Recenze šablon čtverců – jak vám jejich návrhy mohou pomoci


Recenze šablon čtverců

Recenze šablon čtverců


Hodnocení

5 z 5 hvězdiček

Vyzkoušejte šablony Squarespace

Program Squarespace vám nabízí nejlepší vzhledové šablony pro tvůrce webových stránek. Ony’leštěné, profesionální vzhled a působí dojmem, že vy’Najal jsem návrháře, který vám pomůže vytvořit váš web. Ony’mobilní reagující a přichází s dobrými uživatelskými příručkami.

Recenze Jeremy

Poslední aktualizace 3. dubna 2019

My ne’nemusím se snažit přesvědčit, že šablony Squarespace jsou některé z nejvíce profesionálně vypadajících návrhů mezi tvůrci webových stránek. Stačí se podívat na několik jejich šablon a budete souhlasit s naším závěrem.

Můžete říct, že věnovali a investovali spoustu času do vytváření šablon (aby vám dobře vypadali), šablony také reagují – to znamená, že se automaticky přizpůsobí zobrazovacímu zařízení (stolnímu nebo mobilnímu) a umožní tak návštěvníkům nejlepší zážitek z webových stránek.

Co jiného je na šablonách Squarespace tak působivé? Tady’je seznam:

 1. Mobilní náhled
 2. Živé příklady
 3. Zařazeno do kategorií
 4. Konkrétní uživatelské příručky šablony (takže se naučíte v’a mimo to, jak používat konkrétní šablonu, kterou vyberete)
 5. Video workshopy

Všechny výše uvedené položky jsou navrženy tak, aby vám usnadnily život při používání programu Squarespace, zejména pokud jde o výběr šablony a naučení, jak ji nejlépe používat..

Jedna věc, kterou je třeba zmínit před tím, než začneme níže, je Squarespace zajištěna nejen průměrným denním průměrem Joe / Jane, mezi její zákazníky patří i některé velmi známé společnosti!

1) Šablony čtverců – mobilní náhled (a náš malý trik)

Vzhledem k tomu, že mobilní zařízení se stává tak důležitou součástí surfování na webu, a šablony Squarespace jsou speciálně navrženy a vytvořeny tak, aby poskytovaly nejlepší zážitky, Funkce Squarespace má vestavěnou funkci Mobile Preview, která vám umožní přesně vidět, jak se jejich šablony prohlíží v mobilním zařízení.

Šablony čtverců - mobilníKliknutím na obrázek zobrazíte tento design.

Můžete si pohrát s jejich mobilním pohledem a sami se přesvědčit, jak návštěvníci tuto šablonu zažijí. Ke každému mobilnímu zobrazení pro každou šablonu prostoru Squarespace se dostanete kliknutím na mobilní zařízení:

Šablony čtverců - mobilní náhledKliknutím na mobilní zařízení zobrazíte náhled šablony v mobilním režimu.

Ačkoli je funkce mobilního prohlížení z Squarespace užitečná, zde’s čím si také můžete myslet – co mobilní telefony nebo tablety, které mají různé velikosti obrazovky?

To je místo, kde vám náš malý trik může pomoci, abyste se cítili dobře bez ohledu na velikost plochy nebo mobilní obrazovky, kterou vaši návštěvníci používají, šablony Squarespace se upraví podle toho, aby návštěvníkům poskytly skvělý zážitek:

Jak jsme zmínili v naší úplné recenzi programu Squarespace, skutečnost, že šablony Squarespace reagují, je jednou z větších výhod jejich používání..

2) Šablony čtverců – živé příklady

Spousta tvůrců webových stránek vám poskytne dlouhý seznam šablon, ze kterých si můžete vybrat. Co ne’To ne, je ukázat, jak ostatní skuteční uživatelé používají šablony k vytváření svých webových stránek.

Je pro vás tak přirozené položit otázku, “jak ostatní používají tuto šablonu?”

A zasloužíte si položit tuto otázku z několika dobrých důvodů:

 • Zvědavost
 • Abyste si byli jisti, že jste vybrali tu správnou šablonu
 • Chcete-li získat ujištění, že Squarespace funguje
 • Chcete-li získat inspiraci od ostatních

Příklady šablon čtvercůKlikněte na obrázek a poté přejděte dolů na stránce a zobrazte příklady těchto živých webových stránek

Proto Squarespace zamyšleně umístil mnoho příkladů webových stránek pod každou šablonu, aby předvedl, jak ostatní uživatelé tuto šablonu používají, nejen to, abyste viděli, že funguje, ale také, abyste ukázali, že můžete vytvořit něco podobného.

Zde je také kolekce zákaznických webů společnosti Squarespace, které si můžete vyzkoušet – některé z nich jsou také velmi dobře známé společnosti!

3) Šablony čtverců – kategorizované pro vás

Jedním z náročných aspektů tvůrců webových stránek je výběr nejlepší šablony pro váš web. Tvůrce webových stránek vám může poskytnout leštěné, profesionální šablony, například to, co Squarespace udělal, ale nechte to’čelit tomu, jestli můžeš’t vybrat nejlepší, nejvhodnější šablonu pro váš web, právě vyhrál’nefunguje příliš dobře.

To, co Squarespace udělal, je roztřídit jejich šablony do 5 kategorií, takže můžete své vyhledávání zaostřit a zúžit (šetří vám čas):

 1. Podniky
 2. Portfolia
 3. Blogy
 4. Hudebníci
 5. Restaurace
 6. Svatby
 7. Osobní

Kategorie šablon čtverců

Zjistili jsme, že je to hezký dotek’Je vždy snazší, když “klady” udělat několik doporučení. Můžete odtud zúžit konečný výběr šablony Squarespace. Nezapomeňte, že v případě potřeby můžete svou šablonu kdykoli změnit na jinou.

Tohle není’t ohromující funkce, ale přesto zamyšlená. Místo procházení všech šablon Squarespace můžete ušetřit čas zvážením pouze těch doporučených.

4) Šablony čtverců – uživatelské příručky

Když už mluvíme o přemýšlení, tady’je další “nad dodávku” z Squarespace. To, co udělali, je vytvořit uživatelské příručky, které vás provedou tím, jak používat některé z jejich populárnějších šablon.

Příručky jsou vytvořeny, aby vám pomohly procházet přizpůsobením a používáním šablon Squarespace a obsahují témata jako:

 • Struktura a styl (název webu, nabídka, postranní panel, zápatí, sociální ikony)
 • Stránky a obsah
 • Odstraňování problémů
 • Vylepšení editoru stylů

Uživatelská příručka šablon SquarespaceKlepnutím sem zobrazíte průvodce šablonami. Můžete vidět každou šablonu uvedenou v levém sloupci.

Šablony čtverců jsou výkonné a elegantní, takže tito průvodci jsou skvělí, jak vás a váš web začít.

5) Šablony čtverců – video průvodce

Squarespace vám také nabízí komplexní videoprůvodce, jak začít s webem. Tato videa pokrývají oblasti, jako jsou:

 • snímky & Videa
 • Stránky & Obsah
 • SEO & Metriky
 • Šablony & Design
 • Sociální

Přestože tito průvodci videí vaše webové stránky nevytvoří, začnou správným směrem, budou držet ruku a projít vás některými základy. Můžeme jen doufat, že v budoucnu budou i nadále produkovat více videoprůvodců.

Recenze šablon čtverců – závěr

Tato příručka je užitečná?

[/ vc_column_text] [/ vc_column] [/ vc_row]

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map