Przegląd DreamHost 2020

Bezsenne noce na twoim serwerze internetowym? Przeczytaj naszą szczegółową recenzję DreamHost i sprawdź, czy to’jest właściwym dostawcą, który pomoże ci odpocząć.


DreamHost obsługuje obecnie ponad 1,5 miliona witryn na całym świecie. To’jest znany z oferowania wszelkiego rodzaju hostingu pod słońcem i ze swojej dużej przestrzeni do przechowywania.

logo Dreamhost

Czy ty’Jeśli potrzebujesz hostingu współdzielonego, VPS, dedykowanego lub w chmurze, możesz mieć pewność, że DreamHost ma taki plan’zapewniłem ci ochronę. Ale prawdziwe pytanie brzmi, czy te plany są dobre?

Cóż, my’jestem tutaj, aby na to odpowiedzieć.

W Expert Kreatora stron internetowych my’zobowiązujemy się nie tylko do pomocy w uzyskaniu dostępu do Internetu – chcemy zapewnić Ci jak najlepszą szansę na sukces’są tam. Że’dlatego niezależnie badamy szeroką gamę dostawców hostingu.

Nasz wewnętrzny zespół badawczy ciężko pracował, analizując najlepsze dostępne na rynku usługi hostingowe, abyśmy mogli polecić Ci najlepsze możliwe dopasowanie do Twoich potrzeb.

Poniżej możesz rzucić okiem na to, co stworzyliśmy z DreamHost; jego ogólna ocena oraz sposób, w jaki uzyskał punkty w niektórych kluczowych obszarach:

Czytaj dalej, omawiając wszystkie sprawy DreamHost. Do końca tej recenzji Ty’Będę dokładnie wiedział, jak dobry DreamHost i czy to’jest idealnym dostawcą dla Ciebie.

1

Plusy i minusy

DREAMHOST PROS# 1

# 2

# 3

Idealne dla taniego hostingu

DreamHost oferuje wspólne plany hostingowe już za 4,95 $ / miesiąc. To’s najtańszym dostawcą jakości my’przetestowaliśmy (z wyłączeniem zdyskontowanych stóp procentowych).

Doskonałe limity miejsca do przechowywania

Minimalna ilość miejsca, jaką otrzymujesz w dowolnym abonamencie, wynosi 30 GB, a wiele z nich oferuje nieograniczone miejsce. Jest to idealne rozwiązanie dla witryn z dużą ilością mediów.

Obsługuje strony internetowe WordPress

DreamHost zapewnia dedykowany hosting WordPress, który jest wyposażony w przydatne funkcje, takie jak instalacje jednym kliknięciem i automatyczne aktualizacje WordPress.

DREAMHOST CONS# 1

# 2

# 3

# 4

Brak bezpośredniego wsparcia telefonicznego

W przeciwieństwie do wielu konkurentów, możesz’zadzwoń bezpośrednio do DreamHost. Możesz poprosić o oddzwonienie lub skontaktować się za pośrednictwem czatu na żywo, przesyłając bilet lub korzystając z jego centrum pomocy online.

Średni czas pracy

DreamHost’czas pracy wynosi 99,95%. Nie jest to wcale okropne, ale nie jest’t w tej samej lidze, co dostawcy tacy jak HostGator, co gwarantuje dostępność na poziomie 99,99%.

Złe dla hostingu dedykowanego

Jeśli ty’Jesteś dużym biznesem, który potrzebuje własnego serwera dedykowanego’lepiej spojrzeć na takie marki jak HostGator, Bluehost lub InMotion, które oferują znacznie lepsze funkcje.

Słaba personalizacja planów hostingowych w chmurze

Z pewnością byśmy tego nie zrobili’Polecam DreamHost do hostingu w chmurze. Możesz’Możesz nawet ustawić własne limity zasobów.

2)

Jak łatwy w użyciu jest DreamHost?

Konfiguracja hostingu za pomocą DreamHost jest łatwa. Zanim jednak w to wejdziesz, ty’Będę musiał wybrać typ hostingu, którego potrzebujesz.

Zależy to w dużej mierze od tego, jaka jest twoja strona internetowa i jakie są jej wymagania. W większości przypadków witryny prywatne i start-upy będą działały dobrze przy współdzielonym hostingu. Bardziej znane firmy mogą chcieć spojrzeć na hosting VPS, podczas gdy firmy na poziomie korporacyjnym będą potrzebować dedykowanego planu hostingowego.

Gdy już wiesz, jakiego rodzaju hostingu potrzebujesz, rejestracja w planie DreamHost jest bardzo prosta.

strona domowa dreamhostDreamHost ma prosty proces konfiguracji i intuicyjny, niestandardowy pulpit nawigacyjny.

Po pierwsze ty’Zostanie przedstawiona lista opcjonalnych dodatków. Na tym etapie można dodać do swojego planu takie rzeczy, jak rejestracja nazwy domeny, zwiększone bezpieczeństwo i hosting poczty e-mail.

Po tobie’jesteś szczęśliwy, a Twoja płatność została przetworzona’Wejdę do DreamHost’deska rozdzielcza. W przeciwieństwie do większości wiodących dostawców hostingu, DreamHost nie’Użyj pulpitu nawigacyjnego cPanel.

Zamiast, DreamHost ma własny, niestandardowy pulpit nawigacyjny’jest łatwy w użyciu i bardzo szybki.

Jeśli ty’przyzwyczajony do pracy z cPanel, przyzwyczajenie się trochę czasu. Ale z dużą ilością samouczków’to dość delikatna krzywa uczenia się.

3)

Co to jest DreamHost’s Niezawodność i wydajność?

Uptime to liczba, która często się unosi. Zasadniczo oznacza to czas, przez jaki twoja strona działa i działa online.

Ale co stanowi tak dobry czas pracy? Aren’Czy 99,00% i 99,99% są naprawdę dobre? I dlaczego żaden dostawca nie ma 100% czasu sprawności? To są wszystkie ważne pytania, więc pozwól nam wyjaśnić.

Większość usług hostingowych oferuje 99,9 procent czasu sprawności. Tylko z tego powodu cokolwiek mniejszego jest postrzegane jako słabe. Żaden dostawca nie może fizycznie mieć 100% czasu bezczynności, po prostu ze względu na charakter Internetu.

DreamHost gwarantuje czas dostępności na poziomie 99,95% dla hostowanych witryn. Oznacza to, że Twoja witryna będzie średnio w trybie online i będzie działała przez prawie cztery i pół godziny każdego roku. Odpowiada to mniej więcej pięciu minutom tygodniowo.

Chociaż nie jest to wcale złe, istnieją dostawcy, którzy mogą zaoferować jeszcze lepszy czas pracy. HostGator, na przykład, ma najlepszy czas bezawaryjności u każdego dostawcy’przetestowaliśmy, osiągając 99,99%.

W kontekście oznacza to, że witryny hostowane przez HostGator nie działają łącznie przez mniej niż godzinę w ciągu jednego roku.

Uptime Roczny przestój Tygodniowy przestój99,90%

99,95%

99,99%

8,75 godziny10,1 minuty
4,38 godzin5,04 minuty
52,6 minut1,01 minuty

Chyba co my’mówię tak: DreamHost oferuje idealnie odpowiednie czasy działania, ale tak jest’nie są najlepsi na rynku.

Chyba że Ty’zasilając coś o kluczowym znaczeniu – na przykład stronę z głosowaniem – naprawdę nie ma przestoju w DreamHost’problem.

4

Jakie rodzaje hostingu oferuje DreamHost?

DreamHost jest często niesprawiedliwie określany jako walec wszystkich transakcji. To’powiedział, że chociaż obejmuje wszystkie główne typy hostingu – współdzielone, VPS, dedykowane, WordPress i chmurowe – tak naprawdę nie świeci w żadnym z nich.

Z naszych niezależnych testów wkrótce stało się jasne, że tak naprawdę, DreamHost oferuje doskonały hosting dzielony i hosting WordPress.

Ma również swój własny program do tworzenia stron internetowych, narzędzie online, które pomaga nietechnicznym ludziom stworzyć własną stronę internetową – ale o tym później.

typy hostów DreamhostDreamHost oferuje szeroki zakres usług hostingowych, a także własny program do tworzenia stron internetowych.

Z drugiej strony ty’d lepiej jest szukać, gdzie indziej, jeśli potrzebujesz VPS, dedykowanego lub chmurowego planu hostingowego. Dla tych, sprawdź nasze poradniki dla każdego z nich:

Poniżej my’Przeanalizuję każdy rodzaj hostingu, aby uzyskać szybką migawkę tego, czego możesz oczekiwać od DreamHost.

DreamHost Shared Hosting

Najlepsze dla osobistych stron i startupów

Jak widać, DreamHost’Usługa dzielonego hostingu faktycznie wypadła bardzo dobrze. I oferuje najtańszą niezdyskontowaną cenę początkową dowolnego najwyżej ocenianego dostawcy.

DreamHost VPS Hosting

Najlepsze dla MŚP

DreamHost ma również usługę dźwięku VPS. Różnica polega na tym, że tak się nie stało’jest najlepszym dostawcą wszystkiego, co testowaliśmy. Jego głównym problemem było to, że nie’uzyskać dostęp do roota. Poza tym to’to solidny wybór.

Hosting dedykowany DreamHost

Najlepsze dla dużych firm

Hosting dedykowany jest daleki od DreamHost’s forte. W rzeczywistości to’to raczej duża słabość. Jego ceny na środku drogi i brak konkurencyjnych funkcji sprawiają, że jego atrakcyjność jest nieco mniej kusząca.

DreamHost WordPress Hosting

Najlepsze dla stron WordPress

Hosting WordPress jest podzielony na dwie usługi: współdzieloną i zarządzaną. I naprawdę jest to opowieść o dwóch połowach z DreamHost – udostępniona usługa hostingowa WordPress jest jedną z najlepszych na rynku, podczas gdy zarządzane plany są stosunkowo słabe.

DreamHost Cloud Hosting

Najlepsze dla rozwijających się stron internetowych

Hosting w chmurze jest prawdopodobnie DreamHost’największa wada. Największym problemem jest to, że możesz’Dostosuj swój pakiet, aby dostosować limity zasobów do swoich potrzeb.

5

Jakie funkcje oferuje DreamHost?

Funkcje oferowane przez DreamHost są w większości spójne we wszystkich jego planach, ale czasami mogą się różnić. Zależy to od dwóch rzeczy: rodzaju hostingu, jaki masz, i poziomu cenowego, który planujesz’ponownie.

Aby ci to ułatwić, my’zepsułem część DreamHost’kluczowe funkcje, omawianie, czym są i co otrzymujesz.

Kopie zapasowe i nazwa domeny

DreamHost zapewnia wszystkim swoim klientom bezpłatne codzienne kopie zapasowe, niezależnie od tego, co planujesz’ponownie. Jest to genialna funkcja i naprawdę zapewnia spokój ducha, gdy coś pójdzie nie tak.

Jeśli nadal musisz kupić nazwę domeny, to’są również bezpłatne przez pierwszy rok. Aby się do tego zakwalifikować, ty’Będę musiał zarejestrować domenę kończącą się na jeden z poniższych: .com, .org, .club, .net lub .info.

Certyfikat bezpieczeństwa SSL

Certyfikat Secure Sockets Layer (SSL) pomaga chronić odwiedzających’ informacje osobiste. To’s symbolizowane małą ikoną kłódki obok adresu URL, która informuje użytkowników, że przeglądanie witryny jest bezpieczne.

To’Przydaje się również w SEO (Search Engine Optimization), ponieważ niezabezpieczone strony są zwykle karane przez Google w rankingach wyników wyszukiwania. DreamHost zapewnia bezpłatny certyfikat SSL dla każdej hostowanej witryny.

Pasmo

Ponieważ DreamHost nie’Aby śledzić przepustowość lub ruch, każdy plan ma nieskomplikowany transfer. Oznacza to, że technicznie nie ma limitu przepustowości.

Oczywiście możesz napotkać inne problemy, jeśli doświadczysz dużego wzrostu ruchu, ale to’świetny bonus, który dajesz’muszę się martwić limitami przepustowości.

Baran

Pamięć o dostępie swobodnym (RAM) to sposób działania całej witryny’Informacje są przechowywane na jego serwerze. Im większa witryna, tym więcej pamięci RAM jest potrzebne do jej przechowywania i ładowania.

Jeśli zdecydujesz się na pakiet hostingu w chmurze, możesz spodziewać się limitów pamięci RAM od 512 MB do 16 GB. Jednak w dedykowanym planie hostingowym skacze on między 4 GB a 64 GB.

Aby dać ci kontekst, te limity pamięci RAM dla dedykowanego hostingu są dostępne u najlepszych dostawców. Jednak limity pamięci RAM w chmurze są dość przeciętne.

Instalacje i automatyczne aktualizacje jednym kliknięciem

Te funkcje są specyficzne dla stron internetowych WordPress i działają jak oszczędność czasu. Instalacje jednym kliknięciem umożliwiają skonfigurowanie konta DreamHost z witryną WordPress właśnie w tym jednym – jednym kliknięciem.

DreamHost automatycznie śledzi również wszelkie aktualizacje oprogramowania, które wprowadza WordPress, czyli ty don’nie muszę się martwić, że będziesz na bieżąco. Nie robi’Zrób to samo dla wtyczek WordPress, więc będziesz musiał sam sobie z tym poradzić.

6

Co to jest DreamHost’s Pomoc dla klientów & Wsparcie jak?

DreamHost oferuje wsparcie poprzez oddzwanianie, czat na żywo, bilety, fora i centrum pomocy. Nie możesz skontaktować się z DreamHost bezpośrednio przez telefon, ale biorąc pod uwagę wszystkie inne sposoby uzyskania pomocy, to’to naprawdę nie problem.

Obsługa czatu na żywo jest dostępna od 5:30 do 21:30 czasu pacyficznego, siedem dni w tygodniu. Jeśli angielski nie jest’W swoim pierwszym języku możesz również porozmawiać z hiszpańskim personelem pomocniczym.

Uczciwe ostrzeżenie – czasy oczekiwania mogą być dość długie, gdy DreamHost jest zalewany prośbami o wsparcie. Jednak przez większość czasu’Otrzymam odpowiedź w ciągu kilku minut.

Dreamhost czat na żywoDreamHost’czat na żywo jest wielojęzyczny i bardzo responsywny.

System biletowy polega na zgłoszeniu problemu i przesłaniu go jako bilet. DreamHost’pracownicy pomocy technicznej mogą następnie zbadać problem i odpowiedzieć. ty’Otrzymasz powiadomienie o odpowiedzi na Twój bilet, więc wygrałeś’muszę tracić czas na ciągłe odświeżanie strony.

obsługa biletów DreamhostTwoje bilety są łatwe do śledzenia i zarządzania.

DreamHost’Centrum pomocy to zasób online, w którym można wyszukiwać dowolne zapytania – trochę jak wpisywanie pytania w Google.

Istnieją dedykowane artykuły pomocy i przewodniki, które są pełne przydatnych informacji, które uczą, jak wykonywać określone zadania. Zwykle powinien to być Twój pierwszy port zawinięcia, aby uniknąć zatkania żądań czatu na żywo i zaoszczędzić trochę czasu!

Wszystkim klientom oferuje się taki sam poziom pomocy i wsparcia. To świetnie, jeśli ty’korzystasz z taniego planu hostingowego, ale to’to trochę denerwujące, że ty’nie są traktowane jako priorytet, jeśli zapłacisz trochę więcej.

Ogólna usługa wsparcia nie jest’t tak dobrze, jak powiedzą, A2 Hosting – gdzie jego pracownicy przechodzą rygorystyczne szkolenie, aby zapewnić najlepszą możliwą jakość pomocy – ale’jest więcej niż rozsądny i nie powinien’powodować bóle głowy.

7

Ile kosztuje DreamHost?

We wszystkich swoich planach DreamHost’Ceny wahają się od 2,59 USD / miesiąc do 399 USD / miesiąc.

plany cenowe DreamhostDreamHost ma w sumie 26 planów, rozłożonych na pięć różnych rodzajów hostingu.

Najtańszą formą hostingu jest hosting dzielony, podczas gdy DreamHost’Najdroższe plany dotyczą hostingu dedykowanego.

To’ważne jest, aby wiedzieć, że im dłużej zaangażujesz się w swój plan hostingowy, tym będzie on tańszy. Na przykład płacąc rok’Opłaty hostingowe z góry są tańsze niż płacenie miesięcznie za rok. Potraktuj to jako rabat lojalnościowy.

Aby dać ci przegląd tego, czego możesz się spodziewać, my’zanotowaliśmy miesięczną cenę każdego planu wraz ze zniżką, którą możesz zaoszczędzić, jeśli zdecydujesz się na długoterminową umowę.

Wspólne ceny hostingu

Nazwa planu Cena miesięczna Cena roczna Oszczędność Cena 3-letnia OszczędnośćRozrusznik

20%

48%

bez limitu

37%

46%

4,95 USD3,95 USD2,59 USD
10,95 USD6,95 USD5,95 USD

Ceny hostingu VPS

Nazwa planu Cena miesięczna Cena roczna Oszczędność Cena 3-letnia OszczędnośćPodstawowy

8%

33%

Biznes

8%

33%

Profesjonalny

8%

33%

Przedsiębiorstwo

8%

33%

15 USD13,75 USD10 USD
30 USD27,75 USD20 USD
60 USD55 USD40 USD
120 USD110 USD80 USD

Dedykowana cena hostingu

DreamHost’dedykowana usługa jest nieco inna pod tym względem’odbywa się na podstawie osobistej wyceny. Każdy punkt cenowy nosi nazwę księżyca – jak Blue Moon lub Super Moon – i te zakresy od 169 $ / miesiąc do 300 $ / miesiąc. DreamHost’Plany mogą być nieziemskie, ale tak jest’dobrze tam wiedzieć’jest ograniczeniem, jeśli chodzi o ceny.

Ceny hostingu WordPress

Nazwa planu Cena miesięczna Cena roczna Oszczędność Cena 3-letnia OszczędnośćRozrusznik

(udostępnione)

20%

48%

bez limitu

(udostępnione)

37%

46%

DreamPress

(zarządzany)

15%

nie dotyczy

DreamPress Plus

(zarządzany)

17%

nie dotyczy

DreamPress Pro

(zarządzany)

10%

nie dotyczy

4,95 USD3,95 USD2,59 USD
10,95 USD6,95 USD5,95 USD
19,95 USD16,95 USDnie dotyczy
29,95 USD24,95 USDnie dotyczy
79,95 USD71,95 USDnie dotyczy

Ceny hostingu w chmurze

Hosting w chmurze jest bardziej nowoczesną, elastyczną usługą, w ramach której płacisz tylko za zasoby, z których korzystasz – trochę jak karta SIM typu „pay-as-you-go” do telefonu komórkowego. To’s opłata za stawka godzinowa, która waha się od minimum 0,0075 $ do maksymalnie 0,16 $, w zależności od takich rzeczy, jak przepustowość i ilość pamięci RAM’ponownie używam.

8

Jakie inne usługi oferuje DreamHost?

DreamHost może nie być najlepszym dostawcą ogólnych funkcji, ale może zgłosić roszczenie do największej liczby hostów.

Oprócz oferowania pięciu różnych rodzajów hostingu możesz także kupić dowolną z tych trzech usług.

Domena

Jeśli nie’Jeśli już go masz, warto kupić nazwę domeny w DreamHost. W ten sposób wszystko’trzymane pod jednym dachem, a ty nie’muszę się martwić o rachunki pochodzące z wielu różnych miejsc.

Hosting poczty e-mail

Firmy mogą również hostować swoje e-maile dzięki DreamHost. Wszystko, co wykracza poza jego najbardziej podstawowy wspólny plan hostingowy, zapewni ci dostęp do nieograniczonej liczby kont e-mail, które możesz połączyć ze swoją domeną. Na przykład, jeśli twoja domena to sitebuilderexpert.com, możesz skonfigurować e-maile jak dla swojej witryny’odwiedzający do kontaktu.

Kreator strony internetowej

Właśnie zaczynam i nie’Masz nawet witrynę internetową? Żaden problem. Możesz go utworzyć i dostosować za pomocą DreamHost’własny kreator stron internetowych, Remixer. Istnieje mnóstwo profesjonalnie zaprojektowanych szablonów do pracy, a jego edytor ułatwia również początkującym technicznym.

Istnieją dwa plany cenowe remiksera – Standard (4,95 USD / miesiąc) i All Access (7,95 USD / miesiąc). Oba plany obejmują koszty hostingu, bezpłatną domenę i wsparcie 24/7 oraz są zoptymalizowane pod kątem urządzeń mobilnych. Możesz nawet wyeksportować swoją witrynę do WordPress, jeśli przerośniesz platformę.

9

Czy DreamHost jest właśnie dla Ciebie??

DreamHost ma pewne mocne i słabe strony. Jednak przy stale rosnącej bazie klientów 1,5 miliona, to’tylko się poprawia.

Tam’jest jeszcze wiele do zrobienia, zanim będzie można je uznać za równorzędne z takimi jak HostGator i InMotion, ale DreamHost jest śpiącym gigantem – zarówno pod względem nazwy, jak i obsługi.

Podsumowanie recenzji DreamHost

AreaSummaryŁatwość użycia

Niezawodność

Rodzaje hostingu

funkcje

Pomoc i wsparcie

Koszt

Inne usługi

Proces rejestracji jest tak prosty, jak to możliwe, ale przyzwyczajenie się do DreamHost może trochę potrwać’niestandardowy pulpit nawigacyjny.
Gwarantuje nieprzerwany czas pracy wynoszący 99,95%, co stanowi około średnią wśród najwyżej ocenianych dostawców.
Oferuje pięć największych rodzajów hostingu: współdzielony, VPS, dedykowany, WordPress i hosting w chmurze.
Bezpłatne kopie zapasowe i roczna domena, wbudowane zabezpieczenia SSL, niezmierzona przepustowość, duża pamięć i pamięć RAM oraz instalacja i automatyczne aktualizacje za pomocą jednego kliknięcia dla WordPress.
Dostępne za pośrednictwem oddzwaniania, czatu na żywo, biletów i centrum pomocy. Brak bezpośredniej obsługi telefonicznej.
Stawki miesięczne wynoszą od 4,95 USD do 399 USD za wszystkie sześć rodzajów hostingu. Rabat jest dostępny, jeśli zdecydujesz się na plany długoterminowe.
Możesz kupić nazwę domeny, hostować nieograniczoną liczbę kont e-mail, a nawet stworzyć swoją stronę internetową dzięki DreamHost’własny kreator stron internetowych.

My’d Polecam DreamHost If…

DreamHost jest idealny dla każdego, kto potrzebuje taniego planu hostingowego, ale tego nie robi’chcę poświęcić zbyt wiele jakości. Jego wspólna usługa hostingowa – zarówno dla WordPress, jak i ogólnie – jest dostępna z najlepszymi na rynku.

Obejmuje również 97-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy, więc jeśli ty’nie jesteś zadowolony z usługi, możesz odzyskać swoje pieniądze w ciągu pierwszych trzech miesięcy. Dlaczego więc nie zamienić swojego marzenia w rzeczywistość i wypróbować DreamHost??

10

FAQ

Czy możesz korzystać z DreamHost za darmo??

Jeśli jesteś organizacją non-profit, DreamHost oferuje hosting dzielony całkowicie bezpłatnie. Istnieją również dalsze rabaty dla organizacji non-profit w planach hostingowych VPS. Niestety dla reszty z was 2,59 USD miesięcznie to najtańsza stawka’dostanę!

Co to jest DreamHost’najlepsza usługa?

Z naszych niezależnych badań i testów wynika, że ​​DreamHost jest najlepszy do wspólnego hostingu. Oferuje najtańsze niezdyskontowane ceny każdego najwyżej ocenianego dostawcy i ma wszystkie potrzebne funkcje. Jego hosting WordPress nie jest’też źle, z instalacjami za pomocą jednego kliknięcia i automatycznych aktualizacji oprogramowania WordPress.

Jakie są najlepsze alternatywy DreamHost?

Bluehost jest najlepszym ogólnym dostawcą hostingu. Bluehost przoduje w hostingu WordPress i ma świetny stosunek jakości do ceny, zapewniając najwyższą pomoc i wsparcie. HostGator i InMotion to inni najlepsi dostawcy. InMotion specjalizuje się w hostingu współdzielonym i VPS, a HostGator ma doskonałą dedykowaną usługę hostingową.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me