Volusion Review | Klíčové věci, které byste měli vědět


Nejlepší pro

Skvělé funkce Analytics


Celkové hodnocení

4 z 5 hvězdiček

Jaké jsou klady a zápory Volusion?

Klady

  • Spousta platebních metod
  • Skvělé analytické nástroje
  • Mobilní aplikace

Nevýhody

  • Nelze prodávat digitální produkty
  • Žádná funkce blogů
  • SSL certifikáty stojí navíc

Přehled Volusion

Volusion je jedním z nejstarších tvůrců webových stránek v oblasti elektronického obchodování. Byl vytvořen v roce 1999 a umožňuje vám platit účty bez kreativních ozdôb. Co tím myslíme? Stručně řečeno, má některé skvělé prodejní nástroje, ale složité konstrukční prvky.

Kolik lidí jej používá? Čísla jsou docela slušná: to’Jedná se o vybranou platformu pro zhruba 30 000 internetových obchodů a od prvního uvedení na trh přerostla přes 185 milionů objednávek.

Ale ve světě nebo v elektronickém obchodování byste měli respektovat své starší? Jinými slovy, co’je to tak dobré na Volusion?

Aktualizace voleb

V poslední době se Volusion aktualizoval na ‘V2’, nový operační systém, který s sebou přináší některá vylepšení UX (User Experience). Za prvé, má mnohem jasnější systém zásob, takže’je opravdu snadné spravovat své akcie.

A co je nejdůležitější, poskytuje spoustu užitečných dat, analytických nástrojů a platebních možností. Takže můžete vidět, kde jsou jeho silné stránky.

Ve snaze udržet krok s vůdci elektronického obchodu, jako je Shopify, se společnost Volusion zaměřila na spojení obchodních funkcí a nástrojů pro tvorbu webů tím, že zahájila cestu uživatele v editoru výkladní skříně.

Přestože jsou obchodní nástroje v pořádku, jsou’nic moc vzrušujícího. Tam’To není výklenek, že ano’• Nechte si blogovat a při vytváření webu musíte neustále přepínat mezi frontendem a backendem. Celkově to’s pro milovníky dat, ne pro design.

Jak jsme dospěli k tomuto závěru? Ve Web Builder Expert jsme kombinovali některé z našich vlastních expertních analýz s důkladným testováním uživatelů, o kterých si můžete přečíst tady.

Celkově jsme dali Volusion 3,9 hvězdy. Čtěte dál a zjistěte proč…

Jak snadné je použití Volusion?

Stručně řečeno, použití Volusion je docela snadné – pokud nemáte zájem o navrhování webových stránek’s vzhled.

Ale – a to’Je to velké, ale – pokud chcete nejprve navrhnout skutečný web, je to’je to velmi náročné. Většina uživatelů v našem testování zjistila, že je prostě příliš obtížné navigovat frontend.

A to’Nejen my, kdo si to myslíme. Tady’to, co jeden uživatel musel říci o Volusion’snadnost použití:

Existuje jen naprostá nejasnost ohledně toho, jak dělat věci. Bylo to prostě příliš komplikované.

Chcete-li například upravit textová pole, musíte na pravé straně najít podivně utajené modré tlačítko. A provádění jednoduchých úkolů není dobře.

Pro lepší přehlednost doporučujeme sledovat jejich palubní video.

Cítíte se inspirováni? Přečtěte si náš článek o ‘jak vytvořit internetový obchod‘.

Nebo se zde dozvíte, jak prodávat online.

Nebo si dnes vyhledejte perfektní platformu elektronického obchodování.

Spokojenost zákazníka s elektronickým obchodem

Velkou otázkou je, co si lidé skutečně myslí o Volusion? Je to nejlepší stavitel webových stránek pro elektronický obchod?

Odpověď není úplně. Jako my’řekl jsem to’je skvělé pro uživatele založené na datech, ale postrádá skutečné rysy vytváření webových stránek. A lidé, které jsme testovali, souhlasili, přičemž jedna osoba řekla:

Volusion použijte pro funkce inventáře a analytiky, které poskytují, nikoli pro přizpůsobení nebo vytváření webu.

Další běžnou chybou, která se objevila, byl Volusion’s krizí identity. Snaží se vás přesvědčit, že dokáže vytvářet webové stránky (spuštěním bezplatné zkušební verze na prodejně), ale to’s Jasný Volusion’silné stránky jsou vzadu.

Jeden uživatel shrnul tento problém s návrhem:

Volusion by vás měl nasměrovat pouze na řídicí panel, kde by mohly být odstraněny všechny problémy, se kterými jsem se setkal. Don’• Pokud nejste schopni vytvořit web, jako je Wix, dejte někoho do výkladní skříně’s.

Jak vidíme, co se týče kreativity, Volusion není’t až k předním standardům v odvětví tvůrců webových stránek. Elektronický obchod však funguje docela dobře. A většina našich uživatelů se cítila stejně.

Podívejte se, jak se Volusion srovnává s Shopify zde.

Jak dobré jsou prodejní nástroje a funkce společnosti Volusion?

My’Jsem zaveden Volusion je nejlepší pro čistě prodej produktů. Nástroje pro elektronický obchod jsou samozřejmě velmi dobré. Nechat’jdeme přes naše oblíbené funkce:

Inventář

V první řadě máme rádi možnost videa produktů. To’je to opravdu užitečná funkce, kterou neposkytuje žádný jiný tvůrce elektronického obchodu. Ale kdo by to měl použít? Jakýkoli obchod se skvělým vizuálem – například prodejci oblečení – by byl přínosem.

Volusion také nabízí ‘doporučené výrobky’ Vlastnosti. Toto je klíčové vítězství proti jeho soupeři Shopify, který se spoléhá na integraci třetích stran pro stejnou funkci.

Se společností Volusion však nemůžete prodávat digitální produkty. To opravdu zužuje typy podniků, které by jej měly používat, například, pokud ano’Pokud hledáte prodej elektronických knih, hudby nebo digitálního umění, měli byste se určitě podívat jinde.

Mobilní aplikace

Potřebujete prodat na cestách? Volusion vám umožní spravovat váš internetový obchod z telefonu pomocí vynikající mobilní aplikace. Můžete tak zkontrolovat zásoby, aktualizovat ceny nebo pořídit fotografie produktů přímo z telefonu!

Aplikace třetích stran

Nejlepší ze všeho však je, že Volusion chce, abyste přizpůsobte si obchod co nejvíce. Jak se to dělá? Podporou 1 000+ aplikací prostřednictvím Zapier, pokrývající vše od účetnictví až po správu zákazníků.

Platba, transakční poplatky a doprava

Volusion podporuje širokou škálu platebních bran, včetně PayPal a Stripe. Zajišťuje také technologicky důvtipnější zákazníky s možnostmi digitální peněženky, jako jsou Amazon a Apple Pay.

Některé možnosti, například Square, však musí být integrovány s Zapierem. Ale to’je rychlé a snadné.

možnosti platební platební brányPřidání platební možnosti lze provést několika kliknutími

Ve všech Volusích’s cenové plány, neexistují žádné transakční poplatky. Za platbu však budou účtovány obvyklé poplatky za kreditní karty.

A dovolte’Nezapomeňte na dopravu. S aplikací Volusion si můžete přizpůsobit faktury a výkazy s vlastním logem a textem. Vaši zákazníci jistě ocení osobní kontakt!

Blog

Jedním problémem s Volusion je, že to tak není’• neposkytovat platformu pro blogování, která se dnes běžně dodává s výrobci elektronického obchodu jako standard. Proč je to problém? Existuje několik důvodů. Blogy vám nejen umožní propagovat produkty a služby, ale také vám pomohou lépe se umístit ve vyhledávačích.

I když můžete svůj blog propojit prostřednictvím subdomény, je to’s časově náročné. Potřebujete jako majitel firmy tento stres? Pochybujeme o tom.

Hledáte více možností? Podívejte se na naši recenzi Shopify.

Nebo proč ne číst náš článek o BigCommerce zde.

Jak dobré jsou šablony Volusion?

Volusion nabízí 11 bezplatných témat a 34 placených témat za každou 180 $. Jak to ve srovnání s jeho soupeři? Tam’Není to příliš velký rozdíl: BigCommerce a Shopify poskytují 50+ prémiových návrhů, stojí $ 145-235 a $ 140-180, v tomto pořadí.

Ale co Volúze’Témata skutečně vypadají? Za prvé, oni’byl nedávno vyleštěn. Vypadají mnohem lépe než před aktualizací V2, ale nejsou’docela elegantní jako ty, které nabízí Čtvercový prostor.

Šablony jsou také velmi specifické pro jednotlivé funkce. Pokud tedy nenajdete téma, které by vyhovovalo vašemu podnikání, vy’Musím si vybrat design, který není zaměřen na průmysl. To’Není to velký problém, ale je to’je daleko od ideálu.

volusové šablonyVolusion nedávno vylepšil své šablony, díky nimž byly elegantnější a leštěné

Další vítězství nad Shopify – Volusion vám umožní měnit šablony kdykoli budete chtít. To znamená, že si můžete svůj internetový obchod promíchat’vzhled bez obav z opakovaného nasazení obsahu. Dělají to všechno pro vás!

Jak užitečná je pomoc a podpora společnosti Volusion?

Stejně jako u všech technologií i vy’jsou povinni zažít některé drobné problémy. A pro všechna vaše řešení Volusion si můžete naplánovat hovor s jejich podporou nebo jednoduše zavolat mezi 7:00 – 22:00 CST.

Ve skutečném stylu Volusion chtějí, aby byl zážitek osobní. Každý cenový plán s výjimkou Osobního plánu (my’Do cen se dostanu později) přichází s 24/7 osobní telefonickou podporou. Oni ne’Neprovádějte ani e-maily, protože vám chtějí pomoci prostřednictvím přímého kontaktu.

Pokud však’Pokud jde o osobní plán, můžete získat pomoc pouze online. Tohle ne’Nezahrnujte ani sociální média, takže ne’t obtěžovat tweeting!

Volusion Pricing – Je to dobrá hodnota za peníze?

Volusion má 14denní bezplatnou zkušební verzi a pět cenových plánů:

  • Osobní (29 $ p / m)
  • Profesionální (79 $ / m)
  • Podnikání (299 $ / m)
  • Prime (vlastní)

Se všemi cenovými plány, musíte si zakoupit certifikát SSL (Secure Sockets Layer) za cenu 89,99 $. Chrání váš web před podvody, ale na ostatních platformách je standardně dodáván. To’to je navíc drzé náklady na přemýšlení.

V našem testování webových stránek elektronického obchodu, Volúze’s cenové plány v průměru jako nejdražší. Přizpůsobení, kontrola a škálovatelnost podnikání byly ve všech z nich působivé. Zatímco oni’Re relativně drahé, všechny nabízejí skvělé vestavěné funkce, a můžete hodit v některých užitečných aplikací.

Viz Volusion’s cenové plány zde.

Potřebujete radu? Tady’s naším článkem ‘kolik by měl web stát?’.

Volusion Review: The Verdict

Díky nejrozsáhlejšímu inventáři jakéhokoli tvůrce webových stránek se Volusion dobře a skutečně zaměřuje na data. Vynikající analytické nástroje vám umožňují snadno spravovat a škálovat vaše podnikání’s v žádném případě nejlepší možnost elektronického obchodování. Shopify je všestranný šampion.

Jinými slovy, sedí ve středu balení ve všech oblastech, kromě prodeje. Mezi jeho silné stránky patří videa produktů, počet možností platební brány a funkce navrhovaných produktů.

My však’Dali jsem Voluze 3,9 hvězdy jen z nějakého důvodu. To ne’Nechte si blog, výkladní skříň je matoucí a musíte si koupit SSL samostatně. To ne’Nemám ani celkovou výklenek.

Ve zkratce? To’Není to jedna z nejlepších možností, ale dobře se prodává. Takže pokud chcete dobře organizovaný obchod s některými pěknými vestavěnými funkcemi, ale ne’Nemám čas být kreativní, nechte Volusea jít.

její platformy. To’to je navíc drzé náklady na přemýšlení.

V našem testování webových stránek elektronického obchodu, Volúze’s cenové plány v průměru jako nejdražší. Přizpůsobení, kontrola a škálovatelnost podnikání byly ve všech z nich působivé. Zatímco oni’Re relativně drahé, všechny nabízejí skvělé vestavěné funkce, a můžete hodit v některých užitečných aplikací.

Časté dotazy k volusům

Kdo by měl používat Volusion?

jestli ty’Jako majitel firmy na základě dat hledající tvůrce webových stránek elektronického obchodu s skvělými analytickými nástroji, Volusion je pro vás. Pokud jde o všechno ostatní, jako je navrhování výkladní skříně nebo psaní blogů, měli byste hledat jinde.

Je Volusion drahý?

Ve srovnání s jinými tvůrci webových stránek pro elektronický obchod je Volusion poměrně drahý, s cenovými plány až 299 $ měsíčně. Kromě toho musíte zakoupit certifikát SSL 89–99 $. Pokud se však zaregistrujete na celý rok, má možnost $ 13,50 za měsíc.

Co mohu prodat na Volusion?

Inventář je snadno Volusion’s nejsilnější funkcí. Můžete prodávat neomezené produkty za pomoci několika vynikajících nástrojů, jako jsou návrhy produktů a videa o produktech (obě jste vy’Budete si muset stáhnout samostatně na Shopify). Na Volusion však nemůžete prodávat digitální produkty.

Expert na tvorbu webových stránek si klade za cíl poskytnout vám čestná data. Že’to je důvod, proč provádíme vlastní výzkum a získáváme přímý osobní pohled. Klikněte zde pro další informace.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me