Kā tiešsaistē pārdot pārtiku

Piegādājiet savu pārtiku visā pasaulē, izmantojot mūsu 7 soļu ceļvedi pārtikas pārdošanai tiešsaistē

Kā tiešsaistē pārdot pārtiku


Tā’s 2020, un tiek lēsts, ka pasaules pārtikas rūpniecība ir milzīgu 12,24 triljonu dolāru vērta. Vienalga’Pievienojoties vietējam vīna klubam ikmēneša bezmaksas paraugu partijai vai arī saņemot visas ideālās vegānu maltītes sastāvdaļas tieši uz jūsu durvīm, šķiet, it kā visi’s darbībā. Isn’t tas par laiku, kad dabūjāt pīrāga gabalu?

Nu, tagad jūs varat!

Pateicoties globālajām tirgus vietām un e-komercijas platformām, tā’Tagad ir vieglāk nekā jebkad sākt pārdot ēdienu tiešsaistē. Mūsu ceļvedis iepazīstinās jūs ar visu, sākot no starptautiskajiem pārtikas noteikumiem, līdz pat perfektas platformas izvēlei un produktu mārketingam.

Līdz beigām jūs uzvarējāt’Jums vienkārši ir skaidra ideja par to, kā tiešsaistē pārdot pārtiku’Varēsi ievietot to, ko tu’esat iemācījušies praksē un izveidojiet pats savu tiešsaistes veikalu.

Tātad, tagad Entrée ir gatavs, ļaujiet’Iegūstiet pamatēdienu un uzziniet, kā padarīt jūsu sapni par realitāti.

1

Zini likumu

Pirmais, kas jāzina par pārtikas aprites likumu, ir tas, ka noteikumi atšķiras atkarībā no jūsu atrašanās vietas’re no plkst. Noteikumi ASV atšķiras no, piemēram, noteikumiem ASV.

Ja jūs dzīvojat ASV, jūs’Vajadzēs ievērot ko’s, kas pazīstams kā Cottage Food Likumi. Atkal, tie var nedaudz atšķirties no valsts uz valsti, bet mēs’jūs gatavojaties izskriet cauri dažām būtiskām lietām’Jums būs jāapzinās, lai kur jūs atrastos’re no plkst.

Lai saņemtu juridisku apstiprinājumu, jūs’Jums vajadzēs dažas lietas:

 • Ikgadējā virtuves pārbaude, ko veic veselības departaments
 • Zonas apstiprinājums / atļauja no lauksaimniecības vai veselības departamenta
 • Derīga valsts uzņēmējdarbības licence
 • Pierādījums, ka jūsu veikals atbilst sanitārajiem noteikumiem attiecībā uz visām aukstās un sausās pārtikas uzglabāšanas vietām
 • Nav mājdzīvnieku virtuvē vai mājā, ja tā’s mājas virtuve

Neatkarīgi no tā, vai jūs nolemjat gatavot mājas virtuvē vai komerciālā virtuvē, jūs’Jums būs jāiepazīstas ar vietējiem noteikumiem’Re gaidāms sekot. Ja jūs nolemjat pārdot pārtiku tiešsaistē, izmantojot piegādātāju (nevis pats rīkojaties ar pārtiku), jūs’Vajadzēs izpētīt piegādes ķēdi, lai pārliecinātos, ka jūsu sastāvdaļas atbilst standartam.

Neatkarīgi no jūsu plāna, zināt, ka federālās, pavalsts un vietējās varas iestādes ir šeit, lai jums palīdzētu! Tā’Viņu darbs ir zināt likumus iekšpusē un ārā, tāpēc viņi’re lielisks resurss konsultēties. Dženifera Īrvina no maltīšu piegādes pakalpojuma Balance Box paskaidro, kā viņas bizness ir maksimāli izmantojis šos resursus:

“Kad es pirmo reizi sāku strādāt, es strādāju no savas mājas virtuves. Bet, tā kā bizness ir pieaudzis, mēs’Es pārcēlos uz komerciālu virtuvi. Runājot par juridisko jautājumu, pirmais, ko mēs izdarījām, bija piezvanīt uz Vides veselības biroju un uzaicināt viņus ienākt un mūs redzēt, kā arī konsultēt, kas mums jādara – un viņi bija izcili.”

līdzsvara kastes virtuveBalance Box izmanto uztura speciālistu un šefpavāru komandu, lai sagatavotu pielāgotu, veselīgu ēdienu ēdienkarti piegādei.

Protams, prasības, kuras mēs’Šeit uzskaitītie minimumi ir nepieciešami pārtikas uzņēmuma vadīšanai. Mēs’d būtu šeit visu dienu, ja mēs uzskaitītu visu, bet mēs iesakām pienācīgi izlasīt Cottage Food Likumu vietni, lai iegūtu sīkāku informāciju un atrastu informāciju par jūsu konkrēto stāvokli.

Ja jūs dzīvojat E.U, ir atsevišķi noteikumi un noteikumi, kas jums jāievēro. Lai iegūtu vairāk informācijas par tiem, dodieties uz Eiropas Komisiju par pārtikas likuma vispārīgajiem principiem.

2

Atrodi savu nišu

Iespējams, ka daži no jums pārtiku jau pārdod personīgi. Citiem var būt tikai slepkavas ideja. Bet ja tu’vēl neesat pielicis savu nišu, ļaujiet mums palīdzēt.

Laba vieta, kur sākt, ir pārtikas tendenču izpēte. Atkritumu samazināšana pašlaik ir karsta tēma, tāpēc, piemēram, reklamēšana, ko gatavojat ar nepareizi pagatavotiem augļiem vai dārzeņiem, varētu būt patīkams leņķis, piemēram.

Tālāk jums jāzina, kur jūs sēžat pārpildītā tirgū. Vai jūs katru dienu varat atļauties zīmolu? Vai arī gardēžu greznība? Vai jūsu uzmanības centrā ir tīra ēšanas veselība? Vai indulgent izturas pret?

Tas viss iespaidos to, kā jūs zīmolojat un reklamējat sevi. Viss, sākot ar uzņēmuma krāsu paletes izvēli un beidzot ar izpratni par izmantotā teksta un logotipa dizainu, atkarīgs no tā, kā vēlaties, lai jūsu produkti tiktu redzami.

Pēc tam jums ir jānosaka budžets un dažas cerības. Cik jūs varat atļauties tērēt mēnesī? Vai plānojat pārdot vietējā, valsts vai visā pasaulē? Kur jūs redzat savu biznesu trīs līdz piecu gadu laikā?

Atbildes uz šiem jautājumiem palīdzēs uzzināt, cik daudz naudas jāiegulda tādās lietās kā tiešsaistes veikals, mārketings un sastāvdaļas – kas galu galā nosaka cenas, kuras jūs iekasējat no klientiem.

Visbeidzot, pajautājiet sev – ko jūs ceļat pie galda? Lai jūs izceltos, jūs’Jums būs nepieciešams USP (unikālais pārdošanas punkts). Šeit’s piemērs.

JK GardēdisJK Gourmet ir atradis nišas tirgu, kas palīdz vairāk nekā miljonam amerikāņu.

JK Gourmet ir izveidojis savu nišu, ražojot produktus, kas nesatur graudus, un kas paredzēti cilvēkiem, kuriem nepieciešama palīdzība čūlainā kolīta ārstēšanā – stāvoklis, kas skar 1,6 miljonus amerikāņu. Uzņēmējdarbības vadītājs Jodi stāstīja Shopify:

“Mēs’mēs esam izveidojuši savu nišu ar produktiem, kas nesatur graudus, un tas mūs nodrošina’arī bez lipekļa. Mēs pievēršamies arī arvien pieaugošās paleo kopienas vajadzībām, un, tā kā mēs vienmēr esam atcēluši rafinēta cukura un mākslīgo saldinātāju izmantošanu, mēs’pievilcība plašākai auditorijai nekā jebkad agrāk.” 3

Avots: Jūsu piegādātājs

Neatkarīgi no tā, vai gatavojat savu ēdienu vai pērkat jau gatavas preces pārdošanai, jūs pats’Jums būs jāatrod piegādātājs. Viltīgs ir zināt, kuri no tiem ir ticami.

Izmantojot vietnes, piemēram, Food Master, varat palīdzēt jums iegādāties piegādātājus, kas specializējas nepieciešamo sastāvdaļu ražošanā. Vienreiz tu’esat sastādījis sarakstu, jūs’Vēlos pārbaudīt sertifikātus un pat var lūgt atsauces.

Tas viss ir ļoti bieži, tāpēc don’nebaidieties jautāt piegādātājam par tā akreditācijas datiem. Atcerieties, ka viss, kas jums piegādāts, tieši pārstāvēs jūsu uzņēmumu. Ja piegādātājs saka, ka tā produkcija ir bioloģiska, don’neuztveriet to tikai kā evaņģēliju – ieskatieties tajā.

Lielākais padoms: Daudzi mazie uzņēmumi sāk darbu, izmantojot Costco. Tā’s ir uzticams, labi pazīstams zīmols un uzticams piegādātājs.

4

Izveidojiet savu zīmolu, iepakojumu un marķējumu

Šajā brīdī jums vajadzētu būt skaidram priekšstatam par to, kādu pārtiku vēlaties pārdot un kā jūs’gatavojas to ražot. Jūs’Es arī pārdomāšu jūsu zīmolu. Tagad, tā’Ir pienācis laiks īstenot savus lēmumus praksē.

Uzņēmuma nosaukums

Uzņēmuma nosaukumam vajadzētu būt trim lietām: neaizmirstamu, atbilstošs, un viegli uzrakstīt.

Protams, ‘Marija’s cupcakes’ ir atbilstošs un viegli uzrakstīts, bet vai tas pietiks cilvēkiem’s prāti?

Mēģiniet un esiet radošs. Padomājiet ārpus lodziņa un jautājiet citiem viņu viedokli. Ja jūs’Jūs plānojat pārdot starptautiski’Es arī gribu pārliecināties, vai vārds nav’t nepareizi atspoguļots vai pazaudēts tulkojumā.

Zīmola krāsas

Krāsa nav’t tikai ēnā – tas’s emocijas. Jūsu izvēlētās krāsas liek cilvēkiem sajust noteiktus veidus. Izmantojot krāsas, par kurām izlemjat, jūs varat būt drosmīgi un iedvesmojoši, uzmundrināti un aizrautīgi, vai arī forši un novatoriski.

Runājot par psiholoģiju, pārtikas uzņēmumi mēdz izvēlēties košas krāsas. Viņi’tas ir aizraujoši, skaidri un var pamudināt veikt pirkumus. Dzeltenumus, sarkanos un apelsīnus visi saista ar indīgu pārtiku, savukārt zaļumi un blūza parasti izsaka veselību un vitalitāti.

Produktu attēli

Jūsu produktu attēli ir klients’Pirmais kontakta punkts ar jūsu ēdienu – un pirmie iespaidi tiek skaitīti!

Ja vien jūs iedomājaties sevi kā kvalificētu fotogrāfu, mēs’d iesakām maksāt par profesionālu produktu attēliem. Tas var palīdzēt jūsu ēdienam izlēkt no jūsu tīmekļa lapas un kļūt par klientu’s grozs.

Iepakojuma noteikumi

Tas ir svarīgs. Saskaņā ar ASV likumiem jūsu iesaiņojumā jābūt šādai informācijai:

 • Pilns visu produktā izmantoto sastāvdaļu saraksts
 • Daudzums vai daudzums iesaiņojumā
 • Produkta svars
 • Jūsu uzņēmuma nosaukums un jebkurš piegādātājs, kuru izmantojāt
 • ‘Izmanto’ / ‘vislabāk pirms’ datumi

Tam vajadzētu būt ne tikai uz visa jūsu iepakojuma, bet arī tiešsaistes produktu aprakstos. Tā’Der arī iekļaut arī uzturvērtības informāciju, tāpēc cilvēkiem ir priekšstats par ieguvumiem / bažām par veselību, kas nāk ar jūsu ēdienu.

5

Cena jūsu produktiem

Tā’Tas viss ir ļoti labi, veidojot foršu zīmolu ar lielisku USP, aiz kura slēpjas daži garšīgi baudījumi – bet, kā saka senais teiciens, ‘Naudas sarunas.’

Lai cik labi būtu jūsu produkti, jums joprojām jāzina, kā tos noteikt. Pārāk zemu vai pārāk augstu novērtējot savu pārtiku ilgtermiņā, jūs varētu redzēt jūsu biznesa rezervuāru. Tātad, kā jūs varat noteikt pareizo cenu?

Nu, Shopify ir lielisks detalizēts ceļvedis, kas palīdz jums to izstrādāt, ko mēs’Turpmāk sniegsim jums īsu pārskatu.

Aprēķiniet mainīgās izmaksas

Pirmkārt, jums jāzina, cik maksā jūsu ēdiens, lai ražotu un pārdotu. Jāņem vērā tādas lietas kā sastāvdaļu, iepakojuma un nosūtīšanas izmaksas.

Piemēram, ja jūs pārdodat zupas, sasummējiet visas mainīgās izmaksas un uzziniet, cik jūs maksājat’re faktiski maksājot par kartonu.

Izveidojiet peļņas normu

Tālāk jums jāzina, cik lielu peļņu vēlaties gūt. Lai to izdarītu, domājiet par peļņas summu, kuru vēlaties iegūt (piemēram, 15% peļņas).

Kad esat domājis procentu, jums tas jāpārvērš decimāldaļā. To var vienkārši izdarīt, dalot to ar 100 (piemēram, 15/100 = 0,15).

Tagad jums ir mainīgo izmaksu skaitlis un decimālais cipars, kas apzīmē peļņas normu. Pēc tam aprēķiniet, cik daudz jums vajadzētu iekasēt par produktu. To var iegūt nedaudz matemātikas, bet nevajag’neuztraucieties – vienkārši sekojiet Shopify’Vienkāršais vienādojums, parādīts zemāk:

Mērķa cena = (mainīgas izmaksas par produktu) / (1 – vēlamā peļņas norma, aiz komata)

Fiksēts izmaksu faktors

Citas vērā ņemamās izmaksas ir tādas lietas kā nomas telpa ēdiena pagatavošanai, ēdiena gatavošanas aprīkojums, noliktavas īre, apdrošināšana, licencēšanas maksa un darbinieku algas. Visi šie apstākļi ir jāņem vērā, lai nodrošinātu jūsu biznesu vismaz mazākos pārtraukumos.

Lielākais padoms: Shopify’S līdzsvara līdzsvara kalkulators var jums palīdzēt šajā jautājumā.

Izmēģiniet un mainiet, kur nepieciešams

Var gadīties, ka jūs pirmo reizi sitat ar naglu uz galvas. Izredzes tomēr ir jums’Jums būs jāpārbauda jūsu mērķa cenas un jāpārskata tās apmēram katru mēnesi. Var paiet nedaudz laika, lai labotos, bet vienreiz’esat atradis savu pozīciju tirgū, jūs’Es būšu uz pareizā ceļa.

6

Izveidojiet savu tiešsaistes veikalu

Tā’s brīdis, kad tu’es gaidīju… laiks īstenot savu plānu!

Ir trīs efektīvi plāni pārtikas pārdošanai no mājām. Jūs varat izmantot priekšrocības tiešsaistes tirgus vietas (domājiet Amazon vai Etsy), izveidojiet savu e-komercijas vietne (ar tādām platformām kā Shopify vai BigCommerce) vai pārdot izstrādājumus ar piegādātāja starpniecību.

Zemāk mēs’Pārdomāšu trīs iespējas, izsveru katras priekšrocības un trūkumus un paskaidrošu, kas tās ir’re vislabāk piemērota.

Pārtikas pārdošana tiešsaistē, izmantojot tirdzniecības vietas

Plusi un mīnusi

PlusiMīnusi
 • Pārdošana, izmantojot platformu, kas piesaista pasaules auditoriju
 • Neatbild par savas vietnes pārvaldību
 • Vienkāršs iestatīšanas process un automatizācija
 • Nekāda radoša kontrole pār jūsu produktu parādīšanu
 • Mazāk ticama nekā sava vietne
 • Amazon prioritārāk noteiks savus produktus nekā jūsu

Tiešsaistes tirgus vietas, piemēram, Amazon un Etsy, ir izveidotas e-komercijas vietnes, kurās varat izveidot kontu un uzskaitīt pārdodamos produktus. Tiešsaistes tirgus ir vislabāk tiem, kas vēlas ātri sākt pārdošanu, jo tur’s vietne nav iestatīta vai personalizēta. Un kopš jūs uzvarējāt’Lai izveidotu vietni no nulles, jūs uzvarējāt’nav jāuztraucas par satiksmes novirzīšanu uz tiešsaistes tirgus – auditorija jau būs tur.

Tas teica, ja jūs’jūs interesē pārtikas pārdošana no mājām, izmantojot tiešsaistes tirgus, jūs’Lai piesaistītu pircējus, jums būs jākonkurē ar visiem pārējiem platformas pārdevējiem’ uzmanību. To ir vieglāk pateikt, nekā izdarīt, it īpaši, ja daži tirgi reklamē noteiktus produktus salīdzinājumā ar citiem. Jūs’Izmantojot tiešsaistes tirgus, jums būs arī jāgatavojas nedaudz upurēt personību. Ja zīmols un nojauta jums ir svarīga, jūs uzvarējāt’nevēlaties izvēlēties šo konkrēto ceļu.

Ja jūs nolemjat izvēlēties tiešsaistes tirgus ērtības, jūs’Pārdosiet vietnē, kas’s nav jūsu pašu – tātad jūs’Jums būs jāizpēta šī konkrētā vietne’s noteikumi. Protams, šie noteikumi pieprasa pamatus, ko jūs’Jums tas jebkurā gadījumā būs jāattiecina, piemēram, uz juridisko dokumentāciju, licencēšanu un pienācīgu iesaiņojumu.

Bet katrā tirgū ir arī savi specifiski standarti. Piemēram, Amazon no pārdevējiem pieprasa šādus darbības mērķus:

 • Ja pasūtījuma defektu līmenis ir mazāks par 1%
 • Ja atcelšanas līmenis pirms izpildes ir mazāks par 2,5%
 • Ja vēlu nosūtīšanas likme ir mazāka par 4%

Tā’Vislabāk ir izpētīt katru tiešsaistes tirgu’Pirms izvēlēties savam biznesam piemērotu platformu, tiek ievērotas prasības.

Pārtikas pārdošana tiešsaistē, izmantojot e-komercijas vietņu veidotāju

Plusi un mīnusi

PlusiMīnusi
 • Jūs’jūs pilnībā kontrolējat, kā tiek parādīti un parādīti jūsu produkti
 • Tur’Pieejamā palīdzība un atbalsts, lai palīdzētu jums ar jebkuru problēmu’atkal kam
 • Tu izskaties ticamāk, un tā’s ir vieglāk reklamēt
 • Jūsu vietnei ir jāpiesaista pircēji
 • Jūs’Jums būs jāpavada nedaudz laika, veidojot savu tiešsaistes veikalu
 • Jūs’Es būšu atbildīgs par vietnes uzturēšanu / atjaunināšanu’s izkārtojums

E-komercijas vietņu veidotāji, piemēram, Shopify un BigCommerce, ļauj jums izveidot savu e-komercijas veikalu bez nepieciešamām tehniskām prasmēm – jūs vienkārši izvēlaties vietnes veidni, pielāgojat to un sākat pārdot. Vai jums’atkārtoti pārdodot ceptas preces no mājām vai radot pasauli’Labākais keto maltītes plāns, būs tonnas veidņu, kas atbilst jūsu stilam.

e-komercijas veikala veidnePopulārais e-komercijas veidotājs Wix ļauj viegli redzēt, kāds varētu būt jūsu veikals ar katru veidni.

Šie rīki ir paredzēti ikdienas pārdevējiem, kuri don’t ir daudz laika, naudas vai digitālās zināšanas. E-komercijas vietņu veidotāji ir vislabāk tiem, kas pircējiem vēlas sniegt pilnu pieredzi, no skaisti zīmolu vietnes uz personalizētu izrakstīšanās procesu un kurš don’nevēlaties izskatīt trešo personu noteikumus.

Šīs platformas palīdz jums izveidot pielāgotu, firmas zīmi jūsu produktiem. E-komercijas vietņu veidotāju izaicinājums ir pircēju piesaistīšana jūsu vietnei, tieši tāpēc mēs’esat uzrakstījis vietņu reklāmas ceļvedi, lai palīdzētu. Un tiklīdz pircēji sāk ienākt, jūs uzvarējāt’t nav jākonkurē ar citiem pārdevējiem tā, kā jūs darītu tiešsaistes tirgū.

Ja jūs nolemjat izmantot e-komercijas vietņu veidotāju, jūs’Jums netrūks iespēju izvēlēties. Lai iegūtu papildinformāciju, varat apskatīt labāko e-komercijas platformu klasifikāciju vai arī apskatīt šo īso trīs galveno pakalpojumu sniedzēju kopsavilkumu:

Runājot par maksājumiem un nosūtīšanu, katra platforma izmantos dažādas maksājumu vārtejas. Viņi visi mēdz izmantot lielos, taču domā: PayPal, Apple Pay, Stripe un Square. Shopify pat ir sava maksājumu vārteja.

Vienreiz tu’Ja esat izvēlējies, kuras norēķinu metodes vēlaties pieņemt, varat risināt piegādes jautājumus. Šīs platformas ir iestatījušas kurjerus, kurus varat izmantot: FedEx, DHL utt. Jūs’Vispirms ir jāizvērtē, kuri kurjeri var nosūtīt pārtiku, jo FDA (Pārtikas un zāļu aģentūra) ir noteikusi noteikumus attiecībā uz tādām lietām kā ātrums un temperatūra.

Pārtikas pārdošana tiešsaistē, izmantojot piegādātājus

Plusi un mīnusi

PlusiMīnusi
 • Tu uzvarēji’pašam ir jāpārvalda liels (potenciāli ātri bojājošu) pārtikas preču krājums
 • Tu uzvarēji’iepakošana un nosūtīšana jāveic pašiem
 • Jums joprojām ir jāpieņem visas klientu sūdzības, pat ja jūs’jūs fiziski neesat atbildīgs par procesu – tātad jūs’Jums būs rūpīgi jāizvēlas piegādātāji!
 • Tā kā tas ir ērts veids, kā sākt pārdot, tur’s konkurence, kas tur

Pārtikas pārdošana tiešsaistē caur piegādātāju nozīmē, ka jūs, mazumtirgotājs, nedrīkstat’t nav jāuzglabā vai jārīkojas ar visiem faktiskajiem pārtikas produktiem. Tā vietā jūs’Lai izveidotu vietu, kur jūs izmantojat, izmantojiet tiešsaistes tirgus vai e-komercijas vietņu veidotāju’Es pieņemšu pasūtījumus un sazināšos ar klientiem. Tad tu’Mēs brīdināsim jūsu piegādātājus par katru jaunu pasūtījumu, un piegādātāji piegādās produktus katram klientam. Būtībā jūs’atkārtoti vadiet šovu, netīrot rokas. Vēl viens šī modeļa vārds ir dropshipping.

Sākt dropshipping biznesu ir vislabāk tiem, kas vēlas zemu riska veidu, kā izmēģināt pārtikas pārdošanu tiešsaistē. Preču piegāde caur piegādātāju nozīmē, ka jūs uzvarējāt’t nav jāuztraucas par krājumu uzturēšanu svaigā veidā, kas rada lielas bažas ikvienam, kurš pārdod produktus savā mājas virtuvē vai komerciālā virtuvē.

Šis piegādātāja modelis ļauj vairāk laika veltīt zīmola veidošanai, pielāgošanai un klientu apkalpošanai. Tā’Ir svarīgi atzīmēt, ka klientu apkalpošana ir īpaši svarīga ar kravas piegādi – kopš jums’atkārtoti izmantojot trešo personu piegādātājus kā starpnieku jums un jūsu klientiem, jums’Es gribu par to pārliecināties’tas vienmēr ir pieejams kā saziņas un skaidrošanas punkts.

7

Pārdodiet savus produktus

Attiecību veidošana ar klientiem ir viens no e-komercijas panākumu balstiem. Mārketings ir fantastisks veids, kā ne tikai iegūt savus produktus sabiedrības redzeslokā, bet arī veidot kontaktus ar pircējiem un likt viņiem justies kā viņiem’jūsu biznesa sastāvdaļa’ redze.

Ir daudz veidu, kā panākt jūsu ziņojuma izplatīšanu – katrā ziņā par daudz vienas raksta sadaļas – tāpēc mēs’es pievērsīšos dažām visietekmīgākajām lietām, kuras varat darīt.

SEO

SEO (Search Engine Optimization) ir process, kurā jūsu vietne tiek parādīta meklētājprogrammās, piemēram, Google un Bing. Pašlaik Google ir vairāk nekā 200 veidu, kā izlemt, cik augstas vietnes ir meklēšanas rezultātos, taču šeit ir daži galvenie punkti, kas jāzina:

 • Atslēgas vārdi – Jums jāpārliecinās, ka jūsu produktu saturs ir saistīts ar to, ko jūs’atkārtoti pārdot. Ja jūs’jūs esat Manhetenā bāzēts bageļu uzņēmums’jūs vēlaties saņemt tādas frāzes kā ‘Ņujorkas bageļi’ jūsu produktu aprakstos tā’Google ir viegli pateikt, kas ir jūsu tīmekļa lapa.
 • Metadati – Šis ir teksts, kas parādās meklēšanas rezultātos. Tam jābūt optimālam garumam, tajā jāiekļauj atslēgvārdi un jāaicina lasītājs noklikšķināt uz jūsu saites.
 • Atpakaļsaite – Veids, kā parādīt Google jūsu ēdienu, ir populārs un labi ievērots. Citas vietnes, kurās ir saites uz jūsu vietni, tiek izskatītas ļoti līdzīgi kā ieteikumi.
 • Mobilā atsaucība – Viena lieta, ko meklētājprogrammas ienīst, ir vietnes, kuras nelieto’t darbojas pareizi mobilajās un planšetdatoros. Par laimi, visas e-komercijas platformas, kuras mēs uzskaitījām iepriekš, automātiski pilnībā reaģē uz mobilajām ierīcēm, tāpēc tā’Tas nav kaut kas, par ko jums jāuztraucas.

Sociālie mēdiji

Spēcīga sociālā uzraudzība jūsu uzņēmumu tikai papildina’s ticamība. Tā’Tas ir arī veids, kā mijiedarboties ar klientiem, un dot viņiem kontaktpunktu. Ja savā vietnē iekļaujat sociālās koplietošanas pogas (ko varat darīt ar jebkuru no mūsu ieteiktajām platformām), pircēji var arī dalīties ar jūsu ēdieniem ar saviem sekotājiem – tas’s burtiski bezmaksas reklāma!

Shopify un BigCommerce veic soli tālāk, faktiski ļaujot jums pārdot tieši sociālajos medijos un tirgus laukumos. Vienalga’s Facebook vai Instagram, Amazon vai Etsy, varat izmantot savu vietni kā centru, vienlaikus piekļūstot arī citiem tiešsaistes tirgiem.

E-pasta mārketings

E-komercijas vietņu veidotājiem ir savs, iebūvēts e-pasta mārketings. Pirms nosūtīšanas visiem abonentiem varat aizpildīt iepriekš izstrādātas e-pasta veidnes ar jaunākajiem piedāvājumiem un piedāvājumiem.

Vienalga’garšīgi, bezmaksas zemeņu paraugi vai arī iegādājieties vienu bezmaksas virtuļus, e-pasta mārketings ir drošs veids, kā piesaistīt klientu’Esiet ieinteresēts un turpiniet tos atgriezties jūsu veikalā.

Pārdošana pārtikas tirgos / festivālos

Izmantojot visus šos izdomātos tiešsaistes veidus, kā reklamēt savu biznesu, tas ir’Ir viegli aizmirst par labu vecmodīgu vārdu mutiski. Izejiet tur un personīgi reklamējiet savu ēdienu vietējos tirgos un festivālos. Galu galā labākajam veidam, kā reklamēt savu ēdienu, ir jābūt ļaut citiem to nogaršot, vai ne?

Pārtikas tirgi un festivāli piedāvā arī lielisku iespēju izmēģināt jaunus produktus un garšas. Ja jūs’es vēlētos uzzināt, vai ir vērts sākt jaunu produktu ideju’Nav labāka vieta kā festivāls, lai apkopotu pēc iespējas vairāk objektīvu viedokļu. Jūs varat piedāvāt bezmaksas jaunākās jaunrades paraugus un pat lūgt apmeklētājus novērtēt to, ko viņi vērtē’es izmēģināju skalā no 1 līdz 5. Tirgus izpēte nekad nav bijusi tik garšīga!

Kā tiešsaistē pārdot pārtiku: kopsavilkums

Pārtikas rūpniecība plaukst kā vēl nekad. Tur’Tas vienmēr ir iemesls atlikt nokļūšanu tiešsaistē, bet, ja pārtika ir jūsu biznesa uzmanības centrā, tad tur’s nav tāda laika kā tagadne.

Izpildot mūsu visaptverošo, septiņu soļu ceļvedi pārtikas pārdošanai tiešsaistē, jūs’Varēsi savu sapni pārvērst realitātē. Atgādinot, šeit ir atkal šie septiņi soļi.

7 soļi pārtikas pārdošanā tiešsaistē

 1. Zini likumu
 2. Atrodi savu nišu
 3. Informējiet savu piegādātāju
 4. Izveidojiet savu zīmolu, iepakojumu un marķējumu
 5. Cena par jūsu produktiem
 6. Izveidojiet savu tiešsaistes veikalu
 7. Pārdodiet savus produktus

Šīs darbības ir ne tikai sastāvdaļas, lai jūsu pārtikas bizness nonāktu tiešsaistē, bet arī veiksmes recepte.

Atšķirībā no daudziem no jums, mēs uzvarējām’t sugarcoat it – jums būs jāiegulda laiks, lai atjauninātu tiešsaistes biznesu. Tāpat kā saputot suflē, jūs varat’vienkārši nesteidzieties cauri tam – pierādījums vienmēr atradīsies pudiņā.

Veiciet mūsu darbības, rīkojieties pārdomāti un vērojiet, kā atdzīvojas jūsu tiešsaistes pārtikas bizness. Uzticieties mums, dažas lietas garšos saldāk.

Kā tiešsaistē pārdot pārtiku: FAQ

Vai man ir vajadzīga licence, lai pārdotu mājās gatavotu pārtiku??

Ja vien tu’Re tikai cep kūkas biroja labdarības fondam, atbilde ir jā. Jebkura mājās gatavota pārtikas tirdzniecībai būs nepieciešama derīga valsts uzņēmējdarbības licence. Lai to iegūtu, jūs’Jums būs jāiziet veselības pārbaude, izpildot vietējos veselības aizsardzības normatīvus.

Cik maksā biznesa licence?

Uzņēmējdarbības licences vērtību ietekmē daudzas lietas, piemēram, atrašanās vieta un darbinieku skaits, ņemot vērā kopējās izmaksas. Parasti tas var būt no USD 25 līdz 7000. Tomēr vairums pārtikas uzsācēju vai mazo uzņēmumu maksās no USD 50 līdz 200.

Kāds ir ieguvums, ja jums ir sava pārtikas vietne?

Pirmkārt un galvenokārt, jūs’jūs pilnībā kontrolējat savu ēdienu parādīšanu un reklamēšanu. Izmantojot e-komercijas vietņu veidotājus, arī var būt milzīgs ieguvums, jo tas vietņu izveidi padara pieejamu ikvienam. Jūs pat varat pārdot dažādos kanālos, piemēram, tirgus laukumos un sociālajos medijos.

Cik maksā e-komercijas vietņu veidotāji?

Visi e-komercijas vietņu veidotāji piedāvās dažādus cenu noteikšanas plānus. Tās svārstās no pilnīgi bez maksas līdz individuālām pēdiņām. Mazie pārtikas uzņēmumi var gaidīt, ka viņi maksās ikmēneša maksu apmēram no USD 20 līdz USD 80. Tas attiecas uz jūsu vietnes dizainu, mitināšanu un drošību, kā arī ielādē vairāk.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me