Recenze o velkém kartelu za elektronický obchod 2020


Recenze BigCartel

Recenze BigCartel


Hodnocení

3 z 5 hvězdiček

Přečtěte si recenzi elektronického obchodování BigCartel

BigCartel je jediný tvůrce elektronického obchodu, kde můžete zřídit obchod a prodávat online zdarma. BigCartel je vhodný pro prodej jednotlivých kusů, jako jsou umělecká díla, než hromadného nahrávání díky svým jednoduchým prodejním funkcím.’nechce se brzy zvětšit. Začátečníci jsou podporováni BigCartelem’Uživatelsky přívětivý proces na palubě, s výzvami a připomenutím, které vám pomohou nastavit obchod. Chcete-li získat maximum z tohoto tvůrce, musíte však vědět, jak kódovat. Díky základním prodejním funkcím a bezplatnému plánu je BigCartel bezrizikovou volbou pro zahájení podnikání.

Recenze Lucy Carney

Poslední aktualizace 2. ledna 2020

velký karton recenze představoval obrázek

“Jediný tvůrce elektronického obchodu, se kterým můžete prodávat zdarma”

Big Cartel je tvůrce elektronického obchodu, který vám umožňuje bezplatně vytvořit internetový obchod. To’je to základní ve srovnání s tvůrci elektronického obchodu, jako je Shopify, ale znamená to, že byste se tomu měli vyhnout? V této recenzi jsme’Podívám se na Velký kartel’s prodejními nástroji, cenami a dalšími.

1

Jaké jsou klady a zápory velkého kartelu?

Velké výhody kartelu# 1

# 2

# 3

Jediný tvůrce elektronického obchodu, kde můžete nastavit a prodávat online zdarma
Internetový obchod má čistou navigaci a uživatelsky přívětivé výzvy
Ideální pro umělce prodávající jednotlivé kusy
Big Cartel Cons# 1

# 2

# 3

Základní návrhy motivů a extrémně nízká úroveň přizpůsobení
Kódování je nezbytné k tomu, aby se posunul za hranice výrobce
Funkce postrádají hloubku a kvalitu

2

Přehled Big Cartel

Možná ty’Slyšel jsem o Velkém kartelu a chtěl bych vědět, jestli je’s tím správným tvůrcem elektronického obchodu. Už to víte’je to pouze bezplatný tvůrce elektronického obchodu. Možná ty’znovu přemýšlel, jestli to’je příliš dobré, aby to byla pravda? Co’je to opravdu rád stavět svůj internetový obchod s?

Naštěstí pro vás, my’Vyzkoušel jsem, testoval a bodoval tohoto stavitele, aby ti řekl všechno, co potřebuješ vědět.

Velký kartel je ideální pro malé podniky, které právě začínají, spíše než hledají růst.

Velký kartel’s bezplatný plán je velkou výzvou, zejména pro ty, kteří mají rozpočet. Má uživatelsky přívětivý proces na palubě, který vás provede a vyzve k nastavení obchodu. Ale co nejvíce využít Velký kartel, vy’Musím vědět, jak kódovat.

I když to může’Nesoutěžte s vůdci trhu, jako jsou Shopify a BigCommerce, Velký kartel je dobrou volbou pro začátek malého podniku.

Zde u odborníka na tvorbu webových stránek chceme, abyste měli nejlepší zkušenosti s vytvářením svých webových stránek. Zda to’s výběr správného tvůrce webových stránek pro vaše portfolio, výběr nejlepšího výrobce elektronického obchodu pro váš internetový obchod nebo nalezení perfektního poskytovatele hostingu,’přikryl jsem tě.

Provádíme výzkum, abychom vám poskytli nejlepší možné recenze a srovnání. My’použili jsme velký kartel sami, a to’není všechno. Máme široký výběr lidí, kteří to také používají a hodnotí své zkušenosti. Také jsme strávili hodiny vyhodnocováním, hodnocením a analýzou veškerého velkého kartelu’s rysy. My ano’nenechávejte kout nebo kranii netestovaný.

Čtěte dále a zjistěte, zda je pro vás velký kartel vhodný…

3

Jak snadné je použití velkého kartelu?

Vytvoření internetového obchodu by mělo být vzrušující. Někteří by dokonce mohli říci, že by to měla být zábava. Rozhodně by to nemělo’nenechávejte vás frustrovaně bouchat hlavou o stůl. Vždy testujeme snadnost použití, protože je to opravdu jeden z nejdůležitějších faktorů výběru správného výrobce elektronického obchodu. Velký kartel se neliší.

Jak to udělal Big Cartel?

Celkově je poctivá odpověď: není skvělá. Ale jako vždy’Je to více než jen jedna strana tohoto příběhu. Velký kartel má velmi uživatelsky přívětivý proces na palubě. Takže když vy’Po opětovném nastavení vašeho internetového obchodu získáte užitečné výzvy, připomenutí a návrhy. Vedení při nastavování úkolů způsobuje, že je začátečník přátelský a snadno použitelný.

Jeden uživatel to považoval za zvláště užitečné:

“Má své silné stránky v tom, že jsem se s ním cítil sebejistěji, protože vás provází úkoly, díky tomu se cítil jednodušší.”

Problémy začnou, jakmile vy’jste připraveni začít přizpůsobovat a přidávat věci sami. Design vašeho webu se točí kolem zvoleného tématu. Samotná témata jsou velmi základní a nabízejí velmi malý prostor pro přizpůsobení. Pokud tedy chcete změnit nebo přidat cokoli mimo pokyny tématu, narazíte na frustrující území.

Chcete-li svůj web co nejlépe využít a mít kontrolu nad vytvářením, budete muset vědět, jak kódovat. To je méně než ideální pro začátečníky. Ve skutečnosti to je’Je to méně než ideální pro většinu lidí, kteří nejsou’t sebevědomí kodéry!

Velký kartel přišel na poslední místo v žebříčku našich výzkumů pro snadné použití. Pokud se budete držet základů a rádi sledujete toto téma, aniž byste provedli mnoho změn, použití velkého kartelu je jednoduché. Ale pro každého, kdo chce nějakou tvůrčí svobodu, se věci mohou trochu zkrotit.

Spokojenost zákazníků

Jak je tedy pravděpodobné, že někdo doporučí Big Cartel? Za své zákaznické skóre získal 3/5 hvězdiček 52% uživatelů uvedlo, že to pravděpodobně doporučí. To zohledňovalo jejich vlastní uživatelské zkušenosti, jakož i faktory, jako je cena a funkce.

Tady’s tím, co někteří z našich uživatelů řekli o Big Cartel:

“Jednoduchý a snadno použitelný webový tvůrce, který’Možná je dobré, pokud začínáte a chcete základní obchod, ale ne tak skvělé, pokud chcete vyšší úroveň přizpůsobení.”

“To’je docela klamné, na začátku jsem si myslel, že by to bylo opravdu snadné a vstřícné k zákazníkovi, protože se zmínilo, že jste tam 10% cesty tam, don’Nezapomeňte na to, udělejte to. Ale pak si uvědomíte, že všechno musí být kódováno na zadním konci.”

Celkově lidé říkali, že je velmi jednoduché a snadné rychle získat základní web. Ale většina to také považovala za omezující a řekla, že ano’Líbí se mi více přizpůsobení.

4

Prodejní nástroje a funkce velkého kartelu

Chcete, aby se váš internetový obchod co nejvíce prodával. Od nahrání vašich produktů k zákazníkovi’s pokladna, dobrý internetový obchod by měl mít nástroje, které usnadní každou část prodejní cesty.

Velký kartel má řadu základních prodejních funkcí, které podporují váš internetový obchod. První věc, kterou si musíte uvědomit, je, že můžete prodávat zdarma, ale vy’omezeno na pět produktů a může’t vytvářet slevy.

Platby

S velkým kartelem máte řadu standardních funkcí elektronického obchodování. Patří mezi ně mobilní aplikace spravovat svůj obchod na cestách a tři typy přijatých plateb.

poskytovatelé velkých kartelůVelký kartel má tři možnosti platby pro váš internetový obchod’s Pokladna: Stripe, PayPal a Square.

Máte také přizpůsobenou pokladnu včetně potvrzovacích e-mailů odrážejících vaši značku a vybrané téma. Tam’je sekce objednávek, kde můžete sledovat své transakce a podrobnosti objednávky.

Něco, o čem je třeba si uvědomit, není Big Cartel’t PCI (Payment Card Industry) kompatibilní. To znamená, že’odpovídá za dodržování pokynů PCI o zpracování a přijímání lidí’s platební údaje. To je velká práce a problémy, které nemáte’Nemusíte se starat o další stavitele elektronického obchodu.

Na druhou stranu Big Cartel ne’t účtovat transakční poplatky. Obvyklý poplatek je účtován samotnou platební bránou. Například platby kreditní kartou budou účtovány za standardní sazbu 2,2% + 30p. Samotný Big Cartel však má 0% transakčních poplatků, a to i na základě svého bezplatného plánu!

Aplikace

Velký kartel doporučuje používat aplikace pro mnoho funkcí elektronického obchodování. K odemykání funkcí, jako jsou například aplikace nebo třetí pluginy, potřebujete:

  • Prodej digitálního zboží
  • Vytváření propagačních vyskakovacích oken
  • Přístup k pokročilejším finančním a analytickým nástrojům
  • Zpřístupnění drop-shipping svým zákazníkům

Ty mohou rozšířit váš internetový obchod a vytvořit lepší uživatelský dojem. Tady je velký kartel’Je zdarma plán stojí za to využít, protože tyto aplikace budou zvyšovat náklady na váš web každý měsíc.

velké aplikace pro správu kartelůSpolečnost Big Cartel doporučuje používat aplikace a doplňky třetích stran k rozšíření a poskytování výkonnějších nástrojů pro váš internetový obchod.

My’nebudu se vyhýbat pravdě: Velký kartel má rozhodně prodejní oblasti, kde to může’Nesoutěží s tvůrci elektronického obchodu, jako jsou Shopify a BigCommerce. Existují jednoduché funkce, které by měl internetový obchod nabízet, jako jsou recenze produktů, které vůbec neexistují’Není k dispozici ani pomocí aplikací.

Odbyt

Tam’s Žádná možnost přihlášení zákazníka pro weby Big Cartel. I když to pro některé nemusí být jistič obchodů, znamená to, že váš internetový obchod může hostům nabídnout pouze odhlášení. Ve světě online nakupování, kde jsme’Používáme-li k uložení našich údajů pro rychlé nákupy, nemusí to u zákazníků jít dobře. Můžeš’• Hromadné nahrávání produktů, což může být časově náročné, pokud máte velké zásoby.

Díky samostatnému nahrávání produktů je Big Cartel mnohem vhodnější pro prodej jednorázových produktů, jako jsou umělecká díla a tisky. Tím se odstraní potíže s přidáváním mnoha variant, jako je velikost a barva, což by mohlo být frustrující, pokud budete’například provozování obchodu s oblečením.

Sociální

Dnes to je’nestačí jen prodat prostřednictvím jedné platformy. Bylo by to jako používat pouze kolo, když ve skutečnosti všichni ostatní také chodí, jezdí a jezdí na koloběžkách! Ty ne’nechci minout. Naštěstí s BigCartelem můžete prodávat prostřednictvím Facebooku a označovat produkty na Instagramu.

Můžete to nastavit, i když’znovu na bezplatný plán. Nezapomeňte, že pro označování produktů na Instagramu musí být vaše produkty schváleny Facebookem i Instagramem. Navíc budete muset udělat nějaké kódování pro integraci těchto platforem sociálních médií do vašeho obchodu.

Opuštěné zotavení košíku

Hlavní nevýhoda Velkého kartelu je zde’s žádné opuštěné zotavení vozíku. To je hlavní problém a něco, o čem je třeba při sestavování obchodu opravdu přemýšlet. Opuštěné zotavení vozíku vám v podstatě pomůže zvýšit prodej zachycením neúplných objednávek.

Pokud zákazník zadal své údaje, ale nechal produkty v košíku bez odhlášení, můžete jim zaslat upomínkový e-mail. To také pomáhá analyzovat, proč by některé produkty mohly být opuštěny více než jiné.

Celkově vzato, velký kartel ne’Nemám co nabídnout jako větší a lepší stavitele elektronického obchodu. Poskytuje však řadu standardních funkcí pro vytvoření základního a funkčního internetového obchodu. Navíc vám nabízí výběr aplikací, aby váš web měl větší sílu.

5

Jak dobré jsou návrhy šablon velkých kartelů?

Takže víte, co to dokáže. Jak dobře to ale vypadá’dělá to?

Můžete si vybrat z 16 témat velkých kartelů. Všichni vypadají čistě a profesionálně, což je skvělé pro rychlé oživení vašeho internetového obchodu. Před výběrem si můžete zobrazit náhled svého motivu.

velká kartelová témataVelký kartel’Témata jsou hezká, ale základní – jsou’dobré pro rychlou výstavbu obchodu, ale omezte svou kreativní kontrolu.

Přepínání témat

Bonus Big Cartel’s motivy je, že můžete své téma kdykoli přepnout. Vaše produkty budou automaticky přeformátováno přizpůsobit nový design. To’Nezapomeňte však, že do nového stylu nebude přenesen žádný další obsah (například obrázky na pozadí). Budete je muset znovu nahrát ručně, což může být časově náročné.

Mobilní optimalizace

V tomto světě na cestách je mobilní optimalizace nezbytná. Vaši zákazníci musí být schopni snadno prohlížet a pracovat s webem bez ohledu na to, jaké zařízení používají’znovu. Všechny velké kartely’s témata jsou plně mobilní reagovat. Každá z nich se přeformátuje tak, aby se vešly na mobilní obrazovky a tablety’Nemusíte se starat o to, že vaši mobilní návštěvníci zmizí.

Přidávání obrázků

Pokud jde o přidávání a úpravy obrázků, Big Cartel má méně co nabídnout než jeho konkurenti. Na rozdíl od Shopify a BigCommerce, Big Cartel ne’Nemám editor obrázků. Místo toho můžete obrázky upravovat pouze pomocí kódu. Obrázky musíte nahrávat sami, protože nejsou k dispozici žádné obrázky ani kliparty.

Flexibilita

Další bugbear je s flexibilitou. Témata jsou omezující a nabízejí velmi malou tvůrčí svobodu. Témata nejsou’Je to natolik působivé, že se většina lidí cítí šťastně, když je nechává tak, jak jsou. A pokud se chcete přizpůsobit, budete muset získat kódování.

Celkově velký kartel’s témata jsou funkční, ale ne’t jít extra míle, aby se úpravy snadno nebo vaše stránky vizuálně působivé.

6

Nápověda a podpora velkého kartelu

Velký kartel nabízí jeden typ přímé podpory napříč všemi jeho plány. To přichází ve formě e-mailová podpora je k dispozici od pondělí do pátku od 9:00 do 18:00 (EST). jestli ty’viděl jsem live chat, don’t být blázen – tím se dostanete zpět k e-mailové podpoře.

K dispozici je také Velká znalostní základna kartelu. To je jasně stanoveno a je velmi snadné se v něm pohybovat. Takže, žádné trhání vlasů přes matoucí stránky nápovědy nebo nejasná navigace.

velká znalostní báze karteluZnalostní základna velkého kartelu obsahuje jasné oddíly, které můžete procházet, a také funkci vyhledávání.

Tady’co jeden uživatel musel říci o svých zkušenostech s používáním Big Cartel’s nápověda a podpora:

“Úpravy přepravních nákladů byly opravdu snadné a byly dobře vysvětleny ve znalostním centru nápovědy a podpory.”

Přestože Big Cartel může chybět v řadě funkcí a zdrojů podpory a podpory, je opravdu dobré podporovat uživatele v samotném procesu výstavby. S jeho časté výzvy, připomenutí a zprávy, vy’je méně pravděpodobné, že budou hledat e-mailovou podporu nebo budou hledat odpovědi ve znalostní bázi.

7

Velká cena kartelu – je to dobrá hodnota za peníze?

Na konci dne jsou náklady jedním z nejdůležitějších faktorů při rozhodování. Vy’Měli jste koneckonců vydělávat peníze na vašem webu, a ne stříkat z toho všechny své úspory!

Dobrá zpráva je, Velký kartel’s hlavní atrakcí je jeho volný plán. To’je jediným tvůrcem elektronického obchodu, kde můžete vytvořit internetový obchod a přijímat platby zdarma!

Velký kartel má čtyři cenové plány. Ty se pohybují od 0 dolaru na bezplatném plánu do 29,99 dolaru měsíčně na nejdražší titanový plán. Počet produktů, které můžete prostřednictvím svého obchodu prodat, se liší podle plánů od pěti do 300.

Na bezplatném plánu můžete prodat až pět produktů. Se základními funkcemi, jako je jeden obrázek na produkt, a možností propagace prostřednictvím Facebooku a Instagramu i vašeho webu, je to dobrá volba pro začínající malé.

velké cenové plány karteluVelký kartel nabízí čtyři cenové plány, v rozmezí od 0 do 29,99 $ měsíčně. Hlavním rozdílem mezi plány je počet produktů, které můžete prostřednictvím svého obchodu prodat.

Můžete prodat 25 produktů za osobní plán 9,99 $ za měsíc, 100 produktů za 19,99 $ za měsíc diamantový plán a 300 produktů za plán s titanem, což je nejvyšší za 29,99 $ za měsíc.

Přes velký kartel’S odstupňovanými plány zůstávají nabízené funkce základní ve všech cenových hladinách. Například Shopify’S tarifem 29 $ měsíčně získáte neomezené množství produktů ve srovnání s Big Cartel’s 300. Pokud tedy’Když se chystáte rozšířit svůj internetový obchod, vyhrál Big Cartel’t vám nejlepší hodnotu za peníze.

Ale pokud ano’znovu se snaží začít malý a udržet jej malý, Toto je jediný bezplatný tvůrce elektronického obchodu v okolí. Teď tohle’je to něco, o čem křičet!

Použití plánu zdarma je samozřejmě omezené. Můžeš’t připojit vlastní doménu pro jednu. To znamená, že budete mít “.bigcartel.com” v názvu vašeho webu namísto personalizované webové adresy, jako je www.mystore.com.

Můžete také’t nevytvářejte žádné slevy na bezplatnou verzi. I když to není’Ideální, to’není konec světa. Můžete to obejít jednoduše změnou ceny ručně. Právě jste vyhráli’nebudete moci svým zákazníkům posílat kódy slev nebo kupóny. Jako vždy’Je to vaše volba, pokud se jedná o jistič obchodu pro váš internetový obchod nebo ne.

Celkově lze říci, že ostatní stavitelé elektronického obchodu nabízejí lepší hodnotu za peníze. Velký kartel’Omezené a základní funkce ho brání tomu, aby byl působivým obchodem. Ale pokud ano’znovu začínáte na bezplatném plánu, to je vaše perfektní volba! Žádný jiný tvůrce vám nedovolí prodávat online, aniž by se přihlásil k placenému plánu. Velký kartel si tedy zaslouží velký výkřik pro tuto vzácnou nabídku!

Velký kartel: Závěr

Big Cartel je tvůrce elektronického obchodu s mnoha klady a zápory.

Jeho přitažlivost spočívá v jeho plánu zdarma, jako jediný tvůrce elektronického obchodu, který vám umožňuje bezplatně prodávat online. Plus, má žádné transakční poplatky.

Jeho design se hodí nejlépe každému, kdo chce prodat jednorázové kousky, jako jsou umělecká díla nebo tisky. Není tak vhodné přidávat spoustu různých variant, jako je velikost a barva, protože je musíte přidat všechny jednotlivě. Pokud tedy’znovu hledám skutečně rozvinutý obchod’nejlepší hledat jinde.

Má standardní prodejní funkce, které podporují malý internetový obchod. Omezení některých z těchto funkcí znamená, že můžete skončit docela slušně. Ale pokud máte malé množství produktů, nemělo by to být’Nezpůsobuje příliš mnoho problémů.

Pokud tedy’znovu se snaží růst vaší firmy to není správná volba. Ale pokud ano’Začínáme malé a chtějí pouze základní prodejní funkce, velký kartel by mohl být tím pravým místem pro zahájení.

Big Cartel Review: FAQs

Mohu rozvíjet své podnikání na Big Cartel?

Mohli bychom’t Doporučuji Big Cartel pro růst vašeho podnikání. U nejdražšího titanového plánu za 29,99 $ měsíčně můžete prodat maximálně 300 produktů. I když to vám umožní pohybovat se nahoru přes různé plány Big Cartel, to’to není dost na to, aby vaše podnikání rostlo ve větším měřítku. Chcete-li to rozšířit své podnikání’Je lepší se podívat na rozvinutější tvůrce elektronického obchodu, jako jsou Shopify a BigCommerce.

Mohu vydělat peníze z Big Cartel?

Ano! Produkty můžete prodávat vytvořením svého internetového obchodu pomocí služby Big Cartel. Ještě lepší je, že se můžete přihlásit k bezplatnému plánu, takže to můžete udělat bez toho, abyste utratili jediný cent za předplatné! Jednoduše nastavte svůj internetový obchod, publikujte jej a sledujte svůj prodej.

Jsou u Big Cartel skryté náklady?

Tam nejsou’t skryté náklady! Ale to’Je důležité vědět, že budete muset použít aplikace třetích stran jako Zapier, abyste získali co nejvíce ze svého obchodu Big Cartel. To může zvýšit měsíční náklady na vašem webu, takže to’když stojí za to započítat’znovu přemýšlet o rozpočtu.

Je velký kartel opravdu zdarma?

Ano! Velký kartel má čtyři cenové plány – nejnižší je bezplatný tarif za 0 $ měsíčně. Vyhrál jsi’ani nedostanete účtované transakční poplatky od Big Cartel. Jediným poplatkem je obvyklý poplatek uplatňovaný platební bránou. Pokud chcete svůj web rozšířit nebo vylepšit, budete muset zaplatit za instalaci aplikací třetích stran. Toto je volitelné, ale společnost Big Cartel důrazně doporučuje, abyste ze svého internetového obchodu vytěžili maximum.

Co mohu prodat na Big Cartel?

Můžete prodat fyzických produktů automaticky prostřednictvím Big Cartel. Pokud chcete prodat digitální zboží můžete, ale vy’Musím si stáhnout aplikace třetí strany, jako je Pulley (od 6 $ měsíčně).

Můžete také prodat přes Facebook a označte produkty na Instagramu z vašeho velkého kartelu, ale všechny produkty musí být schváleny těmito platformami. Velký kartel se nejlépe hodí pro umělce prodávající tisky a jednotlivé kusy. Je to proto, že’Je to jednodušší než prodej produktů, jako je oblečení, které zahrnuje mnoho variant velikosti a barvy.

Přečtěte si našeho průvodce prodejem na Facebooku a jak vydělat peníze na Instagramu, kde najdete další informace o těchto platformách.

Je velký kartel dobrý?

Velký kartel je vhodný pro malé začátečníky. Má základní návrhy a prodejní nástroje a má plán zdarma takže můžete začít prodávat, aniž byste riskovali své těžce vydělané peníze. Ale může’• Soutěžte s dalšími tvůrci elektronického obchodu s rozvinutějšími funkcemi a pokročilejšími cenovými plány. Pokud chcete rozšířit své podnikání, doporučujeme porovnat různé výrobce elektronického obchodu a najít nejlepší volbu.

Co je tvůrce elektronického obchodu?

Tvůrce elektronického obchodu je platforma, která se specializuje na pomoc při vytváření online obchodu pro online prodej. To znamená, že přicházejí s prodejními nástroji a funkcemi a přizpůsobenými návrhy, aby byla budova vašeho obchodu co nejsnadnější a nejúspěšnější. Mezi oblíbené stavitele elektronického obchodu patří Shopify a BigCommerce.

Existují také tvůrci webových stránek, kteří mají plány a funkce elektronického obchodu. Jejich příklady jsou Wix, Weebly a Squarespace. Tito stavitelé mají často vyšší úroveň tvůrčí kontroly a je snazší je navrhnout z hlediska vzhledu vašeho obchodu.

Ať už si vyberete tvůrce elektronického obchodu nebo tvůrce webových stránek s funkcemi elektronického obchodu, vy’Mám hodně na výběr! Záleží na vašich vlastních preferencích a rozsahu vašeho podnikání. Prohlédněte si nejlepší stavitele online obchodu v naší srovnávací tabulce.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me