Preskúmanie elektronického obchodu v štvorci Je to dobré?


Najlepšie pre

Najlepšie navrhnuté šablóny


Celkové hodnotenie

4 z 5 hviezdičiek

Elektronický obchod Squarespace je špičkové riešenie pre návrh internetového obchodu. Jeho elegantné šablóny kladú dôraz na vaše výrobky a dajú sa ľahko prispôsobiť – to znamená, že akékoľvek rozloženie je možné vyladiť tak, aby zodpovedalo vašej značke. tam’Je to trochu krivka učenia, ale vďaka silným funkciám a obrovskému inventárnemu systému stojí za námahu.

V tomto článku sme’Pokrývam prínosy a výhody elektronického obchodu Squarespace, od jeho predajných funkcií až po rafinované dizajnérske šablóny. Do konca, vy’Mám všetky informácie, ktoré potrebujete, aby ste sa rozhodli, či je Squarespace pre vás najlepším tvorcom webových stránok pre elektronický obchod.

Kliknite sem a získajte oficiálny kód ponuky Squarespace, aby ste mohli začať – Keď a ak ste pripravení na aktualizáciu, jednoducho kliknite na ikonu “Zadajte kód ponuky” na aktualizačnej stránke a zadajte kupónový kód. Tento odkaz nájdete v ľavej dolnej časti obrazovky inovácie.

Ak ty’Ak hľadáte ďalšie informácie o tvorcoch webových stránok elektronického obchodu všeobecne, môžete si pozrieť naše hĺbkové porovnanie všetkých najlepších staviteľov tu..

Squarespace elektronického obchodu Výhody a nevýhody

Pros

 • Najlepšie možnosti dizajnu akéhokoľvek tvorcu webových stránok elektronického obchodu
 • Vysoko kvalitné funkcie stránok
 • Vynikajúci systém zásob a analytické nástroje

Zápory

 • Žiadny obchod s aplikáciami (ak funkcia nie je’t už zahrnuté, môžete’implementovať)
 • Pohodlná navigácia trvá určitý čas

Čo je to elektronický obchod v štvorci?

Elektronický obchod Squarespace – alebo Squarespace Commerce, aby dal svoj oficiálny názov – je Squarespace’s platforma špeciálne pre online obchody. Existuje asi 100 000 webových stránok Squarespace, ktoré používajú obchodné nástroje a kombinujú túto všestrannú funkciu s programom Squarespace’s už ohromujúce šablóny dizajnu sú skvelým spôsobom, ako urobiť váš obchod dvojnásobne pôsobivým.

Spoločnosť Squarespace Commerce sľubuje platformu, ktorá je navrhnutá tak, aby podnikla na ďalšiu úroveň:

“Či ty’re-restaurant, ktorý potrebuje rezervačný systém, online magazín, ktorý chce predávať predplatné, alebo hudobník pripravený upustiť od svojej najnovšej skladby, naša obchodná platforma podporuje spôsob podnikania.”

Odvážne vyhlásenie, ale nechaj’je naozaj zistiť, či sa toto tvrdenie vzťahuje na vás.

Pre koho je elektronický obchod v štvorci?

Elektronický obchod Squarespace je vhodný pre každého, kto chce vziať svoj predaj online. Ale to’s a perfektný hodí sa, ak je vašou najvyššou prioritou skvelý dizajn, ktorý necháva produkty žiariť. Štvorcový priestor je známy svojimi elegantnými, vizuálnymi šablónami a jeho platformy elektronického obchodu nie sú výnimkou.

Náš tím testoval Squarespace’s Elektronický obchod stavitelia hands-on, a naše výskumné metódy do značnej miery pokrývajú všetky základy. Tu’to, čo si myslíme:

Dostali sme tiež netechnických používateľov, ako ste vy, aby ste si točili rôznych staviteľov. Na základe všeobecného konsenzu je Squarespace jedným z najlepších staviteľov v oblasti dizajnu:

Jeho šablóny vyzerajú neuveriteľne profesionálne a bolo ich dosť, s tým, že program Squarespace poskytuje opis funkcií, ktoré každá konkrétna šablóna už vložila. Naozaj bolo užitočné založiť vaše rozhodnutie na funkciách, ktoré chcete začleniť do svojho obchodu.

Ak je skvelý dizajn vašou najvyššou prioritou, potom môžete’s Squarespace Commerce sa nedarí. Rôzni tvorcovia webových stránok sa však lepšie hodia pre rôzne záujmy. Napríklad, ak máte pre svoj obchod veľké plány rastu, služba Shopify je skvelá pre škálovateľnosť. Ale ak vy’Ak sa chystáte šetriť peniaze, môže byť najlepšia stávka Wix.

Ako ľahké je použitie elektronického obchodu so štvorcom?

Squarespace môže byť v porovnaní s ostatnými tvorcami webových stránok zložitý, ale investovanie do jeho rozhrania s nejakým časom stojí za to..

Účastníci to vyjadrili “Nie všetko bolo očividne zrejmé,” Pri testovaní používateľov sme z hľadiska pružnosti dizajnu na špičke stále hľadali štvorcový priestor. To znamená, že návštevníci vašich stránok budú uvítaní ohromujúcou šablónou a budú sa tešiť hladkému používateľskému dojmu (aj keď vy don’t mať najjednoduchší užívateľský zážitok pri zostavovaní stránky).

Program Squarespace vytvoril užitočnú sériu videonahrávok na správu webovej stránky elektronického obchodu, takže vy’tu nie je bez usmernenia!

príklad ponuky štvorcového dizajnu

Hlavný navigačný panel v službe Squarespace’s editor webových stránok je celkom jednoduchý, ale je to jednoduché’s “dizajn” časť, kde sa ľudia trochu zakopli.

Tento dlhý zoznam možností vám však v skutočnosti umožňuje slobodu prispôsobenia stránok akýmkoľvek spôsobom’rád.

Don’Cítim sa príliš stresovaný – pri vytváraní svojich webových stránok vám Squarespace tiež dáva možnosť “kópie” stránky zo šablóny’Vybrali ste napríklad stránku katalógu online alebo “o” strana.

To vám umožní prispôsobiť tieto stránky na základe toho, čo už Squarespace vytvoril v rámci šablóny, namiesto toho, aby ste museli každú stránku zostavovať od nuly – aj keď môcť zostavte každú stránku od nuly, ak chcete!

Šablóny elektronického obchodu so štvorcom

Vzhľadom k tomu, Squarespace ide ako majster chladné návrhy stránok, naše očakávania boli dosť vysoké, keď sme skúmali jeho šablóny elektronického obchodu. A pravdou formy je, že každá možnosť zachováva vizuálnu príťažlivosť tejto ochrannej známky. tam’s tiež veľké množstvo priemyselných odvetví a výrobkov zastúpených Squarespace’s šablóny elektronického obchodu, od domácich potrieb a odevov po… uhorky (skutočne niečo pre každého).

Každá šablóna elektronického obchodu Squarespace sa dodáva so stránkou Produkty, na ktorej sa zobrazujú položky určené na predaj. V závislosti od vybranej šablóny bude stránka Produkty jedným z troch štýlov: Classic, Advanced alebo Unique. Stránka Advanced obsahuje niekoľko ďalších funkcií ako stránka Classic products, napríklad Image Zoom a Quick View. Jedinečná možnosť podporuje obchodné funkcie špecifické pre šablónu, napríklad šablónu Galapágy’s možnosti farebného prekrytia alebo šablóny dodávky’s hover voľby produktu.

príklad šablóny štvorcového priestoru 1príklad šablóny štvorcového priestoru 1

Prispôsobenie šablón

Každá šablóna internetového obchodu Squarespace je plne prispôsobiteľná, čo znamená, že môžete použiť jeden z jej odborných návrhov ako základnú líniu a upraviť ju tak, aby zodpovedala farbám a štýlu vašej značky. Raz ty’Po prihlásení do hlavného panela služby Squarespace môžete meniť písma, farby, tlačidlá a dokonca aj okraje svojich webových stránok..

Pre tých menej zdatných z hľadiska dizajnu (prečítajte si: väčšina z nás), služba Squarespace Help tiež napísala článok o tom, ako vybrať tie najlepšie fonty a farby, ktoré zodpovedajú téme vášho webu a vašej vlastnej značke, takže ste vyhrali’s tým nemusím bojovať!

Aké funkcie predaja má elektronický obchod so štvorcom??

“Predajné funkcie” nemusí byť prvá veta, ktorá vám príde na myseľ, keď premýšľate o Squarespace, ale skvelá diletantská platforma má určite nejaké skryté silné stránky v tejto oblasti, vďaka ktorým môže váš internetový obchod vyniknúť. Tie obsahujú:

to’Je potrebné poznamenať, že to, čo Squarespace nemá’T je obchod s aplikáciami, čo znamená, že ste’úplne spoliehajú na svoje predchádzajúce vlastnosti. to’je pravda, že obchod s aplikáciami’zdanlivo neobmedzená ponuka zdrojov by bola obrovskou devízou – ale dobrá správa je, že Squarespace’vstavané predajné funkcie do značnej miery pokrývajú všetky základne.

A čo predaj offline??

Program Squarespace teraz ponúka integráciu na námestí, čo znamená, že môžete predávať produkty v režime offline, prijímať platby kartou a udržiavať všetko synchronizované so svojím online inventárom – všetko, čo potrebujete, je aplikácia Commerce Squarespace Commerce a čítačka kariet Square (49 dolárov). To znamená, že môžete spúšťať kontextové okná a stojany, pričom akýkoľvek offline predaj sa automaticky synchronizuje s vaším online inventárom.

Pozrite sa na toto video a zistite, ako to funguje:

hrať

Aké SEO a marketingové nástroje má elektronický obchod na námestí?

Elektronický obchod v štvorci je vybavený všetkými štandardnými marketingovými nástrojmi, ktoré máte’Potrebujem vaše stránky. Tie obsahujú:

SEO

Služba Squarespace prichádza so zabudovanými funkciami optimalizácie vyhľadávacích nástrojov (SEO), ktoré zvyšujú vaše stránky’s viditeľnosť na stránkach s výsledkami Google a ďalších vyhľadávacích nástrojov. Všetky zavedené osvedčené postupy SEO sú automaticky zabudované do každého webu Squarespace. A zatiaľ čo Squarespace uznáva, že môže’t poskytnúť site SEO špecifickú webovú stránku – niečo také’s nad rámec akéhokoľvek tvorcu webových stránok – poskytuje najvyšší kontrolný zoznam SEO, ktorý vám pomôže začať.

SEO funkcie sú nevyhnutné pre úspech internetového obchodu. Koniec koncov, čím vyššia je vaša stránka vo výsledkoch vyhľadávacieho nástroja, tým viac potenciálnych zákazníkov ho navštívi! Ak ty’hľadáme viac informácií, my’Tiež som napísal podrobnú recenziu Squarespace’s SEO funkcie.

e-mail

Keď sa prihlásite na obchodný plán v službe Squarespace, môžete’Štandardne získate integráciu Mailchimp pre vaše stránky. Mailchimp je služba, ktorá vám umožňuje navrhovať a odosielať e-maily a informačné bulletiny na zoznam predplatiteľov. Táto integrácia so službou Squarespace znamená, že ľudia sa môžu zaregistrovať pomocou svojich e-mailových adries prostredníctvom ľubovoľného formulára na vašom webe.

Ľahké predplatné e-spravodajcu je vynikajúce na udržanie zákazníkov v slučke. Môžete informovať ľudí nielen o predaji a zľavách, ale aj o zaujímavých príbehoch a rozhovoroch od vášho tímu.

Je to vynikajúca funkcia, ktorú môžete nastaviť hneď po spustení, pretože je to tak’Získam ľudí, aby sa spojili s vašou značkou na hlbšej úrovni. Okrem toho 48% spotrebiteľov uviedlo, že najkritickejší čas na získanie ich lojality je, keď uskutočnia prvý nákup alebo začnú používať službu..

Integrácia sociálnych médií

Elektronický obchod Squarespace vám umožňuje prepojiť vaše stránky s vašimi profilmi sociálnych médií rôznymi spôsobmi. Všetky tieto metódy sú užitočné, najmä preto, že 71% spotrebiteľov, ktorí majú pozitívnu skúsenosť so značkou na sociálnych sieťach, pravdepodobne odporučí značku svojim priateľom a rodine..

Najprv môžete na svoje stránky pridať ikony, ktoré presmerujú návštevníkov na príslušnú stránku profilu, ako je to znázornené nižšie:

príklad štvorcového sociálneho média

Rovnaký obsah môžete prenášať aj na svoje webové stránky a zo svojich účtov sociálnych médií, čo je vynikajúce z hľadiska konzistentnosti a zvýšenia zapojenia naprieč platformami – skvelý spôsob, ako posilniť svoju značku. Viac ako 91% obchodníkov skutočne tvrdilo, že ich úsilie v oblasti sociálneho marketingu výrazne zvýšilo viditeľnosť značky.

blogovanie

Program Squarespace obsahuje skvelú platformu pre blogovanie, ktorú môžete pridať na svoje stránky. Táto platforma vám umožňuje písať príspevky, povoliť komentáre a zasielať príspevky na sociálne médiá – to všetko sa vracia k motivácii zákazníkov k vašej značke..

Squarespace’Funkcia blogovania je plne vyvinutá s dvoma komponentmi: vstupnou stránkou, ktorá zobrazuje viac blogových príspevkov v mriežke, a podstránkami pre každý jednotlivý príspevok. Táto hĺbka dáva vášmu blogu príjemný pocit úsilia a legitimity – je to skôr ako neoddeliteľná súčasť vašich stránok, a nie niečo, čo sa práve riešilo ako začiatočník..

Ceny elektronického obchodu v štvorci

Squarespace má celkom štyri cenové plány: dva pre širokú škálu webových stránok a dva špeciálne vhodné pre online obchody. Pretože my’pokiaľ ide o posledne menovaný, voľba sa týka buď Základný obchod plán alebo Pokročilý obchod plán.

Po prvé, podobnosti: môžete sa prihlásiť na odber oboch programov mesačne alebo ročný fakturačný cyklus a vždy dostanete 14-dňovú bezplatnú skúšobnú dobu, kým niečo zaplatíte. Oba plány sú v rôznej miere vhodné pre malých a veľkých maloobchodníkov. Prichádzajú tiež so všetkými základnými pascemi námestia’Pravidelné plány webových stránok, ako napríklad podpora 24/7 a web optimalizovaný pre mobilné zariadenia, vhodný na prezeranie na cestách.

Základný plán – 30 dolárov mesačne alebo 26 dolárov mesačne ročne (ušetríte 48 dolárov ročne)

Základný plán je ideálny pre menšie podniky, ktoré môžu potrebovať funkcie ako:

 • Analytika obchodu: poskytuje údaje a informácie o veciach, ako sú miesta, kde zákazníci upúšťajú, ako zmeny vo vašom obchode ovplyvňujú konverziu v priebehu času a koľko návštev stránok sa premení na nákupy
 • Pokladňa vo vašej doméne: zákazníci’ celý zážitok z nakupovania zostane na vašej doméne. To znamená, že keď’ak ste pripravení na odchod, budú kupujúci presmerovaní na zabezpečenú stránku pokladnice na vašom vlastnom webe namiesto poskytovateľa platieb tretej strany
 • Účty zákazníkov: umožňujú zákazníkom zapamätať si a uložiť spôsoby platby, dodacie adresy a nákupné vozíky. Toto jednoduché použitie môže zvýšiť opakovaný predaj

Za zmienku stojí aj to, že rovnako ako funkcie sociálnych médií môžu byť integrované na vašom webe, môžu byť prepletené aj ďalšie služby. Napríklad základný plán zahŕňa účtovanie cez Xero a tlač štítkov cez Shipstation. Umožňuje tiež miestnu a regionálnu prepravu, takže môžete stanoviť prepravné poplatky podľa miesta.

Plán pre pokročilých – 46 dolárov mesačne alebo 40 dolárov mesačne ročne (ušetríte 72 dolárov ročne)

Plán Pokročilý, ktorý je prispôsobený väčším obchodom, obsahuje všetky funkcie základného plánu a ďalšie dotyky, ktoré zabezpečujú bezproblémový chod väčšej predajne:

 • Vypočítaná prepravná cena: automaticky vypočítava prepravné poplatky na základe sadzieb FedEx, UPS a USPS
 • Darčekové karty: každá obsahuje jedinečný kód, ktorý je možné uplatniť pri pokladni
 • Opustené obnovenie košíka: automaticky pošle zákazníkom e-mail 24 hodín po opustení košíka alebo pokladne
 • Automatické zľavy: k dispozícii pri všetkom od celých objednávok po jednotlivé produkty
 • Produkty predplatného: určité produkty sa predávajú opakovane, ako sú napríklad predplatné na kozmetické výrobky alebo balené potraviny a nápoje
 • Štítky s obmedzenou dostupnosťou: označené položky, ktoré sú na sklade

Medzi základným a pokročilým obchodným plánom ponúka Squarespace všetko, čo môžete’d) je potrebné vytvoriť úspešnú stránku elektronického obchodu. A čo sa týka ceny, Squarespace dosahuje solídny 4,4 / 5 v kategórii Value for Money nášho výskumu, čo signalizuje dosť dobrú návratnosť investícií.

Ale opäť, ak je cena vašou najvyššou prioritou, potom Wix môže byť vaša najlepšia stávka – pre začiatočníkov sa radí číslo jedna v našom skóre za hodnotu za peniaze. Medzitým môžu ostatní špičkoví poskytovatelia – napríklad Shopify – hodnotiť nižšie hodnoty ako Wix a Squarespace, pokiaľ ide o hodnotu za peniaze, ale môžu byť na špičke aj v iných oblastiach (napríklad Shopify je najlepšie pre škálovateľnosť).

Aká podpora a bezpečnosť má program Squarespace?

Zatiaľ sme’Hovoril som o plánoch a vlastnostiach elektronického obchodu Squarespace, ktoré zákazníkom poskytnú skvelý zážitok. Ale čo tvoj zažiť? Tvorca webových stránok je iba taký dobrý ako jeho používateľská podpora, pretože hlavným cieľom tvorcu webových stránok je dostať sa k nemu netypickým typom online. Ako teda meria Squarespace v tomto oddelení?

podpora

Zákaznícka podpora spoločnosti Squarespace je k dispozícii 24 hodín denne, 7 dní v týždni prostredníctvom e-mailu a Twitteru. Keď sa však všetko skomplikuje, všetko, čo skutočne potrebujete, je skutočná osoba, ktorá odpovie na vaše otázky. Na tento účel je k dispozícii live chat od 4:00 do 20:00 východného času, od pondelka do piatka. V rámci všetkých týchto spôsobov komunikácie vám Squarespace sľubuje, že vy’Vždy budem hovoriť “skutoční, priateľskí ľudia.” Poslali sme Squarespace za pomoc pri prispôsobovaní a “Kontaktuj nás” na stránku a počas niekoľkých minút dostal užitočnú odpoveď v priebehu živého rozhovoru.

Jediným prvkom zákazníckeho servisu, ktorý by mohol zvýšiť obočie, je štvorcový priestor’s nedostatok telefonickej podpory. Ale ak dáte ich vysvetlenie prečítané, rozhodnutie začína mať zmysel. V súlade s priestorom Squarespace’povesť estetiky, píšu to “Vytvorenie webovej stránky je vizuálny proces,” a online podpora uľahčuje videnie vašich stránok v reálnom čase a zodpovedajúcim spôsobom ich rieši.

zabezpečenia

Všetky domény pripojené k službe Squarespace sú chránené bezplatnými certifikátmi SSL (Secure Sockets Layer), čo znamená, že spojenie medzi prehliadačom (napríklad Google Chrome alebo Internet Explorer) a webovým serverom, ktorý’opätovná návšteva (napríklad websitebuilderexpert.com) je bezpečná. Ak chcete zistiť, či je stránka chránená SSL, vyhľadajte adresu URL začínajúcu na https: // a ikonu zavretého zámku vedľa adresy URL.

Ochrana SSL umožňuje návštevníkom vedieť, že ich informácie sú na vašom webe bezpečné. Nastavenie tohto druhu dôvery je obzvlášť dôležité pre internetový obchod, pretože návštevníci zadajú svoje platobné informácie na vašu stránku pokladne.

Pokiaľ ide o spracovanie platieb, Squarespace používa Stripe a PayPal. Tieto služby dodávajú vašej stránke legitimitu, pretože sú’kompatibilné s PCI-DSS. Táto skratka nie je’Ak sa to zdá také šialené, ako sľubuje, sľubujeme – je to skratka pre štandard bezpečnosti údajov o platobných kartách, hoci to tak je’je to plné ústa’je to skutočne iba návod, ako zabezpečiť, aby váš zákazník’Údaje o platobnej karte sú bezpečné.

Úspešné príbehy o elektronickom obchode v štvorci

Elektronický obchod Squarespace vybaví všetkých online alebo veľkých predajcov so všetkými potrebnými ingredienciami pre úspešný obchod. Čo’s viac, akonáhle vy’založili ste svoje podnikanie v službe Squarespace, vy’Budem mať priestor a zdroje, aby to mohol rásť; Stránky s elektronickým obchodom na námestí, ako napríklad obchod s oblečením Hiraeth a módna návrhárka Sadie Williams, sú rovnako škálovateľné, ako štýlové..

Obaja citujú Squarespace’vysoko kvalitné médiá sa zobrazujú ako hlavné plus – spoločnosť Chrys Wong of Hiraeth hovorí, že spoločnosť’s Miesto námestia “cíti sa nažive… to’je to pútavé, pretože’nie je to len byt, nehybný web.” Ďalší používateľ služby Squarespace, Alexa Proba zo spoločnosti Studio Proba, hovorí, že jej stránky “z portfólia na plne funkčné podnikanie, kde môžem predviesť a predať iba pár kliknutí. Mohol rásť so mnou.”

Štvrťročný prehľad elektronického obchodu: zhrnutie

Keď príde na to, Squarespace vyniká svojou podporou 24/7, prispôsobiteľnými šablónami a nekonečnými predajnými funkciami. Jeho integrácia do sociálnych médií je tiež celkom dobrá. To, čo Squarespace postráda v ľahkom používaní, nahradzuje desaťnásobný vzhľad – čo nie je malý úspech vzhľadom na to, že rozsudky o spoločnosti’s dôveryhodnosťou sú 75% založené na spoločnosti’s dizajn webových stránok.

Pokiaľ ide o tvorcov webových stránok elektronického obchodu, spoločnosť Squarespace získala v našom výskume celkovo 4,2 / 5, zviazaná s BigCommerce a hneď za Wixom. Najlepší spôsob, ako zistiť, či je pre vás Squarespace správny, je vyskúšať si ho sami – ako sme povedali, jeho 14-dňová bezplatná skúšobná verzia znamená, že’Nemám čo stratiť!

Najčastejšie otázky

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map