Kā izveidot restorānu pasūtīšanas sistēmu tiešsaistē

Lai vai kas’notiek pasaulē, tur’s viena lieta, kas paliek nemainīga – cilvēkiem ir jāēd. Un kas’Turklāt cilvēkiem patīk ēst labu ēdienu – vēlams, ka viņi paturētu prātā’t vajadzēja gatavot pašiem. Šajā gadījumā tiešsaistes pasūtīšanas sistēma var dot jūsu restorānam vai kafejnīcai nepieciešamo impulsu šajos neskaidrajos laikos.


Pat tad, ja COVID-19 nav’t, lai visi droši turētos mājās, restorānu pasūtīšanas tiešsaistes sistēma ir rentabls lēmums – 34% patērētāju apgalvo, ka, pasūtot tiešsaistē, tērē vismaz USD 50 par pasūtījumu.

Šobrīd piegāde ir vienīgais veids, kā daudzi restorāni turpina apkalpot savus izsalkušos klientus. Ja jūs’jūs vēlaties saglabāt vai pat papildināt savu biznesu’ ienākumi, mēs’re šeit, lai palīdzētu jums sākt.

Ir trīs galvenie veidi, kā iestatīt restorānu pasūtīšanas sistēmu tiešsaistē:

 1. Izmantojiet savu vietni, izmantojot vietņu veidotāju vai WordPress, lai apstrādātu pasūtījumus.
 2. Izmantojiet trešo personu tiešsaistes pasūtīšanas lietotni, piemēram, Uber Eats.
 3. Izmantojiet trešo personu tiešsaistes pasūtīšanas lietotni, kas apvienota ar POS sistēmu, piemēram, CAKE.

Mēs’Mēs iepazīstināsim jūs ar katru iespēju, lai palīdzētu jums izvēlēties labāko biznesa pasūtīšanas sistēmu.

Kad jūsu klienti ir gatavojuši savu ceļu caur pieciem makaronu makaroniem, viņi to arī sacep’Es būšu gatavs kaut kam mazliet savādākam – un tu’Ar jauno pārtikas pasūtīšanas sistēmu es būšu gatavs veikt pasūtījumu.

1

Izmantojiet savu vietni

Kas tas ir? Jūsu pašu restorāna vietne, kas nodrošina izvēlnes un pieņem pasūtījumus tieši no klientiem.

Kā tas darbojas? Jūs izveidojat vietni un pēc tam pārvaldāt klientu pasūtījumus, kad tie nāk caur jūsu vietni.

Ko tev vajag? Savienojums ar internetu, vietņu veidošanas platforma un komanda, kas nodarbojas ar pasūtījumiem, kad tie rodas.

Kā jūs to iestatījāt? Izveidojiet savu restorāna vietni, izmantojot vietnes veidotāju vai WordPress, iestatiet piegādes un maksājumus, pēc tam palaidiet savu vietni.

Cik tas maksā? Jūs varat veidot bez maksas, un dažiem vietņu veidotājiem ir plāni, sākot no USD 6 mēnesī! Tomēr reāli tas notiek’Maksa būs no 6 līdz 40 USD mēnesī.

Tiešsaistes pasūtījumu pieņemšana, izmantojot jūsu vietni, ļauj klientiem pasūtīt tieši no jums, tas nozīmē, ka jūs procesu pilnībā uzņemat pats. Jūs’Ja jūs to kontrolējat, jūs saņemat visu peļņu un uzturat tiešu kontaktu ar klientiem.

No otras puses, jūs arī saņemat visu darbu, sākot no maksājumu pārvaldīšanas līdz piegādes organizēšanai.

Mēs iesakām izveidot savu vietni, izmantojot vietņu veidotāju vai WordPress. Izmantojot vietņu veidotāju, viss, kas jums nepieciešams, ir interneta savienojums, un jūs varat sākt veidot – vietņu veidotājiem ir ātri, ērti un izdevīgi izveidot vietni ar, un jūs’Nepieciešamas nekādas tehniskās prasmes.

Lai sāktu darbu ar WordPress, vispirms jāatrod tīmekļa mitināšana – tad jūs varat sākt veidot. Jums ir pilnīga kontrole pār jūsu vietni, sākot no drošības līdz dizainam, taču tas arī nozīmē, ka WordPress prasa vairāk uzturēšanas nekā vietnes veidotājs.

Labi zināt…

Mēs rekomendējam Bluehost jūsu WordPress vietnes mitināšanai – tajā ir visas nepieciešamās funkcijas, lai atvieglotu jūsu dzīvi, piemēram, automātiskie atjauninājumi un bezmaksas SSL drošība. Tā’Tā ir arī Web Host galvenā vietne, kuru iesaka pati WordPress, un mēs to varam’t neapstrīd to!

Vietņu veidošana - vietņu veidotājs v WordPress

Sāciet veidot savu vietni

 • Izvēlieties no Labākie restorānu vietņu veidotāji lai ātri, ērti un profesionāli izveidotu savu restorāna vietni.
 • Atklājiet Labākie WordPress mitināšanas pakalpojumu sniedzēji spert pirmo soli savas WordPress restorāna vietnes virzienā.

Ja jūs’Izmantojot vietņu veidotāju, tiešsaistes pasūtīšanas sistēmas pievienošana vietnei ir ļoti vienkārša. Vienkārši dodieties pie sava celtnieka’Lietotņu veikals un pievienojiet restorāna lietotni – piemēri ir lietotne Wix Restaurant Orders un Weebly lietotne Restaurant System.

WordPress ir līdzīgs piedāvājums spraudņu veidā, kas jūsu vietnei piešķir papildu funkcionalitāti. Ir simtiem, no kuriem izvēlēties – WooCommerce spraudnis ir īpaši populāra opcija, kuru varat pielāgot, lai iestatītu tiešsaistes pārtikas pasūtījumus..

Labi zināt…

Vietņu veidotājiem ir jau iebūvētas funkcijas, taču jūs varat pievienot lietotnes, ja jums ir vajadzīgas papildu funkcijas, piemēram, pārskata sadaļa vai tiešsaistes veidlapa. WordPress ir vairāk tukša audekla, tātad jūs’Lielākajai daļai jūsu funkciju būs jāpievieno spraudņi.

Jūs’Jums būs jāspēj pieņemt maksājumus, apstrādāt pasūtījumus, organizēt piegādi un regulāri atjaunināt vietni, izmantojot jūsu restorānu’s informācija – piemēram, kuri izvēlnes vienumi ir noliktavā.

Tātad, cik maksā tiešsaistes pasūtīšanas sistēmas izveidošana, izmantojot savu vietni? Tas ir atkarīgs – tādiem celtniekiem kā Weebly un Wix ir bezmaksas plāni, un sākuma cenas ir attiecīgi no 6 līdz 13 USD mēnesī.

WordPress ir bez maksas, taču jums ir jāmaksā par mitināšanu un visiem spraudņiem, kas nav nepieciešami’t nāciet bez maksas, piemēram, lai kopā ar jums izveidotu WooCommerce’Jums būs nepieciešams arī WooCommerce produktu tabulas spraudnis, kas gadā maksā vismaz 49 USD.

Pamata vietnei mēs parasti prognozējam, ka WordPress mēnesī maksās no 11 līdz 40 USD.

Taustiņu izņemšana

 • Ļauj viegli izveidot savienojumu ar esošajiem klientiem
 • Nodrošina jums 100% no peļņas un pilnīgu kontroli
 • Vismazāk ērta iespēja – jums ir jārīkojas ar visu, sākot no maksājumiem līdz piegādēm

restorāna vietne un trešo personu lietotņu pasūtīšanas sistēma pho to go piemērs

Jūs don’nav jāizvēlas tikai viena metode – šeit Pho Cafe ir: “Pho Lai iet” sadaļu savā vietnē, kur klienti var izvēlēties kolekciju vai piegādi. Piegādi veic trešās puses lietotne, bet Pho Cafe’Vietne izvēli stingri iekļauj klientā’s rokas.

2

Izmantojiet trešo personu tiešsaistes pasūtīšanas lietotni

Kas tas ir? Jūs izmantojat trešo personu tiešsaistes pasūtīšanas lietotni, piemēram, GrubHub vai Uber Eats.

Kā tas darbojas? Klients iesniedz pasūtījumu, lietotne pārsūta pasūtījumu jums, pēc tam viņu piegādes pakalpojums pārtiku nogādā klientam.

Ko tev vajag? Pamatinformācija par jūsu restorānu, lai pieteiktos, piemēram, jūsu atrašanās vieta, virtuves veids un aptuvenais nedēļas pasūtījumu skaits.

Kā jūs to iestatījāt? Dodieties uz izvēlēto lietotni un aizpildiet savu restorānu’s detaļas, lai sāktu!

Cik tas maksā? Parasti tur’s nav iepriekšēju izmaksu, taču lietotne samazina katru darījumu.

Ja jūs’Ja nezināt, kā pārvaldīt pasūtījumus un piegādāt pats, tad trešās puses pasūtīšanas lietotne tiešsaistē ir labs veids, kā to paveikt. Tā’Tas ir ārkārtīgi populārs variants, jo tas piedāvā jūsu restorānu jaunu klientu, kā arī pastāvīgo darbinieku priekšā.

Trešo personu tiešsaistes pasūtīšanas lietotnēs ietilpst tādi uzņēmumi kā Uber Eats un GrubHub, no kuriem pēdējo izmanto 19 miljoni cilvēku, un tajos darbojas vairāk nekā 350 000 restorānu!

Lai sāktu, jūs vienkārši izvēlaties lietotni, kuru vēlaties izmantot, un dodieties uz viņu vietni. Pēc tam aizpildiet reģistrācijas veidlapu ar pamatinformāciju par savu restorānu – pēc tam tā tiks nodota lietotņu komandai, lai tā to pārskatītu un apstiprinātu.

trešā lietotne tiešsaistē, pasūtot ēdienu grubhub restorāna formāGrubHub ļauj diezgan viegli sākt darbu – vienkārši aizpildiet veidlapu vietnē!

Šeit’Kā tas darbojas, kad jūs’atkal sadarbojas ar trešās puses piegādes lietotni:

 • Kad klienta pasūtījumi būs iestatīti, tie tiks izmantoti lietotnē.
 • Pasūtījums jums tiks pārsūtīts – kādam vajadzēs pieņemt pasūtījumu lietotnē’s tablete – lai jūs varētu pagatavot pareizos ēdienus.
 • Jūs’Jums būs arī manuāli jāievada pasūtījums savā POS.
 • Tad viena no lietotnēm’Piegādes šoferi ieradīsies, lai paņemtu pārtiku klientam.

restorānu pasūtīšanas sistēma uber ēd lietotni, kā tā darbojasIzmantojot tādas trešās puses lietotni kā Uber Eats, tiešsaistes ēdienu pasūtījumu apstrādes process ir daudz ērtāks!

Varat izmantot vairāk nekā vienu trešās puses lietotni, taču esiet uzmanīgs, pareizi pārvaldot visus pasūtījumus un katru atsevišķi!

Trešās puses lietotnes galvenais trūkums ir tas, ka viņi samazina jūsu ienākumus. Dažas lietotnes, piemēram, Uber Eats, arī iekasē vienreizēju starteri vai “aktivizēšana” maksa pirms pakalpojuma maksas ņemšanas procentos no jūsu pasūtījumiem.

Tas ir kaut kas, ko arī jūsu klienti zina. Vai jūs zinājāt, ka 70% patērētāju faktiski dod priekšroku pasūtīšanai tieši no restorāniem, nevis pasūtīšanai caur lietotnēm, lai viņu nauda nonāktu tieši biznesā?

Tomēr trešās puses lietotnes izmantošanas ērtības var’t nevar noliegt – ja jūs’Ja meklējat ātru un ērtu veidu, kā palaist restorānu pasūtīšanas sistēmu tiešsaistē, tas ir uzvarētājs!

Taustiņu izņemšana

 • Piešķiriet savu ēdienu daudzu klientu priekšā
 • Piegādes tiek veiktas jums – ērtāk, nekā visu veikt pats
 • Jūs don’t nesaglabājiet visu savu peļņu – trešo personu lietotnes tiks samazinātas

trešās puses lietotņu ēdienu pasūtīšana shake shack uber ēd piemērs Tas ir tas, ko redzēs jūsu klienti, veicot pasūtījumu, izmantojot Uber Eats. Pēc tam šis pasūtījums jums tiks pārsūtīts, lai jūs to pieņemtu vai noraidītu. 3

Izmantojiet trešo personu tiešsaistes pasūtīšanas lietotni ar POS sistēmu

Kas tas ir? Jūs izmantojat trešo personu tiešsaistes pasūtīšanas lietotni kopā ar integrētu POS sistēmu, piemēram, CAKE vai Checkmate.

Kā tas darbojas? Klients veic pasūtījumu; pēc tam lietotne jums pārsūta pasūtījumu, kas automātiski tiek ievadīts jūsu POS, personāla loceklim manuāli nenododot pasūtījumu.

Ko tev vajag? Konts trešās puses lietotnē un viens ar POS integrācijas lietotni.

Kā jūs to iestatījāt? Vienkārši dodieties uz izvēlēto integrācijas lietotni, piemēram, Checkmate, un ievadiet savu informāciju, lai sazinātos un sāktu darbu.

Cik tas maksā? Tas ir atkarīgs – Checkmate maksā 85 USD mēnesī, bet CAKE mēnesī maksā apmēram 69 USD.

Ja jūs’plānojat izmantot vairākas trešās puses lietotnes vai mēģināt pārvaldīt lielu pasūtījumu daudzumu, tad trešo personu tiešsaistes pasūtīšanas lietotņu apvienošana ar POS integrāciju sniegs jums visas ērtības.

Šeit izmantojat integrācijas lietotni, piemēram, KŪK vai Pārbaudi – darboties kā starpniekam starp jūsu trešās puses lietotni (piemēram, Uber Eats) un jūsu POS.

Trešās puses pasūtīšanas lietotne darbojas tāpat – klients veic pasūtījumu, un lietotne šo pasūtījumu jums nosūta. Izņemot tagad, jūsu personāls don’Nav jādodas uz pareizo planšetdatoru, jāpieņem pasūtījums un pēc tam manuāli jāievada pasūtījums POS.

Tā vietā integrācijas lietotne ļauj lietotnei un jūsu POS sarunāties, ti, pasūtījums automātiski tiek ievadīts jūsu POS. Minimāla apgrūtināšana, ātrāka darbība un mazāk vietas kļūdām – šī ir lieliska izvēle īpaši aizņemtiem restorāniem.

iestatiet ēdienu pasūtīšanu tiešsaistē, pārbaudiet kāju integrācijuCheckmate parāda, kā tās lietotne darbojas kā starpnieks, ļaujot trešo personu lietotnēm un POS sistēmām savstarpēji sarunāties – tas, savukārt, padara jūsu dzīvi daudz vieglāku!

Kā jūs jau varējāt nojaust, cena, ko jūs maksājat par šīm galīgajām ērtībām, labi, ir cena. Jūs’atkārtoti samaksājot gan trešo personu piegādes pakalpojumu, gan integrācijas lietotni, padarot to par visdārgāko tiešsaistes pasūtīšanas sistēmu.

Piemēram, Checkmate iekasē maksu no USD 85 mēnesī – pirms apņemšanās mēs iesakām pārbaudīt bezmaksas izmēģinājumu!

Ja jūs’Tā kā jūsu budžetā ir vieta, šī metode lielu daļu darba prasīs no jūsu rokām. Tā’labākais risinājums restorāniem, kas nodarbojas ar lielu pasūtījumu daudzumu vai vairāku piegādes lietotņu žonglēšanu.

Taustiņu izņemšana

 • Ērtākais variants, jo gandrīz viss jums ir automatizēts
 • Dārgākais variants – tu’atkārtoti maksājat divas atsevišķas lietotnes
 • Tikai tā vērts, ja jūs’nodarbojas ar lielu pasūtījumu skaitu vai vairāku piegādes lietotņu žonglēšanu

Tiešsaistes restorānā, kurā tiek pasūtīti pieci puiši, ir integrācijas piemērsPieci puiši ir viens no Checkmate’s klienti. Šis ir liels zīmols, kas neapšaubāmi apstrādā daudzus tiešsaistes pasūtījumus, tāpēc viņiem ir jēga pēc iespējas automatizēt.

Kā sagatavoties tiešsaistes pasūtījumiem

Doma par tiešsaistes pārtikas pasūtīšanas sistēmas izveidi var šķist drausmīga’es nekad to nebiju izmēģinājis. Šie ir mūsu padomi, kā sagatavot savu restorānu biznesu tiešsaistes piegādēm.

1. Padomājiet par vietējo

Iespējams, ka jūsu pastāvīgie klienti gatavojas gardiem ēdieniem – tāpēc dariet viņiem zināmu’atkal piegādā! To var izdarīt, ievietojot ziņu sociālajos medijos vai ievietojot pierakstīšanos logā, lai cilvēki varētu pamanīt viņu ikdienas pastaigas.

Izpētiet arī populārākās piegādes lietotnes jūsu reģionā. Daži no tiem ir populārāki nekā citi dažādās lokācijās, tāpēc tā’Ir vērts pāriet uz visbiežāk izmantotajām lietotnēm, lai piesaistītu vairāk klientu.

2. Sagatavojiet savu personālu

Parasti restorāniem ir jābalansē pasūtījumi tiešsaistē ar iekšējiem klientiem, bet daudzos uzņēmumos, kas pašlaik ir slēgti sabiedrībai, jūs’visticamāk, ka ar to nāksies nodarboties tieši tagad.

Tomēr, tā’Ir laba ideja piešķirt darbiniekiem skaidru lomu un atbildību, lai palīdzētu uzturēt pasūtījumus un palielinātu efektivitāti. Neskaidrības par procesu un darba lomām novedīs pie kļūdām un kavējumiem, tāpēc pārliecinieties, vai visi ir apmierināti ar jauno sistēmu.

Ja varat, veiciet dažus izmēģinājuma braucienus, lai darbinieki pierastu pie tiešsaistes pasūtījumu apstrādes un padarītu procesu pēc iespējas vienmērīgāku.

3. Optimizējiet savu izvēlni

Ļaujiet’s esiet godīgi, ir daži pārtikas produkti, kas vienkārši nelieto’t labi ceļot. Tikmēr citiem šķiet, ka viņi ir likti ēst televizora priekšā jūsu pidžamās (mēs’atkal skatos uz tevi, pica).

Padomājiet par ēdienu, ko pasniedzat, un to, ko reāli varat pārvaldīt izsūtīšanai. Jūs varētu vēlēties piedāvāt savas parastās ēdienkartes saīsinātu versiju, lai jūsu komandai to būtu vieglāk – varbūt samaziniet to līdz klasiskajiem klientu iecienītajiem ēdieniem vai ēdienus, kurus, jūsuprāt, būs viegli ēst mājās.

Jūs vienmēr varat pārbaudīt savu izvēlni un pielāgot to, kā jums iet – to’s ir mācīšanās līkne visiem!

Kā izveidot restorānu pasūtīšanas sistēmu tiešsaistē: kopsavilkums

Mēs zinām, ka šobrīd ir nenoteikts laiks visu formu un izmēru uzņēmumiem. Iespējams, ka restorāniem vajadzēja aizvērt savas durvis, taču varat derēt, ka, izveidojot tiešsaistes pārtikas pasūtīšanas sistēmu, klienti (uzmanīgi) atvērs durvis jūsu piegādēm.

Neatkarīgi no tā, vai vēlaties tur iegūt pēc iespējas lielāku peļņu, vai vērtējat ērtības pār pilnīgu kontroli’s metode jums. Mēs’jūs esat aprakstījis trīs galvenos veidus, kā jūs varat izveidot savu pārtikas pasūtīšanas sistēmu, lai palīdzētu jums izvēlēties labāko.

Kā izveidot savu tiešsaistes pārtikas pasūtīšanas sistēmu: Atgādinājums

 1. Izmantojiet savu vietni, izmantojot vietņu veidotāju vai WordPress, lai apstrādātu pasūtījumus.
 2. Izmantojiet trešo personu tiešsaistes pasūtīšanas lietotni, piemēram, Uber Eats.
 3. Izmantojiet trešo personu tiešsaistes pasūtīšanas lietotni, kas apvienota ar POS sistēmu, piemēram, CAKE.

Atcerieties, ka jūs don’nav jāizvēlas tikai viena metode. Piemēram, jūs varat izveidot savu vietni un pieņemt pasūtījumus no trešo personu piegādes pakalpojumiem – atrast pareizo bilanci savam biznesam un uzturēt priecīgus klientus atpakaļ vēl.

Nākamais augšā…

Iepazīstieties ar mūsu ērto ceļvedi Kā tiešsaistē pārdot pārtiku lai uzzinātu par trūkumiem, pārdodot pārtikas preces internetā.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me