Recenzia IM Creator: Mali by ste vytvoriť inde?

Tento článok bude maľovať jasný obraz tvorcu IM’s silné a slabé stránky a všetko medzi tým.


Spoločnosť bola založená bývalým zamestnancom spoločnosti Wix, Tvorca IM sa snaží dosiahnuť závratné výšky populárnej platformy drag-and-drop. Namiesto toho sa tvorca IM nachádza na úpätí rebríka na tvorbu webových stránok, a to z niekoľkých dôvodov.

Z nášho výskumu sme zistili, že tvorca IM poskytuje zložitejšie skúsenosti s navrhovaním, ako je potrebné – skrátka’nie pre začiatočníkov. Pre pohodlnejšiu cestu vám odporúčame Wix, Weebly alebo Squarespace. Ak ty’hľadáme vybudovať internetový obchod, my’d odporúčame Shopify.

IM Creator je vhodnejší pre používateľov s množstvom skúseností s webovým dizajnom. Ponúka dokonca plán s bielym štítkom známy ako IM XPRS, ktorý umožňuje profesionálnym webovým dizajnérom vytvárať klientske webové stránky prostredníctvom platformy.

my’Prejdem do detailov po riadku, kde my’Pokrývam viac oblastí ako IM Creator’s návrh šablóny, nástroje a funkcie, podpora zákazníkov a tvorba cien. Po prečítaní tohto článku’Budem vedieť všetko o kľúčových aspektoch vytvárania webovej stránky s IM Creatorom a či je’s tou správnou platformou pre vás.

Pripravený ísť? Potom nechaj’je to začať…

Výhody a nevýhody tvorcu IM

Výhody nevýhodyEsteticky príjemné šablóny a dizajnové prvky – každý prvok je možné prispôsobiť vybranej šablóne rýchlym kliknutím, čo v súčasnosti žiadny iný tvorca neponúka.Udržuje vašu značku konzistentnú, so všetkými dizajnovými prvkami zarovnanými na jednu konkrétnu tému – ideálne pre tých, ktorí nie sú tak kreatívni.Schopnosť zmeniť vzhľad vášho webu v mobile v editore pracovnej plochy.
Bezplatný účet je k dispozícii iba pre študentov, umelcov a neziskové organizácie, s požadovaným formálnym dôkazom.
Reštriktívne rozhranie sťažuje vytvorenie webovej stránky, najmä v porovnaní so slobodou zistenou na serveroch GoDaddy a Wix. Neexistuje tiež žiadny editor drag-and-drop a ponúka sa len malá pomoc.
Nie pre niekoho, kto práve začína na svojej ceste budovania svojich webových stránok – lepšie sa hodí pre nevhodný webový dizajn.

Aké ľahké je použitie?

Verte tomu alebo nie, IM Creator sťažuje skutočne vytvoriť webovú stránku. Táto irónia pramení z niekoľkých veľkých problémov.

Po prvé, na rozdiel od väčšiny tvorcov webových stránok, neexistuje žiadny ovládací panel, ktorý vám pomôže pridať prvky. V aplikácii IM Creator musíte niekde kliknúť a vybrať existujúci prvok, aby ste ho mohli zmeniť.

stránka editora imPri navrhovaní webových stránok v aplikácii IM Creator trvá chvíľu nájsť správne tlačidlá, na ktoré sa dá kliknúť

Po druhé, neexistuje intuitívna funkcia drag-and-drop ako na Wix. Je to naozaj reštriktívne, pretože okrem niekoľkých kliknutí na úpravy tu existuje’s predkonfigurovaným rozložením nemáte čo robiť. Aj keď poskytuje kreativnejšiu slobodu ako WordPress, tvorca IM stále zaostáva za námestím alebo weebly v tomto oddelení.

Nakoniec, IM Creator nie’t poskytnúť všetky výzvy alebo príručky. vy’trochu v tme – musíte kliknúť na oblasť, v ktorej ste’chcel by som ju prispôsobiť, potom na troch bodkách a potom na ikone. Celý proces prispôsobenia je skôr vinutý než vánok.

Aká dobrá je tvorba IM’s šablón?

Ako my’som povedal, IM Creator ponúka niektoré úhľadné šablóny. Má na výber viac ako 30 návrhov, ktoré reagujú na mobilné zariadenia, takže na všetkých obrazovkách vyzerajú dobre. Tieto témy sú tiež rozdelené do širokého spektra odvetví vrátane fotografie, architektúry, svadieb, životopisov, nehnuteľností a mnoho ďalších..

im tvorca šablónIM Creator má niekoľko úžasných šablón, s množstvom možností, ako začať

Rovnako ako všetci tvorcovia webových stránok, aj každá šablóna je vopred vyplnené ukážkovým obsahom, ktoré si potom môžete prispôsobiť. S IM Creator, môžete zmeniť text, snímky a celkové rozloženie pomocou niekoľkých kliknutí, ale to isn’takmer rovnako jednoduché ako na Wix alebo Weebly. Neexistuje žiadna funkcia presúvania myšou, vďaka ktorej sa úpravy vašich webových stránok cítia oveľa dlhšie, ako je potrebné.

Cítite sa dobrodružne? Máte tiež možnosť vytvoriť návrh od nuly. Avšak, ak nemáte’Nemám veľa skúseností s webovým dizajnom, odporúčame držať sa šablón.

Jednou z nevýhod aplikácie IM Creator’To je flexibilita dizajnu po zverejnení nemôžete zmeniť svoju šablónu. Vyberte si pozorne – ak chcete zmeniť šablóny na ceste, budete musieť znova vložiť všetok svoj obsah.

Ďalším obmedzením je to nemáte prístup k kódom HTML alebo CSS. To môže byť frustrujúce, ak’horlivý programátor a chcete urobiť vlastné úpravy šablón. Samozrejme, ak nie’t pohodlné s kódmi, potom don’netráp sa tým.

Aké nástroje a funkcie ponúka?

Ako viete, IM Creator sťažuje vytvorenie webovej stránky. Je to čiastočne kvôli vlastnostiam a ich nedostatočnej kvalite a prispôsobivosti’docela frustrujúce používať občas, a ak nemáte’Nemám žiadne skúsenosti s webdizajnom’Budem bojovať s ponúkanými nástrojmi.

Čo sa nám však na IM Creatorovi páči’s je, že môžete pripojiť svoju vlastnú doménu ku všetkým cenovým plánom. Môžete tiež implementovať tlačidlo darovania pre charitatívne weby a máte prístup k zásobám snímok, ktoré môžu pomôcť pri zrýchľovaní vecí pri navrhovaní vašich stránok..

IM Creator stráca niektoré vážne body neponúkajú obchod s aplikáciami, nástroje na úpravu obrázkov ani žiadny e-mailový marketing. Toto sú niektoré dôležité funkcie na vytvorenie úspešnej webovej stránky a možno ich nájsť na takmer všetkých ostatných webových stránkach, ktoré sú na trhu.

Ale čo funkcie v iných oblastiach?

E-commerce

Napriek svojim nedostatkom je IM Creator jedným z mála tvorcov webových stránok, ktorý ponúka funkcie elektronického obchodu bez toho, aby ste museli upgradovať svoje predplatné. Jeho ponuky elektronického obchodu sú však slabé.

Medzi dostupné funkcie elektronického obchodu patrí analytika obchodu, služby pokladnice a neobmedzená kapacita úložiska a šírky pásma pri všetkých plánoch, ale’o tom. Ak ty’vážne si vytvárate internetový obchod’omnoho lepšie využitie zavedenejšej platformy ako Shopify alebo BigCommerce.

blogovanie

Pridanie blogu je skvelé pre SEO (optimalizácia pre vyhľadávače), pretože to je’užitočné na pridávanie kľúčových slov na vaše webové stránky. Blogy sú tiež skvelé na to, aby udržali svojich návštevníkov v aktuálnom stave pomocou najnovších správ alebo ponúk. S IM Creator môžete pridať blog pomocou modrej ‘+’ v hornej časti stránky.

S programom IM Creator sú tu základné základy, ale súbor nástrojov by mohol byť oveľa komplexnejší. A keď tam vezmete do úvahy skutočnosť’s žiadny prístup k aplikáciám, ktoré môžu pomôcť vylepšiť vaše stránky’s výkonom, môžete vidieť, prečo táto platforma nefunguje’• Na našom zozname obľúbených položiek nájdete vysoko.

im creator pridať blogPridanie blogu je pomerne jednoduché a uľahčuje spojenie s vašimi návštevníkmi

Aká pomoc a podpora sú k dispozícii?

Prestoje webových stránok sú správnym smerovačom. to’je to zlá skúsenosť pre vašich návštevníkov a môže to poškodiť povesť vašej značky. To je dôvod, prečo je dobrá podpora zákazníkov taká dôležitá – môže pomôcť udržať váš web v ľuďoch’s dobrými knihami a ak áno’Keď znova spustíte internetový obchod, môže udržať toky hotovosti.

Podpora IM Creator je celkom základná. Využite nepretržitú zákaznícku podporu, vy’Musím prejsť na prémiový plán a stáť 8 dolárov mesačne – ale čo získate z bezplatného plánu?

IM Creator používa systém predaja lístkov, ktorý umožňuje zákazníkom zadávať podporné lístky s dotazom alebo problémom, skôr ako sa podporný agent vráti s odpoveďou. Priemerná doba odozvy je menej ako 12 hodín, čo je dosť pôsobivé vzhľadom na to, že IM Creator v súčasnosti napája okolo 11 miliónov webových stránok.

Môžete si tiež stiahnuť užitočnú používateľskú príručku, ktorú väčšina tvorcov webových stránok nemá’neposkytujem. Toto od nás dostane veľké znamenie. Okrem toho existuje veľké vedomostné centrum plné otázok, otázok a výhrad, ktoré vám môžu pomôcť nájsť odpoveď, ktorú potrebujete.

Celkovo by však možnosti podpory tvorcu IM mohli byť omnoho komplexnejšie. Napríklad neexistuje podpora živého chatu a môžete’t telefonicky osloviť zákazníckych agentov tvorcov IM Creator.

Koľko stojí IM Creator?

Teraz viete, čo môže IM Creator (a môcť’T), ale koľko vás to vráti? Koniec koncov, peniaze sú veľa.

Pokiaľ ide o predplatné, IM Creator ponúka tri plány, ktoré budeme rozoberať nižšie…

Bezplatný plán

Don’T príliš nadšený – voľný plán je len pre študentov, umelci, a neziskovky. Ak chcete využiť toto predplatné, môžete’Musím poskytnúť písomný dôkaz a popis, prečo potrebujete webovú stránku. A ako my’Pokiaľ ide o zákaznícku podporu, je v tomto pláne mimoriadne základná.

Prémium – 8 dolárov mesačne

To je pre podniky. Môžete pripojiť svoju vlastnú doménu, ktorá pomáha budovať identitu vašej značky, a využívať prístup k neobmedzenej šírke pásma, takže si môžete vytvoriť veľkú webovú stránku bez obáv z pomalých rýchlostí načítania. Celkovo to’Je to cenovo dostupná alternatíva v porovnaní so zvyškom trhu.

Pro a whitelabel – 350 dolárov ročne

Ako už názov napovedá, ide o plán pre podniky so značkou „whitelabel“. Napríklad’s pre agentúry pre webový dizajn, ktoré sa snažia vytvárať weby pre klientov pomocou nástroja na tvorbu webových stránok. V rámci tohto plánu získate neobmedzené licencie, čo znamená, že pomocou nástroja IM Creator môžete zostaviť toľko klientskych webových stránok, koľko chcete.

Recenzia IM Creator: Zhrnutie

my’Teraz som si s IM Creatorom prečítal všetky kľúčové oblasti na vytvorenie webovej stránky. Teraz by ste mali mať jasnú predstavu o tom, či IM Creator je pre vás, pokrývajúci všetko od jednoduchého použitia po zákaznícku podporu.

Stále nerozhodnuté? Don’strach – to’to je dôvod, prečo sme’znovu tu! Jednoducho povedané, IM Creator nie je pre začiatočníkov. Ak ty’pri vytváraní svojej prvej webovej stránky, potom by ste sa mali pozrieť na Wixa alebo Weeblyho.

IM Creator neposkytuje prakticky žiadne výzvy ani vizuálne narážky, keď sa nachádzate’budovať vaše stránky a postrádajú intuitívne funkcie presúvania myšou, ktoré sa nachádzajú na iných popredných platformách.

Dalo by sa ti odpustiť platformu’je frustrujúce používať, ak mal plán zadarmo. A IM Creator áno – do istej miery. Aj keď existuje možnosť zadarmo, je to’s iba pre študentov, umelcov a neziskové organizácie. A vy’vyžaduje sa, aby mal písomný dôkaz.

IM Creator však poskytuje niekoľko krásnych šablón a svoj blog môžete ľahko integrovať. Ale pre všetko ostatné, vrátane zákazníckej podpory, jednoduchého použitia a funkčnosti elektronického obchodu, by IM Creator mohol robiť omnoho lepšie – do tej miery, že by použitie tejto platformy mohlo skutočne spôsobiť problémy pre vaše webové stránky..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map