Kā izveidot tiešsaistes veikalu 9 vienkāršos soļos

kā izveidot tiešsaistes veikalu


“Tiešsaistes veikaliņa sākšana var būt sarežģīta, ja jūs to nedarīsit’t nezina, kur sākt. Izpildot šo rokasgrāmatu, jūs’Es precīzi zinu, kur sākt, un 9 būtiskos soļus, kas jums jāveic, lai atvērtu savu veiksmīgo tiešsaistes veikalu.”

Domājot par veikala izveidošanu tiešsaistē, jūs varētu uztraukties:

 • Vai tiešsaistes veikaliņa atvēršanas cenu zīme būs pārāk augsta?
 • Cik labi man jābūt ar datoriem?
 • Uzvarēja’t Lai reģistrētos tiešsaistē, ir nepieciešams pārāk ilgs laiks?
 • Vai man vajadzēs nolīgt profesionālu dizaineru?

Kad mēs sākām, mums bija arī visas šīs bažas. Bet tad mēs atklājām risinājumu: tādu tiešsaistes veikalu celtniecības platformas kā Wix, Squarespace un Shopify.

Interneta veikalu veidotāji ir lietotājam draudzīgi rīki, kas ļauj jums viegli izveidot profesionālu tiešsaistes veikalu, nezinot vienu koda rindu.

Viņu vilkšanas un nolaišanas funkcijas nozīmē, ka jūs varat būt daudz ātrāk izveidots un palaists, nekā jums ir jāatrod un nepārtraukti jāsadarbojas ar tīmekļa dizaineru. Izmantojot tiešsaistes veikala veidotāju, nozīmē jūs’vienmēr esmu kontrolē.

Un, tu uzvarēji’Lai sāktu pārdošanu tiešsaistē, nav jāizmet tūkstošiem dolāru (kā jūs darītu, ja algotu dizaineru)!

Miljoniem cilvēku, kas nav tehniski cilvēki (tāpat kā jūs!), Pateicoties tiešsaistes veikalu celtniekiem, jau ir sākuši veiksmīgus tiešsaistes veikalus – kāpēc gan nevajadzētu’t arī tu?

Izmantojot tiešsaistes veikala veidotāju, ietaupot laiku, naudu un pūles, atverot tiešsaistes veikalu. Bet kā tieši sākt un gūt panākumus? Tas’ko jums pateiks šī rokasgrāmata. Mēs’Paņemsim jūs soli pa solim cauri procesam… Te nu mēs esam!

Izvēlieties vietnes veidotāju un nopelniet naudu tiešsaistē jau šodien

Kāda veida vietni vēlaties izveidot?

izveidot vietni veidot tiešsaistes veikalu Tīmekļa vietnes tiešsaistes veikals 1

Pārbaudiet un izvēlieties savu platformu

“Interneta veikalu veidotāji ir vienkārši un intuitīvi lietojami. Tas nozīmē, ka ikviens, kurš vēlas, var izveidot stilīgu un funkcionālu tiešsaistes veikalu.”

Gadu gaitā mēs’Veicot dažādus uzņēmumus, mēs esam izmēģinājuši daudz tiešsaistes veikalu veidotāju.

Tas nozīmē, ka mēs’Jums ir labas iespējas dalīties pieredzē ar jauniem e-komercijas uzņēmējiem (tāpat kā jūs), kuri, iespējams, jūtas satriekti par pieejamās informācijas bagātību.

Sākot tiešsaistes veikaliņu, ja jūs’Ja vēlaties izveidot nelielu veikalu (līdz 50 produktiem), iesakām apskatīt Wix, Weebly vai Squarespace.

Kamēr vairums veikaliņu atrodas mazākā pusē, ja jūs’pārdomājot interneta veikala atvēršanu plašākā mērogā (vairāk nekā 50 produktu), tas’Ir vērts dot Shopify vai Bigcommerce iet.

Apskatiet šo tabulu, lai salīdzinātu e-komercijas platformu funkcijas, kuras mēs iesakām sākt tiešsaistes veikalā.

Izvēloties, ar kuru celtnieku sākt savu tiešsaistes veikaliņu, pirms galīgā lēmuma pieņemšanas mēs iesakām ņemt pāris testa braucienā. Izklaidējieties kopā ar 2 vai 3 celtniekiem un redziet, kurš jums patīk visvairāk.

Kamēr jūs’ņemot tos testa braucienā, tas’Ir laba ideja pārdomāt šādus jautājumus:

 • Vai jūs varat ātri tikt galā ar interfeisu??
 • Vai pietiek atbalsta, ja iestrēdzat??
 • Kurš veidņu dizains jums patīk?
 • Vai ir pietiekami daudz dizaina iespēju??
 • Vai ir viegli pievienot jaunas lapas un produktus??
 • Kuras lietotnes un papildinājumus jūs varēsit pievienot savai vietnei?
 • Kurš tiešsaistes veikala veidotājs palīdzēs jums izaudzēt savu veikalu?
 • Vai e-komercijas plāns ir iekļauts manā budžetā??
 • Vai pastāv godīga atmaksas politika??
 • Cik cilvēku izmanto celtnieku?
 • Vai viņu klienti to labi pārskata?

Vai vēlaties sākt savu tiešsaistes veikalu ātri un vienkārši, nepārkāpjot banku, vai ne? Pārliecinieties, ka esat izvēlējies tiešsaistes veikala veidotāju, kas ļaus jums to izdarīt!

Ja ņemsit to visu vērā, pārbaudot katru celtnieku, tas padarīs lietas daudz vienkāršākas. Ja jūs’Ja esat pārliecināts par savu izvēli, jūs uzvarējāt’Jums nav problēmu mainīt un gaidīt naudas atmaksu.

Pārbaudot un izvēloties, sacīkstes uzvar lēni un vienmērīgi.

Bet don’t neuztraucieties, tiklīdz jūs’esi izvēlējies, tu’Būs zaķis, nevis bruņurupucis! Jūs’Jūsu tiešsaistes veikals tiks izveidots un darbināts vispār!

Ja vēlaties pārliecināties, ka izvēlējāties savām vajadzībām piemērotāko celtnieku, mēs’ve sastādījāt 4 jautājumu viktorīnu, kas jums dos personalizētus ieteikumus.

vietņu veidotāju viktorīna 2

Izvēlieties plānu

Tiešsaistes veikaliņa atvēršana, kurā vispār nav naudas, ir diezgan sarežģīta. Bet pat ja tu’jūs esat ieguvis tikai nedaudz naudas, jūs’Varēsi sākt, nav problēmu!

Visi šajā ceļvedī iekļautie celtnieki piedāvā ļoti saprātīgus e-komercijas plānus, kas ļauj ātri sākt pārdošanu tiešsaistē, tāpēc jūs’Jūs ātri nopelnīsit naudu!

Kad ir jāizvēlas jums vislabākais plāns, tas’Ir viegli justies aizturētam visiem tur esošajiem tehniskajiem noteikumiem’t visnotaļ tiku galā ar.

Mēs’re šeit, lai palīdzētu jums izdomāt, ko viņi visi nozīmē. Jūs’Tad jūs varēsit precīzi noteikt, kas jums vajadzīgs no jūsu celtnieka, lai sāktu tiešsaistes veikaliņu.

Bet pirms mēs kļūstam pārāk tehniski, iesakām sev uzdot šādus jautājumus par to, ko jūs patiešām vēlaties, atverot tiešsaistes veikalu:

 • Vai vēlaties piekļūt plašākam veidņu klāstam, lai pārliecinātos, ka tas ir ideāli piemērots??
 • Vai vēlaties tiešsaistes veikaliņu, kurā neietilpst jūsu celtnieks?’logotips?
 • Vai vēlaties savienot pielāgotu domēna vārdu ar savu tiešsaistes veikalu??
 • Vai vēlaties piekļūt profesionālu vietņu pārskatam vai uzlabotai analītikai?
 • Vai vēlaties samazināt savu tiešsaistes veikala veidotāju?’s darījuma maksas?

Ja jūs’Atbildot apstiprinoši uz vienu vai vairākiem no šiem jautājumiem, jūs’Jūs vēlaties apsvērt apmaksātu plānu, kas var piedāvāt jums visu, ko jūs patiešām vēlaties.

Tādā veidā jūs’Jūs iegūsit visu nepieciešamo par pieņemamu mēneša cenu (kuru jūsu pārdošanas apjomi vienalga segs!).

Pēdējais, ko vēlaties, uzsākot tiešsaistes veikalu izveidi, nav visas nepieciešamās funkcijas, lai jūsu veikalam piedāvātu vislabākās veiksmes iespējas.!

Šeit’Tas ir ātrs dažu tehniskāku nosacījumu izskats, kas jums varētu rasties, salīdzinot dažādus tiešsaistes veikalu veidotājus’maksājumu plāni:

IezīmePremium atbalstsJoslas platumsUzglabāšanaPamesta groza atkopšanaSSL sertifikātsMaksas par darījumu
Apraksts
Sākot tiešsaistes veikalu, jūs vēlaties pārliecināties, ka, iestrēdzot, vienmēr ir pieejama palīdzība. Daudzām e-komercijas platformām ir augstākā līmeņa atbalsta sistēmas, kas ļauj piekļūt palīdzībai pa tālruni, tiešajā tērzēšanā un pa e-pastu.
Joslas platums ir datu pielaide, kas nodrošina jūsu veikala darbību. Tā’patērē katru reizi, kad kāds nolaižas jūsu vietnē un to apbēdina lapas saturs. Vienreiz tu’Tā kā nav joslas platuma, neviens nevar piekļūt jūsu veikalam, līdz jūs to papildināt vai nākamo mēnesi’pabalsts sākas.
Tāpat kā vairāk fizisko produktu plauktu pirkšanas, lielāka datu glabāšana ļauj jums parādīt vairāk produktu jūsu tiešsaistes veikalā. Ja ir vairāk krātuves, savā veikalā varat arī mitināt vairāk attēlu, video un tekstu.
Skumji, ka daudzi klienti, kuri iepirkumu grozā ievieto produktus, don’t tos faktiski pērk. Par laimi pamesta karšu atkopšana ietaupa dienu un automātiski nosūta e-pastu klientiem, kuri to ir izdarījuši, lai atgādinātu viņiem, ka sekot līdzi pirkumam.
SSL sertifikāts nodrošina, ka jūsu veikals ir drošībā no hakeriem. Būtībā tā ir zaļā piekaramā atslēga blakus vietnei’URL. Kad tas izveidots ar tiešsaistes veikala veidotāju, jūsu veikaliņā būs viens no šiem zaļajiem piekaramās atslēgas, lai klienti varētu būt pārliecināti, ka viņu informācija tiek aizsargāta, iepērkoties pie jums.
Par katru jūsu veikto pārdošanu tiek iekasēta ļoti maza maksa. Tie bieži samazinās, kad jaunināt uz visaptverošāku plānu.

Tagad jūs zināt, ko tie visi nozīmē, pārbaudiet, kurai e-komercijas platformai ir kādas funkcijas!

Jūsu Builder Features Basic Advanced logo-wix-100x100 Izvēlieties savu plānu, lasiet cenu pārskatu Premium atbalsts Neierobežots joslas platums Neierobežota krātuve Groza atkopšana Bezmaksas SSL sertifikāts Nav jāmaksā par darījumiem Izvēlieties savu plānu, lasiet cenu pārskatu Izvēlieties savu plānu, lasiet cenu pārskatu Premium atbalsts Neierobežots joslas platums Neierobežota krātuve Groza atkopšana Bezmaksas SSL sertifikāts Nav jāmaksā par darījumiem Izvēlieties savu plānu, lasiet cenu pārskatu Izvēlieties savu plānu, lasiet cenu pārskatu Premium atbalsts Neierobežots joslas platums Neierobežota krātuve Groza atkopšana Bezmaksas SSL sertifikāts Nav jāmaksā par darījumiem Izvēlieties savu plānu, lasiet cenu pārskatu

Plāna jaunināšana ļauj piekļūt arī vairāk veidņu. Jo vairāk veidņu jums ir pieejams, jo lielāka iespēja’Jums būs jāatrod, ka tas ir lieliski piemērots!

Jūsu veidne veido jūsu tiešsaistes veikaliņa dizaina pamatu, kas būs tas, ko klienti vispirms redz, ierodoties jūsu vietnē.

Izmantojot prēmijas plānu, jūsu veikalā arī netiks parādītas reklāmas jūsu celtniekam. Tas padara to par patiesi savu, un tam ir papildu ieguvums, padarot jūsu veikalu izskatu profesionālu un uzticamu.

Kā saka, jūs don’nesaņemiet otro iespēju radīt pirmo iespaidu. Labs pirmais iespaids ir pirmais solis uz labām attiecībām, un labas attiecības ir tas, ko vēlaties izveidot ar klientiem, lai viņus pamudinātu veikt pirkumu.

Plāna jaunināšana dod jums lielisku iespēju radīt visu tik svarīgo labo iespaidu!

iepirkties tiešsaistes boutique tēmāsCounter-Print vietne piesaista klientus ar pārsteidzošiem attēliem, tiklīdz viņi nolaižas vietnē. Varat izmantot Shopify premium veidni, lai piesaistītu arī jūsu klientu uzmanību.

Piemaksu plāni ļauj arī savienot savu personīgo domēnu ar tiešsaistes veikalu. Lasiet vairāk, lai uzzinātu vairāk par sava domēna izvēli un savienošanu!

3

Izvēlieties savu domēnu

“Domēna vārda izvēle ir būtisks solis profesionāla un neaizmirstama tiešsaistes veikala izveidošanā.”

Jūsu domēna vārds būtībā ir ķieģeļu un javas veikala adreses tiešsaistes versija. Parasti tajā ir norādīts jūsu uzņēmuma nosaukums, un tas cilvēkiem norāda, kur jūs atrast.

Mūsu galvenie padomi domēna vārda izvēlei:

 • Turiet to pēc iespējas īsāku – tas klientiem palīdz atcerēties jūsu veikalu, lai viņi varētu viegli pie tā atgriezties
 • Pārliecinieties, vai jūsu uzņēmuma nosaukums ir pamanāms – jūs vēlaties, lai jūsu uzņēmuma nosaukums būtu pirmais un centrālais zīmola atpazīstamībai
 • Mērķējiet uz savu teritoriju – ja jūsu veikaliņš pārdosies tikai uz vietas, apsveriet iespēju pievienot savu pilsētu vai valsti, lai klientiem būtu vieglāk jūs atrast, piem. ja tu’atkārtoti pārdod tikai Kalifornijā: www.thecaliforniacandleco.com
 • Izvairieties no cipariem un defisēm – tās bieži tiek kļūdītas vai aizmirstas, kad cilvēki dzird jūsu domēna vārdu, tāpēc, lai pārliecinātos, ka visi jūsu veikaliņa interesenti tur nokļūst, pēc iespējas vairāk izgrieziet tos

Pielāgots domēna nosaukums ir iekļauts Wix un Squarespace e-komercijas plānos. Tas nozīmē, ka viņu firmas nosaukums tika uzvarēts’t netiek parādīts jūsu domēna nosaukumā.

Izmantojot Shopify, domēna vārds jāiegādājas atsevišķi jūsu plānam. Ja jūs don’Lai iegādātos jaunu domēnu vai izveidotu savienojumu ar jums jau piederošu domēnu, jūsu domēna vārds izskatīsies šādi: www.legendarystationary.alexenglish.myshopify.com. Tā’s mazliet garš spārnots labi?

Vienreiz tu’Ja esat ieguvis savu, jūsu domēna vārds izskatīsies vairāk šādi: www.legendarystationary.com.

Jūs redzat, kā tas piešķir ekskluzīvu un profesionālu pieskārienu? Ar šo ekskluzīvo un profesionālo pieskārienu iegūsit lielāku uzticēšanos un pārliecību par jūsu veikalu, kas savukārt nozīmēs vairāk klientu, kas atgriežas pirmo reizi un atgriežas.

Jautājat, kā iegūt savu roku unikālā domēna nosaukumā? Jums ir divas iespējas.

Varat iegādāties to tieši caur savu tiešsaistes veikala veidotāju vai arī izmantot trešo personu, piemēram, Domain.com.

Īstermiņā jūsu interneta veikala veidotāja darbība ir ātrāka. Bet, domājot ilgtermiņā, izejot no trešās puses, jums tiek dota lielāka elastība, piemēram, ja nolemjat mainīt celtnieku.

Ja jūs’ja jūs joprojām neesat pārliecināts par to, kuru iespēju vēlaties izmantot, mums ir lapa, kas veltīta domēnu nosaukumiem’Palīdzēšu pieņemt lēmumu.

4

Atlasiet savu veidni

Padomājiet par veidnes izvēli, piemēram, meklējot ideālu vietu ķieģeļu un javas veikaliņam.

Meklējot ķieģeļu un javas krātuvi, jūs’d ej iekšā, iedomājies, kur un kā tu’d parādiet savus produktus un iedomājieties klientus, kuri meklē apkārt.

Nu, tā’tas pats, izvēloties veidni. Tā’ir vērts priekšskatīt dažas veidnes, kuras jums patīk. Apmēram produktu lapām paskatieties, vai tām ir funkcijas, kas ir piemērotas jūsu veikaliņam.

Ielieciet sevi klienta kurpēs un pārbaudiet, vai veidni ir viegli pārvietoties.

Jūs vēlaties to pārliecināties’Tas ir pēc iespējas vienkāršāks, lai klienti varētu atrast to, ko viņi’jūs atkal meklējat, jo tas viņiem daudz vairāk ļaus veikt pirkumu.

Izmantojot skaistu veidni, jūs varat radīt lielisku pirmo iespaidu. Viņi saka, ka jums nevajadzētu’t spriest par grāmatu pēc tās vāka. Bet šis noteikums to nedara’t attiecas uz internetu.

Visi tiešsaistē grāmatu vērtē pēc tā beigām. Interneta lietotāji var būt nepatīkami. Jūs’Es saņēmu vienu iespēju piesaistīt viņu uzmanību’Es došos citur, un jūs’Es zaudēšu. Tas nozīmē, ka jums rūpīgi jāizvēlas veidne.

Veidnes izmantošana ir lielisks veids, kā izveidot satriecošu vietni, nezinot, kā kodēt! Padomājiet par to kā saīsni’Jūs ietaupīsit laiku un pūles, ko varētu tērēt svarīgākiem jautājumiem.

Ja jūs’Ja jūs jau esat mazliet apskatījis jums pieejamās veidnes, iespējams, jums būs mazliet satriekts par izvēli (piemēram, Wix’s 500+ dizaini!).

Bet don’t neuztraucieties, mēs’re šeit, lai noņemtu svaru no pleciem. Zemāk mēs’Apskatīsim dažus galvenos jautājumus, ko sev uzdot, izvēloties veidni:

 • Vai vēlaties, lai jūsu mājas lapā būtu statisks vai video fons? Vai kā ar attēlu galeriju? – Padomājiet par to, kas klientiem sniegs vienmērīgu iepirkšanās pieredzi, vienlaikus parādot jūsu zīmola personību
 • Kā jūs vēlaties, lai jūsu ēdienkarte izskatās? Vai vēlaties horizontālu izvēlnes joslu lapas augšdaļā vai vertikālu – sānos?
 • Vai dizainu klientam ir viegli orientēt?
 • Kādas iespējas tām jau ir veidnes? – Ja izvēlaties e-komercijas veidnes, kurās jau ir instalēts iepirkumu grozs, tas ietaupīs daudz laika

Kā mēs minējām iepriekš, Wix ir vairāk nekā 500 skaistu un profesionālu veidņu, kuras jūs varat izvēlēties, un aptuveni 60 ir īpaši paredzētas tiešsaistes veikaliem.

Viņi kategorizē savas veidnes patiešām noderīgā veidā, lai jūs varētu atrast kaut ko tādu, kas būs piemērots jūsu izstrādājumiem’jūs gatavojaties pārdot jūsu tiešsaistes veikalā.

Piemēram, ja jūs’Pārdodot luksusa kancelejas preces, Wix have Arts & Amatniecības kategorija. Kā būs ar pašmāju rotaslietām? Nu, viņi’ve ieguva juvelierizstrādājumus & Aksesuāru sadaļa, kas būtu ideāli piemērota.

Wix tiešsaistes boutique veidnesAr jebkuru no Wix’Jūs esat milzīgs satriecošu veidņu klāsts’Pievienosit savam veikaliņam profesionalitātes piezīmi. Tas radīs uzticību klientiem, savukārt palielinot pārdošanas apjomus.

Protams, jūs’jūs ne tikai veidnes, kas ietilpst jūsu konkrētajā kategorijā. Ja jūs’atkārtoti tirgo, piemēram, vintage plakātus, un don’don ‘t redzēt kategoriju jums’t neuztraucieties, jūs’Jūs varat brīvi izvēlēties kādu no citām sadaļām. Pasaule ir tava austere!

Kvadrāts ir labi pazīstams ar satriecošajām veidnēm. Viņi’Tos visus izstrādājuši profesionāļi, un tiem ir iespēja jūsu tiešsaistes veikaliņam piešķirt šo unikālo, ekskluzīvo pieskārienu.

kvadrātveida kosmētikas boutique veidnesKvadrāts’s veidnēm ir ļoti maz jāpielāgo’jūs jau esat skaists, tāpēc varat būt tiešsaistē vispār!

Arī Shopify piedāvā iespaidīgu tēmu klāstu’atkal tiek atvērts lielāks tiešsaistes veikaliņš. Lai gan daži var šķist nedaudz no cenu puses, atcerieties, ka jūsu veidne ir tāda pati kā ķieģeļu un javas veikala četras sienas. Investīciju vērts, ja atrodat tādu, kuru jūs patiešām mīlat!

“Ja jūs ieguldīsit tagad, jūs jau pašā sākumā izveidosit gludu, profesionālu un ekskluzīvu sajūtu veikaliņu. Tas nozīmē, ka, tiklīdz jūs iegūsit savu veikaliņu tiešsaistē, klienti zinās (un mīlēs), ko jūs’Atkal visu par un atgriezties vairāk.”

5

Pielāgojiet veidni

“Veidnes pielāgošana ir lielisks veids, kā zīmoga personību apzīmogot savā veikalā’vietne. Tas var palīdzēt jums izcelties no pūļa un satvert jebkuru apmeklētāju’uzmanību.”

Tiešsaistes veikalu veidotāji ļauj vienkārši vilkt un nomest dažādas lapas sadaļas visur, kurp vēlaties.

Varat arī mainīt teksta izmēru un mainīt fontu, noklikšķinot uz pogas. Tas tiešām ir tik vienkārši!

Vai domājat, ko vēl jūs varat darīt, lai patiesi pielāgotu savu tiešsaistes veikalu? Raugieties ne tālāk kā uz šādiem punktiem:

 • Pievienojiet savu veikalu’firmas zīme un logotips, lai nekavējoties piesaistītu apmeklētājus
 • Augšupielādējiet pielāgotos attēlus, lai reklamētu savas preces un palielinātu pārdošanas apjomus
 • Pievienojiet jaunas lapas, piem. an ‘Par’ lapa vai emuārs – tie abi ir lieliski, lai dalītos pieredzē un palielinātu zīmola atpazīstamību
 • Pievienojiet vairāk lapas elementu, piem. kontaktformas – lai jūs varētu pārdot apmeklētājiem

kvadrātveida kosmētikas boutique par mumsKvadrāts’s veidnes ļauj jums izveidot satriecošu, attēliem bagātu attēlu ‘Par’ lapas, lai dalītos savā stāstā ar klientiem.

“Ļoti svarīgs ir labs tiešsaistes veikala dizains, gluds un profesionāls izskats, kā arī viegli orientēties vietnē. Tā’patīk, piemēram, ar skaistu interjera dizainu un lielisku klientu apkalpošanu veikalā, kas izgatavots no ķieģeļiem un javas.”

Kamēr jūs’Pārveidojot veidni, noteikti apskatiet, kāds būs jūsu veikals mobilajiem lietotājiem. Jūs vēlaties pārliecināties, ka visi jūsu klienti neatkarīgi no ierīces’atkārtoti lietojot, jums būs lieliska pieredze no jūsu veikala.

Jau 2015. gadā Google ziņoja, ka mobilajās ierīcēs veikto meklēšanas vaicājumu skaits pārsniedzis galddatoros veikto meklējumu skaitu. Tas nozīmē, ka jums ir pēc iespējas ērtāk visu ierīču klientiem pārlūkot jūsu veikalu un veikt pirkumu, pretējā gadījumā jūs’atkal pastāv risks zaudēt biznesu.

Wix’Visas veidnes ir draudzīgas mobilajām ierīcēm, kas nozīmē’atkārtoti izmantojiet viedtālruni vai planšetdatoru. Varat arī rediģēt sava boutique mobilo versiju neatkarīgi no darbvirsmas versijas, ja vēlaties pielāgot lietas šeit un tur.

Wix mobilais tiešsaistes veikalsIzmantojot Wix, jūsu vietne izskatās laba visās ierīcēs, padarot klientus laimīgus, jo viņi var pārlūkot jebkurā laikā un vietā.

Squarespace un Shopify ir arī mobilajām ierīcēm optimizētas veidnes, lai jūsu veikaliņš visās ierīcēs varētu izskatīties skaisti.

Vai esat noraizējies par domu pielāgot savu veidni un domājat par dizainera algošanu? Mēs iesakām pieturēties pie tiešsaistes veikalu celtniekiem, ja vien jūs ilgākā laika posmā nevarat attaisnot (diezgan lielās) izmaksas sev.

Vietnes dizainera nolīgšana var būt ļoti dārga gan tagad, gan arī turpmāk. Ja vēlaties kaut ko mainīt, un dizaineris ir vienīgais, kas zina, kā jūs’Jums būs jāatstāj vēl vairāk naudas.

‘uz un ing’ jums ar dizaineru var būt arī ļoti laikietilpīga.

Un vai vēlaties savu veikalu ātri iegūt tiešsaistē, nepārkāpjot banku? Tas ir lieliski paveicams ar visiem šajā ceļvedī iekļautajiem celtniekiem.

6

Pievienojiet savus produktus

“Produktu aizvietošana veikalā ir patiešām aizraujoša. Tā’s, kur jūsu veikals sāk veidoties, un tas ļauj jums vienu soli tuvāk pārdošanai tiešsaistē.”

Kas’Šajā rokasgrāmatā ir ļoti patīkami par tiešsaistes veikalu veidotājiem to, ka viņi visi padara jūsu produktu pievienošanu un pārvaldīšanu patiešām vienkāršu.

Piemēram, ņemiet Wix, viss, kas jums jādara, ir dodieties uz cilni Veikala pārvaldnieks redaktora kreisajā pusē un noklikšķiniet uz ‘Pievienojiet produktus.’

Wix pievienojiet produktus jūsu tiešsaistes veikalāWix padara patiešām vienkāršu produktu pievienošanu tiešsaistes veikalā, kas nozīmē jūs’Pārdošu nemaz!

Jūs vēlaties parādīt savus produktus vislabākajā gaismā un veidā, kas klientam ļauj viegli atrast to, ko viņi ražo’atkal meklē. Tāpēc tas’Vislabāk ir izveidot dažādas produktu grupas un atšķirīgu produktu lapu katrai grupai.

Piemēram, ja jūs’veikaliņš, kas pārdod mājās gatavotu kosmētiku (domā ‘Sulīgs’ – bet daudz mazākā mērogā!), Jūs’Vēlos, lai būtu kategorija: vannas bumbas, ziepes, sejas maskas, smaržvielas utt.

Tas palīdzēs jūsu klientam ātri atrast to, ko viņi’jūs meklējat, padarot lietas patiešām ērtas. Tas viņus sagādās prieku un pamudinās veikt pirkumu.

“Lai pircēji būtu priecīgi, skaidri norādot produktu lapas, ir patiešām vienkāršs veids, kā mudināt pārlūkprogrammas kļūt par klientiem. Tas arī palīdz pārveidot vienreizējo pircēju par tādu, kurš atgriežas.”

7

Pielāgojiet produktu lapas

Jūsu produktu lapas ir tas, kur jūs veicat pārdošanu un, visbeidzot, uzlabojat savu rezultātu. Tas nozīmē, ka jums tie ir jānodrošina’jūs šajās lapās iegūstat tādu pašu unikālo un ekskluzīvo pieredzi kā pārējā jūsu veikaliņā.

Produkta lapas pielāgošana ir tāda pati kā izstrādāšana, kā parādīt savus produktus ķieģeļu un javas veikalā, tāpēc veltiet laiku!

Domājat, kur sākt? Izpildiet dažus mūsu tālāk sniegtos parocīgos padomus, lai norādītu pareizā virzienā uz izmaiņām, kuras jūs varētu veikt:

 • Mainiet izkārtojumu – vai vēlaties parādīt savus produktus tīkla vai saraksta formātā?
 • Pievienojiet videoklipu produktu lapām – palīdziet klientiem pieņemt lēmumu par pirkumu, patiešām demonstrējot jūsu produktus
 • Pievienojiet filtru – ļaujiet klientiem šķirot jūsu produktus pēc labākās pārdošanas, piedāvātajiem objektiem, krāsas, materiāla un cenas
 • Padariet savu ‘Pievienot grozam’ poga vizuāli pamanāma – lai jūsu klienti to varētu viegli atrast
 • Mainiet produktu parakstu vietu un cenas – pārliecinieties, ka viņi’tas tiešām ir redzams, tāpēc jūsu klientiem ir visa nepieciešamā informācija pa rokai
 • Pievienojiet a ‘Ātrs pārskats’ opcija – lai klienti varētu priekšskatīt jūsu produktus uznirstošajā logā, lai pārbaudītu tos pirms došanās uz pirkuma lapu
 • Pievienojiet saistīto un ieteikto produktu sadaļu – tas ir lieliski piemērots pārdošanai (t.i., vairāk naudas bankā!)
 • Pievienojiet sadaļu atsauksmes un vērtējumus – tas ir fantastisks veids, kā likt klientam patiesi ticēt jūsu produktiem, un ticēšana noved pie pirkšanas!

kvadrātveida telpas ātrais skats tiešsaistes veikalāSquarespace ļauj ātri iespējot ātru skatu, lai klienti varētu piekļūt detalizētākai informācijai par izstrādājumiem, neizejot no lapas.

Pārliecinieties, ka produktu lapu dizains atbilst pārējam jūsu veikaliņam. Jūs vēlaties saviem klientiem piedāvāt netraucētu iepirkšanās pieredzi’Es jūs mīļi atcerēšos un atgriezīšos vēl!

8

Iestatiet maksājumus

Lai sāktu pelnīt naudu no tiešsaistes veikaliem, jūs pats’Jums būs jāiestata maksājumu apstrādātājs. Tas ļauj jūsu klientiem norēķināties, izmantojot kredītkarti vai debetkarti vai izmantojot tādus pakalpojumus kā Paypal.

Jūs’Es priecāšos uzzināt, ka maksājumu iestatīšana prasa tikai dažus klikšķus!

Ja jūs’Izmantojot Wix, dodieties pie veikala vadītāja redaktora kreisajā pusē un noklikšķiniet uz ‘Pārvaldiet savu veikalu.’ Pēc tam jūs varat ērti pārvietoties, savienojot maksājumu – viņi visu procesu tur jūsu roku.

Wix maksājumi tiešsaistes veikalāMaksājumu veikšana Wix ierīcē ir ātra un ērta – jūs pats’Pārdošu tiešsaistē ātri!

Lai piekļūtu maksājuma iespējām vietnē Squarespace, vienkārši dodieties uz iestatījumiem redaktora kreisajā pusē un ritiniet uz leju, līdz redzat ‘Maksājumi.’

kvadrātveida maksājumi tiešsaistes veikalāIzveidot savienojumu ar maksājumu apstrādātāju vietnē Squarespace patiešām nevarēja’t būt vienkāršākai!

Viena no funkcijām, kas mums ļoti patīk attiecībā uz Shopify, ir to integrētais maksājumu procesors Shopify Payments. Tas ļauj jums pārvaldīt un izsekot naudu reāllaikā, tieši informācijas panelī.

veikalu maksājumus veikalā veikalāIzmantojiet Shopify maksājumus, lai atteiktos no darījuma maksām un nopelnītu vairāk naudas par katru pārdošanu!

Visi šīs rokasgrāmatas veidotāji ļauj jums pieņemt maksājumus ar kredītkartēm vai debetkartēm vai caur PayPal. Shopify atbalsta arī maksājumus, izmantojot Amazon Pay, kā arī daudzus citus maksājumu apstrādātājus.

9

Izlemiet, kā nosūtīt pasūtījumus

Nākamais solis pēc maksājumu apstrādātāja iestatīšanas ir jūsu darba kārtības noteikšana’dodamies nosūtīt pasūtījumus.

Mēs’nākt klajā ar jautājumu sarakstu’Ir vērts pajautāt sev, domājot par to, kā jūs vēlaties rīkoties:

 • Vai vēlaties mainīt pārvadāšanas maksu katrā reģionā?? – Piemēram, nacionāli un starptautiski?
 • Vai vēlaties piedāvāt vienotu likmi?? – Vienāda maksa par visiem produktiem
 • Vai vēlaties mainīt cenu pēc produkta svara?? – Ja tu’Piemēram, veikalā, kas pārdod rotaslietas, tā varētu būt laba izvēle, jo uzvarēja neliels auskaru pāris’t maksā tikpat, cik smaga aproce
 • Vai vēlaties piedāvāt klientiem piegādi nākamajā dienā? Vai jūs par to iekasēsit vairāk?? – Piegāde nākamajā dienā klientiem rada lielas grūtības, tāpēc iesakām iespēju izvēlēties, ja varat
 • Kā jūs vēlaties iesaiņot savus produktus? – Ja tu’pārdodot kaut ko trauslu jūsu veikalā, piemēram, rokdarbus vai mājas rotājumus, piemēram, spoguļus’Ir tiešām svarīgi pārliecināties, vai produkti jūsu klientam nonāk neskarti. Pārliecinieties, ka izvēlētais iepakojums nodrošinās to neizmantošanu’t nesabojāties ceļā
 • Vai vēlaties personalizēt savus pasūtījumus?? – Ja tu’Tas ir mazs veikaliņš, tas ir lielisks veids, kā likt klientiem justies novērtētiem un mudināt viņus atgriezties. Kāpēc neiekļaut pasūtījumā nelielu karti, pateikties viņiem par pirkumu

“Visi tiešsaistes rokasgrāmatu veidotāji šajā rokasgrāmatā ļauj jums ērti piegādāt produktus, tātad jūs’Jums būs apmierināti klienti, kuriem nav laika!”

Secinājums – laiks atvērt savu tiešsaistes Boutique!

“Šis ceļvedis ir parādījis jums galvenos soļus tiešsaistes veikala dibināšanai – tā tas ir tagad’s laiks sākt iet!”

Ja jūs’jūs vēl neesat izvēlējies savu tiešsaistes veikala veidotāju šeit’ātrs mūsu ieteikumu kopums:

Veikaliem, kas cer pārdot mazāk nekā 50 produktu līnijas Wix ir mūsu galvenā izvēle, ar Squarespace tuvojas tuvu sekundei.

Mēs dodam priekšroku Wix, jo tā redaktors ir tik vienkārši un intuitīvi lietojams, ka dažu minūšu laikā burtiski varat ar to iepazīties..

Viņu e-komercijas rīki ļauj jums izveidot tiešsaistes veikalu ar visām vajadzīgajām funkcijām – un vēl vairāk! Un tā’Izskatīsies arī gludi un profesionāli!

Kvadrāts’s veidnes padara to par lielisku izvēli sava boutique dizainam. Viņu e-komercijas funkcijas ļauj patiešām ātri un ērti sākt pārdošanu tiešsaistē.

Ja jūs’Ja meklējat veikaliņu lielākajā pusē (vairāk nekā 50 produktu), tad Shopify ir jūsu labākais solījums.

Pirms konkrētas izvēles mēs iesakām reģistrēties pāris tiešsaistes veikalu celtnieku bezmaksas izmēģinājumam, lai jūs varētu redzēt, kurš no jums ir visērtākais.

Izmantojiet zemāk esošās saites, lai reģistrētos un saņemtu testēšanu!

Izmēģiniet Wix bez maksas

Izmēģiniet Squarespace bez maksas

Izmēģiniet Shopify bez maksas

Ja jūs’es uzskatu, ka šī rokasgrāmata ir noderīga, reģistrējieties mūsu biļetenā, izmantojot zemāk esošo veidlapu. Jūs’Jūs saņemsit noderīgus padomus par to, kā pēc iespējas ātrāk efektīvi attīstīt tiešsaistes veikalu’es to uzstādīju!

Mēs’Dalīšos ar jums atjauninājumos par vietņu veidošanas pasauli un tiešsaistes labāko praksi’vienmēr zini!

Vai arī jūs varētu dod mums līdzīgu Facebook lai iegūtu noderīgus padomus, kā paaugstināt savu veikaliņu nākamajā līmenī.

Šī rokasgrāmata ir noderīga?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map