Przegląd cen SiteGround 2020

SiteGround jest dobrze znany ze swojej niezawodności i zadowolonych klientów. W rzeczywistości dostawca hostingu może pochwalić się 99,7% ocena szczęścia od tych, którzy korzystają z jego usług.


Ale co z SiteGround’wycena? Czy jego plany mają dobry stosunek jakości do ceny? Czy oferuje specjalne zniżki? Poniżej my’Odpowiem na to wszystko i jeszcze więcej.

Kreator stron internetowych wierzy, że każdy, kto potrzebuje strony internetowej, powinien uzyskać dostęp do Internetu w najbardziej efektywny sposób.

Przegląd SiteGround

Aby pomóc Ci odkryć, jak to jest, my’włożyliśmy wiele godzin badań, aby znaleźć najlepsze funkcje i oferty. Dla tych, którzy się spieszą, tutaj’to pierwsze spojrzenie na skuteczność SiteGround w naszych badaniach w niektórych kluczowych obszarach hostingowych, w tym także tych wszystkich ważnych ‘Wartość’ wynik:

Jak widać, SiteGround’Stosunek wartości do ceny wygląda dość przeciętnie. Co’ważne jest jednak to, że można przesiać przez zawyżone plany i odkryć te o prawdziwej wartości – które my’Podkreślę w całym tekście.

Jeśli chcesz bardziej ogólnie przyjrzeć się temu, o co chodzi w SiteGround, przeczytaj naszą dedykowaną recenzję SiteGround.

Dalsza informacja

Najlepsze usługi hostingowe – Dowiedz się, kim jest 11 najwyżej ocenianych dostawców

Tabela porównawcza hostingu – Rzuć okiem na oferowane funkcje

1

Wspólne ceny hostingu

Hosting dzielony jest najbardziej podstawowym – i ogólnie najtańszym – rodzajem hostingu. Jeśli ty’Jeśli chcesz, aby Twoja witryna była jak najmniej dostępna, hosting współdzielony to najlepszy wybór.

SiteGround’Struktura cenowa dla hostingu współdzielonego może być nieco myląca, więc trzymaj się z nami.

SiteGround ma trzy wspólne plany hostingowe, które wahają się od 3,95 USD / miesiąc do 11,95 USD / miesiąc. Ta cena dotyczy jednak tylko pierwszego okresu, czyli raz’s zakończone (możesz zobowiązać się na okres jednego, dwóch lub trzech lat), ty’Zostanie naliczona pełna cena.

Regularne ceny zaczynają się od 11,95 USD / miesiąc. The ‘specjalne ceny’, jak nazywa je SiteGround, są to zasadniczo rabaty lojalnościowe. Jeśli zobowiązujesz się płacić za hosting przez następne trzy lata, świetnie! ty’ll zaoszczędzić od 66% do 70% każdego miesiąca.

SiteGround dzielone ceny hostinguSiteGround’Ceny hostingu współdzielonego są dość w połowie drogi w porównaniu z innymi najlepszymi dostawcami.

Problem w tym, że nie wszyscy’jest tak pewny, że zobowiązuje się do usługodawcy na tak długo. Jeśli chcesz zapłacić tylko przez rok i zobaczyć, jak to będzie, ty’Mam tylko 12 miesięcy w ‘Cena promocyjna’.

SiteGround’Ceny hostingu dzielonego również są dość na środku drogi. Możesz uzyskać tańsze stawki ze zniżkami (i lepszy produkt) od takich jak HostGator lub Bluehost, a 1&1 IONOS oferuje nawet hosting współdzielony za złotówkę miesięcznie przez pierwszy rok!

SiteGround Shared Hosting Features

Poniżej znajduje się kilka kluczowych funkcji, których można oczekiwać od SiteGround, oraz różnice między ich planami.

Funkcja StartUp GrowBig GoGeek Bezpieczeństwo SSL

Codzienne kopie zapasowe

cPanel Dashboard

SuperCacher

Wsparcie priorytetowe

&# 10004; &# 10004; &# 10004;
&# 10004; &# 10004; &# 10004;
&# 10004; &# 10004; &# 10004;
X &# 10004; &# 10004;
X X &# 10004;

Rozumiemy, że warunki te mogą być nieznane, więc tutaj’szybki przegląd znaczenia każdego z nich:

Zabezpieczenia SSL – Certyfikat, który zabezpiecza twojego gościa’danych podczas przeglądania i interakcji z Twoją witryną. Możesz stwierdzić, czy witryna ma SSL za pomocą małego symbolu kłódki obok adresu URL.

Codzienne kopie zapasowe – SiteGround pozwala przywrócić witrynę do poprzedniego stanu na wypadek problemów. Te kopie zapasowe są wykonywane codziennie, więc’jest ostatnim punktem, w którym jesteś’Będę mógł przywrócić z.

cPanel Dashboard – Pomyśl o tym jak o swoim centrum kontroli. Używany przez prawie wszystkich dużych dostawców hostingu, cPanel to pulpit nawigacyjny, w którym można wprowadzać zmiany w witrynie i jej hostingu.

SuperCacher – Gdy ktoś odwiedzi Twoją witrynę, SiteGround’s SuperCacher zapisze kopię odwiedzonej strony. Oznacza to, że jeśli wrócą do strony w późniejszym terminie, to’Załaduję dla nich szybciej.

Wsparcie priorytetowe – SiteGround oferuje wsparcie 24/7 wszystkim swoim klientom poprzez bilety, czat na żywo i telefon. Jeśli ty’Jeśli chodzi o plan GoGeek, prośby o pomoc będą traktowane priorytetowo przed innymi klientami.

8 najlepszych współdzielonych usług hostingowych – Znajdź swojego idealnego dostawcę

6 tanich dostawców hostingu współdzielonego – Po okazjach? Zobacz najlepsze opcje budżetu

2)

Ceny hostingu w chmurze

Hosting w chmurze zapewnia idealną równowagę mocy i przystępności cenowej. Zamiast przywiązywać cię do jednego serwera, pobiera zasoby z wielu różnych miejsc, tworząc ‘wirtualny’ serwer zamiast.

SiteGround oferuje cztery plany hostingowe w chmurze, a także możliwość tworzenia własnego planu niestandardowego. Ceny pakietu ustalają się w przedziale od 80 USD / 240 USD / miesiąc, podczas gdy najwyższej jakości niestandardowy plan może przynieść zwrot o 2100 USD miesięcznie.

Ceny hostingu w chmurze SiteGroundSiteGround’Hosting w chmurze jest bardzo elastyczny i pozwala wybrać własne limity zasobów.

Plany te są niezwykle drogie w porównaniu do innych dostawców. Na przykład A2 Hosting zapewnia hosting w chmurze już od 5 USD. SiteGround’Usługa może być silniejsza, ale naszym zdaniem tak nie jest’t gwarantuje oszałamiające miesięczne opłaty.

6 najlepszych dostawców hostingu w chmurze – dowiedz się, jak dostać się do chmury dziewięć z tymi hostami 3)

Dedykowane ceny hostingu

Hosting dedykowany jest dla dużych firm, których strony przyciągają tysiące odwiedzających miesięcznie. To’jest powszechnie postrzegany jako najpotężniejszy rodzaj hostingu.

Istnieją trzy dedykowane plany hostingowe SiteGround, z których wszystkie są przerażająco drogie. Wpisowy abonament kosztuje 269 USD miesięcznie, i do aktualizacji, ty’Będę patrzeć na albo Plan zasilania (349 USD / miesiąc) lub plan Super Power (729 USD / miesiąc).

Ceny hostingu dedykowane dla SiteGroundSiteGround ma trzy dedykowane pakiety hostingowe, które są bardzo wydajne, ale bardzo drogie.

Z naszych badań wynika, że ​​HostGator jest najlepszym dostawcą dedykowanego hostingu. Nie tylko to, HostGator’Najdroższy plan kosztuje tylko 20 USD więcej niż SiteGround’s Plan wejścia. Szaleństwo!

SiteGround ma jednak kilka bardzo zaawansowanych funkcji. Tam jest w pełni zarządzana usługa’s 24/7 wsparcie VIP, a usługa bezproblemowo integruje się ze stronami zbudowanymi na wszystkich głównych systemach zarządzania treścią, w tym WordPress, Joomla i Magento.

Możesz także wybrać miejsce, w którym chcesz umieścić serwer – w Stanach Zjednoczonych, Europie lub Azji. Wskazówka: serwer powinien znajdować się najbliżej miejsca, w którym znajduje się większość Twojej witryny’s odwiedzający opierają się na danych – im mniejsza odległość do przebycia, tym szybciej strona się załaduje.

To powiedziawszy, wciąż znaleźliśmy SiteGround’plany są zawyżone. 1&1 IONOS zajął czołowe miejsce w naszych badaniach pod kątem stosunku wartości do ceny hostingu dedykowanego.

SiteGround Dedykowane funkcje hostingowe

Hosting dedykowany to przede wszystkim moc – ile masz przestrzeni dyskowej, jakie są twoje limity przepustowości i szybkość twojej witryny’wydajność. Poniżej możesz dokładnie zobaczyć, jak mocna może być Twoja witryna w przypadku każdego planu.

Funkcja Wejście Moc Super Moc Pamięć SSD

Baran

Pasmo

Rdzenie procesora

480 GB 960 GB 2 x 960 GB
16 GIGA BAJTÓW 32 GB 64 GB
10 TB 10 TB 10 TB
4 4 2 x 6

Pamięć SSD – Dyski SSD pomagają przechowywać Twoją witrynę’s informacje. Są one bardziej nowoczesne niż tradycyjne dyski twarde i pomagają szybciej ładować witrynę.

Baran – Pamięć o dostępie swobodnym różni się od pamięci SSD tym, że tymczasowo przechowuje dane. Pomoże to uruchomić twoją stronę internetową na żądanie, zanim usuniesz żądanie po zakończeniu. Dzięki temu informacje mogą być przechowywane przez czas nieokreślony.

Pasmo – Przepustowość to transfer Twojej witryny’s danych z serwera na komputer, gdy ktoś wyląduje na Twojej stronie. Im więcej masz przepustowości, tym więcej osób może jednocześnie uzyskiwać dostęp do Twojej witryny.

Rdzenie procesora – Centralne jednostki przetwarzania mogą być uważane za mózg komputera. Pomagają w wykonywaniu zadań i utrzymują wszystko w porządku. Im więcej masz, tym więcej ‘inteligentny’ Twoja witryna oznacza, że ​​może szybciej wykonywać zadania.

9 najlepszych dedykowanych dostawców hostingu – WHO’s najlepszy z najlepszych?

Przegląd HostGator Dowiedz się, jak HostGator podnosi konkurencję

4

Ceny hostingu WordPress

Hosting WordPress został zaprojektowany specjalnie dla stron internetowych opartych na WordPress. Zawiera wiele ciekawych funkcji, dzięki którym hosting witryny WordPress jest bardzo łatwy.

Istnieją trzy plany hostingowe WordPress na SiteGround. Pod każdym względem są to te same plany, które SiteGround wykorzystuje do wspólnego hostingu, od 3,95 USD / miesiąc do 11,95 USD / miesiąc.

Ceny te, podobnie jak w przypadku hostingu dzielonego, są dostępne tylko w przypadku pierwszego okresu rejestracji, który może wynosić od jednego do trzech lat. Następnie ceny wracają do standardowych opłat w wysokości 11,95 USD / miesiąc – 34,95 USD / miesiąc.

Ceny hostingu SiteGround WordPressSiteGround’Hosting WordPress działa według tych samych planów, co hosting współdzielony.

SiteGround jest osobiście polecany przez WordPress, i oferuje świetny stosunek jakości do ceny. W kontekście WordPress’ inni polecani dostawcy – Bluehost i DreamHost – rozpoczynają swoje plany odpowiednio od 29,99 USD / miesiąc i 19,95 USD / miesiąc.

Jeśli prowadzisz sklep internetowy na WordPress, możesz nawet uzyskać konkretny hosting dla WooCommerce. W skrócie, SiteGround’Hosting WordPress jest jedną z najlepszych usług.

SiteGround WordPress Hosting Funkcje

Ponieważ SiteGround korzysta z tych samych planów hostingu WordPress jak hostingu dzielonego, funkcje są takie same. Dostajesz jednak dodatkowe dodatki WordPress, które są dostępne we wszystkich trzech planach. Obejmują one:

Instalacje jednym kliknięciem – SiteGround ma wbudowaną funkcję, która pozwala zintegrować witrynę WordPress z pulpitem cPanel za pomocą jednego kliknięcia.

Zautomatyzowane aktualizacje – SiteGround zapewnia automatyczne aktualizacje całego oprogramowania WordPress. Drobne aktualizacje pojawiają się co dwa tygodnie, a najważniejsze co kilka miesięcy. To jest coś takiego’zaopiekowali się tobą.

8 najlepszych hostów WordPress – Słowo na ulicy mówi, że to dla ciebie osiem gospodarzy

Recenzja Bluehost – Poznaj WordPress’ zalecany dostawca numer jeden

Recenzja DreamHost – Śpij spokojnie po przeczytaniu wszystkiego, co ma do zaoferowania DreamHost

5

Ceny hostingu odsprzedawcy

Hosting dla sprzedawców to miejsce, w którym kupujesz rok’warto go hostować, a następnie sprzedać go komuś innemu. To’są zwykle używane przez agencje projektowe i programiści, którzy chcą oferować klientom coś więcej niż tylko tworzenie stron internetowych lub ci, którzy chcą założyć własną firmę hostingową.

Hosting dla sprzedawców działa w zupełnie inny sposób niż inne rodzaje hostingu. Ty kupujesz ‘kredyty’, co odpowiada jednemu rokowi’wart dzielonego hostingu. Można je następnie odsprzedawać innym za miesięczną opłatą.

Zasadniczo stajesz się pośrednikiem między dostawcą usług hostingowych a osobą, która’faktycznie korzysta z usługi hostingowej. SiteGround oferuje trzy różne poziomy cen, które zależą od liczby zakupionych kredytów.

Jeden do czterech kredytów kosztuje 49 USD każdy. Pięć do dziesięciu kosztuje 45 USD, a 11+ kosztuje 42 USD. Aby rozpocząć, musisz kupić co najmniej pięć kredytów i możesz je sprzedać każdemu, w dowolnym momencie.

Ceny hostingu odsprzedawcy SiteGroundSiteGround’Reseller hosting działa na systemie kredytowym. Każdy kredyt stanowi jeden rok’wart dzielonego hostingu.

Pomyśl o hostingu dla sprzedawców, na przykład o zaproszeniu kogoś do zaprojektowania witryny WordPress. Oni nie’posiadam WordPress, ale oni’jesteś bardzo kompetentny i chętnie Ci pomoże. Jeśli sprzedajesz hosting, musisz wiedzieć, jak to działa, i wspierać tych, którym go sprzedajesz.

5 najlepszych dostawców hostingu odsprzedawców – Znajdź dostawcę, który działa dla Ciebie 6

Ceny hostingu korporacyjnego

Hosting korporacyjny to plan opracowany przez Ciebie. Ty decydujesz, jakich zasobów potrzebujesz i jak twoja witryna będzie hostowana. Dostawca będzie zarządzał wszystkim za Ciebie, ale to, co zarządza, zależy wyłącznie od Ciebie.

SiteGround’Hosting korporacyjny jest tworzony na zamówienie. Z tego powodu nie ma ustalonych cen, a plany działają na zasadzie wyceny po wycenie.

Najlepiej jest skontaktować się bezpośrednio z SiteGround, aby omówić dokładne wymagania dotyczące hostingu.

Studium przypadku: GREENPEACE

Przykładem, w którym SiteGround dostarczył pakiet korporacyjny, jest GreenPeace. Organizacja charytatywna na rzecz środowiska miała bardzo specyficzne potrzeby, ponieważ spodziewała się dużych skoków ruchu podczas prowadzenia ‘Uratuj Amazonkę’ kampania.

SiteGround’rozwiązaniem było zbudowanie planu hostingu w dwóch centrach danych – jednym w USA, a drugim w Europie – i zaprojektowanie infrastruktury chmury prywatnej w celu zapewnienia wysokiej redundancji bez awarii punktu sygnału.

Dzięki SiteGround GreenPeace z powodzeniem poradził sobie ze wszystkimi skokami ruchu, które pojawiły się w mediach, a teraz zbliża się do celu pozyskiwania funduszy.

Dodatkowe koszty serwisu SiteGround

Jedna rzecz, że’kluczem do uzyskania dostępu do witryny internetowej jest zakup nazwy domeny.

SiteGround obejmuje wiele rzeczy, za które możesz zapłacić dodatkowo u innych dostawców – bezpieczeństwo, kopie zapasowe, kreator stron internetowych itp. – ale jedną z rzeczy, które będziesz musiał rozwikłać, jest nazwa domeny.

Twoja nazwa domeny pojawia się po www. – na przykład: ‘websitebuilderexpert.com’

Koszt domeny różni się w zależności od typu domeny, którą chcesz – .com jest najpopularniejszy, a SiteGround pobiera za te domeny 15,95 USD rocznie.

Ceny domen SiteGroundMożesz kupić domenę w SiteGround w tym samym czasie, gdy rejestrujesz się w planach hostingowych.

Aby zobaczyć szybki podział cen najpopularniejszych zakończeń domen, zobacz naszą tabelę poniżej:

Domena Domena Cena ogólna .com

.netto

.org

.informacje

.co.uk

15,95 USD rocznie
17,95 USD rocznie
17,95 USD rocznie
17,95 USD rocznie
19,95 USD rocznie

Jaka jest nazwa domeny? – Nasz przewodnik dla początkujących

Ceny SiteGround: Podsumowanie

I… oddychać. Że’Wszystkie rodzaje hostingu oferty SiteGround – wszystkie indywidualne plany cenowe, pod jednym dachem.

Do tej pory powinieneś wiedzieć, jakich funkcji potrzebuje Twoja witryna, jakiego rodzaju hostingu potrzebujesz i jaki plan najlepiej odpowiada tym potrzebom.

Podsumowując, możesz zobaczyć wszystkie zakresy cen ofert SiteGround tutaj:

Ceny hostingu SiteGround

  • Shared Hosting: 3,95 USD / miesiąc – 34,95 USD / miesiąc
  • Hosting w chmurze: 80 USD / miesiąc – 240 USD / miesiąc
  • Hosting dedykowany: 269 USD / miesiąc – 729 USD / miesiąc
  • Hosting WordPress: 3,95 USD / miesiąc – 34,95 USD / miesiąc
  • Hosting dla sprzedawców: 42 USD / kredyt – 49 USD / kredyt
  • Hosting dla przedsiębiorstw: Cytat

Wszystkie plany SiteGround są objęte 30-dniową gwarancją zwrotu pieniędzy. Oznacza to, że możesz wypróbować dowolny plan hostingowy na miesiąc, a jeśli nie’podoba ci się, możesz anulować w celu uzyskania pełnego zwrotu pieniędzy. Tam’Dosłownie nie wiąże się z tym żadne ryzyko!

Jeśli ty’nadal nie jesteśmy pewni, dlaczego nie sprawdzić jednego z innych najwyżej ocenianych dostawców’przetestowałem? Możesz przeczytać nasze omówienie najlepszych hostów internetowych lub porównać je obok siebie w naszej tabeli porównawczej hostingu.

FAQ

Jak niezawodny jest SiteGround?

SiteGround jest bardzo niezawodny. Czas dostępności wynosi 99,98%, co oznacza, że ​​witryny, które obsługuje, są niedostępne średnio przez jedną minutę na tydzień. To’dostawca hostingu nie jest w stanie zagwarantować 100% czasu działania, ale SiteGround’s 99,98% jest naprawdę blisko.

Gdzie zajmuje miejsce SiteGround u naszych dostawców’przetestowałem?

Właściwie całkiem dobrze. Po prostu nie trafił w pierwszej piątce, uzyskując ogólny wynik 4 gwiazdek na 5. HostGator jest najlepszym dostawcą’Testowałem, zdobywając 4,6 gwiazdki. Jednak tak naprawdę sprowadza się do indywidualnego rodzaju hostingu, którego potrzebujesz.

Do czego najlepiej nadaje się SiteGround?

Hosting WordPress. To’Jest rekomendowany jako jeden z trzech najlepszych dostawców przez sam WordPress i oferuje świetny stosunek jakości do ceny. Ma także specjalny hosting dla WooCommerce, więc obsługuje również e-commerce. Nie chcielibyśmy’Polecam jednak dedykowany hosting – it’jest strasznie zawyżone.

Jaki jest najlepszy rodzaj hostingu dla małych firm?

Ponownie większość z nich sprowadza się do Twojej firmy’ osobiste potrzeby – ale dla ogólnej obsługi powinieneś spojrzeć na HostGator, InMotion lub Bluehost. Aby lepiej poznać tych trzech dostawców i więcej, przeczytaj nasz przewodnik po najlepszym hostingu dla małych firm.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me