwid’Izmantojot e-komercijas lietotni, Wix tiešsaistes veikala pārvaldīšana dažādās platformās ir ļoti vienkārša un efektīva.

Tāpat kā Shopify un BigCommerce, arī Wix saviem e-komercijas plāniem piedāvā 14 dienu bezmaksas izmēģinājumu. Tas nozīmē, ka varat 2 nedēļas izmēģināt to bez riska, lai redzētu, vai tas tā nav’s jums piemērotā platforma.

7

Kā izveidot Facebook veikalu: secinājums

Jums vairs nav jābūt daudzām tehniskām zināšanām, lai izveidotu savu Facebook veikalu, ļaujot jums pārdot produktus potenciālajiem klientiem, kuri piedalās pakalpojumā Facebook.

Cienījamām e-komercijas platformām, piemēram, Shopify un BigCommerce, kā arī vietņu veidotājiem, piemēram, Squarespace un Wix, ir lietotnes, kas ļauj ātri un nesāpīgi izveidot savu Facebook veikalu, pamatojoties uz jūsu esošo produktu portfeli.

Atšķirībā no paša Facebook, šiem vietņu veidotājiem ir jaudīgas e-komercijas funkcijas, kas palīdz vadīt jūsu biznesu un sekot līdzi krājumu apjomam, kamēr jūs’atkārtoti pārdot. Mūsdienās’Daudzkanālu pasaule, pārdodot tikai vienā platformā’t pietiekami.

Paturot to prātā, mēs to nedarām’Ieteikt izveidot savu veikalu tikai caur Facebook. Tā vietā saistot jaudīgu un profesionālu e-komercijas vietni savā Facebook veikalā, jūs’dodot vislabāko veiksmi jūsu tiešsaistes veikalam!

Vislabākais ir tas, ka visi jūsu atjauninājumi tiek automātiski sinhronizēti ar jūsu Facebook Store – tas ne tikai ļauj jums ietaupīt daudz laika, bet arī novērš iespējamās cilvēku kļūdas, kas saistītas ar nepieciešamību atkal un atkal veikt daudz atjauninājumu.

Tā kā vairāk nekā 1 miljards lietotāju katru dienu Facebook vietnē pavada vidēji vairāk nekā 50 minūtes, tā’Ir saprātīgi iekļaut Facebook sociālo mediju stratēģiju kopējā mārketinga stratēģijā. Audziniet savu kopienu vietnē Facebook – tā’Tas ir vienkāršs veids, kā palīdzēt izplatīt vārdu par savu biznesu.

8

Pārdošana Facebook: FAQ

Ar kuru vietņu veidotāju ir visvieglāk izveidot Facebook veikalu?

Ja kā tiešsaistes veikala veidotāju izvēlaties Shopify, viss, kas jums jādara, lai izveidotu savu Facebook veikalu, ir pievienot viņu bezmaksas lietotni, un jūs’re labi iet! Jūsu produkti tiks atjaunināti automātiski, kā arī klienti pat varēs veikt norēķinus tieši Facebook.

Jūs varat uzzināt vairāk par Shopify mūsu padziļinātajā pārskatā.

Kāds ir labākais pārdošanas veids, izmantojot Facebook?

Vietņu veidotāja izmantošana ir labākais veids, kā pārdot vietnē Facebook. Jūs varat ātri izveidot stilīgu un profesionāla izskata tiešsaistes veikalu, pēc tam to savienot ar Facebook. Visas jūsu produktu izmaiņas vai atjauninājumi tiks automātiski sinhronizēti ar Facebook, tāpēc pārdošana caur sociālo mediju platformu praktiski neprasa jūsu pūles!

Vai ir Facebook veikala vērts?

Facebook veikala izveidošana ir lielisks veids, kā attīstīt savu biznesu, ļaujot piesaistīt jaunas auditorijas un piesaistīt vairāk klientu.

Tas padara jūsu satura kopīgošanu patiešām vieglu, tāpēc arī to’Tas ir lielisks veids, kā tirgot savu veikalu un produktus, palielināt pārdošanas apjomus un uzlabot jūsu sasniegumus!

Kā palielināt reklāmguvumus no Facebook veikala?

Lai palielinātu reklāmguvumu skaitu no sava Facebook veikala, jums jāaudzē sava Facebook auditorija. To var izdarīt, reklamējot Facebook ziņas – ja jums ir budžets – vai vienkārši palielinot Facebook darbību.

Jūs varētu arī mēģināt meklēt Facebook grupas, kas saistītas ar jūsu veikalu, un ievietot ziņas par savu veikalu tajās, kas var palīdzēt palielināt datplūsmu un palielināt reklāmguvumus.

Kā izveidot Facebook veikalu, izmantojot Facebook?

Jūs, iespējams, nevēlaties izmantot vietņu veidotāju, lai izveidotu savu Facebook veikalu, un tas’labi! Šīs darbības ir paredzētas ASV veikala izveidošanai:

 • Vispirms pārliecinieties’esat iestatījis savu Facebook biznesa lapu.
 • Pievienojiet savai lapai sadaļu Veikals.
 • Tagad pievienojiet savus produktus! Atcerieties, ka varat pārdot tikai fiziskus produktus, un katrs produkts ir jāaugšupielādē atsevišķi.
 • Pārvaldiet savus produktus – pievienojiet izmērus un citu informāciju par produktu, lai klienti tos pārlūkotu.
 • Iestatiet savas maksājumu iespējas. Jūs varat izvēlēties nosūtīt klientus norēķināties savā vietnē, iesniegt pasūtījumu Facebook ziņojumā vai pabeigt pirkumu tieši caur jūsu Facebook Store lapu.
 • Iestatiet piegādes iespējas.
 • Saglabāt!

Kad Facebook būs pārskatījis un apstiprinājis jūsu produktus, tie parādīsies jūsu Facebook veikalā. Dažas maksājumu iespējas vēl nav pieejamas visās jomās.

Vai es varu pārdot digitālās preces savā Facebook veikalā??

Diemžēl atbilde ir nē! Tas ir vēl viens svarīgs iemesls, kāpēc jūsu tiešsaistes bizness nepaļaujas uz Facebook. Fiziskus produktus var pārdot tikai caur savu Facebook veikalu. Bet ar tādu vietņu veidotājiem kā BigCommerce varat viegli pārdot gan fiziskus, gan digitālus produktus!

Kurus norēķinu veidus pieņem Facebook?

Tas ir atkarīgs no tā, kur atrodaties. ASV veikalos, kur klienti var veikt norēķinus tieši jūsu Facebook lapā, jūsu nauda tiks piegādāta caur Stripe vai PayPal.

Ja jūs’Ja atrodaties ārpus ASV, jums būs jāorganizē cita maksājuma metode. Tas varētu būt bankas pārskaitījums, skaidra nauda vai telefona maksājums. Tas ir visvieglāk, ja ļaujat klientiem sazināties ar jūsu lapu, izmantojot Messenger.

Šī rokasgrāmata ir noderīga?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me