Przegląd Hostingera 2020: Niedrogi i bogaty w funkcje


Najlepszy dla

Najlepsze dla obniżonych cen


logo hostingera

Ogólna ocena

4 na 5 gwiazdek

Hostinger jest najbardziej znany z przystępnych cen i szerokiej gamy funkcji, ale ma pewne wady, które warto rozważyć. Czytaj dalej, aby ustalić, czy Hostinger jest właściwym dostawcą dla Twojej witryny.

Ważymy zalety i wady tego europejskiego dostawcy hostingu

Poszukiwanie dostawcy usług hostingowych może być zniechęcającym zadaniem. Jest tak wiele opcji i wszystkie wyglądają bardzo podobnie na powierzchni. Ale nasz zespół w programie Site Builder Expert przeprowadził głębokie kopanie, aby odkryć mocne i słabe strony każdego dostawcy. My’spędziliśmy godziny na wyszukiwaniu i porównywaniu ich odpowiednich funkcji i pomagamy zwykłym ludziom – nie ekspertom technicznym – uzyskać dostęp do Internetu przez 10 lat.

Jeśli ty’Zastanawiam się nad użyciem Hostingera jako dostawcy hostingu, czytaj dalej werdykt eksperta. Ale najpierw krótkie podsumowanie:

grafika objaśniająca ocenę gwiazdkową

Hostinger Pro

 • Plany WordPress: silne doświadczenie związane z wdrażaniem w większości planów WordPress zapewnia dużą łatwość użytkowania
 • Dostępne hostingi dla Windows i Linux: oprócz tradycyjnych planów Linuksa, Hostinger oferuje również hosting Windows dla planów VPS
 • Wielojęzyczna obsługa klienta: Hostinger’Agenci obsługi klienta są dostępni w wielu językach i działają na całym świecie

Wady Hostingera

 • Niski procent czasu sprawności: spełnia standardy branżowe, Hostinger’gwarancja bezawaryjności po prostu może’konkurować
 • Brak dedykowanego planu: Hostinger nie robi’oferować wszelkie dedykowane plany hostingowe
 • Brak wsparcia telefonicznego: podczas gdy opcje obsługi klienta, które Hostinger robi są niezawodne, ten dostawca nie’jeszcze oferują wsparcie przez telefon

Hostinger w skrócie

Hostinger został założony na Litwie w 2004 roku i osiągnął kamień milowy miliona użytkowników w 2011 roku. Od tego czasu Hostinger urósł do wielu spółek zależnych; obsługiwana przez centra danych w siedmiu krajach, firma i jej podmioty stowarzyszone obsługują obecnie ponad 29 milionów użytkowników, z ponad 10.000 nowych rejestracji każdego dnia.

Niezawodność i wydajność

Żaden hosting nie może zagwarantować 100% dostępności. Biorąc to pod uwagę, ty’Chcę dążyć do czegoś w przedziale 99,97-99,99%, co odpowiada 50 do 150 minutom przestojów rocznie.

Hostinger ma teraz wiele mocnych stron, ale my’Będę szczery: uptime nie jest’jeden z nich. Ten dostawca gwarantuje 99,9% czasu sprawności, co przekłada się na około 7 godzin i 53 minut przestojów rocznie. Oczywiście ta liczba przedstawia najgorszy scenariusz, ale najlepiej ty’Chcę uniknąć możliwości dłuższych przestojów w ciągu 1-3 godzin.

Podczas ważenia Hostingera’mocne i słabe strony, być może zastanawiasz się, jak ważny będzie czas nie-gwiezdny Twój konkretna strona. Uptime jest szczególnie ważne, jeśli ty’ponownie hostujesz witrynę e-commerce, ponieważ im więcej przestojów doświadczasz, tym mniejsza jest sprzedaż’Będę w stanie zrobić. Dobry czas sprawności ma znaczenie ogólne, ale mówimy, że powinien to być czynnik decydujący dla witryn e-commerce.

Potrzebujesz więcej porad dotyczących e-commerce?

 • Darmowe szablony witryn e-commerce
 • Najlepsze oprogramowanie e-commerce

Rodzaje hostingu i funkcje

Hostinger oferuje cztery różne typy hostingu: udostępnione, WordPress, Chmura, i VPS. Hosting współdzielony i w chmurze to najtańsze i najbardziej przyjazne dla początkujących opcje, hosting WordPress doskonale nadaje się do blogowania, a hosting VPS (Virtual Private Server) najlepiej nadaje się do większych witryn, które wymagają więcej zasobów.

Pomyśl o każdym rodzaju hostingu jak o parasolce. Pod każdym z nich są różne plany, które możesz wybrać, aby jak najlepiej dostosować swoją witrynę’potrzeby Funkcje różnią się w zależności od planu, ale my’podzieliłem najważniejsze z nich poniżej.

Funkcje wspólnego planu Hostinger

Wspólne plany to najtańszy i najłatwiejszy sposób na hostowanie strony internetowej. Hostinger’wspólne plany są bezpieczne i przyjazne dla użytkownika, a bardziej zaawansowane elementy zostaną zadbane.

Single Shared Premium Shared Udostępnione dla firm
E-mail Jedno konto Nieograniczone konta Nieograniczone konta
Pasmo 100 GB bez limitu bez limitu
Kopie zapasowe Co tydzień Co tydzień Codziennie
Darmowa domena Nie tak tak
Dostęp do Secure Shell (SSH) Nie tak tak

Funkcje planu WordPress firmy Hostinger

Hostinger’Plany WordPress są również uruchamiane na współdzielonych serwerach i oferują taką samą łatwość użycia i przystępność cenową.

Single WordPress Premium WordPress Biznesowy WordPress
E-mail Jedno konto bez limitu bez limitu
Pasmo 100 GB bez limitu bez limitu
Automatyczne kopie zapasowe Nie Co tydzień Codziennie
Darmowa domena Nie tak tak
Dostęp SSH Nie tak tak

My’Widzieliśmy wiele pozytywnych komentarzy na temat Hostingera’s Wbudowanie WordPress dla klientów, dzięki czemu można się spodziewać znacznej łatwości użytkowania po zapisaniu się na plan WordPress.

Funkcje Hosting Cloud Plan

Podczas gdy plany wspólne oznaczają wiele witryn internetowych współużytkujących jeden serwer, plany w chmurze oznaczają, że witryna jest hostowana w chmurze – usługa istniejąca na wielu serwerach.

Cały Hostinger’Plany hostingu w chmurze obejmują dedykowany adres IP, bezpłatną domenę i nieograniczoną przepustowość. Tutaj’gdzie zaczynają się różnić:

Rozpoczęcie działalności gospodarczej Business Professional Cloud Global
Strony internetowe 300 300 300
Pamięć SSD 40 GB 80 GB 200 GB
Baran 3 GB 6 GB 16 giga bajtów
Rdzenie procesora 2) 4 8

Funkcje planu VPS Hostingera

Hosting VPS tworzy wirtualne środowisko imitujące serwer dedykowany – co oznacza, że ​​zyskujesz wiele korzyści z dedykowanych zasobów, ale w niższej cenie.

Hostinger’Plany VPS są dostarczane z niestandardowym panelem sterowania, automatycznymi instalatorami z popularnymi skryptami internetowymi i szablonami systemu operacyjnego oraz 128 GB pamięci RAM na serwer. Hostinger’Plany VPS są podzielone na kategorie według mocy procesora (jednostki centralnej) przekazanej serwerowi, pokazanej na “vCPU” pola poniżej. Plany są również zróżnicowane przez zwiększenie ilości pamięci, pamięci i przepustowości:

1vCPU 2vCPU 3vCPU 4vCPU 6vCPU 8vCPU
Pamięć 1 GB 2 GB 3 GB 4 GB 6 GB 8 GB
Przechowywanie 20 GB 40 GB 60 GB 80 GB 120 GB 160 GB
Pasmo 1000 GB 2000 GB 3000 GB 4000 GB 6000 GB 8000 GB

Hostinger’Plany współdzielone, WordPress, chmura i VPS oferują doskonały zestaw funkcji. Ale jeśli ty’Mieliśmy doświadczenie z innymi dostawcami hostingu lub od jakiegoś czasu robisz zakupy, możesz zastanawiać się, gdzie Hostinger’dedykowane plany są.

Jest to jedna z głównych wad Hostinger: nie’t oferuje hosting dedykowany, co robi większość innych dostawców. Oczywiście podejmie to lub złamie twoją decyzję tylko, jeśli ty’szukam dedykowanego planu, ale to’jest również ważnym czynnikiem, jeśli chcesz zacząć od planu wspólnego lub VPS i nadal chcesz możliwość skalowania do dedykowanego.

Dedykowane plany hostingowe są ogólnie uważane za kolejny krok po VPS. one’są znacznie droższe i najlepiej nadają się do bardzo dużych witryn biznesowych i e-commerce. Jeśli uważasz, że dedykowany plan może być dla Ciebie, możesz sprawdzić nasz ranking najlepszych dostawców hostingu dedykowanego, aby dowiedzieć się więcej.

cennik

32% ankietowanych osób wymieniło nazwiska “funkcje” jako czynnik decydujący przy wyborze dostawcy, natomiast “cennik” zajął drugie miejsce z 27% głosów. Jest to idealne rozwiązanie, ponieważ Hostinger przoduje w obu kategoriach.

Biorąc pod uwagę szeroki wachlarz rodzajów hostingu i funkcji, każdy plan Hostinger ma inną cenę. Hostinger’Ceny są bardzo konkurencyjne w stosunku do reszty branży, od 0,80 USD do 129,95 USD / miesiąc.

Wiemy co ty’zastanawiam się – dlaczego tak ogromny zasięg? Cóż, Hostinger nie różni się od innych dostawców hostingu w zakresie jego używania kusząco niskie ceny wstępne. Im więcej czasu poświęcisz podczas pierwszego zakupu, tym więcej zaoszczędzisz pieniędzy – ale tylko przy pierwszym zakupie. Warto o tym pamiętać przy kasie.

Na przykład ta początkowa 0,80 USD miesięcznie ma zastosowanie tylko wtedy, gdy kupujesz wspólny plan pojedynczy z czteroletnim wyprzedzeniem, co oznacza, że ​​płacisz łącznie 80 centów x 48 miesięcy = 38,40 $ przy kasie.

Don’martw się – ty nie’t mieć zobowiązać się do czterech lat z góry! Możesz zapłacić z góry za: cztery lata, dwa lata, rok lub miesiąc, a ceny będą się odpowiednio różnić. Zalecamy zakup z rocznym wyprzedzeniem, ponieważ to’nie jest to zbyt duże zobowiązanie, a ty’Nadal zaoszczędzę trochę pieniędzy.

My’zepsułem Hostingera’s zakresów w poniższej tabeli, która pokazuje zarówno cenę początkową za jeden rok płatną z góry, jak i cenę przedłużenia o rok zapłaconą z góry.

Podsumowanie cen hostingu

Rodzaj hostingu Cena wprowadzająca Odnawia o
Udostępniono 1,95–5,85 USD / miesiąc 7,99-15,95 USD / miesiąc
WordPress 1,95–5,85 USD / miesiąc 7,99-15,95 USD / miesiąc
Chmura 12,95-59,99 USD / miesiąc 29,00-100,00 $ / miesiąc
VPS 4,95-45,95 USD / miesiąc 9,95-129,95 USD / miesiąc

Hostinger oferuje również 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy, która dotyczy wszystkich swoich planów. Jest to dość standardowe w całej branży hostingowej, ale nadal stanowi duży plus.

Również jeśli ty’jesteś studentem, ty’ponownie kwalifikuję się na Hostingera’15% zniżki dla studentów. Możesz uzyskać dostęp do kodu rabatowego, weryfikując swój status studenta za pomocą Student Beans za darmo.

 • Nasz przewodnik po najtańsi dostawcy usług hostingowych
 • Nasz przewodnik po najlepsi dostawcy hostingu

Bezpieczeństwo

Hostinger’s Wspólny plan biznesowy zawiera bezpłatny certyfikat SSL, idealny dla małych firm, które chcą zatrzymać swoich klientów’ dane bezpieczne. Jeśli nie jesteś’na wspólnym planie biznesowym’Będę musiał zakupić certyfikat SSL osobno.

Niezbędne jest kupowanie protokołu SSL na poziomie podstawowym niezależnie od planu hostingowego. Jeśli jednak chcesz uaktualnić do bardziej zwiększonego bezpieczeństwa, Hostinger nie różni się od konkurentów, pobierając dodatkową opłatę.

ceny hostingera ssl

Aktywacja certyfikatu SSL jest standardowym certyfikatem SSL, który jest bezpłatny w przypadku niektórych innych dostawców hostingu, podczas gdy certyfikat Comodo PositiveSSL jest ulepszonym środkiem bezpieczeństwa, który kosztowałby dodatkową opłatę u dowolnego dostawcy hostingu. Certyfikat Comodo jest najlepszy dla handlu elektronicznego, ponieważ budzi zaufanie klientów, którzy będą musieli wprowadzić dane osobowe w Twojej witrynie. My’d zaleca standardową aktywację certyfikatu SSL dla mniejszych, bardziej osobistych witryn.

Hostinger niedawno włączył również uwierzytelnianie dwuskładnikowe dla swoich użytkowników, co oznacza, że ​​możesz używać obu swoich wiadomości e-mail i numer telefonu, na podstawie którego można zidentyfikować się jako właściciel konta. Uwierzytelnianie dwuskładnikowe dodaje dodatkową, ręczną warstwę bezpieczeństwa do każdego konta.

Dalsza informacja

 • Dowiedz się więcej o tym, jak zabezpieczyć witrynę za pomocą naszego szczegółowego przewodnika

Obsługa klienta

Hostinger oferuje solidne opcje obsługi klienta, w tym centrum wiedzy, czat na żywo przez całą dobę, e-mail i bilety pomocy technicznej. Hostinger’Zespół obsługi klienta jest wielojęzyczny i przygotowany na pytania z całego świata.

opcje obsługi klienta hostinger

Ale Hostinger’Wyróżniającą się ofertą jest obszerna biblioteka artykułów instruktażowych. Obejmują one wszystko, od tworzenia menu rozwijanego do powielania strony w WordPress.

oferty samouczków hostingera

Niezależnie od tego, jak imponujące są te samouczki, Hostinger wciąż nie ma potrzeby obsługi klienta: numeru telefonu. Ten dostawca nie oferuje wsparcia przez telefon, co może być frustrujące, jeśli czat na żywo jest nieco bezosobowy. Hostinger planuje wdrożyć wewnętrzną obsługę telefoniczną w 2020 r., Ale do tego czasu ich czat na żywo przez całą dobę jest kolejną najlepszą rzeczą.

Mimo to, jeśli uważasz, że Hostinger może być dobrym dostawcą dla Twojej witryny, don’Niech cię zniechęca brak wsparcia telefonicznego. “Wsparcie telefoniczne” faktycznie związany ostatni, ubiegły, zeszły miejsce, w którym zapytaliśmy użytkowników, w jaki sposób chcieliby otrzymać wsparcie – czat na żywo wygrał z 32% głosów, a następnie e-mail z 26%.

Użytkownicy Hostinger również wysoko oceniają usługi wsparcia robi oferta. Jeden użytkownik o imieniu Kay mówi o byciu “naprawdę pod wrażeniem, jak szybko odpowiedź była na moje zapytanie i jak szybko zostało rozwiązane,” podczas gdy strona dla małych firm stwierdza, że ​​Hostinger’zespół wsparcia “jest nie tylko wyjaśniony, ale szczerze zainteresowany i zmotywowany do pomocy w wyzwaniach, przed którymi stoją wszyscy w tej branży.”

Sarah, inna użytkownik Hostingera, wyjaśnia, w jaki sposób jego wsparcie pomogło jej rozwinąć niezależną działalność:

“Obsługa klienta na czacie online była niezwykle szybka i skuteczna, pomagając mi w rozwiązaniu kilku problemów początkowych na moim nowym koncie. Naprawdę doceniam niesamowity poziom wsparcia dla mnie jako początkującego. Bardzo responsywne i przyjazne wsparcie jest bardzo uspokajające i pozytywne, co ułatwia życie nowemu freelancerowi, który rozpoczyna działalność z wieloma innymi rzeczami do zorganizowania, a także stroną internetową. Dziękuję bardzo, Zespół Wsparcia Klienta Hostinger!”

Dodatkowe produkty

Hosting Windows VPS

Hosting Windows jest najlepszym (i często wymaganym) rodzajem hostingu dla stron internetowych, które używają innych narzędzi lub języków Windows. Serwery Windows są główną alternatywą dla popularnych serwerów Linux, które wszyscy Hostinger planują’wcześniej omówione są uruchamiane.

To’O wiele trudniej jest znaleźć dostawcę hostingu dla systemu Windows niż dostawcy hostingu dla systemu Linux, ale Hostinger oferuje jedno i drugie.

Aby uzyskać więcej informacji na temat hostingu systemu Windows, przeczytaj naszą recenzję 5 najlepszych dostawców hostingu Windows

Hosting poczty e-mail

Hosting poczty e-mail to usługa, która dosłownie obsługuje serwery poczty e-mail. Działa niezależnie od hostingu witryny i umożliwia Twojej witrynie korzystanie z adresów e-mail specyficznych dla domeny, takich jak Posiadanie adresów e-mail opartych na domenie nadaje Twojej witrynie wiarygodności, a jeśli’prowadząc witrynę e-commerce, daje to klientom kolejny powód do zaufania Twojej firmie.

Hosting Minecraft

Ten ostatni może być najbardziej niszowy. Hostinger oferuje hosting Minecraft, który pozwala użytkownikom grać w popularną grę wideo na serwerze dla wielu graczy. Możesz wybierać spośród pięciu różnych planów, z których wszystkie obejmują natychmiastową konfigurację, aplikację mobilną i automatyczne kopie zapasowe poza witryną.

Recenzja Hostingera: końcowe myśli

Świetny stosunek jakości do ceny i duży wybór funkcji sprawiają, że Hostinger jest konkurencyjnym wyborem na rynku. Jednak niski procent czasu bezczynności i brak dedykowanych planów hostingowych to zdecydowane wady, które należy wziąć pod uwagę przed podjęciem decyzji.

Jeśli nie’nie chcę iść na kompromis w sprawie czasu pracy lub jeśli cię znasz’potrzebuję dedykowanego planu, a następnie wypróbuj HostGator – nie tylko zajmuje pierwsze miejsce w naszych badaniach pod względem dostępności, ale także zdobywa prestiżowy tytuł najlepszego dedykowanego dostawcy hostingu.

FAQ

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me