Gator Review 2020: Je pre vás nový nástroj na tvorbu webových stránok hostgator vhodný?

HostGator je jedným zo sveta’s najväčšími poskytovateľmi webhostingu. Ponúka rad služieb, ktoré sú na špičkovej úrovni, medzi ktoré patrí aj vlastný webový tvorca Gator.


Gator je jednoduchý tvorca webových stránok zameraný na tých, ktorí majú malú technickú odbornosť a potrebujú základnú webovú stránku. Kombinuje intuitívny editor drag-and-drop s hrsťou šablón, len na vás čaká, až na ne vložíte svoj vlastný roztočenie.

to’Má veľa funkcií (aj keď niektoré sú celkom základné), vďaka čomu je ideálny pre každú malú firmu, ktorá potrebuje inzerovať službu alebo osobné stránky, ako sú blogy..

Recenzia webhostingu hostgator

V priebehu tohto preskúmania sme’Urobím stručné zhrnutie Gator’s kľúčové oblasti, a ponoriť naše zuby do svojich silných a slabých stránok. Ale najskôr tu’s prehľadom Gator’s klady a zápory:

Gator ProsGator Cons
  • Neuveriteľne ľahko použiteľný editor
  • Veľká integrácia sociálnych médií
  • Lacné registračné ceny
  • Nie je vhodný pre zložité webové stránky
  • Žiadny vstavaný e-mailový marketing
  • Obmedzené centrum pomoci

1

Jednoduchosť použitia

Začíname s Gatorom je kúsok koláča. Raz ty’Zaregistroval som sa, prvá vec, ktorú si’Musím urobiť výber šablóny (A.K.A téma).

Gator to zjednodušuje tým, že rozdeľuje všetky svoje šablóny do odvetví (viac v ďalšej časti). tam’s vyhľadávacím panelom, ak chcete vylepšiť konkrétny dizajn.

Potom vstúpite do editora, ktorý používa iba drag-and-drop. To znamená, že môžete na svoje webové stránky z bočného panela presunúť čokoľvek a umiestniť ho presne tam, kam chcete.

Ak ty’Už ste niekedy používali program PowerPoint, kde môžete na svojich snímkach posúvať veci’Nebudem mať problém s Gatorom.

Iní tvorcovia webových stránok, ako je Wix, tiež používajú editor presúvania myšou’je všeobecne považovaný za najjednoduchší spôsob, ako navrhnúť svoje vlastné webové stránky.

Navyše, Gator prichádza s praktickým inštruktážnym sprievodcom, kde ste vy’Dozviem sa, kde je všetko v poriadku. Žiadne utrácanie pol hodiny sa snaží prísť na to, kde ‘Upraviť text’ tlačidlo je!

Nalodenie GatorGator’s rýchly návod znamená, že ste’Budem presne vedieť, čo si ty’robím to hneď zvnútra.

Keď už hovoríme o texte, môžete bez námahy meniť veľkosť písma, meniť písmo a meniť farby. To isté platí pre triedenie obrázkov, ako aj vkladanie skvelých funkcií, ako sú blogy, príspevky v sociálnych médiách a videá.

Stručne povedané, Gator uľahčuje každému vytvoriť si vlastnú webovú stránku bez ohľadu na počítačové zručnosti.

2

Návrh šablóny & prispôsobenie

Keď sme sa dotkli vyššie, Gator vám ponúka zbierku šablón, z ktorých si môžete vybrať. oni’rozdelené do kategórií, ako je napríklad podnikanie & poradenstvo, krása & móda a hudba & zábava, čo uľahčuje filtrovanie toho, čo vy’hľadám.

Šablóny GatorKaždá šablóna je jasne zobrazená, kategorizovaná a prehľadávateľná.

Jedna vec, ktorú by sme povedali, je, že rozmanitosť vzorov šablón je trochu obmedzená. oni’re tiež základné základné, čo je v poriadku pre určité potreby, ale neodporúča sa, ak vy’v kreatívnom priemysle, ako je grafický dizajn fotografie. Ak to’v prípade, pozrite sa na Squarespace.

Prechod na editáciu Gator’s šablón, my’Spomenuli sme, aké ľahké je presúvať veci a meniť ich veľkosť, je však potrebné pri pridávaní nového obsahu pamätať na jednu dôležitú vec.

Na rozdiel od Wix a ďalších tvorcov webových stránok, s Gatorom vyhral váš obsah’t sa automaticky upraví, keď vložíte nový prvok alebo funkciu. Čo sa stane, váš obsah sa začne prekrývať alebo sedieť nad sebou. To znamená’Je dôležité, aby ste na svoju stránku vytvorili priestor ešte pred pridaním ďalších vecí do systému.

Celkovo však Gator’Šablóny sú viac ako vhodné na tento účel a poskytujú vám skvelú východiskovú základňu na odradenie.

3

Vlastnosti

Gator vám ponúka všetky základné funkcie’d od tvorcu webových stránok, spolu s niekoľkými peknými bonusmi.

Funkcie GatorPri pohľade na prvky, ktoré môžete pridať, vám Gator veľmi jasne objasní, ktoré funkcie sú v ponuke.

Vo všetkých cenových plánoch je zahrnutý bezpečnostný certifikát SSL, šablóny reagujúce na mobil, integrácia sociálnych médií, analýza webových stránok a názov domény..

Poskytnúť určitý kontext o tom, čo presne sú:

SSL certifikáty zabezpečte, aby vaše stránky boli pre návštevníkov bezpečné. Sú symbolizované malou ikonou visiaceho zámku vedľa vašej adresy URL a sú dôležité z bezpečnostných dôvodov – ak nemáte’Nemám jeden, návštevníci uvidia slová ‘nie je zabezpečené’ vedľa vašej adresy URL.

Mobilná citlivosť znamená, že váš web sa automaticky prispôsobí rôznym veľkostiam obrazovky. S rastúcim počtom ľudí prehliadajúcich mobilné telefóny’Je skvelé vedieť, že nemáte’nemusíte navrhovať verziu vašich stránok pre mobilné zariadenia.

Integrácia sociálnych médií umožňuje vložiť obsah z obľúbených stránok ako Facebook, Twitter a Instagram priamo na vaše stránky. Ak máte sociálne tlačidlá, živé informačné kanály a obrázkové galérie, pomôže vám udržať vašu celú online prítomnosť v spojení.

Analýza webových stránok umožňujú vám sledovať dôležité informácie, napríklad počet návštevníkov stránok’dostávam. Ak sa na to pozriete, uvidíte, ako málo vylepšení vašich stránok môže mať vplyv na množstvo ľudí, ktorí si ju prezerajú.

Názov domény je v podstate vaša webová stránka’meno, ako ‘websitebuilderexpert.com’. Ak nemusíte kupovať doménu inde, ušetrí vám to čas a peniaze.

Teraz sme sa zamerali na tie šťavnaté bonusové funkcie, ktorých sme sa dotkli. pôsobivo, HostGator – ako popredný poskytovateľ hostingu – pokrýva staviteľa svojich webových stránok neobmedzenou šírkou pásma a úložiskom.

To znamená, že tam’nie je obmedzený objem obsahu alebo návštevníkov, s ktorými vaše stránky dokážu spracovať. V našich očiach to robí Gator ideálnou voľbou pre webové stránky, ktoré potrebujú veľké obrázkové galérie, napríklad brožúry o nehnuteľnostiach.

4

Pomoc & podpora

Gator’Príjemní pracovníci technickej podpory sú vám k dispozícii 24 hodín denne, 7 dní v týždni prostredníctvom telefónu, živého chatu a e-mailu. Podporu môžete získať aj prostredníctvom služby Gator’s centrom pomoci, aj keď ste obmedzení na tri hľadané slová, takže’s neodporúča sa pri zložitých alebo nika otázok.

Jedna vec, ktorú treba mať na pamäti, je, že pracovníci technickej podpory môžu byť celkom zaplavení žiadosťami, takže možno budete musieť chvíľu počkať na odpoveď..

Tomu sa dá predísť prihlásením sa do Gator’s plánom so strednou cenou alebo vyšším, kde získate prioritnú podporu a môžete s niekým hovoriť takmer okamžite. Premýšľajte o tom, ako keby ste si kúpili skoky vo fronte v zábavnom parku – určite’platí viac, ale tam’nie je čas stratený čakanie v rade!

99% času, my’d predstavte si, že ste vyhrali’• Dotknite sa služieb pomoci a podpory. Vo výnimočných prípadoch však potrebujete pomocnú ruku’je upokojujúce vedieť, že môžete dostávať nepretržitú podporu.

5

stanovenie ceny

Gator ponúka tri rôzne cenové plány, ktoré môžete zaregistrovať na mesiac, rok alebo dvojročné obdobie. Čím dlhšie sa Gator zaväzujete, tým viac peňazí ušetríte každý mesiac.

Nižšie uvádzame, koľko stojí každý cenový plán, ak sa zaregistrujete na dva roky, a aké úspory vás ušetria’Vyrobím v porovnaní s mesačným predplatným.

Cenový plán GatorNáklady (nad 2 roky)ukladanieštartér

poistné

eCommerce

7,68 $ / mesiac (zvyčajne 9,98 $)23%
11,98 $ / mesiac (zvyčajne 12,98 $)8%
18,45 USD mesačne (zvyčajne 24,98 USD)26%

Ako vidíte, tam’V Gator nie je ani zďaleka toľko hodnoty’s Prémiový plán, aký existuje v ostatných dvoch. Na vrchu tamtoho, máte prístup ku všetkým Gator’s funkciami svojho plánu Starter – jediný rozdiel je, že ste vyhrali’získať prioritnú podporu.

Plán elektronického obchodu je určený pre tých, ktorí chcú vybudovať internetový obchod – ak sa zaregistrujete do tohto plánu, môžete predávať výrobky prostredníctvom svojich webových stránok. Takže, ak predaj online nie je’Niečo ty’Pri pohľade na to je chytrou voľbou Gator’s Štartovací plán.

Gator v súčasnosti nie’Nemáte bezplatný plán alebo skúšobnú verziu. Z tohto dôvodu sme’d navrhnúť, aby ste si na jeden mesiac vybrali štartovací plán – ak sa vám páči to, čo dostanete, môžete sa zaviazať na dvojročné predplatné za nižšie ceny.

Prvý mesiac vás bude stáť menej ako pizza s jedlom a môže to viesť k vašej vlastnej časti sveta online.

6

Recenzia nástroja na tvorbu webových stránok HostGator: Záver

Bohužiaľ, my’prišiel som do konca. Dúfame, že vám naša recenzia nástroja na tvorbu webových stránok HostGator bola užitočná!

Na rekapituláciu nechajme’to zhrnieme čo my’som sa naučil:

  • Hostgator’Tvorca webových stránok, Gator, je neuveriteľne užívateľsky prívetivý. Tvorca je dodávaný s vopred navrhnutými šablónami a editorom drag-and-drop.
  • Samotné šablóny vyzerajú trochu základné, ale vyzerajú rovnako’ideálne pre vytváranie jednoduchých online prezenčných služieb, ako sú blogy.
  • Gator má niekoľko vynikajúcich funkcií. Okrem hostenia pre vás tiež poskytuje neobmedzenú šírku pásma a úložný priestor.
  • tam’s žiadny bezplatný plán alebo pokus, ale ceny sú veľmi rozumné. Gator’s Štartovací plán predstavuje najlepšiu hodnotu za peniaze.

my’d HostGator’Tvorca webových stránok ako skvelá voľba pre ľudí s obmedzenou alebo žiadnou skúsenosťou s navrhovaním webových stránok, ktorí potrebujú jednoduché riešenie pre domácich majstrov..

Pretože Gator má veľa úložného priestoru a úžasnú integráciu sociálnych médií, vyhovuje webovým stránkam založeným na službách, ako aj tým, ktoré potrebujú veľké sekcie galérie s množstvom mediálneho obsahu..

Don’Ale proste si za to vezmite slovo – vezmite si Gator na to, aby ste sa točili, a uvidíte, čo si myslíte. Všetko’Budem ťa stáť pár dolárov a pár hodín.

7

Recenzia na tvorbu webových stránok HostGator: Časté otázky

Je HostGator’s Tvorca webových stránok vhodný pre malé podniky?

Odpoveď naozaj záleží na tom, čo je vaše podnikanie. Gator’Vďaka veľkej úložnej kapacite a neobmedzenej šírke pásma je ideálny pre podniky, ktoré potrebujú obrázkové galérie alebo veľa mediálneho obsahu. Nie’Nemám však zabudovaný e-mailový marketing’Je to niečo, čo treba mať na pamäti.

Môžete vytvoriť internetový obchod s Gator?

Absolútne. Gator’s najvyššou úrovňou plánu, ‘eCommerce’ je postavený na, presne, presne to. Umožňuje vám predávať produkty a spracovávať platby a má tiež vynikajúcu analytickú sadu, vďaka ktorej môžete mať všetko na pamäti. Existujú aj iné možnosti elektronického obchodu, ale Gator je dobrá voľba.

Čo by som mal hľadať v nástroji na tvorbu webových stránok?

Výber správneho tvorcu webových stránok je vždy subjektívne rozhodnutie – keď je všetko povedané a urobené, potrebujete ten, ktorý vyhovuje vašim potrebám. Všeobecné veci, ktoré je potrebné vziať do úvahy, sú ponúkané vlastnosti, cena a kvalita pomoci a podpory. Ak chcete porovnať toto všetko a ďalšie, prejdite na našu porovnávaciu tabuľku nástroja na tvorbu webových stránok.

Ktorí tvorcovia webových stránok sú najlepší?

my’Dal som hodiny na hodiny výskumu na túto otázku. Z našich zistení je Wix najlepší všestranný tvorca webových stránok, ale iné špičkové platformy slúžia špecifickým potrebám. Napríklad štvorcový priestor je vynikajúci pre dizajn, zatiaľ čo Shopify je perfektný, ak potrebujete internetový obchod.

Zistili sme, že naša recenzia je užitočná?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me