Recenzia na webe.com – postavených 55 miliónov webových stránok? Prečo je to pre vás dobré?

V čase našej kontroly bolo pomocou servera Webs.com vybudovaných vyše 55 miliónov webových stránok – prečo je tak populárny?


Webové stránky existujú približne od roku 2001 a ich popularita neustále rastie aj u novších tvorcov webových stránok, ako sú Wix a Weebly vstup do strany. V tejto recenzii na webe.com sa chceme sami presvedčiť, čo robí web tak populárnym.

Webové stránky sa zameriavajú predovšetkým na malé podniky a podnikateľov. To však neznamená, že môžete’• Vytvorte si osobnú alebo neziskovú webovú stránku pomocou webových stránok, ako určite viete (nižšie diskutujeme o používateľskej ústretovosti a nástrojoch na vytváranie webových stránok).

Nástroje, ktoré poskytujú, sú však o niečo viac zamerané na malé podniky, ktoré preskúmame a dáme vám vedieť náš názor nižšie.

Jedno upozornenie spočíva v tom, že hoci webové stránky ovládajú viac ako 55 miliónov webových stránok, je ťažké vedieť, koľko z týchto webových stránok sa aktívne používa (alebo sa ich opúšťa) – pretože ide o súkromné ​​informácie.

Napriek tomu schopnosť pôsobiť na toľko webových stránok a prilákať toľko používateľov je impozantným úspechom.

Jedným z aspektov našej kontroly na webe.com je, že webové stránky existujú približne od roku 2001 a pravdepodobne tu budú dlho – čo je dôležitá úvaha pre tvorcov webových stránok, ako ste vy..

1

TOP 3 PROS A CONS

Pros

 • Intuitívny editor drag-and-drop
 • Umožňuje vytvárať weby členstva priamo na jeho webových stránkach
 • Má obchod s aplikáciami, ktorý vám umožní integrovať viac nástrojov tretích strán

Zápory

 • Ponúka iba 40 šablón na prácu (Wix ponúka viac ako 500)
 • Môcť’t upravovať kód HTML / CSS
 • Dlhé časy nakladania

2

JEDNODUCHOSŤ POUŽITIA

Weby sú tvorcom webových stránok WYSIWYG (to, čo vidíte, je to, čo získate), čo znamená, že celú webovú stránku zostavujete priamo pred vami a čo vidíte, keď staviate, je to, čo sa po zverejnení webovej stránky skutočne zobrazí..

Webové stránky vám umožňujú budovať “normálne stránky” alebo “špeciálne stránky”.

Normálne stránky

Weby vám poskytujú 6 rôznych konfigurácií rozloženia stránky, takže kedykoľvek si vytvoríte novú stránku, môžete si vybrať, ktoré rozloženie stránky sa má použiť. Rozloženie stránky môžete neskôr zmeniť. Moduly, ktoré vložíte na stránku (t. J. Váš obsah), sa automaticky prenesú do nového rozloženia, aby ste vyhrali’nestratíte žiadne informácie.

Recenzia rozloženia stránky Webs.com

špecialita stránky

Weby vám tiež dávajú “špeciálne stránky” – máme na mysli to, že sú majú vyhradené, vopred nastavené štruktúrované webové stránky, z ktorých si môžete vybrať. Patria sem stránky venované blogom, internetovým obchodom, fotografiám, členstvu, videám, fóram, návštevným knihám a schôdzkam. Tieto prednastavené stránky nájdete v obchode App Store a tie sú pekné, najmä ak ich potrebujete.

Kontrola webových stránok - stránky aplikácií

Od týchto “Stránky aplikácií” majú vopred nastavenú štruktúru, vyhrali ste’nebudete môcť na tieto stránky presúvať žiadne moduly, napríklad ako by ste mohli bežnými webovými stránkami. Aj keď sa to zdá trochu nepružné, pokiaľ ide o dizajn, je to tak’je to pekná funkcia, ak ju potrebujete.

Celkovo je na základe našej kontroly na webe.com veľmi intuitívny a ľahko použiteľný nástroj na tvorbu webových stránok. Kombinácia normálnych a špeciálnych stránok vám umožní vytvoriť zaujímavejší web bez komplikovania procesu výstavby. Páčilo sa nám, ako vám Webs ponúka veľa funkcií, ale veci udržujeme dosť jednoduché.

3

MOŽNOSTI PREDBEŽNÉHO NÁVRHU

Webové stránky majú 450 návrhových šablón optimalizovaných pre mobilné zariadenia aby ste si mohli vybrať, čo je pomerne veľká zbierka. Tieto šablóny pokrývajú viac ako 20 rôznych odvetví, takže vám to pomôže nájsť ten, ktorý vyhovuje vášmu odvetviu.

prehľad webov - šablóny

však, Webové stránky nie’• Umožní vám flexibilitu pri úprave HTML a CSS šablón, takže aj keď si chcete najať niekoho, kto by zmenil dizajn za vás, vyhrali ste’t mať túto možnosť s Web.

To je tiež hlavný dôvod, prečo tam nie sú’• Poskytovatelia šablón tretích strán pre weby, ktoré sú rovnaké ako pre spoločnosti Wix.

však, Webové stránky vám umožňujú niektoré možnosti prispôsobenia. Niektoré motívy sa dodávajú v niekoľkých farebných schémach a niektoré vám umožňujú prispôsobiť obrázok / farbu pozadia. Môžete tiež prispôsobiť štýly písma navigačnej lišty, tela a päty.

Ale všeobecne, v porovnaní s ostatnými tvorcami webových stránok, Webmi’ výber šablón a flexibilita nie sú príliš komplexné. Aj napriek tomu si môžete vytvoriť dobrý web pomocou webu’selektívne v porovnaní s dizajnom, v tomto prípade môžu webové stránky zaostávať.

MOBILNÉ ŠABLÓNY

Webové stránky okrem šablóny pre webovú stránku prehľadávača poskytujú aj niekoľko možností prispôsobenia šablón pre mobilné zariadenia, aby bol váš web pripravený na mobil.

Možnosti, ktoré vám Web ponúka, sú v skutočnosti oveľa viac, ako majú ostatní tvorcovia webových stránok. Väčšina tvorcov webových stránok vám poskytuje iba jeden všeobecný dizajn pre mobilné zariadenia a môžete’t prispôsobiť.

S Webmi môžete Vyberte si zo 6 návrhov mobilných šablón. Dokonca si môžete prispôsobiť farebnú schému každej šablóny tak, aby zodpovedala vášmu webu’s farebnú schému.

Recenzia webových stránok - mobilná webová stránka

Je to fantastická funkcia, ktorá vám dáva väčšiu kontrolu nad vašim mobilným webom bez toho, aby ste museli platiť a spravovať samostatný mobilný web.

4

POMOC A PODPORA

Zákaznícka podpora webu

Ak sa prihlásite na odber prémiových programov, môžete získať e-mailovú podporu pre plán Starter, e-mail + live chat pre program Enhanced a e-mail + live chat + telefonickú podporu pre svoj Pro plán.

Ak však používate iba svoj bezplatný plán, vaša podpora je obmedzená na diskusie na fóre, takže nemusíte dostávať potrebnú 1-na-1 potrebnú pozornosť..

Je to pochopiteľné, pretože majú milióny používateľov, ktorí ich môžu podporovať’Je spravodlivé poskytnúť platiacim používateľom vyššiu prioritu a lepšiu úroveň služieb.

Zdroje výučby webu

Na informačnom paneli sú umiestnené weby s informáciami. Kedykoľvek máte otázku, jednoducho zadajte svoju otázku a dá vám najbližšiu zodpovedajúcu odpoveď. my’Testovali sme to a v znalostnej databáze nájdeme veľa odpovedí – táto funkcia je preto veľmi užitočná.

Jedným bodom zlepšenia je však to, že sa weby mohli pokúsiť začleniť do svojej sekcie pomocníka viac obrázkov a videonávodov. V súčasnosti má ich vedomostná základňa veľa textu, ktorý je síce užitočný, ale niekedy môže byť ohromujúci, ak uprednostňujete obrázky. Ak ste však používateľom rozšíreného plánu alebo programu Pro, môžete získať pomoc pomocou funkcie Live Chat.

Fórum komunity webových stránok

Webs má komplexné a užitočné fórum. Ak máte otázky, môžete vo fóre rýchlo vyhľadať, či ich podporný personál už predtým odpovedal na rovnaké otázky. Týmto postupom môžete ušetriť veľa času.

Videli sme nejaké recenzie na serveri Webs.com, ktoré by mohli pomôcť ich fóru trvať nejaký čas, ale ako je uvedené vyššie, ak vykonáte inováciu na platený balík, dostanete pomocníka 1-na-1, čo je spravodlivé, keďže ste platiacim zákazníkom..

5

WEBOVÉ ECOMMERCE

Ak vytvárate internetový obchod, Webs ponúka celkom komplexné riešenie elektronického obchodu. Môžete sa rozhodnúť pridať internetový obchod alebo integrovať svoj obchod Etsy (ak ho máte) priamo do svojich webových stránok.

web’Internetový obchod má všetky praktické funkcie, ktoré potrebuje každý internetový obchod. Umožňuje vkladať obrázky, popisy, ceny, nastaviť možnosti daní, možnosti doručenia, konfigurovať verzie produktov (aby si návštevník mohol zvoliť rôzne verzie toho istého produktu) a stav produktu..

Môžete tiež nastaviť svoje produkty do rôznych kategórií, aby ste uľahčili triedenie.

V prípade prémiových účtov máte prístup aj k systému sledovania zásob. Tento systém vám pomôže spravovať a sledovať váš produkt priamo na informačnom paneli Webov.

Skontrolujte elektronický obchod na webe.com

PayPal môžete použiť ako svojho spracovateľa platieb na výber peňazí od svojich zákazníkov. Ak sa rozhodnete integrovať svoj obchod Etsy na web, budete mať viac platobných možností.

Celkovo si myslíme, že v našej recenzii na webe.com existuje slušná sada nástrojov elektronického obchodu, ktoré vám pomôžu vybudovať internetový obchod.. Aby ste čo najlepšie využili to, čo ich nástroje ponúkajú, budete musieť upgradovať na prémiové balíčky, čo by ste mali zvážiť, ak máte vážne problémy s podnikaním (diskutujeme o prémiových balíkoch a cenách nižšie).

Ďalším pozitívnym bodom je to Webové stránky neberú transakčný poplatok z každého predaja (niektorý iný poskytovateľ nákupných košíkov tam zaberá určité percento z predaja), takže si môžete ponechať všetky svoje zisky.

6

WEBS SEO

Webové stránky vám umožňujú optimalizovať všetky základné funkcie SEO, ako sú tituly a popisy pre vašu celkovú webovú stránku. Aby ste si mohli prispôsobiť názvy, popisy a metaznačky pre jednotlivé webové stránky, musíte sa prihlásiť na odber plateného plánu..

Weby vám tiež poskytujú interný nástroj na sledovanie návštevnosti, ktorý vám umožňuje zistiť, koľko návštevníkov máte, počet zobrazení stránky, mesačný priemer, zdroje návštevnosti atď..

Recenzia webových stránok - Clicky

Samozrejme, ak chcete používať službu Google Analytics namiesto webových stránok’ vlastný nástroj na sledovanie štatistík, určite to môžete urobiť. Stačí do úryvku vložiť útržok kódu sledovania, ktorý získate zo služby Google Analytics “nastavenie” keď ste na hlavnom paneli Webov.

Sprievodca tvorcom webových stránok SEO – pozrite si náš názor na SEO rôznymi spôsobmi ťahania & drop stavitelia webových stránok a ako sa navzájom porovnávajú.

7

MOŽNOSTI ULOŽENIA A VÝVOZU

Webové stránky poskytujú bezplatný hosting, takže nemáte’za to nemusíte platiť navyše, aj keď nepoužívate ich platené plány. Je to užitočné, pretože nebudete musieť spravovať svoj vlastný hosting. V prípade akýchkoľvek technických alebo bezpečnostných problémov ich budú spravovať weby, aby vaše webové stránky vždy fungovali správne.

S bezplatným programom máte obmedzený úložný priestor a obmedzenú šírku pásma, takže veľkosť vášho webu bude obmedzená. Voľné miesto, ktoré dostanete, by však malo stačiť na vytvorenie základnej webovej stránky. Inovujte na svoje platené balíky a získajte viac úložného priestoru a šírky pásma.

Jednou nevýhodou webových stránok je exportná funkcia. To znamená, že ak chcete niekedy použiť iného tvorcu webových stránok alebo hostiť svoje vlastné webové stránky, môžete’Neberte si web so sebou. Ak sa rozhodnete opustiť web, budete musieť stránku vytvoriť úplne od nuly.

Nie je to úplne neobvyklé, pretože Wix a Jimdo majú toto obmedzenie. Ak je to pre vás dôležitá úvaha, môžete sa pozrieť na weebly alebo squarespace, pretože vám umožňujú exportovať webové stránky..

Naše odporúčanie na kontrolu webových stránok.com je, že ak áno’zaujíma vás Web, skúste to zadarmo, aby ste zistili, či vyhovuje vašim potrebám. Týmto spôsobom sa môžete rozhodnúť, či sa chcete zaviazať.

8

CENY – JE WEBS WORTH INVESTMENT?

Môžete skúsiť používať Web zadarmo a existuje žiadny tlak na upgrade, pretože nie’t stanoviť lehotu na ich bezplatné používanie.

S bezplatným účtom budete mať obmedzené funkcie, úložný priestor a šírku pásma a vyhrali ste’nebudete mať prístup k ich zákazníckej podpore 1 na 1, pokiaľ sa nerozhodnete vykonať inováciu.

Ak sa rozhodnete pre inováciu na weby’ prémiové programy, majú 30-dňovú záruku vrátenia peňazí, ktorá od vás odstraňuje finančné riziká:

Recenzie 30-dňová záruka

Webové stránky majú 3 úrovne prémiových programov: Starter, Enhanced a Pro.

Cena za webové stránky

Ak sa prihlásite na 1 alebo 2-ročný plán, dostanete “objem” zľava 33% z mesačnej ceny – výrazná úspora, ak ste spokojní so zaviazaním sa používať webové stránky po ich vyskúšaní pomocou bezplatného účtu.

Ďalej, ak sa prihlásite k svojmu 1 alebo 2-ročnému plánu, vzdajú sa nastavovacieho poplatku vo výške 10 USD, ktorý je uplatniteľný, iba ak sa zaregistrujete na mesačný mesačný platobný plán.

Bezplatnú vlastnú doménu dostanete tiež, ak sa zaregistrujete do svojich ročných balíkov Enhanced alebo Pro (čo je hodnota približne 12 USD u väčšiny registrátorov doménových domén, ako je napríklad GoDaddy).

Ak sa teda zaregistrujete na dvojročný plán, ušetríte 33% a na jednoročný plán ušetríte 15%. Ak sa zaregistrujete na jednoročné a dvojročné plány, dostanete aj bezplatné doménové meno (čo bude stáť približne 12 dolárov u väčšiny registrátorov doménových mien).

Prezrite si prémiový plánTáto snímka obrazovky zobrazuje vylepšený prémiový balík z webu

Výhodou inovácie na prémiové plány je samozrejme to, že získate prístup k prémiovým funkciám, ako je napríklad celý rad nástrojov elektronického obchodu a prioritná podpora..

Ak porovnávate ceny prémiových plánov u iných tvorcov webových stránok, vy’Všimnite si, že mesačná investícia do používania webových stránok ako nástroja na tvorbu webových stránok je celkom spravodlivá alebo dokonca mierne lacnejšia.

ďalej, Weby vám poskytujú reklamný kredit v hodnote 100 dolárov, ktorý môžete použiť na reklamy Google Adwords a Facebook keď sa zaregistrujete pre svoje vylepšené alebo profesionálne plány. To samo o sebe značne znamená, že budete môcť používať webové stránky’ prémiové balíky zadarmo pre prvý rok.

Ako sme spomenuli v našej recenzii na weboch, tento nástroj na vytváranie webových stránok vám poskytuje niekoľko dobrých nástrojov, ak vytvárate internetový obchod, a ich obchod s aplikáciami vám poskytuje niekoľko užitočných nástrojov, ktoré sú plne integrované s webmi, ktoré vám pomôžu spravovať vaše podnikanie. Výhodou použitia integrovaných nástrojov je rýchla a bezproblémová inštalácia a môžete si byť istí, že aplikácie nebudú v konflikte s webmi..

9

PRESKÚMANIE WEBOV – ZÁVER / ODPORÚČANIE

ďalej, Ak chcete vytvoriť webovú stránku registrácie členstva, služba Webs je jedným z mála tvorcov webových stránok, ktorí túto funkciu poskytujú ako súčasť svojho tvorcu.. Výhodou pre vás je, že nemáte’nemusím inštalovať externý systém členstva, ktorý by mohol spôsobiť konflikt s tvorcom webových stránok – to’je to bolesť hlavy, ktorú nemáš’nepotrebujem.

Celkovo je podľa našich výsledkov kontroly na webe.com to, že je užívateľsky prívetivý staviteľ a krivka učenia sa naučiť, ako ju používať, je dosť nízka, takže si môžete vytvoriť webovú stránku bez toho, aby ste si strhli vlasy.

Aj keď je výber šablóny návrhu v porovnaní s inými tvorcami webových stránok trochu obmedzený, poskytujú vám to niektoré slušné možnosti prispôsobenia pre každú šablónu. Ak nie ste príliš vyberaví na dizajn, nájdete niečo, čo sa vám páči. Okrem toho, weby dobré funkcie prispôsobenia stránok pre mobilné zariadenia, čo je užitočné, pretože je viac ľudí “bude mobilný”.

Dobrým prístupom je začať s bezplatnou webovou stránkou, zoznámiť sa s jej nástrojmi a aké ľahké je pre vás používanie webových stránok, potom sa rozhodnite upgradovať alebo nie..

Koniec koncov, weby si môžete vyskúšať zadarmo, a aj keď sa rozhodnete pre inováciu, stále majú 30-dňová záruka na vrátenie peňazí, čo od vás odstraňuje finančné riziká.

Nezabúdajte, že na využívanie bezplatných služieb nie je čas.

Vyskúšajte weby zadarmo

Táto recenzia je užitočná?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map