T-kreklu pārdošana tiešsaistē

Dizains un T-kreklu pārdošana tiešsaistē – 9 obligāti padomi

kā pārdot t kreklus tiešsaistēIeņēmumi no tikai t-krekliem un biksītēm 2019. gadā ASV sasniedza nedaudz vairāk par USD 22 miljoniem, un ir paredzams, ka tirgus katru gadu turpinās augt. Ja jūs’Pārdomājot t-kreklu tirdzniecību tiešsaistē, tagad ir pienācis laiks sapņus padarīt par realitāti.


Jūs don’Lai pārdotu t-kreklus tiešsaistē, nav nepieciešamas tehniskās prasmes vai tonnas naudas, un šajā rokasgrāmatā parādīsit, kā. Mēs zinām, ka sākšana ar jebkuru projektu var būt drausmīga, tāpēc mēs’Mēs iepazīstināsim jūs ar katru soli, sākot no mērķauditorijas atrašanas līdz autortiesību piešķiršanai jūsu ģeniālajam kreklu dizainam.

T-kreklu pārdošana tiešsaistē – 9 vienkārši soļi

 1. Veiciet savu pētījumu
 2. Atrodi savu nišu
 3. Sāciet projektēšanu
 4. Izlemiet, kā pārdot tiešsaistē
 5. Padariet savus T-kreklus par īstiem
 6. Iestatiet savu veikalu
 7. Apskatiet tiešsaistes mārketingu
 8. Aizsargājiet savus dizainus
 9. Dons’t padoties!

Mēs’Iemudzīšos sīkāk par katru darbību, sniedzot noderīgus padomus, padomus, kā arī ieteikumus un ieteikumus’ts, kas palīdzēs izveidot veiksmīgu t-kreklu biznesu.

Uzzināt vairāk

 • Vai vēlaties izveidot vietni pirms darba sākšanas? Apskatiet mūsu Interneta veikala salīdzināšanas tabula lai atrastu savu ideālo celtnieku

1

Veiciet savu pētījumu

Mēs zinām, ka šī ir garlaicīgā daļa. Bet tā’Tas ir arī ļoti svarīgs aspekts jebkura veiksmīga tiešsaistes biznesa izveidē – bez izpētes, jūs’Es centīšos atrast pareizo auditoriju jūsu produktiem un, iespējams, pat dublēsit kādu citu’idejas, to neapzinoties!

Ir trīs galvenās jomas, kurās jums jāveic pētījumi – tāpēc paņemiet tasi kafijas, kārtojiet sev uzkodas un ērti.

1. Nosakiet savu mērķauditoriju

Pirmkārt, jums jānoskaidro, kas jūs esat’atkārtoti pārdod uzņēmumam. Kam jūs attēlu, pērkot, valkājot un mīlot savus kreklus? (Raksts: atbildei nevajadzētu’t būt “visiem.”)

Mērķa vai ideālās auditorijas sašaurināšana palīdzēs jums katrā t-kreklu dizaina un pārdošanas tiešsaistē. Tātad, kā jūs atklāt savu mērķauditoriju? Šeit ir daži padomi:

 • Padomājiet par savām kaislībām un interesēm, un to, kas viņiem ir kopīgs
 • Atrodiet zīmolus, kas darbojas kaut kas līdzīgs jūsu idejai, un izmantojiet viņu vietni, sociālo mediju un pārskatu lapas, lai apskatītu, kas veido viņu galveno klientu bāzi
 • Atklājiet to, ko cilvēki vēlas – jūs varētu vadīt aptaujas vai intervijas, lai uzzinātu vairāk par to, kas jūs esat’atkārtoti mērķēt

Izpētot šos jautājumus, vajadzētu ātri palīdzēt jums atklāt, kam vēlaties pārdot – vai vismaz to, kam jūs uzvarējāt’t nav mērķtiecīga, kas ir tikpat noderīga.

x faili t krekli redbubbleTur’tas ir vesels t-kreklu klāsts, kas paredzēts televīzijas šova The X-Files faniem – neviens cits nepirks šādus nišas produktus, taču šie pārdevēji zina savu auditoriju!

Labas izpratnes iegūšana par jūsu mērķauditoriju palīdzēs jums:

 • Izlemiet par labākajām tiešsaistes pārdošanas vietām (piemēram, cik paļaujaties uz sociālajiem medijiem)
 • Izvēlieties pareizo valodu, balss toni, krāsas un zīmolu, lai piesaistītu klientus
 • Izveidojiet produktus, kas pārdod, koncentrējot un pielāgojot savus dizainus savai auditorijai

2. Konkurentu analīze

Tas varētu likties sauss, bet domā par to vairāk kā kaut kas no Džeimsa Bonda. Jūs nokļūstat “spiegs” konkurentiem, izpētiet viņu stiprās un nepilnīgās puses, un pēc tam izmantojiet šo informāciju, lai padarītu savu produktu un pārdošanas stratēģiju vēl spēcīgāku.

Vienkārši dodieties uz Google un sāciet meklēt zīmolus, kuri, jūsuprāt, ir vērsti uz līdzīgu auditoriju, pārdod jums līdzīgus produktus vai dominē t-kreklu tirgū. Pajautājiet sev:

 • Ko viņi dara pareizi? Vai es varu to atkārtot??
 • Kas viņiem neveicas? Kā es varu labāk??
 • Vai es varu reāli konkurēt ar šo zīmolu? Ja nē, kā es varu būt savādāk??

Tas sāks koncentrēties uz jūsu idejām un palīdzēs par to pārliecināties’jūs sev izdalīsit unikālu vietu t-kreklu nozarē.

3. Iedvesma

Jautrā daļa! Visu laiku tu’atkal līst cauri konkurentiem’ vietnēs un pārlūkojot t-kreklu dizainu, jums vajadzētu atvērt acis, lai gūtu iedvesmu. Vienalga’paši t-krekli vai pat zīmoli, logotipi vai krāsas, izpētes laikā varat gūt idejas savam biznesam.

Pievērsiet uzmanību:

 • Dizaina idejas
 • Laba krāsas izmantošana
 • Humora piemēri
 • Pielāgošanas iespējas
 • Vislabāk pārdotie modeļi

Pēc tam varat izmantot šīs idejas, lai ietekmētu savus dizainus, kad runa ir par t-kreklu izveidi un pārdošanu tiešsaistē.

Pirms pārejat, pārliecinieties, ka:

 • Tika identificēta jūsu mērķauditorija
 • Veica dažus konkurentu pētījumus
 • Bija jāmeklē kāda iedvesma vai jaunas idejas

2

Atrodi savu nišu

Jūs’es droši vien jau sapratu, ka t-krekli ir visur. Sākot no tiešsaistes tirdzniecības vietām līdz pilsētas ielu stūriem, šķiet, ka ikviens vēlas jums pārdot savus dizainus – un ja jūs to nevēlaties’t ir unikāls pārdošanas punkts, jūsu produkti tiks mazgāti t-kreklu plūdmaiņas laikā.

Tas’s kāpēc jums ir nepieciešama niša.

Jau no pirmās dienas jums vajadzētu domāt par to tas, kas jūs atšķir no visiem citiem t-kreklu pārdevējiem un kāpēc cilvēki vēlēsies pirkt jūsu t-kreklus, nevis konkurentus’ produkti. Dons’t panika – mēs’atkal nerunājot par jetpacku piestiprināšanu pie tees vai par pilnīgu pārdomāšanu. Tas var būt daudz vienkāršāks!

Laba vieta, kur sākt, ir domāt par to, kāpēc tieši jūs’izveidojot t-kreklus. Nerunājot par naudas pelnīšanu, kas ir tas, kas jums lika google uzzināt, kā tiešsaistē pārdot t-kreklus? Daži cilvēki to dara, lai savāktu naudu labdarībai, lai palielinātu izpratni par garīgās veselības jautājumiem vai arī lai paustu savu mīlestību pret televīzijas šovu, grāmatu vai filmu.

T-kreklu pārdošana tiešsaistē garīgās veselības kampaņāUzņēmumi, slavenības un privātpersonas ziņojumu izplatīšanai bieži izmanto t-kreklus. Šis krekls ir no slavenību kampaņas, lai iegūtu naudu labdarības organizācijām, kas atbalsta garīgo veselību. Labi zināt… 75% patērētāju dod priekšroku zīmoliem, lai personalizētu savus ziņojumus, piedāvājumus un pieredzi. Apsveriet iespēju piedāvāt pielāgojamu dizainu, lai piesaistītu klientus un palielinātu pārdošanas apjomus.

Šeit ir dažas citas lietas, kas jāņem vērā:

 • Sāpju punkti, ar kuriem saskaras jūsu mērķauditorija – kā jūs varētu apmierināt viņu vajadzības?
 • Vai jūs lēksit par ātru tendenci vai plānojat ilgtermiņā??
 • Vai jums ir unikāls leņķis? Piemēram, jūsu t-kreklu ietekme uz vidi vai stāsts, ko stāsta jūsu dizains?

Tā’Ir diezgan skaidrs, ka jūsu niša ir cieši saistīta ar jūsu mērķauditoriju, tāpēc mēģiniet tos ievietot sava zīmola centrā.

Pirms pārejat, pārliecinieties, ka:

 • Doma par to, kas padara jūs atšķirīgu no konkurentiem
 • Sašaurinājāt savu tirgus nišu
 • Apsveriet savu mērķauditoriju un to, kā ar viņu sazināties

3

Sāciet projektēšanu

Tagad’ir laiks sākt savu produktu projektēšanu. Varbūt jūs sākāt ar to un jums jau ir daudz ideju, vai varbūt šī ir pirmā reize’es sēdēju domāt par to, ko patiesībā vēlies radīt.

Katrā ziņā, tā’Ir laiks radoši darboties un pārvērst šos logotipus par dolāru darināšanas dizainparaugiem!

1. Esiet radošs

Tas šķiet pietiekami vienkāršs padoms, bet don’nebaidieties apskaut savu iekšējo dizaineri un paņemt pildspalvu (vai divas, vai trīs). Pat ja jums ir patvērums’Kopš vidusskolas darīts mākslas darbs, iegūstiet savas domas un idejas uz papīra un radoši izmantojiet krāsas, modeļus, faktūras un daudz ko citu. Sajauc lietas!

2. Esiet oriģināls

Šī var būt vissmagākā daļa, izveidojot kaut ko jaunu – pārliecinoties, ka tas tiešām ir jauns!

Tur’Nav slikti, ja iedvesmai izmantojat citus zīmolus, jo tas var palīdzēt jums saglabāt tendenci un palīdzēt jums, ja iestrēdzat.

Tomēr ir vērts ievietot savu zīmogu uz sava t-krekla dizaina un mērķis ir unikālāks produkts. Tas palīdzēs jūs atšķirt no konkurentiem un veidot entuziasma pilnu sekošanu, nevis ierobežos jūs ar vienreizējiem pasūtījumiem.

3. Eksperiments

Īpaši pirmajās dienās, don’nebaidieties eksperimentēt. Jā, jūs, iespējams, kļūdāties. Jā, cilvēki, iespējams, ienīst jūsu dizainu. Tas’s labi. Jūs’Mācīsities no katra, ko jūs izliksit, un palielināsit gan savu pašpārliecinātību, gan izpratni par to, ko dara un ko nedara’t darbs.

4. Atrodi savu stilu

Varbūt tu’esi dabiski radošs, varbūt tieši tu’re nē – jums joprojām jāatrod savs stils. Dons’t panika, lai gan – tas tā nav’Tas nozīmē, ka jums jāpavada gadi, rūpīgi izstrādājot unikālu zīmēšanas paņēmienu.

Tā vietā, padomājiet par to, kas saista jūsu t-kreklus kopā. Piemēram, vai tie galvenokārt ir balti ar melnu uzrakstu? Ja jā, kādu fontu jūs izmantosit? Kāpēc? Iespējams, ka jūsu t-kreklos būs karikatūras vai fotoattēli vai abstrakti raksti – tomēr vajadzētu būt kaut kam, kas tos padara jūsu.

Galvenais padoms… Ja jūs’Izveidojot daudz dažādu dizainu un stilu, mēģiniet tos ievietot atsevišķās kolekcijās. Tas padarīs jūsu klientus’ dzīvo vieglāk, pārlūkojot savus produktus!yizzam tshirts kolekcijasŠis tiešsaistes veikals Yizzam sadala savus produktus kolekcijās, lai klientiem būtu vieglāk pārlūkot.

Šeit ir daži parocīgi rīki, kurus jūs varētu vēlēties apskatīt, izstrādājot savus t-kreklus:

 • Canva – vienkāršs, bezmaksas rīks’Tas ir lielisks veids, kā iesācējiem sākt veidot dizainu.
 • Adobe Illustrator – ko parasti izmanto dizaineri, šim rīkam ir mācīšanās līkne, un tam ir pievienota cenu zīme, taču tas sniedz jums lielu brīvību un profesionālus rezultātus.
 • Inkscape Tāpat kā vienkāršāka Adobe Illustrator versija, Inkscape ir bezmaksas vektorgrafikas redaktora rīks, kas’Tas ir diezgan elastīgs, lai arī nav visvieglāk lietojams iesācējiem.
 • Google fonti – tajā ir milzīga bibliotēka ar vairāk nekā 800 bezmaksas un lejupielādējamiem fontiem, lai jūs varētu pārlūkot un lietot, kā vēlaties.
 • Coolors – ja tu’Šis krāsu shēmas ģeneratora rīks var palīdzēt jums izvēlēties pareizās krāsas saviem dizainiem. Tā’Tas ir bezmaksas, jautri un ļoti ērti lietojams!

Ja jūs don’t justies kā uzņemties ražošanu, ka’arī labi. Ja jums ir ideja, varat ieteikt kādam citam izveidot savu dizainu. Vietnes, piemēram, Fiverr un 99designs, ir lieliski resursi, lai viegli atrastu grafiskā dizaina atbalstu par godīgām cenām.

Pirms pārejat, pārliecinieties, ka:

 • Sācāt veidot savus t-kreklus
 • Eksperimentēts ar dažādiem stiliem un dizainiem
 • Izmēģinājāt dažus dažādus rīkus, kas jums palīdzēs

4

Izlemiet, kā pārdot tiešsaistē

T-krekli tiešsaistē tiek pārdoti daudzos veidos, tāpēc jums jāatrod iespēja, kas jums vislabāk der.

1. Vietnes pēc pieprasījuma

Vietņu piemēri: Redbubble, TeePublic, Spreadshirt

Labākais: hobiji un iesācēji izmēģina savus pirmos produktus

Labi jums, ja: tu’Atkal tikai izklaidēties un vienlaikus nopelnīt nedaudz naudas

Vietnes, kas paredzētas drukāšanai pēc pieprasījuma, ļauj jums izveidot kontu un augšupielādēt savus dizainus, kurus viņi pēc tam ražo, pārdod un piegādā jums. Tas padara tos ārkārtīgi populārus nepilna laika pārdevēju vidū kurš don’nevēlaties ieguldīt daudz pūļu un enerģijas viņu kreklu pusē.

Negatīvie ir tas, ka tur ir diezgan zema peļņa’Tā ir ļoti liela konkurence, un jūsu zīmols vai produkts jums ir maz vai vispār nav iespējams kontrolēt.

tshirt pārdod redbubble print pēc pieprasījumaRedbubble ir populāra vietne pēc pieprasījuma pēc pieprasījuma, kas iesācējiem un neatkarīgiem māksliniekiem ļauj viegli pārdot savus produktus tiešsaistē.

2. Tiešsaistes tirgus vietas

Vietņu piemēri: Amazon, Etsy, eBay

Labākais: nepilna laika pārdevēji ar zināmu laiku un naudu, kā arī izveidota klientu bāze

Labi jums, ja: tu’esat pārliecināts par saviem produktiem’ spēja pārdot, bet nav’t pārliecināti par mārketingu

Tiešsaistes tirdzniecības vietas sniedz labumu no milzīga trafika daudzuma, kas nozīmē, ka vairāk cilvēku redzēs jūsu produktus un, cerams, tos nopirks. Viņi’ir populāra patērētāju vidū un uzticas patērētājiem, kā arī ļauj jums vairāk kontrolēt savus produktus.

Viena no galvenajām aizķeršanām ir tā, ka jums joprojām ir ļoti maza kontrole pār faktiskas firmas zīmes vai biznesa identitātes veidošanu tiešsaistes tirgus vietās – un arī attiecību veidošana ar klientiem var būt sarežģīta..

Jūs varat arī saskarties ar kotēšanu un pārdošanas maksām, un uz tām joprojām attiecas jūsu izvēlētā tirgus kaprīzes – ja, piemēram, mainās algoritms, jūsu pārdošanas apjomi var ciest.

T-krekli pārdod amazon tiešsaistes tirgū Amazon ir milzīgs tiešsaistes tirgus’Katru dienu apmeklē miljoniem pircēju.

3. Interneta veikala celtnieks

Vietņu piemēri: Shopify, Wix, BigCommerce

Labākais: gan iesācēji, gan profesionālie pārdevēji, kas vēlas veidot savu biznesu

Labi jums, ja: vēlaties kontrolēt savus produktus un pielāgotu zīmolu

E-komercijas celtnieki, piemēram, Shopify, ļauj jums izveidot pats savu tiešsaistes veikalu, neprasot tehniskās prasmes vai daudz laika un naudas. Tas nozīmē, ka jūs varat visus produktus atrast vienuviet, iegūt pilnīgu vārdu par savu zīmolu un mārketingu un veidot ilgtermiņa attiecības ar klientiem.

Lai gan tas nozīmē vairāk darba – tu’kontrolē visu, sākot no nosūtīšanas līdz klientu aprūpei – ietaupot laiku un pūles, varat automatizēt daudzus uzdevumus.

Tā’Ir arī vērts atzīmēt, ka ar tiešsaistes veikala veidotāju jūs varat integrēt pārdošanu citās platformās (piemēram, Amazon, eBay un Etsy) un izmantot dropshipping pakalpojumus, lai novērstu produktu glabāšanas un nosūtīšanas problēmas..

tshirt selling shopify tiešsaistes veikala celtnieksShopify ir īpaši pārdošanas rīki, lai padarītu jūsu t-kreklu pārdošanu tiešsaistē pēc iespējas vieglāku un veiksmīgāku.

Kura metode ir piemērota jums?

Tas, kuru pārdošanas variantu izvēlēsities, būs atkarīgs no jūsu paša vajadzībām un mērķiem. Tomēr kopumā mēs iesakām izveidot tiešsaistes veikalu, lai tiešsaistē pārdotu t-kreklus. Tā’Piemērots gan iesācējiem, gan lielākiem projektiem, dod vairāk izaugsmes iespēju un ir profesionālāks nekā citas metodes.

Mūsu ieteiktie e-komercijas veidotāji ir:

 • Shopify
 • Wix
 • BigCommerce

Tomēr tas tiešām ir atkarīgs no jums! Vietnes “drukāšana pēc pieprasījuma” izmantošana var būt laba taktika, pēc kuras sākt veidot savu tiešsaistes veikalu. Tiešsaistes tirgus izmantošanai ir savas priekšrocības, taču dažkārt tas var būt daudz sarežģītāk nekā tas’ir vērts.

Pirms pārejat, pārliecinieties, ka:

 • Izpētīja dažādās tiešsaistē pieejamās pārdošanas iespējas
 • Izvēlētā jums vispiemērotākā tiešsaistes pārdošanas metode

Uzzināt vairāk

 • Vai neesat pārliecināts, kurš e-komercijas veidotājs jums ir vislabākais? Pārbaudiet šos pārskatus, lai palīdzētu jums izlemt:
  • Shopify apskats – uzziniet, kāpēc Shopify ir mūsu visaugstāk novērtētais e-komercijas veidotājs
  • Wix e-komercijas apskats – uzzināt, kāpēc Wix ir lielisks iesācējiem, un kas vēl tas’s labi
  • BigCommerce pārskats – iegūstiet mazāko informāciju par BigCommerce un tās jaudīgajiem pārdošanas rīkiem

5

Padariet savus T-kreklus par īstiem

Vienreiz tu’jūs nolēmāt, kā jūs’Jūs pārdosit savus t-kreklus tiešsaistē’d labāk pārliecinieties, ka jūs’Es saņēmu dažus reālās dzīves produktus, par kuriem kliegt!

Šis solis atšķirsies atkarībā no tā, kuru pārdošanas variantu izvēlēsities. Ja jūs’Ja izmantojat, piemēram, pakalpojumu pēc pieprasījuma, pēc tam viss, kas jums jādara, ir augšupielādēt savus dizainparaugus un tos’Es parūpēšos par pārējo.

Tomēr, ja jūs’jūs pats esat atbildīgs par savu produktu pārvaldīšanu’Vajadzēs padomāt par dažām no šīm lietām…

1. T-kreklu iegūšana

Vai vēlaties nodrošināt augstas kvalitātes, izturīgus t-kreklus? Varbūt jūs dzīvojat karstā vietā, kur klientiem nepieciešams viegls, gaisīgs audums? Vai jūs reklamējat videi draudzīgu produktu?

T-kreklu iegāde atbilst jūsu zīmolam’s vērtības palīdzēs veidot pozitīvu reputāciju un atšķir jūs no zemākas kvalitātes produktiem.

iegūšana t krekli rapanui piemērsŠim vienkāršajam tiešsaistes veikala Rapanui t-kreklam ir izsekojams stāsts par to, kā un kur tas izgatavots, liekot uzsvaru uz produkta organisko raksturu.

2. T-kreklu apdrukāšana

T-kreklu drukāšanai ir vairāki dažādi veidi, tostarp:

 • Tiešā apģērbā – lēta, bet lēna tinte tiek uzklāta tieši uz auduma caur tintes printeri, nodrošinot profesionālu un detalizētu rezultātu; vislabāk nelieliem pasūtījumiem
 • Sietspiede – izmanto tintes un trafaretu slāņus, padarot to par labu drukāšanai vienkāršu dizainparaugu drukāšanai ar tikai dažām krāsām; tā’s arī ļoti ilgstoša
 • Siltuma pārvade – ātrs, ērts un rentabls krāsainu attēlu drukāšanas veids, izmantojot siltuma pārneses papīru; šī opcija ir lieliska sarežģītiem dizainparaugiem, taču laika gaitā tā saplaisā vai izbalē.

Jūsu izvēlei vajadzētu būt atkarīgai no pasūtījumu lieluma, dizaina sarežģītības, kā arī no ātruma un izmaksām, kas jums nepieciešami, lai t-krekli tiktu ražoti vietnē.

3. Uzglabāšana un nosūtīšana

Ja jūs don’t nav daudz vietas, vai arī nevajag’Ja nevēlaties tikt galā ar kurjeru papildinājumiem un piegādes izmaksām, varat izmantot izpildes pakalpojumu vai izvēlēties kravas piegādes pakalpojumu. Tie darbojas diezgan līdzīgā veidā jūs don’t jums pašiem nav jāuzglabā vai jāsūta jūsu produkti.

Piemēram, ja jūs izvēlaties pārdot, izmantojot Amazon, jūs varat samaksāt, lai izmantotu tā Amazon Fulfillment pakalpojumu, kas rūpējas par glabāšanu, piegādi, klientu apkalpošanu un atgriešanu. Viss, kas jums jādara, ir sūtīt Amazon savus produktus.

Alternatīvi, jūs varat izvēlēties drophipping, kur jūs pārsūtīt (vai “nomest”) informācija par jūsu klientu’Pasūtiet savam kravas piegādes piegādātājam, kurš pēc tam produktu nosūta tieši klientam.

Abas metodes novērš nepieciešamību produktus pats uzglabāt un nosūtīt – Droša piegāde ir saistīta ar mazāku risku un ieguldījumiem, savukārt izpilde var kalpot plašākai klientu bāzei, un tai ir labāki pārvadāšanas pakalpojumi.

dropshipping modelis oberloŠis grafiskais attēls no kravas piegādes piegādātāja Oberlo parāda, kā darbojas kravas pārvadājumi, noņemot grūtības pašiem glabāt un piegādāt produktus.. Pirms pārejat, pārliecinieties, ka:

 • Domāju par ko’Tas jums ir svarīgi, iegādājoties t-kreklus
 • Tika izlemts, kā vislabāk drukāt savus t-kreklus
 • Skatījās, kā vēlaties uzglabāt un nosūtīt savus t-kreklus

6

Iestatiet savu veikalu

Tagad’s ir laiks, lai jūsu produkti tur nonāktu! Atkal tas mainīsies atkarībā no pārdošanas veida’es izvēlējos. Mēs’Pirms pāriet uz savu produktu reklamēšanu tiešsaistē, īsi izpētīsit katru no tiem.

Bet vispirms ātri apskatiet pamata darbības, kas jums jāveic, lai sāktu:

 • Fotografējiet produktus – esiet uzmanīgs, izmantojiet labu apgaismojumu, izvēlieties tikai skaidrus attēlus un nedariet to’t aizmirst atpakaļskatu!
 • Rakstiet produktu aprakstus – jābūt specifiskai, kodolīgai, aprakstošai un pārliecinošai, kā arī jāiekļauj visa būtiskā informācija par produktu, piemēram, materiāls, izmērs, aprūpes informācija utt..
 • Iestatiet cenas – don’t nepārdodiet savus produktus, bet ne’Nebiedē arī cilvēkus ar augstām cenu zīmēm. Esiet konsekvents cenu noteikšanā un pārliecinieties, ka esat paņēmis mājās naudu!

Uzzināt vairāk

 • Dikovers Kā nofotografēt produktus kas mūsu apmeklētajā ceļvedī iespaido apmeklētājus un veicina pārdošanu
 • Tā’s nav tik vienkārši, kā izskatās… izlasiet mūsu ceļvedi Kā uzrakstīt produktu aprakstus daži ekspertu padomi un viltības
 • Neesat pārliecināts, cik daudz jāmaksā par jūsu t-krekliem? Mēs’ve dabūjāt atpakaļ – gūstiet peļņu no mūsu Kā noteikt produkta cenu vadīt

1. Iestatiet vietni pēc pieprasījuma

Vienkārši izveidojiet kontu, augšupielādējiet savus produktus, pēc tam atpūtieties un atpūtieties!

2. Iestatiet tiešsaistes tirgus

Izveidojiet pārdevēja kontu, pievienojiet savus produktus, atlasiet produktu kategoriju un nederējiet’neaizmirstiet optimizēt savu produktu sarakstu ar atslēgvārdiem, lai meklēšanas rezultātos būtu augstāks.

3. Iestatiet savu tiešsaistes veikalu

Izveidojiet kontu, izvēlieties veidni un rediģējiet to līdz brīdim, kamēr jūs to darīsit’esiet priecīgi par jūsu veikala izskatu. Pēc tam pievienojiet produktus un izmantojiet savus iestatījumus, piemēram, piegādes iespējas un brīdinājumus par krājuma līmeni, līdz viss ir tikai tā, kā vēlaties. Noklikšķiniet uz publicēt, un jūsu veikals būs pieejams tiešsaistē!

Pirms pārejat, pārliecinieties, ka:

 • Nofotografēti produktu fotoattēli, ko ievietot savā vietnē
 • Rakstiski pārliecinoši produktu apraksti, lai pastāstītu cilvēkiem par jūsu t-krekliem
 • Iestatiet reālas cenas katram produktam
 • Iestatiet savu veikalu

Uzzināt vairāk

 • Jums vajadzīga palīdzība, izveidojot savu tiešsaistes veikalu? Dodieties uz mūsu padziļināto ceļvedi Kā izveidot tiešsaistes veikalu Nākamais!

7

Apskatiet tiešsaistes mārketingu

Jūsu t-krekli tagad ir parādījušies internetā, tikai gaidot, kad kāds laimīgais klients nāks sev klāt un nopirks tos. Jūsu produkti pagaidiet… un viņi gaida… un viņi gaida… un skumji, ka’s visi viņi’Darīšu tikai tad, ja jūs mazliet apskāviens ar tiešsaistes mārketingu.

Tā’Patiešām, atšķirībā no spīdīgiem jauniem tiešsaistes veikaliem vietnēm pēc pieprasījuma un tiešsaistes tirdzniecības vietām ir sava satiksme, taču joprojām ir lietas, kuras varat darīt, lai veicinātu pārdošanu.

1. SEO

Meklētājprogrammu optimizācija (SEO) ir māksla, kas palīdz jūsu vietnei iegūt augstu Google rangu’meklēšanas rezultāti. Ja jūs’veidojot jaunu tiešsaistes veikalu, SEO ir jūsu labākais draugs – jūs vēlaties būt klāt rezultātu pirmajā lapā, lai palīdzētu cilvēkiem atrast jūsu vietni.

Piedāvājam dažus iesākuma padomus, ar kuriem sākt strādāt:

 • Izmantojiet atslēgvārdus virsrakstos, kopiju un attēlu failu nosaukumos
 • Uzrakstiet aprakstošu tekstu attēliem
 • Saite uz citām jūsu vietnes lapām
 • Sāciet emuāru
 • Izmantojiet SSL drošību (parasti tas katrā ziņā ir iebūvēts jūsu celtniekam)

Saraksts turpinās un turpinās!

Tiešsaistes tirdzniecības vietām ir arī sava veida SEO, kur visi cenšas nokļūt tikpat augstu Amazon’rezultāti (piemēram). Problēma ir tā, ka Amazon arī pati pārdod produktus un parasti tos vērtē augstāk par visiem citiem’s!

2. Sociālie mediji

Dodieties uz saviem sociālajiem kanāliem un kliedziet par saviem satriecošajiem t-krekliem – taču saprātīgi izvēlieties savus kanālus. Padomājiet par savu mērķauditoriju un to, kur viņi atrodas’re, visticamāk, pārlūkojot. Tad esiet piesardzīgs un taktisks, kliedzot…

Cilvēki vēršas pie sociālajiem medijiem, lai atpūstos un izkļūtu no ikdienas dzīves stresa, tāpēc don’t uzsveriet savus sekotājus, pastāvīgi spiežot produktus viņu sejās un kliedzot “Pirkt pirkt pirkt!” Tā vietā, publicējiet atbilstošu, regulāru, interesantu saturu, lai izveidotu savu zīmolu.

sociālo mediju mārketinga t-krekli bez pavediena instagramThreadless ir populārs t-kreklu tirgus, un tā Instagram apvieno dizainus ar jautrām, atbilstošām ziņām, lai sekotāji būtu iesaistīti.

Lielisks veids, kā piesaistīt cilvēkus, ir lietotāju veidots saturs – īpaši, ja jūsu mērķauditorija ir paaudze, kurai patīk dalīties ar fotoattēliem un patīk! Vienkārši palūdziet klientiem iesūtīt fotoattēlus, kuros redzams, ka viņi valkā jūsu izstrādājumus, un piedāvājiet atlīdzību, pat ja tā būtu’s tikai norīkošanu “uzvarot” foto jūsu sociālo mediju kanālos.

Tas ir ideāls veids, kā radīt jautru saturu, vienlaikus stiprinot jūsu sociālo pierādījumu – parādot, ka cilvēki pērk, izbauda un reklamē jūsu produktus, citi liek pirkt!

Lietotāju ģenerēts satursBig Wild Thought ir t-kreklu un apģērbu zīmols, kas Instagram izmanto daudz lietotāju ģenerēta satura, lai reklamētu savus produktus un iesaistītu klientus. Galvenais padoms… Tas būtu pats par sevi saprotams, bet jums vajadzētu izveidot atsevišķu kontu savam biznesam, nevis kaut ko darīt personīgajā profilā!

3. Produktu atsauksmes

Produktu atsauksmes ir ļoti svarīgas, kad darbojas e-komercijas bizness. Tā’s ir viens no iemesliem, kāpēc Amazon ir tik populārs – tas savā tirgū izvirza klientu atsauksmes. Problēma ir tā, ka tas apgrūtina jūs’pirmo reizi sākot.

Cilvēki vēlas redzēt produktu pārskatus, pirms viņi noklikšķina uz pirkt, bet neviens vēl nav nopircis neko pārskatīšanai, kas nozīmē, ka neviens nepirks, jo nav atsauksmes… šis apburtais cikls var turpināties un turpināties.

Lai to izvairītos, mēģiniet atdot bezmaksas piedāvājumus un meklēt klientu atsauksmes, vai partnerība ar plaši pazīstamu zīmolu, kas var atbalstīt jūsu produktus. Piedāvājiet nelielu atlīdzību klientiem, kuri novērtē un pārskata savus pirkumus, un mēģiniet savākt atsauksmes citātus, kur varat.

Pirms pārejat, pārliecinieties, ka:

 • Optimizējat savus produktus klientu atrašanai
 • Izveidojiet profesionālu sociālo mediju kontu un sākāt koplietot saturu
 • Izveidojiet plānu, lai apkopotu klientu atsauksmes un atsauksmes

8

Aizsargājiet savus dizainus

Izplatīts jautājums, kas tiek uzdots, uzsākot jebkura veida uzņēmējdarbību “Kas notiek, ja kāds nozog manu ideju?”

Mēs’Īsi vispārīgi ieteikumi, bet tagad’Piemērots laiks atrunai, ka mēs neesam juristi – tāpēc, ja jums ir nepieciešams reāls juridisks padoms, lūdzu, nolīgt profesionālu!

Pirmkārt, tas var pārsteigt, ja zināt, ka, tiklīdz esat izveidojis jaunu dizainu un nolicis to uz papīra (vai uz t-krekla), tas’s faktiski ar autortiesībām aizsargāts kā intelektuālais īpašums. Pat nereģistrēts, jums ir likumīgas tiesības uz savu radīšanu, ja vien tas notiek’s oriģināls un “fiksēts taustāmā formā.”

Tomēr mierīgumam var būt vērts reģistrēt savus dizainus, jo tas dod jums publisks īpašumtiesību reģistrs – un ir būtisks, ja jums kādreiz ir jārīkojas kādam citam, kas plaģiāti izjūt jūsu darbu.

Ja jūs’atkārtoti pārdodot t-kreklus tiešsaistē kā hobijs vai neliela grūstīšanās, tad tā’s, iespējams, nav vērts par problēmu, reģistrējoties autortiesībām. Tomēr, ja jūs’izveidojot biznesu, tad tas’s, iespējams, labāk būt drošam nekā žēl.

Pirms pārejat, pārliecinieties, ka:

 • Nolēma, vai jums ir oficiāli jāreģistrējas autortiesībām
 • Pārliecinieties, vai jūsu dizainparaugiem ir tiesības uz autortiesībām
 • Izmanto, lai reģistrētu savus dizainus, ja tas ir piemērots

9

Dons’t padoties!

Jauna uzņēmuma dibināšana vienmēr ir mazliet biedējoša. Tā’Ir svarīgi atcerēties, ka tas var nenotikt gluži tā, kā plānots no pirmās dienas, un ka šie soļi visiem būs atšķirīgi.

T-kreklu tirgus ir diezgan pilns, bet tas vienkārši nozīmē, ka visi ļoti plaši gaida nākamo lielo lietu – lai kas notiktu, don’t padoties!

Jau pašā sākumā mēs runājām par iedvesmas meklēšanu, eksperimentēšanu, radošumu un acu skatīšanos gan uz jūsu mērķauditoriju, gan konkurentiem. Dons’Nepārtrauciet to darīt. Ielieciet dizainus, kas nav izstrādāti’Pagaidām atvilktnē vēlāk, lūgt atsauksmes un skatīties tendences.

Pieturieties pie tā un turpiniet pārdot!

T-kreklu pārdošana tiešsaistē: kopsavilkums

Mēs’es apskatīju soļus, kā pārdot t-kreklus tiešsaistē, sākot no pirmajiem izpētes un iztēles posmiem, sākot ar aizraušanos redzēt pirmos pasūtījumus..

Mēs saprotam, ka tas ir diezgan liels ceļvedis, tāpēc don’t neuztraucieties – jūs don’Tas viss ir jārisina vienā dienā. Saglabājiet šo lapu un atgriezieties pie tās ikreiz, kad jūtaties uz priekšu ar savu t-kreklu biznesu un izbaudāt katru soli!

T-kreklu noformēšana un pārdošana tiešsaistē: 9 vienkārši soļi

 1. Veiciet savu pētījumu
 2. Atrodi savu nišu
 3. Sāciet projektēšanu
 4. Izlemiet, kā pārdot tiešsaistē
 5. Padariet savus T-kreklus par īstiem
 6. Iestatiet savu veikalu
 7. Apskatiet tiešsaistes mārketingu
 8. Aizsargājiet savus dizainus
 9. Dons’t padoties!

Ir tik daudz dažādu veidu, kā pārdot t-kreklus tiešsaistē. Mūsu iecienītākā metode ir izveidot savu tiešsaistes veikalu, izmantojot e-komercijas veidotāju – mēs’esam to plaši izpētījuši, un mūsu galvenie ieteikumi celtniekiem ir:

 • Shopify
 • Wix
 • BigCommerce

Sāciet šodien, veicot pētījumu un izlemjot par saviem mērķiem – tas palīdzēs jums izvēlēties labāko pārdošanas metodi tiešsaistē vēlāk. Mēs ceram, ka šī rokasgrāmata ir jūs satraukusi par t-kreklu pārdošanu tiešsaistē un ka jūs’Es atgriezīšos un paziņosim, kā jūs nokļūsit!

BUJ

Vai mana interneta veikala izveidošana būs dārga?

Nav nepieciešams! Visnozīmīgākie e-komercijas veidotāji (piemēram, Shopify un BigCommerce) maksā apmēram 29 USD mēnesī, bet jūs varat atrast labas kvalitātes celtniekus, piemēram, Weebly, tikai par 9 USD mēnesī. Tā’Ir vērts salīdzināt dažādus celtniekus un iepirkties, lai atrastu jums labāko!

Kas attiecas uz tādām vietnēm kā TeeSpring vai TeeChip par manu t-kreklu pārdošanu tiešsaistē?

Tās dažreiz sauc par kampaņu vietnēm, un tās darbojas ļoti līdzīgi drukāšanai pēc pieprasījuma. Atšķirība ir tā, ka viņi parasti drukā jūsu t-kreklu tikai pēc noteikta skaita pasūtījumu veikšanas un piedāvā jūsu produktu tikai ierobežotu laiku. Viņi’Īpaši labi, ja jums jau ir esoša klientu bāze!

Vai es tiešām varu nopelnīt naudu no t-kreklu pārdošanas tiešsaistē?

Jā! Tā’Tas ir jautrs un vienkāršs veids, kā nopelnīt naudu tiešsaistē, bez nepieciešamības nolīgt cilvēku komandu vai saņemt tehnisko palīdzību ar sīkrīkiem vai kodu. Vienīgā problēma ar t-kreklu pārdošanu ir tā’s ir ļoti populārs tirgus, kas nozīmē jūs’atkal pret diezgan lielu konkurenci. Tas’s kāpēc tā’Ir vērts ieguldīt nedaudz papildu laika un rūpēties, lai jūs iegūtu unikālu produktu’re kaislīgi par!

Vietnes veidotāja eksperta mērķis ir sniegt jums godīgus datus. Tas’Tāpēc mēs paši veicam izpēti un iegūstam tiešu, personīgu ieskatu. Noklikšķiniet šeit, lai iegūtu papildinformāciju.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map