Recenzie Tvorca webových stránok pre elektronický obchod

Hľadáte spustiť internetový obchod, ale nie ste si istí, kde a ako? my’Použili a preskúmali sme všetky najlepšie platformy elektronického obchodu na trhu a títo stavitelia vyšli na vrchol…


1

Shopify

Skóre: 4,7 / 5
Najlepšie všestranná platforma elektronického obchodu
Cenové rozpätie: 29 USD – 299 USD

Shopify je najlepšia platforma elektronického obchodovania na celom svete planéta. Prečo? Pretože to’je najkomplexnejší. Má širokú škálu predajných funkcií a aplikácií, vďaka ktorým je predaj snom. to’je na drahšom konci stupnice, ale so službou Shopify nie’Ak predávate iba zo svojho webu, môžete predávať aj zo sociálnych médií – Facebook, Pinterest a dokonca aj Instagram.

Výhody nakupovania:

 • Viackanálová integrácia
 • Brilantný systém zásob
 • Užívatelia s najväčšou pravdepodobnosťou odporúčajú
 • Celkovo najlepšie

Čo hovoria naši používatelia: “Celkovo to bol skutočne jednoduchý prístup k vytvoreniu vášho internetového obchodu. Mám úplnú kontrolu nad tým, ako a čo chcem umiestniť na svoje stránky, s ďalšou výhodou, že môžem kedykoľvek zmeniť všetko, keď chcem.”

Zistiť viac: prečítajte si celú recenziu služby Shopify

2

Wix eCommerce

Skóre: 4,3 / 5
Najlepší tvorca webových stránok s funkciou elektronického obchodu
Cenové rozpätie: 20 USD – 35 USD

Wix je náš tvorca webových stránok s hodnotením číslo 1 a hneď za obchodom Shopify je ponuka elektronického obchodu. Táto ľahko použiteľná platforma umožňuje používateľom vytvárať webové stránky v priebehu niekoľkých minút, takže vytváranie webových stránok je takmer také… zábava! Chýba predajná schopnosť spoločnosti Shopify, pokiaľ ide o vlastnosti a súpisy, ale je to tak’Je to skvelá a lacnejšia alternatíva, ak chcete na svojom webe predať iba niekoľko produktov.

Výhody elektronického obchodu Wix:

 • Jednoduché použitie a úpravy
 • Môže pridávať videá produktov
 • Veľký výber šablón

Čo hovoria naši používatelia: “Môžete doslova zmeniť všetko, stránku pokladne, stránku produktu. Je to všetko pod vašou kontrolou”.

Zistiť viac: prečítajte si celú recenziu elektronického obchodu spoločnosti Wix

3

BigCommerce

Skóre: 4,2 / 5
Najviac škálovateľná platforma a najlepšie zabudované funkcie
Cenové rozpätie: 29,95 USD – 249,95 USD

BigCommerce je ďalší gigant elektronického obchodu. to’Je to jasný víťaz, ak ste’znovu hľadáme v mierke a rozrastáme veľké podniky. to’Má skoro všetko, čo potrebujete ako zabudované funkcie (čo znamená žiadne dodatočné náklady), a podobne ako služba Shopify vám umožňuje predávať na viacerých kanáloch, ako sú Facebook a Instagram..

Výhody veľkého obchodu:

 • Umožňuje predaj viacerých kanálov cez sociálne médiá
 • Fantastické možnosti SEO
 • Vstavanejšie funkcie ako ktorýkoľvek iný tvorca

Čo hovoria naši používatelia: “Skutočne sa cítite pohodlne, keď viete, že sledovali váš predaj a rast, a zároveň pomáha vytvárať funkčnú dobre naformátovanú webovú stránku”.

Zistiť viac: prečítajte si celú recenziu spoločnosti BigCommerce

4

Elektronický obchod v štvorci

Skóre: 4,2 / 5
Najlepšie navrhnuté šablóny
Cenové rozpätie: 18 USD – 40 USD

Squarespace je najštýlovejší tvorca webových stránok v okolí, a preto poháňa toľko obchodov s elektronickým obchodom. tam’Je to široký výber úhľadných a neuveriteľne navrhnutých šablón elektronického obchodu, kvalitných funkcií a silného systému zásob. Nie’t oblek super veľké podniky, ale to’je ideálny pre svedomie pri návrhu.

Výhody štvorcového priestoru:

 • Najlepšie navrhnuté šablóny
 • Dobrý inventár a analytika pre tvorcu webových stránok
 • Integrácia sociálnych médií

Čo hovoria naši používatelia: “Vlastne mi to pripadalo prekvapivo intuitívne, veľa toho, čo som čítal, ma pripravilo na niečo, čo bolo príliš praktické a estetické v porovnaní s praktickým použitím, ale v skutočnosti mi bolo celkom jednoduché robiť základy”.

Zistiť viac: prečítajte si celú recenziu elektronického obchodu spoločnosti Squarespace

5

Weebly elektronický obchod

Skóre: 4,1 / 5
Veľká hodnota za peniaze
Cenové rozpätie: 5 USD – 38 USD

Weebly nedávno kúpil gigant na spracovanie platieb Square, ktorý usilovne pracoval na zlepšení svojej platformy elektronického obchodu. A oni’urobil som sa dobre – to’s jednoduché použitie a je v našich rebríčkoch najvýhodnejšou hodnotou za peniaze. to’Stále je nejaký spôsob, ako súťažiť s Shopify, ale je to tak’s určite silným uchádzačom.

Weebly profesionáli:

 • Dobré funkcie pre blogovanie
 • Funkčnosť stránky chránenej heslom
 • Jasné rozhranie
 • Najlepšia hodnota za peniaze

Čo hovoria naši používatelia: “Toto je pre internetový obchod, ktorý chce trochu viac osobnosti a chce byť schopný využiť drag and drop stavebné veci”.

Zistiť viac: prečítajte si celú recenziu elektronického obchodu Weebly

6

Volusion

Skóre: 3,9 / 5
Skvelé analytické funkcie
Cenové rozpätie: 15 USD – 299 USD

Volusion nedávno urobil niekoľko zmien. to’Teraz sa ľahšie používa, má viac možností platby a má úžasné analytické funkcie. Existujú však určité slabiny – môžete’t pridať blog a mnoho jeho funkcií môže’t konkurovať iným platformám v tomto zozname.

Prosusion prof

 • Poskytuje vám množstvo údajov a analytických prehľadov
 • Má jasný systém zásob
 • Veľa spôsobov platby

Čo hovoria naši používatelia: “Pre web, ktorý je tu na predaj produktov a podporu údajov, je Volusion práve toto”.

Zistiť viac: prečítajte si našu úplnú recenziu Volúcie

7

Elektronický obchod GoDaddy

Skóre: 3,7 / 5
Najjednoduchšie na použitie
Cenové rozpätie: 29,99 dolárov

Ak chcete, aby sa internetový obchod spustil do jedného dňa, pozdravte GoDaddy. Pomocou ADI (Artificial Design Intelligence) sa vytvorí obchod pre na základe informácií, ktoré ste im poskytli. Nevýhodou je, že obmedzuje vašu tvorivú kontrolu a nie’Nemajú rovnaké kvalitatívne vlastnosti ako ostatní stavitelia.

Výhody GoDaddy:

 • Podporuje viaceré odvetvia
 • Skvelé marketingové nástroje
 • Najrýchlejšie zostavenie

Čo hovoria naši používatelia: “Bolo to naozaj ľahké, ako také ľahké, čo bolo úžasné. Začína sa kladením otázok a potom ihneď príde s príkladom stránky, ktorá vám umožní vidieť, ako sa váš internetový obchod ožíva pred vami,’s veľmi vzrušujúce”.

Zistiť viac: prečítajte si celú recenziu elektronického obchodu GoDaddy

8

3dcart

Skóre: 3,7 / 5
Dobre, ale tam’je tam lepšie
Cenové rozpätie: 19 USD – 299 USD

3dcart je tvorca webových stránok elektronického obchodu s množstvom zabudovaných funkcií vrátane viac ako 160 spôsobov platby a 90 bezplatných šablón. Avšak, to’je ťažké ho používať a nemá’Neponúkame veľa kreatívnej kontroly, vďaka čomu je naša ‘najmenej pravdepodobné, že bude odporúčané’ tvorca webových stránok.

Výhody 3dcart:

 • Užitočné SEO výzvy
 • Schopnosť meniť témy kedykoľvek
 • Viac ako 160 platobných brán
 • 90 bezplatných šablón
 • 200+ zabudovaných funkcií

Čo hovoria naši používatelia: Vykonáva svoju prácu, ale nie príliš zjednodušený. Je to trochu všade”.

Zistiť viac: prečítajte si našu úplnú recenziu 3dcart

9

Veľký kartel

Skóre: 2,9 / 5
Jediná platforma, ktorú môžete predávať zadarmo
Cenové rozpätie: zadarmo – 29,99 dolárov

BigCartel je skvelý spôsob, ako spustiť internetový obchod bez rizika. Prečo? Pretože to’je jediným tvorcom elektronického obchodu na trhu, kde môžete predávať zadarmo! Jeho užívateľsky prívetivý proces na palube uľahčuje nastavenie, ale jeho základné vlastnosti a potreba kódovania ho frustrujú pre začiatočníkov.

Výhody kartelu Big Cartel:

 • Predávajte online zadarmo
 • Užívateľsky prívetivé výzvy počas nastavovania
 • Systém zásob ideálny na predaj jednotlivých výrobkov

Čo hovoria naši používatelia: “Jednoduchý a ľahko použiteľný nástroj na tvorbu webových stránok’Možno je to dobré, ak začínate a chcete základný obchod, ale nie taký veľký, ak chcete vyššiu úroveň prispôsobenia”.

Zistiť viac: prečítajte si celú recenziu spoločnosti Big Cartel

10

Ako kontrolujeme tvorcov webových stránok pre elektronický obchod?

Výber správneho staviteľa pre váš internetový obchod je dôležitý. to’je vzrušujúce. Môže vám dokonca priniesť veľa peňazí. A my chceme, aby ste pre vás našli ten najlepší zápas.

Testujeme každého staviteľa elektronického obchodu sami, aby sme vám mohli poskytnúť skutočný osobný pohľad na každý z nich. Ale my nie’t tam zastav. Na rozdiel od našich konkurentov získavame skupiny svetských ľudí, aby vyskúšali, preskúmali a ohodnotili každého staviteľa. Žiadame ich, aby vykonávali úlohy a povedali nám, čo si mysleli.

Kombinácia tohto prehľadu s našimi používateľmi’ skóre a hodnotenie, vytvárame skutočne hĺbkovú analýzu každého tvorcu webových stránok elektronického obchodu. my’znovu nehádajte, že GoDaddy Ecommerce je najjednoduchší staviteľ. my viem, že to je!

Okrem tohto dôkladného testovania používateľov tiež skúmame rukávy, aby sme preskúmali každý centimeter toho, čo robí staviteľa webových stránok elektronického obchodu začiarknutím políčka. Patria sem predajné funkcie a nástroje webových stránok, hodnota za peniaze, flexibilita dizajnu a pomocné a podporné funkcie.

Kombináciou všetkých týchto údajov sa ubezpečujeme, že’poskytujem tie najlepšie recenzie, na ktorých sa zakladajú vaše rozhodnutia. Naším cieľom je čo najviac uľahčiť váš život poskytovaním presných, aktuálnych a čestných recenzií staviteľov webových stránok elektronického obchodu.

Vykonávame hodiny hĺbkového prieskumu na každej platforme elektronického obchodu, ktorú skúmame, aby sme vám ušetrili čas a poskytli vám najlepší náskok pred konkurenciou..

11

Existujú aj ďalší stavitelia elektronického obchodu?

to’Nie je žiadnym prekvapením, deväť staviteľov elektronického obchodu v našom zozname aren’t iba možnosti tam. Všetci stavitelia sme’uvedené sú hostené, čo znamená, že nemáte’Nemusíte sa starať o správu aktualizácií alebo platenie za hostingové plány. Ale to’to nehovorím’Nemám na výber!

Tvorcovia elektronického obchodu s vlastným hosťovaním sú ďalšou obľúbenou možnosťou. Niekoľko staviteľov elektronického obchodu, ktoré hostia sami, zahŕňajú:

 • Magento
 • WordPress s WooCommerce
 • OpenCart

O tom, ako sa tieto porovnávajú s hosťovanými staviteľmi, si môžete prečítať v našej recenzii najlepšieho softvéru pre elektronické obchodovanie. Medzitým sme’Budem sa usilovne usilovať o to, aby sme vám priniesli najnovšie recenzie.

Tu’Je to plíživý pohľad na niektorých staviteľov elektronického obchodu, ktoré my’Budem testovať v nasledujúcich mesiacoch:

 • 1&1 IONOS
 • SITE123
 • Americommerce
 • Sellfy

12

Zhrnutie – Recenzie platformy elektronického obchodu

Výber najlepšieho výrobcu webových stránok pre elektronický obchod sa môže javiť ako veľké rozhodnutie. že’to je dôvod, prečo sme’Urobili sme výskum, aby sme vám priniesli tých najlepších staviteľov na trhu. Všetko, čo musíte urobiť, je vybrať ten, ktorý vám najviac vyhovuje!

my’Preskúmali sme každého z týchto staviteľov, aby vám pomohli nájsť dokonalé prispôsobenie:

 1. Shopify
 2. Wix eCommerce
 3. BigCommerce
 4. Elektronický obchod v štvorci
 5. Weebly elektronický obchod
 6. Volusion
 7. Elektronický obchod GoDaddy
 8. 3dcart
 9. Veľký kartel

Možno vás zaujal jeden alebo viac z týchto výrobcov elektronického obchodu. Nech už si vyberiete čokoľvek, môžete si byť istí, že ide o najlepšie značky v tejto oblasti. Prečo sa pozrieť na našu porovnávaciu tabuľku elektronického obchodu, aby ste vedúcich trhov videli vedľa seba? Porovnajte ich hodnotenia hviezdičkami, vlastnosti a ďalšie na jeden pohľad.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me