Jak nastavit Squarespace Store pomocí Shopify Widget

Čtvercový prostor Shopify widget“Jak nastavím eCommerce obchod s Squarespace bez použití Stripe?” To je často kladená otázka od mnoha našich čtenářů.


Proč?

Hlavní výzvou pro Squarespace Commerce pro některé uživatele je to, že se Squarespace pevně integruje s Stripe, procesorem platební brány, do své platformy.

Jako uživatel Squarespace je tedy jedinou možností při vytváření internetového obchodu použít Stripe jako zpracovatele plateb (alespoň v tuto chvíli).

Zatímco Stripe je velmi dobrý platební procesor (don’t starosti – Squarespace pevně integroval Stripe do tvůrce webových stránek, takže to neděláte’Nemusíte se dotýkat kódů, abyste jej nakonfigurovali na svém webu Squarespace), jejich služby nejsou nabízeny v mnoha zemích po celém světě. V současné době jsou k dispozici pouze ve 34 zemích, včetně USA, Kanady, Francie, Německa, Španělska a Velké Británie.

Mají beta testování v jiných zemích, jako je Brazílie a Indie.

Pokud tedy nežijete v žádné z uvedených zemí, vyhráli jste’Nebudete moci používat Squarespace k napájení vašeho internetového obchodu. Alespoň ne pomocí Stripe.

Zde můžete vidět aktualizovaný seznam zemí, kde je Stripe k dispozici.

Takže pokud můžete’t nebo don’Nechci použít Stripe, jaké další možnosti máte?

MŮŽEM POUŽÍVAT SQUARESPACE, KTERÝ MÁ STAVIT ONLINE OBCHOD BEZ POUŽITÍ STRIPE?

Existuje několik hlavních důvodů, proč byste se měli zeptat na tuto otázku:

 1. Žijete v zemi, kde Stripe není’tam k dispozici, ale chcete použít program Squarespace kvůli jeho návrhářským šablonám internetového obchodu a uživatelsky přívětivým nástrojům prodeje.
 2. Máte rádi Squarespace, ale vy don’Nechci používat Stripe protože již máte jiného zpracovatele plateb (například PayPal).
 3. Ty máš spousta produktů pro správu (například 30 a více nebo dokonce stovky) a potřebujete mnohem výkonnější nástroje elektronického obchodování, které v současné době Squarespace nemusí nabídnout.

Odpověď na některou z otázek zní “Ano”, pak ty’Budete rádi, když víte, že můžete použít jiné možnosti platební brány než Stripe.

Jeden dobrý způsob, jak toho dosáhnout, je integrovat Widget Shopify do vašeho webu Squarespace.

Nyní existují určité výhody a nevýhody, které se budu věnovat dále v tomto článku.

CO JE SHOPIFY WIDGET (NEBO KOUPIT BUTTON)?

Pokud máte’T neslyšel Nakupujte dříve, je to jeden z nejlepších stavitelů e-commerce online obchodů dostupných na trhu.

Pokud se u nich zaregistrujete, nabídnou vám možnost jejich použití Shopify Widget (nebo tlačítko Koupit) což v podstatě umožňuje vložit vaše produkty nebo dokonce celý svůj obchod Shopify na jiný web (například web Squarespace).

Tlačítko na náměstí shopify buy - embed button

Shopify je velmi výkonný a flexibilní tvůrce online obchodu a v současné době vám umožňuje připojit se k více než 70 různým platebním branám (oproti čtvercovému prostoru, který nabízí pouze 1 možnost).

Tak to skoro není’Nezáleží na tom, kde žijete po celém světě, nebo pokud již máte preferovaného zpracovatele plateb (to není’t Stripe), můžete pomocí služby Squarespace vytvořit svůj web a pomocí tlačítka Shopify Buy k napájení vašeho obchodu.

Už nemusíte být omezeni pouze na používání Stripe, abyste mohli svůj obchod s elektronickým obchodem využívat v Squarespace.

JAK VLOŽIT NÁKUPNÍ TLAČÍTKO DO SQUARESPACE?

Vkládání produktů Shopify nebo celého obchodu Shopify do vašeho webu Squarespace není’vůbec náročné.

Musíte samozřejmě mít účet na náměstí. Nyní se musíte zaregistrovat k účtu Shopify. Jakmile to uděláte, stačí navštívit tlačítko Shopify Buy v jejich App Store a získat aplikaci, kterou můžete používat zdarma.

Tlačítko čtvercového shopify koupit

Dále byste měli nastavit své produkty ve službě Shopify (například nahrát své obrázky, popisy, varianty produktů, ceny atd.).

Poté byste si měli v rámci služby Shopify nastavit podle svého výběru zpracovatele plateb. Opět se již nebudete zasekávat Stripe a vyberete si z několika různých platebních procesorů.

Nyní jste připraveni vložit své produkty nebo uložit do Squarespace.

Aplikace Shopify Buy Button vytvoří pro vás úryvek kódu a budete ho muset zkopírovat a vložit do svého účtu Squarespace. To’Není to tak složité, jak to zní.

Tlačítko náměstí - shopify buy - vložit kód

V podstatě budete používat “Vstřikování kódu” nástroj od Squarespace do “vstříknout” kódy Shopify Buy Button na svůj web Squarespace.

PROS AND CONS VYUŽITÍ NÁKUPNÍHO KOUPIT TLAČÍTKO NA WEBOVÉ STRÁNCE SQUARESPACE

Výhody používání tlačítka Shopify Buy v programu Squarespace jsou zcela jasné:

 • Další možnosti zpracování plateb (neomezeno na použití Stripe)
 • Snadnější správa mnoha produktů, as Shopify je čistě obchodně zaměřená platforma

Mezi nevýhody používání tlačítka Shopify Buy patří:

 • Na konci dne, stejně užitečné jako tlačítko Koupit, je to stále ne “jádro” do Squarespace. Kdykoli integrujete dvě různé platformy, je to’nikdy “ideál”. Tím nechci říci, že by to neudělali’Spolupracujeme dobře, protože jak Squarespace, tak Shopify jsou platformy světové třídy. To’Stejně jako úprava automobilu díly, které nejsou původně od výrobce. To’nikdy “ideál”, ale bude to fungovat dobře.
 • Pokud používáte Shopify k napájení vašeho internetového obchodu v Squarespace, vyhrál jsi’nebudete moci používat některé z integrovaných prodejních nástrojů, které vám byly poskytnuty z programu Squarespace, jako je odhad nákladů na dopravu v reálném čase. Můžete však použít Shopify’s vlastními integrovanými obchodními nástroji, které jsou pravděpodobně ještě silnější než Squarespace’s.
 • Budete si muset zaregistrovat samostatný účet Shopify, což je minimálně 14 USD za měsíc pro svůj startovací plán. Tyto náklady můžete vyrovnat tím, že se nemusíte přihlásit do programu Squarespace’s Obchodní plán (26 $ / měsíc) a vyberte si buď s osobním plánem (8 $ / měsíc) nebo obchodním plánem (18 $ / měsíc). To by vám mělo ušetřit 18 $ nebo 8 $ měsíčně, což vám dá možnost používat Shopify’s výkonnými obchodními nástroji.

ZÁVĚR – VYUŽITÍ NÁKUPNÍHO BUTTONU S SQUARESPACE

Tato příručka je užitečná?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map