Preskúmanie elektronického obchodu GoDaddy 2020 3,7 hviezdičiek


Najlepšie pre

Najjednoduchšie na použitie


Recenzia GoDaddy

Celkové hodnotenie

4 z 5 hviezdičiek

Potrebujete svoj internetový obchod vybudovať bleskom? Neexistuje rýchlejšia platforma na použitie ako GoDaddy. Po zodpovedaní niekoľkých jednoduchých otázok GoDaddy vytvorí váš web za vás. Jeho funkciám chýba kvalita a prispôsobenie je trochu obmedzené, ale nenájdete ľahší spôsob, ako svoj obchod uviesť do prevádzky.

Choď oci’s tvorca webových stránok, Webové stránky + marketing, vám pomôže rýchlo a rýchlo spustiť prevádzku elektronického obchodu. Ako už názov napovedá, prichádza dokonca s marketingovým balíkom, ktorý vám pomôže rozšíriť vaše podnikanie.

Použitím ADI (Artificial Design Intelligence) nebolo nikdy jednoduchšie vytvoriť rozloženie, nahrať vaše produkty a spravovať predaj.!

Klady a zápory

Pros

 • Najrýchlejší a najjednoduchší produkt na vybudovanie internetového obchodu vďaka ADI
 • Podporuje viac priemyselných odvetví ako ktorýkoľvek z jeho konkurentov
 • Skvelé marketingové nástroje pre e-mailové kampane a analýzu výkonnosti

Zápory

 • Niektoré z jeho funkcií postrádajú kvalitu a hĺbku iných platforiem elektronického obchodu
 • Môcť’priamo predávať produkty prostredníctvom sociálnych médií
 • Obmedzená kreatívna kontrola vďaka použitiu ADI

Prehľad elektronického obchodu GoDaddy

Chceli ste niekedy predávať online, ale mali sme obavy’d) byť príliš ťažké na spustenie a spustenie elektronického obchodu? Zamysli sa znova.

GoDaddy vytvoril webový tvorca, ktorý zostavuje web pre vás. Nie, počuli ste nás správne, doslova stavia váš web pre vás!

Vďaka použitiu ADI, prielomu v dizajne webových stránok, stačí odpovedať na niekoľko jednoduchých otázok o vašom obchode a GoDaddy.’Produkt Webové stránky + Marketing urobí všetko ostatné.

Webové stránky + Marketing je GoDaddy’s aktualizovaný tvorca webových stránok, , ktorá bola vydaná v septembri 2019 a prichádza s niekoľkými zaujímavými funkciami – najmä pre predajcov online!

godaddy online obchod domovWebové stránky GoDaddy + Marketing Builder sú ideálne pre podnikateľov a malé podniky.

Tieto nové a vylepšené nástroje zahŕňajú nový lesk marketingový balík, lepšie viackanálové integrácie a GoDaddy Insight, ktorý vytvára pre vaše podnikanie prispôsobený akčný plán.

Revolučné, áno, ale tu sme sa chceli v Expert na tvorbu webových stránok dostať pod GoDaddy’s kožou určiť, aké dobré to bolo pre predaj online.

Posudzujeme to kombináciou našej vlastnej odbornej analýzy a dôkladného testovania.

my’Analyzovali sme šesť oblastí, ktoré sú rozhodujúce pri vytváraní vlastného internetového obchodu, takže vám to môžeme povedať presne ako sa hromadí elektronický obchod GoDaddy v každom z nich.

Po prvé, pre koho je však elektronický obchod GoDaddy určený?

Ak ty’Ide o malú firmu, ktorá chce predať niekoľko produktov a potrebuje webové stránky rýchlo, GoDaddy je perfektná voľba.

tam’s určitými obmedzeniami svojich funkcií, takže masívne spoločnosti, ktoré sa snažia globálne škálovať, sa lepšie pozerajú na veci Shopify alebo BigCommerce..

Recenzia GoDaddy – Náš prehľad o GoDaddy ako tvorcovi webových stránok

Shopify vs BigCommerce – Zistite kľúčové rozdiely medzi dvoma najsilnejšími produktmi elektronického obchodu na dnešnom trhu

Najlepšie platformy elektronického obchodu – porovnajte Godaddy, Shopify a Bigcommerce všetko na jednom mieste

Aké ľahké je použitie elektronického obchodu GoDaddy?

Z dôvodu spôsobu, akým funguje ADI, Choď oci je ideálny pre začiatočníkov s malými až žiadnymi skúsenosťami s tvorbou webových stránok.

Naše myšlienky v tejto súvislosti boli podporené, keď sme vykonali niekoľko testov, a predtým, ako sme požiadali bežných ľudí, aby si so spoločnosťou GoDaddy vybudovali obchod s elektronickým obchodom, predtým, ako požiadame o ich názory.

Ľudia hovorili hlavne o tom, aké ľahké bolo začať. Tu’s priamou citáciou:

“ja Myslel som, že je to dobrý spôsob, ako vás začnú. tam’s úvodom a niekoľkými ponukami, kde vás naučí, ako robiť témy a zoradiť poradie stránok a čo chcete na domovskej stránke a podobne.”

V skutočnosti po porovnaní našich výsledkov, Elektronický obchod GoDaddy vynikol ako najjednoduchší produkt, ktorý sa dá použiť proti konkurencii.

Choď oci’Obzvlášť silný je postup nastupovania. Vytvorí pre vás web na základe tvoj odpovede na jeho otázky, potom sa porozprávame o tom, ako prispôsobiť svoje stránky a pridať do svojich produktov.

Aké predajné nástroje a funkcie sú v ponuke?

Vo všeobecnosti má GoDaddy jeden z najširších rozsahov nástrojov dostupných v ľubovoľnom tvorcovi webových stránok elektronického obchodu.

Existuje toľko vecí, ktoré môžete nastaviť alebo mať pod kontrolou, takže správa vášho internetového obchodu je relatívne jednoduchý proces.

Nie’Nemám však všetko. Môžeš’napríklad nepredávajte priamo na toľkých kanáloch, ako je to možné na Shopify alebo BigCommerce. Nie sú ani GoDaddy’s funkciami rovnako kvalitnými ako webový tvorca ako je Squarespace – napriek tomu’Má veľa ďalších výhod, vďaka ktorým je dobrou voľbou pre malé obchody.

Informačný panel elektronického obchodu GoDaddyZ GoDaddy’s Dashboard, môžete spravovať všetko od pridávania nových produktov až po vytváranie e-mailových marketingových kampaní.

Tak, nechaj’Dostaňte sa priamo k tomu a zistite, čo vy môcť a môcť’T robiť v elektronickom obchode GoDaddy.

Produkty, riadenie a analýza

GoDaddy vám umožňuje predávať neobmedzené množstvo produktov. K výrobkom môžete pripojiť aj niekoľko variantov: napríklad, ak predávate tričká, môžete pripojiť veľkosť aj farebné možnosti.

Môžete tiež komunikovať so zákazníkmi, nastavovať e-mailové upozornenia pre opustené vozíky a poskytovať svoje stránky’s kupujúcimi s kupónovými kódmi.

Udržiavanie kariet u používateľov je tiež jednoduché. GoDaddy ponúka zabudované sledovanie zákazníkov a výnosov, ako aj schopnosť spravovať svoje zásoby. Ako súčasť GoDaddy’nový inteligentný vzdelávací systém, Insight GoDaddyt, dostanete tiež podrobné metriky na sledovanie obchodu’s výkon.

Hľadáte na predaj prostredníctvom trhov, ako sú Etsy, eBay a Amazon? Žiaden problém! GoDaddy má novú funkciu s názvom Marketplace, čo vám umožní predávať svoje produkty na stránkach Amazon, eBay, Walmart, Jet.com a ďalších.

GoDaddy bude spravovať vaše objednávky priamo z účtu GoCentral, pričom bude váš inventár synchronizovaný na jednom mieste bez ohľadu na to, kde sa predávajú vaše produkty..

Platby, transakčné poplatky a preprava

GoDaddy podporuje niektoré z najväčších spracovateľov platieb na svete. Môžete si vybrať z možností PayPal, Stripe a Square.

GoDaddy tiež nemá’t vám účtovať akékoľvek transakčné poplatky. Suma, ktorú platíte za transakcie kreditnými kartami, priamo súvisí s platobnou bránou samotnou, čo v priemere znamená vy’Bude účtovaná štandardná sadzba 2,2% + 0,30 USD za transakciu.

Pokiaľ ide o prepravu, GoDaddy spolupracuje priamo s dopravcami UPS, DHL a Shippoo. Ten vám dokonca umožní vytlačiť štítky o preprave a vrátení vašich zákazníkov.

Zostať na vrchole svojich financií je ďalšia vec, na ktorú si treba dávať pozor, ale vďaka GoDaddy’s nástrojom, môžete vytvárať, odosielať a sledovať faktúry – opäť to robí celkom bezbolestný proces.

Shopify Review – It’je hodnotená ako najlepšia všestranná platforma elektronického obchodu na trhu, ale aká je jej kvalita skutočne dobrá?

Recenzia BigCommerce – Prezrite si našu komplexnú recenziu jedného z popredných staviteľov internetového obchodu

Spokojnosť zákazníka s elektronickým obchodom GoDaddy

to’nie je dobré počuť, čo dokáže GoDaddy – chcete počuť od ľudí, ktorí ho skutočne použili! Čo si myslia o GoDaddy? Sú s tým spokojní?

Ako my’Už som povedal, že zriadenie internetového obchodu bolo jednou z hlavných vecí, ktoré sa ľuďom v našom výskume GoDaddy páčili..

Ďalším bodom, ktorý veľa prišiel, bolo množstvo funkcií, ktoré ponúka GoDaddy. Táto platforma vám poskytuje všetky tie malé detaily, ktoré dokážu zmeniť stránku elektronického obchodu z jednoduchého a nudného na vzrušujúce a jedinečné.

“Mohol som vytvoriť toľko rôznych prvkov. Naozaj sa mi páči príležitosť mať tam ďalšie veci, ako sú obrázky, blog alebo posudky’to bolo dosť ťažké identifikovať z iných platforiem.”

Ako vybudovať internetový obchod – Naše užitočné tipy, ako premeniť váš sen na skutočnosť

Porovnajte najlepšie staviteľov elektronického obchodu, aby ste našli jednu súpravu podľa svojich potrieb

Ako dobré sú návrhy motívov?

Predtým, ako skočíte a začnete sa rozhliadať po GoDaddy’s šablón, mali by ste vedieť ty nie’Aby sme mohli začať, skutočne si nemusíme vybrať tému.

Je to preto, že systém GoDaddy pre vás vygeneruje webovú stránku, čo znamená, že môžete preskočiť spoločný krok v príručke pre tvorcov webových stránok, kde by ste si vybrali z rôznych šablón pre konkrétne odvetvie..

Ak však chcete byť tradičný, môžete sa vydať na GoDaddy’s knižnica šablón a prehľadávať jej návrhy – z toho je ich viac ako 100!

temné témyGoDaddy mal veľmi malý počet tém, ale teraz si môžete prezerať veľký výber profesionálnych návrhov.

Raz ty’Vybral som jeden, GoDaddy vás zavedie do editora Websites + Marketing takže môžete začať vytvárať svoje webové stránky. to’Stále používam ADI a skontrolujte, či sa v ňom nachádzate’Vybral som si príslušné odvetvie.

godaddy editor témGoDaddy používa ADI na vytvorenie vašich webových stránok, takže to nerobíte’Nemusíte si vybrať tému, aby ste mohli začať – aj keď môžete, ak chcete!

Choď oci’Algoritmus návrhu znamená, že môže podporovať viac ako 1 500 rôznych typov priemyslu.

Po tom, čo spoločnosť GoDaddy navrhne vaše webové stránky, získate na výber medzi 20 rôznymi štýlmi Prispôsobovač tém, bez straty obsahu.

Tieto prichádzajú v rôznych štýloch a upravujú rozloženie vašich webových stránok, takže ich môžete prepínať pred tým, ako sa rozhodnete pre dizajn, ktorý’je pre vás to pravé.

Témy GoDaddyAplikácia ADI od spoločnosti GoDaddy rýchlo vytvára vaše webové stránky a výsledky vás ohromia

Navyše GoDaddy’s témy reagujú na mobil. Na menšej obrazovke môžete vidieť, ako vyzerá vaša téma ‘Náhľad’ režim.

Jediná vec, ktorú sme’d povedzte, že ak ste’hľadáte internetový obchod, v ktorom môžete jednoducho presunúť čokoľvek a kdekoľvek, toto nie je’t produkt pre vás.

GoDaddy sa snaží navrhnúť osvedčené postupy, čo znamená, že obmedzuje, kde je to možné a čo môžete’nedávajte veci na stránky. Ak potrebujete vyššiu úroveň dizajnu, pozrite sa na Wix, ktorý vám dáva úplnú slobodu presunúť veci do vášho srdca’s obsahom.

‘Ale čo keď zmením názor a chcem niekde dole po riadku inú tému?’ Neboj sa, GoDaddy to tiež zakryl.

Výber témy môžete kedykoľvek zmeniť. GoDaddy automaticky znovu naplní a preformátuje vaše produkty a obsah na nový dizajn.

Oh, a nie’t strach: môžete si pohrať s novým dizajnom v zákulisí bez toho, aby to ovplyvnilo to, čo vidia vaši používatelia, kým nenarazíte ‘publikovať’.

Pomoc a podpora pre elektronický obchod GoDaddy

GoDaddy ponúka podporu elektronického obchodu rôznymi spôsobmi. Má a 24/7 telefónna linka; podpora live chatu; ktorý má tendenciu odpovedať do 2 minút alebo menej; a vyhradený účet Twitter za zodpovedanie otázok a otázok.

Ako väčšina tvorcov webových stránok, aj GoDaddy má vlastnú vedomostnú základňu, kde môžete zadávať otázky podobné vyhľadávacím nástrojom a získavať okamžité a užitočné výsledky..

my’d odporučiť, ak vaše výsledky vyhľadávania nezodpovedajú’Nezhodujte sa s dotazom pomocou živého chatu alebo telefonickej podpory. Toto je pohotové a dá vám aktuálne informácie.

Choď oci’Podporné služby sú do značnej miery jasné a stručné. Aj keď to tak nie je’t vám ponúka veľa spôsobov, ako osloviť pomoc’Je to stále viac ako dosť, aby ste dostali potrebnú podporu.

8

Cena elektronického obchodu GoDaddy – je to dobrá hodnota za peniaze?

GoDaddy má iba jednu cenu, ktorá vám umožňuje predávať online, čo je jeho cena ‘Plán elektronického obchodu’ 25 USD mesačne (pri ročnej fakturácii). Pôvodné meno, správne?

S týmto, vy’Dostanem všetko, čo’s v tejto recenzii za rozumnú cenu – pekné a jednoduché.

GoDaddy ponúka aj mesačnú bezplatnú skúšobnú verziu, ktorá vám umožňuje ‘vyskúšajte pred nákupom’. To je naozaj užitočné, ak chcete vidieť, o čom všetok ten rozruch je, skôr ako utratíte peknú cent!

Pokiaľ ide o cenu, je to’s jednou z najlacnejších možností, pokiaľ ide o elektronický obchod.

V cene je zahrnutá GoDaddy’s najnovším prírastkom do zoznamu funkcií – Insight GoDaddy, ktorá vám poskytuje skóre Insight porovnávajúce vaše stránky s ostatnými a prispôsobený akčný plán, ktorý pomáha rozširovať vaše podnikanie.

Toto je GoDaddy’s najvýraznejšou funkciou, spolu s editorom ADI, ale sú tu aj ďalší stavitelia, ktorí vám za svoje peniaze prinesú viac tresku. GoDaddy nemá v porovnaní s gigantmi elektronického obchodu, ako sú Shopify a BigCommerce, skutočnú kvalitu svojich funkcií a aplikácií, čo by vás mohlo zastaviť pri rozširovaní vášho podnikania..

Napriek tomu vám GoDaddy dodáva viac ako dosť na to, aby ste podnikali malé a stredné podniky v poriadku.

Recenzia elektronického obchodu GoDaddy: Verdikt

Keďže sa stále viac a viac tvorcov webových stránok zameriava na prístup ADI, GoDaddy je v predstihu pred týmto trendom.

Táto platforma ponúka skvelú východiskovú základňu pre začiatočníkov a má všetky potrebné funkcie, ktoré sú potrebné na plynulé a efektívne prevádzkovanie internetového obchodu vďaka novému marketingovému balíku.

Okrem toho, že je GoDaddy ľahko použiteľný, je relatívne lacný a vykonal veľa práce na návrhoch, ktoré ponúka, aby vykompenzoval podobnosti Wix a Squarespace..

GoDaddy je tiež najväčší registrátor domén na svete, čo znamená, že výber a pripojenie názvu vraha sa stáva hračkou.

Nevýhodou je, že jej aplikáciám a funkciám chýba reálny hĺbka potrebná na prispôsobenie vášho podnikania národným alebo dokonca globálnym výškam.

Ďalším problémom je úroveň kreatívnej kontroly, ktorú získate. Ak by ste chceli úplnú slobodu, pokiaľ ide o miesto, kde sa vaše stránky nachádzajú, my’d tu odporúčame pozrieť si našu recenziu elektronického obchodu Wix.

Koniec koncov, GoDaddy je ideálny pre každú jednotlivú alebo malú firmu, ktorá sa snaží predávať online a potrebuje rýchlo web.

Časté otázky o elektronickom obchode GoDaddy

Prečo by som mal používať tvorcu webových stránok, ktorý nie je špecifický pre elektronický obchod?

Niektorí tvorcovia webových stránok majú funkcie elektronického obchodu, zatiaľ čo iní sú špeciálne navrhnutí pre elektronický obchod. GoDaddy je prvý.

Posledne menované, vrátane produktov ako Shopify a BigCommerce, majú tendenciu byť navrhnuté pre veľké podniky, ktoré potrebujú predávať vo veľkom a potrebujú skutočne silné analytické a riadiace nástroje..

Ak to tak nie je’Ak chcete, GoDaddy vám ponúkne viac ako dosť na uspokojenie vašich potrieb. vy’Tiež budem mať väčší vplyv na všeobecný vzhľad stránok!

Aká marketingová podpora poskytuje GoDaddy?

GoDaddy vám umožňuje spúšťať e-mailové marketingové kampane na mieru. Môžete si vybrať z množstva preddefinovaných e-mailových šablón, vyplniť ich obsahom a hromadne rozposlať svojim odberateľom..

Ak ty’nie ste si istí, ako začať, GoDaddy má množstvo užitočných príručiek, ktoré sú aktuálne a vás prevedú procesom vykonávania efektívnej e-mailovej marketingovej kampane..

Potom môžete sledovať výkonnosť vašej e-mailovej kampane prostredníctvom servera GoDaddy’s analytika. Štatistiky o počte ľudí, ktorí dostali e-mail, o tom, koľko ich otvorilo a koľko krokov podnikli, sú k dispozícii prostredníctvom hlavného panela..

Ak chcete robiť veci ešte o krok ďalej, môžete platiť za mesačný doplnok, ktorý automaticky generuje výkriky..

Ako GoDaddy pomôže mojim produktom zviditeľniť sa?

Samozrejme pomocou kúzla SEO (Search Engine Optimization)!

GoDaddy ponúka skvelý, vstavaný nástroj na zameriavanie SEO (dostupný priamo vo výkladnej skrini). Tu poskytuje rady týkajúce sa popisov produktov / spoločností a poskytuje odporúčané hľadané výrazy.

Okrem toho vás prevedie tým, ako to bude prezentované na stránkach Google a ďalších vyhľadávacích nástrojoch. GoDaddy tiež ponúka ďalšiu službu za ďalších 4,99 dolárov mesačne, kde bude sledovať a spravovať všetky vaše stránky’s optimalizácia vyhľadávania.

Cieľom Nástroja na tvorbu webových stránok je poskytnúť vám úprimné údaje. že’Preto robíme vlastný výskum a získavame priamy osobný pohľad. Analýzy a grafika v tomto článku sú založené na autentických zdrojoch overených našimi internými odborníkmi. Dbáme na to, aby informácie, ktoré zverejňujeme, boli spoľahlivé a presné. WBE však nezodpovedá za nepresnosti informácií, ktoré nám poskytli používatelia, účastníci výskumu alebo iné subjekty.

Upozorňujeme, že informácie obsiahnuté v tomto článku slúžia iba na všeobecné informačné účely. my’radi zodpovieme akékoľvek otázky týkajúce sa tohto článku a jeho podporného výskumu. Prečítajte si viac tu a pre ďalšie informácie kontaktujte priamo odborníka na tvorbu webových stránok e-mailom na adrese .

Táto príručka je užitočná?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map