Przegląd cen Bluehost 2020

Contents

Czy Bluehost’Plany cenowe warte swojej ceny?

bluehost cennik opisywany obrazBluehost to popularny dostawca hostingu, który’jest znany z hostingu WordPress – i nic dziwnego, biorąc pod uwagę’s numer jeden polecany hosting dostawca przez sam WordPress!


Ale co robią Bluehost’ceny wyglądają? Czy warto zarobić ciężko zarobione pieniądze? I czy ma kosztowne koszty odnowienia?

My’przyszedł tutaj, aby ujawnić wszystko o Bluehost’s plany hostingowe, abyś mógł podjąć najlepszą decyzję dla swojego budżetu.

Bluehost oferuje sześć różnych rodzajów hostingu, z wieloma planami i cenami dla każdego z nich. To może szybko stać się dość mylące, dlatego my’ponownie podzielę każdy rodzaj hostingu jeden po drugim, abyś mógł dobrze zapoznać się z oferowanymi planami, cenami i funkcjami.

Najpierw jednak pozwól’Rzuć okiem na ogólne ceny, których możesz oczekiwać od Bluehost.

Ceny Bluehost: Szybki przegląd

Najtańszym planem Bluehost jest hosting dzielony, który zaczyna się od 2,95 USD miesięcznie, a następnie odnawia według stałej stawki 7,99 USD miesięcznie. Najdroższą opcją jest hosting dedykowany, który zaczyna się od 79,99 USD miesięcznie. Wszystkie plany Bluehost są objęte 30-dniową gwarancją zwrotu pieniędzy i zniżkami dla nowych klientów. W rzeczywistości możesz zaoszczędź do 64% miesięcznie z Bluehost’ceny promocyjne!

Poniżej możesz zobaczyć ceny początkowe dla każdego rodzaju hostingu, od najtańszego do najdroższego:

 • Hosting współdzielony: 2,95 USD miesięcznie, odnawia się po 7,99 USD miesięcznie
 • Udostępniony hosting WordPress: 2,95 USD miesięcznie, odnawia się po 7,99 USD miesięcznie
 • Hosting WooCommerce: 6,95 USD miesięcznie, odnawia się po 13,99 USD miesięcznie
 • Hosting VPS: 18,99 USD miesięcznie, odnawia się po 29,99 USD miesięcznie
 • Zarządzany hosting WordPress: 19,95 USD miesięcznie, odnawia się za 29,99 USD miesięcznie
 • Hosting dedykowany: 79,99 USD miesięcznie, odnawia się po 119,99 USD miesięcznie

My’zamierzam być całkowicie z góry: Bluehost’Ceny s nie są’t najtańszy na rynku. jednak, oferuje świetny stosunek jakości do ceny. Że’dlatego oceniliśmy go na 4.6 / 5 w tym obszarze. Bluehost oferuje znacznie więcej na temat swoich podstawowych planów niż wielu swoich konkurentów, więc czytaj dalej, aby dowiedzieć się, czy to’jest właściwym dostawcą dla Ciebie.

Uważaj na: Ceny promocyjne

Podobnie jak większość innych dostawców hostingu, Bluehost oferuje obniżone ceny dla nowych klientów. Ta obniżona cena obowiązuje przez pierwszy okres, a następnie odnawia się po normalnej cenie po upływie tego okresu.

Ceny widoczne na Bluehost’na stronie internetowej oraz ceny omówione poniżej ceny miesięczne dla kontraktu 36-miesięcznego.

My’Zawsze dołożymy wszelkich starań, aby wyjaśnić dokładnie, ile możesz oczekiwać na każdym etapie hostingu.

Że’dlaczego wymieniamy Bluehost’s ceny promocyjne dla nowych klientów, a także pokazywanie kosztów odnowienia po zakończeniu tego okresu rabatu. Później my’Omówię wszelkie dodatkowe opłaty, na które należy zwrócić uwagę, a także to, co obejmuje Bluehost za darmo.

Dalsza informacja

 • Przeczytaj nasz pełny Recenzja Bluehost szczegółowe spojrzenie na jego funkcje, niezawodność i wiele innych – w tym na to, jak wypadło w naszych badaniach!
 • Porównać najlepsi dostawcy usług hostingowych w naszej kompleksowej recenzji
 • Szukasz świetnej oferty? Porównaj ponad 50 planów, gdy przeglądamy Najtańsi dostawcy usług hostingowych

1

Ceny Bluehost: Ile kosztuje Bluehost miesięcznie?

Bluehost oferuje sześć rodzajów hostingu: udostępniony, VPS, dedykowany, wspólny WordPress, zarządzany WordPress i hosting WooCommerce. Każdy z nich ma własne plany cenowe i funkcje – im bardziej zaawansowany hosting, tym więcej funkcji zyskujesz i tym więcej kosztuje, jak widać na poniższej grafice.

infografika podział cen bluehostBluehost oferuje sześć rodzajów hostingu – tutaj możesz zobaczyć obniżone ceny początkowe dla każdego z nich.

Spójrz na tabelę poniżej, aby dowiedzieć się, ile kosztuje każdy typ hostingu:

Cennik Najtańszy plan: Zniżka Cena Najtańszy plan: Regularna cena Oszczędności na miesiąc Udostępniono

Udostępniony WordPress

WooCommerce

VPS

Zarządzane WordPress (Pro)

Dedykowane

2,95 USD 7,99 USD 63%
2,95 USD 7,99 USD 63%
6,95 USD 13,99 USD 50%
18,99 USD 29,99 USD 36%
19,95 USD 29,99 USD 33%
79,99 USD 119,99 USD 33%

ty’Zauważysz, że każdy plan Bluehost ma zarówno zniżkę, jak i regularną cenę. Oszczędność zależy od wybranego planu i długości abonamentu. Na przykład najtańszy udostępniony plan hostingu 63% zniżki na cenę miesięczną kiedy zarejestrujesz się na trzy lata – to’około 180 dolarów oszczędności!

Bluehost’Współdzielony hosting kosztuje od 2,95 do 13,95 USD miesięcznie i waha się od 7,99 do 23,99 USD miesięcznie po odnowieniu. To samo dotyczy Bluehost’Udostępniono plany hostingowe WordPress. Hosting współdzielony jest najbardziej podstawowym rodzajem hostingu i właśnie dlatego’jest najtańszy.

Na drugim końcu skali jesteś’otrzymaliśmy dedykowany hosting, który jest bardzo zaawansowany i przeznaczony do obsługi witryn o masie ruchu. Nawet z rabatem ceny zaczynają się od 79,99 USD miesięcznie – bez rabatu zwykłe ceny zaczynają się od 119,99 USD miesięcznie. Jest to hosting dużych witryn o dużych budżetach!

Przy tak wielu różnych opcjach, musisz wybrać plan Bluehost, który nie tylko pasuje do twojego budżetu, ale zapewnia funkcje, które przyniosą korzyści również twojej stronie internetowej.

My’Zbadam każdy z Bluehost’plany hostingowe, zaczynając od najbardziej podstawowego hostingu i pracując aż do bardziej zaawansowanych i specjalistycznych planów – zaczynając od wspólnych planów hostingowych. Ale najpierw pozwól’Dowiedz się, który typ hostingu jest odpowiedni dla Ciebie!

2)

Który plan Bluehost jest dla Ciebie odpowiedni?

Jest rzeczą oczywistą, że tylko Ty wiesz co’najlepiej dla Twojej witryny – jej specyficzne potrzeby, ile ruchu, ile potrzebujesz miejsca, czy Ty’planuję duży wzrost lub utrzymanie rzeczy na małym poziomie.

Możemy jednak pomóc wskazać właściwy kierunek. My’wymieniliśmy różne typy hostingu w poniższej tabeli, ze wskazówkami dla kogo każdy jest najlepszy… i kim oni’nie dla.

My’umieściliśmy typy hostingu w kolejności od ceny, zaczynając od najtańszych, aby pomóc ci wybrać najlepszą opcję dla twojego budżetu.

Najlepszy na najtańszą cenę / miesiąc Udostępniono

Udostępniony WordPress

WooCommerce

VPS

Zarządzane WordPress (Pro)

Dedykowane

– Nowe strony internetowe zaczynają działać
– Małe, statyczne blogi lub strony z broszurami
– Witryny o bardzo niskim ruchu
– Każdy, kto ma napięty budżet
– Witryny o rosnącym natężeniu ruchu
– Witryny e-commerce
– Interaktywne lub złożone witryny
– Witryny z dużymi plikami multimedialnymi
2,95 USD
– Małe witryny WordPress
– Użytkownicy WordPress rozpoczynają pracę online lub mają ograniczony budżet
– Witryny inne niż WordPress
– Duże, złożone strony WordPress
– Strony WordPress o dużym natężeniu ruchu
2,95 USD
– Sklepy online
– Użytkownicy WordPress budujący za pomocą WooCommerce
– Początkujący i profesjonalni sprzedawcy
– Witryny niezwiązane z e-commerce
– Ogromne sklepy internetowe
– Każdy, kto nie buduje za pomocą WooCommerce
6,95 USD
– Większość “regularny” witryny o odpowiednich rozmiarach
– Lepsze bezpieczeństwo, wydajność i funkcje niż hosting współdzielony
– Rosnące i / lub profesjonalne strony internetowe
– Każdy z konkretnymi potrzebami WordPress
– Użytkownicy z wyjątkowo napiętymi budżetami
– Wszystkich początkujących techników
18,99 USD
– Profesjonalne strony WordPress
– Użytkownicy WordPress z dużymi celami dla swojej witryny
– Dla tych, którzy chcą poprawić wydajność, wygodę i funkcje w porównaniu do wspólnego hostingu WordPress
– Witryny inne niż WordPress
– Początkujący użytkownicy WordPressa chcą, aby rzeczy były małe
19,95 USD
– Duży ruch, ogromne strony internetowe
– Duże sklepy internetowe z ogromnymi przychodami
– Użytkownicy, którzy potrzebują najwyższej kontroli, bezpieczeństwa i wydajności w swojej witrynie
– Małe witryny o małym ruchu
– Każdy, kto próbuje utrzymać niskie koszty
– Początkujący techniczni lub przyjmujący początkujący
79,99 USD

Mamy nadzieję, że masz teraz dobry pomysł, który typ hostingu najlepiej odpowiada Twoim potrzebom i budżetowi. Upewnij się, że osiągniesz równowagę między obiema – don’t przekraczasz funkcje, których nie masz’trzeba, ale też nie’Ogranicz swoją witrynę’zasoby, aby zaoszczędzić kilka dolarów!

3)

Plany Bluehost: koszt wspólnego hostingu

Uzyskaj hosting dzielony za 2,95 USD / miesiąc (zwykle 7,99 USD)

Szybkie spojrzenie: Hosting dzielony to najtańszy rodzaj hostingu, jaki można znaleźć. To’jest bardzo prosty, dzięki czemu najlepiej nadaje się do witryn z broszurami o bardzo niskim natężeniu ruchu. W Bluehost hosting dzielony zaczyna się od 2,95 USD miesięcznie, odnawia się po 7,99 USD miesięcznie po zakończeniu okresu rabatu – ta zniżka oszczędza 63% miesięcznie! Do wyboru są cztery wspólne plany hostingowe.

Jeśli ty’masz ograniczony budżet i potrzebujesz podstawowego hostingu dla jednej witryny, to hosting dzielony to świetny wybór. To’jest bardzo ograniczonym rodzajem hostingu, ale to też czyni go wyjątkowo przystępne – to’jest idealny do utrzymywania niskich kosztów, a witryna ma rozsądny rozmiar.

Bluehost oferuje cztery wspólne plany hostingowe, z których każdy zapewnia inny poziom wydajności i funkcji. Im więcej płacisz, tym bardziej zaawansowany jest plan, ale pamiętaj: Hosting współdzielony jest głównie zaprojektowany do obsługi stron osobistych, hobby i broszur.

Bluehost wycenia wspólne plany hostingoweBluehost’Ceny dzielonych planów hostingowych wynoszą od 2,95 USD do 13,95 USD miesięcznie, z czterema planami do wyboru.

Plany wspólnego hostingu Bluehost

 • Podstawowy: 2,95 USD miesięcznie, odnawia się po 7,99 USD miesięcznie
 • Plus: 5,45 USD miesięcznie, odnawia się po 10,99 USD miesięcznie
 • Choice Plus: 5,45 USD miesięcznie, odnawia się za 14,99 USD miesięcznie
 • Zawodowiec: 13,95 USD miesięcznie, odnawia się za 23,99 USD miesięcznie

Jeśli potrzebujesz hostingu tylko dla jednej witryny, to podstawowy plan powinien wynosić 2,95 USD miesięcznie. Funkcje tego planu obejmują 50 GB przestrzeni dyskowej, niezmierzone pasmo i bezpłatny certyfikat SSL. My don’zbyt gorąco polecam plan Pro – Jeśli masz zaawansowane potrzeby, powinieneś spojrzeć na hosting VPS.

Spójrz na tabelę poniżej, aby porównać każdy plan’Kluczowe cechy:

Funkcje Basic Plus Choice Plus Pro Cena początkowa / miesiąc

Regularna cena / miesiąc

Oszczędności / miesiąc

Liczba stron internetowych

Pamięć SSD

Pasmo

Darmowe SSL

Wydajność

Domeny

Prywatność domeny

Kopia zapasowa witryny Codeguard

Dedykowany adres IP

2,95 USD 5,45 USD 5,45 USD 13,95 USD
7,99 USD 10,99 USD 14,99 USD 23,99 USD
63% 50% 64% 42%
1 bez limitu bez limitu bez limitu
50 GB bez limitu bez limitu bez limitu
Nie mierzone Nie mierzone Nie mierzone Nie mierzone
&# 10004;&# 65039; &# 10004;&# 65039; &# 10004;&# 65039; &# 10004;&# 65039;
Standard Standard Standard Wysoki
1 bez limitu bez limitu bez limitu
&# 10060; &# 10060; &# 10004;&# 65039; &# 10004;&# 65039;
&# 10060; &# 10060; &# 10004;&# 65039; &# 10004;&# 65039;
&# 10060; &# 10060; &# 10060; &# 10004;&# 65039;

Jak widać, tam’to duży skok pomiędzy planami podstawowym i dodatkowym pod względem funkcji, które otrzymujesz – ale nie ogromny skok ceny. Może to sprawić, że plan Plus będzie rozsądnym wyborem, jeśli potrzebujesz więcej niż 50 GB miejsca lub więcej niż jednej domeny.

Bardziej zaawansowane plany Choice Plus i Pro zawierają bardziej poważne funkcje. Prywatność domeny ukrywa twoje dane kontaktowe z publicznego rejestru domen, a codzienne kopie zapasowe dają ci koc bezpieczeństwa na wypadek, gdyby coś poszło nie tak.

To’Warto wiedzieć, że Bluehost wykonuje kopię zapasową witryny na najtańszym planie podstawowym – ale to’Tylko w planie Choice Plus i powyżej, otrzymasz CodeGuard bezpłatnie, co jest bardziej zaawansowaną i dostosowaną usługą tworzenia kopii zapasowych. Jeśli chcesz kontrolować swoją witrynę’W przypadku tworzenia kopii zapasowych lepszym rozwiązaniem jest Choice Plus.

My don’Często polecam plan Pro – jeśli Twoje potrzeby stają się coraz bardziej zaawansowane, Ty’Uzyskasz lepszy stosunek jakości do ceny, uaktualniając do planu hostingowego VPS. Na koniec dnia nie jest udostępniany plan hostingu’wart prawie 25 USD miesięcznie!

Bluehost’s Hosting współdzielony: czy jest odpowiedni dla Ciebie?

Czy dopiero zaczynasz online z bardzo małą i podstawową stroną internetową?
Czy chcesz, aby koszty były niskie i niedrogie?
Czy Twoja witryna otrzyma bardzo mały ruch?

Jeśli odpowiedź na to wszystko brzmi: “tak”, zalecamy rozpoczęcie od planu Basic lub Pro, w zależności od potrzeb.

Jeśli chcesz sprzedawać online, oczekujesz umiarkowanego ruchu, masz dużo mediów do przesłania lub masz interaktywną stronę (na przykład zamiast statycznej strony z broszurami), wtedy hosting współdzielony nie jest’dla ciebie. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się o hostingu VPS, który może być bardziej odpowiedni.

Dalsza informacja

 • Zbieramy najlepsze oferty w naszej recenzji 6 najlepszych tanich dostawców hostingu współdzielonego
 • Jeśli ty’Jeśli szukasz hostingu współdzielonego, powinieneś sprawdzić naszą recenzję Najlepsze wspólne usługi hostingowe

4

Plany Bluehost: koszt hostingu VPS

Uzyskaj hosting VPS za 18,99 USD / miesiąc (zwykle 29,99 USD)

Szybkie spojrzenie: VPS oznacza Virtual Private Server i jest bardziej zaawansowaną wersją hostingu współdzielonego – zyskujesz większe bezpieczeństwo, więcej zasobów i większą prędkość ładowania. Bluehost ma trzy plany hostingowe VPS, z najtańszym planem zaczynającym się od 18,99 USD miesięcznie i odnawiającym się za 29,99 USD miesięcznie – to’s oszczędność rabatu w wysokości 36% miesięcznie! Większość normalnych stron internetowych korzysta z hostingu VPS.

Hosting VPS to kolejny krok od hostingu współdzielonego zarówno pod względem funkcji, jak i ceny – kosztuje więcej, ale zapewnia większe bezpieczeństwo, szybkość i wydajność. Tam’Nie ma ryzyka, że ​​inne strony zużyją twoje zasoby, dzięki czemu znacznie bardziej niezawodny wybór.

Jeśli masz zwykłą stronę internetową, jest to zwykle najlepszy rodzaj hostingu do wyboru, łączący rozsądne ceny z solidnymi funkcjami.

Bluehost ma trzy plany hostingowe VPS, z cenami początkowymi od 18,99 USD do 59,99 USD miesięcznie. Jesteś skończony’potrzebuję dużej witryny, aby wybrać hosting VPS – możesz wybrać plan, który najlepiej odpowiada Twojemu budżetowi i Twojej witrynie’potrzeby.

Bluehost wycenia plany VPSIstnieją trzy plany hostingowe VPS Bluehost, zaczynające się od 18,99 USD miesięcznie.

Plany hostingowe Bluehost VPS

 • Standard: 18,99 USD miesięcznie, odnawia się za 29,99 USD miesięcznie
 • Ulepszone: 29,99 USD miesięcznie, odnawia się za 59,99 USD miesięcznie
 • Ostateczny: 59,99 USD miesięcznie, odnawia się po 119,99 USD miesięcznie

Jeśli masz małą witrynę, ale chcesz niezawodności hostingu VPS zamiast hostingu współdzielonego, 18,99 USD miesięcznie Abonament standardowy jest najlepszy. Ma 30 GB pamięci i przepustowość 1 TB – ta przepustowość jest znacznie większa niż Ty’d uzyskać wspólny plan i oznacza, że ​​nie’musisz się martwić o awarię witryny z powodu skoków ruchu.

Bluehost zaleca środkowy, ulepszony plan, za 29,99 USD miesięcznie – daje to 60 GB przestrzeni dyskowej i przepustowość 2 TB, co czyni go idealnym, jeśli’re powiększanie witryny.

Aby zdecydować, który z Bluehost’s Plany VPS są dla Ciebie najlepsze, spójrz na ich kluczowe funkcje poniżej:

Funkcje Standard Enhanced Ultimate Cena początkowa / miesiąc

Regularna cena / miesiąc

Oszczędności / miesiąc

Liczba rdzeni

Pamięć SSD

Pasmo

Darmowe SSL

Baran

Darmowa domena

Ulepszony panel sterowania

Darmowe kopie zapasowe

Liczba adresów IP

18,99 USD 29,99 USD 59,99 USD
29,99 USD 59,99 USD 119,99 USD
36% 50% 50%
2) 2) 4
30 GB 60 GB 120 GB
1 TB 2 TB 3 TB
&# 10004;&# 65039; &# 10004;&# 65039; &# 10004;&# 65039;
2 GB 4 GB 8 GB
&# 10004;&# 65039; &# 10004;&# 65039; &# 10004;&# 65039;
&# 10004;&# 65039; &# 10004;&# 65039; &# 10004;&# 65039;
&# 10004;&# 65039; &# 10004;&# 65039; &# 10004;&# 65039;
1 2) 2)

Od razu widać, że te funkcje są bardziej zaawansowane i brzmią bardziej technicznie niż te, które można uzyskać dzięki udostępnianemu hostingowi. Hosting VPS jest również znacznie bardziej skalowalny – z każdą aktualizacją zyskujesz podwójną ilość pamięci RAM (pamięci) i pamięci, co daje dużo miejsca na rozbudowę witryny.

Jeśli Twoja witryna potrzebuje przyspieszenia i zwiększenia mocy, to dzięki funkcjom obliczeniowym hostingu VPS (takim jak jednostki centralne procesora i pamięć RAM) Twoja witryna wzrośnie do nowego poziomu wydajności.

Nawet jeśli nie’potrzebujesz tych konkretnych funkcji, ty’Dowiesz się, czy hosting VPS jest dla Ciebie odpowiedni, biorąc pod uwagę ruch w witrynie. Umiarkowana do dużej liczby odwiedzających to za dużo, aby poradzić sobie z hostowaniem dzielonym, ale don’wymagają czegoś tak kosztownego jak dedykowany hosting. Hosting VPS to Twój szczęśliwy środek!

Im więcej ruchu otrzymuje Twoja witryna, tym więcej przepustowości potrzebuje – zawsze bierz maksymalne wymagania i na tej podstawie wybierz swój plan.

Na przykład możesz potrzebować przepustowości 2 TB, ale możesz użyć tylko do przechowywania 30 GB. W takim przypadku powinieneś wybrać wyższy plan, zamiast ograniczać swoją witrynę’zasoby.

Ulepszony plan zapewnia wygodną przepustowość, pamięć i pamięć – jeśli masz budżet na rozciąganie do 29,99 USD miesięcznie, to’to dobry wybór. Jeśli ty’próbuję utrzymać niskie koszty, a następnie Bluehost’Najtańszy plan VPS powinien zapewnić więcej niż wystarczającą liczbę funkcji, aby rozwinąć witrynę za mniej niż 20 USD miesięcznie.

Bluehost’s Hosting VPS: czy jest odpowiedni dla Ciebie?

Większość stron internetowych wymaga hostingu VPS, a nie hostingu dzielonego lub dedykowanego. Jeśli nie’Jeśli masz ograniczone ograniczenia budżetowe lub konkretne potrzeby dotyczące witryny, szanse na hosting VPS będą w porządku.

Jeśli jednak Twoja witryna jest bardzo duża i musi obsłużyć ogromny ruch – lub zapewnić Ci całkowitą kontrolę nad serwerem – lepszym rozwiązaniem jest hosting dedykowany.

Dalsza informacja

 • Zebraliśmy szczegółową recenzję Najlepsi dostawcy hostingu w chmurze dzięki czemu możesz znaleźć swojego idealnego dostawcę

5

Plany Bluehost: dedykowany koszt hostingu

Zdobądź dedykowany hosting za 79,99 USD (zwykle 119,99 USD)

Szybkie spojrzenie: Hosting dedykowany to najbardziej zaawansowana (i najdroższa) opcja hostingu, dająca dostęp do jednego serwera, tylko dla Ciebie! Jest to idealne rozwiązanie dla ogromnych witryn z mnóstwem odwiedzających, którzy potrzebują pełnego zakresu usług technicznych, aby móc dalej działać. Ceny hostingu Bluehost zaczynają się od 79,99 USD miesięcznie za dedykowany hosting, która odnawia się po 119,99 USD miesięcznie. To znaczy oszczędzasz 33% miesięcznie w planie na pierwszą kadencję – nieźle! Powinieneś wiedzieć, jak obchodzić się z serwerem lub całkowicie opanować hosting VPS, zanim podejdziesz do tych planów.

Hosting dedykowany jest największym hitem świata hostingu. To’są przeznaczone dla witryn, które potrzebują wszystkiego – wydajności, bezpieczeństwa, kontroli, szybkości i funkcji technicznych.

Tam są trzy dedykowane plany hostingowe Bluehost, w cenie od 79,99 USD do 119,99 USD miesięcznie (uwaga: nadal są to obniżone ceny początkowe).

Bluehost wycenia dedykowane planyJeśli potrzebujesz hostingu dedykowanego, możesz wybrać spośród trzech planów Bluehost, zaczynając od 79,99 USD miesięcznie.

Bluehost Dedykowane plany hostingowe

 • Standard: 79,99 USD miesięcznie, odnawia się po 119,99 USD miesięcznie
 • Ulepszone: 99,99 USD miesięcznie, odnawia się za 159,99 USD miesięcznie
 • Premia: 119,99 USD miesięcznie, odnawia się za 209,99 USD miesięcznie

Jeśli ty’jeśli po prostu szukasz pełnej kontroli nad witryną, najtańszy standardowy plan dobrze sobie z tym poradzi. Jeśli potrzebujesz planu obsługi gigantycznych fal ruchu tsunami – na przykład, jeśli Twój sklep internetowy prowadzi wyprzedaż lub’ponownie przyjmujesz rezerwacje na wydarzenie – wtedy Ty’najlepiej skorzystać z Planu Ulepszonego lub nawet najdroższego planu Premium.

Plan ulepszony jest polecany przez Bluehost i zapewnia hojne funkcje bez wysokich cen planu Premium. To’to także dobry wybór, jeśli ty’na przykład dostarczając dużo filmów lub uruchamiając grę, ponieważ ma moc, pamięć i wydajny sprzęt do obsługi ciężkich mediów.

Aby pomóc Ci zdecydować, który plan jest dla Ciebie najlepszy, zapoznaj się z poniższą tabelą z podziałem Bluehost’Plany i kluczowe funkcje, które są dołączone do każdego z nich:

Funkcje Standard Enhanced Premium Cena początkowa / miesiąc

Regularna cena / miesiąc

Oszczędności / miesiąc

Liczba rdzeni

Przechowywanie

Pasmo

Darmowe SSL

Baran

Darmowa domena

Dostęp root

Darmowe kopie zapasowe

Liczba adresów IP

79,99 USD 99,99 USD 119,99 USD
119,99 USD 159,99 USD 209,99 USD
33% 38% 43%
4 4 4
500 GB (dublowane) 1 TB (dublowany) 1 TB (dublowany)
5 TB 10 TB 15 TB
&# 10004;&# 65039; &# 10004;&# 65039; &# 10004;&# 65039;
4 GB 8 GB 16 GIGA BAJTÓW
&# 10004;&# 65039; &# 10004;&# 65039; &# 10004;&# 65039;
&# 10004;&# 65039; &# 10004;&# 65039; &# 10004;&# 65039;
&# 10004;&# 65039; &# 10004;&# 65039; &# 10004;&# 65039;
3) 4 5

Zastanawiasz się co kopia lustrzana jest – oznacza to po prostu, że twoja kopia zapasowa jest tworzona, więc zawartość jest bezpieczna, jeśli coś pójdzie nie tak.

Dostęp do katalogu głównego obejmuje wszystkie plany – daje to pełny dostęp do serwera i zapewnia pełną kontrolę nad witryną i jej ustawieniami. Możesz instalować i odinstalowywać programy oraz przeprowadzać inne dostosowania, aby mieć pewność, że wszystko działa dokładnie tak, jak chcesz.

Jak wszystkie Bluehost’W przypadku planów hostingowych te dedykowane plany są objęte wsparciem 24/7. Mimo to’warto powiedzieć, że ty’Potrzebuję określonego poziomu zaufanie techniczne skorzystać z dedykowanego hostingu.

Bluehost’s Hosting dedykowany: czy jest odpowiedni dla Ciebie?

Hosting dedykowany to najbardziej zaawansowany rodzaj hostingu w ofercie. Bluehost’Plany cenowe są w rzeczywistości jednymi z najbardziej przystępnych cenowo w porównaniu z najlepszymi konkurentami, ale tak jest’wciąż nie jest idealny do mniejszych budżetów. Przed rejestracją zadaj sobie pytanie:

 • Czy Twoja witryna generuje ogromny poziom ruchu?
 • Prowadzisz dużą witrynę e-commerce?
 • Czy masz konkretne lub złożone potrzeby? (np. ustawienia niestandardowe, duże pliki multimedialne lub programy, wysokie wymagania bezpieczeństwa)

Jeśli tak, dedykowany hosting brzmi jak dobre połączenie. Każda strona internetowa jest inna, więc musisz wybrać plan, który najlepiej spełnia Twoje potrzeby.

Czy prowadzisz swoją witrynę na WordPress? Bluehost ma dostosowane plany hostingowe dla użytkowników WordPress… który my’Zbadam następny!

6

Plany Bluehost: Wspólny koszt hostingu WordPress

Uzyskaj udostępniony hosting WordPress za 2,95 USD / miesiąc (zwykle 7,99 USD)

Szybkie spojrzenie: Istnieją trzy plany hostingowe Bluehost, które są dostosowane specjalnie dla użytkowników WordPress – udostępnianie, zarządzanie i hosting WooCommerce. Współdzielony hosting WordPress kosztuje dokładnie tyle samo, co “normalna” hosting współdzielony na 2,95 USD miesięcznie, ale zawiera funkcje, takie jak automatyczna instalacja i aktualizacje WordPress, aby ułatwić Ci życie. Zaoszczędź 63% na najtańszym abonamencie dzięki Bluehost’hojne rabaty, więc to’jest również przyjazny dla budżetu. Ten plan jest najlepszy dla bardzo małych witryn WordPress!

WordPress poleca Bluehost swoim użytkownikom od 2005 roku, opisując to jako “najlepsza platforma WordPress” – i to’łatwo zrozumieć, dlaczego. Zawiera w swoich planach niesamowitą liczbę funkcji, które pomogą Ci zbudować i rozwinąć witrynę WordPress.

rekomendacja wordpress bluehostBluehost jest oficjalnie rekomendowany przez WordPress jako najlepszy dostawca hostingu dla stron WordPress – oni’to mecz stworzony w niebie!

Bluehost’Udostępniane plany hostingowe WordPress kosztują dokładnie tyle samo, co ich zwykłe wspólne plany, już od 2,95 $ miesięcznie (obniżona cena). Plany te zapewniają lepszy stosunek ceny do jakości niż normalny hosting dzielony – obejmują takie funkcje, jak bezpłatna domena na jeden rok oraz automatyczna instalacja i aktualizacje WordPress.

Tam są trzy wspólne plany WordPress, od 2,95 USD do 5,45 USD miesięcznie (ceny promocyjne).

bluehost wycenia wspólne plany wordpressBluehost’Ceny udostępnionych planów WordPress wynoszą od 2,95 USD do 5,45 USD miesięcznie i obejmują dodatkowe funkcje dostosowane do użytkowników WordPress.

Bluehost Udostępniono plany hostingowe WordPress

 • Podstawowy: 2,95 USD miesięcznie, odnawia się po 7,99 USD miesięcznie
 • Plus: 5,45 USD miesięcznie, odnawia się po 10,99 USD miesięcznie
 • Choice Plus: 5,45 USD miesięcznie, odnawia się za 14,99 USD miesięcznie

Wszystkie wspólne plany WordPress obejmują:

 • Automatyczna instalacja WordPress
 • Automatyczne aktualizacje WordPress
 • Bezpłatna domena na jeden rok
 • Środowisko testowe WordPress
 • Bezpieczna konfiguracja danych logowania
 • 200 USD kredytu marketingowego (jeśli wydasz 25 USD na nowe konto Microsoft Advertising i Google Ads)

Teraz znasz podstawowe funkcje, spójrz do poniższej tabeli, aby porównać każdy plan obok siebie i zdecyduj, które zasoby najlepiej pasują do Twojej witryny:

Funkcje Basic Plus Choice Plus Cena początkowa / miesiąc

Regularna cena / miesiąc

Oszczędności / miesiąc

Liczba stron internetowych

Pamięć SSD

Pasmo

Darmowa domena

Subdomeny

Darmowe SSL

Automatyczne instalacje WordPress

Automatyczne aktualizacje WordPress

Kopia zapasowa witryny Codeguard

Skrzynka pocztowa Office 365

2,95 USD 5,45 USD 5,45 USD
7,99 USD 10,99 USD 14,99 USD
63% 50% 64%
1 bez limitu bez limitu
50 GB Nie mierzone Nie mierzone
Nie mierzone Nie mierzone Nie mierzone
&# 10004;&# 65039; &# 10004;&# 65039; &# 10004;&# 65039;
25 bez limitu bez limitu
&# 10004;&# 65039; &# 10004;&# 65039; &# 10004;&# 65039;
&# 10004;&# 65039; &# 10004;&# 65039; &# 10004;&# 65039;
&# 10004;&# 65039; &# 10004;&# 65039; &# 10004;&# 65039;
&# 10060; &# 10060; &# 10004;&# 65039;
&# 10060; &# 10004;&# 65039; &# 10004;&# 65039;

W przypadku małych witryn WordPress, które dopiero zaczynają, abonament podstawowy 2,95 USD miesięcznie powinien zaspokoić Twoje potrzeby – możesz hostować jedną stronę internetową, cieszyć się bezpłatną domeną przez rok i korzystać z 50 GB przestrzeni dyskowej. Ten plan obejmuje również bezpłatne zabezpieczenia SSL i funkcje specyficzne dla WordPress.

Jeśli ty’planując rozbudowę witryny, plan Pro jest lepszą opcją. Możesz hostować nieograniczoną liczbę witryn, odblokowywać niepomierne miejsce i uzyskać bezpłatny dostęp do skrzynki pocztowej Office 365 przez 30 dni.

To mówi, udostępnione plany hostingowe WordPress zabiorą Cię tylko do tej pory – dla profesjonalnych narzędzi i poważnego rozwoju powinieneś spojrzeć na Bluehost’Zamiast tego zarządzany jest hosting WordPress.

Bluehost’s Udostępnianie hostingu WordPress: czy to dla Ciebie?

Czy masz nową, błyszczącą witrynę WordPress?’dopiero zaczynasz? Próbujesz zaoszczędzić pieniądze, wybierając tani hosting, ale potrzebujesz też niektórych wysokiej jakości funkcji? Bluehost’Udostępniony hosting WordPress to idealny wybór.

Począwszy od zaledwie 2,95 USD miesięcznie, daje podstawy, a także zapewnia pewne funkcje specyficzne dla WordPress, aby ułatwić Ci życie, a witryna była bezpieczna i skuteczna.

Podobnie jak w przypadku wszystkich hostingu dzielonego, jeśli masz duże plany dotyczące swojej witryny, to Ty’Potrzebuję też większego i lepszego hostingu… zamiast tego przywitaj się z zarządzanym hostingiem WordPress!

Dalsza informacja

 • Bluehost może być najlepszy, ale jakie są jego ceny? Dowiedz się w naszej recenzji Najlepszy tani hosting WordPress
 • Odkryj Najlepsi gospodarze WordPress 2019 (spoiler: Bluehost jest pierwszy)!
 • Dopiero zaczynasz? Przeczytaj nasz przewodnik na Jak zainstalować WordPress z Bluehost za pomocną dłoń

7

Plany Bluehost: Zarządzany koszt hostingu WordPress

Zarządzaj hostingiem WordPress za 19,95 USD / miesiąc (zwykle 29,99 USD)

Szybkie spojrzenie: Zarządzany hosting WordPress jest bardziej zaawansowany niż wspólne plany WordPress, zapewniając narzędzia do obsługi większego ruchu i powiększenia rozmiaru witryny. Ponieważ to’jest platformą zarządzaną, możesz usiąść, zrelaksować się i poświęcić całą energię swojej stronie internetowej, zamiast martwić się o hosting. Resztą zajmuje się Bluehost!

Zarządzane plany WordPress zaczynają się od 19,95 USD miesięcznie, odnawianie w regularnej cenie 29,99 USD miesięcznie – co oznacza Bluehost’Rabat pozwala zaoszczędzić 33% każdego miesiąca!

Jeśli chcesz zbudować prawdziwie profesjonalną stronę WordPress, spójrz na WordPress Pro, Bluehost’zarządzanym rozwiązaniem hostingowym WordPress. Ten rodzaj hostingu polega na zapewnieniu narzędzi do rozwijania witryny i obsłudze wszystkich technicznych rzeczy, dzięki czemu możesz skoncentrować się na budowie witryny.

Jesteś skończony’muszę mieć dużą, fantazyjną stronę, aby korzystać z WordPress Pro. To’s dla zupełnie nowych użytkowników, a także starych użytkowników WordPressa – każdy, kto chce iść profesjonalnie ze swoją stroną internetową.

Bluehost ma trzy zarządzane plany WordPress, począwszy od 19,95 USD do 49,95 USD miesięcznie po obniżonych cenach początkowych. Te plany są najlepsze dla użytkowników WordPress, którzy chcą przejść na wersję profesjonalną!

Bluehost wycenia zarządzane plany wordpressBluehost’Zarządzane plany WordPress zaczynają się od 19,95 USD miesięcznie, zapewniając użytkownikom bogate zasoby i profesjonalne funkcje.

Bluehost Zarządzane plany hostingowe WordPress

 • Budować: 19,95 USD miesięcznie, odnawia się za 29,99 USD miesięcznie
 • Rosnąć: 29,95 USD miesięcznie, odnawia się po 39,99 USD miesięcznie
 • Skala: 49,95 USD miesięcznie, odnawia się za 59,99 USD miesięcznie

The 19,95 USD miesięcznie Plan kompilacji jest idealny, jeśli ty’dopiero zaczynam, ale masz wielkie marzenia o swojej witrynie WordPress. Jeśli ty’dążąc do profesjonalistów od samego początku, ma wszystkie narzędzia, które pozwolą Ci odnieść sukces. Wszystko Bluehost’Zarządzane plany WordPress obejmują nieograniczone limity ruchu, nieograniczoną przestrzeń dyskową, nieograniczoną liczbę domen i stron internetowych oraz wbudowane centrum marketingowe.

To’wszystkie oferowane funkcje dają się łatwo zmieść, więc pamiętaj, aby dobrze przemyśleć, czego potrzebuje Twoja witryna i ile możesz sobie pozwolić na każdy miesiąc. Tam’to duży skok funkcji dla każdego planu, więc spójrz do tabeli, aby zobaczyć, który plan najlepiej odpowiada Twoim potrzebom.

Funkcje Build Grow Scale Cena początkowa / miesiąc

Regularna cena / miesiąc

Oszczędności / miesiąc

Pamięć SSD

Pasmo

Liczba domen

Aktualizacje serwera

Darmowe SSL

Automatyczne instalacje WordPress

Automatyczne aktualizacje WordPress

Codzienne kopie zapasowe

Skrzynka pocztowa Office 365

Prywatność domeny

Wykrywanie złośliwego oprogramowania & Usuwanie

Narzędzia oceny biznesowej

Narzędzia SEO Bluehost

Integracja z PayPal

19,95 USD 29,95 USD 49,95 USD
29,99 USD 39,99 USD 59,99 USD
33% 25% 17%
bez limitu bez limitu bez limitu
bez limitu bez limitu bez limitu
bez limitu bez limitu bez limitu
&# 10004;&# 65039; &# 10004;&# 65039; &# 10004;&# 65039;
&# 10004;&# 65039; &# 10004;&# 65039; &# 10004;&# 65039;
&# 10004;&# 65039; &# 10004;&# 65039; &# 10004;&# 65039;
&# 10004;&# 65039; &# 10004;&# 65039; &# 10004;&# 65039;
&# 10004;&# 65039; &# 10004;&# 65039; &# 10004;&# 65039;
&# 10004;&# 65039; &# 10004;&# 65039; &# 10004;&# 65039;
&# 10004;&# 65039; &# 10004;&# 65039; &# 10004;&# 65039;
&# 10004;&# 65039; &# 10004;&# 65039; &# 10004;&# 65039;
&# 10060; &# 10004;&# 65039; &# 10004;&# 65039;
&# 10060; &# 10004;&# 65039; &# 10004;&# 65039;
&# 10060; &# 10060; &# 10004;&# 65039;

Plan kompilacji jest więcej niż wystarczający do udanej witryny WordPress. Obejmuje podstawową wersję Jetpack Site Analytics i Bluehost’to wszechstronne centrum marketingowe, w którym możesz łatwo monitorować ruch z jednego pulpitu nawigacyjnego.

Plan Grow daje ci wszystko od planu Kompilacji, a także wiele więcej, w tym Bluehost’wbudowane narzędzie SEO, integracja reklam Jetpack i Bluehost’s “Niebieskie niebo” obsługa biletów, która zapewnia praktyczną pomoc przy wszelkich problemach, które mogą wystąpić.

Scale Scale oferuje wszystko od planu Grow, a także jeszcze bardziej zaawansowane narzędzia. Nieograniczone kopie zapasowe i przywracanie, integracja z PayPalem, nieograniczona kompresja wideo i obsługa czatu w błękitne niebo obiecują nowy poziom usług i wydajności Twojej witryny.

W przypadku większości użytkowników zalecamy plan kompilacji, ale jeśli ty’jesteś już skonfigurowany i chcesz zwiększyć liczbę odbiorców, Bluehost’Najbardziej zalecany plan wzrostu to świetny wybór.

Bluehost’s Zarządzany hosting WordPress: czy jest odpowiedni dla Ciebie?

Zarządzany hosting WordPress jest najlepszą opcją dla każdego poważnego użytkownika WordPress. To’nie jest przeznaczony dla hobbystów, ale może być używany przez dowolną stronę WordPress, która potrzebuje profesjonalnych funkcji i stałego, nieograniczonego rozwoju.

Jeśli chcesz usunąć ograniczenia nałożone na swoją witrynę przez hosting dzielony, to jest odpowiedź na Twój problem!

Plan kompilacji jest najtańszy i kosztuje 19,95 USD miesięcznie (początkowa cena po obniżonej cenie), ale tak nie jest’to znaczy’Ograniczę twój wzrost. W rzeczywistości to’jest bardzo hojny – zalecamy rozpoczęcie od tego planu i przejście do bardziej zaawansowanych poziomów’jestem gotowy.

Co jeśli ja’sprzedaję online? Jeśli ty’tworząc dedykowaną witrynę e-commerce, warto sprawdzić ostateczny plan hostingowy Bluehost…

Dalsza informacja

 • Sprawdź naszą pełną listę 8 najlepiej zarządzanych dostawców hostingu WordPress i zobacz, jak Bluehost wypada na tle konkurentów

8

Plany Bluehost: koszt hostingu WooCommerce

Uzyskaj hosting WooCommerce za 6,95 USD / miesiąc (zwykle 13,99 USD)

Szybkie spojrzenie: Ta opcja hostingu jest przeznaczona dla każdego, kto prowadzi sklep internetowy za pomocą WordPress. Prosty!

Bluehost współpracuje z WooCommerce, firmą zewnętrzną, która specjalizuje się w tworzeniu sklepów internetowych za pomocą WordPress. Bluehost ma trzy plany, poczynając od samego początku 6,95 USD miesięcznie (odnawianie za 13,99 USD miesięcznie) – co oznacza, że ​​oszczędzasz 50% miesięcznie dzięki Bluehost’zniżka.

Budujesz sklep internetowy za pomocą WordPress? Możliwe, że ty’ponownie korzystam z WooCommerce, aby założyć i prowadzić firmę. Jeśli tak, Bluehost’Plany hostingowe WooCommerce mogą być odpowiedzią na wszystkie twoje nadzieje i marzenia związane z hostingiem. To’Hosting zaprojektowany specjalnie dla Ciebie!

To najlepsza opcja dla Ciebie’odsprzedaje przedmioty online, a dobrą wiadomością jest to, że wygrałeś’Trzeba też wylać ciężko zarobioną gotówkę. Bluehost ma trzy plany hostingowe WooCommerce, od ceny 6,95 USD do 11,95 USD miesięcznie (początkowe ceny promocyjne).

Bluehost wycenia plany hostingowe woocommerceZa mniej niż 10 USD miesięcznie możesz skonfigurować hosting swojego sklepu internetowego, z pakietem 100 GB przestrzeni dyskowej i prywatnością domeny.

Plany hostingowe WooCommerce Bluehost

 • Rozrusznik: 6,95 USD miesięcznie, odnawia się po 13,99 USD miesięcznie
 • Plus: 7,95 USD miesięcznie, odnawia się po 17,99 USD miesięcznie
 • Zawodowiec: 11,95 USD miesięcznie, odnawia się za 31,99 USD miesięcznie

6,95 USD miesięcznie Plan początkowy jest najbardziej podstawowy, dając narzędzia do prowadzenia jednego, małego sklepu internetowego. Plan Plus jest bardziej wszechstronny, oferując bardziej hojne funkcje, wciąż za mniej niż 10 USD miesięcznie z rabatem dla początkujących. Główną zaletą najdroższego planu Pro jest to, że ma on funkcję Narzędzi SEO Bluehost.

Sprawdź poniższą tabelę, aby uzyskać pełne spojrzenie na kluczowe funkcje każdego planu:

Zawiera Starter Plus Pro Cena początkowa / miesiąc

Regularna cena / miesiąc

Oszczędności / miesiąc

Liczba sklepów internetowych

Pamięć SSD

Pasmo

Darmowe SSL

Darmowa domena

Zainstalowano motyw sklepu

Prywatność domeny

Bezpłatne połączenie z instalatorem

Automatyczna instalacja WooCommerce

Dedykowany adres IP

Skrzynka pocztowa Office 365

CodeGuard Backup Basic

Narzędzia SEO Bluehost

6,95 USD 7,95 USD 11,95 USD
13,99 USD 17,99 USD 31,99 USD
50% 56% 63%
1 bez limitu bez limitu
100 GB Nie mierzone Nie mierzone
Nie mierzone Nie mierzone Nie mierzone
&# 10004;&# 65039; &# 10004;&# 65039; &# 10004;&# 65039;
&# 10004;&# 65039; &# 10004;&# 65039; &# 10004;&# 65039;
&# 10004;&# 65039; &# 10004;&# 65039; &# 10004;&# 65039;
&# 10004;&# 65039; &# 10004;&# 65039; &# 10004;&# 65039;
&# 10004;&# 65039; &# 10004;&# 65039; &# 10004;&# 65039;
&# 10004;&# 65039; &# 10004;&# 65039; &# 10004;&# 65039;
&# 10004;&# 65039; &# 10004;&# 65039; &# 10004;&# 65039;
&# 10004;&# 65039; &# 10004;&# 65039; &# 10004;&# 65039;
&# 10060; &# 10004;&# 65039; &# 10004;&# 65039;
&# 10060; &# 10060; &# 10004;&# 65039;

Plany te są najlepsze dla małych i średnich sklepów – naprawdę duże przedsiębiorstwa lepiej spojrzeć na dedykowany hosting, ale w przypadku większości witryn e-commerce plany te powinny zapewnić dużo miejsca na rozwój.

Bezpieczeństwo obejmuje nawet najtańszy plan – bezpłatny SSL jest niezbędny do utrzymania klientów’ informacje są bezpieczne, a prywatność domeny jest ważna dla ochrony twoich danych online.

Jeśli ty’dopiero zaczynasz, Bluehost sprawia, że ​​rozpoczęcie budowy jest łatwe – nawet dostajesz bezpłatne dwugodzinne połączenie konfiguracyjne z ekspertem WooCommerce, który pomoże Ci zacząć. Ponadto motyw sklepu i WooCommerce są dla Ciebie zainstalowane, dzięki czemu możesz szybciej rozpocząć działalność.

Podobnie jak w przypadku wszystkich planów hostingowych Bluehost, hosting WooCommerce ma 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy, dzięki czemu możesz wypróbować go bez ryzyka.

Bluehost’s Hosting WooCommerce: czy jest odpowiedni dla Ciebie?

Jeśli ty’sprzedaż online za pomocą WordPress i WooCommerce, to’nie ma wątpliwości – Bluehost’Plany hostingowe WooCommere są idealnie dopasowane. I to’jest to tani mecz, z dwoma z trzech planów o wartości poniżej 10 USD na początkowy okres początkowy!

Czy ty’jesteś tam po raz pierwszy małym sprzedawcą lub rozwijającą się firmą’jest tu plan dla ciebie. To’tylko jeśli ty’zarządzasz ogromnym sklepem internetowym, który powinieneś rozważyć bardziej wydajny hosting, taki jak dedykowany plan.

Dalsza informacja

 • Chcesz założyć własny sklep internetowy? Sprawdź nasz przewodnik na Jak zrobić witrynę e-commerce WordPress rozpocząć

9

Ceny Bluehost a ceny konkurencji

Bluehost jest bardzo popularnym dostawcą hostingu, ale tak jest’nie jest jedynym w bloku. Przetestowaliśmy najlepszych dostawców hostingu na rynku, oceniając ich pod kątem funkcji, wsparcia, czasu pracy i nie tylko – Bluehost zajął drugie miejsce pod względem stosunku jakości do ceny, zdobywając aż 4,6 gwiazdki na 5!

Trzej najlepsi dostawcy ogólnie to Bluehost, HostGator i InMotion – ale jak oni porównują samą cenę? Spójrz na tabelę poniżej, aby poznać ich początkowe ceny promocyjne (miesięcznie) dla każdego rodzaju hostingu.

Dostawca Hosting współdzielony Hosting VPS Hosting dedykowany Hosting WordPress Bluehost

HostGator

W ruchu

2,95 USD 18,99 USD 79,99 USD 2,95 USD
2,75 USD 29,95 USD 119 USD 5,95 USD
6,39 USD 29,19 USD 105,69 USD 6,99 USD

Widać, że Bluehost całkiem dobrze wychodzi z tego porównania. To’nie jest najtańszym dostawcą na rynku – to’są droższe niż dostawcy tacy jak 1&1 IONOS i iPage, na przykład – ale zawiera mnóstwo funkcji w swoich planach, co oznacza Ciebie’ponownie gwarantuje wielki huk za złotówki.

Dalsza informacja

 • Czy HostGator’Czy plany cenowe przykuwają Twoją uwagę? Przeczytaj nasze Przegląd cen HostGator dogłębne spojrzenie na jego plany, funkcje i wiele innych
 • Lub spójrz szerzej na HostGator i zobacz, jak wypadł w naszych badaniach – ujawniamy wszystko w naszym Przegląd HostGator
 • Spójrz na nasze Przegląd hostingu InMotion dla pełnego spojrzenia na świadczoną usługę

10

6 ukrytych kosztów, o których powinieneś wiedzieć przed zarejestrowaniem się

Obliczenie kosztów hostingu może być trudne – od rabatów początkowych po opcjonalne dodatki i dodatki pojawiające się przy kasie’łatwo zobaczyć, jak cena podnosi się na twoich oczach. To’najlepiej być jak najlepiej przygotowanym, abyś dokładnie wiedział, co robisz – i nie’t – trzeba za to zapłacić.

Bluehost zapewnia wiele różnych dodatków, w tym nazwy domen, certyfikaty SSL i usługi tworzenia kopii zapasowych. Niektóre z nich są po prostu opcją dodania siebie, podczas gdy inne są uwzględnione w twoim planie.

My’przygotowaliśmy listę sześciu najpopularniejszych dodatków’Spotkam się, abyś dokładnie wiedział, czego się spodziewać przy kasie.

bluehost ukryte koszty grafikiOto "na pierwszy rzut oka" podsumowanie dodatkowych kosztów, które możesz znaleźć podczas rejestracji w Bluehost.

1. Dodatki do kasy

Po pierwsze: kiedy wybierasz plan, ty’Zostaniesz przeniesiony na stronę kasy. Tutaj możesz wybrać długość umowy, wprowadzić szczegóły płatności i założyć konto. Jest to również strona, na której przeglądasz informacje o paczce i wybierasz dodatki do paczki.

Naszą najważniejszą wskazówką jest poświęcenie czasu na przeglądanie tej strony. Bluehost jest trochę sprytny, jeśli chodzi o dodatki do paczek, i automatycznie sprawdza dla ciebie niektóre pola. Jeśli przejdziesz przez tę stronę, możesz przegapić te dodatki i skończyć z większym rachunkiem, niż się spodziewałeś.

Na przykład wybraliśmy najtańszy wspólny plan hostingowy, plan podstawowy za 2,95 USD miesięcznie.

Zacznij od przejrzenia “Informacje o paczce” Sekcja. ty’Zauważysz, że Bluehost automatycznie ustawia twoją umowę na 36 miesięcy – daje to najniższą cenę, ale jeśli nie’Chcę mieć tak długi kontrakt’Będę musiał to zmienić za pomocą listy rozwijanej.

cena hostingu współdzielonego przez bluehostBluehost automatycznie zapewnia najdłuższą 36-miesięczną subskrypcję, ponieważ zapewnia najniższą cenę. Po prostu użyj listy rozwijanej, aby wybrać inną umowę na czas określony.

Najkrótsza długość subskrypcji wynosi 12 miesięcy – w tym przypadku podnosi to cenę do 4,95 USD miesięcznie. Twoja umowa jest rozliczana z góry, a nie miesięcznie, co jest kolejnym obszarem, który czasami zaskakuje ludzi.

Poniżej tej sekcji są twoje “Dodatki do paczki.” Jeśli chcesz dodać funkcje, które nie są’Uwzględnione w Twoim planie, tutaj możesz je wybrać i dodać do swojego konta. Wszelkie dodatki zawarte w Twoim planie będą zawierały odpowiednie informacje “Wolny” obok nich zamiast pola wyboru.

W tym przykładzie Bluehost sprawdził już trzy z pięciu tych dodatków:

Dodatki do pakietu cenowego bluehostMożesz dodać dodatkowe funkcje do swojego planu, co jest idealne do dostosowania hostingu do własnych potrzeb. Może jednak również szybko podnieść cenę rachunku, więc zachowaj ostrożność przy wyborze!

Odznacz wszystkie funkcje, które udostępniasz’chcę za to zapłacić – te dodatki nie są uwzględnione w Twoim planie, więc są dodawane do rachunku oprócz kosztów planu hostingowego. Pomyśl o tym jak o zamawianiu jedzenia w restauracji – zamawiasz swoją główną, a potem płacisz dodatkowo za każdą stronę, którą możesz chcieć.

Zaletą tej sekcji dodatków jest to, że możesz dostosować swój plan hostingowy do własnych potrzeb. Na przykład możesz wybrać najtańszy wspólny plan hostingowy, ale następnie dodać prywatność domeny, jeśli jest to potrzebne.

Bluehost pomaga Ci, obliczając dla Ciebie koszt i wyświetlając go pod etykietą “Całkowity” – kwota ta zmieni się w zależności od wybranych opcji. Jest to suma twojego planu hostingowego wraz ze wszystkimi dodatkami – miej go na oku, aby się upewnić’pozostanie przy budżecie.

Na koniec przeczytaj zastrzeżenie i wszelkie warunki przed potwierdzeniem płatności. Jedną z kluczowych rzeczy do odnotowania jest to subskrypcja hostingu zostanie odnowiona automatycznie, chyba że anulujesz – przedłużenie obowiązywać będzie na tyle samo, co pierwotna umowa, ale tak będzie’Odnowię w regularna stawka zamiast obniżonej ceny.

Warunki korzystania z usługi bluehostZawsze upewnij się, że poświęcasz czas na zapoznanie się z regulaminem – Bluehost ułatwia ich znalezienie, więc staraj się je dokładnie przejrzeć przed kontynuowaniem płatności.

Tutaj’lista popularnych dodatków’Znajdziesz przy kasie i ile kosztują:

 • Prywatność domeny & ochrona: 0,99 USD miesięcznie (rozliczane rocznie 11,88 USD rocznie)
 • SiteLock Security – Znajdź: 1,99 USD miesięcznie (rozliczane rocznie 23,88 USD rocznie)
 • CodeGuard Basic: 2,99 USD miesięcznie (rozliczane do końca okresu hostingu; 35,88 USD rocznie)
 • Narzędzia SEO Bluehost Start: 1,99 USD miesięcznie (rozliczane rocznie 23,88 USD rocznie)
 • 1 skrzynka pocztowa Office 365: 30 dniowy okres próbny

2. Certyfikaty SSL

Wszystkie plany hostingowe Bluehost są dostarczane z bezpłatnym certyfikatem SSL (Secure Sockets Layer). Szyfruje to informacje przesyłane między twoją witryną a odwiedzającymi i jest niezbędna dla każdej witryny – jeśli tak’t mają zabezpieczenia SSL, odwiedzający otrzymają ostrzeżenie, że oni’ponownie wchodzę na niezabezpieczoną stronę!

Jesteś skończony’Trzeba zapłacić cent za certyfikat SSL – jest naprawdę bezpłatny i wchodzi w skład twojego planu hostingowego. ty’Zobaczę to w rozbiciu twojego planu jako “Pozwolić’s Szyfruj SSL,” która jest najbardziej podstawową wersją bezpieczeństwa SSL.

Jeśli jednak chcesz bardziej zaawansowany poziom bezpieczeństwa, następnie możesz kupić certyfikat SSL premium.

Robisz to za pomocą panelu sterowania Bluehost, a to będzie Cię co najmniej kosztować 49,99 USD rocznie. To’warto cię poznać’Potrzebuję również dedykowany adres IP w celu zakupu jednego z tych certyfikatów premium.

3. Koszt nazwy domeny

Twoja domena jest nazwą Twojej witryny i działa jako jej unikalna tożsamość w sieci – na przykład nasza to websitebuilderexpert.com!

W zależności od wybranego planu hostingowego Bluehost może zapewnić Ci darmowa domena na jeden rok. (Sprawdź szczegóły swojego planu, aby dowiedzieć się, czy dotyczy to Ciebie). Gdy minie pierwszy rok, Twoja domena odnowi się w zwykłym tempie.

“Jaka jest zwykła stawka dla nazwy domeny?”, możesz się zastanawiać. Niestety tam’nie ma prostej odpowiedzi, ponieważ zależy to od wybranej domeny najwyższego poziomu. Domena najwyższego poziomu (TLD) to po prostu część .com lub .net adresu strony internetowej.

Możesz kupić swoją domenę bezpośrednio z Bluehost. Tutaj’lista najpopularniejszych TLD i ich cen:

 • .com – 11,99 USD rocznie
 • .org – 8,99 USD rocznie
 • .netto – 12,99 USD rocznie
 • .technologia – 4,99 USD rocznie
 • .co – 9,99 USD rocznie
 • .strona internetowa – 11,99 USD rocznie

Możesz wyszukać idealną domenę i porównać ceny różnych opcji, tak jak w poniższym przykładzie:

dodatki cenowe bluehost wyszukiwanie domenBluehost ułatwia kupowanie własnej nazwy domeny, przy czym większość cen wynosi od 5 do 12 USD rocznie.

ty’Zauważysz, że Bluehost automatycznie wrzuca prywatność domeny dla 11,88 USD rocznie – możesz usunąć tę opcję, usuwając zaznaczenie pola.

Ale czym jest prywatność domeny? Czy naprawdę tego potrzebuję? Prywatność i ochrona domeny ukrywa twoje dane osobowe przed pojawieniem się w rejestrze publicznym – bez tego twoje nazwisko, numer i adres e-mail są dostępne w rejestrze domeny WHOIS.

Tak więc, podczas gdy prywatność domeny nie jest’Z konieczności chroni twoje dane. Pomaga również zmniejszyć prawdopodobieństwo otrzymania spamu i umożliwia skanowanie witryny w poszukiwaniu złośliwego oprogramowania i alertów bezpieczeństwa.

4. Kopie zapasowe: CodeGuard Basic

CodeGuard to oprogramowanie bezpieczeństwa i kopii zapasowych, które codziennie wykonuje kopie zapasowe dla Twojej witryny. Monitoruje wszelkie zmiany, oferuje opcję przywracania jednym kliknięciem i przechowuje kopie zapasowe w wielu bezpiecznych lokalizacjach.

Krótko mówiąc, to’s techniczny i dobrze uzbrojony koc bezpieczeństwa dla Twojej witryny.

CodeGuard jest wliczony za darmo w niektórych planach, w takim przypadku możesz usiąść i cieszyć się, wiedząc, że Twoja strona jest bezpieczna i zdrowa. Jeśli twój plan nie’wrzuć tę funkcję za darmo, ale nadal chcesz mieć poczucie bezpieczeństwa’Będę musiał kupić CodeGuard jako dodatek.

Podczas procesu realizacji transakcji możesz dodać CodeGuard Basic do swojego planu. CodeGuard Koszty podstawowe 2,99 USD miesięcznie, i jest dodawany jako ryczałt do twojego planu. Na przykład jeśli ty’wybraliśmy 12-miesięczną subskrypcję, a następnie koszt 35,88 USD zostaną dodane do rachunku za hosting.

5. Office 365 – bezpłatny czy nie?

Plany hostingowe Bluehost często obejmują 30-dniowy bezpłatny okres próbny Office 365. Ale co stanie się po tym 30-dniowym okresie darmowej błogości? Odpowiedź brzmi: nie’natychmiast oczywiste.

Jednak po odrobinie kopania okazało się, że są trzy plany dla Office 365, które możesz płacić miesięcznie lub rocznie.

Warunki Email Essentials Business Plus Business Pro 1 miesiąc

12 miesięcy

4,99 USD / miesiąc
(59,88 USD rocznie)
9,99 USD / miesiąc
(119,88 USD rocznie)
14,99 USD / miesiąc
(179,99 USD / rok)
2,99 USD / miesiąc
(35,88 USD rocznie)
5,99 USD / miesiąc
(71,88 USD rocznie)
9,99 USD / miesiąc
(119,88 USD rocznie)

To’ważne jest, aby to wiedzieć wszystkie przedłużenia są naliczane według stawek miesięcznych, które są droższe niż roczne subskrypcje – o czym należy pamiętać, gdy mija czas odnowienia!

6. Dodatkowe funkcje: zasady zwrotu pieniędzy

Wszystkie plany Bluehost są objęte 30-dniową gwarancją zwrotu pieniędzy, co jest świetne do wypróbowania swoich planów hostingowych bez ryzyka. Jeśli ty’nie jesteś w 100% zadowolony, odzyskujesz swoje pieniądze – proste!

To powiedziawszy, powinieneś to wiedzieć ta gwarancja nie’dotyczą twojej nazwy domeny. Jeśli więc Twój plan zawiera bezpłatną nazwę domeny i anulujesz w ciągu 30 dni, Ty’Nadal odzyskam twoje pieniądze – ale Bluehost odejmie opłatę za domenę w wysokości 15,99 USD.

Opłata ta służy dwóm głównym celom: po pierwsze, obejmuje Bluehost’s kosztuje, ale także oznacza wygrałeś’t stracić nazwę domeny (ty’możesz go przenieść gdzie indziej).

30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy nie działa’rozciągają się na większość dodatków, ponieważ nie mieszczą się w głównym planie hostingowym. Ogólnie jednak, dopóki anulujesz w ciągu 30 dni, nie powinieneś’nie napotkasz żadnych problemów.

Ceny Bluehost: Podsumowanie

Bluehost to nasz najwyżej oceniany dostawca hostingu i oferuje szereg planów cenowych i wiele funkcji, co oznacza, że ​​naprawdę każdy znajdzie coś dla siebie. Plany specyficzne dla WordPress są tam, gdzie Bluehost naprawdę błyszczy, zapewniając super skalowalne opcje użytkownikom WordPress.

Od hostingu dzielonego po dedykowany, Bluehost ma wiele do zaoferowania. Pozwolić’szybko podsumowują swoje plany i ceny.

Plany cenowe Bluehost: podsumowanie

 • Hosting współdzielony: 2,95 USD miesięcznie, odnawia się po 7,99 USD miesięcznie
 • Udostępniony hosting WordPress: 2,95 USD miesięcznie, odnawia się po 7,99 USD miesięcznie
 • Hosting WooCommerce: 6,95 USD miesięcznie, odnawia się po 13,99 USD miesięcznie
 • Hosting VPS: 18,99 USD miesięcznie, odnawia się po 29,99 USD miesięcznie
 • Zarządzany hosting WordPress: 19,95 USD miesięcznie, odnawia się za 29,99 USD miesięcznie
 • Hosting dedykowany: 79,99 USD miesięcznie, odnawia się po 119,99 USD miesięcznie

Każdy typ hostingu zawiera co najmniej trzy plany i zawiera szereg opcjonalnych dodatków do wyboru. Kiedy będziesz mieć na oku cenę kasy’ponownie wybierając te dodatkowe funkcje, ponieważ suma może szybko się zsumować!

Każdy plan Bluehost oferuje zniżki dla nowych klientów, dlatego zalecamy jak najlepsze wykorzystanie tych promocyjnych cen. Możesz zaoszczędzić do 64% miesięcznie jeśli wybierzesz trzyletni abonament, w zależności od wybranego pakietu hostingowego – w przypadku najtańszego udostępnionego abonamentu hostingowego możesz zaoszczędzić w sumie około 180 USD.

Należy jednak pamiętać, że ceny sprzedaży don’• trwać wiecznie – zawsze sprawdzaj regularne ceny, aby uniknąć niespodzianek podczas odnowienia.

Zanim zdecydujesz się na swój plan, to’ważne jest, aby zrozumieć, jakie są Twoje potrzeby pod względem budżetu, przestrzeni dyskowej i przepustowości. Opracuj niezbędne potrzeby i idź stamtąd – raz’już skonfigurowałeś swój hosting, wygrałeś’t spojrzeć wstecz!

FAQ

Ile kosztuje Bluehost rocznie?

Wszystko zależy od tego, jakiego rodzaju planu hostingowego potrzebujesz na swojej stronie! To’Warto wiedzieć, że ceny widoczne na Bluehost’strona internetowa to ceny miesięczne dla kontraktów 36-miesięcznych. Wiemy, że to dość bezczelne, ale tak jest’to powszechna taktyka hostingu stron internetowych!

Ceny rocznego hostingu dzielonego zaczynają się od 4,95 USD miesięcznie i są naliczane rocznie, co daje 59,40 USD za cały rok. Jeśli ty’nie masz pewności, z którym planem wybrać, wybierz podstawowy plan hostingu współdzielonego i sprawdź, czy spełnia on Twoje potrzeby.

Czy Bluehost pobiera opłaty miesięczne czy roczne?

Bluehost wycenia wszystkie swoje plany miesięcznie, ale ceny wprowadzające zazwyczaj wymagają co najmniej rocznego zobowiązania, aby uzyskać niższą cenę.

Czy możesz w dowolnym momencie anulować swoje konto Bluehost??

Tak, ale ile ty’Wrócę zależy od tego, jak długo’byłem klientem. Większość planów ma 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy, co jest dobrym czasem na ustalenie, czy Bluehost nie jest dla Ciebie usługą. Jeśli jednak zdecydujesz się później anulować Bluehost, ty’Otrzymasz proporcjonalny zwrot kosztów za pozostałą część zobowiązania dotyczącego usługi.

Jest WordPress bezpłatny?

Po prostu instalacja WordPress na dowolnym planie hostingowym jest całkowicie darmowa. Tam’jest nawet funkcją konfiguracji jednym kliknięciem, która pozwala poruszać się za pomocą WordPress w zaledwie kilka minut.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me