Kā uzrakstīt produktu aprakstus

Galīgais izstrādājuma apraksta rakstīšanas ceļvedis

kā uzrakstīt produktu aprakstus parādīts attēls


Produktu aprakstus bieži var uzskatīt par pēdējās minūtes maziem traucējumiem – kaut ko ātri saputot, pēc tam aizmirst. Vai tiešām produktam vajadzētu runāt par sevi? Nu, ne gluži.

Produkta apraksts ir produktam pievienotā kopija – tas izskaidro, kas ir produkts, iepazīstina ar tā īpašībām, materiāliem un krāsām, un, iespējams, vissvarīgāk, izskaidro, kāpēc klientam tas ir jāpērk.

Tas izklausās pietiekami vienkārši, vai ne? Problēma ir tā, ka pārāk daudz uzņēmumu apraksta tikai savus produktus. Un tas’s kur lietas sāk iet nepareizi.

Labs produkta apraksts ir tikpat svarīgs kā jūsu produktu fotoattēli’atkārtoti pārdot – tas’s ir būtiska daļa no pārdošanas tiešsaistē. Patiesībā pēriens 50% pircēju ir atgriezuši preci, jo to neatgriezās’t neatbilst produkta aprakstam, ko viņi redzēja tiešsaistē, tāpēc tas’Ir vērts to iegūt pirmo reizi!

Kā uzrakstīt produktu aprakstus

 1. Rakstiet savai mērķauditorijai
 2. Koncentrējieties uz priekšrocībām, nevis uz funkcijām
 3. Izmantojiet stāstīšanu
 4. Padariet savu kopiju skenējamu
 5. Esi konkrēts
 6. Esiet pārliecinošs
 7. Atbildi uz jautājumiem
 8. Nodrošiniet aizkulišu
 9. Izmantojiet sociālā pierādījuma spēku
 10. Padariet to sagremojamu

Vai esat gatavs uzlabot savu produktu aprakstus un palielināt pārdošanas apjomus? Ļaujiet’s sāciet!

Papildu informācija

 • Vai jums joprojām ir jāveido savs tiešsaistes veikals? Ja tā, mēs varam palīdzēt – pārbaudiet mūsu Tiešsaistes veikala veidotāju salīdzināšanas diagramma lai atrastu savu ideālo spēli
 • Vai jums ir nepieciešama neliela palīdzība, rakstot savu tiešsaistes veikalu? Izlasiet mūsu ceļvedi Rakstīšana tīmeklim 19 vienkāršiem padomiem, kā izveidot labāku tiešsaistes saturu

1

Rakstiet savai mērķauditorijai

Pirmais, kas jums jādara, lai uzrakstītu veiksmīgus produktu aprakstus, ir klienta profila izveidošana. Tas ir tas, ko jūs iedomājaties iegādāties savus produktus – vienreiz’esat identificējis savu auditoriju, visam, ko jūs darāt, vajadzētu strādāt, lai izveidotu savienojumu ar viņu.

Lielākā kļūda, ko jūs šeit varat izdarīt, ir mēģināt rakstīt visiem.

Mērķauditorijas sašaurināšana palīdzēs jums izveidot pārliecinošāku kopiju. Ja jūs rakstāt visiem, jūs’Jūs galu galā pārdosit nevienam, jo jūsu produkts uzvarēja’t nesaistiet to ar cilvēkiem, kuri to lasa, jebkurā nozīmīgā līmenī.

Šeit’tas ir lielisks piemērs no ASOS, tiešsaistes apģērbu mazumtirgotāja, kas uztur savu zīmolu’Balss tonis ir nemainīgs visos tā aprakstos. Tā aprakstos ievadītā humora izjūta ir piemērota lielākoties jaunajai auditorijai.

produktu aprakstiASOS izmanto humoru, lai sazinātos ar savu auditoriju, ar tādiem rotaļīgiem komentāriem kā “Drīzumā tiks saglabātas jūsu saglabātās preces” un apraksta audumu kā “Tāds, kas to nedara’t stiept.”

Tātad, kā jūs to varat izdarīt saviem produktiem? Padomājiet par to, kādus vārdus izmanto jūsu mērķauditorija, kāda ir viņu neapmierinātība vai “sāpju punkti” ir, un uz kādiem jautājumiem viņiem varētu būt nepieciešama atbilde. Kā jūs runātu ar viņiem reālajā dzīvē?

Uzdodot šos jautājumus, jūs varēsit izprast vispārīgas, bezjēdzīgas frāzes un nokļūt svarīgā jautājumā!

2

Koncentrējieties uz priekšrocībām, nevis uz funkcijām

Lai arī cik daudz norāžu mēs piedāvājam, jums joprojām ir jāapraksta savs produkts un jāiekļauj tā funkciju saraksts. Mēs’vēlreiz nesaku, ka grāvju pilnībā nolaist, bet tam nevajadzētu’t būt jūsu vienīgajam uzmanības centrā. Milzīgs funkciju saraksts ne tikai nesniedz klientam priekšstatu par to, kāpēc viņam vajadzētu pirkt jūsu produktu’s arī vienkārši garlaicīgs.

Iedomājieties, ja Apple vienkārši uzskaitītu visas sava jaunākā iPhone tehniskās iespējas. Super Retina XDR displejs, A13 Bionic sviras, PMU, augstas efektivitātes serdeņi… Jauns! Ko tas pat nozīmē?

Tā vietā Apple ved ar ieguvumi šīs funkcijas klientiem sagādās – piemēram, papildu piecas akumulatora darbības stundas.

produkta apraksts iphone piemērsApple pazīst savus lietotājus’ sāpju punktus un pievēršas tiem, uzskaitot priekšrocības, nevis piedāvājot tehniskas iespējas, kas pārsniegtu lielāko daļu pircēju’ galvas.

Tas tiek garantēts pircēju sagrābšanai’ uzmanību daudz vairāk nekā sausu tehnisko specifikāciju sarakstu.

Piemēram, ja jūs’pārdodot drēbes, uzsveriet, cik ērts ir auduma tips; ja tu’pārdodot ēdienu vai dzērienus, uzsvērt visus ieguvumus veselībai; ja tu’pārdod bērnus’rotaļlietas, paskaidrojiet, cik drošas un izturīgas tās ir.

Tas pircējiem sniedz skaidru iemeslu, kāpēc viņiem vajadzētu noklikšķināt uz “Pērciet” poga – koncentrējoties uz ieguvumiem, jūs’pārliecināt cilvēkus, ka viņu dzīve būs labāka, ja viņi nopirks jūsu produktu!

3

Izmantojiet stāstīšanu

Veikalā pircēji var glabāt jūsu produktus un paši nofotografēties, izmantojot to mājās. Bet to ir daudz grūtāk izdarīt, kad jūs’atkārtoti apskatot 2D attēlu uz ekrāna. Palīdziet klientiem, dodoties ceļojumā ar produktu, izmantojot jūsu kopiju.

Smūtiju ražošanas uzņēmums Innocent Drinks ir izstrādātājs, kas stāsta stāstīšanu izmanto produktu aprakstos. Kā redzat zemāk redzamajā piemērā, tas tieši vēršas pie klienta, lai izveidotu relatīvi atsaucīgu un pateicīgu stāstu, un pārliecina mūs, ka jā, mums patiešām ir vajadzīgs šis kokteilis, lai sāktu mūsu dienu.

nevainīga produkta apraksta piemērsNevainīgs izmanto ikdienas situācijas, cīņas un aktivitātes, lai izveidotu stāstu saviem klientiem, un palīdz viņiem precīzi iedomāties, kā nevainīgs kokteilis lieliski iederētos viņu dzīvē.

Tas var būt tikpat vienkāršs kā sava ideālā pircēja momentuzņēmuma izveidošana’ikdienas dzīvi, un pēc tam viņiem parādīsit, cik labi jūsu produkts iederēsies šajā ainā – tāpat kā to ir izdarījis nevainīgais.

4

Padariet savu kopiju skenējamu

Jums ir ne tikai gleznojiet labumu attēlus un izmantojiet stāstu stāstīšanu, lai uzvarētu pircējus padarīt produktu aprakstus skenējamus. Diemžēl ne visi pircēji prasīs laiku, lai izlasītu katru jūsu rūpīgi izstrādātā produkta apraksta vārdu – mēs to zinām’s tik negodīgi!

Veids, kā izvairīties no pārdošanas zaudēšanas, ir padarīt jūsu kopiju ļoti viegli skenējamu vienā mirklī. Aizzīmju punkti, vizuālas ikonas un galvenās informācijas izdalīšana – tas viss palīdzēs steidzami nodot jūsu ziņojumu pircējiem.

Varat arī izmēģināt šādus pasākumus, lai pievērstu uzmanību un sniegtu informāciju:

 • Izmantojiet pēc iespējas vairāk baltā laukuma, lai nošķirtu galvenos punktus
 • Spēlējiet ar lielākiem fontu izmēriem
 • Izmantojiet kastes
 • Izmēģiniet vienkāršus vienrindas paziņojumus

Ja jūs’jums atkal ir vajadzīga iedvesma, iepazīstieties ar šo piemēru no Dollar Shave Club, kas produkta aprakstu sadala pārvaldāmās daļās:

dolāru skūšanās kluba skenējams produkta aprakstsDollar Shave Club sajauc lietas līdz galam, lai gan informētu, gan pārliecinātu pircējus, nepārslogojot viņus ar lieliem teksta gabaliem.

Šis izkārtojums ir ļoti vienkāršs’t taupīt svarīgas detaļas, bet arī padara to ātru un vieglu. Jūs don’Lai saprastu galvenās priekšrocības un funkcijas, nav nepieciešams pavadīt vecumus, pārdomājot šo produkta aprakstu.

5

Esi konkrēts

Apskatiet šo produkta aprakstu mēs’esat uzrakstījis izdomātu apavu pārim:

“Šīs kurpes ir patiešām lieliskas kvalitātes’tie ir vienkārši izcili izstrādājumi, kas izskatās tiešām satriecoši, kā arī ir labākie apavi šodien tirgū. Mēs domājam, ka viņi’re jaukas kurpes un sava veida foršās, tāpēc jums tās būtu jāiegūst jau šodien.”

Vai jūs iegādātos apavus, kas aprakstīti šajā produkta aprakstā? Droši vien nē, vai ne? Tas’s tāpēc, ka tā’s izvirza daudz prasību, bet ne’t neatbalstīt nevienu no tiem. Tajā tiek izmantota arī neskaidra, disketes un žogu valoda, piemēram, “jauki,” “it kā,” un “patiesībā.”

Dons’t iekrist šajās lamatās!

Tā vietā, lai rakstītu tāda produkta aprakstu kā iepriekš, jums vajadzētu esiet pēc iespējas specifiskāks un detalizētāks. Dons’t slīd plašos, vispārīgos izteikumos, piemēram “tas ir ļoti kvalitatīvs produkts” – parādiet klientam, kāpēc tā’lielisko kvalitāti un pierādiet to, izskaidrojot tā īpašības un priekšrocības.

Ja jūs’Piemēram, ja esat lepns par produkta konstruēšanas veidu, iedziļinieties detaļās, nevis sniedziet mīlīgu paziņojumu kā “būvēts atbilstoši augstākajiem standartiem.” Vai tas bija jūsu roku darbs? Vai tā kvalitāti un izturību pārbaudīja trešā puse? Vai rūpnīcai, kurā tā tika uzcelta, ir kādas balvas vai sertifikāti, kurus varat citēt?

Zemāk sniegtais piemērs ir no Wayfair, un tajā aprakstītas sīkas ziņas par tā spārna krēslu’s pārdošana. Tā vietā, lai teiktu “tā’s atšķirīga forma,” šajā aprakstā tiek iegremdēta sīkāka informācija par izšūšanu, pogām, atsperēm un daudz ko citu.

Wayfair produkta aprakstsWayfair nodrošina lielisku detalizācijas pakāpi, nepārvēršot produkta aprakstu garā vai vaļveidīgā lasījumā. Tā’Īss, specifisks un noderīgs produkta aprakstā. 6

Esiet pārliecinošs

Pārliecinoša rakstīšana varētu izklausīties kā slidena prasme pieķerties, taču ir arī daži vienkārši veidi, kā padarīt rakstīto pārliecinošāku. Izmantojot stāstu stāstīšanu un iztēli, rodas tas pats, tāpēc jūs’re jau tur pusceļā. Šeit’Dažas papildu lietas, ko varat darīt:

Izmantojiet maņu vārdus

Lai gan vēlaties izvairīties no tukšiem aprakstošiem vārdiem, piemēram “jauki,” maņu vārdi palīdz cilvēkiem iedomāties, kāds ir produkts reālajā dzīvē. Izmantojiet vārdus, kas uzbur skaņas, ožas, pieskārienus un garšu, lai iesaistītu klientus – piemēri ir mīksti, gludi, kraukšķīgi, gaiši, spilgti, kraukšķīgi un silti.

Tādi jutekliski vārdi var būt ļoti svarīgi lai jūsu produkts tiktu atdzīvināts, un liekot klientam justies tā, it kā viņiem tas vienkārši būtu vajadzīgs. Šis Cadbury piemērs padara jūsu muti ūdeni ar sensoro produktu aprakstu:

sensora produkta apraksts cadburyKadberijs izmanto maņu vārdus, lai reklamētu šokolādes tāfelītes, aprakstot Dairy Milk Oreo bāra tekstūru, garšu un pat skaņu..

Tas arī pierāda produktu apraksti don’t ir jābūt ilgam, lai būtu efektīvs – vārdi “krēmīgs,” “mīksts,” “kraukšķīgs,” un pat “snap” visi strādā kopā, lai klientam radītu sensoro pieredzi.

Izmantojiet vārdus

Spēcīgi vārdi ir kā uzlādēts pastiprinātājs jūsu eksemplārā, kas var satraukt, motivēt un iedvesmot lasītājus, mudinot viņus rīkoties. Esiet uzmanīgs un saudzīgs ar spēka vārdiem – jūs don’nevēlaties pielīmēt jūsu kopiju pilnā apjomā, jo tas būtu apgrūtinoši un izraisītu šo maģisko vārdu zaudēšanu.

Šeit’Neliels vārdu savienojums, ko varat izmantot produktu aprakstos.

 • Jauns – jaunie produkti vienmēr ir pievilcīgāki nekā vecie, tāpēc kliedziet par to!
 • Jo – izskaidrojot, kāpēc bieži tiek aizmirsta un neticami spēcīga taktika
 • Steidzies – tas pircējiem rada steidzamību, bet mēģiniet neizklausīties pārāk stulbi vai surogātpasti
 • Apbrīnojami – tā vietā, lai teiktu “jauki”, izmēģināt kaut ko līdzīgu “pārsteidzošs” vai “sensacionāls”
 • Tagad – tas klientiem parāda, ka jūsu produkts ir svaigs un aktuāls, kā arī iedvesmo rīkoties

Vienmēr pārliecinieties’paliekot uzticīgs savam zīmolam’s balss tonis – saglabājiet sava produkta aprakstu unikālu un atlasiet spēcīgus vārdus, kas jūtas dabiski, nevis piespiedu kārtā. Kosmētikas uzņēmums Lush nosaka joslu ar saviem burbuļojošajiem, informatīvajiem produktu aprakstiem:

kā uzrakstīt produktu aprakstus sulīgs piemērsLush lieto tādus vārdus kā “pacilājošs,” “spilgti,” un “uzvarētājs” pārsūdzēt pircējus. Tas arī parāda pircējiem, ka tas ir svaigs produkts, izmantojot tādas frāzes kā “šajā sezonā” un “ziema”. 7

Atbildi uz jautājumiem

Vai jums kādreiz ir bijis jautājums par produktu, kas jums bija jāzina pirms naudas šķirošanas? Isn’t tas ir tik neapmierinoši, kad jūs varat’t atrast jums nepieciešamo informāciju’atkal meklē?

Dons’t neatstājiet pircējus piekārtiem – organizējiet rūpīgu plānošanas sesiju, kurā pārdomājat visus jautājumus, kas cilvēkiem varētu būt par jūsu produktiem. Tas var būt pārsteidzoši grūti, ja jūs zināt, ka jūsu produkti ir redzami ārā, tāpēc ielieciet sevi viņu apavos. Pajautājiet sev:

 • Vai produkta attēls parāda atpakaļskatu? Ja nē, vai tas ir kaut kas tāds, ko varētu raksturot, lai palīdzētu pircējiem precīzi zināt, ko viņi zina’atkal kļūst?
 • No kā tiek izgatavots produkts? Vai šie materiāli varētu izraisīt kādas problēmas, piemēram, alerģiskas reakcijas vai krāsas maiņu?
 • Vai ir kādi norādījumi par produkta lietošanu??
 • Cik daudz produkts sver?
 • Vai produkts var izskatīties atšķirīgs no attēla, kad tas pienāk??

Ja šeit’s jebkura izstrādājuma daļa, kuru varat’t redzēt no attēla, skaidri to aprakstīt. Piemēram, ja jūs’Pārdodot mēbeles, noteikti norādiet, cik daudz priekšmetu sver, vai arī ņemiet vērā, ka roku darbs var izskatīties atšķirīgi no attēlā redzamā..

Kad esat sācis pārdot, varat izmantot klientu atsauksmes, lai informētu par turpmāko produktu aprakstiem – izmantojiet atgriešanās iemeslus un bieži uzdotos jautājumus, lai saprastu, ko tieši cilvēki vēlas zināt!

ikea produkta aprakstsIKEA produktu aprakstu sadala atsevišķās sadaļās, lai pircējiem būtu ērti atrast to, ko viņi meklē’atkal meklē. 8

Nodrošiniet aizkulišu

Atcerieties ideju izveidot stāstu ap savu produktu, lai iegūtu pircēju’Vai iztēle darbojas? Nu, tur’Tas ir vēl viens veids, kā to izdarīt, kas jums varētu šķist nedaudz vienkāršāks – vienkārši pastāstiet sava produkta aizkulises.

Kāpēc jūs pārdodat mājās gatavotas sveces? Kā jūs ieradāties vadīt savu pašu vīna dārzu Mičiganā? Kad tas viss sākās, un kurš ir biznesa centrā? Vienalga’s jūsu partneris vai vietējā kopiena, iepazīstiniet klientus ar viņu veidotajām sejām un stāstiem’atkal skatos.

Dons’nepadariet to visu par jums – cilvēki joprojām vēlas dzirdēt par to, kā šis produkts viņiem noderēs, bet jūs varētu atrast, ka aizmugures stāsta sniegšana palīdz cilvēkiem sazināties ar jūsu zīmolu.

Apskatiet The Giving Keys, lai redzētu, kā tas ir’darīts – tā vietā, lai būtu tikai vēl viens juvelierizstrādājumu veikals, tās misija ir atbalstīt cilvēkus, kuri pāriet no bezpajumtniecības, dodot viņiem darbu. Tas ir skaidri norādīts produkta aprakstā – “Jūsu pirkums rada darba vietas!” – kas pircējam palīdz justies labi, pieņemot lēmumu.

sniedzot atslēgas produkta aprakstuPiešķiršanas taustiņi izmanto savu misiju, lai pievienotu emocijas produktu aprakstiem, uzmanības centrā koncentrējot savu zīmolu. 9

Izmantojiet sociālā pierādījuma spēku

Sociālais pierādījums ir sociāla parādība, kurā cilvēki, visticamāk, kaut ko izdara, ja redz, ka to dara arī citi cilvēki. Tā’Tāpēc 92% cilvēku, kas iepērkas tiešsaistē, pirms pirkšanas apskata produktu pārskatus, un kāpēc mēs pievienojamies garām rindām restorānos – mēs’es vienmēr meklēju šo apstiprinājuma zīmogu!

Sociālā pierādījuma izmantošana ir svarīga, lai pārliecinātu cilvēkus iegādāties jūsu produktu. Produktu atsauksmes ir 12 reizes uzticamākas nekā produktu apraksti, tāpēc, lai pircēji justos pārliecināti par jūsu zīmolu, ir jāizmanto sociālais pierādījums..

To var izdarīt, iekļaujot:

 • Zvaigžņu vērtējums
 • Klientu atsauksmes
 • “Nav noliktavā” etiķetes
 • “Ātri pārdod” etiķetes
 • Cik citi šobrīd skatās uz preci
 • To cilvēku skaits, kuri jau ir iegādājušies preci
 • Eksperta pārskats, zīmogs vai ieteikums
 • Sociālo mediju akcijas vai pieminēšana

Jūs pat varat ieslīdēt sociālajos pierādījumos savos produktu aprakstos, izmantojot tādas frāzes kā “lidojot no plauktiem” vai “mūsu populārākais produkts” – jebkas, kas izceļ faktu, ka citi pircēji mīl jūsu preces.

Tiešsaistes gigants Amazon ir pazīstams ar klientu atsauksmēm:

amazon produkta aprakstsAmazon regulē samaksu, kad runa ir par sociālā pierādījuma izmantošanu – tā klientu atsauksmes ir tās biznesa pamatā.

Zvaigžņu vērtējums, “Amazon’s izvēle” etiķete, tādu vārdu atkārtota lietošana kā “ierēdnis,” un – tālāk lapā – to produktu saraksts, kurus citi pircēji visbiežāk pērk pēc šīs preces apskatīšanas, ir visi sociālā pierādījuma izmantošanas piemēri pārdošanas veicināšanai..

10

Padariet to sagremojamu

Galīgais padoms pēc visas šīs informācijas ir: atcerieties, lai lietas būtu vienkāršas un sagremojamas. Tā’Kārdinoša ir katra produkta taktikā aprakstītā taktika, taču esiet piesardzīgs, lai nepārspīlētu un nemulsinātu pircējus.

Šeit ir daži veidi, kā izvairīties no jauna produkta apraksta izveidošanas:

 • Izmantojiet prozas un aizzīmju punktu sajaukumu
 • Atsevišķa informācija cilnēs, lai pircēji varētu izvēlēties, ko viņi vēlas lasīt
 • Izmantojiet ikonas, lai sadalītu tekstu un darbotos kā vizuālas norādes
 • Rakstiet īsi
 • Ja tas ir vajadzīgs ilgi, apskāviens un darbojas!

Pēdējais punkts ir tas, ka, ja jums ir viens produkts, tas’Šeit ir jūsu paraksts, vislabāk pārdotais, vissvarīgākais vissvarīgākais produkts’nav kauna par to kliegt. Bet tas nav’t ir attaisnojums, lai izveidotu waffly produktu aprakstus.

Tā vietā jūs varat veltīt visu lapu šī produkta demonstrēšanai, ja vien jūs joprojām sadalāt tekstu, izmantojat attēlus, uzskatāt priekšrocības, maksimāli izmantojat cilnes un nolaižamās sadaļas un iekļaujat tikai galveno informāciju.

Tā’Pārsvarā lielie zīmoli, piemēram, Apple un Volkswagen, kas izmanto šo pieeju:

volkswagen aprakstsVolkswagen ir sadalījis produktu lapu sadaļās, ieskaitot dizainu, tehnoloģijas un drošību.

Rakstot produktu aprakstus, jāizvairās no 5 lietām

Mēs’jūs esat aprakstījis lietas, kas jums jādara, lai pārdotu savus produktus, bet kā ir ar lietām, kuras jums absolūti nekad nevajadzētu darīt? Šeit ir mūsu piecas labākās lietas, no kurām jāizvairās…

1. Tukšas pretenzijas

Tā’saprotams, ka jūs varētu vēlēties palielināt savu produktu. Un tur’Jums nav ļauna būt pozitīvam un entuziasmam – jūs to nedarīsit’Galu galā nevēlaties sevi pasniegt.

Tomēr, vienmēr jāizvairās no tukšu pretenziju iesniegšanas par saviem produktiem. Cilvēki ir diezgan jutīgi pret šīm lietām un būs ļoti modri, ja pamanīs pārspīlējumus – nemaz nerunājot par melnādainiem meliem!

Dons’t esiet neskaidrs, don’nesniedz grandiozus paziņojumus un don’t apgalvo, ka esi kaut kas tu’re nē.

Tā’Ir viegli pieķerties konkurences gaisotnei un izgriezt patiesību, lai pārspētu konkurentus, bet tas tā’s nav tā vērts. Pircēji var redzēt tukšas pretenzijas, piemēram, rentgena specifikāciju vienmēr koncentrējieties uz funkcijām un priekšrocībām, kā arī dublējiet visas pretenzijas.

2. riskanti vārdi

Jūs zināt, kad jūs’jūs iepērkaties tiešsaistē, bet jūs’jums ir parādījusies šī balss galvā, sakot, ka jums tiešām nevajadzētu’t šobrīd neko nepērk? Šī balss, kas jums saka, ka jums tā vietā vajadzētu ietaupīt vai pirkt kaut ko garlaicīgu, piemēram, tualetes rulli?

Tas’s balss, kas jums jāapklus, ar jūsu uzvarētāja produkta aprakstu!

Lai to izdarītu, jums tas nav obligāti’nelietojiet riskantus vārdus, kas izsauks šo nepatīkamo iekšējo balsi, un (aizliedziet debesīs) faktiski likt jūsu potenciālajam pircējam klausīties viņu saprātīgajā alter ego.

Šie vārdi un frāzes ietver:

 • Dārgi
 • Dārgs
 • Loga ārā
 • Vaina
 • Palutiniet
 • Vai tu esi pārliecināts?

Jūs vēlaties izvairīties no visa, kas pircējam liek pauzēt un apšaubīt viņu pirkumu – piemēram, jūs varat atbrīvoties no lietošanas “ārstēt” ja jūs to pārliecinoši uzņemat un pārliecināt klientus, ka viņi ir pelnījuši izturēties pret sevi (vai citiem).

Kad jautājām apkārt, mēs atradām citus vārdus, kas cilvēkiem nepatika “nepieciešams,” “grezns,” “lielīties,” un “iecietīgs” – ieteikt patērētājiem don’man patīk justies tā, it kā tu’jūs mēģināt pārāk grūti pārdot vai virzīt savu produktu uz viņiem. Tā vietā, saglabājiet to dabiski un pilnīgi bez vainas!

3. Atslēgvārdu pildīšana

Labs veids, kā pamanīt savus produktus, ir uzrakstīt aprakstus, paturot prātā meklētājprogrammu optimizāciju (SEO). Viens no veidiem, kā to izdarīt, ir: izmantojiet atslēgvārdus savā eksemplārā kas atbilst produktam.

Liela kļūda, ko cilvēki daudz izmantoja, bija atslēgvārdu ielikšana tur, kur jūs esat’Pievienojiet produkta aprakstam pēc iespējas vairāk meklēšanas vienumu. Mūsdienās Google soda ar atslēgvārdu pildīšanu, jo tas jūsu apmeklētājiem rada patiesi šausmīgu saturu.

Iedomājieties, ka nolaižaties produkta lapā un redzat šo produkta aprakstu:

“Šis melnais džemperis ar augstu kaklu ir izgatavots no kokvilnas un ir ļoti ērts melns džemperis – šo melno džemperi varat iegādāties sev, šodien ievietojot melno džemperi grozā.!”

Yikes! Tā vietā, lai to izdarītu, dabiski izkliedējiet atslēgvārdus, izmantojot kopiju, un nedaudz samaisa. Cilvēki uzvarēja’meklējiet tikai vienu lietu – jūs varētu izmantot melnā džempera, kokvilnas džempera, augsta kakla augšdaļas, džempera izmēru 14 utt. kombināciju.

4. Pasīvā valoda

Pasīvā valodā teikums izklausās garāks un savircinātāks, nekā tam nepieciešams. Piemērs būtu “paklāju sēdēja kaķis,” nevis klasika “kaķis sēdēja uz paklāja.”

Izklausās dīvaini, vai ne?

Mēs visi ik ​​pa laikam varam paslīdēt pasīvā balsī, to neapzinoties, taču tas var sabojāt jūsu produktu aprakstus. No otras puses, aktīvās valodas lietošana ir skaidra, kodolīga, viegli saprotama un iedvesmo rīkoties.

5. Skaidrs apraksts

Dienas beigās jūs varētu būt noguris un apnicis – varbūt jūs’esat atstājis savu produktu aprakstus līdz pēdējam un vēlaties tos izskatīt, lai jūs varētu atpūsties. Tas’s, kad jums jāatceras mūsu pēdējais padoms: izvairieties vienkārši aprakstīt savus produktus.

Var būt vilinoši to darīt’Ātri, viegli un diezgan bez smadzenēm. Lieta ir, ja vien jūs’Tā kā tas ir milzīgs firmas nosaukums, cilvēki vēlas uzzināt vairāk par produktu, nekā viņi var redzēt fotoattēlā.

neskaidrs produkta apraksts zaraVai šis produkta apraksts liek jums pievienot preci grozam, pirms tā tiek izpārdota? Droši vien nē – tā nav’t nemaz neko daudz nestāstīsim, nemaz nerunājot par to, lai iedvesmotu uzklikšķināt “pirkt”!

Pircējiem ir jāpārliecina, ka viņi pērk no jums, nevis no konkurentiem, un produkta apraksts bieži vien ir tilts no “ak, tas izskatās jauki” uz “Es’ve GOT, lai tas būtu!”

Tātad, ko jūs darāt, don’t tikai aprakstiet produktu. Melnas kurpes, izmērs 8 nav’t negribēsies izcelties nevienam. Izmantojiet padomus, ko mēs’Jūs esat ierosinājis, produktu aprakstiem pievienojiet pārliecinošu informāciju, un pārdošanas apjomi jums pateiksies vēlāk.

Kā uzrakstīt produkta aprakstu: Secinājums

Šajā rokasgrāmatā ir aprakstīti labākie produktu aprakstu sastādīšanas veidi, sākot no mērķauditorijas sašaurināšanas līdz jūsu produktu vēstures stāstīšanai..

Šeit’s ātra katra dzeramnauda:

Kā uzrakstīt produktu aprakstus

 1. Rakstiet savai mērķauditorijai
 2. Koncentrējieties uz priekšrocībām, nevis uz funkcijām
 3. Izmantojiet stāstīšanu
 4. Padariet savu kopiju skenējamu
 5. Esi konkrēts
 6. Esiet pārliecinošs
 7. Atbildi uz jautājumiem
 8. Nodrošiniet aizkulišu
 9. Izmantojiet sociālā pierādījuma spēku
 10. Padariet to sagremojamu

Mēs arī pārdomājām, kāpēc jums vajadzētu izvairīties no tādām lietām kā tukšas pretenzijas, riskanti vārdi, atslēgvārdu aizpildīšana, pasīvā valoda un slazdi, vienkārši aprakstot produktus.

Izmantojot šos padomus, jūs uzvarējāt’Izveidojiet tikai labu produktu aprakstus’Rakstīšu produktu aprakstus, kuros tiek pārdots tas wow, kas norauj zeķes klientiem un izspiež konkurentus no ūdens.

Ja jūs’esi gatavs un raring iet, bet haven’Mēs vēl neesam sākuši veidot savu klātbūtni tiešsaistē’Mēs esam saņēmuši jūsu sarakstu ar 5 labāko 2019. gada e-komercijas vietņu veidotāju sarakstu.

Ja jums jau ir izveidots veikals un tas ir gatavs, tad ko jūs gaidāt? Mēs ceram, ka jums patiks rakstīt produktu aprakstus – atgriezieties un paziņojiet mums, kā jums klājas!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map