Kā pārdot aplauzumu tiešsaistē

Tā’Ir vieglāk nekā jebkad agrāk pārdot grimu no mājām

Amerikas skaistumkopšanas un kosmētikas tirgus negrasās jebkur. 2016. gadā tā bija 60 miljardu dolāru vērta, un ir paredzēts, ka šis skaitlis līdz šim gadam sasniegs 90 miljardus dolāru. Tas’Apkārtnē ir daudz peļņas, kāpēc gan neiekļūt tajā?


Mēs’ve apkopojis šo rokasgrāmatu, lai pēc iespējas vienkāršāk būtu pārdot grimu no mājām. Tāpēc bez papildu piepūles pārbaudiet mūsu pakāpenisko sadalījumu:

Pārdod grimu tiešsaistē

 1. Atrodi savu nišu
 2. Avots ir ražotājs
 3. Zīmējiet un iesaiņojiet savu aplauzumu
 4. Izvēlieties platformu
 5. Reklamējiet savu aplauzumu

Tagad ļaujiet’s tuvāk izpētiet katru no šīm darbībām.

1

Atrodi savu nišu

Skaistumkopšanas nozare jau ir plaša, un paredzams, ka ASV tirgus izaugsme turpināsies par 3,5% gadā. Kaut arī tas nozīmē jūs’Jums ir milzīga potenciālā auditorija, tas nozīmē arī jūs’Jums būs jāatrod veids, kā izcelties no citu cilvēku pūļiem, kuri tiešsaistē pārdod skaistumkopšanas produktus.

Lai sevi šķirtu, don’t nemēģiniet patikt katram patērētājam – ja jūs izmetāt pārāk plašu tīklu, tad jūsu produkti uzvarēja’t triec personisko akordi ar kāds. Tā vietā uzdodiet sev divus jautājumus, lai sašaurinātu mērķauditoriju:

 1. Kas padara jūsu produktu unikālu?
 2. PVO piesaistīs šo unikālo pārdošanas punktu (USP)?

Jūsu USP var būt tikpat vienkārša kā zemas cenas vai netradicionālas krāsas vai tikpat sarežģīta kā pret saules apdegumu atjaunojošs mitrinātājs (un, ja jums izdodas to izdomāt, paziņojiet mums). Viss, kas skaidri un drosmīgi atšķir jūsu produktu no konkurences, ir tas, uz ko jums jācenšas.

Sāras ādas kopšanas uzņēmumsSkaistumkopšanas zīmols By Sarah ir ieguvis savu vārdu, koncentrējoties tikai uz organiskām, bez ķimikālijām paredzētām ādas kopšanai. Noslīpējot savu zīmolu’s, kas nosaka īpašības (šajā gadījumā dabiskas sastāvdaļas), jūs’Jūs varēsit izveidot atšķirīgu identitāti.

Ja jūs’Ja jums rodas grūtības ar oriģinālas idejas radīšanu, mēģiniet domāt par USP, kas pārliecinātu tu veikt pirkumu. Galu galā, tur’s nav demogrāfijas, kuru jūs zināt labāk par savu! Garīgi izlaidiet savu ikdienas skaistumkopšanas rutīnu un pārbaudiet, vai ir kādas nepilnības, kuras jauns produkts varētu aizpildīt. Vai jūsu skropstu tuša vienmēr atsakās nomazgāties? Varbūt jūs varat pārdot spēcīgāko acu kosmētikas noņēmēju tirgū. Vai jūsu skaistumkopšanas rutīna ir garlaicīga? Varbūt smieklīga sejas maska ​​būs jūsu biļete uz panākumiem.

2

Avots ir ražotājs

Ja jūs’Ja jūs neveicat skaistumkopšanas produktus no nulles, tad jautājums ir: ar kādu ražotāju vēlaties strādāt?

Ir divas galvenās iespējas ražotāja iegūšanai. Pirmais variants ir sadarbība ar ražotāju, lai izgatavotu savu unikālo produktu. Tas nozīmē kosmētikas ražotāju izpēti – gan vietējā, gan ārzemēs -, kas sadarbosies ar jums, lai izveidotu oriģinālu produktu līniju. Šī ir lieliska iespēja, jo jūs joprojām gūstat labumu no zīmola veidošanas, marķējot savus produktus kā “oriģināls.” Jūs, iespējams, pat varēsit atrast piemērotu ražotāju savā reģionā, kas atvieglotu izveides procesa uzraudzību. Pārbaudiet šo ASV kosmētikas ražotāju sarakstu, lai uzzinātu, vai tāds ir’s labs piegādātājs, ka’s arī jums vietējie.

Otra iespēja ir balta etiķete vai izmantojot ģenērisku produktu, kuru ražotājs ļauj jums pārdēvēt par preču zīmi. Ciktāl tas attiecas uz kosmētiku, tas parasti nozīmē nedaudz mainīt krāsu / aromātu / utt. skaistumkopšanas produktu un pēc tam to pārdodot ar savu zīmolu. Balta etiķete ir ērta, jo jūs’ar pogas noklikšķināšanu iegūstat gatavu produktu, kuru pēc tam varēsit pārdot, izmantojot savu zīmolu. Protams, baltās etiķetes trūkums ir tas’Ir grūti noteikt uzticamību, jo jūs to varat’t apgalvot, ka jūsu produkti ir vienreizēji.

Ja jūs nolemjat izvēlēties šo modeli, jūs’Jums būs jāveic rūpīgi pētījumi par savu piegādātāju. Šeit ir daži jautājumi, kas jāpatur prātā, apsverot potenciālos balto etiķešu ražotājus:

 • Vai ir kādas sastāvdaļas, kuras jūs nezināt?’nevēlaties savos produktos? Ja jūs’Piemēram, ja vēlaties pārdot organisko vai vegānisko kosmētiku, pārliecinieties, vai jūsu piegādātājs var izpildīt šīs prasības. Līdzīgi arī jūs’Vēlos uzzināt, kādus konservantus piegādātājs izmanto, lai produktus uzturētu svaigus.
 • Vai piegādātājs ir apstiprināts jūsu valstī?? ASV bāzētiem uzņēmumiem jūs’Vēlos pārliecināties, ka jūsu piegādātājs ievēro gan Federālo pārtikas, zāļu un kosmētikas likumu (FD&C likums) un Likumu par godīgu iepakojumu un etiķetēm (FPLA). Atšķirībā no narkotikām, kosmētikai nav nepieciešams FDA apstiprinājums pirms tie nonāk pārdošanā, bet FDA joprojām veic pārbaudes un paredz noteikumus, lai to nodrošinātu “viltoti un nepareizi marķēti” produkti tiek izņemti no tirgus.
 • Vai ir pasūtījumu minimums?? Pārliecinieties, ka don’galu galā ar piegādātāju, kas prasa vairāk apjoma nekā jūs’esi gatavs apņemties jau pašā sākumā. Tā kā jūsu bizness nostiprinās un iegūst vairāk klientu, krājumu pasūtījumi pieaugs. Bet, kad jūs pirmo reizi sākat pārdot grims tiešsaistē, tas’Vislabāk ir ietaupīt naudu un resursus, kur vien iespējams, ieskaitot krājumus!
 • Vai piegādātājs nodrošina produkta iesaiņojumu?? Ja jūsu piegādātājs nav’t piegādājiet produkta fizisko iepakojumu, jūs’Jums vajadzēs izdomāt, kur jūs atrodaties’gatavojas to iegūt. Jūs varat iesaiņot savus produktus mājās ar ieguvumu, pats nodrošinot kvalitāti, taču mēs to nedarītu’to ieteikt, ja vien jums nav dizaina pieredzes! Tā vietā jūs varat iegādāties avotu, izmantojot atsevišķu piegādātāju. Ir daudz īpašu kosmētikas iepakojumu piegādātāju, no kuriem izvēlēties, no kuriem vairums ļaus jums pielāgot iepakojumu atbilstoši jūsu zīmolam.

Neatkarīgi no tā, vai jūs nolemjat pats izgatavot kosmētiku, sadarboties ar ražotāju vai izmantot produktus ar baltu etiķeti, tas palīdzēs ielūkoties FDA’s Labas ražošanas prakses (GMP) vadlīnijas kosmētikai. Tās ir tikai pamatnostādnes (pretstatā stingriem un ātriem noteikumiem), un tās ir’tas ir lielisks atskaites punkts, kas palīdz nodrošināt, ka ražošanas process ļauj jums gūt panākumus.

3

Zīmolu un iesaiņo savu aplauzumu

“Brendings” ietver visus šķietami mazos elementus, kas papildina veids, kā cilvēki uztver jūsu produktu. Tas ietver jūsu attēlus, balss signālu un logotipus. Varētu šķist milzīgi, ja strādājat ar tik daudzām kustīgajām detaļām, bet triks ir izvēlēties vienu elementu, pielāgot to patiešām labi un pēc tam pārējos elementus vienkārši saskaņot ar to pašu toni. Tas ietaupa jūsu laiku un nodrošina, ka jūsu zīmols būs saskaņots. Un svarīga ir kohēzija: 70% vienas aptaujas dalībnieku ziņoja, ka saziņā ar klientiem konsekvents zīmols ir ļoti svarīgs.

Mēs iesakām sākt ar savu zīmolu’Attēli – īpaši jūsu zīmols’s krāsas! Tas informēs par lēmumiem par logotipiem, iepakojumu un toni, kas tiks pieņemti vēlāk. Krāsu shēmas nav’Tas nenotiek nejauši – faktiski katra zīmola logotips, kuru jūs pārvietojat uz ielas, ir aizdomājies stundām ilgi.

Šeit noderēs jūsu nišas apzināšana. Jūs varat izmantot krāsu psiholoģiju, lai saskaņotu savas firmas krāsas ar jūsu nišas cilvēku interesēm. Piemēram, purpursarkanie aicinājumi atcerēties motīvus, piemēram, bagātību un greznumu lielākajai daļai cilvēku. Tātad, ja jūs’laižot tirgū sarežģītu, modernu produktu, šī ir ideāla krāsa, ko izmantot. Tikmēr zils izsauc uzticības un drošības sajūtu, tieši tāpēc jūs’Es redzēšu daudz banku, kas to izmanto sava zīmola veidošanai (domājiet, ka Chase un American Express). Ja jūs’mēs meklējam vairāk krāsu specifiskus padomus’Es uzrakstīju šo sadalījumu par to, kā izvēlēties vietnes krāsu shēmu, un tie paši principi attiecas uz zīmola krāsu shēmas izvēli.

Vienreiz tu’Ja esat pabeidzis krāsu izvēli, varat to izmantot, lai informētu par visu pārējo. Acīmredzot, ja jūs izvēlaties zilu krāsu shēmu, jūs’Es to gribu atspoguļot jūsu logotipā un produktu attēlos. Bet jūs to varat arī izmantot, lai izdomātu savu zīmolu’s balss tonis – a “zils” zīmolam jāizmanto ziņojumapmaiņa’Piemēram, uzticams un nomierinošs.

Vēlaties padziļinātus padomus par zīmola veidošanu? Mūsu Kā izveidot zīmolu ceļvedis jums pateiks visu, kas jums jāzina

Tiklīdz jūs zināt, kāds būs jūsu zīmols, jūs varat sākt domāt par iepakojumu. Tā’Ir taisnība, ka iepakojums tika izveidots, lai pārvadāšanas laikā nodrošinātu produktu drošību, bet tu’Ja jūs to ierobežojat, ierobežosiet savu biznesu’s viss, ko jūs to izmantojat!

Preču zīmola iepakojums klientam rada pilnīgāku pieredzi’tas ir īpaši svarīgi tiešsaistes biznesam. Tā kā veikalā nav ķieģeļu un javas, lai izveidotu pieredzi pircējiem, jums jāpaļaujas uz savu “unboksa pieredze” lai paņemtu daļu no ļenganuma. Stilīgs, jautrs un pieredzes bagāts iepakojums ir arī viegla mārketinga taktika Instagram un YouTube laikmetā.

youtube mārketinga piemērs

Kaut arī daži uzņēmumi maksā sociālo plašsaziņas līdzekļu ietekmētājus par produktu virzīšanu tiešsaistē, daudzi cilvēki joprojām rada dabiskus videoklipus un ziņas, kas arī var iegūt daudz vilces. Pat bez iesaistes tiešsaistē faktora, lielisks iesaiņojums joprojām ir tāls ceļš: tiešsaistes uzņēmumi, kas īpašu uzmanību pievērš savam iesaiņojumam, ziņo, ka patērētāju interese pieaug vidēji par 30%. Tas’Tas ir lielisks veids, kā noturēt pastāvīgus klientus!

Jūsu aplauzuma marķēšana

Kad jūs’jūs pārdodat grims tiešsaistē, jūs’Jums būs jāpievērš uzmanība jūsu valstij, valstij un reģionam raksturīgajām prasībām skaistumkopšanas produktu iepakojuma marķēšanai. Šīs prasības attiecas uz tādiem elementiem kā sastāvdaļu saraksti, brīdinājumi par drošību un alerģijām, kā arī uz ziņojumiem / norādēm uz iepakojuma. FDA’s Kosmētikas marķēšanas rokasgrāmata ir resurss, kuru varat izmantot, lai pārliecinātos, ka jūsu aplauzums ir pareizi marķēts, pirms to nosūtāt.

4

Izvēlieties platformu

Tagad, kad jūs’Ja esat izveidojis produktu, par kuru cilvēki ir sajūsmā, nākamais jautājums ir: kur pārdot skaistumkopšanas produktus tiešsaistē? Trīs visefektīvākās platformas ir e-komercijas vietņu veidotāji, tiešsaistes tirgus vietas, un dropshipping. Vislabākais veids, kā pārdot aplauzumu tiešsaistē, galu galā ir tas, kas vislabāk jums, bet mēs’Izskaidrošu šo trīs labāko metožu datus, lai jūs varētu pieņemt apzinātu lēmumu.

E-komercijas vietņu veidotāji

E-komercijas vietņu veidotāji ir izstrādāti, lai padarītu jūsu vietni pēc iespējas vieglāku un bez stresa. Iestatīšanas process parasti ietver veidnes izvēli, pēc tam vadītas vilkšanas un nomešanas redaktora izmantošanu, lai pielāgotu vietni’s izkārtojums. Pēc tam jūs varat viegli pievienot e-komercijas funkcijas, izmantojot lietotnes un logrīkus, kas bieži pat ir iepriekš instalēti.

E-komercijas vietņu veidotāji īsumā

IzmaksasUSD 20-30 mēnesī, kā arī maksa par darījumu
PlusiIebūvēti klientu atbalsta pakalpojumi, viegli lietojami, taču joprojām ir ārkārtīgi pielāgojami
MīnusiJums pašam ir jāveicina un jānovirza trafiks uz vietni
VislabākTie, kas vēlas radīt personalizētu iepirkšanās pieredzi
Labākie pakalpojumu sniedzējiShopify, BigCommerce

Shopify un BigCommerce ir divi no labākajiem e-komercijas vietņu veidotājiem tirgū, un mēs’mēs gatavojamies izmantot Shopify kā mūsu gadījuma pētījumu, jo tas’s ir vislabākais celtnieks mūsu iekšējos pētījumos.

E-komercijas vietņu veidotāji, piemēram, Shopify, lieliski piemēroti jūsu vietnes un pēc tam arī klientu pielāgošanai’ iepirkšanās pieredze. Ja jūs’Ja nopietni domājat izveidot spēcīgu zīmolu saviem produktiem, tad e-komercijas veidotāji ir tas ceļš. Apskatiet zemāk esošo Shopify redaktoru – tas tiešām ir tik vienkārši, cik noklikšķināt “pievienot produktu” vai “pielāgot motīvu” lai jūsu vietne tiktu izveidota un darbotos!

shopify redaktora ekrāns

Tāpēc, ka jūs’Ja izveidosit savu vietni un nepārdosit produktus kā daļu no lielāka tirgus, negatīvie ir tas, ka jūs uzvarējāt’t nav iebūvētas auditorijas, ar kuru strādāt. Tā vietā vietnes izmantošanai varat izmantot tādas taktikas kā meklētājprogrammu optimizācija (SEO)’klasifikācija meklētājprogrammu, piemēram, Google, rezultātu lapās. Dons’Neļaujiet akronīmam jūs nobiedēt – SEO patiesībā var būt patiešām vienkāršs, un mēs’esat uzrakstījis visaptverošu Shopify SEO pārskatu, kas patiešām palīdzēs jums pa ceļam.

Cenu kopsavilkums

Shopify’Lētākais pilnvērtīgais e-komercijas plāns ir Pamata plāns, kura cena ir USD 29 mēnesī. Šī cena aptver dažādas e-komercijas lietotnes un funkcijas, un tajā ietilpst viss, izņemot 2,9% darījumu maksu, kas kļūst par 0%, ja jūs nolemjat izmantot Shopify Payments. Jūs varat izmēģināt Shopify bezriskam, izmantojot tā 14 dienu bezmaksas izmēģinājumu.

Neaizraujos ar Shopify?

Izlasiet mūsu klasifikāciju 7 labākās e-komercijas platformas lai uzzinātu vairāk iespēju

Tiešsaistes tirgus laukumi

Jūs varat domāt par tiešsaistes tirgus vietām kā “komunāls” tiešsaistes vietas, kur daudzi dažādi pārdevēji produktus pārdod tajā pašā vietnē. Acīmredzamākais tiešsaistes tirgus piemērs ir Amazon. Klienti izmanto tiešsaistes tirgus dažādās šķirnēs’re spēj nodrošināt.

Tiešsaistes tirgus vietas īsumā

Izmaksas20¢ iekļaušanas maksa, pieskaitot 3,5% no jūsu pārdošanas cenas
PlusiIebūvēta auditorija, ātrs iestatīšanas process
MīnusiKonkurence pircēju starpā’ uzmanību, kas nav tik pielāgojama kā vietņu veidotāji
VislabākTie, kas vēlas ātri pārdot
Labākie pakalpojumu sniedzējiEtsy, Glambot.com

Etsy un Glambot.com ir divas lieliskas tiešsaistes tirgus, kur pārdot aplauzumu. Glambot ir īpaši koncentrējies uz skaistumkopšanas līdzekļiem, bet mēs’es pievērsīšos Etsy, jo tas piesaista lielu auditoriju – un tas’s ir galvenā tiešsaistes tirgus pievilcība.

etsy grima rezultātu lapa

Sākot ar 2018. gadu vietnē Etsy iegādājās vairāk nekā 39 miljoni lietotāju. Tas nozīmē, ka, ja jūs pārdodat skaistumkopšanas produktus tiešsaistē, izmantojot Etsy, vairāk nekā 39 miljoniem meklētāju būs pieejami jūsu produkti – tātad atšķirībā no e-komercijas vietņu veidotāja, jūs uzvarējāt’nav ļoti jāuztraucas par datplūsmas palielināšanu jūsu sarakstā. To sakot, jūs būs ir jākonkurē par uzmanību ar miljoniem citu aktīvo Etsy pārdevēju, kas var sagādāt grūtības.

Otra būtiska atšķirība starp tiešsaistes tirgus un e-komercijas vietņu veidotājiem ir tā, ka jūs varat ātrāk sākt darbu ar tiešsaistes tirgus vietām. Piemēram, tā kā pati Etsy platforma jau ir izveidota, viss, kas jums jādara, ir pievienot produktu sarakstus esošajai vietnei – turpretī veikalā Shopify vispirms jums vajadzētu veltīt laiku, lai izveidot vietne. Tomēr kompromiss ir tāds, ka tiešsaistes tirgus var’nepiedāvā personalizētu un atšķirīgu iepirkšanās pieredzi tādā veidā, kā to var izmantot e-komercijas vietņu veidotāji.

Cenu kopsavilkums

Etsy iekasē 20¢ maksa par reģistrāciju, pieskaitot 3,5% no jūsu pārdošanas apjoma. Kas tu’re tiešām maksā šeit ir Etsy’jau esošai auditorijai un šīs platformas nodrošinātajai ērtai iestatīšanai.

Kravu pārvadājumi

Dropshipping ir pārsteidzoši vienkāršs modelis, kurā jūs, mazumtirgotājs, don’t faktiski ir jārīkojas ar visiem produktiem vai jāsūta krājumi. Tā vietā klienti pasūta produktus caur jūsu tiešsaistes veikalu, un jūs brīdināt savu piegādātāju. Pēc tam piegādātājs piegādā produktu klientam. Viena no galvenajām kravas pārvadājumu pievilcībām ir tā’Tas ir viegli ieplānots budžetā, jo jūs to nevarat’t faktiski krājumus sev, jūs don’t nav jāuztraucas par to, ka tas neizlīdzinās!

Īsumā par kravas pārvadāšanu

IzmaksasE-komercijas veidotāja izmaksas vai tiešsaistes tirgus, plus apmēram USD 30,00 mēnesī par drošas piegādes piegādātāju / lietotni
PlusiPadara budžeta plānošanu vieglu, neuztraucoties par produktu atjaunošanu
MīnusiPersonīga pieredze gan pircējam, gan pārdevējam, dārgāka trešās puses veiktas pārdošanas dēļ
VislabākAtzveltnes krēsla uzņēmējs
Labākie pakalpojumu sniedzējiLietotne Oberlo (caur Shopify)

Tu vari izmantot arī e-komercijas vietņu veidotājs vai tiešsaistes tirgus, lai sāktu piegādi. Iepriekš sniegtās sadaļas sniegs jums pietiekami daudz informācijas, lai izsvērtu plusus un mīnusus un pieņemtu pats lēmumu, taču, ja jūs mums jautājat, e-komercijas vietņu veidotāji ir labāks rīks grima pārdošanai tiešsaistē. Viņi piedāvā vairāk personalizācijas, neupurējot lietošanas vienkāršību, un Shopify piedāvā pat dropshipping lietotni ar nosaukumu Oberlo.

lietotne oberlo

Oberlo ir paredzēts integrēšanai ar Shopify veikaliem un ļauj ātri importēt produktus un automatizēt uzdevumus. Protams, Oberlo ir tikai viena no daudzām noderīgām lietotnēm, kas saistītas ar kravas nosūtīšanu, taču tā ir’Retāk tiek atrasts e-komercijas veidotājs un preču piegādes programmas apvienojums, kas tikpat labi sader kopā kā Shopify un Oberlo.

Cenu kopsavilkums

Piegādē bez kravas tiek iekļautas e-komercijas vietņu veidotāja izmaksas vai jūsu izvēlētais tiešsaistes tirgus, plus Drošas piegādes lietotnes / piegādātāja izmaksas, kas ir apmēram USD 30,00 mēnesī.

Interesanti? Izlasiet mūsu pilnīgo ceļvedi Dropshipping biznesa uzsākšana vairāk informācijas 5

Reklamējiet savu aplauzumu

Tātad, jums ir klātbūtne tiešsaistē. Tagad tā’ir laiks izplatīt vārdu! Vienkāršākais veids, kā reklamēt savus produktus, ir, izmantojot sociālos medijus, izmantojot – jūs uzminējāt.

Tā’Nav noslēpums, ka sociālie mediji ir vienkāršākais veids, kā uzlabot savu reputāciju, izmantojot vārdu mutiski, un vairums zīmolu to aktīvi izmanto: pašreizējā situācijā vismaz 96% skaistumkopšanas zīmolu ir sociālo mediju konts. Sociālo mediju klātbūtnes galvenais mērķis ir tā sniegtā iespēja iesaistīties ar savu auditoriju.

Varat sākt, sekojot populāriem cilvēkiem un lapām jūsu izvēlētajā nišā, kā arī mijiedarbojoties ar viņiem, lai iegūtu sekojošu informāciju. Varat arī tvītot, piespraust, izlikt un kopīgot attiecīgu oriģinālo saturu, lai cilvēki runātu par jūsu zīmolu. Reālu cilvēku sociālais pierādījums ir labākais reklāmas veids, ko varat darīt, jo 92% patērētāju tic, ka viņu pazīstami cilvēki sniedz ieteikumus par bezpersonisku reklāmu. Padomā par to: tu’d, iespējams, uzticas drauga vai kolēģa restorāna ieteikumam par nekaunīgu reklāmas stendu. Kad kāds’s Facebook draugs dalās ar jūsu uzņēmumu’Pēc ziņas tas nozīmē daudz vairāk nekā tad, ja jūs pats to būtu reklamējis.

Vēlaties padziļinātus padomus par reklamēšanu? Mūsu Kā tirgot produktu ceļvedis jums pateiks visu, kas jums jāzina

Kā pārdot aplauzumu tiešsaistē: Atgādinājums

Šajā brīdī jūs zināt visus pamatus, kas nepieciešami, lai veiksmīgi pārdotu grimu no mājām. Viss sākas ar pareizu juridisko pamatu iegūšanu, un no turienes jūs varat iekļūt jautrās lietās, piemēram, pielāgot savu produktu un reklamēt to tiešsaistē.

Atgādināt, šeit ir visas piecas darbības:

Populārākie padomi grima pārdošanai tiešsaistē

 1. Atrodi savu nišu
 2. Avots ir ražotājs
 3. Zīmējiet un iesaiņojiet savu aplauzumu
 4. Izvēlieties platformu
 5. Reklamējiet savu aplauzumu

Kad runa ir par platformas izvēli, tā’Diezgan daudz jāpieņem lēmums starp e-komercijas vietņu veidotājiem un tiešsaistes tirgus vietām. Atkarībā no tā, kuru metodi izvēlaties, mēs attiecīgi iesakām Shopify un Etsy. Un jūs varat’t noiet greizi ar Shopify’s lietotne Oberlo, ja jūs nolemjat doties uz kravas piegādi.

Neatkarīgi no izvēlētās platformas’Tā ir lieliska pieredze, pārdodot kaut ko jums’aizrauties ar – un skaistumkopšanas tirgus to nevarēja’t nav labāka vieta, kur sākt. Veiksmi, un glabājiet mūs komentāros!

Kā pārdot aplauzumu tiešsaistē: FAQ

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me