Recenzia PhotoShelter – rozširujte svoje podnikanie v oblasti fotografie

V tejto recenzii aplikácie PhotoShelter sme’Prejdem si prečo fotobanka Profimedia.CZ je prémiový tvorca webových stránok, ktorý’je špeciálne navrhnutý pre fotografov, ako ste vy.


my’Budem tiež diskutovať o tom, ako môžu pomôžu vám vybudovať obchod s elektronickým obchodom online, aby ste mohli predávať a predávať svoje fotografie, a tiež riadiť celý proces interakcie s klientmi a transakcie.

fotobanka Profimedia.CZ

PhotoShelter v súčasnosti pomáha viac ako 80 000 fotografom prevádzkovať svoje podnikanie online, takže v žiadnom prípade určite nie sú malými firmami.

Boli vystupovaní v The New York Times, Digital Photo Pro, profesionálny fotograf a niekoľko ďalších obľúbených zdrojov zameraných na fotografiu.

Ako sa im podarilo presvedčiť viac ako 80 000 profesionálnych fotografov, ako ste vy, aby ich používali? my’K tomu sa podrobne dostanem nižšie.

Recenzia PhotoShelter – je PhotoShelter pre vás?

Program PhotoShelter nie je pre každého. Ak fotografujete ako koníček a chcete ho zverejniť online a zdieľať ho s priateľmi a rodinou, existujú aj skvelí tvorcovia webových stránok, ktorí túto prácu vykonajú (napríklad Squarespace, Weebly alebo Wix)..

PhotoShelter je určený špeciálne pre profesionálnych fotografov, ktorí chcú rozšíriť svoju klientsku základňu, predaj a osloviť viac ľudí a platiť zákazníkom na internete..

Ich backendový motor je špeciálne navrhnutý tak, aby vás podporil a dal vám plnú kontrolu nad:

 • Predávame výtlačky, balíčky, digitálne súbory na stiahnutie, fotografie bez licenčných poplatkov alebo spravované autorskými právami
 • Získajte platené – integrácia s platobnými bránami, ako sú PayPal, Stripe, Authorize.net a Netbilling
 • Nahrajte všetky svoje fotografie do úložiska typu cloud, aby ste k nim mali prístup odkiaľkoľvek (žiadne obmedzenia veľkosti odovzdávania)
 • Zdieľajte svoje fotografie s verejnosťou alebo ich súkromne zdieľajte s potenciálnymi zákazníkmi
 • Automatizovaný proces tlače a plnenia produktov
 • Chráňte svoje fotografie vodoznakom

PhotoShelter Review - príklad webovej stránky

Navyše dostanete prístup k profesionálne navrhnutým šablónam, ktoré sú špeciálne navrhnuté na predstavenie vašich fotografií. Získate tiež prístup k kódom HTML / CSS šablón, takže ak si chcete prispôsobiť dizajn, urobíte to (alebo si niekoho najmite, aby vám pomohol).

Existuje toľko ďalších funkcií, ktoré vám PhotoShelter ponúka, ale je to tak všetky ich vlastnosti sú špeciálne zamerané na profesionálnych fotografov, a pomôcť im pri rozvoji ich podnikania v elektronickom obchode alebo len osloviť viac ľudí.

Recenzia PhotoShelter – príklady webových stránok

nechať’pozrite sa na niekoľko príkladov, aby ste videli, čo ostatní fotografi dokázali s programom PhotoShelter urobiť:

PhotoShelter Review - príklad webovej stránkyGavin Gough
Recenzia PhotoShelter - Hendrickson PhotographyHendrickson Photography
Recenzia PhotoShelter - Inger KlekaczInger Klekacz
PhotoShelter Review - príklad webovej stránkyGregory Cannon

Všetky vyššie uvedené webové stránky sú postavené na PhotoShelter pomocou ich krásnych šablón a nástrojov na vytváranie webových stránok.

Aj keď nie’Nepotrebujete používať svoje nástroje elektronického obchodu, preto je vhodné zvážiť možnosť bezpečného a chráneného ukladania a zdieľania vašich fotografií, aby ste zvážili vyskúšanie PhotoShelter, aby zistili, či vám môžu pomôcť..

Recenzia PhotoShelter – zákaznícka podpora

Recenzia PhotoShelter - telefonická e-mailová podporaNež sa dostaneme do stanovovania cien, je to’Je tiež dôležité zvážiť, akú podporu môžete od PhotoShelter očakávať.

nechať’Keď čelíme tomu, technológia môže byť občas zložitá a ak narazíte na nejaké problémy s webovou stránkou, budete chcieť získať pomoc ihneď.

S aplikáciou PhotoShelter poskytujú telefonickú podporu (od 9:00 do 18:00 EST), e-mailovú podporu, webové semináre a databázu znalostí technickej podpory, ktorá vás prevedie, krok za krokom, ako veci nastaviť a riešiť, ak narazíte na problémy..

Považoval by som to za celkom dobre zaoblený systém podpory, čo je skoro to, čo by som očakával od staviteľa prémiových fotografií, ako je PhotoShelter..

Recenzia PhotoShelter – cenové plány

Program PhotoShelter je zadarmo na vyskúšanie. Majú a 14-dňová skúšobná verzia bez rizika takže sa môžete bezpečne prihlásiť a zistiť, či vám môžu skutočne prospieť.

Jedna vec, ktorú som neurobil’Rovnako ako v prípade ich 14-dňového procesu registrácie, je to, že požadujú, aby ste vložili informácie o svojej kreditnej karte, takže keď bezplatná skúšobná verzia skončí, ihneď začnete s mesačným predplatným.

Väčšina tvorcov webových stránok dnes poskytuje bezplatné skúšobné verzie bez toho, aby ste museli poskytnúť informácie o kreditnej karte. Je to však iba malá obťažnosť, akoby ste to nerobili’Ak ich nechcete naďalej používať, môžete ich kedykoľvek zrušiť.

Dobrá vec, ktorá sa týka poskytovania informácií vopred, je, že vaše používanie programu PhotoShelter bude po skončení bezplatného skúšobného obdobia bezproblémové a neprerušené..

PhotoShelter prichádza s 3 plánmi:

 • Základné – 9,99 $ mesačne
 • Štandardná – 29,99 dolárov mesačne
 • Pro – 49,99 dolárov mesačne

Recenzia PhotoShelter - cenové plány

Ak sa zaregistrujete pre svoj ročný plán, môžete ušetriť 8%, čo je približne 1 mesiac predplatného. Svojím spôsobom sa registrácia na 1 rok platí 11 mesiacov a získajte 12. mesiac zadarmo.

Kľúčové rozdiely medzi plánom Basic a Standard sú v tom, že získate so štandardným plánom omnoho viac dizajnových šablón, o 50 GB viac úložného priestoru, vlastný názov domény a tiež výhody partnera (získanie zliav s ostatnými partnermi súvisiacimi s fotografiou)..

Použitie plánu Standard (ktoré je tiež najobľúbenejšie medzi 80 000 používateľmi) je dôležité pri vytváraní vlastnej značky a ak máte rozsiahlu databázu obrázkov.

Kľúčovým rozdielom medzi štandardným programom a programom Pro je to, že pomocou programu Pro získate úložný priestor v hodnote 1 000 GB. Plán Pro je teda určený pre vážnych, hardcore fotografov, ktorí majú rozsiahlu databázu obrázkov.

Na povrchu sme’Počuli ste spätnú väzbu, že štandardný plán (ktorý je najobľúbenejší) je trochu drahý. Mali by ste však zvážiť všetky nástroje, ktoré dostanete od PhotoShelter. Ak spravíte všetky tieto úlohy ručne alebo sa pokúsite spravovať všetko pomocou rôznych programov a miniaplikácií, môže to byť časovo veľmi náročné.

S aplikáciou PhotoShelter je všetko, čo potrebujete na riadenie svojej firmy, umiestnené pod jednou strechou. Všetko je integrované bez problémov.

To vám nakoniec ušetrí veľa času, takže sa môžete zamerať na iné časti vašej firmy (napríklad na fotografovanie ďalších !!) Kľúčom je, aby technológia mohla uvoľniť váš čas tým, že bude spravovať administratívnu stránku vašej firmy, takže sa môžete zamerať na iné veci, ktoré chcete.

Okrem toho existuje 14-dňová skúšobná doba, takže to tak nie je’neubližuje im, že im dá šancu.

Recenzia PhotoShelter – záver & odporúčanie

Táto recenzia je užitočná?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map