Kā tiešsaistes pārskatus izmantot dažādu paaudžu tirgum

Ja jūs’Veicot tiešsaistes veikala darbību, jūs droši vien zināt, ka atsauksmes par produktiem ir svarīgi, taču, iespējams, neuztverat, cik svarīgi.


Produktu atsauksmes faktiski ir otrs svarīgākais faktors klientiem, iepērkoties tiešsaistē.

Vietējiem uzņēmumiem, piemēram, restorāniem, tas ir divtik grūti. Atsauksmes ietekmē ne tikai jaunu klientu atrašanas iespējamību, bet arī aptuveni 15% no tā, kā Google izvēlas novērtēt tos ar citiem vietējiem uzņēmumiem.

Tātad, ja jūs’mēģinot pārspēt vietējo konkurenci, labāki tiešsaistes pārskati varētu jūs pamudināt pirms spēles. Tomēr to pateikt ir vieglāk nekā izdarīt, un dažiem uzņēmumiem tas būs grūtāk nekā citiem. Viss atkarīgs no tā, kurš tu esi’re mārketings uz!

Dažādām paaudzēm ir dažādi veidi, kā veikt izpēti un iepirkties tiešsaistē – daži uzticas vairāk nekā citi, un daži, iepērkoties, klientu atsauksmes pārsniedz zīmolu lojalitāti.

Kā dažādas paaudzes iepērkas un pārskata tiešsaistē?

Gadu gaitā ir bijis daudz paaudžu šāvienu par uzvedību – no plkst “slinks Millennials” uz “ārpus pieskāriena Boomers” – bet kā ir ar uzvedību tiešsaistē? Vai zinājāt, ka dažādas paaudzes rīkojas atšķirīgi, pārvietojoties, izmantojot un pat iepērkoties internetā?

Mēs izveidojām šo infografiku, lai atspoguļotu katras paaudzes tiešsaistes pārskatīšanas paradumus un palīdzētu veikalu īpašniekiem precīzi saprast, cik spēcīgas var būt klientu atsauksmes..

tiešsaistes pārskati pēc paaudzes statistikas

Dons’t Paļaujieties uz zīmolu lojalitāti no nemierīgajiem Gen Z un Millennials

Gen Zs un Millennials (16 līdz 34 gadus veci cilvēki) ir bieži pircēji, bet viņi’Re ir arī vismazāk uzticamā paaudze – viņi iepērkas visvairāk, tas nozīmē, ka, lai viņus uzvarētu, jums ir nepieciešams daudz atsauksmju. Viņi’tā ir lieliska auditorija, uz kuru mērķēt, ja vēlaties, lai klienti daudz iesaistās, taču jums ir arī jāvēlas ievietot darbu, jo viņi sagaida, ka zīmoli mijiedarbosies ar viņiem tiešsaistē.

Iespējams, ka Gen Zs un Millennials visvairāk iepērkas tiešsaistē – vidēji 344 darījumi gadā, bet tas nenotiek’Tas nozīmē, ka jūs varat sēdēt un atpūsties, gaidot, ka viņu nauda pastāvīgi ienāk.

Šī jaunā paaudze nav’nebaidās iepirkties, zīmola lojalitātei tiek piešķirta mazāka nozīme nekā vecākām vecuma grupām. Ikdienā 51% Gen Zs un Millennials pētījumu uzņēmumu ir salīdzināmi ar tikai 6% Boomers!

Tas nozīmē, ka uzņēmumiem, kuru mērķauditorija ir 16 līdz 34 gadus veci cilvēki, jāstrādā daudz grūtāk, lai piesaistītu un noturētu klientus’ uzmanība un ilgtermiņa lojalitāte. Daļu no šī smagā darba iztiek līdz šai paaudzei’s lielas cerības.

Gen Zs un Millennials ir diezgan piesardzīgs kolektīvs, un, lai justos pārliecināti par produktu, ir vajadzīgs visvairāk atsauksmju. Patiesībā viņi cer redzēt pērienu 181 atsauksmes – ka’s 4,5 reizes vairāk nekā Boomers!

Tātad don’negaidiet, ka jūsu jaunie pircēji steidzas pieņemt lēmumus – Gen Zs un Millennials ilgāk laika patērē pārskatu lasīšana, pirms tiek pieņemts lēmums veikt pirkumu. Vidēji 18 minūšu laikā lasot tiešsaistes pārskatus, Gen Zs un Millennials aizņem gandrīz divreiz vairāk laika, līdz Boomers jūtas pārliecināts, veicot pirkumu..

Ģen Z un tūkstošgadu iesaistes priekšrocības

Vienreiz tu’Jūs esat uzvarējis Gen Zs un Millennials’Jūs atradīsit sevi ar vokālu, saderinātu un sociāli saistītu klientu bāzi – tādu, kas jums patīk’s ir gatava atdot, daloties jaunos pārskatos un apbalvojot sociālo mediju saturu.

Pirmkārt, Gen Zs un Millennials ir vislielākais digitālo pircēju izplatības līmenis – gandrīz 85%. Tas nozīmē, ka par trešdaļu vairāk Gen Zs un Millennials veic pirkumus, izmantojot digitālos kanālus, nekā Boomers!

Ja jums jāpalielina atsauksmju skaits par jūsu biznesu, Gen Zs un Millennials ir zelta paaudze, uz kuru vērsties – viņi visvairāk atsauksmju atstāj tiešsaistē – 80% 16–34 gadus vecu cilvēku 2019. gadā ir rakstījuši tiešsaistes pārskatus..

Lai gan Gen Zs un Millennials bieži tiek apsmieti par viņu piestiprināšanu pie tālruņiem, tie kļūst par talantīgiem klātienes recenzentiem, 50% ievietojot pārskatus, izmantojot mobilo tālruni. Tas paver veidus, kā jūs varat mijiedarboties ar klientiem – izmantojot sociālos medijus, lietotnes vai pat videoklipus, mobilais piedāvā jaunas un jautras iespējas iegūt klientu atsauksmes..

Jūs don’Lai iegūtu šādu iesaistīšanos bez maksas, tomēr jums ir jāatdod labvēlība. Gen Zs un Millennials sagaida lielu iesaistīšanos no zīmoliem, kurus viņi domā pirkt – vidēji viņi sagaida ne mazāk kā 13 Q&Tāpat kā produktu lapās.

Tātad vienkārši izstumt vecmodīgu produktu aprakstu’t ir pietiekami, lai uzvarētu jaunās paaudzēs. Jums ir jābūt gatavam iet tālāk un ārpus tā, lai iesaistītos un mijiedarbotos ar saviem jaunākajiem klientiem.

Galvenais padoms!

Viens no labākajiem veidiem, kā sazināties ar jaunākiem klientiem, ir izmēģināt jaunus kanālus, aptvert sociālos medijus un nodot savus produktus to cilvēku rokās, kuriem jūsu klienti seko un kuriem uzticas. Jā, jūs varētu’mēs to uzminējām – mēs’atkal runājam par ietekmētājiem.

Ietekmētāju mērķis ir tikai sevi uzklausīt, un Millennials un Gen Zs ieklausās. Vairāk nekā trešdaļa sacīja, ka viņu uzticēšanās zīmolam palielināsies, ieraudzījot ietekmētāja reklāmas vai pārskatīšanu tiešsaistē.

Ne tikai lielisks veids, kā sasniegt plašāku auditoriju, ietekmējošo personu mārketings, bet arī uzticas arī jaunākajām paaudzēm. Un jūs’re tikai ne tikai Instagram – 40% Twitter lietotāju to saka’ve veica pirkumu tiešā čivināšanas rezultātā no ietekmētāja.

Gen Xs: Nedziedātie varoņi

Gen X (no 35 līdz 55 gadu vecumam) bieži tiek aizmirsts par vidusceļa paaudzi, bet uzņēmumiem būtu labi, ja viņiem pievērstu nedaudz lielāku uzmanību. Bieži vien karjeras laikā un uzsākot vai rūpējoties par jaunām ģimenēm, Gen Xs ir pārsteidzoši augstas vērtības klienti. Viņi’biežie pircēji, kuriem ir mazāk grūti izpatikt nekā Gen Zs un Millennials, un kuri ir prasmīgāki nekā Boomers.

Vidēji Gen Xs tērē tikai par USD 1k mazāk nekā Gen Zs un Millennials gadā – un viņiem ir jābūt mazāk pārliecinošiem, lai vispirms uzticētos jūsu zīmolam. Gen Xs jāredz tikai 116 atsauksmes, pirms jūtaties pietiekami pārliecināts, lai veiktu pirkumu (tas ir’s par 37% mazāk nekā jaunākās paaudzes).

Gen Xs arī pavada apmēram piecas minūtes mazāk, lasot tiešsaistes pārskatus nekā Gen Zs un Millennials, kas nozīmē’re ātrāk pārdot.

Tātad, kā jūs varat izveidot savienojumu ar Gen X un pārliecināt viņus uzticēties savam zīmolam un iegādāties jūsu produktus vai pakalpojumus? Nu, jūs’d labāk netīriet kameras, jo Gen Xs vēlas redzēt vairāk produktu video nekā jebkura cita paaudze.

Faktiski Gen Xs vidēji paredz redzēt četrus video vienā produkta lapā – tas ir’s dubulto to video daudzumu, ko Boomers vēlas redzēt!

Galvenais padoms!

Videoklipa maksimāla izmantošana ir lielisks veids, kā piesaistīt Gen X klientus. Un tā’ir vērts pielikt pūles – 46% katru dienu izmantojiet internetu vietējo uzņēmumu izpētei, tā viņi’esat pietiekami gudrs, lai iepirktos, pirms izvēlaties zīmolu.

Kopumā Gen Xs ir bieži neizmantota un nepietiekami novērtēta klientu auditorija, kas piedāvā diezgan saldu tirgus vērtību. Vidēji Gen Xs tērē apmēram 60 USD par darījumu – lai iesaistītos šajā darbībā, pielāgotu mārketingu vairākās ierīcēs un izmantotu video, lai sāktu zīmēt Gen X klientiem.

Uzplaukums: Uzņēmumi, kuri nopelna savu uzticību, saņems arī turpmāku augsto atlīdzību

Uzplaukums (vairāk nekā 55 gadus veci) saņem sliktu repu par to, ka kavējas ar tehnoloģiju, taču tas’t nozīmē, ka jums tie būtu jāignorē. Faktiski Boomers tērē visvairāk darījuma un ātrāk uzticas jau izveidotajiem zīmoliem. Tā’Ir svarīgi iegūt pēc iespējas vairāk labu atsauksmju, ja jūs’tomēr pārdodot Boomers, tāpat kā viņi’retāk uzticēsities zīmoliem ar zemu zvaigžņu novērtējumu nekā Gen Zs un Millennials.

Ja jūsu mērķauditoriju galvenokārt veido vairāk nekā 55 gadus veci cilvēki, tad jūsu rokās varētu būt ienesīgs klientu loks. Vidēji Boomers katrā darījumā tērē USD 5 vairāk nekā 18 līdz 34 gadus veci cilvēki – un viņi’Ātrāk uzticaties zīmoliem nekā jaunākiem pircējiem.

Faktiski pirms lēmuma pieņemšanas, Boomers pavada mazāk nekā 10 minūtes, lasot atsauksmes. Tas palīdz tam, ka viņi sagaida tikai 42 atsauksmes, lai justos pietiekami pārliecināti, lai iegādātos produktu – četras reizes mazāk nekā Gen Zs un Millennials!

Tas nozīmē, ka Boomers daudz retāk iepērkas un ritina katru jūsu pārskatu, pirms esat beidzot apņēmies – kopumā viņi’Jums mazāk rūp naudas ietaupīšana, tāpēc viņi rīkojas ātrāk un tērē vairāk par katru darījumu.

Boomers arī mazāk tiecas izsmiet visus interneta stūrus, lai atrastu produktus, pārskatus vai jaunus uzņēmumus. Lielākā daļa cilvēku, kas vecāki par 55 gadiem, dod priekšroku tradicionālākiem kanāliem, tāpēc gudri izvēlieties savas mārketinga metodes – piemēram, četri no pieciem Boomers’t nezina, kas ir ietekmētājs!

Galvenais padoms!

Jums vajadzētu pēc iespējas vienkāršāk atstāt atsauksmes savā vietnē, tā kā puse no Boomers dod priekšroku pārskatu atstāšanai tieši biznesa vietnēs, nevis publicēšanas Google lapās. Tas’s par 50% vairāk vēlas atstāt atsauksmes savā vietnē nekā Gen Zs un Millennials.

Līdz šim jūs domājāt, ka Boomers izklausās pēc daudz vienkāršākiem klientiem pārdotiem nekā piesardzīgi, naudu taupoši Millennials, taču šeit’s nozveja – uzplaukums var būt grūts mērķis jauniem uzņēmumiem.

Tas’s tāpēc, ka viņi’atkal neinteresē, vai ir jūrascūciņas jauniem vai zemu novērtētiem zīmoliem – tikai 7% izmēģinātu biznesu ar vienu līdz divām zvaigznēm. Turpretī 26% Gen Zs un Millennials teica, ka viņi izmēģinās biznesu ar tādu pašu vērtējumu.

Turklāt 48% Boomers teica, ka viņi sagaida a vismaz četru zvaigžņu vērtējums lai izmantotu biznesu – tātad jūs’Lai sasniegtu augstu vidējo līmeni, būs smagi jāstrādā!

Kaut arī Boomers tērē vairāk par vienu darījumu nekā Millennials, viņi arī veic mazāk pirkumu. Tas padara viņus labākus klientus uzņēmumiem, kas pārdod augstas kvalitātes, zemas frekvences produktus, piemēram, dīvānus vai rotaslietas.

Uzticama un konsekventa ilgtermiņa zīmola izveidošana ir jūsu interesēs, pārdodot Boomers – it īpaši, tirgojot dārgas preces.

Salīdzinot ar Gen Zs un Millennials, pērkot preces, kuru cena pārsniedz 100 USD, Boomers lielāku nozīmi piešķir zīmola pazīšanai un uzticībai, nevis produktu atsauksmēm.

Kā tirgot dažādām paaudzēm

Vienreiz tu’Lai noskaidrotu, kādus kanālus jūsu klienti izmanto, varat izlemt par labākajiem veidiem, kā savus produktus piedāvāt klientiem. Iesācējiem jums vajadzētu:

 • Pārliecinieties, vai jūsu vietne ir piemērota mobilajām ierīcēm
 • Esiet aktīvs sociālajos plašsaziņas līdzekļos – īpaši, ja veicat mārketingu jaunākajām paaudzēm
 • Optimizējiet savu vietni meklētājprogrammām
 • Izlemiet, vai ietekmētāju mārketings ir piemērots jūsu auditorijai
 • Padariet lietotāju atsauksmes viegli atrodamas un lasāmas neatkarīgi no kanāla (piemēram, jūsu vietnē, sociālajos medijos, Google utt.)

Izpratne par to, kā dažādas paaudzes atrod produktus un kā viņi pieņem lēmumus par pirkšanu, ir būtiska, lai izveidotu savienojumu ar klientiem. Šeit ir sniegtas dažas galvenās atziņas, kas palīdzēs jums iegūt vislabāko no pircējiem…

 • Tā’joprojām ir vērts ieguldīt SEO – 52% interneta lietotāju joprojām izmanto meklētājprogrammas, lai atrastu to, ko viņi’atkal meklē.
 • Ja jūs’atkārtoti atlasot demogrāfiskos mērķus, pēc iespējas labāk izmantojiet sociālos kanālus! 16 līdz 24 gadus veci cilvēki jau dod priekšroku sociālajiem medijiem vairāk nekā meklētājprogrammās kā to tiešās izpētes metodi.
 • Atcerieties, ka Gen Xs dod priekšroku video, nevis sociālajiem medijiem, vairāk nekā trīs ceturtdaļas lejupielādējot vai straumējot videoklipus vismaz reizi mēnesī. Viņi’arī jūs esat ļoti savienots ceļā – 95% Gen Xs izmanto mobilos tālruņus!
 • Gandrīz 40% no Boomers no rīta lielāko daļu laika pavada tiešsaistē, laika posmā no pulksten 5:00 līdz pusdienlaikam, turpretī gandrīz par 80% vairāk tūkstošgadīgo cilvēku un Gen Xs nekā Boomers patērē saturu no plkst. 8:00. Tas var būt noderīgi, lai efektīvāk iestatītu jūsu saturu!
 • Lai gan 60% Boomers seko zīmoliem sociālajos medijos, lai veiktu darījumus un reklāmas, 79% atbildēja, ka nevēlas’t nesekojiet visiem ietekmētājiem tiešsaistē – tā don’Ja jūs esat, neaizņemieties pār savu sociālo mārketingu’atkārtoti pārdodot Boomers.

Kā rosināt vairāk atsauksmju

Viens no labākajiem veidiem, kā mudināt klientu atsauksmes, ir iesaistīties maģiskajā R vārdā – atlīdzība. Kā patērētāji mēs mīlam balvas, konkursus un ekskluzīvus kārumus, tāpēc pilnībā izmantojiet to un piedāvājiet nelielu atlīdzību par atsauksmju atstāšanu.

Šeit ir dažas idejas, kā jūs sākt – kad klienti komentē, viņi varētu:

 • Ievadiet balvu izlozi
 • Atbloķējiet atlaidi
 • Nopelnīt punktus un “līmeņa paaugstināšana” kļūt par labāko recenzentu (piemēram, vietnē Amazon)
 • Saņemiet personalizētu pateicības e-pastu

Tā’Ir svarīgi norādīt, ka šie atalgojumi attiecas uz visiem labiem vai sliktiem pārskatiem – pretējā gadījumā jūs’re tikai piekukuļojot klientus, kas jums nenopelnīs uzticību.

Citi vienkārši veidi, kā mudināt atsauksmes, ir šādi:

 • Pārskatīšanas atvieglošana
 • Aptver vairākus kanālus un atsauksmes atstāšanas veidus – domājiet par sociālajiem tīkliem, Google, veidlapām, lietotnēm utt!
 • Nosūtot papildu e-pastu ar lūgumu sniegt atsauksmes
 • Aptauju izmantošana
 • Jautājumu uzdošana un mijiedarbība ar klientiem atsauksmju vai komentāru sadaļās

Darbība ar negatīvām atsauksmēm ir neizbēgama un nepieciešama uzņēmējdarbības vadīšanas sastāvdaļa. Tikai 12% uzņēmumu teica, ka viņi reaģē uz katru pārskatu, kas nozīmē, ka, ja jūs varat pastiprināt un sagraut savu iesaisti ar klientiem, tad jūs’Es būšu krietni priekšā sacensībām.

aida kubatovaAida Kubatova, Growave satura stratēģijas vadītājs

Kas tiešsaistes pārskatus padara tik svarīgus uzņēmumiem’ veiksme?

“Produktu atsauksmes ir būtiska tiešsaistes veikala sastāvdaļa’zīmolu un mārketingu. Tie palīdz veidot uzticēšanos un lojalitāti un parasti apraksta to, kas atšķir jūsu produktus no citiem. Un pat labākie produkti pasaulē neko nenozīmē, ja klienti to nedarīs’t uzticēties zīmolam un don’t veikt pirkumus.”

Kāpēc lietotnes ir populārs veids, kā rīkoties ar klientiem?

“Kaut arī tādas platformas kā Shopify jau nodrošina lielāko daļu funkciju, pieredzējuši tirgotāji zina, ka, ja vēlaties, lai jūsu tiešsaistes veikals izceltos citu starpā un nodrošinātu vislabāko klientu pieredzi, obligāti ir jāpiedāvā lietotnes, kas nodrošina vairāk funkciju. Svarīgas klientu iesaistīšanās stratēģiju daļas, piemēram, lojalitātes programmas, automatizēti mērķtiecīgi e-pasti un lietotāju atsauksmes, ir iekļautas lietotnēs, un mūsdienās’s konkurence, tā’Ir grūti vadīt veiksmīgu tiešsaistes biznesu, savā vietnē neintegrējot vairākas lietotnes.”

Kā Growave palīdz uzņēmumiem izmantot vairāk tiešsaistes pārskatu?

Growave palīdz tās lietotājiem veidot sociālais pierādījums un ļauj tiešsaistes zīmoliem kļūt virusāliem, mudinot lietotājus dalīties ar zīmoliem sociālajos plašsaziņas līdzekļos un e-pastā, veidot spēcīgas attiecības ar klientiem, izmantojot komentārus un pārskatus, rosināt iedvesmu un palielināt reklāmguvumu līmeni, izmantojot klientu atsauksmes un, protams, lietotāja ģenerēts saturs.

Kāpēc klienti atstāj atsauksmes

Galvenais iemesls, kāpēc cilvēki atstāj pozitīvu tiešsaistes pārskatu, ir palīdzēt citiem pieņemt labākus pirkšanas lēmumus, savukārt galvenais iemesls sliktas atsauksmes atstāšanai ir brīdināt citus tiešsaistes kopienā.

Klientiem ir sirdslieta citiem pircējiem – ja jūs parādāt, ka darāt arī jūs, tad arī jūs’Es spersim milzīgu soli ceļā uz labāku klientu uzticēšanos!

Lai turpinātu balstīties uz šo uzticēšanos, jums ir nepieciešami laimīgi klienti, kas runās. Trīs galvenie faktori, kā palielināt uzticēšanos zīmolam, ir:

 • Uzņēmumam ir laba reputācija tiešsaistē
 • Uzņēmumam ir pozitīvas klientu atsauksmes
 • Ātra klientu apkalpošana

Tomēr tas tā nav’t nenozīmē, ka jums vienkārši jāignorē – vai, vēl ļaunāk, izdzēsiet – negatīvās atsauksmes. Apskatiet galvenos uzticēšanās samazināšanās faktorus:

 • Uzņēmums izdzēš negatīvas klientu atsauksmes vai atsauksmes
 • Uzņēmumam ir negatīvas klientu atsauksmes
 • Vietnes URL nav drošs

Pārliecinoties, ka jūsu vietnei ir SSL drošība, jums ir jārisina visi negatīvie komentāri, vienlaikus cenšoties iedrošināt pēc iespējas vairāk labu atsauksmju. Tas var būt sarežģīti, ja redzat tikai viens no 10 laimīgi klienti faktiski atstāj atsauksmes!

Tā’Ir ļoti svarīgi atrast veidu, kā panākt, lai šie laimīgie klienti kļūtu izteiktāki, taču atcerieties, ka ir vajadzīgas 40 labas atsauksmes, lai cīnītos tikai ar vienu sliktu pārskatu. Tas’s ir diezgan grūts skaitlis, kas jārisina.

Tātad, kā jūs varat negatīvo pieredzi pārvērst pozitīvā zīmola mijiedarbībā?

Šeit galvenais ir iesaistīšanās. Trešdaļa patērētāju sagaida personisku mijiedarbību no zīmoliem pēc negatīvas atsauksmes atstāšanas – tātad atbildēšana pieklājīgā un proaktīvā veidā var padarīt maģisku, veidojot klientu uzticēšanos jūsu biznesam..

Šie ir mūsu padomi, kā pozitīvā veidā tikt galā ar negatīvām atsauksmēm:

 • Atbildiet uz sliktām atsauksmēm, nevis vienkārši ignorējiet vai izdzēsiet tās.
 • Ātri reaģējiet.
 • Dodiet klientam iespēju izskatīt lietu caur privātāku kanālu, piemēram, pa e-pastu vai tālruni’Es novērtēšu personisko pieskārienu!
 • Esiet pieklājīgs – don’t neiegūstieties aizsardzībā, pat ja jums šķiet, ka jautājums nebija aktuāls’t tava vaina.
 • Paldies klientam par atsauksmi, pat ja tā bija negatīva!
 • Paziņojiet viņiem, kā un kad problēma ir atrisināta’t neatstājiet tos piekārtus.

Profesionāli un produktīvi strādājot ar pārskatiem, kas nav tik spīdoši, jūs citiem klientiem sniedzat ticību, ka pat tad, ja kaut kas notiek nepareizi ar viņu pasūtījumu, viņi var uzticēties jūsu uzņēmumam pozitīvi atbildēt..

Produktu un klientu atsauksmes

Vai jums’Pārdodot avokado Millennials vai iekļaujot vecmodīgas mārketinga metodes, lai piesaistītu Boomers, saprotot, ka katra paaudze darīs jūsu biznesam brīnumus. Tā’Palīdzēsim jums uzzināt, kur un kā tirgot, un kā rīkoties, lai mudinātu klientus atstāt atsauksmes par jūsu biznesu.

Atsauksmes ir būtiska tiešsaistes zīmola veidošanas sastāvdaļa, un, kad runa ir par šīm vērtīgajām atsauksmēm, tiek ņemts vērā vislabākais klientu skaits.

Mēs’ve atšķīra statistiku un atklāja, cik daudz jūsu paaudze var ietekmēt jūsu tiešsaistes paradumus. Mēs’Mēs arī parādījām, kā uzņēmumiem vajadzētu izmantot šo informāciju, lai nodrošinātu labāku iepirkšanās pieredzi… un palielināt viņu pārdošanas apjomus, kamēr viņi’re pie tā!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map