1 a 1 prehľad IONOS 2020 | Je to najlepší obchodný webový tvorca?


Najlepšie pre

Najlepšie pre podniky s bielym golierom


1 a 1 IONOS

Celkové hodnotenie

4 z 5 hviezdičiek

Ak ste sa pokúšali vytvoriť webovú stránku pre svoju malú firmu, potom je k dispozícii pomoc. 1&1 IONOS MyWebsite vám poskytuje všetky nástroje, ktoré máte’Musím si vytvoriť skvelé miesto, a to s polovičným okom do budúcnosti.

Aké sú výhody a nevýhody 1&1 IONOS?

Pros

 • Škálovateľné nástroje, ktoré pomôžu podnikom rásť
 • Šablóny pokrývajú široké spektrum priemyselných odvetví
 • Mnoho funkcií, ktoré sa dajú ľahko vložiť

Zápory

 • Šablóny nie sú k dispozícii’t rovnako dobre ako tie od ostatných tvorcov webových stránok
 • K dispozícii nie je žiadny bezplatný plán
 • Dátumové rozhranie

Prehľad 1&1 IONOS

1&1 IONOS MyWebsite je webový tvorca určený pre profesionálov. Jeho dizajn, vlastnosti a rozhranie sú zamerané na pomoc malým podnikom pri online pripojení.

Ale predtým, ako sa k tomu dostaneme, nechajme’s krok späť.

Tvorca webových stránok je online program, ktorý vám pomôže vytvoriť si vlastnú webovú stránku. Ty nie’Nepotrebujete vedieť, ako kódovať’Nepotrebujem rozvetviť tisíce dolárov, a to’Vytvorenie vám zaberie iba pár hodín!

Tu u expertov na tvorbu webových stránok testujeme veľa tvorcov webových stránok. Nemáme’nechcem ti len povedať o tých najlepších na trhu – chceme vás spárovať s tvorcom webových stránok, ktorý vyhovie vašim osobným potrebám.

A teraz’Vyčistili sme to my’Prevediem vás, ako dobre 1&1 IONOS naozaj je.

Aké ľahké je použitie?

Je to len pre malé podniky?

Čítajte ďalej a zistite to…

Ďalšie informácie

Toto preskúmanie sa týka 1&1 IONOS’ tvorca webových stránok, MyWebsite. Spoločnosť tiež poskytuje hosting – môžete si prečítať náš 1&1 recenzia hostiteľa IONOS tu.

Ako ľahké je 1&1 IONOS na použitie?

Účelom tvorcu webových stránok je čo najrýchlejšie a najjednoduchšie vytvoriť webovú stránku. Rovnako ako väčšina, 1&1 IONOS vám dáva šablóny, z ktorých môžete pracovať.

Tieto šablóny slúžia ako východisková základňa. oni’rozdeľte ich do kategórií a príďte s ukážkovým textom a obrázkami, aby ste mohli rýchlo získať dojem, ako bude váš web vyzerať.

1 a 1 šablóny1&1 IONOS má na výber veľa šablón, ktoré vás dostanú na skvelý začiatok.

Raz ty’Ak ste sa rozhodli pre svoju šablónu, môžete ju začať vyplniť svojím vlastným obsahom. Vyzerá to dosť jednoduché, správne?

Správny. Chceme však vedieť, aké ľahké to nájdete. Aby sme to dosiahli, musíme svetských ľudí vyskúšať 1&1 IONOS a spätná väzba na ich myšlienky. Tu sú len niektoré z ich komentárov:

Použitie šablón poskytuje určitú formu pohodlia, pretože vie, že už pre vás je veľa práce.

Niektoré veci boli ľahko zrozumiteľné a celkom intuitívne, napríklad zmena vecí na stránke. Stačí kliknúť a vyskočí.

Jediným hlavným problémom, s ktorým sa ľudia stretli, bolo prispôsobiť ho 1&1 IONOS’ šablóny. Môžete vložiť svoj obsah do šablóny, ale pohybujúce sa veci okolo stránky môžu byť frustrujúce.

Je to preto, že rozhranie na úpravy funguje v častiach. V každej určenej sekcii môžete veci pohybovať, ale nie kdekoľvek na stránke. To však znamená, že vaše webové stránky už nikdy nebudú vyzerať chaoticky.

Ak ty’Ak hľadáte tvorcu webových stránok, ktorý ponúka úplnú kreatívnu kontrolu, mali by ste sa pozrieť na našu recenziu spoločnosti Wix.

Najlepší tvorcovia webových stránok – Vyskúšajte smotanu plodiny krajiny vytvárania webových stránok.

Spokojnosť zákazníkov

Čo si teda používatelia myslia o 1&1 IONOS MyWebsite?

Keď sme sa pýtali, 60% ľudí uviedlo, že odporúčajú 1&1 IONOS priateľovi.

Nielen to ukazuje, že väčšina ľudí mala pozitívnu skúsenosť s 1&1 IONOS, ale tiež naznačuje, že platforma má viac využitia ako len obchod.

Je 1&1 IONOS je pre vás to pravé?

1&1 IONOS pre blogovanie

Blogovanie je jedným z 1&1 IONOS’ najväčšie silné stránky.

1&1 IONOS ponúka funkcie špeciálne navrhnuté pre blogovanie, napríklad zobrazovanie kategórií článkov, umožnenie komentárov k príspevkom, sociálne záložky, funkciu vyhľadávania a informačný kanál RSS..

Vďaka tomu je skvelý nástroj na tvorbu webových stránok, ktorý potrebujete použiť, ak potrebujete webovú stránku s blogmi alebo ak má vaša firma blog, ktorý chce propagovať. Ak ty’ak sa chcete dozvedieť viac o tom, ako začať svoj vlastný blog, prečítajte si nášho sprievodcu.

1&1 IONOS pre podnikanie

Tu je 1&1 IONOS prichádza sám o sebe. Tvorca webových stránok MyWebsite je nastavený na pomoc malým podnikom pri online pripojení.

1&1 IONOS prichádza s bezplatnou doménou pre prvý rok, osobným e-mailovým účtom, vstavaným e-mailovým marketingom, integráciou sociálnych médií a nástrojmi pre SEO (optimalizácia vyhľadávacích nástrojov).

Môže tiež preložiť vaše stránky do viacerých jazykov. To je skvelé, ak vy’znovu hľadať propagáciu svojich služieb v rôznych krajinách, ale viac o tom neskôr.

5 najlepších tvorcov webových stránok pre malé podniky – Pozrite si ďalšie najvyššie platformy pre webové stránky malých firiem.

1&1 IONOS pre elektronický obchod

V minulosti sme videli 1&1 IONOS’ funkčnosť elektronického obchodu je iba užitočným doplnkom, ale je to’odvtedy prešla dlhá cesta. V súčasnosti sú v ponuke tri plány, z ktorých najpokrokovejšie (Online Store Expert) vám umožňuje integrovať váš obchod s Facebookom, Instagramom, Ebay a Amazon a predať až 1 000 000 produktov / služieb. Vôbec nie zlé!

Zatiaľ čo’Stále máme pred sebou dlhú cestu, aby zodpovedala výkonu špecializovaných platforiem elektronického obchodu, ako je Shopify it’Je to určite oveľa viac škálovateľné ako ostatní tvorcovia webových stránok s plánom elektronického obchodu.

 • Tabuľka porovnania nástroja na tvorbu webových stránok pre elektronický obchod – Úplné rozdelenie trhu s výrobcami obchodov online nájdete v našej podrobnej tabuľke.
 • 5 najlepších tvorcov webových stránok pre elektronický obchod – Kliknutím sem zobrazíte náš zoznam najlepších staviteľov internetového obchodu.

1&1 IONOS pre portfólio

Portfólio stránky určite nie sú’t pevnosť 1&1 IONOS. Šablóny majú pre nich firemnejšiu podobu a vzhľadom na nedostatok kreatívnej kontroly ich nemajú’Skutočne nepracujú pre umelecký priemysel.

Môžete vytvárať fotogalérie, pridávať posudky a vkladať živé kanály zo svojich sociálnych médií. To je skvelé pre predstavenie nejakej práce, ale je to’ak to nestačí’s hlavným zameraním vašej stránky.

Squarespace je jasným víťazom, pokiaľ ide o budovanie kreatívnych portfóliových stránok. Jeho šablóny sú moderné a štýlové’to nielen my hovoríme, že – to’Používajú ho aj mnohí profesionálni fotografi a umelci.

1&1 IONOS pre škálovateľnosť

Vďaka vstavaným marketingovým nástrojom, funkciám SEO a viacjazyčnému prekladu sme’d povedať 1&1 IONOS je veľmi škálovateľný.

Vaše webové stránky môžu rásť s vašou firmou a môžete dokonca začať predávať online, ak si budete priať. Opäť 1&1 IONOS je určený pre malé podniky a weby zamerané na blogovanie: ak áno’s typom stránky, na ktorej ste’potom znova’Dokážete rozšíriť svoje podnikanie / blog bez problémov.

Nástroje a funkcie

Pokiaľ ide o pridávanie funkcií (alebo miniaplikácií pri ich volaní), 1&1 IONOS robí proces čo najjednoduchším.

Z bočného panela (vpravo) môžete drag and drop čokoľvek, čo sa vám páči, priamo na vaše stránky – áno, je to’je to ľahké!

Premýšľajte o tom ako trochu ako PowerPoint. Jednoducho vyberte požadovaný widget a potom ho presuňte na požadované miesto’rád ju umiestnim na vašu stránku.

Text, videá, sociálne tlačidlá, mapy, kontaktné formuláre – pomenujete ich, 1&1 IONOS vám umožní vložiť ho.

Tieto widgety sú kategorizované tak, aby ich bolo ľahké nájsť. Na paneli vyššie môžete tiež vyhľadať niečo konkrétne.

Pokiaľ ide o nástroje, je to’Je tu niekoľko skutočne skvelých, ktoré vám môžu pomôcť rásť a vyniknúť. Nižšie sú uvedené tri najdôležitejšie:

Viacjazyčný preklad

Ty nie’netreba sa spoliehať na občasný prekladač Google Translate. S 1&1 IONOS, môžete preložiť svoju stránku’s obsahom do 62 rôznych jazykov. Nielen to, ak aj vy’Ak máte na svojom webe viac jazykov naraz, môžete mať v ľubovoľnom čase až 25 jazykov. Veľmi dobre!

1 a 1 miniaplikácie

Je to fantastický nástroj pre každého, kto pracuje na medzinárodnej úrovni. Ty nie’nemusíte sa obmedzovať na trhy v USA a Veľkej Británii – inzerujte svoje služby v španielčine, francúzštine alebo dokonca v mandaríne!

Cieľoví návštevníci

Jeden elegantný nástroj 1&1 ponuky IONOS vám umožňujú zmeniť vaše stránky’s obsahom na základe toho, kto’s prezeraním alebo ročným obdobím.

nechať’hovorím ti’stomatologická prax a chcete informovať nových zákazníkov, že môžu získať bezplatnú konzultáciu. Svoje stránky môžete nastaviť tak, aby sa novým návštevníkom zobrazovala bezplatná konzultačná ponuka, ale ostatní vyhrávali’t – úžasné!

Funguje to aj pre sezónne ponuky. To, čo ľudia vidia na vašich stránkach, môžete zmeniť tak, aby odrážali kalendárny mesiac.

Pomoc a podpora

1&1 IONOS ponúka e-mailovú a telefonickú podporu 24 hodín denne, 7 dní v týždni. Okrem toho má k dispozícii live chat od 8:00 do 20:00 a vyhradenú vedomostnú základňu.

Čerešničkou na torte je však nový osobný konzultant. Toto je zamestnanec, ktorého môžete priamo kontaktovať a získať odporúčania, vysvetlenia a rady.

Pomoc 1 a 1Títo osobný konzultanti sú odborníci a budú vám schopní pomôcť s akýmikoľvek konkrétnymi problémami, ktoré môžete mať.

Je 1&1 IONOS dobrá hodnota za peniaze?

1&1 IONOS má dva druhy cenových plánov – elektronický obchod a neobchodný obchod.

Jediným neobchodným plánom je internetový obchod ‘Online plán’. to’je váš základný tvorca webových stránok, ktorý sa dodáva so všetkými 1&1 IONOS’ základné vlastnosti. Môžete to urobiť ako plán elektronického obchodu’s tým predávať online.

Ak ty’Ak chcete na svojom webe predávať, máte na výber tri plány elektronického obchodu:

 • Internetový obchod – $ 15 / mesiac
 • Online obchod – rozšírené – $ 25 / mesiac
 • Expert na internetový obchod – $ 45 / mesiac

1 a 1 plány elektronického obchodu IONOS1&1 IONOS ponúka tri plány elektronického obchodu v rozmedzí od $ 15 – 45 $ / mesiac.

Hlavným rozdielom medzi plánmi elektronického obchodu je počet produktov, ktoré máte’znovu na sklade; s plánom internetového obchodu môžete predať až 5 000. S online obchodom Advanced plánujte’s 10 000 as plánom Expertného obchodu online môžete predať až 1 000 000 výrobkov.

Ďalším kľúčovým rozdielom je počet ďalších kanálov, ktoré ste vy’integrovať sa s. S plánom internetového obchodu vy’opäť obmedzené na obchod Facebook. Plán rozšíreného internetového obchodu pridáva do mixu Instagram as plánom Expertného online obchodu vás plánuje’Mám tiež možnosť Amazon a Ebay. Aj keď sa chcete venovať iným kanálom, za 45 dolárov mesačne je odborný plán pre internetový obchod určite tou správnou cestou.

Všetky plány (elektronický obchod alebo neobchodný obchod) prichádzajú s bezplatnou doménou a e-mailovými účtami, sociálnymi médiami a podnikovými miniaplikáciami a nástrojom viacjazyčného prekladateľa. Môžeme vymyslieť oveľa horšie spôsoby, ako minúť päť dolárov!

tam’s bezplatná skúšobná verzia alebo plán s 1&1 IONOS, ale za 60 dolárov za celý rok to počítame’stojí za to sa na to pozrieť a zistiť, čo si myslíte.

1&1 Prehľad IONOS: Zhrnutie

1&1 IONOS je solídny tvorca webových stránok’predstierať, že je čokoľvek’s nie.

Ak chcete nejaké honosné, bohato vypálené webové stránky, existuje mnoho ďalších platforiem, z ktorých si môžete vybrať. Ale ak chcete, aby seriózny web propagoval vaše podnikanie, 1&1 IONOS MyWebsite je webový tvorca pre vás. Stránky môžete dať dokopy rýchlo a ľahko, bez toho, aby ste museli minúť majetok – alebo dokonca veľa utrácať.

Vďaka vynikajúcim nástrojom, ako je e-mailový marketing, viacjazyčný preklad a nepretržitá pomoc a podpora, ste vy’Budete mať všetko, čo potrebujete na rýchle a rýchle fungovanie vašich webových stránok a potom, keď príde čas, efektívne rozšírte svoje výsledky.

my’d odporúčať, aby sa malé podniky a blogeri prihlásili na 1&1 IONOS a uvidíte, čo si myslia. to’je tak lacný ako päť dolárov mesačne a mohol by vám pomôcť zrealizovať váš sen.

1&1 recenzia IONOS: Najčastejšie otázky

A čo 1&1 IONOS hosting?

1&1 IONOS’ hostingové služby sú samostatné od tvorcu webových stránok. Ponúka webhosting, cloud hosting a vyhradený hosting. Ak ty’Mám záujem dozvedieť sa viac o hostovaní, prečítajte si náš článok o ‘čo je hosting’ tu.

Ako môže 1&1 IONOS mi pomáha pri hodnotení na Google?

Existuje veľa spôsobov, ako vylepšiť svoje webové stránky’s poradie, ale 1&1 IONOS má niektoré skutočne užitočné funkcie SEO, aby vám poskytol najlepšiu možnú šancu. Možné sú napríklad vytváranie vlastných meta titulov a popisov, získanie podpory kľúčových slov a integrácia služby Google Analytics.

Sú 1&1 IONOS’ šablóny pre mobilné zariadenia?

Áno! Všetky 1&1 Šablóny IONOS reagujú na mobil, čo znamená, že sa automaticky prispôsobujú rozmerom obrazovky telefónu a tabletu. Jedna vec, na ktorú si treba dať pozor, je, že môžete’• zmena šablón po spustení vašich stránok. Niečo, čo by ste mali mať na pamäti, keď si ho vyberiete: choďte na šablónu, ktorá s vami môže rásť.

Našiel náš 1&1 Užitočné hodnotenie IONOS?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me