Revízia elektronického obchodu s veľkým kartelom 2020


Recenzia BigCartel

Recenzia BigCartel


Rating

3 z 5 hviezdičiek

Prečítajte si recenziu elektronického obchodu BigCartel

BigCartel je jediný tvorca elektronického obchodu, kde môžete zriadiť obchod a predávať online zadarmo. Vďaka jednoduchým funkciám predaja je BigCartel vhodný na predaj jednotlivých diel, ako sú umelecké diela, a nie hromadného nahrávania.’t sa snaží zväčšiť čoskoro. Začiatočníci sú podporovaní programom BigCartel’užívateľsky prívetivý proces na palube, s výzvami a pripomienkami, ktoré vám pomôžu nastaviť obchod. Aby ste z tohto staviteľa získali maximum, musíte vedieť, ako kódovať. Základné predajné funkcie a bezplatný plán robia z BigCartel bezrizikovú voľbu pre začatie podnikania v malom rozsahu.

Preskúmanie Lucy Carney

Posledná aktualizácia 2. januára 2020

veľký obrázok s recenziou kartelu

“Jediný tvorca elektronického obchodu, s ktorým môžete predávať zadarmo”

Veľký kartel je tvorca elektronického obchodu, ktorý vám umožňuje bezplatne vytvoriť internetový obchod. to’v porovnaní so staviteľmi elektronického obchodu, ako je Shopify, to však znamená, že by ste sa tomu mali vyhnúť? V tomto prehľade sme’Pozrime sa na Veľký kartel’s predajnými nástrojmi, cenami a ďalšími.

1

Aké sú výhody a nevýhody veľkého kartelu?

Veľké výhody kartelu# 1# 2# 3
Jediný tvorca elektronického obchodu, kde môžete bezplatne nastaviť a predávať online
Nastavenie internetového obchodu obsahuje čistú navigáciu a užívateľsky prívetivé výzvy
Ideálne pre umelcov, ktorí predávajú jednotlivé kusy
Veľké nevýhody kartelu# 1# 2# 3
Základné motívy a extrémne nízka úroveň prispôsobenia
Kódovanie je nevyhnutné na to, aby sa posunuli nad hranice výrobcu
Funkcie nemajú hĺbku a kvalitu

2

Prehľad Veľkého kartelu

Možno ty’Počul som o Big Cartel a chcel by som vedieť, či to je’s tým správnym tvorcom elektronického obchodu. Už to vieš’s iba bezplatný tvorca elektronického obchodu. Možno ty’znovu premýšľam, či to je’je príliš dobrý na to, aby to bola pravda? Čo’Je to naozaj rád stavať svoj online obchod s?

Našťastie pre vás, my’Skúsil som, testoval a hodnotil tohto staviteľa, aby ti povedal všetko, čo potrebuješ vedieť.

Veľký kartel je ideálny pre malé podniky, ktoré len začínajú, skôr než hľadajú rast.

Veľký kartel’S zadarmo plán je veľkou výzvou, najmä pre tých, ktorí majú rozpočet. Má užívateľsky prívetivý proces na palube, ktorý vás prevedie a vyzve nastavením vášho obchodu. Ale získať čo najviac z Veľkého kartelu, vy’Musím vedieť, ako kódovať.

Aj keď to môže’nekonkurovať lídrom na trhu, ako sú Shopify a BigCommerce, Veľký kartel je dobrou voľbou pre začatie malého podnikania.

Tu u expertov na tvorbu webových stránok by sme chceli, aby ste mali čo najlepšie skúsenosti s vytváraním svojich webových stránok. Či už to je’s výberom vhodného tvorcu webových stránok pre vaše portfólio, výberom najlepšieho elektronického obchodníka pre váš internetový obchod alebo nájdením perfektného poskytovateľa hostingu,’dostal som ťa pokryť.

Vykonávame prieskum, aby sme vám poskytli najlepšie recenzie a porovnania. my’Použili sme veľký kartel sami a to’nie všetky. Máme široký výber ľudí, ktorí to tiež používajú a hodnotia svoje skúsenosti. Strávili sme tiež hodiny bodovaním, hodnotením a analýzou všetkých veľkých kartelov’s funkciami. My sme to urobili’nenechajte výklenok alebo korisť netestovaný.

Čítajte ďalej a zistite, či je pre vás Big Cartel to pravé…

3

Aké ľahké je použitie veľkého kartelu?

Vytvorenie internetového obchodu by malo byť vzrušujúce. Niektorí by dokonca mohli povedať, že by to mala byť zábava. Určite by to nemalo’nenechajte sa frustrovane biť hlavou o stôl. Vždy testujeme ľahkosť použitia, pretože v skutočnosti je jedným z najdôležitejších faktorov výberu správneho výrobcu elektronického obchodu. Veľký kartel sa nelíši.

Ako to urobil Big Cartel?

Celkovo je čestná odpoveď: nie je skvelá. Ale ako vždy’je to viac ako len jedna strana tohto príbehu. Veľký kartel má na palube veľmi jednoduchý užívateľský postup. Takže keď ty’opätovné nastavenie vášho internetového obchodu vám poskytne užitočné výzvy, pripomienky a návrhy. Vedenie nastavenými úlohami spôsobuje, že je pre začiatočníkov priateľský a ľahko použiteľný.

Jeden používateľ to považoval za obzvlášť užitočné:

“Má svoje silné stránky v tom, že som sa cítil istejšie pri jeho používaní, pretože vás vedie úlohami, vďaka čomu sa cítil ľahšie.”

Problémy sa začnú raz’ste pripravení začať prispôsobovať a pridávať veci sami. Dizajn vášho webu sa točí okolo zvolenej témy. Samotné témy sú veľmi základné a poskytujú veľmi malý priestor na prispôsobenie. Ak teda chcete zmeniť alebo pridať niečo mimo usmernenie témy, narazíte na frustrujúce územie.

Ak chcete skutočne využiť svoje webové stránky a mať kontrolu nad vytvorením, budete musieť vedieť, ako kódovať. To je menej ako ideálne pre začiatočníkov. V skutočnosti to tak je’je to menej ako ideálne pre väčšinu ľudí, ktorí nie sú’t istí kodéry!

Veľký kartel bol na poslednom mieste v našich výskumných rebríčkoch pre ľahké použitie. Ak sa budete držať základov a radi sledujete danú tému bez toho, aby ste urobili veľa zmien, veľký kartel sa ľahko používa. Ale pre kohokoľvek, kto chce nejakú tvorivú slobodu, môže byť situácia dosť zložitá.

Spokojnosť zákazníkov

Aká je teda pravdepodobnosť, že niekto odporučí Big Cartel? Za svoje zákaznícke skóre získal 3/5 hviezdičiek 52% používateľov uviedlo, že to pravdepodobne odporúčajú. Zohľadnili sa tak skúsenosti používateľov, ako aj faktory, ako je cena a vlastnosti.

Tu’s tým, čo niektorí z našich používateľov povedali o Big Cartel:

“Jednoduchý a ľahko použiteľný nástroj na tvorbu webových stránok’Možno je to dobré, ak začínate a chcete základný obchod, ale nie taký veľký, ak chcete vyššiu úroveň prispôsobenia.”

“to’je celkom klamlivé, na začiatku som si myslel, že by bolo skutočne ľahké a priateľské k zákazníkom, pretože sa v ňom uvádzalo, že ste tam 10% cesty,’Nezabudnite na to, urobte to. Ale potom si uvedomíte, že všetko musí byť kódované na zadnom konci.”

Celkovo si ľudia myslia, že je veľmi jednoduché a ľahké rýchlo získať základnú stránku online. Ale väčšina to tiež považovala za obmedzujúcu a hovorila, že áno’Páčilo sa mi viac úprav.

4

Nástroje a funkcie predaja spoločnosti Big Cartel

Chcete, aby sa váš internetový obchod čo najviac predával. Od nahrávania vašich produktov až po zákazníka’s pokladňou, dobrý internetový obchod by mal mať nástroje na uľahčenie každej časti predajnej cesty.

Veľký kartel má množstvo základných predajných funkcií, ktoré podporujú váš internetový obchod. Prvá vec, ktorú treba mať na pamäti, je, že keď predávate zadarmo, môžete to urobiť’obmedzené na päť výrobkov a plechoviek’t vytvárať zľavy.

platby

S Big Cartel máte celý rad štandardných funkcií elektronického obchodu. Tieto zahŕňajú a mobilná aplikácia spravovať svoj obchod na cestách a tri druhy akceptovaných platieb.

poskytovatelia veľkých kartelových platiebVeľký kartel má pre váš internetový obchod tri platobné možnosti’s Pokladňa: Stripe, PayPal a Square.

Máte tiež prispôsobenú pokladňu vrátane potvrdzovacích e-mailov, ktoré odrážajú vašu značku a vybraný motív. tam’sekcia objednávok, kde môžete sledovať svoje transakcie a podrobnosti o objednávkach.

Niečo, na čo si treba uvedomiť, je Big Cartel’t PCI (Payment Card Industry) kompatibilný. To znamená, že’zodpovedá za dodržiavanie pokynov PCI týkajúcich sa spracovania a prijímania ľudí’s platobnými údajmi karty. Toto je veľká práca a problémy, ktoré nemáte’Nemusíte sa obávať s inými výrobcami elektronického obchodu.

Pozitívne je, že Big Cartel nie’t účtovať transakčné poplatky. Zvyčajný poplatok sa účtuje samotnou platobnou bránou. Napríklad platby kreditnou kartou budú účtované pri štandardnej sadzbe 2,2% + 30p. Samotný Big Cartel má 0% transakčné poplatky, dokonca aj podľa svojho bezplatného plánu!

aplikácie

Big Cartel odporúča používať aplikácie pre mnoho vašich funkcií elektronického obchodu. Na odomknutie funkcií, ako sú napríklad:

 • Predaj digitálneho tovaru
 • Vytváranie propagačných vyskakovacích okien
 • Prístup k pokročilejším finančným a analytickým nástrojom
 • Sprístupnenie drop-shipping svojim zákazníkom

Tieto môžu rozšíriť váš internetový obchod a vytvoriť lepší zážitok pre zákazníka. Tu je veľký kartel’Jeho bezplatný plán sa oplatí využiť, pretože tieto aplikácie každý mesiac zvyšujú náklady na váš web.

veľké aplikácie na správu kartelovBig Cartel odporúča používať aplikácie a doplnky tretích strán na rozšírenie a poskytnutie výkonnejších nástrojov pre váš internetový obchod.

my’nebudem sa vyhýbať pravde: Veľký Kartel má určite oblasti predaja, kde môže’nekonkurujú staviteľom elektronického obchodu, ako sú Shopify a BigCommerce. Internetový obchod by mal mať jednoduché funkcie, ako sú recenzie produktov, ktoré nie sú k dispozícii’Nie je k dispozícii ani pomocou aplikácií.

odbyt

tam’s Žiadne možnosti prihlásenia zákazníka pre stránky Big Cartel. Aj keď to pre niektorých nemusí byť obchodníkom s obchodmi, znamená to, že váš internetový obchod môže hosťovi ponúknuť iba odhlásenie. Vo svete online nakupovania, kde sme’Pri opätovnom ukladaní našich detailov na rýchle nákupy to nemusí u zákazníkov dobre klesať. Môžeš’t hromadné nahrávanie výrobkov, ktoré môžu byť časovo náročné, ak máte veľa zásob.

Vďaka nutnosti individuálneho nahrávania produktov je Big Cartel oveľa vhodnejší na predaj jednorazových produktov, ako sú umelecké diela a výtlačky. To odstraňuje problémy s pridaním mnohých variantov, ako je veľkosť a farba, čo by mohlo byť frustrujúce, ak by ste to urobili’napríklad prevádzkovanie obchodu s odevmi.

Sociálna

Dnes to je’nestačí len predať prostredníctvom jednej platformy. Bolo by to ako používať bicykel, keď v skutočnosti všetci ostatní kráčajú, jazdia a skútujú! Ty nie’nechcem si nechať ujsť. Našťastie s BigCartel môžete predávať prostredníctvom Facebooku a označovať produkty na Instagrame.

Môžete to nastaviť, aj keď’znovu na bezplatný plán. Nezabudnite, že na označovanie produktov na Instagrame musia byť vaše produkty schválené Facebookom aj Instagramom. Navyše budete musieť urobiť nejaké kódovanie, aby ste integrovali tieto platformy sociálnych médií do vášho obchodu.

Opustenie obnovenia košíka

Hlavná nevýhoda Veľkého kartelu je tu’s žiadne opustenie vymáhania košíka. Toto je hlavný problém a niečo, na čo by ste sa mali pri zakladaní obchodu skutočne zamyslieť. Opustené zotavenie košíka v podstate pomáha zvýšiť predaj zachytením neúplných objednávok.

Ak zákazník zadal svoje údaje, ale nechal výrobky v košíku bez odhlásenia, môžete im poslať upomienku. Pomáha vám to tiež analyzovať, prečo by niektoré produkty mohli opustiť viac ako iné.

Celkovo vzaté, Veľký Kartel nevie’Nemám čo ponúknuť ako väčšie a lepšie staviteľov elektronického obchodu. Poskytuje vám však rad štandardných funkcií na vytvorenie základného fungujúceho internetového obchodu. Navyše vám poskytuje výber aplikácií, ktoré vášmu webu dávajú väčšiu silu.

5

Aké dobré sú vzory šablón veľkých kartelov?

Takže viete, čo dokáže. Ale ako dobre to vyzerá, keď to vyzerá’robí to?

Na výber je 16 motívov veľkých kartelov. Všetci vyzerajú čisto a profesionálne, čo je skvelé pre rýchle oživenie vášho internetového obchodu. Pred vybratím témy si môžete zobraziť ukážku.

veľké motívy karteluVeľký kartel’s témy sú pekné, ale základné – sú’dobré na rýchle vybudovanie obchodu, ale obmedzte svoju tvorivú kontrolu.

Prepínanie tém

Bonus Veľkého kartelu’s témami môžete svoj motív kedykoľvek prepnúť. Vaše výrobky budú automaticky preformátovaný aby sa zmestili nový dizajn. to’Je však potrebné vedieť, že žiadny nový obsah (napríklad obrázky na pozadí) sa do nového štýlu neprenesie. Budete ich musieť znova nahrať manuálne, čo by mohlo byť časovo náročné.

Mobilná optimalizácia

V tomto nepretržitom svete je mobilná optimalizácia nevyhnutná. Vaši zákazníci musia mať možnosť jednoducho si prezerať a pracovať na vašom webe bez ohľadu na to, aké zariadenie používajú’znovu. Všetky z Veľkého kartelu’s témy sú plne mobilné reagovať. Každá z nich sa preformátuje tak, aby sa zmestili na mobilné obrazovky a tablety’netreba sa obávať, že vaši mobilní návštevníci zmiznú.

Pridávanie obrázkov

Pokiaľ ide o pridávanie a úpravu obrázkov, Big Cartel má čo ponúknuť menej ako jeho konkurenti. Na rozdiel od Shopify a BigCommerce, Big Cartel nemá’Nemám editor obrázkov. Namiesto toho môžete obrázky upravovať iba pomocou kódu. Obrázky musíte odovzdávať sami, pretože nie sú k dispozícii žiadne obrázky alebo kliparty.

flexibilita

Ďalším miláčikom je flexibilita. Témy sú reštriktívne a ponúkajú veľmi malú tvorivú slobodu. Témy nie sú’t dosť pôsobivý na to, aby sa väčšina ľudí cítila šťastná, keď ich necháte tak, ako sú. A ak sa chcete prispôsobiť, budete musieť získať kódovanie.

Celkovo veľký kartel’s témy sú funkčné, ale nie’t ísť extra míle, aby sa úpravy ľahko alebo vaše stránky vizuálne pôsobivé.

6

Pomoc a podpora veľkého kartelu

Big Cartel ponúka jeden typ priamej podpory vo všetkých svojich plánoch. Toto prichádza vo forme e-mailová podpora je k dispozícii od pondelka do piatka od 9:00 do 18:00 (EST). Ak ty’videl som live chat, don’Nechajte sa zmiasť – tým sa dostanete späť k e-mailovej podpore.

K dispozícii je tiež Znalostná základňa veľkých kartelov. Toto je jasne stanovené a dá sa ľahko navigovať. Takže si nepretrhajte vlasy z mätúcich stránok pomoci alebo nejasnej navigácie.

veľká vedomostná základňa karteluZnalostná základňa Veľkého kartelu obsahuje jasné oddiely, ktoré môžete prehľadávať, ako aj funkciu vyhľadávania.

Tu’čo jeden užívateľ musel povedať o svojich skúsenostiach s používaním Big Cartel’s pomoc a podpora:

“Úprava prepravných nákladov bola skutočne jednoduchá a bola dobre vysvetlená v znalostnom centre pomoci a podpory.”

Aj keď Big Cartel nemusí mať k dispozícii množstvo pomocných a podporných funkcií a zdrojov, je skutočne dobré podporovať používateľa v samotnom procese budovania. S tým časté výzvy, pripomienky a správy, vy’je menej pravdepodobné, že sa obrátia na e-mailovú podporu alebo budú hľadať odpovede v databáze znalostí.

7

Big Cartel Pricing – je to dobrá hodnota za peniaze?

Na konci dňa sú náklady jedným z najdôležitejších faktorov pri rozhodovaní. vy’Chceli by ste, aby ste zarobili peniaze cez svoje stránky, nakoniec, nie striekajúc všetky svoje úspory!

Dobrá správa je, Veľký kartel’s hlavnou atrakciou je jej bezplatný plán. to’je jediným tvorcom elektronického obchodu, kde si môžete vytvoriť internetový obchod a prijímať platby zadarmo!

Veľký kartel má štyri cenové plány. Tieto sa pohybujú od 0 dolárov na bezplatný plán až po 29,99 dolárov mesačne na najdrahší titánový plán. Počet produktov, ktoré môžete prostredníctvom svojho obchodu predať, sa v rámci plánov pohybuje od piatich do 300.

Na bezplatnom pláne môžete predať až päť produktov. Vďaka základným funkciám, ako je jeden obrázok na produkt, a možnosti propagácie prostredníctvom Facebooku a Instagramu, ako aj vášho webu, je to dobrá voľba pre začínanie malých.

plány veľkých cien karteluVeľký kartel ponúka štyri cenové plány, od 0 do 29,99 dolárov mesačne. Hlavným rozdielom medzi plánmi je počet produktov, ktoré môžete prostredníctvom svojho obchodu predať.

Môžete predať 25 produktov za osobný plán 9,99 dolárov mesačne, 100 produktov za plán diamantu 19,99 dolárov mesačne a 300 produktov za plán titánu, ktorý je najvyšší za 29,99 dolárov mesačne.

Napriek veľkému kartelu’Pri stupňovitých plánoch zostávajú ponúkané vlastnosti základné vo všetkých cenových hladinách. Napríklad Shopify’S plánom 29 dolárov mesačne získate v porovnaní s Big Cartel neobmedzené produkty’s 300. Takže, ak ste’Ak chcete rozšíriť svoj internetový obchod, vyhral Big Cartel’Nedá ti najlepšiu hodnotu za peniaze.

Ale ak vy’hľadám začať malý a udržať ho malý, Toto je jediný bezplatný nástroj na tvorbu elektronického obchodu v okolí. A teraz’je to niečo, o čom kričať!

Používanie plánu zadarmo je samozrejme obmedzené. Môžeš’t pripojiť vlastnú doménu pre jednu. To znamená, že budete mať “.bigcartel.com” v názve svojej webovej stránky namiesto toho, aby ste mali prispôsobenú webovú adresu, napríklad www.mystore.com.

Môžete tiež’t nevytvárajte žiadne zľavy na bezplatnú verziu. Aj keď to nie je’t ideálne, to’nie je koniec sveta. Môžete to obísť jednoduchou zmenou ceny ručne. Práve si vyhral’t byť schopný poslať zľavové kódy alebo kupóny svojim zákazníkom. Ako vždy’Je to vaša voľba, ak ide o istič obchodov v internetovom obchode alebo nie.

Celkovo ponúkajú ďalší stavitelia elektronického obchodu lepšiu hodnotu za peniaze. Veľký kartel’s obmedzenými a základnými funkciami to bráni tomu, aby bol pôsobivý. Ale ak vy’ak sa chystáte začať na bezplatnom pláne, je to perfektná voľba! Žiadny iný tvorca vám nedovolí predávať online bez prihlásenia na platený program. Veľký kartel si preto zaslúži veľký výkrik pre túto vzácnu ponuku!

Veľký kartel: záver

Big Cartel je tvorca elektronického obchodu s mnohými kladmi a zápormi.

Jeho odvolanie spočíva v jeho bezplatnom pláne, ako jediný tvorca elektronického obchodu, ktorý vám umožňuje bezplatne predávať online. Navyše, má žiadne transakčné poplatky.

Jeho dizajn sa najlepšie hodí každému, kto chce predať jednorazové kúsky ako umelecké diela alebo výtlačky. Nie je to tak vhodné na pridávanie množstva rôznych variantov, ako je veľkosť a farba, pretože ich musíte pridať jednotlivo. Ak teda’hľadáte skutočne rozvinutý obchod’Najlepšie hľadať inde.

Má štandardné predajné funkcie, ktoré budú podporovať malý internetový obchod. Obmedzenia niektorých z týchto funkcií znamenajú, že môžete skončiť so slušnou prácou. Ale ak máte malý počet výrobkov, nemali by ste to mať’nespôsobuje priveľa problémov.

Ak teda’znovu sa snažíme rozšíriť svoje podnikanie, nie je to správna voľba. Ale ak vy’znovu začínajúc malé a požadujú iba základné predajné funkcie, Veľký kartel by mohol byť tým pravým miestom na štart.

Big Cartel Review: FAQs

Môžem rozšíriť svoje podnikanie na Big Cartel?

Radi by sme’t Odporúčam Big Cartel pre rast vášho podnikania. Pri najdrahšom pláne s titánom za 29,99 dolárov mesačne môžete predať maximálne 300 produktov. Aj keď to umožňuje prejsť hore rôznymi plánmi Veľkého kartelu, je to tak’nie je to dosť na to, aby ste rozšírili svoje podnikanie vo väčšom rozsahu. Ak chcete rozšíriť svoje podnikanie’Je lepšie sa pozrieť na rozvinutejšie subjekty vytvárajúce elektronický obchod, ako sú Shopify a BigCommerce.

Môžem zarobiť peniaze z Veľkého kartelu?

Áno! Produkty môžete predávať vytvorením internetového obchodu pomocou služby Big Cartel. Ešte lepšie je, že sa môžete prihlásiť do programu zadarmo, takže môžete urobiť všetko bez toho, aby ste museli minúť jediný cent v predplatnom! Jednoducho si vytvorte internetový obchod, zverejnite ho a sledujte svoj predaj.

Existujú skryté náklady s Big Cartel?

Tam nie sú’t skryté náklady! Ale to’Je dôležité vedieť, že budete musieť použiť aplikácie tretích strán ako Zapier, aby ste z obchodu Big Cartel získali maximum. To môže zvýšiť mesačné náklady na vaše webové stránky’to stojí za to faktoring, keď vy’znovu premýšľam o rozpočte.

Je Veľký kartel naozaj zadarmo?

Áno! Veľký kartel má štyri cenové plány – najnižšia je bezplatná tarifa za 0 dolárov mesačne. Vyhral si’Nezískajte ani účtované transakčné poplatky od spoločnosti Big Cartel. Jediný poplatok je obvyklý poplatok, ktorý sa uplatňuje platobnou bránou. Ak chcete rozšíriť alebo vylepšiť svoje stránky, budete musieť platiť za inštaláciu aplikácií tretích strán. Toto je voliteľné, ale spoločnosť Big Cartel dôrazne odporúča, aby ste z internetového obchodu vyťažili maximum.

Čo môžem predať na Big Cartel?

Môžete predať fyzikálne produkty automaticky cez Veľký kartel. Ak chcete predať digitálny tovar môžete, ale vy’Musím si stiahnuť aplikácie tretej strany, ako je Pulley (od 6 dolárov mesačne).

Môžete tiež predávať prostredníctvom Facebooku a označte produkty na Instagrame z vášho veľkého kartelu, ale všetky produkty musia byť schválené týmito platformami. Veľký kartel je najvhodnejší pre umelcov, ktorí predávajú výtlačky a jednotlivé kusy. Je to preto, že’Je to jednoduchšie ako predaj výrobkov, ako je odev, ktorý zahŕňa množstvo variantov vo veľkosti a farbe.

Viac informácií o týchto platformách nájdete v našom sprievodcovi predajom na Facebooku a o tom, ako zarobiť peniaze na Instagrame.

Je veľký kartel dobrý?

Veľký kartel je vhodný pre malých začiatočníkov. Má základné vzory a nástroje na predaj a má plán zadarmo takže môžete začať predávať bez toho, aby ste riskovali svoje ťažko zarobené peniaze. Ale môže’• Nesúťažiť s ostatnými výrobcami elektronického obchodu s rozvinutejšími funkciami a pokročilejšími cenovými plánmi. Ak chcete rozšíriť svoje podnikanie, odporúčame vám porovnať rôznych výrobcov elektronického obchodu, aby ste našli tú najlepšiu voľbu.

Čo je tvorca elektronického obchodu?

Tvorca elektronického obchodu je platforma, ktorá sa špecializuje na pomoc pri vytváraní internetového obchodu na predaj online. To znamená, že prichádzajú s predajnými nástrojmi a funkciami a prispôsobenými návrhmi, aby bola budova vášho obchodu čo najjednoduchšia a najúspešnejšia. Populárne staviteľov elektronického obchodu patrí Shopify a BigCommerce.

Existujú tiež tvorcovia webových stránok, ktorí majú plány a funkcie elektronického obchodu. Ich príklady sú: Wix, Weebly a Squarespace. Títo stavitelia často disponujú vyššou úrovňou kreatívnej kontroly a ľahšie navrhujú, ako vyzerá váš obchod.

Či už si vyberiete staviteľa elektronického obchodu alebo tvorcu webových stránok s funkciou elektronického obchodu, vy’Mám veľa na výber! Závisí to od vašich vlastných preferencií a rozsahu vášho podnikania. Prezrite si najlepších staviteľov internetového obchodu v našej porovnávacej tabuľke.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map