Čtvercový prostor pod mikroskopem

Squarespace je tvůrcem webových stránek snů pro kreativní typy. Díky brilantnímu designu a škálovatelnosti dokáže uspokojit příležitostné i profesionální pracovníky. Uspokojí vás to? Čtěte dál a zjistěte to. Tato stránka poskytuje přehled Squarespace a ukazuje vás na další čtení, pokud jste’Zájem o další informace.


Co je to Squarespace?

Náměstí není nic, pokud není sofistikované. To’Je to jeden z nejelegantnějších drag and drop stavitelů na trhu, postavený na základech krásných, přizpůsobitelných šablon. Nedávno posílila svou funkčnost elektronického obchodu, což z něj činí zvláště vhodný pro prodej umění online.

Stylový a funkční – pro některé trochu pokročilejší – Squarespace se používá k vytvoření milionů stránek. Vy’Pravděpodobně jste pár z nich navštívili sami. Refinery29 a Lyft jsou jen pár významných uživatelů.

Historie Squarespace

Společnost Squarespace, založená v roce 2003 v univerzitní koleji, se neustále rozrostla na jednoho z nejlepších stavitelů webových stránek. Se sídlem v New Yorku, se dvěma dalšími kancelářemi v Portlandu a Dublinu, se nyní může pochlubit více než 800 zaměstnanci a miliony pracovišť. Jejich pohledný, strukturovaný přístup vytvořil vášnivou globální uživatelskou základnu.

Jak funguje Squarespace?

Squarespace je postaven kolem svých šablon, které jsou pohodlně nejstylovější na trhu. Uživatelé si vybírají z rozsáhlého výběru šablon pro svou oblast a poté je přizpůsobují podle svých představ. Jako velký věřící ve vlastní funkčnost má Squarespace některé z nejlepších kvalitních funkcí.

Její integrace do sociálních médií je na špičkové úrovni, Díky jeho rozsáhlé funkci backendu je údržba webu hračkou. Tam’je to mnohem méně držení rukou, takže si může chvíli trvat, než si na to zvyknou, ale když uživatelé kliknou pomocí čtvercového prostoru, zřídkakdy uzná za vhodné odejít.

Pro koho je Squarespace?

Nejlepší stavitelé webových stránek se hodí k nejrůznějším účelům a Squarespace není výjimkou. Kdybychom to museli zúžit, my’d říci, Squarespace je obzvláště dobré pro:

 • Kreativy všech pruhů – hudebníků, grafiků, fotografů atd.
 • Malé, charakteristické internetové obchody
 • Restaurace

Když není’Když vychloubá slavné uživatele, jako jsou Keanu Reeves a John Malkovich, má Squarespace tendenci najít nejvíce trakce v kreativních sférách. Jeho stylový základ z něj dělá ideální řešení pro vše od portfolia až po plnohodnotné publikace.

Doporučujeme Squarespace?

Jedním slovem ano. Přinejmenším to’to stojí za vyzkoušení. Squarespace má v našem výzkumu 4,1 hvězdiček, což je vynikající design a organizace backendu. Jeho optimalizace pro vyhledávače je také komplexní a snadno použitelná, pokud vyberete správnou šablonu.

FAQs

Je Squarespace snadné používat?

Do Squarespace existuje křivka učení. To’Není tak intuitivní jako soupeři jako Wix nebo Weebly, ale jakmile se s tím vyrovnáte’s jedním z nejlepších tvůrců pro každodenní správu stránek.

Musím kódovat?

Pokročilé přizpůsobení vyžaduje určité kódovací knowhow, ale rozhodně to není’t nutnost. Můžete si vytvořit plně funkční Squarespace, aniž byste věděli, co HTML znamená (Hypertext Markup Language, pokud jste byli zvědaví).

Kolik to bude stát?

Squarespace je jedním z drahých tvůrců webových stránek na trhu, ale dostanete to, za co platíte. Nejlevnější plán, osobní, stojí 12 $ měsíčně. Plán pro pokročilý elektronický obchod se otevírá za 40 dolarů měsíčně. Úplný přehled plánů si můžete přečíst v našem příspěvku o cenách v programu Squarespace nebo v našem kódu nabídky služby Squarespace, který vám ušetří 10% nákladů na jakýkoli plán.

Kdo jsme?

Expert na tvorbu webových stránek je předním zdrojem pro vytváření webových stránek a rozšiřování vaší přítomnosti online. Ať už máte ambice v blogování nebo v elektronickém obchodování, náš tým se snaží poskytnout veškeré informace, které potřebujete, abyste to udělali správně. Recenze, návody a srovnání jsou součástí naší působnosti.

Přestože máme rozsáhlé osobní zkušenosti s vytvářením webových stránek, doplňujeme naše znalosti výzkumem a testováním uživatelů. Pokud jde o vystoupení, konzultujeme návrháře, abychom zjistili, kteří stavitelé jsou na špici. Chceme nasměrovat uživatele ze všech oblastí života správným směrem, což vyžaduje pohled na trh z ptačí perspektivy.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map