1 та 1 огляд IONOS 2020 | Це найкращий конструктор веб-сайтів для бізнесу?


Найкраще для

Найкраще для бізнесу з білими комірами


1 і 1 IONOS

Загальний рейтинг

4 з 5 зірок

Якщо ви намагалися створити веб-сайт для свого малого бізнесу, то допомога під рукою. 1&1 Веб-сайт IONOS надає всі інструменти, які ви використовуєте’Потрібно буде створити геніальний сайт, і це зробить з половинним оком на майбутнє.

Які плюси і мінуси 1&1 IONOS?

Плюси

 • Масштабовані інструменти для сприяння розвитку бізнесу
 • Шаблони охоплюють широкий спектр галузей
 • Безліч функцій, які легко вставити

Мінуси

 • Шаблони aren’t настільки ж добре розроблені, як і інші розробники веб-сайтів
 • Немає безкоштовного плану
 • Датований інтерфейс

Огляд 1&1 IONOS

1&1 IONOS MyWebsite – це конструктор веб-сайтів, призначений для професіоналів. Його дизайн, функції та інтерфейс спрямовані на те, щоб допомогти малому бізнесу вийти в Інтернет.

Але перед тим, як ми розбиратися в цьому, нехай’s повернутися крок назад.

Конструктор веб-сайтів – це онлайн-програма, яка допомагає вам створити власний веб-сайт. Ви дон’Ви не повинні знати, як кодувати, ви розумієте’не потрібно розщедрити тисячі доларів, і це’У вас знадобиться лише кілька годин, щоб створити!

Тут, у веб-розробнику веб-сайтів, ми перевіряємо багато розробників веб-сайтів. Ми робимо’я просто хочу розповісти вам про найкращі на ринку – ми хочемо з’єднати вас із розробником веб-сайту, який буде відповідати вашим особистим потребам.

Тепер це’Прояснили, ми’пройду вас як добре 1&1 IONOS насправді є.

Наскільки це просто у використанні?

Це просто для малого бізнесу?

Читайте далі, щоб дізнатися…

Детальна інформація

Цей огляд охоплює 1&1 IONOS’ конструктор веб-сайтів, MyWeb. Компанія також пропонує хостинг – ви можете прочитати наш 1&1 Огляд хостингу IONOS тут.

Як просто 1&1 IONOS для використання?

Мета розробника веб-сайтів – зробити дизайн веб-сайту максимально швидким та простим. Як і більшість, 1&1 IONOS надає вам шаблони для роботи.

Ці шаблони виступають вашою вихідною базою. Вони’Ви поділяєте на категорії та надаєте зразок тексту та зображень, щоб ви могли швидко відчути, як виглядатиме ваш сайт.

1 і 1 шаблони1&У 1 IONOS є безліч шаблонів на вибір, завдяки чому ви зможете розпочати вас.

Раз ти’Ви визначились із вашим шаблоном, ви можете розпочати його заповнення власним вмістом. Здається, досить просто, правильно?

Правильно. Але ми хочемо знати, як легко це знайти. Для цього у нас були звичайні люди для тестування 1&1 IONOS та відгуки про свої думки. Ось лише деякі їх коментарі:

Використання шаблонів забезпечує певну форму комфорту, знаючи, що багато роботи вже зроблено за вас.

Деякі речі було легко зрозуміти і досить інтуїтивно зрозумілими, як-от зміна речей на сторінці. Ви просто натискаєте, і вони спливають.

Єдина основна проблема, з якою люди зіткнулися, – це спроба налаштувати 1&1 IONOS’ шаблони. Ви можете розмістити свій вміст у шаблоні, але переміщення речей по сторінці може бути неприємним.

Це пояснюється тим, що інтерфейс редагування працює в розділах. Ви можете переміщувати речі в кожному зазначеному розділі, але не в будь-яке місце, де вам подобається на сторінці. Це означає, що ваш веб-сайт ніколи не буде виглядати безладним.

Якщо ви’шукаючи розробника веб-сайту, який пропонує загальний творчий контроль, слід ознайомитися з нашим оглядом Wix.

Найкращі будівельники веб-сайтів – Ознайомтеся з кремом урожаю ландшафту будівлі веб-сайту.

Задоволеності клієнтів

Що думають користувачі про 1&1 Веб-сайт IONOS?

Добре, коли ми запитали, 60% людей сказали, що рекомендують 1&1 IONOS другові.

Це не тільки показує, що більшість людей мали позитивний досвід з 1&1 IONOS, але це також дозволяє припустити, що платформа має більше користі, ніж просто бізнес.

Є 1&1 IONOS підходить саме вам?

1&1 IONOS для ведення блогів

Блог – один із 1&1 IONOS’ найбільші сильні сторони.

1&1 IONOS пропонує функції, спеціально розроблені для ведення блогів, такі як показ категорій статей, надання коментарів до публікацій, соціальних закладок, функції пошуку та RSS-каналу.

Це робить його чудовим розробником веб-сайтів для використання, якщо вам потрібен сайт для ведення блогів або якщо у вашого бізнесу є блог, який він хоче просувати. Якщо ви’Ви хочете дізнатися більше про те, як створити власний блог, прочитайте наш довідник.

1&1 IONOS для бізнесу

Ось де 1&1 IONOS приходить в свою власну. Конструктор веб-сайтів MyWebsite створений, щоб допомогти малому бізнесу вийти в Інтернет.

1&1 IONOS постачається з безкоштовним доменом протягом першого року, особистим обліковим записом електронної пошти, вбудованим маркетингом електронної пошти, інтеграцією соціальних медіа та інструментами для SEO (оптимізація пошукових систем).

Він також може перекласти ваш сайт на кілька мов. Це чудово, якщо ти’шукаєте рекламу ваших послуг у різних країнах, але про це пізніше.

5 кращих будівельників веб-сайтів для малого бізнесу – Перегляньте інші найпопулярніші платформи для веб-сайтів малого бізнесу.

1&1 IONOS для електронної комерції

У минулому ми бачили 1&1 IONOS’ функціональність електронної комерції як просто корисне доповнення, але це’З того часу пройдемо довгий шлях. Зараз пропонуються три плани, найсучасніший з яких (експерт Інтернет-магазину) дозволяє інтегрувати свій магазин з Facebook, Instagram, Ebay та Amazon, а також продати до 1 000 000 товарів / послуг. Зовсім непогано!

Поки це’Досі потрібно довгий шлях, щоб відповідати потужності спеціалізованих платформ електронної комерції, таких як Shopify it’s, безумовно, набагато масштабніший, ніж інші розробники веб-сайтів із планом електронної комерції.

 • Порівняльна діаграма веб-сайтів для електронної комерції – Для повного розбиття ринку розробників інтернет-магазинів дивіться наш детальний графік.
 • 5 кращих веб-сайтів для електронної комерції – Клацніть тут для нашого списку найкращих будівельників інтернет-магазинів.

1&1 IONOS для портфоліо

Портфоліо сайтів, безумовно, є’t міцність 1&1 IONOS. Шаблони мають більш корпоративне ставлення до них, і зважаючи на відсутність творчого контролю, вони намагаються’t справді працюють для мистецьких галузей.

Ви можете створювати фотогалереї, додавати відгуки та вбудовувати живі канали зі своїх соціальних медіа. Це чудово для демонстрації деяких робіт, але це’s недостатньо, якщо це’s основний фокус вашого сайту.

Квадратний простір є явним переможцем у створенні креативних портфоліо сайтів. Його шаблони сучасні та стильні, і це’s не просто ми говоримо це – це’s використовується також великою кількістю професійних фотографів та художників.

1&1 IONOS для масштабованості

Завдяки вбудованим маркетинговим інструментам, можливостям SEO та багатомовному перекладу ми’буду сказати 1&1 IONOS дуже масштабований.

Ваш веб-сайт може розвиватися разом з вашим бізнесом, і ви навіть можете розпочати продаж в Інтернеті, якщо хочете. Знову 1&1 IONOS призначений для малого бізнесу та веб-сайтів, що ведуть блоги: якщо це так’s тип вашого веб-сайту’знову після, ти’Я зможу без проблем розвивати свій бізнес / блог.

Інструменти та функції

Що стосується додавання функцій (або віджетів, як вони їх називають), 1&1 IONOS робить процес максимально простим.

З його бічної панелі (праворуч) ви можете перетягувати все, що завгодно, прямо на свій сайт – так, це’s це легко!

Подумайте про це як трохи як про PowerPoint. Просто виберіть потрібний віджет, а потім перетягніть його туди, де ви знаходитесь’Я хотів би розмістити його на своїй сторінці.

Текст, відео, соціальні кнопки, карти, контактні форми – ви його називаєте, 1&1 IONOS дозволяє вбудовувати його.

Ці віджети класифікуються для їх простого пошуку. Ви також можете шукати щось конкретне в панелі вище.

З точки зору інструментів, це’s отримали кілька справді чудових, які можуть допомогти вам вирости та виділитися. Нижче наведено три найважливіші:

Багатомовний переклад

Ви дон’не потрібно покладатися на іноді невмілий Google Translate. З 1&1 IONOS, ви можете перекласти свій сайт’s вміст на 62 різних мовах. Мало того, якщо ти’Так як кілька мов на вашому сайті одночасно, ви можете мати до 25 в будь-який момент часу. Muy bien!

1 і 1 віджети

Це фантастичний інструмент для всіх, хто працює на міжнародному рівні. Ви дон’не потрібно обмежуватися на ринках США та Великобританії – рекламуйте свої послуги на іспанській, французькій або навіть мандаринській мовах!

Цільові відвідувачі

Один акуратний інструмент 1&1 IONOS пропонує вам змінити свій сайт’s вміст на основі того, хто’s переглядаючи його, або в яку пору року.

Дозволяє’я скажу вам’повторна стоматологічна практика і хочуть повідомити нових клієнтів, що вони можуть отримати безкоштовну консультацію. Ви можете налаштувати свій сайт, щоб нові відвідувачі бачили безкоштовну консультаційну пропозицію, але інші виграли’т – дивовижно!

Це працює і для сезонних угод. Ви можете змінити те, що бачать люди на вашому веб-сайті, щоб відображати календарний місяць.

Допомога та підтримка

1&1 IONOS пропонує цілодобову підтримку електронної пошти та телефону. Крім цього, у ньому є чат у прямому ефірі, доступний з 8 до 20 вечора, і спеціальна база знань.

Глазур на торті – це новий особистий консультант. Це працівник, з яким можна зв’язатися безпосередньо за рекомендаціями, поясненнями та порадами.

1 та 1 допомогаЦі особисті консультанти є експертами, і вони зможуть допомогти вам у будь-яких конкретних проблемах.

Є 1&1 IONOS хороше співвідношення ціни та якості?

1&1 IONOS має два типи цінових планів – електронна комерція та не-комерція.

Єдиний план, що не стосується електронної комерції, – це ‘Онлайн-план’. Це’s ваш основний веб-сайт, який постачається разом із усіма 1&1 IONOS’ основні ознаки. Бути планом поза електронною комерцією ви можете’не продавати через Інтернет.

Якщо ви’Ви хочете продавати через ваш сайт, у вас є три плани електронної комерції:

 • Онлайн-магазин – $ 15 / місяць
 • Розширений Інтернет-магазин – $ 25 / місяць
 • Експерт Інтернет-магазину – $ 45 / місяць

1 та 1 плани електронної комерції IONOS1&1 IONOS пропонує три плани електронної комерції від 15 до 45 доларів на місяць.

Основна відмінність між планами електронної комерції – кількість продуктів, які ви’мати можливість запасу; за допомогою плану Інтернет-магазину ви можете продати до 5000. За допомогою розширеного плану веб-магазину’s 10 000, а за допомогою експертного плану Інтернет-магазину ви можете продати до 1 000 000 товарів.

Інша ключова відмінність – кількість інших ваших каналів’Ви можете інтегруватися з. Плануючи Інтернет-магазин, ви’обмежився магазином Facebook. Розширений план Інтернет-магазину додає Instagram в суміш, а разом із Експертним веб-магазином планує вас’Я також отримав можливість Amazon та Ebay. Навіть якщо ви хочете балакати лише на інших каналах, план експертів Інтернет-магазину за 45 доларів на місяць – це, безумовно, шлях..

Усі плани (електронна комерція чи не-електронна комерція) оснащені безкоштовними обліковими записами домену та електронної пошти, віджетами соціальних медіа та бізнесу та багатомовним інструментом для перекладача. Ми можемо придумати набагато гірші способи витратити п’ять баксів!

Там’s немає безкоштовної пробної версії або плану з 1&1 IONOS, але за 60 доларів за весь рік ми вважаємо це’s добре варто подивитися і подивитися, що ви думаєте.

1&1 Огляд IONOS: Підсумок

1&1 IONOS – надійний розробник веб-сайтів’т прикидаюся, що ні до чого’s ні.

Якщо ви хочете якийсь кричущий, витончений веб-сайт, є багато інших платформ, на які можна вибрати. Але якщо ви хочете серйозний веб-сайт для просування вашого бізнесу, 1&1 IONOS MyWebsite – це розробник веб-сайтів для вас. Ви можете скласти сайт швидко і легко, не витрачаючи цілого статку – або взагалі витратити багато коштів.

З чудовими інструментами, такими як маркетинг електронної пошти, багатомовний переклад та цілодобова допомога та підтримка, ви’У вас буде все необхідне, щоб ваш веб-сайт швидко працював, а потім ефективно збільшувати масштаби, коли настане час.

Ми’буду рекомендувати малий бізнес та блогери зареєструватися до 1&1 IONOS і подивіться, що вони думають. Це’дешево, як п’ять доларів на місяць, і може допомогти вам здійснити свою мрію.

1&1 Огляд IONOS: поширені запитання

Що про 1&1 хостинг IONOS?

1&1 IONOS’ послуги хостингу є окремими для розробника веб-сайтів. Він пропонує веб-хостинг, хмарний хостинг та спеціалізований хостинг. Якщо ви’Вам цікаво дізнатися більше про хостинг, читайте нашу статтю на ‘що хостинг’ тут.

Як можна 1&1 IONOS допоможе мені класифікувати в Google?

Існує безліч способів розширити свій веб-сайт’s рейтинг, але 1&1 IONOS має кілька справді корисних функцій SEO, щоб дати вам найкращий шанс. Такі речі, як написання власних мета-назв та описів, отримання підтримки для ключових слів та інтеграція Google Analytics – можливі.

Чи є 1&1 IONOS’ шаблони для мобільних дружніх?

Так! Усі 1&1 Шаблони IONOS реагують на мобільні пристрої, тобто вони автоматично адаптуються до розмірів екрана телефону та планшета. Хоча варто обережно ставитися до того, що ти можеш’не змінюйте шаблони після того, як ваш веб-сайт вийшов у реальному часі. Що слід пам’ятати, коли ви спочатку вибираєте один: знайдіть шаблон, який може зростати разом з вами.

Знайшли наш 1&1 Огляд IONOS корисний?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me