SiteBuilder.com Recenzia 2020 – 7 zásadných vecí, ktoré potrebujete vedieť


Najlepšie pre

Najjednoduchšie na použitie


logo stránky

Celkové hodnotenie

4 z 5 hviezdičiek

SiteBuilder je ľahko použiteľný nástroj na tvorbu webových stránok, ale kvôli jeho obmedzeným funkciám a dizajnu ho nedosahuje. Ak chcete vytvoriť ohromujúci interaktívny web alebo škálovateľný obchod, je to’oplatí sa pozrieť inde.

Aké sú výhody a nevýhody produktu SiteBuilder?

Pros

 • Jednoduché použitie
 • Rýchle zostavenie jednoduchej webovej stránky
 • Základné funkcie elektronického obchodu podľa najvyššieho plánu

Zápory

 • Funkcie nízkej kvality
 • Žiadny certifikát SSL
 • Zastarané a nepružné šablóny

Prehľad SiteBuilder

SiteBuilder’s drag-and-drop editor dostane svoje základné webové stránky z blokov rýchlo. – ale vytvorenie veľmi základných stránok je skutočne všetko’je vhodný pre. Ak chcete niečo viac, SiteBuilder vyhral’byť dosť silný pre vás.

Tu u expertov na tvorbu webových stránok vám chceme poskytnúť tie najlepšie a najpresnejšie informácie, aké môžeme. že’s prečo trávime hodiny skúmaním každého staviteľa, ktorého kontrolujeme.

SiteBuilder sa vyznačoval ľahkým používaním, ale snažil sa držať krok so svojimi konkurentmi vo všetkých ostatných oblastiach vrátane funkcií a hodnoty za peniaze. Výsledkom bolo, že sa stal tvorcom webových stránok s najnižším skóre a dosiahol iba 3,6 hviezdy z piatich.

Tak prečo to tak zlé skóre? V našom výskume sa zaoberáme všetkými faktormi, od hodnoty za peniaze po podporu zákazníkov; SiteBuilder pokrýva základné informácie, chýba mu však vysoko kvalitné funkcie a možnosti prispôsobenia dizajnu, ktoré mu umožňujú podporovať rozvinutejšiu webovú stránku..

V pravde, na trhu sú iní stavitelia, ktorí robia oveľa lepšiu prácu.

Zatiaľ čo SiteBuilder’s jednoduchosť môže byť pre vás v tejto chvíli v poriadku, jednoducho to nevie’t mať šťavu na napájanie a škálovať svoje webové stránky z dlhodobého hľadiska. to’radi sa spoliehame na kolobežku namiesto rodinného auta.

Vytvorenie webovej stránky nie je’t jednorazový projekt. to’je to len začiatok.

Ako vaša prítomnosť na internete rastie, vy’Budem potrebovať, aby váš webový tvorca držal krok s vami.

Náš vysoko hodnotený tvorca webových stránok, Wix, neustále vyvíja nové spôsoby, ako vám pomôcť a inšpirovať sa. Tvorcovia webových stránok ako Wix budú vždy držať krok s vašimi ambíciami. SiteBuilder vyhral’T.

V našej hĺbkovej kontrole SiteBuilder sme’Vysvetlím prečo.

Ako ľahké je použitie SiteBuilderu?

“SiteBuilder’s editor šablón používa drag-and-drop a WYSIWYG (‘to, čo vidíte, je to, čo dostanete’), ktoré vám pomôžu vytvoriť jednoduchý web bez znalosti jediného riadku kódu.”

Začíname: Rýchly a ľahký

Jednoduché použitie je SiteBuilder’s prioritou číslo jedna a tvorcom webových stránok sa v testovaní jednoduchosti použitia dalo skóre 4,3 z 5 hviezdičiek. Toto skóre odráža spôsob, akým server SiteBuilder dodáva v počiatočných fázach vytvárania webových stránok. Čím viac však naši používatelia chceli prispôsobiť svoje stránky, tým frustrovanejšie rástli s jeho obmedzeniami.

SiteBuilder podporuje sociálne prihlásenie, čo znamená, že sa môžete zaregistrovať jedným kliknutím pomocou svojho účtu Google alebo Facebook. To šetrí prekvapujúce množstvo času a problémov!

Potom to’je priamo nadol do podnikania. Musíte vybrať doménu (napríklad www.mybeautifulwebsite.com), zvoliť plán a zadať svoje platobné údaje. Zaplaťte vopred, či už si vyberiete mesačný, ročný alebo dvojročný plán. Raz ty’Potvrdil som váš nákup, môžete získať budovu!

Editor nakrátko odštartuje ‘výlet so sprievodcom’. Pozeranie na prázdnu obrazovku alebo neprispôsobenú šablónu môže byť zastrašujúce, takže prehliadka vám pomôže začať.

prehliadka so sprievodcomSiteBuilder’s prehliadka predstavuje všetkých editorov’s nástrojmi a pomôže vám začať

Základné šablóny Tweaks: Veľmi ľahké

SiteBuilder má vopred vyplnené šablóny, ktoré môžete upraviť. Toto usmerňuje váš návrh, poskytuje rozloženie, s ktorým môžete pracovať, a uľahčuje vizualizáciu toho, ako bude váš web vyzerať, keď už bude vyzerať’s live.

SiteBuilder’Ovládacie prvky drag and drop vám umožňujú jednoduchú kontrolu nad vylepšeniami základných šablón.

to’nie je ‘čisto drag-and-drop’ z Wix – môžete’Nepremiestňujte nič kamkoľvek – získate však jednoduchý editor, ktorý nemá’nevyžadujú žiadne znalosti kódovania.

Pridávanie fotografií je hračkou, pokiaľ ich odovzdáte z počítača alebo použijete SiteBuilder’s veľká knižnica obrázkov bezplatne.

Všetky vaše nahrané snímky sú uložené v správcovi súborov SiteBuilder, čo znamená, že ste vyhrali’nemusím odovzdávať tú istú fotografiu dvakrát.

A aby sme vám ušetrili problémy s používaním samostatného softvéru, SiteBuilder má bezplatný, ľahko použiteľný vstavaný editor fotografií..

editor fotografií webového serveraOrezávajte, vylepšujte a prispôsobujte svoje fotografie pomocou SiteBuilder’s bezplatný editor fotografií

SiteBuilder’s Fotoeditor je poháňaný aplikáciou Photoshop’s tvorcom Adobe, ale je to’je to omnoho jednoduchšie ako Photoshop.

Ponúka jednoduchý panel nástrojov s možnosťami zdobenia obrázkov pomocou textu, sviatočných log a zábavných nálepiek, ako aj orezania a vylepšenia vašich fotografií..

Niektorí ďalší tvorcovia webových stránok majú tiež integrovaných editorov fotografií (vrátane Wix), ale SiteBuilder’s je obzvlášť ľahko použiteľný. Kredit tam, kde je’s!

Hlbšie prispôsobenie: frustrujúce

to’Je to dosť jednoduché na pridanie stránok, sekcií a ďalších funkcií na vašu lokalitu SiteBuilder ich pretiahnutím na šablónu.

Problémy nastanú, keď ich chcete prispôsobiť a zmeniť ich usporiadanie.

Sekcie musia byť usporiadané jedna po druhej a môžu’namiesto toho by mali byť umiestnené vedľa seba. Tým sa skutočne znížia možnosti rozloženia.

rozloženie sekcií webového serveraJe ľahké pridať sekcie na stránky – ale musia byť usporiadané jeden po druhom

Čo’s viac, môžete’• presunúť prvky a oddiely medzi stranami. Napríklad, ak máte prispôsobenú mapu na svojej domovskej stránke, môžete’• Neskôr ho presuňte na novú stránku.

Toto obmedzuje vašu slobodu v priebehu času rozširovať a vylepšovať vaše stránky.

Ak chcete použiť analógiu, predstavte si vás’znovu zavesiť obrázky do nového domova. V čase, vy’budete chcieť pohybovať obrázkami okolo vášho domu – nielen okolo rovnakej steny!

Pre ľahšiu skúsenosť s budovaním vyskúšajte Wix. to’s jednoduchým vytváračom drag and drop a má oveľa pokročilejšie nástroje na prispôsobenie, čo znamená, že za pár hodín môžete vytvoriť stránku s profesionálnym vzhľadom..

Ak ty’Po rýchlostiach, ako aj pri stavbe bez bolesti hlavy, si pozrite Wix ADI alebo GoDaddy. Obaja používajú technológiu umelého dizajnu na vytvorenie webovej stránky pre vás.

Všetko, čo robíte, je zadanie informácií o webe, ktorý chcete vytvoriť, a staviteľ tieto podrobnosti použije na vytvorenie personalizovaného webu pre vás. Trvá to niekoľko minút (nanajvýš!) A je to najjednoduchší spôsob vytvárania webovej stránky.

Na rozdiel od SiteBuilder, GoDaddy ponúka bezplatnú skúšobnú verziu a Wix vám umožňuje stavať zadarmo, takže si môžete zahrať a zistiť, ktorá sa vám najviac páči..

SiteBuilder je na začiatku rovnako jednoduchý ako Wix a Weebly, ale čím viac ho používate, tým ťažšie je! Ak chcete web, ktorý’Je to veľmi ľahké riadiť, ako rastie, vy’d byť lepší s Wixom.

Spokojnosť zákazníkov

Aj keď SiteBuilder dosiahol ľahkosť použitia iba o niečo viac ako štyri hviezdičky, nepodarilo sa mu to’t dostať žiariace značky pre spokojnosť zákazníka. Má iba 3,6 hviezdy z piatich’je to bezpečné povedať’t vyhodiť ponožky.

Tu’s tým, čo si o SiteBuilder myslelo iba niekoľko našich používateľov:

“Prvé dojmy boli skvelé, ale časom to bolo naozaj frustrujúce.”

“Aj keď má niektoré funkcie, ktoré sa dajú ľahko zabudovať do vášho webu, negatívom je nemožnosť úpravy štýlu. Vytvorenie vlastného webu je skutočnou výzvou.”

To zdôrazňuje naozaj dôležitý bod: len preto, že staviteľ sa ľahko používa, nie je’nemyslím to’s príjemné použitie.

Áno, SiteBuilder zjednodušuje nastavenie vašich stránok, čo je skvelé pre začiatočníkov! Ale táto jednoduchosť vás drží späť, pokiaľ ide o vytvorenie vášho vlastného. Váš web je vaša značka – chcete, aby bol osobný a jedinečný.

Nemalo by’t byť zápas, aby vaše webové stránky vyzerať, ako chcete. Malo by byť ľahké upravovať a prispôsobovať – ​​a to’s, kde SiteBuilder spadne.

Ďalšie informácie

 • Zaujíma vás Wix? Prečítajte si naše Wix Review aby ste zistili viac o tom, ako kombinuje jednoduchosť použitia s veľkým prispôsobením
 • Wix ADI upútať pozornosť? Prečítajte si naše Wix Editor vs Wix ADI Recenzie zistiť viac
 • Potrebujete rýchlosť? Pozrite sa na naše Recenzia webových stránok GoDaddy aby ste zistili, čo tento jednoduchý a rýchly staviteľ môže ponúknuť
 • Môcť’nenájdete staviteľa na miesto? Pozrite sa na naše Tabuľka porovnania nástroja na tvorbu webových stránok vidieť vedúce značky vedľa seba a nájsť perfektný zápas
 • Pozrite sa na náš článok o internete Najlepší tvorcovia webových stránok a nájdite si svoj najlepší výber ešte dnes

Ako dobré sú šablóny SiteBuilder?

“SiteBuilder získa úplné známky za úplný počet šablón, ktoré ponúka, ale stráca body, pokiaľ ide o ich akosti. Na jej šablónach chýba faktor wow a elegantnú profesionalitu Squarespace a Wix’s dizajny.”

Čísla šablón: stovky, pokrývajúce väčšinu odvetví

SiteBuilder má na výber stovky šablón webových stránok. oni’usporiadané do kategórií vrátane dizajnu & Kreatívne, profesionálne služby, svadby, blogy a internetový obchod.

S tak širokou škálou odvetví, na ktoré sa vzťahuje, by skutočne malo byť niečo pre každého!

šablóny pre tvorbu webových stránokSiteBuilder ponúka stovky šablón špecifických pre dané odvetvie, vopred vyplnených obsahom

Kvalita šablóny: Simple, ale zastarané

Všetky šablóny SiteBuilder sú dodávané s figurínami a pozadiami špecifickými pre dané odvetvie, ktoré si môžete ponechať, ak chcete alebo ich ľahko nahradíte..

To znamená, že šablóna, ktorú vyberiete, je sama o sebe skutočne hotovou webovou stránkou. Fiktívny obsah šetrí veľa času, keď potrebujete rýchlo získať rýchly web online.

príklad šablóny nástroja na tvorbu stránokSiteBuilder’Šablóny sú plné priemyselného obsahu, ktorý si môžete ponechať alebo upraviť

Keď však budete opatrní, buďte opatrní’vyberte šablónu. Vyhral si’Nebudete môcť prepnúť, keď budú vaše stránky aktívne, čo znamená, že ste’navždy oddaný jednému dizajnu. Toto je skutočná škoda, čo znamená, že môžete’• Rozvíjajte štýl svojej značky s rastom vašej stránky. Nie sú povolené žiadne facelifty ani úpravy!

To by bolo v poriadku, ak SiteBuilder’Šablóny boli ľahko prispôsobiteľné. Ale realita je, Tvoja webová stránka’Dizajn je mimoriadne závislý na Vami vybranej šablóne. To je skvelé, ak chcete, aby bol vzhľad vašej stránky veľmi praktický, pretože je to tak’už je pre vás naformátovaný. Ale to’Nie je to také lákavé, ak chcete mať kontrolu nad estetikou svojho webu.

Ak chcete staviteľa s väčšou voľnosťou, Weebly aj Squarespace vám umožňujú zmeniť šablónu. Squarespace má najlepšiu kvalitu a flexibilitu, zatiaľ čo Weebly má väčšiu štruktúru, ktorá vedie váš dizajn.

Toto je ďalší prípad, keď SiteBuilder spadne vedľa svojich konkurentov. Pri porovnaní s priestorom Squarespace napríklad SiteBuilder’vzhľad šablón zastarané a staromódne. oni’znovu vyhodil vodu do štvorca’s elegantným a moderným dizajnom.

Ostatní tvorcovia webových stránok zamestnávajú obrovské produkčné tímy na výrobu sveta’Najlepšie šablóny a najinovatívnejšie funkcie stránok. SiteBuilder jednoducho nemá’do svojich šablón investovali rovnaké množstvo času alebo úsilia, čo znamená’nie je v popredí nového vývoja ako Wix a Squarespace.

SiteBuilder’Šablóny sú čisté a jasné, chýba im však špičková dizajnérska kvalita štvorca a univerzálnosť Wix. Pokrývajú široké spektrum odvetví a použití a uľahčujú nastavenie vašich stránok. V konečnom dôsledku však tieto šablóny príliš obmedzujú vaše prispôsobenie na to, aby vytvorili čokoľvek iné ako základné návrhy.

Ďalšie informácie

 • Pozrite si naše Tabuľka porovnania nástroja na tvorbu webových stránok na porovnanie najlepších staviteľov bok po boku. Prezrite si hodnotenie dizajnu a ďalšie a nájdite ideálnu značku
 • Prečítajte si naše Weebly Recenziepre úplné zobrazenie tohto populárneho tvorcu webových stránok
 • Prečítajte si naše Preskúmanie šablón štvorca aby sme zistili, prečo vedie v dizajne
 • Lákajú Wix? Pozrite sa na naše Kontrola šablón Wix aby ste zistili, či by to mohlo byť pre váš web perfektné

Ako dobré sú extra funkcie webových stránok SiteBuilder?

“SiteBuilder’s ďalšie funkcie sú veľmi základné. Ak chcete svojim návštevníkom ponúknuť pokročilejšie funkcie, SiteBuilder’s nástroje a aplikácie vyhral’Nebudem ich môcť dodať.”

Vstavané funkcie webových stránok: Obmedzené

SiteBuilder ponúka desiatky bezplatných doplnkových funkcií, od jednoduchých kontaktných formulárov po tlačidlá zoznamov adries, živé sociálne kanály a prehrávače videa a hudby..

bohužiaľ, týmto funkciám chýba sila a kvalita na to, aby sa váš web skutočne vyvíjal alebo upravoval. oni’v porovnaní s tými, ktoré získate od iných tvorcov webových stránok, ako je Wix, sú mimoriadne obmedzené.

Napríklad SiteBuilder nie’t poskytovať rezervácie, kalendáre, funkciu vyhľadávania na webe alebo funkciu e-mailového marketingu a nemá’Nemám ani členskú oblasť. Čo’Navyše ponúka iba úložisko od 50 MB do 10 GB, zatiaľ čo spoločnosť Wix ponúka od 500 MB do 50 GB.

SiteBuilder’s 50 MB práve nie je’t dostatok úložného priestoru, aby váš web bol čo najlepší začiatok. to’je to malé množstvo a vy’Vyrastie to za jeden blesk. 10 GB môže byť na chvíľu v poriadku, ale nie je’dosť dlho. Chcete sa usilovať o rast, nie o brzdenie, pretože vy’obávam sa, že nie’Nemám dostatok úložného priestoru.

Môžeš’• Na svoje stránky SiteBuilder dokonca nepridávajte fotografické prezentácie. Prezentácie sa stali nevyhnutnou funkciou online pre mnoho webov, od malých podnikov po svadby.

Čo’s viac, môžete’t nahrať svoje vlastné videá. SiteBuilder vám umožňuje pridať video vložením odkazu na YouTube alebo Vimeo. Ak chcete pridať hudbu, musíte použiť SoundCloud.

Ak teda chcete oživiť svoje stránky SiteBuilder pomocou multimédií, môžete’d) radšej začnite najprv budovať kanál YouTube, Vimeo alebo SoundCloud!

extra funkcie nástroja na tvorbu webových stránokDoplnkové funkcie SiteBuilderu nemajú dostatočný výkon a rozmanitosť

to’nie je to všetko zlé. Za prvý rok získate bezplatnú doménu, potom sa obnovuje za normálnu cenu. Môže to byť kdekoľvek medzi 9,98 dolárov a 442,80 dolárov v závislosti na úrovni a dĺžke vášho plánu’stojí za to skontrolovať vopred.

Získate predajné funkcie podľa najvyššieho plánu elektronického obchodu, takže môžete predávať produkty prostredníctvom svojich webových stránok. Medzi tieto funkcie patrí vytváranie zľavových kódov, nástroje na správu prepravy a použitie variácií produktu, ako je veľkosť a farba.

Avšak, SiteBuilder’s Plán elektronického obchodu je vhodný iba vtedy, ak chcete predať iba niekoľko položiek.

To proste nevie’• Nemali by ste mať rozsah alebo hĺbku funkcií, ktoré by podporovali viac ako len veľmi jednoduchý obchod. tam’nie je toho príliš v ceste analytickým funkciám’• Prispôsobte si stránku produktu a tam’To nie je opustené vymáhanie košíka chytiť zákazníkov, ktorí opustili pokladňu skoro.

Ak chcete tvorcu webových stránok, ktorý vám poskytne lepšiu funkčnosť elektronického obchodu, skúste Wix. Má kvalitnejšie nástroje predaja a zároveň vám poskytuje veľa kreatívnej kontroly. Ak ty’o elektronickom obchode naozaj vážne, pozrite sa na Shopify – to’je ideálny pre všetko od samoobslužných spoločností až po pokročilé obchody.

Aplikácie tretích strán: nestačí

Okrem zabudovaných funkcií má SiteBuilder tiež App Market.

Najlepšie na serveri SiteBuilder’s App Market je to, aké ľahké je pridať tieto aplikácie na vaše stránky. Od obrázkov po sociálne médiá môžete integrovať SiteBuilder’s aplikáciami bez problémov.

SiteBuilder však nemá’t mať rovnaký rozsah nájdený na trhu Wix App Market alebo Weebly App Center. Tieto trhy aplikácií ponúkajú stovky doplnkov tretích strán, vďaka ktorým môžu vaši návštevníci na vašom webe robiť ešte viac. SiteBuilder’s App Market, naopak, vám umožňuje integrovať iba malý počet nástrojov.

Môžete pridať nástroj sociálneho kanála My Social Suite, nástroj zabezpečenia SiteLock a Amazon’s virtuálny asistent Alexa. Ale to’o tom.

SiteBuilder nemá’t mať dostatok funkcií a aplikácií tretích strán, aby váš web vynikal z davu.

Ďalšie informácie

 • Ostatní tvorcovia webových stránok majú lepšie vlastnosti ako SiteBuilder – porovnajte ich s našimi Tabuľka porovnania nástroja na tvorbu webových stránok

Aká dobrá je podpora a podpora SiteBuilderu?

“SiteBuilder má slušné Časté otázky časť – ale to’je rovnako dobrý ako jeho zdroje pomoci. Články v znalostnej báze sú slabé a jej živý rozhovor je skľučujúci.”

Centrum pomoci: Chýbajú podrobnosti a organizácia

Ako už bolo spomenuté, SiteBuilder vás okamžite upokojí jasnou a priateľskou prehliadkou editora šablón.

Ale akonáhle sa dostanete do budovy a rastie vaše stránky – a narazíte na nejaké problémy pozdĺž cesty – vy’Tlačidlo Nápoveda nie je nájdené’• dostatočne podrobné, aby vás podporili alebo inšpirovali.

SiteBuilder’Databáza znalostí má slušnú jednostránkovú stránku SiteBuilder FAQ, články s návodom sú však príliš stručné – a nie sú tu’dosť z nich. Taktiež nedokážu predvídať druh problémov, s ktorými sa môžete stretnúť pri vytváraní svojich stránok.

Kým je vedomostná základňa prehľadávateľná, pravdepodobne ste vyhrali’t získať veľa výsledkov. Hľadali sme ‘mobilné’ a dostal päť výsledkov, z ktorých žiaden nebol o mobilnom editore. Potom sme to skúsili ‘záruka’, dúfajúc v informácie o skúšobnej dobe vrátenia peňazí – a nepriniesli vôbec žiadne výsledky.

centrum pomoci pre tvorcov webových stránokSiteBuilder’V znalostnej báze chýba hĺbka a podrobnosti a jej vyhľadávací nástroj je zlý

Centrá pomoci sú zvyčajne prvým miestom, ktoré hľadáte, keď potrebujete pomoc s tvorcom webových stránok. oni’tiež dobrý údaj o službe’s všestranná kvalita. Napríklad Centrum pomoci Wix je obrovské a plné článkov a videí, ktoré sú zábavné, pretože sú užitočné a informatívne. SiteBuilder’s nie je.

Pomoc jedna na jedného: Pomalá a vágna

Keď uviaznete, budete potrebovať pomoc jednotlivcovi – najmä ak viete’n Nájdite odpovede, ktoré potrebujete, z databázy poznatkov.

Tak to’Je skvelé vidieť, že SiteBuilder má bezplatný nepretržitý priamy rozhovor (plus telefonická podpora v USA). Ale to’to nie je live chat, ako ho poznáte z iných webových nástrojov.

Namiesto priateľského “Ako vám môžeme dnes pomôcť?” chat bubliny, musíte vyplniť formulár s vaším menom a e-mailovou adresou. Potom počkajte.

live chat s tvorcami webových stránokPotrebujete okamžitú pomoc jednotlivca? SiteBuilder’s live chat nie je’t do práce

Člen podporného tímu sa nakoniec objavil, aby sa s nami zhováral, ale ich odpoveď bola pomalá a vágna. Bolo to, akoby kopírovali odpovede z vedomostnej základne. Inokedy sme nedostali radu, ktorú sme dostali’ani neodpoviem na našu otázku. To sa nestalo’presne inšpirovať veľa dôvery!

Našťastie pre nás, nie’V skutočnosti nepotrebujem pomoc. Ale keď to urobíš, ty’bude chcieť oveľa lepšiu podporu ako táto.

Živé rozhovory a telefonická podpora sú užitočné, ale iba ak sú’skutočne užitočné – a SiteBuilder’Zdroje podpory nie sú. Znovu vás SiteBuilder prepadne, keď sa posuniete nad rámec základov.

Ceny SiteBuilder: Je to dobrá hodnota za peniaze?

“SiteBuilder’s plánmi’t ponúka dlhodobú hodnotu. Na prvý pohľad sa zdajú lacné, ale nie’nenechajte sa zmiasť predajnými propagáciami. Pravda je, že’preceňovaný za to, čo dostanete.”

Plány programu SiteBuilder Pro: predražené

Na výber sú tri prémiové plány SiteBuilder. Všetky tri v súčasnosti majú zľavu 50%, čo znamená, že sú’nie je zlá hodnota – existuje však veľa úlovkov!

Tvorba web stránokSiteBuilder’s prémiové plány sú v súčasnosti za polovičnú cenu, ale nezabudnite si vždy prečítať malú tlač

Cena za polovičnú cenu platí iba pre vašu pôvodnú ponuku ‘lehota splatnosti’ (mesiac, rok alebo dva roky). Potom ty’Automaticky vám bude účtovaná plná sadzba – až 442,80 dolárov za dva roky elektronického obchodu SiteBuilder.

Úvodné zľavy sú pekné, ale tvorca vašich webových stránok je dlhodobý vzťah. Don’nenechajte sa rozptyľovať zľavou 50% – musíte platiť na dlhé vzdialenosti, a my nerobíme’Nemyslím si, že z dlhodobého hľadiska to stojí za to.

Rovnako ako u väčšiny ostatných tvorcov webových stránok ušetríte celkovo peniaze zaplatením jedného alebo dvoch rokov vopred.

Plán SiteBuilder Platiť mesačne ($ / mesiac) Platiť ročne ($ / mesiac) Platiť za 2 roky ($ / mesiac) pre poistné eCommerce
$ 9,98 9,22 USD (ušetrite 7%) 7,68 USD (ušetríte 23%)
$ 12,98 12,29 USD (ušetrite 5%) 11,98 USD (ušetrite 8%)
$ 24.98 19,98 USD (ušetrite 20%) 18,45 USD (ušetrite 25%)

Všetky tri poistné plány zahŕňajú…

 • Nástroj na vytváranie a presúvanie myšou myšou
 • Zadarmo hosting
 • Prispôsobiteľné (ish) šablóny
 • Zadarmo doménové meno na jeden rok (16 dolárov, aby ste si ho nechali, ak opustíte SiteBuilder)
 • Stovky šablón
 • Žiadne reklamy SiteBuilder
 • Odoslanie stránok spoločnosti Google a iným vyhľadávacím nástrojom
 • Reklamné kredity
 • Prioritná podpora (prémiový plán a vyššie)

Jedná sa o slušnú škálu funkcií, ale pri postupe v plánoch získate iba jednu alebo dve doplnky. Najskôr odomknete podporu priority v pláne Premium, potom funkcie predaja v pláne elektronického obchodu. že’nestačí na to, aby sa škálovali vaše webové stránky!

SiteBuilder predtým ponúkol bezplatný plán, ale odvtedy ho zrušil. V porovnaní s konkurenciou to výrazne ovplyvnilo jeho hodnotu za peniaze.

Stačí sa pozrieť na Wix, Weebly, SITE123, Pozoruhodne – všetci vám umožňujú stavať vaše stránky zadarmo, tak dlho, ako chcete. Námestie nie’Nemám zadarmo plán, ale prichádza s džemom nabitým pôsobivými a vysoko kvalitnými funkciami, ktoré zdôvodňujú jeho ceny.

SiteBuilder poskytuje 14-dňovú záruku vrátenia peňazí, takže si ju môžete vyskúšať. Ale to’je to viac ako záväzok Wix alebo Squarespace’bezplatnú skúšobnú verziu, kde nemáte’na registráciu nemusíte zadávať žiadne podrobnosti o karte.

v podstate, dostanete menej peňazí za svoje peniaze s SiteBuilder ako s ostatnými tvorcami webových stránok. Ak ty’Keď za prémiový plán platíte 143,76 dolárov ročne, zaslúžite si viac, ako vám dáva server SiteBuilder.

Ak chcete zistiť, ktoré platformy ponúkajú najlepšiu hodnotu za peniaze, pozrite si našu Tabuľka porovnania staviteľov webových stránok. Ak si chcete vytvoriť internetový obchod, prečítajte si náš Porovnávacia tabuľka internetového obchodu. Hľadáte bezplatný plán? Prečítajte si našu recenziu Najlepšie bezplatné tvorcov webových stránok aby ste si vybrali ten pravý pre vás!

SiteBuilder’aktuálny 50% promo obchod nie je’t zlá hodnota. Ale pri pravidelných sadzbách nie sú jej poistné plány’t dobrá hodnota za peniaze v porovnaní s ostatnými tvorcami webových stránok.

Ďalšie informácie

 • Wix ponúka veľkú hodnotu za peniaze, najmä ak chcete rozšíriť svoje stránky – prečítajte si náš prehľad cien Wix dozvedieť sa viac a vybrať si dokonalý plán
 • Úžasne ponúka najlepšiu hodnotu za peniaze akéhokoľvek staviteľa a je ideálny pre začiatočníkov. Pozrite sa na naše prekvapivo recenzie zistiť prečo!
 • Prečítajte si náš prehľad cien v štvorci pre úplný pohľad na to, čo vy’za svoje cenové plány platíte znova
 • Prezrite si našu recenziu Weebly Pricing aby ste zistili, či by to mohol byť správny výber pre váš rozpočet. Ideálne pre malé podniky!

Recenzia SiteBuilder: Zhrnutie

Celkom sa nám web SiteBuilder páčil… prvú polhodinu sme strávili jeho používaním.

tam’nie je žiadna krivka učenia, žiadny žargón o hosťovaní a doménach a žiadne zložité technické úlohy pri nastavovaní vášho webu.

vy’priamo do práce, s množstvom šablón, z ktorých si môžete vybrať, a prehliadkou editora drag-and-drop. Veľmi základné vyladenia sú (trochu) ľahké.

Ale ty nie’Nechcem iba základné vylepšenia. Chcete vytvoriť krásnu interaktívnu webovú stránku, ktorú môžete časom rozšíriť – bez toho, aby to stálo zem.

SiteBuilder môže’t poskytovať kvalitné prvky alebo elegantný dizajn. vy’Snažím sa prispôsobiť svoju šablónu tak, aby vaše webové stránky vyzerali presne tak, ako chcete. A za dlhodobú cenu’d, to platí’to jednoducho nie je dosť dobré.

Ak chcete jedinečný web, ktorý poskytuje návštevníkom kvalitný zážitok a má potenciál rásť, SiteBuilder pre vás nie je tou pravou voľbou..

Rovnako ako každý tvorca, aj SiteBuilder má svoje klady a zápory. Nie je’• Zlý produkt – predsa len dobre hodnotil pre ľahké používanie a je priateľský pre začiatočníkov. Musíte si iba vybrať, na čo ho používate. my’d odporúča sa iba pre veľmi základné stránky alebo pre krátkodobé webové projekty.

SiteBuilder’podozrivé ceny, zlé zdroje podpory a nedostatok funkcií nechceme preto odporúčať ich na dlhodobé používanie.

Nakoniec je SiteBuilder trochu zastaraný staviteľ, ktorý nie je’t podniknúť rovnaké kroky ako jej konkurenti, aby držali krok s pokrokom v tomto odvetví. Cítim sa trochu pozadu a je to základné.

Ak SiteBuilder nie je’Nepokúšajte sa zlepšovať alebo súťažiť s poprednými značkami, ako je Wix, ako potom môžete očakávať, že budete držať krok s vašimi vlastnými konkurentmi?

Recenzia SiteBuilder: Časté otázky

Môžem používať SiteBuilder pre svoju webovú stránku svojej firmy?

Radi by sme’t Odporúčam SiteBuilder pre web vašej firmy. Je to preto, že’je skutočne vhodný iba na vytváranie veľmi základných webových stránok a nemá’Nemáte funkcie podporujúce rast vášho podnikania.

Obmedzené prispôsobenie SiteBuilderu’Šablóny znamenajú, že by ste sa usilovali o vytvorenie silnej alebo jedinečnej značky pre svoj web.

Nakoniec by ste v SIteBuilder nenašli dobrú hodnotu za peniaze’s cenové plány. Pre dlhodobý úspech odporúčame vyvinúť a aktualizovať staviteľa.

Pozrite sa na našu porovnávaciu recenziu Najlepší tvorcovia webových stránok pre malé firmy aby ste našli tri najlepšie možnosti.

Ak chcete predávať online, prečítajte si naše Porovnávacia tabuľka najlepšieho staviteľa obchodov online nájsť perfektný zápas dnes.

Je SiteBuilder zadarmo?

Bohužiaľ nie! SiteBuilder predtým ponúkol bezplatný plán, ale už ho neposkytuje. Teraz si môžete vybrať tri poistné plány: Pro plán na $ 7,68 mesačne, prémiový plán na $ 11.98 za mesiac a plán elektronického obchodu na $ 18.45 za mesiac.

Existuje 14-dňová záruka vrátenia peňazí, takže ju môžete vyskúšať bez okamžitého zaviazania.

tam’zvyčajne ide o 50% predaj, ale tieto promo ceny platia iba pre váš prvý termín, preto majte vždy na pamäti budúce náklady! Pravda je, že bez svojho bezplatného plánu, SiteBuilder ponúka zlú hodnotu za peniaze.

Pozrite sa na naše Najlepšie zadarmo Tvorcovia webových stránok Recenzie nájsť pre vás ten správny bezplatný staviteľ. Alebo si pozrite náš zoznam Najlacnejší tvorcovia webových stránok na porovnanie nízkych cien.

Je SiteBuilder nejaký dobrý?

SiteBuilder má svoje silné a slabé stránky. to’je veľmi jednoduché použitie, vďaka čomu je tvorcom webových stránok priateľský pre začiatočníkov. to’je to dobré pre rýchle a ľahké vytváranie veľmi základných webových stránok.

Ale na rozdiel od toho, snaží sa konkurovať lepším staviteľom ako Wix, Weebly a Squarespace. Nie’• mať funkcie, kvalitný dizajn alebo prispôsobenie, aby bola tvorba webovej stránky z dlhodobého hľadiska príjemná. že’s prečo to prišlo naposledy v našom výskume, dostávajú najnižšie skóre od akéhokoľvek tvorcu webových stránok.

Po niekoľkých hodinách sa naši používatelia s SiteBuilderom frustrovali’s extrémnymi obmedzeniami.

Chcete nájsť niečo lepšie? Wix je najlepší všestranný tvorca webových stránok na trhu a stal sa špičkou v našom výskume. V našom plnom znení si môžete prečítať, prečo ho tak vysoko odporúčame Wix Review.

Alebo zamierte k nášmu Tabuľka porovnania nástroja na tvorbu webových stránok aby ste videli, ako si každý staviteľ vedie bok po boku. Zobrazte hodnotenia hviezdičkami, ceny a funkcie, prečítajte si recenzie a vyberte si sami! vy’nezabudnite nájsť najlepší staviteľ pre vás.

Viac informácií

Ak SiteBuilder nie je’t pre vás, pozrite sa na náš porovnávací graf nástroja na tvorbu webových stránok. Pozrite si hodnotenia hviezdičkami, funkcie, ceny a ďalšie informácie, aby ste pre vás ľahko našli perfektného staviteľa.

Chcete predávať online? Nemáme’t Odporúčam SiteBuilder pre elektronický obchod a namiesto toho by odporučil platformu podobnú Shopify alebo BigCommerce. Pozrite si naše Porovnávacia tabuľka Buildera online po boku sa pozrite na popredných staviteľov elektronického obchodu a naštartujte svoj internetový obchod.

Skúsiť ďalších tvorcov webových stránok

 • Najlepšie pre nádherné šablóny, funkcie a prispôsobenia: Wix
 • Najlepšie pre malé podniky a webové stránky portfólia: Weebly
 • Najlepšie pre dizajnérske šablóny: Squarespace
 • Najlepšie na vybudovanie škálovateľného internetového obchodu: Shopify
 • Najvýhodnejší prémiový plán s výhodnou hodnotou: plán Weebly Starter
 • Plán elektronického obchodu s najlepšou hodnotou za peniaze: Plány elektronického obchodu spoločnosti Wix
 • Dobré pre obchodné weby: 1&1 IONOS MyWebsite
 • Dobré pre podporu zákazníkov: Site123

Ďalšie užitočné recenzie na čítanie

 • Tabuľka porovnania nástroja na tvorbu webových stránok
 • Najlepší tvorcovia webových stránok pre elektronický obchod
 • Wix Review
 • Preskúmanie štvorca
 • Weebly Recenzie
 • SITE123 Recenzia
 • Pozoruhodné hodnotenie
 • Recenzia GoDaddy
 • 1&1 recenzia IONOS
 • Kontrola obchodu
 • Wix eCommerce Recenzie
 • Najlepšie bezplatné tvorcov webových stránok
 • Najlacnejší tvorcovia webových stránok
 • Najlepší tvorcovia webových stránok pre malé firmy
 • Najlepší tvorcovia portfólia webových stránok

Zistili sme, že naša recenzia SiteBuilder je užitočná?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map